Coronavirus مایکل بلومبرگ کوبه برایانت: شما آخر هفته جلسه

(می خواهید برای دریافت این جلسه با ایمیل ؟ در اینجا ثبت نام.)

در اینجا این هفته داستان بالا و نگاه به آینده.

1. رئیس جمهور چین آگاه بود از شیوع کروناویروس به خوبی قبل از او برای اولین بار صحبت علنی در مورد آن نقاشی او را به طور مستقیم به سوال در مورد اینکه آیا مقامات چینی را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

در داخلی سخنرانی منتشر شده توسط دولت در روز شنبه آقای یازدهم گفت که او “صادر خواسته در مورد تلاش برای جلوگیری و کنترل” coronavirus در Jan. 7 — در حالی که مقامات در مرکز آن در شهر ووهان شد هنوز هم بازی کردن خطرات آن است.

آقای شی جین پینگ مشاوران ممکن است باید امیدوار بود که انتشار سخنرانی خواهد اطمینان مردم خود را که او می تواند اعتماد به آنها منجر شود از این بیماری همه گیر.

حاوی ویروس مقامات چینی به طور عمده با تکیه بر سیل کارگران به نگه داشتن صدها میلیون نفر از مردم از آینده در تماس با بیگانگان. ریشه های چمن بسیج یادآور مائو-سبک توده های صلیبی نشده است دیده می شود در چین در دهه. بالا مقیم گارد ایستاده در خارج از پکن ساختمان آپارتمان.

در اینجا آخرین.


2. وزارت دادگستری است که در مواجهه با یک بحران داخلی و اعتماد به نفس.

در بیش از سه ده مصاحبه وکلا در سراسر دولت فدرال قانونی استقرار ابراز نگرانی کرد که رئیس جمهور تهمت بود تضعیف وزارت دادگستری ارزشمند شهرت استقلال از نفوذ سیاسی — و اینکه آیا دادستان کل ویلیام Barr قادر و یا مایل به محافظت از آن را, به خصوص اگر آن را به معنی پیچیده ارتباط خود را با رئیس جمهور.

این نگرانی ریشه در بخشی از یک هفته که در آن آقای Barr دخالت در صدور حکم از آقای تهمت دوست دیرین و مشاور راجر سنگ و دستور بررسی از لحاظ سیاسی به اتهام موارد است.

در این روز پس از آقای تهمت بود تبرئه توسط سنا او را “پارانویا تبدیل به سیاست” ما خبرنگاران کاخ سفید بنویسید.


3. مایکل بلومبرگ خیریه دادن افزایش یافت و او به عنوان چشم ریاست جمهوری اجرا شود. بررسی کنیم که چگونه خود میلیاردها ایجاد بی همتا امپراتوری نفوذ است.

این بار متوجه شد که سابق شهر نیویورک شهردار انسان دوستی بود و عمیقا در هم پیچیده با دلمشغولیهای سیاسی به دور و یا صرف بیش از 10 میلیارد دلار در یک ترکیب خیریه و کمک های مالی سیاسی در طول سال. که او را به دست آورده عظیم نوسان با دموکرات ها حتی کسانی که موضوع را با بخش هایی از رکورد خود را.

در اینجا پنج ترجمه در سیاسی خود را صرف.

و با نوادا قفقاز کمتر از یک هفته دور دموکراتیک مدعی دامن زد در لاس وگاس در روز شنبه اولین روز از رای گیری اولیه. در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در سال 2020 مسابقه.


4. 14 ساله بود که به اتهام دو فقره قتل درجه دوم در قتل تسا رشته های بارنارد یک دانشجو در طول یک سرقت در ماه دسامبر. در بالا یک بنای یادبود برای خانم رشته.

پلیس بر این باورند که پسر یکی از سه مرد جوان در سن 13 تا 14 درگیر در حمله ای که او در اختیار داشت سلاح قتل. مقامات گفت که او خواهد بود سعی کردم به عنوان یک بزرگسال.

مرگ خانم رشته های 18 و سنین مظنون در حمله لرزاند, شهر نیویورک است. محققان بوده است تحت فشار برای حل این اولین مورد بالا مشخصات زیر جدید پلیس کمیسر, Dermot شیا.


5. این آتش سوزی که زده استرالیا مجبور کشور به تصور یک راه کاملا جدید از زندگی است. بالا زنگ در نیو ساوت ولز.

چه بسیاری از این شاهد آتش سوزی های نجومی احساس زنده و هیولا ما سیدنی رئیس دفتر می نویسد: در یک تجزیه و تحلیل. تغییر آب و هوا است که ساخت استرالیایی که همیشه گرفته افتخار بزرگ در طبیعت آرام و نگرش در مورد زندگی, تلو تلو خوردن به سمت شیوه های جدید کار و اوقات فراغت و زندگی است. خواهد سیاست را دنبال می کنی ؟

“اگر وجود دارد نه یک تغییر عمده است که می آید از این ما محکوم” گفت: یک دانشمند علوم سیاسی و سیاست آب و هوا متخصص در دانشگاه ملبورن است.


