Coronavirus باعث خنک کننده مراکز پرخطر فقط به عنوان سوزان آب و هوا بازدید

واشنگتن — درجه حرارت در ققنوس انتظار می رود به آمار 105 این هفته است. ساکرامنتو در حال حاضر شکسته گرما پرونده به تازگی به عنوان گالوستون تگزاس, Salt Lake City, و فورت مایرز, Fla.

اما معمول استراتژی است که شهرستانها تکیه بر حفاظت از آسیب پذیرترین از گرما — تشویق مردم به جمع آوری و سرد کردن در ساختمان های عمومی مانند کتابخانه ها یا مراکز تفریحی — کار نمی کند در دوره ای از coronavirus و اجتماعی فاصله. بنابراین شهرستانها در سراسر کشور در حال عجله برای تست ایده های دیگر.

در شهر فینیکس مقامات برنامه ریزی برای شروع اجاره اتاق های هتل برای کمک به افراد بی خانمان ماندن از گرما. شهر نیویورک است که به دنبال برای کمک به ساکنان خود را پرداخت صورتحساب برق به منظور ایجاد تهویه مطبوع بیشتر مقرون به صرفه است.

دیگران با توجه به توزیع رایگان دستگاه های تهویه مطبوع به افرادی که خانه های فاقد آنها است. و در Austin, تگزاس, مقامات ممکن است به زودی با اعزام ناوگان مطبوع اتوبوس های شهر به عنوان خنک کننده مراکز در محله که در آن نیاز به امداد بزرگترین است.

“آنها می تواند نشستن وجود دارد در طول روز گفت:” کریس Crookham شهر سلامت عمومی اورژانس آمادگی مدیر. البته با توجه به الزامات اجتماعی فاصله “ما قطعا قادر به پر کردن اتوبوس.”

نه تنها دارای Covid-19 بحران ساخته شده جمع آوری خطرناک بهداشت عمومی و مدیریت اضطراری مقامات اشاره می کنند اما در بالا از آن مردم بسیار بیشتر در معرض گرما بیماری های مرتبط با — افراد مسن و یا بیمار — همچنین تمایل دارند بیشتر در معرض این ویروس. سال گذشته دوم داغترین ثبت و تغییر آب و هوا است تشدید موج گرما در سراسر جهان است.

وجود دارد دو راه اساسی برای کمک به مردم ماندن سرد که درجه حرارت افزایش می یابد گفت: Vivek Shandas استاد مطالعات شهری و برنامه ریزی در دانشگاه ایالتی پورتلند. اول است و آن را امن تر برای مردم را به ماندن در خانه های خود را; دوم این است که به آنها جایی برای رفتن اگر آنها نمی تواند.

برای نگه داشتن مردم در خانه امن, شهر نیویورک است که به دنبال گسترش آن “بود دوستان” برنامه ای که مردم را تشویق به تماس یا متن را با دوستان و همسایگان — اما خودداری از نشان دادن است تا در فرد — برای دیدن اگر آنها رنج می برند از گرما گفت: کارولین اولسون دستیار کمیسر در بخش سلامت و بهداشت روانی است. که در علاوه بر این به شهر ایده برای کمک به مردم بیشتر پرداخت برای برق در تابستان امسال به طوری که آنها می توانید استفاده از تهویه مطبوع و ترس نیست خرد کردن لایحه.

شهرهای دیگر هستند با توجه به انجام همان. و برای کسانی که هنوز در تلاش برای پرداخت برخی از مکان ها را به طور موقت مسدود شده شرکت های برق از قطع برق.

اما این ایده ها تنها برای افرادی که در دستگاه های تهویه مطبوع در وهله اول. Richmond, Va., این است که به دنبال درخواست تجدید نظر به یک دولت-اجرای برنامه فراهم می کند که دستگاه های تهویه مطبوع به مردم نیازمند با توجه به آلیشیا Zatcoff این شهر پایداری مدیر.

اما کارشناسان هشدار داده است که مراحل مانند این نمی خواهد به اندازه کافی دور به دلیل مشکل بزرگ است. در شهر نیویورک برای مثال 10 درصد از خانواده های فاقد تهویه مطبوع و این تعداد افزایش می یابد تا آنجا که 30 درصد در جوامع فقیرتر خانم اولسون گفت. حتی در شهرهای جنوبی که در آن تهویه مطبوع شایع تر است, خانه در مناطق ساحلی اغلب فاقد آن را به عنوان انجام بسیاری از واحدهای مسکن.

اعتبار…راس D. فرانکلین/آسوشیتد پرس

به عنوان یک نتیجه بسیاری از مردم هنوز هم نیاز به مکان های دیگر برای خنک کردن, مقامات گفت. در پاسخ بسیاری از شهرستانها هستند که مجبور به تجدید نظر چه خنک کننده مراکز می مانند.

در لس آنجلس, Aram Sahakian مدیر شهرستان اضطراری مدیریت گروه در تلاش است تا به خنک کننده مراکز به عنوان ویروس-اثبات به عنوان امکان پذیر است.

