Coronavirus NBA: Philadelphia 76ers ستاره Joel Embiid وعده $500,000 به کمک COVID-19 صندوق امداد


Philadelphia 76ers مالک میلیاردر backtracks در اشتباه تصمیم گیری’ به کاهش دستمزد کارکنان در طول وقفه پس از همه ستاره Joel Embiid متعهد به کمک مالی

  • Sixers مالک میلیاردر جاش هریس قبلا گفته او را مجبور به کاهش ساعت و دستمزد به منظور جلوگیری از اخراج در طول NBA نامحدود وقفه
  • هریس که او نیز صاحب NHL شیاطین وارونه شده است البته پس از 76ers مرکز Joel Embiid متعهد به کمک های خود تلاش همکاران در تعلیق
  • Embiid نیز اهدا $500,000 (£425,000) به coronavirus صندوق امداد
  • NBA فصل است که در حال حاضر در نامحدود تعلیق در میان همه گیر
  • Embiid می شود آخرین بازیکن به ارائه کمک مالی برای مقابله با ویروس
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

صاحب Philadelphia 76ers و نیوجرسی شیاطین است پس گرد از طرح خود برای کاهش ساعت کارکنان و کاهش پرداخت میان coronavirus همه گیر پس از یکی از بازیکنان NBA All-Star جو Embiid متعهد نامشخص مقدار برای کمک به کسانی که در حال آماده شدن برای از دست دادن دستمزد.

Josh Harris, میلیاردر خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذار که صاحب فیلادلفیا NBA و NHL فرانچایز منتشر شد بیانیه چهار شنبه, اعتراف او ساخته شده یک اشتباه در تصمیم گیری برای کاهش کارکنان خود را ساعت ها و دستمزدها در طول NBA نامحدود وقفه.

‘به کارکنان ما و طرفداران عذرخواهی می کنم برای گرفتن این اشتباه گفت: هریس که تا به حال شده است برای انتقاد از این حرکت.

Embiid همچنین متعهد $500,000 (£425,000) برای افزایش coronavirus امداد صندوق با منابع و دیگر منابع در مبارزه با ویروس.

Joel Embiid of the Philadelphia 76ers is donating $500,000 (£425,000) to help coronavirus

جوئل Embiid از Philadelphia 76ers اهدای 500 ، 000 دلار (£425,000) برای کمک به کروناویروس

Philadelphia 76ers managing partner Josh Harris has backtracked on his decision to cut workers' hourly wages, admitting that it was 'wrong'

Philadelphia 76ers شریک مدیریت جاش هریس است که عقب نشینی در تصمیم خود برای کاهش کارگران-دستمزد اعتراف است که آن را ‘اشتباه’

‘تعهد ما بوده است و برای انجام بهترین های ما برای نگه داشتن همه از کارمندان ما کار را از طریق این وضعیت بسیار دشوار است,’ خواندن هریس ، “به عنوان بخشی از تلاش برای انجام این کار ما خواسته حقوق و مزایای کارکنان را به طور موقت 20 درصد کاهش پرداخت در حالی که حفظ همه مزایای کامل — و نگه داشتن ما از 1500 ساعتی کارگران پرداخت می شود در طول فصل به طور منظم.

‘پس از گوش دادن به کارکنان ما و بازیکنان آن را روشن بود که این تصمیم اشتباه او ادامه داد. ‘ما باید معکوس آن و پرداخت خواهد شد این کارکنان خود را کامل حقوق. این یک زمان فوق العاده ای در جهان ما – بر خلاف بسیاری از ما تا کنون زندگی می کردند از طریق قبل از – و عادی تصمیمات کسب و کار به اندازه کافی برای پاسخگویی به لحظه. ما کارکنان و طرفداران عذرخواهی می کنم برای گرفتن این اشتباه است.’

پس از یوتا جاز ستاره رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 در مارس 11, NBA فصل معلق شده است به طور نامحدود ترک بسیاری از کارکنان ساعتی و بدون هر گونه حقوق و دستمزد. چند بازیکنان و تیم ها باید متعهد به پرداخت کارگران در طول وقفه.

Gobert اعلام کرد به زودی پس از تشخیص خود که او قرار بود برای اهدای 500 ، 000 دلار (£425,000) به علل متعدد شده اولین بازیکن NBA برای تست مثبت است.

New Orleans Pelicans ستاره و 2019 شماره 1 پیش نویس انتخاب صهیون Williamson حاکم MVP Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks و دیترویت پیستونز’ بلیک گریفین در حال حاضر متعهد به هر یک به 100.000 دلار برای کمک به پرداخت نشده کارکنان در تیم های مربوطه خود را.