6. خواندن جنگ هستند.

به عنوان نمرات آزمون لگ — تنها یک سوم از دانشجویان آمریکایی در حال مهارت خوانندگان — وجود دارد یک بحث بین طرفداران یک دانش صدا و پژواک-رویکرد سنگین و مربیان ترجیح می دهند که به القای عشق از ادبیات (معلمان اغلب در معرض این تئوری در مدارس آموزش و پرورش).

چشم-پیگیری مطالعات و اسکن های مغزی نشان می دهد که یادگیری خواندن است که این کار به عمد از تمرین چگونه به سرعت اتصال حروف در صفحه به صدای ما را بشنود هر روز. اما آموزش و پرورش ایجاد شده است هل دادن به عقب, نگران این هستید که بیش از حد بسیاری از درس ها بر اساس صدا-نامه ترکیب می تواند stultifying.


7. کوبه برایانت یک فینالیست برای Basketball Hall of Fame.

برایانت که بازنشسته از N. B. A. در سال 2016 پس از گذراندن تمام 20 سال کار حرفه ای با لیکرز بود و انتظار می رود به قدم به سمت سالن و حتی قبل از او درگذشت در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه است. Tim Duncan, Kevin Garnett و Tamika Catchings نیز در انتخابات.

N. B. A. همه ستاره بازی امشب در 8 p. m. شرقی در TNT. چندین مراسم تجلیل انتظار می رود از جمله ویژه کشباف و تغییر فرمت بازی.

لوکا Doncic که ساخت All-Star اولین خواهد بود فکر برایانت در طول بازی: برایانت یک بار شگفت زده 20 ساله Mavericks با بحث زباله در اسلوونی.


8. شیفتگی ما با گیاهان و آمار یک رکورد جدید: شما می توانید پرداخت مردم را به سبک خود را سبز.

گیاه سبک مانند لیزا مونز, فوق, می گویند توانایی مردم را به درستی انتخاب کنید و مراقبت از گیاهان آپارتمانی است که ضعیف حتی به عنوان گزارش میل به زندگی در میان آنها بالا است. که در آن گیاه سبک در آمده و آماده به انجام همه کار کثیف برای شما (برای قیمت).

“من می خواستم کسی می تواند به من پاسخ است که شما احتمالا در طول زمان یاد بگیرند” گفت: یکی از مشتری.


9. یک گلدان یک تابه یک ورق: شگفتی های تک کشتی کنجاله بس هرگز به تحت تاثیر قرار دادن.

پخت و پز ما ویراستاران هم قرار دادن گسترده مجموعه ای از دستور العمل های اختصاص داده شده به آن است. اکثر وعده های غذایی یک فروشگاه توقف مانند کتری پخته ماکارونی و بالاتر. برای دیگران, شما نیاز به اضافه کردن تنها یک سبزی یا نشاسته طرف ظرف شاید یک سالاد یا یک سبد نان اگر شما تمایل.

و اگر شما در حال خواندن این بیش از قهوه صبح خود را, این داستان برای شما: ما در آخرین قسط از “کلاهبرداری یا نه:” ما بررسی فواید خود فنجان جو.


10. و در نهایت حفاری به Weekender.

این هفته بحث ما به یک ultramarathoner خود را در مورد چالش های المپیک, در بالا, و به Zoë Kravitz در مورد دستیابی به موفقیت در لحظه. این بار مجله همچنین دارای یک نصب جدید از 1619 پروژه.

برای ایده های بیشتر در مورد آنچه به خواندن و تماشا و گوش دادن به مه ما نشان می دهد این 10 کتاب جدید سردبیران ما را دوست داشت یک نگاه در آخرین کوچک-صفحه نمایش توصیه از مشاهده و موسیقی ما منتقدان آخرین لیست پخش.

آیا شما شده است با نگه داشتن سرفصل ؟ آزمون دانش خود را با ما اخبار مسابقه. و در اینجا صفحه ما یکشنبه کاغذ یکشنبه بررسی از نظر ما و پازل جدول کلمات متقاطع.

آفتابی در هفته است.


آخر هفته خود را مطبوعاتی منتشر شده است روزهای یکشنبه ساعت 6 صبح شرقی.

شما می توانید در اینجا ثبت نام برای دریافت ما صبح جلسات از طریق ایمیل در استرالیا, آسیا, اروپا یا آمریکا صبح و یا اینجا را برای دریافت یک شب جلسه در ایالات متحده weeknights.

فهرست طیف گسترده ای ما را از بار خبرنامه اینجا.

آنچه را دوست دارید ؟ آیا شما می خواهید برای دیدن در اینجا ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im