Coronavirus مستندات گسترده به عنوان شکستن عید پاک آغاز می شود: به روز رسانی زنده

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • جهانی موارد گذشته افزایش 1.5 میلیون مرگ و میر اینچ به سمت تیره و تار نقطه عطف.
  • کارگران مهاجر شده اند گسترش این ویروس ایجاد خطرات برای جمعیت آسیب پذیر.
  • یمن گزارش اول خود را تایید عفونت است.
  • اروپا تقویت lockdown اجرای بیش از آخر هفته عید پاک.
  • آفریقایی صورت رشد تبعیض در چین است.
  • شورای امنیت سازمان ملل دارای اولین جلسه خود در گیر پس از ماه از انفعال.
  • این بیماری همه گیر است که یک جبهه جدید برای ناسیونالیسم.
اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

جهانی موارد گذشته افزایش 1.5 میلیون مرگ و میر اینچ به سمت تیره و تار نقطه عطف.

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان رسید گذشته 1.5 میلیون با توجه به داده های جمع آوری شده توسط نیویورک تایمز و دانشگاه جانز هاپکینز و مرگ و میر راه انداخت و به تصویب ترسناک یک نقطه عطف. از صبح روز جمعه حداقل 95,000 مردم مرده بود در سراسر جهان به طور پیوسته در حال حرکت و نزدیک به 100,000 مرگ و میر با این ویروس شناسایی شده در حداقل 177 کشور جهان است.

اگر چه برخی از دولت ها با توجه به کاهش محدودیت مستندات در حال گسترش در سراسر جهان به عنوان آخر هفته عید پاک و پلیس اقدامات پا است.

توکیو فرماندار جدا از راه با ژاپن دولت ملی درخواست بسته شدن طیف وسیعی از کسب و کار — از جمله کاباره ها کارائوکه میله ورزشگاه و سینما — در طول یک وضعیت اضطراری اعلام کرد این هفته است.

جاکارتا اندونزی پایتخت رفت و به بخشی از مستند که نگرانی این کشور با کمبود بودجه روبرو شده و understaffed سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند به راحتی غرق شود.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1.5 میلیون نفر در حداقل 177 کشور جهان است.

پس از نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه در روز پنج شنبه و کشور coronavirus مرگ و میر نزدیک به 8000 دولت ملاقات برای تصمیم گیری در یک طرح به گسترش مستند اقدامات احتمالا هفته.

فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner گفت: در این هفته که مقامات محلی می تواند به پیاده سازی دقیق تر سلول اقدامات اگر آنها تشخیص داده شده “نشانه های شلی” بیش از آخر هفته عید پاک.

“ویروس نمی دانید تعطیلات” آقای Castaner گفت: در هفته گذشته.

کارگران مهاجر شده اند گسترش این ویروس ایجاد خطرات برای جمعیت آسیب پذیر.

Coronavirus اول گسترش از طریق گردشگران بندگان شرکت کنندگان در کنفرانس و دیگر مسافران بین المللی.

اما صدها میلیون نفر از کارگران مهاجر سفر در سراسر مرزهای ملی و یا در داخل کشورهای خود ، و به عنوان coronavirus گسترش آنها نه تنها قربانیان اما بردار که آوردن این بیماری همه گیر به روستاها است که بیمار مجهز برای مقابله با یک بحران بهداشتی.

“هنگامی که حملات ویروس کسانی که آسیب پذیر هستند مثل من احساس می کنم وجود دارد برای کمک به ما گفت:” Ko Zaw برنده قدح یک کارگر مهاجر از میانمار که تست مثبت پس از بازگشت به کشور خود را زمانی که او از دست داده و کار خود را در بانکوک.

یک داستان مشابه در حال وقوع است در افغانستان که در آن هزاران نفر از کارگران باید جریان اصلی از ایران در هند که در آن مهاجران داخلی درهم به بازگشت به خانه پس از شغل خود تبخیر یک شبه و در فیلیپین که در آن بسیاری از بازگشت مهاجران نمی شد به نمایش در آمد برای ویروس.

