شیوع کروناویروس: کره جنوبی کلیسا خوشه درایوهای پرش بزرگ در مواردکره جنوبی گزارش کرده است یکی دیگر از پرش بزرگ در موارد coronavirus به عنوان کشور مبارزه می کند برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده.

تعدادی از عفونت افزایش یافته 142-346 گفته مقامات روز شنبه بسیاری از موارد مرتبط به شهر Daegu و اطراف منطقه دو ساعت در جنوب سئول ،

61 سال در Daegu اعتقاد بر این است در قلب سریع گسترش است و تصور می گذشت عفونت به ده ها و حتی صدها نفر از هموطنان نمازگزاران در بحث Shincheonji کلیسای عیسی مسیح.

کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت, کیم باند-لب گفت: شیوع این بیماری تا به حال جدی وارد فاز جدید اما هنوز هم ابراز خوشبینی محتاطانه است که این می تواند شامل به منطقه اطراف Daegu که اولین مورد گزارش شده در روز سه شنبه.

mapppp

توسط صبح روز شنبه این شهرستان از 2.5 میلیون و در نزدیکی مناطق شمارش 283 موارد از جمله کره جنوبی برای اولین بار دو مرگ و میر در بیمارستان در Cheongdo شهرستان حدود 25کیلومتر جنوبی, Daegu.

دولت مرکزی اعلام کرده است این منطقه به عنوان یک منطقه ویژه مدیریت منطقه است و هدایت و حمایت از سهولت کمبود تخت بیمارستان, پزشکی پرسنل و تجهیزات.

“اگر چه ما در حال شروع به دیدن برخی از موارد در سراسر کشور, عفونت هنوز پراکنده خارج از مدیریت ویژه منطقه Daegu و North Gyeongsang, استان” کیم گفت: در طول یک جلسه. به نام او برای قوی کنترل مرز برای جلوگیری از عفونت از چین و جاهای دیگر از ورود به کره جنوبی.

از موارد جدید اعلام شده در شنبه 91 اند ترسیم شده است به یک بیمارستان در Cheongdo شهرستان که از نزدیک متصل به Shincheonji کلیسای عیسی مسیح. این منطقه زادگاه بنیانگذار آن Lee Man-hee که ملبس به ردای عیسی مسیح و ادعا می کند که او را 144,000 مردم با او به بهشت, بدن و روح در روز قيامت.

موارد در کره جنوبی افزایش یافته است elevenfold پس از 61 سال شد 31 مورد ثبت شده توسط کره ای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه. او تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی گفته است.

بوسان, کره جنوبی, دومین شهر بزرگ ثبت آن در دو مورد اول در روز جمعه. چندین موارد تایید شده اند در سئول اگر چه منبع عفونت – آنچه دانشمندان تماس با شاخص مورد – عدم پیش بینی شده است.
People line up to buy foods and supplies at a supermarket in Daegu, South Korea on Friday.

تعجب است که در حالت آماده باش کامل در برابر گسترش ویروس و بسته شده است ساختمان های عمومی و تاخیر در شروع مدرسه مدت یک هفته. آن معمولا در خیابان های شلوغ و آورده شده اند برای متوقف. استثنا بود و سوپر مارکت ها که در آن ساکنان را ebeen صف برای خرید مواد غذایی و لوازم دیگر. نیروهای نظامی در کره جنوبی و پایگاه های نظامی ایالات متحده شده اند محدود به بازداشتگاه.

وحشت گرفتن نگه دارید” Daegu ساکن متعجب Mi-yeon گفته آسوشیتد پرس. “مردم می ترسند از هر موقعیتی که در آن آنها را به شخص دیگری.”

در چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: با وجود 397 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در روز جمعه از 889 موارد یک روز پیش از آن.

که به ارمغان می آورد کل انباشته تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین تا کنون به 76,288. مرگ و میر در سرزمین اصلی چین رسیده بود 2,345 فتح کرد گرفته شد تا پایان جمعه.

مرکزی استان هوبئی در کانون شیوع گزارش شده 106 جدید, مرگ و میر, در حالی که در استان ووهان 90 نفر کشته شدند.

در همین حال رئیس جمهور خلق چین در نامه نوشته ابراز لطف به بنیاد بیل و ملیندا گیتس برای سازمان حمایت در اوایل این ماه ارتکاب به $100m برای واکنش جهانی به coronavirus رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: در روز شنبه. “من عمیقا قدردانی به عمل سخاوت … و نامه خود را از همبستگی به مردم چین در چنین لحظه ای مهم,” Xi نوشت.

میلیون ها نفر از مردم در چین محدود باقی می ماند به خانه های خود را به عنوان دولت تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش ویروس بالا بردن نگرانی های جدی در مورد اقتصاد است.

اما لیو Guoqiang معاون فرماندار از بانک خلق چین روز شنبه اعلام کرد که هزینه های استقراض خواهد بود هدایت به سمت پایین برای کمک به کسب و کار شناور باقی می ماند و تاثیر این ویروس خواهد بود “محدود”.

همانطور که سازمان بهداشت جهانی روز جمعه هشدار داد که پنجره فرصت برای جلوگیری از گسترش ویروس بود باریک به نظر می رسد به گسترش بیشتر به طور گسترده ای در سراسر جهان است. چهار نفر در حال حاضر از درگذشت این ویروس در ایران و ایتالیا و ثبت آن برای اولین بار کشنده مورد در شب جمعه.

دولت بریتانیا گفت که یک تخلیه پرواز ترک کرده بود ژاپن در صبح روز شنبه با 32, انگلیسی, اروپایی و مسافران از کشتی در هیئت مدیره و همچنین دولت بریتانیا و کارکنان پزشکی.

برگزارکنندگان از توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد آموزشی برای ارتش خود را از داوطلبان در روز شنبه با توجه به شیوع کروناویروس اما گفته بود که “بدون در نظر گرفتن” از لغو بازی.

در استرالیا شش نفر تخلیه بازگشت به داروین از ویروس-آمار الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن آزمایش مثبت به Covid-19. یکی دیگر از سه نفر که باید توسعه یافته علايم در حال آزمایش در روز شنبه.

وجود 170 استرالیایی در تخلیه پرواز و تمام شد برای بررسی علائم قبل از خروج از یوکوهاما که در آن آنها تا به حال نگه داشته شده است در کشتی.

رویترز و خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im