Coronavirus: شاهزاده Cruises رئیس زیر آتش باد بوسه در کشتی که در آن دو فوت کرده اند و 3000 شده اند قرنطینه برای هفته


یک اتوبوس حامل مسافران که متحرك از الماس شاهزاده کشتی کروز است که در قرنطینه در یوکوهاما ژاپن پس از شیوع جدید COVID-19 coronavirus 20 فوریه سال 2020: Kazuhiro Nogi/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور شاهزاده Cruises استقبال coronavirus-قرنطینه کشتی توسط باد بوسه و قلب نشانه های گرفته شده در یک ویدئو مجموعه ای به موسیقی خوش بین شده و در رسانه های اجتماعی همان روز به عنوان گزارش از مرگ دو مسافر تا به حال منتشر شده است.

در یک ویدیو ارسال شده به شرکت رسانه های اجتماعی در چهارشنبه Swartz دیده می شود پوشیدن فولاد ماسک و تشکیل قلب دست بر سر او به عنوان کشتی کروز در نهایت شروع به پیاده پس از آن مسافران مجبور شدند برای ماندن در بندر یوکوهاما در ژاپن برای چند هفته پس از shipwide شیوع آنفولانزا مانند ویروس تنفسی.

پیام می گوید: “در ادامه تلاش برای حمایت از ما #DiamondPrincess مهمانان و خدمه رئیس جمهور ما Jan Swartz شخصا استقبال کسانی که پیاده در یوکوهاما امروز. تمام شاهزاده خانم خانواده است که با هر یک از شما در طول این زمان.”

روز چهارشنبه با مسئولین وزارت بهداشت تایید در هیئت مدیره و میر ناشی از 87-سال-و 84-ماه-پیر زن هر دو زده با آخرین coronavirus که ادعا کرده بیش از 2000 زندگی می کند و بیمار هزاران نفر دیگر در سراسر جهان است. هر دو تا به حال مسائل مربوط به سلامت دیگر, مقامات گفت.

حدود 600 مسافر که آزمایش منفی برای این ویروس اجازه داده شد به ترک کشتی در روز چهارشنبه میان انتقاد که کشتی نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

یکی دیگر از 600 نفر بودند که در هیئت مدیره کشتی را آزمایش مثبت برای ویروس, حسابداری برای نزدیک به 20 درصد از کشتی 3,700 مسافران و خدمه.

ساعت قبل از خروج برنامه ریزی شده مقامات تایید 79 موارد اضافی پردازنده.

قبل از پایان قرنطینه در کشتی بیش از 300 آمریکایی ها تخلیه شدند توسط مقامات ایالات متحده قرار می گیرد و ما در قرنطینه به مدت دو هفته در پایگاه های نظامی در کالیفرنیا و تگزاس.

چهارده نفر از این مسافران آزمایش مثبت برای عفونت و در بیمارستان بستری شد.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بیش از 60 آمریکایی ها باقی می ماند پردازنده کشتی و جلوگیری از پرواز به ما حداقل تا دو هفته پس از ترک کشتی.

ادامه مطلب

لندن ‘می تواند میزبان بازی های المپیک’ اگر نقل مکان بازی حرکت بیش از coronavirus

یک فیلم کوتاه به تصویر می کشد پس از Coronavirus ووهان رفته ویروسی

قرنطینه اجرا در سراسر شهرستان پس از ‘سوپر, پخش كردن, رویداد’

دو کشتی کروز مسافران مردن در ژاپن پس از عقد قرارداد coronavirus

Coronavirus ادعا می کند برای اولین بار زندگی در خاورمیانه به عنوان دو مرگ در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de