یک موضوع مشترک: مهاجران کار و زندگی در شرایط شلوغ است که در خدمت به عنوان زمینه برای پرورش سرایت. حتی جوامع است که پشتیبانی آنها از طریق حواله باید استقبال کسانی که بازگشت با سوء ظن.

یمن گزارش اول خود را تایید عفونت است.

یمن که در آن پنج سال از جنگ داخلی باعث شده بزرگترین بحران انسانی, گزارش اول خود را coronavirus مورد در روز جمعه.

فرد آلوده است سردار کارگر در جنوب شهرستان بندر al-Shihir در Hadramout استان با توجه به بهداشت محلی رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او مجاز به صحبت با رسانه های خبری. مورد بود که بعد از تایید در یک توییت یمن عالی ملی کمیته اضطراری.

سلامت رسمی گفت: کارگر سیگاری سنگین در 60s که به احتمال زیاد گرفتار این ویروس از ملوانان خارجی در بندر. او در بیمارستان تحت درمان بود اما تماس با حداقل 20 نفر قبل از او جدا شد ،

مقامات قفل شده پایین شهر و اعزام سربازان به نگه داشتن ساکنان در خانه.

سازمان کمک شده اند و صدایی زنگ مورد تهدید coronavirus مطرح می تواند به یمن که اقتصاد و زیرساخت های بهداشت و درمان شده اند ویران شده توسط پنج سال از جنگ که در طی آن عربستان سعودی و متحدان آن باید مبارزه برای به عقب راندن حوثی ها گروه های شورشی و بازگرداندن دولت است.

عربستان سعودی اعلام کرد یک طرفه آتش بس آغاز شده است که در روز پنج شنبه گفت: می خواستم برای ایجاد فضایی برای مذاکرات صلح و اجازه می دهد هر کس به تمرکز بر روی coronavirus تهدید. اما این کشور هنوز برای ورود به آتش بس و تحلیلگران می گویند موفقیت آن چهره بسیاری از موانع.

اروپا تقویت lockdown اجرای بیش از آخر هفته عید پاک.

به عنوان طولانی آخر هفته عید پاک در بسیاری از اروپا را تهدید به از خط خارج تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله اقدامات ادارات پلیس در سراسر این قاره تشدید اجرای تلاش.

در فرانسه که در آن آفتابی آب و هوا انتظار می رود که بیش از آخر هفته پلیس افزایش چک برای منصرف کردن مردم از نقض محدودیت در حرکت است.

با این نحو نامشخصی آب و هوای گرم تعداد فزاینده ای از مکان های شهر سن-اتین به دنبال پاریس سرب در منع یا محدود کردن فعالیت های فیزیکی مانند دویدن و یا در حال اجرا در طول روز. در منطقه ساحلی از Bouches-du-Rhône حدود 1,200 افسران خواهد گشت زنی در خیابان ها و بزرگراه پیاده روی مسیرهای پیاده روی و خط ساحلی مدیترانه.

بریتانیا که انتظار آفتاب در سراسر بسیاری از تعطیلات آخر هفته ramped تا تلاش برای توقف سفر با نیروهای پلیس هشدار بازدید کنندگان بالقوه به دور ماندن.

این دوون و کورنوال خدمات پلیس در جنوب غربی انگلیس گفت که منطقه بسته شد به خارجی ها به دنبال به صرف یک آخر هفته طولانی در کشور است.

“لطفا مراجعه کنید ما در حال حاضر” این گروه در توییتر نوشت. “شما استقبال خواهد شد به عقب هنگامی که زمان مناسب است.”

پلیس در اسپانیا گرفته اند مشابه اقدامات توقف رانندگان در ایست های بازرسی در جاده های منتهی مادرید و دیگر شهرهای بزرگ برای جلوگیری از مردم از سفر به خانه های تعطیلات. کسانی که به نقض مستند اقدامات صورت جریمه هزار یورو است.

در Calanda یک روستا شناخته شده برای یک جمعه خوب جشن — به نام La Rompida de la Hora — که در آن هزاران نفر از مردم به طور معمول جمع آوری در روستا پلازا برای ضرب و شتم (درامز) در اتحاد به جای دیدم ساکنان بخشی از بالکن. افسران نظامی محافظت خیابان در وانت و کامیون ها به عنوان یک هلیکوپتر پرواز بر فراز روستا.