هنگامی که درجه حرارت آمار پایین 90s در پایان مارس آقای Sahakian باز پنج خنک کننده مراکز اما تحت شرایط سخت: هر کسی که در تلاش برای دریافت خود را به حال متوسط گرفته شده است. مردم بودند و سپس با توجه ماسک که آنها تا به حال برای پوشیدن در همه زمان ها و همچنین دستکش و ضد عفونی کننده. و امنیت کارکنان ساخته شده مطمئن شوید که مردم در آنجا ماند حداقل شش فوت از هم جدا.

“ما می خواستیم برای تست سیستم” آقای Sahakian گفت. “وزارت بهداشت احساس می کند راحت است که ما باید OK.”

در جکسون, Miss., مقامات ارزیابی خطرات ناشی از باز کردن خنک کننده مراکز بر اساس چگونه به شدت این ویروس در حال گسترش است در آن زمان با توجه به رابرت بلین شهرستان رئیس مسئول امور اداری.

برای اندازه گیری است که گسترش شهر دعوت کرده است ساکنان برای رفتن به یک وب سایت و ورود به سیستم علائم خود را. حتی کار با یک شرکت برای آموزش هوش مصنوعی برنامه برای شناسایی فقط از صدای کسی سرفه به گوشی شانس که فرد Covid-19. آن را ایجاد یک نقشه نشان دادن که در آن مردم با علائم ممکن است خوشه در شهرستان دکتر بلین گفت. “ما در حال تلاش به بسیار مراقب باشید در مورد چگونه ما به آمار نگاه کنید.”

در شهرستان هریس که شامل هوستون مقامات به فکر بزرگتر است.

شهرستان است که به دنبال استفاده از برخی از بزرگ و سالن های ورزشی و مراکز کنوانسیون که در حال حاضر نشستن خالی گفت: فرانسیسکو سانچز شهرستان معاون مدیریت اضطراری هماهنگ کننده. که می تواند شامل NRG پارک گفت: این مجموعه ورزشی که به این ساختمان که قبلا شناخته شده به عنوان Astrodome.

در Richmond, Va., مقامات در حال پرسیدن که آیا خنک کننده نیاز به یک ساختمان در همه.

این شهر کار کرده است به نقشه است که محله را بزرگترین قرار گرفتن در معرض امواج گرما به گفته خانم Zatcoff های پایداری مدیر. در حال حاضر آن را در مقایسه با کسانی که نقشه های با مناطق با بالاترین نسبت از افراد آسیب پذیر به ویروس را از جمله افراد مسن و یا فقیر و یا جوامع اقلیت.

مکان های با بیشترین همپوشانی دارند چند پارک و یا دیگر فضاهای باز با توجه به جرمی هافمن, دانشمند ارشد در موزه علوم ویرجینیا که در حال کار با ریچموند در آن گرما استراتژی است. بنابراین در این شهرستان است که به دنبال در تبدیل برخی از خیابان ها به مطالعه فضاهای اجتماعی به خصوص برای استفاده در شب و هنگامی که درجه حرارت خارج از منزل می تواند پایین تر از داخل خانه بدون تهویه هوا.

آن را نمی خواهد یک خنک کننده مرکز به شدت زبان: وجود نمی توان چادر با تهویه مطبوع. اما مسدود کردن خیابانها از ترافیک به مردم می دهد اتاق به خارج در حالی که هنوز حفظ اجتماعی فاصله دکتر هافمن گفت.

“به جای بسته شدن مقدار کمی از فضا است که ما برای تفریح بیایید گسترش است که فضایی که در آن ما لازم نیست که مقدار زیادی از ترافیک ماشین” دکتر هافمن گفت.

در ققنوس است که هر دو تعداد زیادی از افراد بی خانمان و افزایش تعداد گرما مربوط به مرگ و میر هر سال مقامات فدرال با استفاده از پول برای اجاره کردن اتاق های هتل ها برای ماه یا بیشتر با توجه به طمرة Ingersoll شهرستان سخنگوی. هدف این است که برای استفاده از این اتاق های هتل ها برای محافظت از مردم از هر دو ویروس و امواج گرما.

این شهر هنوز نهایی جزئیات خانم Ingersoll گفت و هنوز نمی دانم چگونه بسیاری از اتاق در دسترس خواهد بود. او گفت: این شهرستان برنامه ریزی شده برای به دست آوردن “عنوان بسیاری از ما می تواند با پول ما.”

لیزا تب و تاب بودن, مدیر اجرایی مرکزی آریزونا پناهگاه خدمات است که تا به حال به قطع تعداد زیادی از مردم آن می توانید به کاهش خطر گسترش coronavirus ستایش این شهر پاسخ. او گفت که مقامات به او گفت که آنها برنامه ریزی برای کتاب 95 اتاق های هتل ها. برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک او گفت: “ما قادر خواهد بود به آنها را امن نگه دارید در حال حاضر و تمام تابستان.”

مشکل او اضافه شده است چه اتفاقی می افتد به هر کس دیگری.

آخرین شمارش از بی خانمانی در شهر فینیکس گرفته شده در ماه ژانویه نشان داد تقریبا 4000 نفر خواب بودند بدون سرپناه در شهر و منطقه اطراف آن. و او گفت که او انتظار می رود به سقوط اقتصادی برای فشار بیشتر مردم به خیابان ها.

“آن را نمی خواهد مشکل را حل کند به طور کامل” خانم درخشش گفت: طرح شهر. “در آن است به اندازه کافی است که واقعا سوال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>