Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: در سراسر جهان تلفات و تایید ویروس مرگ نزدیک 100,000

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • جهانی تلفات رویکردهای 100,000 عنوان n. y. منطقه دوباره برگه کمترین روزانه تعداد مرگ.
  • توقیف و یا از پول نقد کسب و کارهای کوچک در تلاش برای زنده ماندن.
  • کالیفرنیا فرماندار یادداشت های یک قطره در I. C. U. موارد اما هشدار می دهد که “یک نقطه داده نمی روند.”
  • در اوهایو آمیش کمک به تامین تجهیزات پزشکی برای بیمارستان است.
  • چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از coronavirus در n. y.? بیش از رسمی شمارش.
  • در ویسکانسین دردهای در حال رشد برای رای دادن به ایمیل: “این تمام گیری از یک فلوریدا 2000.”
  • چه چیز دیگری است که در جهان اتفاق می افتد.
اعتبار…جان Minchillo/آسوشیتد پرس

جهانی تلفات رویکردهای 100,000 عنوان n. y. منطقه دوباره برگه کمترین روزانه تعداد مرگ.

هرگز بسیاری از میلیون ها نفر ناگهان شغل خود را از دست. هرگز دولت ایالات متحده متعهد به صرف پول زیادی همه در یک بار برای دفع اقتصادی خراب کردن. هنوز هم دارای امنیت مالی بسیاری شده است از جمله در معرض خطر است.

اما آنچه بیشتر فوری هرگز آمریکایی ها تا به حال به تماشای بسیاری از مرگ و روز پس از روز جدا از دوستان و خانواده درجه خشک شده از ریه های خود را توسط یک ویروس است که برای اولین بار شناسایی شده در کشور کمتر از دو ماه پیش.

“ما از دست داده ایم بیش از 7000 زندگی به این بحران” گفت: رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک. “است که بسیار تکان دهنده و دردناک و نفس من حتی نمی باید کلمات آن است.”

در سراسر جهان رسمی تعداد مرگ رسید به سمت 100,000 و مقامات بهداشت عمومی از پاریس به لس آنجلس گفت: تنها راه برای حفظ این رقم از رشد و حتی سریع تر خواهد بود به گسترش مستندات.

این ویروس هنوز برای فاش کردن بسیاری از آن موذی اسرار اما داده های جدید و یک بدن در حال رشد از تحقیقات نشان داده اند که آن طعمه در گرایش انسان به اتصال.

در یکی از پر شلوغ هفت مایل مربع مساحت در مرکز نیویورک کویینز آن زمان فقط هفته برای ویروس برای آلوده کردن هزاران نفر. در نظریه پاتوژن آلوده شاهزادگان و بینوایان به طور یکسان اما طبقه کارگر و جوامع مهاجر مانند یک ملکه شده اند به خصوص سخت, ضربه, افشای عمیق نابرابری در جامعه آمریکا و سیستم مراقبت های بهداشتی.

سریع گسترش ویروس در مکان های که در آن مردم زندگی می کنند در تنگ محله نگرانی برای جمعیت های آسیب پذیر در سراسر جهان از جمله رم در شرق اروپا, مهاجران شلوغ در اردوگاه ها در یونان و ترکیه و جوامع بومی در کلمبیا و کسانی که زندگی در محله های فقیرنشین هند است.

اما آن را نیز رفتار — هنگامی که مشترک رفتار روزانه — است که می تواند این ویروس زندگی است.

یک مطالعه جدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری نشان داد که چگونه یک unsuspecting مرد که با حضور یک شام, مراسم تشییع جنازه و یک جشن تولد در شیکاگو بود به احتمال زیاد منبع زنجیره ای از انتقال است که می تواند منجر به عفونت حداقل 15 نفر سه نفر از آنها بعد از آن درگذشت.

هنوز در کانزاس قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مسدود شده و تلاش های فرماندار برای محدود کردن اجتماعات بزرگ گفت که نمازگزاران باید قادر به شرکت خدمات عید پاک.

در بسیاری از کشور حتی مجالس ترحیم لغو شده است.

در شهر نیویورک gravediggers مشغول بودند excavating طولانی ترانشه دفن صدها نفر از بلامعارض بدن در جزیره هارت در برانکس. از سال 1869 بیش از یک میلیون نفر از مردان و زنان و کودکان به خاک سپرده شده است به صورت ناشناس در جزیره پاتر زمینه.

طولانی یک قبرستان آخرین رفت و آمد مکرر آن را در حال حاضر یک مشترک زمین دفن برای نمرات از دست رفته به این ویروس که به تنهایی درگذشت.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

توقیف و یا از پول نقد کسب و کارهای کوچک در تلاش برای زنده ماندن.

زمانی که دولت فدرال شروع به عجله تریلیون دلار از کمک به آمریکایی ها خرد coronavirus همه گیر به این امید بود که برخی از کمک های که اجازه می دهد کسب و کار برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و کوسن کارمندان در برابر از دست دادن شغل.

اما تا کنون تعداد متناوب از آمریکایی ها — بیش از 16 میلیون از دست داده اند شغل خود را در میان شیوع. کسب و کار در ادامه به شکست به عنوان خرده فروشان و رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر شرکت ها در سراسر کشور اجرا از پول نقد و لباس فروشگاه.

