Coronavirus: چهارم ایتالیا جمعیت قرار داده و در قرنطینه به عنوان ویروس می رسد واشنگتن دی سیایتالیا به طور رسمی قفل شده است و بیش از یک چهارم از جمعیت آن در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به وقوع رسیده واشنگتن دی سی و یک گردهمایی سیاسی با حضور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس.

بیش از 5800 موارد Covid-19 تایید شده است در ایتالیا پس از هشدار دهنده افزایش بیش از 1200 در یک دوره 24 ساعته. دو صد و سی و سه نفر کشته شده اند. تقریبا 100 کشور در حال حاضر در پاسخ به شیوع بیماری.

در ساعات اولیه روز شنبه, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته امضا فرمان تصویب مجبور قرنطینه برای این منطقه لمباردی — خانه به بیش از 10 میلیون نفر و پایتخت مالی میلان و چند استان های دیگر در مجموع حدود 16 میلیون نفر.

استان را تحت تاثیر قرار عبارتند از, ونیز, Modena Parma, Piacenza, Reggio Emilia, Rimini, Pesaro and Urbino, Alessandria, Asti, Novara, Verbano Cusio Ossola, Vercelli, پادوا و ترویزو.

این مستند حکم شامل قدرت به جریمه هر کسی گرفتار ورود و یا خروج از لومباردی بدترین آسیب دیده منطقه تا 3 مارس. آن را فراهم می کند برای ممنوعیت تمام وقایع عمومی, بسته شدن, سینما, تئاتر, ورزشگاه, دیسکو ها و بارها. مراسم مذهبی مانند مجالس ترحیم و عروسی نیز ممنوع و ترک برای بهداشت و درمان کارگران لغو شده است.

رم نیز طولانی بسته شدن مدارس در سراسر کشور حداقل تا 3 آوریل در حالی که رویدادهای ورزشی مهم مانند Serie A, فوتبال بازی ها برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.
Italian Prime Minister Giuseppe Conte has signed a decree restricting movement in the north of Italy.

در انگلستان دولت در حال آماده سازی خود پاسخ اضطراری اقدامات از جمله اورژانس قانون اجازه می دهد مردم برای تغییر شغل و کار داوطلب در بیمه خدمات درمانی و یا خانه های مراقبت و دادگاه ها به استفاده از تلفن و تصویری لینک کلیک کنید.

ممنوعیت از مردم بیش از 70 حضور در رویدادهای عمومی نیز بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده توسط کبرا کمیته اضطراری که در دیدار روز دوشنبه.

تشدید در ایتالیا می آید به عنوان ما در تلاش خود در پاسخ به شیوع بیماری است. در واشنگتن مقامات گزارش “presumptive مثبت” نتیجه آزمون در یک مرد سالخورده در 50s خود را که تا به حال هیچ شخصی در تماس با این ویروس.

او شروع به شرایط برگزاری نمایشگاه در اواخر فوریه اگر چه او به نظر می رسد که هیچ سابقه ای از مسافرت های بین المللی و یا تماس نزدیک با افراد شناخته شده به ویروس شهردار موریل Bowser خود گفت. او همچنان در بیمارستان است.

محافظه کار آمریکا و اتحادیه نیز گزارش روز شنبه که شرکت کنندگان از آن سالانه محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس ماه گذشته تشخیص داده شده است با Covid-19.

این سازمان گفت: فرد مبتلا به حال “هیچ تعامل” با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پنس و حضور نداشت حوادث در کنفرانس سالن اصلی برگزار شد Fort Washington, Maryland, فقط در خارج از منطقه کلمبیا.

خواسته در مورد توسعه بعد در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در فلوریدا او نگران نیست و برنامه ریزی برای ادامه به برگزاری تظاهرات سیاسی.

استرالیا مقامات نیز در جستجوی افراد از جمله کارکنان دولت که در تماس با دو نیروی دفاع پرسنل پس از مبتلا به این ویروس است. سه نفر فوت کرده اند در کشور با بیش از 70 مورد تأیید. روز یکشنبه فدرال وزیر بهداشت خواست مردم برای جلوگیری از وحشت خرید که دیده است دو نفر به اتهام مبارزه با بیش از کاغذ توالت.

میزان عفونت های جدید در چین که در آن شیوع شروع کند شده است اما حداقل چهار نفر کشته شده اند در یک ساختمان سقوط در شرق کشور. این Xinjia اکسپرس هتل مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک مرکز قرنطینه برای افراد آلوده به ویروس, دولت, رسانه ها گفت. روز یکشنبه امدادگران همچنان به جستجو برای حدود 20 نفر هنوز به دام افتاده در زیر آوار.
A man is rescued from the rubble of a collapsed hotel used as a coronavirus quarantine centre in Quanzhou, in China’s eastern Fujian province.

دوستان از برجسته چینی فعال بازداشت نخوری رئیس جمهور چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس گفت: او برگزار می شود یک دولت امنیتی اتهام که حمل حداکثر مجازات حبس از 15 سال در زندان است.

زو Zhiyong سابق قانون مدرس و بنیانگذار اجتماعی کمپین جدید جنبش شهروندان شده بود توسط پلیس در روز 15 بهمن در طول یک تازه سرکوب آزادی بیان رسوب coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>