Embiid است که در فصل دوم از پنج سال $147 میلیون قرارداد با 76ers.

Utah Jazz pair Rudy Gobert (left) and Donovan Mitchell (right) were the first to test positive

یوتا جاز جفت رودی Gobert (سمت چپ) و داناون میچل (سمت راست) اولین کسانی بودند که برای تست مثبت

آن را در روز دوشنبه اعلام شد که با توجه به فصل معلق است به طور نامحدود به 76ers را برای چهار روز کار در هفته و برخی از کارکنان را قطع پرداخت تا 20 درصد است.

این خبر با واکنش انتقادی با توجه به ثروت از هریس – که او نیز صاحب NHL, New Jersey Devils – و بیانیه ای در روز سه شنبه شب تایید کرد که این تصمیم بود که معکوس و کارکنان پرداخت می شود.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 400 ، 000 نفر تست مثبت نتایج جستجو برای COVID-19 و بیش از 18000 نفر فوت کرده اند.

در ایالات متحده به تنهایی آنها نزدیک به 50,000 موارد مثبت.

پس از Gobert و جاز هم تیمی داناون Mitchell آزمایش مثبت Brooklyn Nets اعلام کرد چهار بازیکن مثبت بودند – از جمله دو بار قهرمان کوین دورنت و لس آنجلس لیکرز تایید دو unnamed بازیکنان تا به حال تولید شده مثبت نتایج آزمون.

Embiid و 76ers هم تیمی بودند ششم در NBA کنفرانس شرق قبل از فصل بود به حالت تعلیق باقی می ماند و البته برای برگشتی باید از آنها قادر به ادامه بازی های باقی مانده.

سابق بروکلین و New Jersey Nets مرکز جیسون کالینز نیز اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در روز سه شنبه.

چگونه CORONAVIRUS آمار دنیای ورزش تا کنون

بازی های المپیک 2020

2020 المپیک بازی شده است به تعویق افتاد تا سال 2021 در مارس 24 – تبدیل شدن به یکی از آخرین رویدادهای ورزشی مهم در این تابستان به سقوط قربانی به کوروناویروس.

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه برگزار شد مهم کنفرانس تلفنی با بازی های المپیک رئیس توماس باخ در روز سه شنبه به طور رسمی تصمیم گیری برنامه ریزی و آنها را انتخاب کرده اند برای به تعویق انداختن برای 12 ماه.

این تصمیم همچنین به معنی توکیو بازی های پارا المپیک خواهد بود موضوع به یک سال به تاخیر بیاندازد.

با وجود این تاخیر به نام با تاخیر بازی هنوز هم می شود توکیو 2020, فرماندار شهر Yuriko Koike نشان داد.

یک بیانیه مشترک از کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 کمیته سازماندهی بخوانید: “در شرایط فعلی و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کسانی که امروز کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن به این نتیجه رسیده اند که این بازی ها از XXXII المپیاد در توکیو باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان سال 2021 به منظور حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی است.

‘رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید جهان در طول این زمان مشکل و که مشعل المپیک می تواند تبدیل به نور در انتهای تونل که در آن جهان می یابد خود را در حال حاضر.

‘آن توافق شد که مشعل المپیک خواهد ماند در ژاپن است. همچنین توافق کردند که این بازی را حفظ خواهد کرد به نام های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020.’

وجود دارد مقدار زیادی از شک و تردید که آیا بازی های المپیک خواهد جلو و از طریق و همچنان به عنوان برنامه ریزی شده در حالی که رویدادهای مربوط به این بازی خاموش نامیده می شدند. رله مشعل المپیک در یونان لغو شد در روز جمعه 13 مارس – فقط یک روز پس از شعله روشن شد در المپیا.

Tokyo 2020 Olympic Games have been postponed by one year due to the coronavirus

توکیو 2020 المپیک بازی شده است به تعویق افتاد, یک سال با توجه به کروناویروس

جمعیت زیادی mobbed بازیگر هالیوود جرارد باتلر به عنوان او روشن دیگ در شهر یونانی اسپارت با وجود هشدارهای مکرر برای تماشاگران به حضور به دلیل coronavirus.

که مجبور به تصمیم گیری در کمیته المپیک به توقف رله مشعل در یونانی خاک فقط در روز دوم از آن برنامه ریزی شده هشت روز سفر. این تنها سومین بار است که یک رله به آتن برای بازی های تابستانی نشده است.

مشعل المپیک را هنوز تحویل به توکیو 2020 کمیته سازماندهی در Panathenaic ورزشگاه در آتن در روز پنج شنبه مارس 19, اما بدون طرفداران در حال حاضر.