با مرگ و میر در کشور در کمترین روزانه تلفات در 17 روز با 605 مرگ و میر در کشور اسپانیا ممکن است گذشته در اوج بحران اما کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند در برابر لغو محدودیت های بیش از حد به زودی.

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان هشدار داد مردم را وسوسه به پرسه زدن در خارج و جمع. “ما نمی تواند بی پروا,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. “ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را به آرام به یک از امنیت کاذب.”

آفریقایی صورت رشد تبعیض در چین است.

نیجریه مقامات درخواست برای مداخله از مقامات چینی پس از گزارش می دهد که نیجریه شهروندان قرار گرفتند و ناعادلانه اقدامات در چین در میان جزر و مد رو به افزایش از بیگانه ستیزی سوخت coronavirus.

جفری Onyeama نیجریه گفت در توییتر در روز جمعه است که او تا به حال احضار سفیر چین مقیم کابل برای برقراری ارتباط دولت خود را “افراطی نگرانی در اتهامات بدرفتاری از نیجریه در گوانگژو” در جنوب شهر چینی و خواستار عمل از دولت چین.

درخواست تجدید نظر به دنبال گزارش این هفته که آفریقایی ها در گوانگجو شده بود اخراج و یا رد شده توسط هتل ها و زندگی در خیابان ها پس از چند نیجریه که در حال بازدید از یک رستوران در شهر آزمایش مثبت برای coronavirus.

عفونت سوخت شایعات آنلاین که ویروس پخش شد در میان شهر جوامع آفریقایی است که دولت محلی پس از افشا و خنثی.

در حالی که حملات نژادپرستانه علیه آسیایی ها باید رسید در غرب اتباع خارجی در چین مواجه شده اند رشد خصومت و تبعیض به عنوان کشور شاهد کمتر محلی انتقال و تغییر چرخ دنده ها شامل وارد عفونت.

شورای امنیت سازمان ملل دارای اولین جلسه خود در گیر پس از ماه از انفعال.

برای اولین بار از زمان جدید کروناویروس شروع به گسترش در سراسر جهان بیش از سه ماه پیش شورای امنیت سازمان ملل متحد ملاقات برای بحث در مورد این بیماری همه گیر در میان افزایش زنگ که می تواند منجر به ناآرامی های اجتماعی و بی ثباتی سیاسی.

این جلسه در روز پنج شنبه از 15 عضو شورای قدرتمند ترین بدن در سازمان ملل برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس پیوند شد و به صورت عمومی نشان داده شده در وب سایت سازمان. اما دیپلمات های شرکت کننده گفت: فقط برگزاری این جلسه به نمایندگی پیشرفت در مقایسه با هفته پیش زمانی که اختلافات در میان آن پنج عضو دائم — عمدتا بین ایالات متحده و چین مانع این شورا حتی از بحث در مورد این بیماری همه گیر.

انفعال توسط شورای مبارزه با Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس منجر به انتقاد که آن را تبدیل به طور فزاینده ای بی ربط در برخورد با تهدیدات برای صلح و امنیت است.

دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که به نام بیماری همه گیر بزرگترین تهدید در 75 سال سابقه از سازمان ملل متحد هشدار داده است که شورای آن می تواند منجر به “افزایش ناآرامی های اجتماعی و خشونت است که تا حد زیادی تضعیف توانایی ما برای پیدا کردن این بیماری” با توجه به دفتر خود. “این مبارزه یک نسل است,” او گفت:.

دیپلمات گفت: در این جلسه که سه ساعت به طول انجامید بود و زمان کمتر نسبت به برخی از آنان می ترسید و نمایندگانی از چین و ایالات متحده نمی مقابله با هر یک از دیگر با استدلال بیش از ریشه های این ویروس که اولین ظهور در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر. بدترین شیوع بیماری را از آنجا منتقل شده به اروپا و ایالات متحده است.

این بیماری همه گیر است که یک جبهه جدید برای ناسیونالیسم.

