شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر در تمام اما نام’ می گوید: متخصصسازمان بهداشت جهانی به کاهش ترس از یک بیماری همه گیر کوروناویروس فراگیر در جهان با وجود ناگهانی جدی شیوع بیماری در ایتالیا و ایران, اما برخی از کارشناسان گفت: آنها بر این باور بود که در حال حاضر اجتناب ناپذیر است.

“با استفاده از کلمه همه گیر در حال حاضر مناسب نیست حقایق اما آن را قطعا ممکن است باعث ترس گفت:” چه کسی مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک جلسه.

ما هنوز وجود دارد گفت: Tedros. “آنچه ما در حال شیوع در نقاط مختلف جهان تحت تاثیر کشورهای مختلف در راه های مختلف.”

کلمه همه گیر است مورد استفاده برای توصیف یک بیماری جدی است که در حال گسترش است در کنترل نشده راه در سراسر جهان است. چین او با اشاره به نظر می رسد به آن موجود. این تیم بین المللی ارسال شده در توسط که است که در مورد به گزارش یافته های آن است گفت: این ویروس احتمالا به اوج خود رسید و بین 23 ژانویه و 2 فوریه.

Tedros افزود که “این افزایش ناگهانی در موارد جدید است که قطعا بسیار مورد”.

بیشتر نگران کننده است که ورود coronavirus در ایتالیا و ایران با هشدار احتمالا گسترش افرادی که حامل بدون علامت. ایتالیا در حال حاضر 219 مورد و هفت نفر کشته شده اند. این ارقام در ایران مورد مناقشه است اما برخی گزارش ها ادعا شده است 50 مرگ و میر در شهر قم است که یک سایت زیارت.

کارشناسان دیگر گفت: آن را سخت به این باور است که Covid-19 نمی خواهد در حال حاضر در سراسر جهان گسترش.

“ما در حال حاضر در نظر گرفتن این که یک بیماری همه گیر در همه, اما نام و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از سازمان بهداشت جهانی شروع به استفاده از این اصطلاح در آن ارتباطات گفت:” دکتر بهارات Pankhania از دانشگاه اکستر دانشکده پزشکی.

“این به ما می دهد تمرکز و به ما می گوید که این ویروس در حال حاضر ظاهر می شود در کشورهای دیگر و انتقال دور در صحرا از چین است. اما آن را نمی کند, تغییر رویکرد ما در نظارت بر شیوع بیماری است. در انگلستان وجود دارد بدون نیاز به حرکت به سوی استراتژی های کاهش که تا کنون ما در مهار سیاست های مشغول به کار هستند. ما تنها 13 نفر از آنها موجود و کنترل می شود. من انتظار ما ادامه خواهد داد و با مهار این استراتژی در حالی که آن را موفق.”

Q&A

چگونه می توانم محافظت از خودم از شیوع کروناویروس?

سازمان بهداشت جهانی توصیه است که مردم را به اقدامات احتیاطی ساده برای کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال ووهان coronavirus است که برای آن هیچ درمان خاص یا واکسن.

این آژانس سازمان ملل متحد توصیه می کند مردم را به:

  • اغلب شستن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آب گرم و صابون
  • پوشش دهان و بینی با خم کردن آرنج یا دستمال در هنگام عطسه یا سرفه
  • اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که دارای یک تب یا سرفه
  • به دنبال اولیه کمک های پزشکی در صورتی که یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود سابقه با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح در تماس با حیوانات در هنگام بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده
  • اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

با وجود افزایش در خرید و فروش ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس شیوع کارشناسان تقسیم می شوند که آیا آنها می تواند به جلوگیری از انتقال عفونت است. وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از دست به دهان انتقال با توجه به تعداد زیادی از مردم بار لمس چهره خود را. اجماع به نظر می رسد که با پوشیدن یک ماسک محدود می کند – اما از بین نمی برد – خطرات ارائه آنها به درستی استفاده می شود.

خارجی و مشترک المنافع بریتانیا توصیه کرده است و از شهروندان ترک و چین که در آن ممکن است. همچنین هشدار داد که مسافران از هنگ کنگ, ژاپن, مالزی, مالزی, کره جنوبی, سنگاپور, تایوان و تایلند که دچار علائم سرفه یا تب و یا تنگی نفس در 14 روز پس از بازگشت به انگلستان با ما تماس بگیرید بیمه خدمات درمانی از طریق تلفن.