ورزشکاران شد و گفت: برای حفظ آموزش اما با توجه به تلاش دولت قفل کردن اقدامات در جای خود قرار داده.

در روز جمعه 13 مارس به آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو برای یک سال به دلیل coronavirus شد و بلافاصله به ضرب گلوله توسط ژاپن در المپیک وزیر.

‘کمیته بین المللی المپیک و کمیته سازماندهی نیست با توجه به لغو و یا به تعویق افتادن – البته نه در همه,’ Seiko هاشیموتو المپیک مدال برنز گفت: در یک کنفرانس خبری در توکیو.

در روز سه شنبه 17 مارس Kozo Tashima یکی از کمیته ملی المپیک به معاون رئیس جمهور و رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن انجمن تست مثبت برای کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو برگزارکنندگان مانده اند در پیام پس از شیوع ویروسی در چین سه ماه پیش در سراسر آسیا و سپس جهان: این بازی باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24.

توکیو 2020 برگزارکنندگان دریافت مشعل المپیک در یک مقیاس پایین تحویل مراسم در یونان سرمایه در 19 مارس ،

دو و میدانی

جهان دو و میدانی داخل سالن قهرمانی بود که به دلیل برگزار می شود از 13-15 مارس در نانجینگ به تعویق افتاد تا مارس سال 2021.

The World Athletics Indoor Championships in Nanjing, China, has been postponed due to concerns over the danger of the coronavirus and its ability to spread

جهان دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا در نانجینگ چین به تعویق افتاده است به دلیل نگرانی از خطر coronavirus و توانایی خود را برای گسترش

کره شمالی لغو ماراتن پیونگ یانگ برنامه ریزی شده برای ماه آوریل پس از تحمیل یک مرز مستند با توجه به سطح شیوع در کره جنوبی که در آن سئول ماراتن لغو شده است در تلاش برای محافظت از دونده.

پاریس نیمه ماراتن لغو شده است و دولت فرانسه نیز تصمیم به ممنوعیت تمام مجامع عمومی از بیش از 100 نفر قبل از سفارش مردم به ماندن در خانه از مارس 15 به مدت حداقل 15 روز است. این مسابقه که شامل برخی از 44,000 رقبا برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه 1 مارس. برگزارکنندگان گفت: این مسابقه خواهد شد به تعویق افتاد تاریخ هنوز به تعیین خواهد شد.

ماراتن لندن که برنامه ریزی شده بود را در تاریخ 26 آوریل به تعویق افتاده است تا اکتبر 4. بیش از 40,000 دونده بودند با توجه به شرکت.

بارسلونا ماراتن برنامه ریزی شده برای 15 مارس به تعویق افتاده است تا اکتبر.

بوکس

بوکس المپیک مقدماتی به صحنه در ووهان لغو شد توسط کمیته بین المللی المپیک, اما رفتم جلو در امان از مارس 3-11.

این IBF عنوان مبارزه بین Daniele Scardina و اندرو Francillette در میلان در تاریخ 28 فوریه به تعویق افتاد توسط Matchroom با توجه به محدودیت در ایتالیا پس از شیوع.

ژاپنی, بوکس, کمیسیون لغو تمام کارت های مبارزه برای ماه مارس برنامه ریزی در دولت مشاوره به تعلیق همه در انتظار وسایل ورزشی. آنها را نمی شود دوباره.

Daniel Dubois and Joe Joyce's Battle of Britain has been pushed back from April to July

دانیل دوبوا و جو جویس نبرد بریتانیا شده است تحت فشار قرار دادند از آوریل تا جولای

انگلیسی بوکس مدیره از کنترل اعلام کرد روز سه شنبه مارس 17 که تمام حوادث بوکس تحت صلاحیت این دادگاه ها برای ماه مارس خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به کوروناویروس.

این تصمیم منجر به سنگین وزن درگیری میان دانیل دوبوا و جو جویس که به تعویق افتاد. که مبارزه با آن بوده است penciled در 11 آوریل موکول شده است برای جولای 11 در O2 Arena.

Matchroom بوکس نیز به تعویق افتاد و تمام رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل از جمله جاش کلی اروپا عنوان مبارزه با روسیه دیوید Avanesyan (برنامه ریزی شده برای مارس 28).

اروپا بوکس المپیک صلاحیت مسابقات در لندن متوقف شده است. آن را با توجه به صلاحیت امن برای توکیو 2020 برای 77 مرد و زن بوکسورهای با 322 شرکت.

Matchroom بوکس رئیس ادی Hearn گفته آنتونی جاشوا سنگین وزن عنوان دفاع در برابر کوبرات Pulev است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 20, می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شده برای ماه ژوئیه. همه Matchroom ترویج دعوا در ماه های مارس و آوریل به تعویق افتاد.

