Coronavirus همه گیر باعث کاهش رکورد جهانی تولید گازهای گلخانه ای مطالعه می یابداین بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به بزرگترین افت در گرما به دام انداختن گازهای گلخانه ای در تاریخ بشر بر اساس یک مطالعه جدید.

مستندات سفر ممنوعیت تولید و بسته سایت های ناشی از جهانی تولید گازهای گلخانه ای به رها کردن توسط 4.6% یا 2.5 gigatonnes با توجه به دانشگاه سیدنی بررسی 38 مناطق و 26 بخش های منتشر شده در مجله Plos One. ذرات آلودگی کاهش 3.8 درصد و دو نوع دیگر از آلودگی هوا کاهش یافته است 2.9%: دی اکسید گوگرد – که مربوط به تعدادی از مسائل تنفسی و نیتروژن اکسید که منجر به دود.

بزرگترین تولید گازهای گلخانه ای قطره های رخ داده در ایالات متحده و چین تا حد زیادی با توجه به پایه مسافرت هوایی و کاهش قدرت آب و گاز با استفاده از, اما آنها با یک بزرگ اقتصادی هزینه.

از اواخر فوریه تا مارس, پیدا مطالعه همه گیر باعث 147 میلیون نفر یا 4.2 درصد از نیروی کار جهانی به از دست دادن شغل تمام وقت و باعث $3.8 tn کاهش مصرف آن را بدترین شوک اقتصادی پس از رکود بزرگ با توجه به همکاری نویسنده Arunima ملک.

اروپا نیز شاهد اقتصادی قابل توجهی شیب, اما آن را عقب مانده در کاهش تولید گازهای گلخانه ای به دلیل آن بسیار کمتر است و اقتصاد متکی بر سوخت های فسیلی است.

کاهش چشمگیر هنوز هم می افتد کوتاه از تلاش های مورد نیاز برای محدود کردن گرمایش جهانی به 1.5 C تا سال 2050 ، حتی اگر جهانی انتشار گازهای گلخانه ای شد برای حفظ 4.6 درصد کاهش در هر سال تولید گازهای گلخانه ای نیاز به رها کردن یکی دیگر از 3 ٪ در هر سال بین سال 2020 و 2030 به پیگیری برای محدود کردن گرمایش جهانی و جلوگیری از افراطی ترین نتایج بحران آب و هوا. و تولید گازهای گلخانه ای خواهد دوباره بجای اول برگشتن به کشور بازگشایی شده است.

آخرین باری جهان با تجربه یک کاهش چشمگیر در تولید گازهای گلخانه ای بود که در سال 2009 بحران مالی که کاهش انتشار دی اکسید کربن توسط 0.46 gigatonnes.

رکود اقتصادی از سه ماه گذشته را تعمیق اقتصادی و اجتماعی آسیب پذیری گسترش شکاف ثروت و در بحبوحه سیستم بهداشت و درمان به خصوص در درآمد کشورها با توجه به مطالعه است.

“این معضل اجتماعی و زیست محیطی و سیستم های اقتصادی – واقعیت این است که این سیستم ها بسیار به هم پیوسته و شما واقعا نمی تواند آدرس یک سیستم در انزوا” ملک گفت. “بنابراین وجود یک رکود اقتصادی که منجر به کاهش تولید گازهای گلخانه ای. اما بسیاری از مردم شغل خود را از دست و محیط زیست ممکن است اولویت برای آنها است.”

جداگانه تجزیه و تحلیل جدید از موسسه تکنولوژی ماساچوست ییل و دانشگاه نورث وسترن دریافتند که فشار دادن بازگشت سرمایه گذاری در انرژی های تجدید قدرت برای یک سال می تواند بیشتر از کاهش تولید گازهای گلخانه ای و مرگ و میر اجتناب از کاهش آلودگی که دیده شده است که از مارس.

ملک گفت: کاهش لازم خواهد نیاز به یک طراحی مجدد کامل از سیستم اقتصادی.

“وقتی که می آید به پست-همه گیر جهان, من می خواهم به فکر می کنم که شاید این یک فرصت برای ما به طراحی مجدد سیستم های در راه است که آنها پایدار و فراگیر” ملک گفت. “من نمی باید یک پاسخ کامل به این و من نمی فکر می کنم اکثر مردم انجام دهید – آن را یک معضل در سیستم های ما.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de