Coronavirus عقب نشینی برای ثروتمند منتظر همه گیر لغولوکس کالیفرنیای جنوبی عقب نشینی برای ثروتمند شرکت کنندگان به صبر از coronavirus همه گیر کرده خورده قبل از این برنامه حتی می تواند باز کردن درب های خود را.

که میلیون ها نفر از آمریکایی ها صورت دقیق اجتماعی فاصله سفارشات در میان همه گیر از “بندر” پیشنهاد مخالف برای کسانی است که می تواند آن را ندارند: دو ماه عقب نشینی در یک ویلا منحصر به فرد که در آن مهمان می تواند “دیدار معاشرت و همکاری با برخی از درخشان و رو به جلو فکر کردن افراد – بدون ماسک مورد نیاز”.

جاشوا Gynther
(@joshuagynther)

https://t.co/xgUTf40SYM است که صفحه وب به یک رویداد خصوصی. این بهتر بود Fyre به اندازه شوخی و یا مردم در حال اجرا باید آن را علنا شرمنده و خوار. pic.twitter.com/xm3mYahuQm

31 مارس سال 2020

بندر آگهی محافل درام و فیلم شب برای بیش از یک دوجین مهمانان البته با یک “on-شبانه روزی بررسی سلامت” با هزینه بین $تا 3000 و 6000 $در هر فرد در هر ماه است.

یک سایت تماس برای برنامه های کاربردی برای پیوستن به عقب نشینی راه اندازی شد توسط جی Jideliov رئیس اجرایی از نیویورک شرکت با تکنولوژی Callision این ماه و به سرعت جلب توجه ملی.


کوین ممکن است
(@kevinlukemay)

این است که یا یک pisspoor احمق ماه آوریل تلاش یا Fyre جشنواره Mk II.https://t.شرکت/AgyaVMilHS pic.twitter.com/sEnV3g1d3Z

31 مارس سال 2020

اما روز چهارشنبه پس از واکنش شدید و سردرگمی که در آن عقب نشینی خواهد بود میزبانی از بنیانگذاران شرکت Jideliov و میخائیل larionov لذت ببرید گفت: نگهبان تصمیم گرفته بودند به این پروژه است.

“ما تصمیم گرفته اند به بندر باز تماس بر اساس آخرین توصیه های از کاخ سفید و CDC و ارائه خواهد شد به روز رسانی به عنوان وضعیت توسعه” گفتند.

این تصمیم همچنین پس از قانونی تهدید از پالم اسپرینگز اموال شرکت که اجاره خانه مورد استفاده قرار گرفت برای تبلیغ این عقب نشینی که می گویند آنها می دانستند هیچ چیزی در مورد این طرح است.

“ما نمی دانیم که مردمی از بندر, من هیچ نظری ندارم که چرا آنها در زمان یک تصویر از یک خانه کردن وب سایت ما” سخنگوی از Purveyors از اوقات فراغت گفت: نگهبان. “من رک و پوست کنده نمی کنم خود طرح بسیار خوب است و من نه اجاره به آنها را اگر آنها به ما.”


جیمز هاو 🐭
(@jamesrhowe6)

این لوکس coronavirus عقب نشینی در واقع ممکن است بدتر از coronavirus خود https://t.co/Q3LqjiFmui pic.twitter.com/wquES7QOHd

31 مارس سال 2020

ویروسی قسمت تأکید مداوم تنش در اطراف چگونه ثروتمند در برخورد با کروناویروس به عنوان مشاهیر ارسال فیلم از استخر و انزوا در آنها قصرها و اثرگذارندهها به ظاهر پرش به جلو از خط coronavirus تست.

روز شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صدور, سفر, مشاوره, اصرار مردم در نیویورک و کنتیکت و نیوجرسی به “خودداری از غیر ضروری داخلی سفر” برای دو هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de