به عنوان آنها مبارزه با یک بیماری همه گیر کوروناویروس که بدون توجه به مرزهای رهبران از برخی از بزرگترین کشورهای در حال مبارزه برای برتری بر محصولات که ممکن است تعیین کند که زندگی می کند و کسی که می میرد.

ایالات متحده بی نظیر علمی قدرت رهبری یک رئیس جمهور که آشکارا scoffs در همکاری های بین المللی در حالی که به دنبال یک جنگ تجارت جهانی. هند که به تولید مقدار متناوب از مواد مخدر توسط یک ناسیونالیست هندو که ratcheted تا رویارویی با همسایگان. چین یک منبع غالب دنده محافظ و داروهای خم در یک ماموریت برای بازگرداندن سابق خود را imperial glory.

صفر-مجموع رویکرد به بحران در حال حاضر تضعیف تلاش جمعی برای اهلی سرایت — در لحظه ای که جهان نیاز دانشمندان به کار در سراسر مرزها برای ایجاد واکسن و برای تولید کنندگان به منظور هماهنگی تحویل بحرانی منابع.

حداقل 69 کشور را ممنوع یا محدود صادرات تجهیزات حفاظتی, دستگاه های پزشکی و یا دارو با توجه به تجارت جهانی هشدار پروژه در دانشگاه سنت Gallen در سوئیس. سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که حمایت از تولیدات داخلی می تواند در حد جهانی در دسترس بودن واکسن است.

“احزاب با عمیق ترین جیب امن خواهد شد این واکسن و دارو و اساسا بسیاری از کشورهای در حال توسعه خواهد بود به طور کامل از تصویر” گفت: Simon J. Evenett متخصص در تجارت بین المللی است. “ما باید سهمیه بندی با قیمت. آن را بی رحمانه خواهد بود.”

کره جنوبی پرس جلوتر با پارلمانی پای صندوقهای رای با وجود بیماری همه گیر.

به کره جنوبی فشرده پیش رو با اولین انتخابات پس از coronavirus همه گیر شروع نقاب رای دهندگان نشان داد تا در روز جمعه در این کشور 3,500 انتخابات ایستگاه.

آنها نیاز به ایستادن در سه پا فواصل مالش دست خود را با مایع ضد عفونی کننده و قرار دادن بر روی دستکش یکبار مصرف پلاستیکی است که مقامات توزیع خارج از غرفه رای گیری.

این بیماری همه گیر است که اخلال در تقویم سیاسی در سراسر جهان باعث تاخیر در انتخابات مقدماتی حزب در ایالات متحده و تحریک انتخابات هرج و مرج و خشم رای دهندگان در مکان هایی مانند ویسکانسین که در آن بسیاری از رای غیابی موفق به وارد و رای دهندگان از ترس به سلامت خود را در خطر رفتن به رای دادن در فرد است.

اما کره جنوبی مطمئن باشید آن 44 میلیون رای دهنده واجد شرایط است که آن را بی خطر به ترک خانه های خود و رای حتی آن را به عنوان از آنها خواست برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و حفظ اجتماعی فاصله.

نشانه های اولیه نشان داد که رای گیری شد و اقدام به جای یکپارچه.

خود را برای آن آماده, کره جنوبی, بسیج ارتش از خدمتگزاران مردم از جمله مردان جوان انجام وظیفه مدنی به جای خدمت نظامی اجباری. برای هفته آنها را ضد عفونی انتخابات ایستگاه در سراسر کشور به مناسبت خطوط وجود دارد در سه پا فواصل بنابراین رای دهندگان می تواند اجتناب از ایستادن بیش از حد نزدیک است.

رسما انتخابات برای کره جنوبی 300-عضو شورای ملی صورت می گیرد بعد از چهارشنبه. اما میلیون ها نفر از رای دهندگان شده اند اجازه شرکت در رای گیری روز جمعه و شنبه در پیشبرد رای گیری که در خدمت به عنوان یک نوع از لباس تمرین برای کنترل بیماری در هفته آینده.

E. U. مقامات موافقت کردند به صرف به شدت به تقویت اقتصاد, اما تنها به یک نقطه.

اتحادیه اروپا و وزرای مالی توافق کردند که دوشنبه شب به یک طرح خواستار اقدامات جدید به ارزش بیش از یک و نیم تریلیون یورو به حفاظت از اقتصاد خود را در برابر یورش coronavirus.

اما وزرای ضربه به بلوک بدترین ضربه اعضای ایتالیا و اسپانیا توسط sidestepping درخواست خود را به موضوع مشترک بدهی.

حتی در مواجهه با بحران بی سابقه اقتصادی ناشی از یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 50,000 E. U. شهروندان ثروتمند شمال کشور بودند و تمایلی به حمایت مالی از بدهی ارزان برای شدت ضربه جنوبی.

و در حالی که آلمان و هلند و دیگران نشان داد سخاوت بیشتری از آنها در بحران های قبلی جزئیات این اقدامات نشان داد که آنها تا به حال به طول های بزرگ رفته برای محدود کردن و کنترل از راه کمک های مالی استفاده می شود.

این برنامه ها از نشست وزیران دارایی توافق کردند که به آنها توصیه می کنیم به کشورهای “ائتلاف” برای تصویب نهایی شامل €100 میلیارد وام طرح توجیهی برای مزایای بیکاری €200 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک و دسترسی به €240 میلیارد وام برای کشورهای منطقه یورو را به منظور جلب از اروپا. (€1 در حدود $1.09.)

اما وزرای قادر به رسیدن به یک توافق در صدور اوراق قرضه مشترک شناخته شده به عنوان تاج-اوراق قرضه پس از سرسخت مقاومت از آلمان و هلند و دیگران.

توکیو فرماندار بسته کسب و کار هجوم دولت مرکزی مشاوره.

فرماندار توکیو, Yuriko Koike جدا روش با ژاپن دولت مرکزی در روز جمعه با درخواست بسته شدن طیف وسیعی از کسب و کار — از جمله کاباره ها ورزشگاه و سینما — تحت یک وضعیت اضطراری اعلام کرد در اوایل این هفته.

نخست وزیر ژاپن بر دولت خواست فرمانداران منتظر دو هفته به درخواست کسب و کار به ترس از آسیب رساندن به اقتصاد است. دولت نمی باید قدرت قانونی برای وادار کسب و کار به اما فرمانداران می توانید درخواست کنید که کسب و کار تعلیق عملیات برای کمک به مهار گسترش عفونت کروناویروس.

در اعلام وضعیت اضطراری که شامل هفت استان به نمایندگی از ژاپن بزرگترین مراکز جمعیتی آقای آبه خواست شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری گردش و جلوگیری از کسب و کار مانند کاباره ها و موسیقی سالن که در آن جمعیت دیدار در نزدیکی و یا صحبت کردن یا آواز خواندن در محدوده نزدیک.

خانم Koike استدلال کرد که تنها راه برای واقعا قطع کردن ویروس را گسترش خواهد بود به درخواست که چنین کسب و کار نزدیک است. در میان کسب و کارهای او خواسته به موثر نیمه شب روز شنبه شامل pachinko سرو قمار های باشگاه ها و استخرهای شنا.

“ما شده است و دریافت اطلاعات است که توکیو سیستم پزشکی است که در یک حالت بحرانی هر روز” او به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “ما احتمالا نمی تواند صبر کنید.”

خانم Koike همچنین درخواست شده است که رستوران ها و کافه نزدیک 8 p. m. و جلوگیری از خدمت به الکل 7 p. m. اگر چه او تنها قدرت را به درخواست تعطیلی نام هر کسب و کار است که منطبق نیست می توان به اطلاع عموم. Coronavirus موارد شده است به طور پیوسته در حال افزایش در توکیو با موارد مثبت دو برابر بیش از شش روز است.

تایوان متهم چینی کاربران وب از دخالت در تف بیش نژادپرستانه سوء استفاده از W. H. O. رئیس.

تایوان در دولت گفت: افرادی که تا به حال عذرخواهی به مدیر کل سازمان بهداشت جهانی برای سوء استفاده نژادپرستانه بودند, چینی, کاربران وب تظاهر به تایوانی شهروندان است.

