Coronavirus: نیویورک, وکیل, خود, همسر, فرزندان و همسایه همه تست مثبت به عنوان شهر پرانتز برای جامعه گسترش


فرماندار نیویورک اندرو کومو چپ و شهردار, بیل د Blasio دولت مورد بحث و شهرستان آمادگی برای گسترش coronavirus در دوشنبه 2 مارس سال 2020: AP Photo/علامت Lennihan

منهتن وکیل بود که در بیمارستان بستری مبتلا به کروناویروس در “شرایط شدید” با توجه به شهر نیویورک مقامات بهداشت به عنوان آزمون تایید خانواده اش را نیز آزمایش مثبت است.

روز چهارشنبه فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که این مرد همسر, پسر, مادر و همسایه در شهرستان Westchester قرارداد ویروس — هیچ کدام تصور می شود در یک بیماری جدی است. این طول می کشد تعداد کل موارد در نیویورک به شش.

مقامات در حال عجله برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در هر دو ایالت و بزرگترین شهر کشور با ردیابی حرکات از کسانی که آنها را شناسایی کرده اند. فرماندار کومو درخواست کرد برای آرام اما گفت که جامعه گسترش در شهر نیویورک اجتناب ناپذیر است.

“مسئله اصلی این است که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد به طور جدی بیمار است. چگونه بسیاری از مردم خدای ناکرده می تواند از دست دادن زندگی خود گفت:” فرماندار کومو.

نیویورک پست شناسایی وکیل به عنوان لارنس Garbuz از شرکت Lewis & Garbuz که او اجرا می شود و که در آن پسر خود را با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور حقوقی.

شرکت در استخدام هفت وکلای متخصص در قانون خانواده و واقع شده است در سراسر خیابان را از ترمینال مرکزی در 42nd Street. آقای Garbuz و همسرش رفت و آمد به محل کار از خانه خود در نیو راشل در مترو شمال راه آهن.

در ابتدا بستری شدن در روز جمعه در لارنس در بیمارستان Bronxville آقای Garbuz منتقل شد به NewYork-پروتستان پزشکی دانشگاه کلمبیا در مرکز منهتن بالا در روز دوشنبه زمانی که وضعیت او بدتر شده است. او در حال درمان در بخش مراقبت ويژه و قابل درک است که زمینه ای بیماری تنفسی. خانواده است در قرنطینه در خانه خود در Westchester.

کارکنان پزشکی که مراقبت برای آقای Garbuz لارنس در بیمارستان نیز قرنطینه و خود را در انتظار نتایج آزمون. کارکنان در این شرکت محسوب می شوند در معرض خطر پس از صرف یک دوره طولانی از زمان در مجاورت نزدیک به آقای Garbuz.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به خبرنگاران گفت که شدید جستجو در جریان بود برای پیدا کردن هر کس دیگری که ممکن است در تماس با خانواده است. آنها مطلع خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان یک لیست وارد شده.

در پاسخ به پسر, تشخیص, دانشگاه یشیوا است لغو تمام کلاس های خود را در واشنگتن ارتفاعات پردیس از جمله هر دو دوره های تحصیلات تکمیلی و کسانی که در پسران دبیرستان. دوم دانش آموز که در بازدید از این شرکت حقوقی را به خود قرنطینه.

آقای Garbuz به طور منظم حضور جوان اسرائیل کنیسه در نیو راشل و کسانی که حضور داشتند خدمات در 22 و 23 فوریه گفته شده به خود منزوی تا 8 مارس.

این Garbuz دختر, که, ندارد, نشانه, حضور Salanter Akiba ریوردیل آکادمی و دبیرستان در برانکس که همراه با دو تن دیگر از مدارس بسته شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی.

علاوه بر این آقای Garbuz اعتقاد بر این است که سفر به میامی, فلوریدا که در آن مقامات به دنبال سفر خود تاریخچه در حالی که در دولت است.

بهداشت و درمان کارگری که به تازگی به ایران سفر کرده بود تایید شد به نیویورک اولین مورد از coronavirus در روز یکشنبه. او نگه داشته است خودش جدا شده و مورد آزمایش قرار گرفت اما نتایج منفی بودند.

ادامه مطلب

تاثیر اقتصادی coronavirus تا کنون در پنج نمودار

Coronavirus: دولت آمریکا فشارهای شرکت های هواپیمایی به دست داده

ما کالج بسکتبال باعث می شود برنامه در مورد شیوع کروناویروس

ما coronavirus مرگ و میر افزایش به شش به واشنگتن گزارش موارد بیشتری

نیویورک بیمار آزمایش coronavirus – دنبال زندگی می کنند به روز رسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>