Canelo Alvarez در مقابل بیلی جو ساندرز اختصاص داده شده برای مه در لاس وگاس به تعویق افتاد قبل از اینکه حتی اعلام کرد, اما, مکزیک گزارش شده است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای ایجاد کشمکش در ماه ژوئن رخ دهد.

کریکت

انگلستان تور سریلانکا به تعویق افتاد در مارس 13, با انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره با استناد به “به طور کامل بی سابقه تایمز’.

این تصمیم تایید شد در حالی که جو ریشه طرف در این زمینه در کلمبو را P سارا بیضی رقابت گرم کردن بازی برای دو سری تست.

در مارس 18, غرب هند ارائه شده به میزبان انگلستان آینده خانه آزمون برابر آنها در کارائیب به جای در انگلستان – باید coronavirus شیوع بهبود یافته است ، انگلستان با توجه به چهره Windies در سه سری تست است که با توجه به شروع در بیضی در ژوئن 4, اما می تواند به تاخیر افتاد تا سپتامبر است. اگر بازی این سری در انگلستان نشان میدهد unworkable, mobile backup ارائه شده به مرحله برای این سری و همچنین برای انگلستان سه آزمون در برابر پاکستان با توجه به شروع در جولای 30. اگر چه وجود دارد Covid-19 موارد در کارائیب تاثیر آن وجود دارد محدود بوده است تا کنون.

شروع هندی فصل لیگ برتر نیز با تاخیر تا 15 آوریل است. 2020 کمپین تنظیم شده است برای شروع در مارس 29. IPL فرانشیز نیز آماده قرنطینه خود بازیکنان خارجی برای یک دوره 14 روز اگر سفر محدودیت ها برداشته و به آنها اجازه می رسند.

در تاریخ 13 مارس به هند در حال انجام یک روز بین المللی سری در مقابل آفریقای جنوبی به تعویق افتاد در حالی که استرالیا در یک روز بین المللی در برابر نیوزیلند برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته.

اسکاتلند یک-روز سری علیه ایالات متحده و امارات متحده عربی شده است به تعویق افتاد. این بازی قرار بود برای بازی در فلوریدا در ماه آوریل است.

انگلستان اطفال نمی خواهد بازی هر موکول سری تست در برابر غرب هند در کارائیب تا ماه دسامبر در اولین آن پدید آمده در 19 مارس ،

دوچرخه سواری

دوچرخه سواری را Giro d’italia کرده با این مسابقه برنامه ریزی شده برای شروع در مجارستان است.

نهایی دو مرحله از امارات متحده عربی تور لغو شد پس از دو عضو از کارکنان در این مسابقه بودند مشکوک به داشتن بیماری است.

Danish cyclist Michael Morkov was tested for coronavirus after being put in isolation

دوچرخه سوار دانمارکی مایکل Morkov مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus پس از قرار دادن در انزوا

تور فرانسه است در معرض خطر لغو با برنامه ریزی شروع به در نظر گرفتن محل در بیش از سه ماه در تاریخ 27 ژوئن. با انگلیس و فرانسه دولت پیش بینی است که این بیماری همه گیر خواهد شد و تا آخرین تابستان مسابقه دهندگان در حال مطالعه جایگزین برنامه ریزی است.

پاریس-روبه مسابقه دوچرخه سواری یکی دیگر از رویداد مهم در تقویم ورزشی بود به تعویق افتاد و با توجه به همه گیر در حالی که در مارس 5 تور فلاندر تنها قبلا لغو شده در طول جنگ جهانی اول بود نیز به تعویق افتاد و در بیشتر نشانه آن است که Le Tour تحت قبر تهدید.

فوتبال

در این تابستان یورو 2020 مسابقات منتقل شده است به تابستان آینده (2021) پس از یک کنفرانس برگزار شده در مارس 17. به تعویق افتادن فراهم می کند یک فرصت برای باشگاه اروپا مسابقات به پایان خواهد رسید.

همه فوتبال در انگلستان است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 30 آوریل – اما 2019-20 فصل در نهایت باید تکمیل شود و پس از فا خم قوانین خود را به گسترش این کمپین به طور نامحدود پس از برگزاری انتخابات در 19 مارس ،

تصمیم گیری را به حالت تعلیق شرح زیر است بازیکنان و کادر تبدیل شدن به آسیب دیده توسط ویروس یا افراد خود جدا به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از گزارش نشانه های سازگار با Covid-19.

