Coronavirus جهش موجود در یک نمونه می تواند سیگنال را ضعیف


دانشمندان جهش از کروناویروس که آینه تغییر در سال 2003 ویروس سارس است که نشان داد این بیماری تضعیف شد

  • دانشمندان در دانشگاه ایالتی آریزونا توالی ژنوم ویروسی از coronavirus از 382 نفر در دولت
  • در یکی از نمونه های آنها در بر داشت یک جهش قابل توجهی در نسبتا پایدار ویروس
  • ژنوم ویروسی نمونه گرفته شده از یک بیمار از دست رفته بود 81 از 30,000 ژنتیکی ‘نامه’
  • این همان جهش در دیده ویروس سارس در سال 2003 مشخص شده است که ویروس تغییرات به سمت پایان پنج ماه بیماری
  • این حذف نیز تضعیف توانایی این ویروس به مبارزه میزبان سیستم ایمنی بدن
  • این اولین نمونه از این جهش اما محققان می گویند که به عنوان توالی گسترش مشابه حذف می تواند تشخیص داده و در جای دیگر
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

دانشمندان کشف یک جهش منحصر به فرد به کروناویروس در آریزونا — و آن را یک الگوی است که آنها را دیده ام قبل از.

یکی از 382 نمونه آنها جمع آوری شده از coronavirus بیماران در دولت گم شده بود یک بخش قابل ملاحظه از مواد ژنتیکی است.

در اواسط و اواخر مرحله از شیوع بیماری سارس در سال 2003 این همان نوع از حذف از آغاز برداشت تا در بیماران در سراسر جهان است.

آن را نه فقط در هر جهش – تغییر محروم می سازد از نزدیک مرتبط ویروس از یکی از سلاح های خود را در برابر میزبان پاسخ ایمنی ساخت عفونت ضعیف تر است.

همانطور که جهش شد گسترده سارس شیوع زخم کردن. ماه جولای – پنج ماه پس از آن ظهور در آسیا در فوریه 23 – وجود دارد هیچ مورد جدید و شیوع بیماری در نظر گرفته شد موجود است.

در حال حاضر دانشگاه ایالتی آریزونا محققان تنها یک نفر بود که یک نسخه از این ویروس با این جهش – اما آنها می گویند اگر توالی ژنوم برای coronavirus تبدیل شدن به شایع تر است و ممکن است ما به مراتب بیشتر است.

In one sample of viral genes taken from a coronavirus patient (top), Arizona State University researchers found a deletion of 81 genes - a mutation seen in SARS in 2003 as the virus began to weaken toward the end of the epidemic

در یک نمونه از ویروسی ژن گرفته شده از یک coronavirus بیمار (top), دانشگاه ایالتی آریزونا محققان دریافتند یک حذف 81 ژن – یک جهش دیده می شود در سارس در سال 2003 به عنوان ویروس شروع به تضعیف سمت پایان اپیدمی

The stability of coronavirus may make it easier to develop a vaccine against, but until then, it's highly contagious qualities allow it to continue to sicken millions around the world (file)

ثبات coronavirus ممکن است آن را آسان تر به توسعه یک واکسن علیه اما تا آن زمان آن را به شدت مسری ویژگی اجازه می دهد آن را به ادامه به سلامت میلیون ها نفر در سراسر جهان (فایل)

مانند DNA موجود در سلول خود مواد ژنتیکی از ویروس ها بیش از حد مستعد ابتلا به جهش به عنوان آنها با عجله ربودن سلول های میزبان و کپی خود را.

برخی از ویروس های جهش تقریبا به طور مداوم آنها را سخت تر برای ما به نگه دارید تا با جلوگیری و درمان است.

اچ آی وی در میان پرکار ترین تغییر دهنده شناخته شده برای انسان است. آن را تکرار و خود را به سرعت نیز میلیاردها کپی از خود را در یک روز.

این صفات در ترکیب آن را فوق العاده سخت برای کنترل و اجازه می دهد این ویروس برای تبدیل شدن به مقاوم به مواد مخدر.

از آنچه ما می دانیم از آن تا کنون این ویروس باعث از زمان همه گیر – SARS-CoV-2 – مراتب قابل اعتماد تر از چیزی شبیه به اچ آی وی است.

که هر دو خوب و بد.

در یک طرف کمتر از یک ویروس جهش ژنتیکی بهتر ما شانس ساخت یک واکسن است که به طور موثر می تواند جلوگیری از آن هستند.

اما تا زمانی که ما یک واکسن – دوره انتظار را برای آن تخمین می زند متفاوت است به طور گسترده با برخی از کارشناسان و گفت ما می تواند یکی از ژانویه دیگران پیش بینی ساخت یک را یک یا دو سال و چند حاشیه دلالان قرار دادن آن تاریخ ورود به یک دور به عنوان 2036 – پایدار coronavirus را ادامه خواهد داد و قابل اعتماد آلوده کردن میلیون ها نفر و کشتن صدها نفر از هزاران نفر.

