Coronavirus: همه گیر هزینه های دنیای اقتصاد $3.8 تریلیون


Covid-19 همه گیر است و هزینه اقتصاد جهانی $3.8 تریلیون ‘و 147 میلیون نفر بیکار’ مطالعه ادعا می کند

  • محققان جهانی تاثیر coronavirus و مستند اقدامات
  • تاثیر بدتر شد و با توجه به ارتباط تنگاتنگ با طبیعت جهان اقتصاد
  • شرکت هواپیمایی و گسترده تر در صنعت سفر بود که سخت ترین ضربه coronavirus مستند
  • جهانی دستمزدها کاهش یافته است $2.1 تریلیون دلار یا حدود 6 درصد از درآمد در سراسر جهان
  • $536 میلیارد دلار یا 21 درصد از دست داده بود به دلیل کاهش در تجارت بین المللی
  • این تیم می گویند که کاهش coronavirus مستند اقدامات قبل از موعد مقرر می تواند شدید تر و طولانی مدت اقتصادی از اثرات باقی مانده در مستند

Coronavirus همه گیر و اقدامات به سرعت گسترش آن هزینه اقتصاد جهانی $3.8 تریلیون دلار (£3 تریلیون) قرار داده و 147 میلیون نفر از کار یک مطالعه جدید نشان می دهد.

در اول کار به تلاش برای تعیین کمیت تاثیر بیماری همه گیر محققان دانشگاه سیدنی ایجاد یک مدل دقیق از اقتصاد جهانی است.

این بخش به ضربه سخت ترین صنعت سفر – به علت لغو پروازها و کشورهای بستن مرزهای خود را به بازدید کنندگان – به خصوص در آسیا و اروپا و آمریکا.

در واقع این از دست دادن اتصال جهانی ‘باعث اقتصادی سرایت’ باعث اختلالات عمده به تجارت گردشگری انرژی و سرمایه گذاری بخش های این تیم گفت.

جهانی ضرر و زیان در حال حاضر احساس افزایش احتمال زیاد به عنوان مستند اقدامات ادامه دهد اما بلند کردن آنها را بیش از حد به زودی می تواند منجر به حتی بیشتر شدید و طولانی مدت اثرات اقتصادی’ محققان گفتند.

در اول کار به تلاش برای تعیین کمیت تاثیر بیماری همه گیر محققان دانشگاه سیدنی ایجاد یک مدل دقیق از اقتصاد جهانی

The UK economy is facing the worst recession in 300 years, since the Great Frost laid waste to Europe on 1709, in the wake of the COVID-19 pandemic

اقتصاد انگلیس است که در مواجهه با بدترین رکود اقتصادی در 300 سال پس از بزرگ فراست گذاشته زباله به اروپا در سال 1709 در پی COVID-19 همه گیر

The employment-population ratio in the U.S had been steadily growing since 2010, as pictured above, before a sharp drop in April 2020 cased by coronavirus shutdowns. It remained at 52.8 percent in May meaning that 47.2 percent of all American adults are jobless

استخدام-نسبت جمعيت در ایالات متحده شده است به طور پیوسته در حال رشد از سال 2010 به عنوان تصویر بالا قبل از یک افت شدید در مارس سال 2020 سربار توسط coronavirus خاموش شدن ناگهانی. در آن باقی مانده است 52.8 درصد در ماه مه به این معنی که 47.2 درصد از بزرگسالان آمریکایی بیکار هستند

The OECD warned recently that the UK is likely to be one of the worst hit major economies from coronavirus this year

OECD به تازگی هشدار داده که بریتانیا به احتمال زیاد یکی از بدترین آمار اقتصادهای بزرگ از coronavirus این سال

یکی از جنبه مثبت به این بیماری همه گیر شده است و احساس در تغییرات زیست محیطی با ‘بزرگترین کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در تمام تاریخ بشر’.

این ‘استخدام شوک احساس بودن در سراسر جهان تا 60000 کارگران روبرو افزونگی در انگلستان – بسیاری از خرده فروشی شغل از جمله چکمه و John Lewis.