این مقام Tedros Adhanom Ghebreyesus است که مردم به رهبری سازمان بهداشت جهانی. او در این هفته گفت که او تا به حال شده است هدف سوء استفاده نژادپرستانه که از تایوان در ماه های اخیر و متهم به مقامات تایوانی از فاصلهی خود را از تهمت. وزارت خارجه خود حاکم بر جزیره به نام اتهام “بی اساس است.”

تایوان غیر معمول دیپلماتیک وضعیت در حال حاضر قرار داده و آن را در مرکز بین المللی ایران بیش از دست زدن به این بیماری همه گیر.

چین ادعا می کند این جزیره دموکراسی به عنوان بخشی از قلمرو آن است و مانع از آن از پیوستن به W. H. O. که منجر به نگرانی که در تایوان در حال برش در یک لحظه زمانی که همکاری های بین المللی از اهمیت پارامونت است. پس از وقوع آغاز W. H. O. نیز متهم شده است که بیش از حد اعتماد از دولت چین یک پیام است که طنین انداز با منتقدان پکن در تایوان است.

تایوانی مقامات بلند چینی متهم عملیات انجام کمپین های رسانه های اجتماعی با هدف تضعیف این جزیره است.

تایوان در وزارت دادگستری گفت: در روز جمعه که روز قبل از یک وب سایت کاربر در چین نوشته شده بود عذرخواهی به دکتر Tedros از طرف تایوانی مردم منجر به مشابه بودن عذر خواهی نوشته شده و به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کاربران اینترنت در خارج از تایوان.

وزارت نمی گویند که چگونه از آن مشخص شد که پیام اصلی نوشته شده بود توسط یک فرد در چین است.

بریتانیا بارها که در آن آبجو جریان در طول جنگ جهانی را تمام بسته است.

از طریق دو جنگ جهانی بریتانیا بارها باز ماند. اما در حال حاضر برای اولین بار در تاریخ این کشور هر میخانه بسته است.

“من قبول نمی کند که آنچه ما انجام می دهند فوق العاده است. ما در حال گرفتن دور, باستان حق مسلم freeborn مردم بریتانیا برای رفتن به میخانه” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: زمانی که او اعلام کرد از تعطیلی تمام, میخانه ها, رستوران ها, میله ها و کافه ها در 20 مارس.

حتی در قرن 20 جنگ نمی بستن بارها.

“در طول دو جنگ جهانی گاهی اوقات وجود دارد کمبود آبجو و بارها تا به حال نزدیک به همین دلیل” گفت: Paul Jennings, یک مورخ و نویسنده چندین کتاب در مورد, میخانه, فرهنگ و مصرف الکل در بریتانیا. او افزود که برخی از بارها به خصوص کسانی که در لندن ممکن است بسته اند و در دوران طاعون بزرگ از 1665 اما که “هیچ سابقه برای بستن همه آنها شبیه به این.”

در طول تاریخ بارها باز است 24 ساعت در روز, اما که شروع به تغییر در اوایل قرن 19 زمانی که آنها را به طور خلاصه در روزهای یکشنبه به کلیسا. همه چیز تغییر کرده در طول جنگ جهانی اول آقای جنینگز توضیح داد که دولت در آن زمان ادعا کرد که مستی بود و تضعیف تلاش های جنگی. (“این نبود که احتمالا” آقای جنینگز گفت.)

بارها شد و سپس دستور داد به ماندن بسته حداقل تا اواخر صبح و سپس به طور خلاصه نزدیک دوباره در بعد از ظهر و نزدیک برای شب حدود 9 p. m. روز از گرفتن 6 صبح پاینت در راه به کار پس از پایان جنگ ،

کسانی که به طور کلی ساعات تا حد زیادی در آنجا ماند همان طریق جنگ جهانی دوم است. “چرچیل بود مشتاق به مطمئن شوید که آنها هنوز هم تا به حال آبجو عرضه” آقای جنینگز گفت. “در آن دیده می شد به خوبی برای روحیه.”

چین reclassifies سگ را به عنوان حیوان خانگی نه دام در میان سرکوب حیوانات تجارت است.