The Premier League has moved to cancel games following the global outbreak of coronavius

لیگ برتر نقل مکان کرد به انصراف از بازی ها پس از شیوع جهانی از coronavius

لیگ برتر درگیری میان منچستر سیتی و آرسنال, برنامه ریزی برای مارس 11 در حال حاضر به تعویق افتاده است به عنوان یک “اقدام احتیاطی” پس از Olympiacos و ناتینگهام فارست صاحب Evangelos Marinakis آزمایش مثبت برای coronavirus هفته پس از تماشای خود یونانی بازی تیم در ورزشگاه امارات.

در مارس 13, لیگ اعلام کرد تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا وسایل برنامه ریزی شده هستند به تعویق افتاد و همچنین یک چهارم نهایی تساوی برای هر دو مسابقات. یوفا امید به نتیجه گیری در این مسابقات در تابستان اما تاریخ هنوز تنظیم شده است.

همه چینی داخلی وسایل در تمام سطوح شد و به تعویق افتاد و این فصل را به عقب رانده اول فوتبال به تحت تاثیر شیوع بیماری ها در کشور منشاء آن است. اما گزارش ها نشان می دهد که لیگ می تواند رزومه در 18 آوریل به چین می شود به گرفتن با این ویروس.

لیگ قهرمانان آسیا مسابقات مربوط به گوانگژو Evergrande شانگهای شنهوا شانگهای و SIPG هستند به تعویق افتاد تا آوریل است.

شروع کره K-لیگ فصل به تعویق افتاد. چهار تیم در لیگ قهرمانان آسیا در حال بازی مسابقات خود را پشت درهای بسته.

ژاپن J-لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد تمام بازی های داخلی تا اواسط مارس اما بیشتر تاخیر اجتناب ناپذیر است.

Ludogorets players were taking no chances after the coronavirus outbreak in Italy

فولاد خوزستان بازیکنان بودند هیچ شانس پس از شیوع کروناویروس در ایتالیا

ایتالیا کشور بدترین ضربه توسط این ویروس در خارج از چین دچار موجی از لغو قبل از دولت قرار داده و جمعیت روی زمین افتاده. همه ورزش از جمله سری بازی ها بودند به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل آوریل 3 حاوی ویروس است.

در فرانسه اعلام شد در روز جمعه 13 مارس که وجود خواهد داشت هیچ بالا پرواز فوتبال در فرانسه برای آینده پس از خود بدن حاکم به تعویق افتاد و در همه مسابقات است.

در اسپانیا, مارس 18 Copa del Rey نهایی بین بین اتلتیک بیلبائو و رئال سوسیداد به تعویق افتاده است. LaLiga نیز به تعویق افتاد تا پایان مارس حداقل.

آلمان بوندسلیگا بزرگ دیگر اروپا لیگ نیز به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 حداقل.

The Dutch Eredivisie و پرتغال Primeira Liga نیز به حالت تعلیق درآمد.

فدراسیون فوتبال ایرلند اعلام کرد که تمام فوتبال تحت صلاحیت آن را متوقف خواهد کرد تا مارس 29.

لیگ برتر فوتبال متوقف شده است به مدت 30 روز تا اواسط ماه آوریل با دیوید بکهام برای اولین بار اینتر میامی بازی اصلی به تعویق افتاد.

آمریکای جنوبی کنفدراسیون فوتبال به تعویق افتاد و امسال کوپا امریکا با توجه به محل از 12 ژوئن تا 12 جولای تا 2021.

فیفا گفت که به تازگی گسترش یافته است-باشگاه, جام جهانی, در اصل برنامه ریزی شده را در چین در ماه ژوئن 2021 خواهد بود به تعویق افتاده و تاریخ جدید اعلام کرد که ‘وجود دارد وضوح بیشتر در وضعیت’.

در 13 مارس فا اعلام کرد که همه از انگلستان بازی برنامه ریزی شده برای ماه خواهد بود به تعویق افتاد, از جمله کسانی که از تیم های توسعه. این بدان معنی است که انگلستان دوستانه با ایتالیا و دانمارک بوده است به نام خاموش.

یورو 2020 بازی کردن مسابقات با توجه به برگزار می شود, در مارس 26, از جمله اسکاتلند v اسرائیل قرار داده شده است که تا ماه ژوئن.

Olympiakos' owner Evangelos Marinakis has tested positive for the coronavirus

المپیاکوس’ صاحب Evangelos Marinakis دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

منچستر یونایتد برخورد در اتریش طرف Lask بود و در پشت درهای بسته با ایالات توزیع 350 پوند به هر یک از فن برای کمک به سفر و اقامت پس از آنها به فروش می رسد 900 بلیط برای لیگ اروپا بازی.

نیوکاسل ممنوع بازیکنان خود را از دست دادن با یکدیگر در میان coronavirus نگرانی.