این خبر آمد کمتر از 24 ساعت پس از صدراعظم Rishi Sunak تحویل £30billion بسته طراحی شده برای نگه داشتن مردم از دل صف.

این است که یک بحران اقتصادی جهانی به دلیل در بخشی به دلیل ما در سطح جهانی به هم پیوسته اقتصاد محققان توضیح داده شده است.

مصرف جهانی شاهد بزرگترین تاثیر تک – حذف شده توسط 4.2 درصد یا حدود 3.8 تریلیون برابر با تولید ناخالص داخلی آلمان است.

بیش از 147 میلیون نفر برکنار اطراف جهان و در نتیجه کاهش دستمزد و درآمد حاصل از حقوق $2.1 تریلیون یا شش درصد از تمام درآمد دستمزد.

از مجموع این درآمد از دست دادن $536 میلیارد دلار یا حدود 21 درصد از دست داده بود به دلیل کاهش در تجارت بین المللی نویسندگان این مطالعه کشف کردند.

Researchers studied the different global trade patterns and said the interconnected nature of the global economy was to blame for the devastating economic impact of lockdown

محققان مختلف تجارت جهانی الگوها و گفت: ارتباط تنگاتنگ با طبیعت از اقتصاد جهانی بود به سرزنش ویرانگر اقتصادی تاثیر مستند

این قابل توجهی در بازار کار شوک در حال آماده کردن خود برای رشد همه گیر همچنان ادامه دارد, با توجه به مطالعه نویسندگان.

‘علاوه بر این پس از آن شوک اقتصادی به احتمال زیاد به تاثیر حتی بیشتر کمیت و کیفیت شغل و همچنین تاثیر گروه های آسیب پذیر مانند مهاجران و کارگران ماهر است که ممکن است انطباق مجازی-مقدمات کار” آنها نوشت.

همچنین به احتمال زیاد به گسترش جهانی ثروت و درآمد شکاف است که در حال حاضر وجود دارد و به طور بالقوه تلفات سیستم بهداشت و درمان در کشورهای با درآمد پایین.

در مارس سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این coronavirus بود خیلی بیشتر از فقط یک بحران بهداشتی.

‘ما همه آگاه عمیق اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر او گفت: در آن زمان.

عواقب اقتصادی مشخص شده در این مطالعه جدید که در نتیجه اقدامات ضد مانند مستندات و جهانی قطره در مصرف و تولید است.

این اقدامات پس از آن تقویت شده توسط آبشاری اثرات به عنوان یک نتیجه از جهانی شدن – از طریق بین المللی زنجیره تامین متکی به باز کردن مرزها.

The 'employment shocks' are being felt around the world, with up to 60,000 workers facing redundancy in the UK - many in retail jobs including for Boots and John Lewis

این ‘استخدام شوک احساس بودن در سراسر جهان تا 60000 کارگران روبرو افزونگی در انگلستان – بسیاری از خرده فروشی شغل از جمله چکمه و John Lewis

“هسته ای اصول اساسی کاهش و سرکوب استراتژی های اتخاذ شده برای کنترل این بیماری همه گیر – فاصله گرفتن از افراد و quarantining جوامع – کار به طور مستقیم در برابر نقاط قوت اقتصاد جهانی,’ نویسندگان نوشت.

‘از قضا از دست دادن اتصال اعمال شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 باعث شده اقتصادی “سرایت”‘ گفتند.

‘دولت ها در مواجهه با چالش در تلاش برای نگه داشتن اقتصاد جهانی شناور با صرف پولی بین المللی صندوق’ جنگ قفسه سینه و دیگر اورژانس بودجه, در حالی که تلاش برای پیدا کردن راه های جدید کار می کند.’

این دانشمندان استرالیایی ایجاد یک مدل کامپیوتری است که در زمان گسترده, نگاهی به اقتصاد جهانی به منظور جذب هر گونه نشت بیش از اثر از یک کشور به کشور دیگر از لحاظ ضرر و زیان است.

آنها دریافتند که اروپا و آمریکا و چین بودند که به طور مستقیم تحت تاثیر مناطق و حمل و نقل و گردشگری بلافاصله پس از ضربه بخش است.

اما اثرات غیر مستقیم منتقل می شوند همراه بین المللی زنجیره تامین و احساس بودن در سراسر جهان اقتصاد, محققان توضیح داده شده است.

‘این اثر موج دار شدن برجسته ذاتی لینک شاخصهای اجتماعی-اقتصادی و زیست محیطی ابعاد و تاکید چالش پرداختن ناپایدار الگوهای جهانی,’ تیم گفت.

‘چگونه بشریت در واکنش به این بحران را تعریف پست-همه گیر جهانی است.’

به عنوان بد آن را به عنوان است برای اقتصاد این تیم را دیدم چشمگیر تاثیر بر محیط زیست با انتشار گازهای گلخانه ای شاهد بزرگترین افت در تاریخ بشر به پایین در حدود 2.5 gigatonnes – و یا در حدود 4.6 درصد از نرمال.

دیگر جوی تولید گازهای گلخانه ای از جمله خطرناک PM2.5 ذرات کاهش حدود 3.8 درصد و گوگرد دی اکسید کاهش 2.9 درصد است.

دی اکسید گوگرد تولید گازهای گلخانه ای می آیند عمدتا از سوزاندن سوخت های فسیلی – که مرتبط است به آسم و تنگی قفسه سینه.

نويسنده مسئول Dr Arunima ملک گفت: این بدترین شوک اقتصادی پس از رکود بزرگ – زمانی که اقتصاد جهانی منقبض 15 درصد است.

“در همان زمان ما با تجربه بیشترین کاهش انتشار گازهای گلخانه ای پس از سوزاندن سوخت های فسیلی شروع,’ دکتر ملک گفت.

در علاوه بر این به افت ناگهانی در تغییر آب و هوا را القا GHGs مانع از مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا هستند از اهمیت عمده ای.’

Global consumption saw the biggest single impact - dropping by 4.2 per cent - or about $3.8 trillion - equal to the gross domestic product of Germany

مصرف جهانی شاهد بزرگترین تاثیر تک – حذف شده توسط 4.2 درصد یا حدود 3.8 تریلیون برابر با تولید ناخالص داخلی آلمان

او گفت: تضاد بین رکود اقتصادی و پیشرفت های زیست محیطی نشان می دهد معضل رو به دنیا می آید برای مقابله با تغییر آب و هوا.

‘ما مطالعه بر طبیعت به هم پیوسته بین المللی زنجیره تامین با قابل رؤیت جهانی اثرات سرريز در سراسر طیف وسیعی از بخش های صنعت از جمله تولید و گردشگری و حمل و نقل است.’

کروناویروس اولین بار گزارش شده توسط سازمان بهداشت جهانی در تاریخ 9 ژانویه در چین در شهر ووهان و تا پایان ژانویه وجود دارد از 2000 مورد جدید در روز.

در پایان فوریه عمده شیوع بیماری بودند که گزارش شده در سراسر جهان و توسط 3 آوریل در بسیاری از کشورها شروع به پیاده سازی مستند اقدامات است.

نزدیک به 60 ، 000 کارگران در صورت رفع اشکالات به عنوان شرکت اعلام اخراج

Rishi Sunak دچار فوری بینی خونین در نبرد خود را به نگه داشتن بریتانیا در مشاغل امروز آن را به عنوان ظهور نزدیک به 60 ، 000 کارگران در صورت رفع اشکالات.

کمتر از 24 ساعت پس از صدراعظم تحویل ناامید £30billion بسته طراحی شده برای نگه داشتن مردم از دل صف یک سری از کسب و کار کشیده ماشه در اخراج.

John Lewis تایید کرد که هشت نفر از فروشگاه های آن را نمی خواهد بازگشایی پس از بسته شدن به صورت مستند.

بیمار از بخش های زنجیره ای به طور دائم, از سایت های بزرگ در بیرمنگام و واتفورد و همچنین کوچکتر رسانه ها در فرودگاه هیترو St Pancras در ایستگاه قطار لندن و چهار در خانه مغازه در Croydon, Newbury, Swindon و تمورته.

رولز رویس و برگر کینگ گفت: کاهش کار بودند و هنوز هم بر روی کارت با چکمه آخرین به اعلام بررسی قرار گرفته است. خیابان بالا داروسازی بیش از 4000 پست خواهد شد axed – هفت درصد از نیروی کار خود را – با توجه به “تاثیر قابل توجهی” از Covid-19.

این حرکت تحقیر آمیز واقعیت را بررسی کنید پس از Mr Sunak حمله به خزانه داری یک بار دیگر برای سرپا نگه داشتن Uk plc.

مینی بودجه شامل حدود 1000 شغل احتباس جایزه’ برای کسب و کار را که کارگران عقب نشینی کردند و نصف قیمت وعده های غذایی از بودجه توسط دولت است.

تیره و تار مواجه صدراعظم اذعان این صبح است که او می تواند نه محافظت از تمام کارگران و انگلیس در مسیر برای ‘شدید’ رکود است.

تبلیغات

محققان دریافتند که توسط آن نقطه نزدیک به 3 میلیارد نفر تا به حال خواسته شده است به ماندن در خانه بیش از 1 میلیارد نفر از مردم جدا در هند به تنهایی.

این محدودیت به این معنا بود که مردم قادر به رفت و آمد به محل کار خود را و به عنوان یک نتیجه, دفاتر و کارخانه ها بسته شده است.

در سطح بین المللی گسترده ای ورود ممنوع اعمال شد و پرواز مسیرهای معلق شده است.

این تحت تاثیر قرار کسب و کار که به شدت وابسته به تجارت مانند تخصصی تولید و مراقبت های بهداشتی با لوازم.

برای این مطالعه به COVID-19 و اقتصادی آن و اثرات زیست محیطی, 38 مناطق در جهان بودند مورد تجزیه و تحلیل و 26 شعبات این تیم توضیح داد.

مناطق و کشورهای مختلف بودند نهفته در راه های مختلف برای مثال اوپک سازمان ملل درآمد از دست رفته به دلیل آنها نمی استخراج به اندازه نفت با توجه به کاهش جهانی حمل و نقل استفاده کنید.

دستمزد پایین کشورهایی مانند چین و هند ایستادگی در نظر اشتغال ضرر و زیان مردم به خرید کمتر بنابراین میزان تولید کاهش یافته است.

یک ارزیابی از مجموع اثرات COVID-19 در یک بخش-سطح نشان می دهد که حمل و نقل و گردشگری هستند از نظر اقتصادی بدترین ضربه بخش – تعجب آور نیست با توجه مسافرت هوایی اساسا متوقف کرده و از مردم خواسته شده برای بازپرداخت برای رزرو پرواز.

بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) تخمین زده است که درآمد جهانی می تواند به سقوط بیش از 44 درصد به زیر 2019 آمار و ارقام در بخش حمل و نقل.

به طور قابل توجهی تحت تاثیر مستندات در حال خرده فروشی و عمده فروشی و همچنین در بخش خدمات محققان دریافتند.

این از جمله خدمات کسب و کار در زنجیره تامین گردشگری, سرگرمی و شخصی خدمات صنایع.

دانشگاه سیدنی معاونت دکتر مایکل اسپنس گفت که این کار ممکن بود به دلیل مشترک ‘foot printing’ پلت فرم بودجه یک دهه پیش.

‘آن را در حال حاضر ممکن است برای شبیه سازی جهان اقتصاد به سرعت و با دقت به ببینید که چگونه جامعه و محیط زیست را تحت تاثیر تغییرات در مصرف ما.

این پژوهش در ابر مبتنی بر جهانی MRIO, آزمایشگاه و آن این است که این نوع از جهانی همکاری های چند رشته ای است که خواهد شد کمک به ما در مقابله با مسائل پیچیده از زمان ما است.’

یافته های منتشر شده در بین المللی, مجله علمی PLOS ONE.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de