چین reclassified سگ به عنوان حیوانات خانگی به جای دام برای اولین بار به عنوان بخشی از سرکوب حیوانات تجارت و مصرف است که موجب شد با این بیماری همه گیر.

سگ های تکامل یافته از “سنتی دام به همراه حیوانات” به عنوان بخشی از “پیشرفت تمدن بشری و نگرانی و عشق نسبت به حفاظت از حیوانات,” وزارت کشاورزی گفت: در دستورالعمل آن نوشته شده در چهارشنبه برای مشاوره عمومی.

ظهور رمان coronavirus مرتبط شده است و غذاهای دریایی و گوشت در بازار در ووهان چین که در آن زندگی می کنند حیوانات ذبح شد و فروخته شده به عنوان مواد غذایی است. در ماه فوریه در چین ممنوع چند میلیارد دلاری حیات وحش تجارت بعد از محققان شناسایی خفاش نعل اسب به عنوان منبع به احتمال زیاد از سرایت.

کارشناسان گفته اند که هیچ شواهدی وجود ندارد که حیوانات خانگی مانند سگ و گربه می تواند گسترش ویروس و هشدار داد در برابر اقدامات که ممکن است سازش رفاه خود را.

اما در هفته گذشته شنژن شد اولین شهر چینی به صراحت ممنوعیت فروش سگ و گربه برای مصرف همراه با آن از دیگر حیوانات وحشی. اندازه گیری اثر ماه آینده.

گوشت سگ است که به طور فزاینده ای دوری سراسر چین باقی مانده است اما ظرافت در برخی از مناطق.

جاکارتا ممنوعیت تجمعات مذهبی و محدود تاکسی موتور به سرعت ویروس.

با اندونزی شمار تلفات افزایش سرعت فرماندار جاکارتا تحمیل تعطیلی در پایتخت در روز جمعه که شامل محدودیت در حالت محبوب سفر: موتور سیکلت و تاکسی.

جدید اجتماعی-دورى از قوانین است که اثر را در روز جمعه نیز ممنوعیت مذهبی, اجتماعی و فرهنگی گردهمایی به مدت دو هفته.

اما دولت مرکزی تصمیم گرفته است در برابر سفارش ساکنان به ترک جاکارتا با وجود ترس است که میلیون ها نفر از مردم می تواند به گسترش این ویروس در سراسر کشور به عنوان آنها بازگشت به خانه خود را در روستاها.

اندونزی گزارش شده 280 مرگ و میر بیش از هر کشور آسیایی به جز چین. در روز پنج شنبه آن را ثبت new single-بعد از 40 مرگ و میر.

جاکارتا پر بسته بندی شده شهر حدود 11 میلیون دلار است و بیش از نیمی از اندونزی 3,293 تایید موارد بر اساس محدود تست. کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که این کشور با کمبود بودجه روبرو شده و understaffed سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند به راحتی غرق شود.

جاکارتا فرماندار Anies Baswedan است در میان کسانی که مورد سوال آمار و ارقام رسمی اشاره کرد که حدود چهار بار به عنوان بسیاری از اجسام در حال مدفون در جاکارتا با استفاده از Covid-19 پروتکل به عنوان رسمی مرگ و میر گزارش شده برای این شهرستان است. بسیاری از مرحوم بودند مشکوک به داشتن ویروس اما قبل از درگذشت خود نتایج آزمون آمد.

آقای Anies قبلا دستور بستن مدارس و پارکها و مکانهای تفریحی در جاکارتا در حالی که تشویق مردم به کار از خانه.

تحت محدودیت های جدید بسیار محبوب برنامه های مبتنی بر موتور سیکلت و تاکسی ممنوع خواهد شد از حمل مسافر اگر چه آنها هنوز هم مجاز به ارائه مواد غذایی و کالاهای دیگر.

حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس و قطار و شهر جدید مترو محدود خواهد شد به نصف ظرفیت های طبیعی و عمل تنها نیمی از روز.

روزنامه نگار به نقل از کامبوج رهبر با دقت بر روی ویروس و اراضی در زندان است.

در کامبوج روزنامه نگاران می توانند با پرداخت قیمت بالا برای نقل این کشور استبدادی حاکم Hun Sen — به خصوص در یک بیماری همه گیر.

