کروناویروس در حال حاضر یک “عمومی فوق العاده تهدید سلامت’: CDC


علامت RALSTON

مقامات فدرال جمعه اعلام کرد که شمارش از 2019 رمان coronavirus موارد در ایالات متحده در حال افزایش به 34 با عفونت بیشتر انتظار می رود هر چه زودتر بعد از آن حتی به عنوان پرسش درنگ در مورد چگونه تلاش در حاوی مرگبار بیماری افتاده بود کوتاه تا کنون.

پرش پس از وزارت امور خارجه عودت 18 آلوده شهروندان ایالات متحده از داخل کشتی کروز لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن است. سه نفر دیگر را تایید کرد به این بیماری شده اند عودت, در علاوه بر این به 13 آمریکایی دیگر مسافران که بیمار پس از بازگشت از خارج از کشور به عنوان نیویورک تایمز گزارش داد.

“این ویروس جدید نشان دهنده های عمومی فوق العاده تهدید سلامت” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در تماس با خبرنگاران.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 75 ، 000 نفر در بیش از ده کشور و کشته شدن دست کم 2,240 عمدتا در سرزمین اصلی چین که در آن بیماری نشات گرفته است. ویروس تحت تاثیر هر جنبه ای از زندگی در آن کشور از سفر به کسب و کار به دولت به روابط خانوادگی و گسترش به بیرون از وجود دارد. حدود 760 میلیون نفر مشمول برخی از نوع قرنطینه اندازه بیش از دو برابر جمعیت کل ایالات متحده است.

این تیک تاک Coronavirus بمب زمان: امریکا ایجاد

اما انتشار شماره جدید نیز به مبلغ اول قابل توجهی CDC به روز رسانی از آنجا که فدرال’ پاسخ به شیوع بیماری تحت شدیدتر موشکافی این هفته است. با توجه به این واشنگتن پستمقامات فدرال و آموخته 14 مسافر در پروازهای خارج از ژاپن آلوده شدند در حالی که تخلیه شد در راه اوایل این هفته تصمیم گرفت به آنها پرواز خانه با صدها مثلا مردم با وجود CDC توصیه آنها نیست.

“مثل این بود که بدترین کابوس” یک مقام آمریکایی گفت این مقاله است. “کاملا رک و پوست کنده جایگزین شده است می تواند کشیدن مادر در باران و که بد بیش از حد.”

در همین حال رویترز روز جمعه گزارش داد که تنها سه متحده قادر به به طور موثر تست برای بیماری های تدارکاتی مشکل آماده به فن شعله های آتش از اضطراب در مورد همه گیر ممکن است. این یک بحران بلندی که برای برخی از ایالات متحده بیمارستان شروع به آماده شدن.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im