کریستیانو رونالدو رفت و به انزوا در مادیرا پس از آن پدید آمده است که خود را در تیم یوونتوس-همسر دانیل Rugani است coronavirus. اعضای تیم ملی Blaise Matuidi و پائولو Dybala همچنین آزمایش مثبت است.

در جای دیگر در ایتالیا, فیورنتینا, مهاجم پاتریک Cutrone که در وام از ولورهمپتون واندررز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در اسپانیا 35 درصد از والنسیا در تیم ملی کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus با همه موارد بدون علامت بودن.

رئال مادرید تیم اول تیم ملی شد و در قرنطینه بعد از یک عضو تیم بسکتبال آزمایش مثبت برای Covid-19. دو تیم با همان امکانات آموزشی است.

لیورپول اعلام کرده اند یک مسابقه خیریه بین قرمز افسانه سمت و بارسلونا, افسانه, با توجه به بازی در آنفیلد در تاریخ 28 مارس به تعویق افتاده است.

فیفا می گوید آن را به تعویق انداختن آمریکای جنوبی مقدماتی جام جهانی مسابقات با توجه به در ماه مارس.

آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 12 با کل تیم اول تیم ملی بودن قرار داده و به انزوا. توپچی ها در بازی برابر برایتون, برنامه ریزی شده برای روز شنبه 14 مارس به تعویق افتاده است.

در ساعات اولیه جمعه, مارس 13 چلسی اعلام کرد که جناح کلوم Hudson-Odoi شده بود مبتلا به این بیماری است.

این باشگاه و تیم رفت و به خود انزوا در حالی که دو ساختمان در زمین آموزش در کبهم بسته شد.

باشگاه های لیگ برتر از جمله منچستر یونایتد و منچستر سیتی فرستاده اند بازیکنان اصلی برای آموزش به تنهایی زیر انگلیسی, دولت افزایش سرکوب تجمع جرم و غیر ضروری اجتماعی تماس بگیرید.

West Ham رئیس Karren بردی به نام برای فصل شود باطل و از درجه اعتبار ساقط در حالی که استون ویلا در باور هیچ تیم باید تنزل. در این وضعیت لیورپول فراری لیگ رهبران می تواند چهره ترسناک بودن محروم عنوان با وجود اینکه در آستانه تامین امنیت خود را اول لیگ جایزه در نزدیک به 30 سال است.

گزارش ها نشان می دهد فوتبال بدن در سراسر انگلیس و بقیه اروپا هستند نیروبخش خود را به صورت یک گزارش در مجموع shutdown از هر لیگ تا سپتامبر است.

سطح بالا به زبان انگلیسی و اسکاتلندی فوتبال در ابتدا به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3 در اولین. فدراسیون فوتبال, لیگ برتر, انگلیسی, فوتبال, لیگ, حذفی, زنان سوپر لیگ و FA زنان قهرمانی همه توافق کردند به تماس با یک توقف به رقابتی عمل با اثر فوری.

فرمول یک

این فصل باز استرالیایی جایزه بزرگ نامیده می شد بعد از یک مک لارن عضو تیم پایین آمد با Covid-19 منجر به انگلیسی, تیم بیرون کشیدن قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این مسابقه هنوز هم پیش بروید.

اعلام ساعت پس از لوئیس همیلتون گفت: آن را “تکان دهنده” است که در این مسابقه بود پیش رفتن.

چینی جایزه بزرگ شانگهای در آوریل 19 اولین مسابقه به تعویق افتاد, با تصمیم بر این که آیا آن خواهد بود reinserted به 2020 تقویم برای بعد از آن در این فصل است.

این Bahrain Grand Prix, برنامه ریزی شده برای ماه مارس 20-22 نیز به نام کردن به عنوان افتتاحیه ویتنام جایزه بزرگ بود که به جای برنامه ریزی شده در هانوی در مارس 5.

آن امیدوار است که هلندی جایزه بزرگ در مارس 3 خواهد بود اولین مسابقه فصل جدید اما آن نیز به تعویق افتاد با توجه به Covid-19.

یاد جایزه بزرگ موناکو در 24 مه لغو شد برای اولین بار در 66 سال قبل از فرمول یک خود را اعلام کرد مسابقه در آذربایجان شده بود به تعویق افتاد.

The Chinese GP was first to be cancelled and other races could yet follow that lead

چینی GP برای اولین بار در لغو شود و دیگر مسابقات می تواند در عین حال به دنبال آن است که منجر

گلف

در مارس 13, کارشناسی ارشد به تعویق افتاد. در بیانیه منتشر شده آنلاین فرد ریدلی رئیس گلف آگوستا ملی باشگاه تاکید کرد که تصمیم گیرندگان امید به برگزاری مسابقات قهرمانی ‘در برخی از تاریخ بعد’. اولین مردانه عمده از سال با توجه به شروع در 9 آوریل.

