Coronavirus evacuees برگزار شد در جنوب کالیفرنیا قرنطینه را منتشر کرده اند یک درخواست از خواسته های تماس برای نظارت بهتر در این مرکز که در آن اقامت آنها پس از آلوده بيمار به اشتباه منتشر شده از انزوا و بازگشت به طور کلی قرنطینه جمعیت.

صدها آمریکایی evacuees از چین شده است پرواز به پایگاه نظامی در تگزاس و کالیفرنیا و نبراسکا برای حداقل قرنطینه از دو هفته به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است. که شامل حدود 200 نفر که در حال حاضر در دولت موظف قرنطینه در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

این قرنطينه آمده به عنوان coronavirus بیماری همچنان به گسترش و آلوده کردن بیش از 43 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 1100 نفر در چین تا کنون.

یک زن بیمار در پایگاه نظامی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بود به اشتباه منتشر شده از جداسازی به طور کلی قرنطینه جمعیت باعث وحشت در میان ساکنان دیگر یک بیمار گفت: نگهبان.

“این نوع از کنترل در حال حاضر گفت:” بلر زونگ a 33-year-old هماهنگ کننده پروژه از سن خوزه. “آن را ایجاد کرده است یک جنگ داخلی چگونه این زن با تشخیص به کار گرفته شده است.”

زونگ شد قرنطینه در راه بازگشت به کالیفرنیا از ووهان در چین که در آن او از دیدن خانواده. او شده است در مستند پس از 8 مارس و در آنجا باقی خواهد ماند تا 21 فوریه است.

ساکنان قرنطینه باید یک برنامه روزانه که شامل سه وعده غذا در دو درجه حرارت چک در هر روز و “شهر” در جلسه بعد از ظهر که در آن کارکنان به اطلاع آنها را از هر گونه اخیر به روز رسانی زونگ می گوید. او خرج می کند روز خود نوشتن در مجله تماشای تلویزیون و ورزش در خارج از منزل در داخل پایگاه نظامی.
A selection of food available in quarantine on a military base in San Diego, California.

“من احساس می کنم کاملا خوب,” او گفت:. “CDC کارکنان در حال کار سخت به مراقبت از هر کس و آن را هر روز بهتر شدن.”

در این طومار منتشر شد دوشنبه, اعضای قرنطینه جمعیت صادر خواست برای: آزمون هر کس در این مرکز برای coronavirus اینکه آیا یا نه آنها در حال نشان دادن علائم; جلوگیری از تجمع تعداد زیادی از مردم در مناطق مشترک; ارائه دنده محافظ به اتاق که در آن مردم به ماندن; ارائه ضد عفونی کننده دست در فضاهای عمومی از جمله تسهیلات و مرتب و تمیز مشترک مناطق بیشتر است.

CDC نیست پاسخ به درخواست برای نظر اما در بیانیه ای گفت که زودرس انتشار عفونت به بیمار شد و با توجه به سردرگمی ناشی از استفاده از نام مستعار برای بیماران تحت ارزیابی برای مقاصد خصوصی. هیچ مسائل وجود دارد با این تست خود را.

آلوده در سوال در زمان ون سوار با سه نفر دیگر از بیماران, همه از آنها با پوشیدن ماسک تنفس از بیمارستان و بازگشت به پایگاه نظامی. بیمار است نه اعتقاد به شدت مسری است و تنها دارای یک سرفه توجه کنند. او عفونت علائم 13th مورد شناخته شده از این ویروس در ایالات متحده است.

اطلاعات بیشتر در مورد مخلوط کردن منتشر شد در همان روز 195 evacuees پاک شد به ترک پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا پس از پاکسازی نهایی خود را غربالگری. هیچ یک از کسانی که evacuees آزمایش مثبت است.

در ضمن زونگ گفت: بیماران در پایه ها مطابق با دولت موظف قوانین توسط تست درجه حرارت خود را دو بار در روز برای نظارت بر تب. او گفت که او موافق نبود با درخواست و که او احساس نسبتا امن در قرنطینه.

“آن واقع شده است بسیار مسالمت آمیز در اینجا من چند روز اول” او گفت:. “مردم در حفظ و شکایت در مورد مواد غذایی است, اما آن را قرنطینه و نه تعطیلات.”

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *