بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید نابرابری برای زنان در سازمان ملل متحد هشداریک اقتصاد جهانی در سقوط آزاد, 1.52 میلیارد دانشجويان گیر در خانه, نمایشی, متورم در خشونت خانگی گزارش و سیستم بهداشت و درمان ضعف یک بیماری همه حاکی از باطل عوارض جانبی برای زنان در طول Covid-19 pandemic, سازمان ملل متحد هشدار می دهد.

“وجود دارد هیچ جامعه ای که ما بدست آورده ایم برابری بین مردان و زنان و این بیماری همه گیر است که لایه لایه در بالای موجود نابرابری و آن را تشدید آن نابرابری” نهلا Valji سازمان ملل ارشد جنسیت مشاور اجرایی دفتر دبیر کل گفت: نگهبان.

فعلی بهداشت عمومی اورژانس احتمالا معنی نامتناسب اقتصادی برای زنان که اغلب در صنایع خدماتی ضربه سخت Covid-19. آنها همچنین تمایل به صورت فله پرداخت نشده خانواده مراقبت در خانه در یک بار تبدیل شده است که حتی بیشتر همه گیر در میان فیزیکی فاصله خود و انزوا.

و حتی به عنوان نماینده 70% جهانی بهداشت نیروی کار و بحرانی منابع آنها نیاز به اقامت خوبی ارائه خدمات بهداشت باروری مادری مراقبت – ممکن است سقوط توسط ایستگاه فرعی به بیمارستان رفتن به حالت بحران. که به نوبه خود می تواند منجر به بیشتر مادری كمربند جوان بارداری و بیماری های مقاربتی, با توجه به سیاست سازمان ملل متحد مختصر منتشر شده در پنج شنبه.

به دلیل همه گیر در این گزارش گفت: “حتی محدود سود ساخته شده در دهه های گذشته” به سوی برابری جنسیتی “در معرض خطر بودن نورد”.

در ایالات متحده آمریکا کشور تا کنون بیشتر تایید coronavirus موارد Covid-19 در حال حاضر گذاشته محاصره به سلامت مردم و معیشت. حداقل 16 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست دهند. اخراج و furloughs احتمالا همچنان به عنوان کسب و کار باقی می ماند توقیف و کارگران در خانه بمانند.


زنان رنج می برند تلفات سنگین داده ها از فولر پروژه نشان می دهد. اکثریت بیکاری متقاضیان در ایالات آمریکا مانند نیویورک نیوجرسی و ویرجینیا و مینه سوتا در اواسط تا اواخر ماه مارس بودند نگران کننده افزایش در مقایسه با سال گذشته است.

این سیل از برنامه های کاربردی همزمان با تعطیلی مدارس و اقامت در خانه سفارشات به کودکان مورد نیاز نزدیک به توجه مداوم و رستوران ها و سایر خدمات تعطیل.

“اگر ما را به عنوان مثال رکود بزرگ است که یک بحران اقتصادی رانده شده توسط عوامل اقتصادی در حالی که این یک بحران اقتصادی است که رانده شده توسط عوامل سلامت” گفت: Xanthe Scharff از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت فولر پروژه. “و که واقعا تغییر ماهیت اقتصادی خرید اینترنتی چرا که در قلب این است یک نیاز اجتماعی فاصله.”

مفهوم انزوا است مختل مهمان نوازی, خرده فروشی, گردشگری و صنایع است که بسیاری از زنان در تکیه می کنند برای معیشت خود را با توجه به سازمان ملل متحد. و حتی پس از اقتصاد بازگشایی کسانی که کارگران هنوز هم ممکن است پیدا کردن خود را در dire straits: پروژه سازمان ملل متحد “یک شیب طولانی مدت در زنان درآمد و مشارکت نیروی کار” به دلیل Covid-19.

با تهی بازار کار مردان بودند که در دیگر صنایع سودآور ممکن است رقابت برای نقش ها به طور سنتی توسط زنان گفت: Toni Van Pelt رئیس سازمان ملی زنان. زنان اما باید صبر کنید به جستجو برای کار تا زمانی که بچه های خود را حل و فصل هستند در مدرسه و هر بیمار و اعضای خانواده به خوبی دریافت کنید.

“من پیش بینی وجود دارد که می تواند کمبود فرصت های شغلی موجود برای زنان را از آنجا که آنها در حال رفتن به عقب در حال قادر به دسترسی به آن شغل” Van Pelt گفت.

زنان نیز در مواجهه با وجودی تهدید برای ایمنی خود و آزادی در حال حاضر به عنوان قربانیان خشونت های خانگی به طور مداوم محدود با معتادان خود و همه گیر را تهدید می کند دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری سازمان ملل متحد هشدار داد.

خشونت علیه زنان افزایش یافته است و بیش از 25% در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان با توجه به سازمان ملل متحد و کمک به در ما در حال حاضر گرفتن coronavirus مربوط به تماس از داخلی قربانیان سوء استفاده. در ضمن متحده در حال حاضر سرد بر روی سقط جنین در تلاش هستند به طور موقت در نوار چنین عملیات برای هم بودن.

“آنها با استفاده از این ویروس برای پایان دادن به زنان حقوق اساسی در سراسر کشور” گفت: Van Pelt.

اگر وجود دارد بیشتر رهبران زن جهان ممکن است قادر به پیش بینی برخی از بحران آن مواجه است در حال حاضر مانند افزایش خشونت علیه زنان Valji پیشنهاد شده است.

“واقعیت این است که ما لازم نیست که زنان در نقش رهبری تصمیم گیری در پاسخ به این بیماری همه گیر به این معنی است که ما در حال از دست رفته تکه های عظیمی از اطلاعات و تجربه” او گفت:. “و که بر همه است.”

بیانیه ای از ما ماموریت سازمان ملل متحد خوانده شده در قسمت: “ایالات متحده به رسمیت می شناسد مخربی که درگیری و بحران اغلب در زنان و دختران است. در زمینه Covid-19 گیر ما دیده می شود زنان در سراسر جهان خدمت در خطوط مقدم به عنوان متخصصان پزشکی اورژانس کارگران مراقبان و ضروری دیگر پرسنل که با شجاعت پله و پاسخ به نیازهای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.”

همچنین اذعان کرد که اقدامات مانند stay-at-home سفارشات “بیشتر ممکن است به خطر اندازد” زنان و دختران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>