A graphic from the Broad Institute shows just a few of the 16,000 coronavirus genomes that scientists have sequenced so far. The ASU scientists say these are just a 'drop in the bucket,' and that as more genomes are analyzed, the mutation they found may appear more often

یک گرافیک از موسسه گسترده نشان می دهد که فقط تعداد کمی از 16,000 coronavirus ژنوم که دانشمندان توالی تا کنون. این ASU دانشمندان می گویند این فقط یک قطره در سطل که به عنوان ژنوم در حال تجزیه و تحلیل جهش آنها ممکن است به نظر می رسد بیشتر

Compared to most viruses, SARS-CoV-2 (pictured) is fairly stable, making the substantial mutation the ASU researchers found more significant

در مقایسه با بسیاری از ویروس SARS-CoV-2 (تصویر) نسبتا پایدار ساخت جهش قابل توجهی به ASU محققان دریافتند مهم تر

در این معنا برخی از جهش ممکن است در واقع کار به نفع ما – و ASU محققان می گویند منحصر به فرد تغییر آنها یافت می شود یکی از آنها است.

آنها توالی ژنوم این ویروس در 382 بینی سواب نمونه.

مثل خودمان ویروسی مواد ژنتیکی است که تشکیل شده از واحدهای شیمیایی شناخته شده توسط نامه های خود را.

ژنوم انسان متشکل از سه میلیارد DNA ‘نامه’. ژنوم ویروسی به مراتب ساده تر از ماست و coronavirus متشکل از 30,000 نامه RNA.

در یکی از نمونه های آنها جمع آوری شده ASU محققان کشف کردند که 81 نامه های از دست رفته بودند.

و این به خصوص به معنی از دست رفته 81 قطعه RNA.

“این چیزی است که ما قبل از دیده می شود در سال 2003 شیوع سارس در میانه و اواخر مرحله از شیوع این ویروس به دست آورد های بزرگ حذف در این SS3 پروتئین’ منجر نویسنده مطالعه دکتر Efrem Lim گفت: DailyMail.com.

‘این پروتئین ها نه تنها وجود دارد به تکرار – آنها در آن وجود دارد برای کمک به بهبود حدت و سرکوب سیستم ایمنی بدن [میزبان].

‘آن را تکامل یافته با ضعیف تر از در اواخر مرحله از این بیماری همه گیر.’

به عبارت دیگر ویروس سارس تغییر به ضعیف تر (حدت ویروس ها کمتر کمتر مخاطره آمیز نسخه های اصلاح شده محققان را در آزمایشگاه به عنوان پایه ای برای واکسن) به عنوان زمان در رفت.

‘که در آن حذف رخ می دهد در ژنوم بسیار معنی دار است دلیل آن شناخته شده ایمنی بدن پروتئین که به معنی آن را خنثی نماید و ضد ویروسی پاسخ’,,,, Dr Lim گفت.

و در حال حاضر حداقل یک نمونه از SARS-CoV-2 انجام داده بود همان.

بنابراین معنا است که کروناویروس در حال تبدیل شدن به ضعیفتر کمتر عفونی و باطل?

آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد.

تمام بيماران از آنها دانشمندان نمونه های جمع آوری شده تا به حال برخی از علائم بالینی از coronavirus معنی است که حتی نسخه ای از این ویروس که تا به حال 81 حذف شد و هنوز هم به اندازه کافی قوی به فردی آن را آلوده حداقل تا حدودی بیمار است.

و در حالی که حذف نگاه مانند منادی از یک آشنا و تشویق روند در یکی دیگر از ویروس سارس آن بوده است هرگز دیده می شود در هر نقطه دیگری در 16,000 coronavirus ژنوم شده اند که توالی تا کنون.

اما Dr Lim اشاره می کند که از نظر ژنوم ویروسی, 16,000 نیست بسیاری از.

‘شانزده هزار توالی کمتر از نیم درصد از آنچه در خارج وجود دارد – این است که یک قطره در سطل گفت: Dr Lim.

‘یک نمونه است قانع کننده چیزی که ما نیاز به می گویند “در این نگاه”‘ به این معنی که اگر بیشتر coronavirus ژنوم هستند توالی دانشمندان ممکن است پیدا کردن موارد به مراتب بیشتر از این ضعیف ژنوم.

به همان اندازه مهم است کشف چگونه این ویروس در حال شکلگیری و جهش می تواند به دانشمندان کمک کند بهتر توسعه درمان و واکسن به عنوان مورد HIV هنگامی که آن را دکتر Anthony Fauci تمرکز ابتدا در سال 1980.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de