جاستین McCurry

“یک بیماری همه گیر به معنی یک بیماری عفونی در حال گسترش خارج از کنترل در مناطق مختلف جهان است. ما در حال حاضر یک Covid-19 اپیدمی در چین و اخیرا شیوع زیادی در کره جنوبی, ایران و ایتالیا. اگر کسانی که شیوع بیماری را نمی توان تحت کنترل در آورد و سپس Covid-19 خواهد متناسب با معیارهای یک بیماری همه گیر” گفت: علامت Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ.

“فوری مفهوم است که بسیاری از کشورهای مختلف در سراسر جهان ممکن است منابع Covid-19 عفونت. این باعث می شود آن را بسیار سخت تر برای هر یک کشور به کشور شناسایی و وارداتی شامل موارد و تلاش برای انجام این کار را تا کنون بیشتر خواسته های ملی نظام سلامت.

Tedros گفت: موارد جدید در خارج از چین تقویت نیاز برای همه کشورها به اطمینان حاصل شود که آنها آماده بودند برای ورود Covid-19. “این زمان برای همه کشورها و جوامع و خانواده ها و افراد به تمرکز بر آماده سازی,” او گفت:. “ما زندگی نمی کنند در یک فایل باینری دنیای سیاه و سفید. است یا نه/یا. ما باید تمرکز حاوی در حالی که انجام همه ما می تواند به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.”

مشخصات

آنچه که سازمان بهداشت جهانی?

سازمان بهداشت جهانی (WHO) تاسیس شد و در 7 آوریل 1948 تاریخ جشن سالانه به عنوان روز جهانی بهداشت. به عنوان یک آژانس سازمان ملل متحد سازمان توسعه بین المللی استقرار است که شامل 150 کشور و استخدام 7000 نفر. چه کسی مسئول بهداشت جهانی در گزارش بهداشت جهانی بررسی. پس از آن استقرار آن دارای یک نقش اساسی در ریشه کنی آبله و در حال حاضر prioritises بیماری ها از جمله اچ آی وی/ایدز و ابولا مالاریا و سل.

در این زمان که مدیر کل است دکتر Tedros Adhamon Ghebreyesus منتخب برای مدت پنج سال است در 2017. قبل از انتخابات خود Dr Tedros به عنوان اتیوپی و وزیر امور خارجه. او همچنین در خدمت به عنوان وزیر بهداشت برای اتیوپی از 2005-2012 که در آن او به رهبری اصلاحات گسترده به این کشور در نظام سلامت است. Dr Tedros نیز نقش مهمی در مذاکرات از آدیس آبابا اقدام در دستور کار است که موفق به متقاعد کردن 193 کشور متعهد به تامین مالی لازم برای رسیدن به اهداف توسعه پایدار.

فضل Mainwaring

که به معنی حفاظت از افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی و تضعیف سیستم ایمنی بدن که بیشتر در معرض coronavirus.

دکتر مایکل رایان که مدیر اورژانس گفت: یک آنفولانزای همه گیر تر بود بناست به دلیل دانش دانشمندان از راه آنفلوانزا ویروس ها رفتار می کنند. “آنچه که ما را درک نمی کنند و در عین حال در Covid-19 مطلق انتقال دینامیک,” او گفت:.

دولت ایتالیا تا به معرفی دقیق داخلی محدودیت های مسافرتی, بستن کردن بدترین آمار مناطق در مناطق شمالی لومباردی و ونتو. حدود 50000 نفر در 11 شمالی, ایتالیایی, شهرهای تحت مستند از جمعه شب با پلیس گشت زنی در خیابان ها و جریمه های در حال تحمیل شده بر هر کسی گرفتار ورود و یا خروج از شیوع مناطق.

اتریش به حالت تعلیق در آموزش, خدمات, بیش از رشته کوه های آلپ ایتالیا برای حدود چهار ساعت در اواخر روز یکشنبه قبل از شروع مجدد آنها پس از دو مسافران آزمایش منفی برای کوروناویروس. یک قطار حامل حدود 300 مسافر از ونیز در ایتالیا به شهر مونیخ در آلمان متوقف شد در طرف ایتالیایی از برنر قبل از اینکه مجاز به ادامه سفر خود پس از دو تست منفی, مقامات گفت.

فرانسه junior حمل و نقل وزیر, Jean-Baptiste Djebbari گفت: در روز دوشنبه که وجود دارد بدون نیاز به حمل و نقل در مرز بین فرانسه و ایتالیا.

“بسته شدن مرزها را ندارد به عنوان گردش ویروس است و نه فقط محدود به مرزهای اداری,” او گفت: BFM کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im