آمریکا PGA قهرمانی دوم عمده ای از سال در حال حاضر پیوست و کارشناسی ارشد در حال به تعویق افتاد. آن را به حال شده است با توجه به محل در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو از مارس 11-17 اما موکول شده است برای بعد از این تابستان.

پس از تصمیم گیری به بازی بدون تماشاگر از دور دوم از مسابقات قهرمانی بازیکنان بعد PGA Tour لغو این رویداد به طور کامل پس از دور اول در مارس 12.

آنها همچنین اوراق شده و در حوادث منجر به, کارشناسی ارشد, اما پس از آن لغو شد چهار بیشتر حوادث در آوریل و مه – RBC میراث زوریخ کلاسیک, New Orleans, ولز فارگو قهرمانی و AT&T بایرون نلسون – همچنین کمی گرد و غبار. امید است که این فصل می تواند از سر گرفت در اواخر ماه مه.

تور اروپایی باید لغو تمام مسابقات تا محبوب ساخته شده در دانمارک رویداد در مارس 21. بسیاری از آنها به دلیل برگزار می شود در چین و یا شرق آسیا در کشور به شدت ضربه توسط این شیوع.

زنان بازی ضربه خورده است با تعویق و لغو با سال اول عمده ارتش ملی افغانستان (ANA الهام بالاترین مشخصات مصدوم.

The Masters has been postponed for the first time since the Second World War

کارشناسی ارشد به تعویق افتاده است برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم

لورنزو Gagli و ادواردو Molinari خارج شد از عمان در زمینه پزشکی پس از Gagli نشان داد علائم ویروس. او به یک اتاق هتل با Molinari و به او گفته شد به خود منزوی. آنها بعد دوباره به این مسابقات پس از آزمایش منفی برای ویروس.

اسب مسابقه

بزرگ ملی بود به نام زیر انگلیسی جدید محدودیت دولت برای مبارزه با گسترش coronavirus ساخته شده آن را غیر ممکن به مرحله Aintree نمونه ممتاز ویژه نمایش در مارس 4. این Cheltenham Festival رفتم جلو در میان برخی از انتقاد قبل از اجتماعی فاصله اقدامات تنگ تر شد.

ژاپن مسابقه انجمن نشان داده است که ‘دولت-تحریم مسابقات’ پیش خواهد رفت پشت درهای بسته.

مسابقه در ایرلند است که به جای پشت درهای بسته شروع و تا مارس 29.

دبی جام جهانی نشست پیش خواهد رفت در تاریخ 28 مارس ‘بدون پرداخت مهمان نوازی تماشاگران.

The Cheltenham Festival went ahead despite travel disruption caused by the virus

این Cheltenham Festival رفت جلوتر با وجود سفر اختلال ناشی از ویروس

راگبی

این سال را به شش کشور خواهد شد و باید منتظر نتیجه آن با تمام بازی های باقی مانده به تعویق افتاد.

انگلستان بازی با ایتالیا و ایرلند سفر به فرانسه در حال حاضر شده است به نام خاموش با ولز و اسکاتلند ترک آن را تا روز قبل از قبل از فراخوانی کردن بازی خود را.

شنبه, 31 اکتبر است که ممکن است امروز برای نهایی آخر هفته از مسابقات است.

زنان شش کشور نیز ضربه تعویق.

Ireland's Six Nations encounter with Italy on March 7 has been postponed

ایرلند شش کشور برخورد با ایتالیا در 7 مارس به تعویق افتاده است

این RFU به حالت تعلیق در تمام سطوح راگبی در انگلستان تا مارس 14 با اعلام این خبر آمدن مدت کوتاهی پس از نخست وزیری متوقف شد برای مدت پنج هفته ،

به یک چهارم نهایی قهرمانان اروپا جام حذفی و چالش در جام حذفی نیز به تعویق افتاد. کسانی که بازی قرار بود در آوریل 3, 4 و 5.

این RFL و راگبی لیگ سوپر لیگ در حال حاضر به دنبال کت و شلوار به تعویق افتاد و تمام وسایل برای حداقل سه هفته. هشت لیدز کرگدن بازیکنان تا به حال تایید شده است به خود منزوی.

تنیس

باز فرانسوی یکی از چهار گرند اسلم مسابقات است تا سپتامبر به تعویق افتاد در میان طیف گسترده ای مستند در فرانسه.