مدیر TVFB آنلاین اخبار سایت Sovann Rithy بود پشت میله های زندان در روز جمعه و رسانه مجوز لغو و پس از او با دقت به نقل از نخست وزیر گفت که دولت نمی تواند کمک به افرادی که دچار ضرر و زیان اقتصادی به دلیل coronavirus.

“اگر موتور رانندگان تاکسی ورشکسته, فروش موتورسیکلت خود را برای پول خرج کردن. دولت نمی توان به کمک” او به نقل از نخست وزیر گفتن با خبرنگاران در روز سه شنبه.

آقای Sovann Rithy بود به اتهام تحریک به ارتکاب جرم و چهره به دو سال در زندان است.

پولیس ملی سخنگوی Chhay کیم Khoeun به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه است که روزنامه نگار باید نوشته شده نخست وزیر کلمات و آنجا بود که “فقط شوخی است.”

آقای Hun Sen اولین انتخاب در سال 1985 به حفظ قدرت در سال های اخیر با اسامی مخالفان و بسته شدن رسانه ها به عنوان بستگان خود را گسترش کسب و کار خود و منابع.

او در ابتدا با رد نگرانی ها در مورد کوروناویروس و شخصا استقبال از کشتی کروز Westerdam به کامبوج پس از آن رد شد توسط کشورهای دیگر است.

در حال حاضر با کامبوج گزارش 119 موارد او تحمیل شده اجتماعی فاصله اقدامات از جمله بسته شدن مدارس و قمار.

ایسلند با هدف تست هر کس برای coronavirus.

ایسلند در شمال جزیره کشور با جمعیت 360,000 دارای مجموعه ای از یک هدف از تست به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است برای قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس. اما منتقدان در داخل کشور را به نام این گلگون تصویر گمراه کننده است.

مخالفان می گوید ایسلند انجام داده است و نه به اندازه کافی برای سرکوب موارد جدید Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. در سراسر کشور, مدارس ابتدایی, مهد و برخی از رستوران ها باز باقی می ماند. گردشگران هنوز هم اجازه می رسند و سفر بدون قرنطینه. در ابتدا تجمعات محدود شد به 100 نفر بودند اما کوچک را به 20 بعد از کشورهای دیگر شروع به تحمیل بیشتر انزوای اجتماعی.

ایسلند مواجه است برخی از موانع لجستیکی در رسیدن به این هدف از تست همه. این کشور نمی شود به اندازه کافی پرسنل پزشکی و لوازم و یا زمان برای تست صدها هزار نفر از مردم در چند هفته یا چند ماه. منتقدان هشدار داده اند نادرست خوشبینی که در نهایت منجر به عفونت و مرگ است.

Kjartan Hreinn Njalsson دستیار به ایسلند مدیر بهداشت گفت: بیشتر مردم در حال حاضر بهتر از آلوده شدن. آقای Njalsson گفت: مقامات دولتی بر این باورند موارد ممکن است به اوج خود رسید.

این کشور نیز به خوبی مواجه نگردند با تست سواب و مواد ضروری دیگر آقای Njalsson گفت.

تا کنون ایسلند شده است به طور پیوسته آزمایش افراد با و بدون علائم است و یکی از بالاترین نسبت از آزمایشات انجام شده توسط هر کشور برای coronavirus به گفته مقامات دولتی.

از شنبه حداقل 30,000 نمونه شده بود مورد آزمایش قرار گفته است و این کشور تا به حال در تاریخ و زمان آخرین 1,600 تایید Covid-19 موارد است. شش نفر کشته شده اند.

گزارش شد کمک توسط Aurelien Breeden رافائل Minder مگان Specia, Yonette یوسف Elian Peltier بن هوبارد, Mike ایوس, آلیسون مک کین چو سنگ-Hun, Motoko غنی جین وو ایلین یو ریموند زونگ, Richard C. واتومبیل های Muktita Suhartono ریک گلدستون مایکل Levenson, cctvnews-Gridneff, Norimitsu Onishi ثابت Méheut هدر مورفی, K. K. ربکا لای و Aimee Ortiz.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>