رس-دادگاه عمده برنامه ریزی شده بود برای مارس 24 ژوئن 7, اما که منتقل شده به 20 سپتامبر تا اکتبر 4, پس از ما باز بود که با توجه به نهایی عمده از سال است.

بازیکنان سریع بوده به انتقاد از حرکت است که ایجاد یک درگیری با حوضچه جام تیم مردان رویداد رهبری راجر فدرر و زنان مسابقات در چین است.

همه حوادث در ATP Tour شده اند به حالت تعلیق به مدت شش هفته.

BNP Paribas Open در Indian Wells در کالیفرنیا مجموعه ای برای شروع در 9 مارس به تعویق افتاد در ساعت یازدهم. آن را پس از یک مورد تایید شده از coronavirus در نزدیکی Coachella Valley.

نهایی از یک ATP Challenger رویداد در برگامو, ایتالیا بین انزو Couacaud و Illya مارچنکو از اوکراین لغو شد. هر دو بازیکن دریافت رتبه بندی امتیاز و پول جایزه برای رسیدن به فینال. آنها محروم بودند این فرصت را به بازی در پشت درهای بسته.

چین ضبط یک جام دیویس کراوات به این دلیل که مردان تیم قادر به سفر به رومانی برای مارس 6-7 بازی کردن.

WTA حوادث نیز لغو شد. این WTA اعلام کرد آنها در حال بررسی برنامه خود را با تعدادی از رویدادهای مجموعه برای چین در نیمه دوم این فصل است.

فدراسیون بین المللی تنیس اعلام کرده است که فدرال رزرو جام شده اند به تعویق افتاد. این رویداد با توجه به برگزار شد در بوداپست در ماه آوریل و رقابت در بازی آف که قرار می گیرد در هشت مکان مختلف نیز قرار داده شده در خود نگه دارد.

این WTA همچنین اعلام کرد هیچ مسابقات برگزار خواهد شد حداقل به مدت پنج هفته.

دیگر ورزش ها

NBA متوقف شده است به طور نامحدود پس از دو یوتا جاز, بازیکنان, قرارداد, ویروس. در 17 مارس Brooklyn Nets ستاره Kevin Durant تایید او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در کنار سه unnamed تیمی.

در کمک به کاهش خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض ویروس NBA گفته بود بازیکنان برای جلوگیری از گرفتن موارد مانند قلم نشانگر توپ و لباس از تولدش جویندگان.

NHL اعلام کرده است آن را متوقف به 2019-20 فصل با هیچ تاریخ تایید کرد که آن را از سر گرفت.

UFC را لغو کرده است, خود را سه بعدی حوادث اگر چه رئیس جمهور دانا و سفید است که هنوز هم هل دادن به جلو برای بسیار پیش بینی سبک عنوان مبارزه بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن.

MotoGP باید خود را لغو دو مسابقه فصل در قطر و تایلند است.

کره جنوبی لیگ بیس بال لغو تمام 50 قبل از فصل بازی است که میله میله به جای از مارس 14-24. این اولین بار است که پس از لیگ آغاز به کار در سال 1982 است که یک مجموعه کامل از نمایشگاه مسابقات هستند ،

اولین مرحله قرعه کشی تنیس روی میز قهرمانی جهان, برنامه ریزی برای کره جنوبی از ماه مارس 22-29 است به تعویق افتاد.

مسابقات والیبال ساحلی به دلیل برگزار می شود که از مارس 22-26 است به تعویق افتاد تا پس از توکیو 2020 المپیک.

جهان کوتاه آهنگ اسکیت سرعت قهرمانی در سئول لغو شده است.

جهان مسابقات سه گانه سری رویداد در ابوظبی به تعویق افتاد به عنوان یک اقدام احتیاطی.

رقابت های جهانی هاکی روی یخ قهرمانی در کانادا لغو شده اند.

All 72 pre-season baseball games in Japan are to take place behind closed doors

همه 72 و قبل از فصل بازی بیس بال در ژاپن را پشت درهای بسته

در بدمینتون آلمان باز (مارس 3-8) ویتنام باز (مارس 24-29) و باز (مارس 26-29) همه مقدماتی المپیک, حوادث, لغو با توجه به سخت حفاظت از سلامت’.

ژاپنی بیس بال حرفه ای لیگ تصمیم به بازی خود را به 72 و قبل از فصل بازی در پشت درهای بسته تا 15 مارس. بیس بال است که در میان محبوب ترین ورزش ها در ژاپن است.

شک و تردید باقی می ماند به عنوان آسیایی, وزنه برداری قهرمانی, برنامه ریزی شده برای ماه مارس در حال نقل مکان از قزاقستان به کشور همسایه ازبکستان. آنها هنوز هم می تواند به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de