وجود دارد در حال رشد است توافق میان بسیاری از اقتصاددانان است که تلاش های دولت بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر حرکت سریع همه گیر برای جلوگیری از کسب و کار از رها کردن کارگران خود را. آژانس های فدرال مشغول به کار در یک تجویز همکاری با وال استریت ثابت کرده اند که بیمار مجهز به حرکت پول به سرعت به مکان های آن را بیشتر مورد نیاز است.

سیل درخواست ها برای کمک به مانند قبل از هرگز یک برنامه فدرال است که قرار بود برای ارائه کمک های اضطراری به کسب و کارهای کوچک در فقط سه روز اجرا پایین در بودجه و تقریبا منجمد به طور کامل.

ابتکار اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه گسترش اورژانس سیستم های اجرا شده توسط اداره کسب و کار کوچک است که برای سال کمک کرد تا شرکت پس از بلایای طبیعی مانند طوفان و سیل و گردباد. به سرعت میلیاردها دلار کمک دولت به طور مستقیم بودجه وام و مقدار کمی از متقاضیان این مرحله از پیدا کردن وام دهنده مایل به کار با آنها.

اما در مواجهه با این بیماری همه گیر وام برنامه در حال غرق شدن در درخواست. بسیاری از متقاضیان باید منتظر هفته برای تصویب در حالی که این برنامه قرار است به ارائه وام تا 2 میلیون, بسیاری های اخیر متقاضیان گفت: S. B. A. خط کمک به آنها گفته بود که وام خواهد بود و در پوش $15,000 در هر وام گیرنده.

برخی از کسب و کار در حال حاضر صورت یک تهدید وجودی. یک تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه شیکاگو اقتصاددانان از داده ها از Homebase که منابع برنامه ریزی نرم افزار برای ده ها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک است که استخدام کارگران ساعتی در ناهار خوری خرده فروشی و بخش های دیگر نشان می دهد که بیش از 40 درصد از کسانی که شرکت های بسته از بحران آغاز شد.

همه گیر می تواند هزینه ایالات متحده یک چهارم از رستوران ها گفت: Cameron Mitchell که صاحب و اجرا می شود یک زنجیره ای از رستوران ها. او furloughed اما شش نفر از شرکت 4,000 کارگران است.

“من نمی خواهم یک جزوه” آقای میچل گفت: “ما نیاز به برخی از کمک های اضافی و یا دیگری آمریکا را برای رفتن به یک رستوران و صنعت برای بازگشت به.”

کالیفرنیا فرماندار یادداشت های یک قطره در I. C. U. موارد اما هشدار می دهد که “یک نقطه داده نمی روند.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت: او تشویق می شد — اما نه نقشه کشی بیش از حد بسیاری از نتیجه گیری از دولت اولین کاهش در تعداد coronavirus بيمار تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه.

او گفت: وجود دارد 1,132 مردم دریافت مراقبت های ویژه به عنوان روز پنج 1.9 درصد کاهش از روز قبل.

“یک نقطه داده است که یک روند” آقای Newsom هشدار داد. “یک نقطه داده است که یک تیتر, بنابراین من احتیاط کسی که به جزئیات بیش از حد به یک نقطه داده اما با این وجود آن را دلگرم کننده است.”

کالیفرنیا تصمیم به کشتی صدها نفر از هواکش به کشورهای دیگر در این هفته بوده است ملاقات کرد, با هشدار های برخی از مقامات محلی.

کارگران بسته بندی تجهیزات این هفته برای ارسال به شدت ضربه متحده مانند نیویورک و نیوجرسی و نوشت: پیام های پشتیبانی بر روی جعبه. فرماندار Newsom توصیف حمل و نقل به عنوان یک وام.

اما در جاهایی مانند کنار رودخانه شهرستان شرق لس آنجلس مقامات ابراز نگرانی در مورد “شکننده” زنجیره تامین است. بیمارستان ها وجود دارد نگران آماده شدن برای یک کمبود در هواکش گفتند.

Riverside County شده است در میان سخت ترین ضربه در کالیفرنیا با بیش از 1100 موارد حداقل 32 و میر و شیوع در یک خانه سالمندان که مجبور به تخلیه این هفته پس از یک محاصره و بیمار کارکنان موفق به نشان می دهد تا دو روز در یک ردیف.

مقامات شهرستان در این هفته گفت که دولت تا به حال آن را انکار کرد درخواست برای هواکش و یک دوم بود و در انتظار.

در روز پنج شنبه آقای Newsom به دنبال کاستن از آن و تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که دولت به غفلت خود را نیاز دارد.

“این کار درست انجام شود و آن چیزی که مسئول به انجام آمریکایی,” او گفت:. “ما نمی توانیم فقط نشستن بر روی دارایی هنگامی که ما می تواند صرفه جویی در زندگی در کشورهای دیگر است.”

در اوهایو آمیش کمک به تامین تجهیزات پزشکی برای بیمارستان است.

برای قرن ها جامعه Amish در اوهایو مرکزی بوده است معروف جدا از فشار از جهان خارج است. خانه هنوز فاقد تلفن و یا کامپیوتر. سفر با درشکه. صفحه اصلی دوخته شده لباس باقی می ماند هنجار. و حتی در حال حاضر به عنوان coronavirus های ماهواره در کشور وجود دارد مقاومت از مردم پایدار زندگی اجتماعی به احکام اجتماعی فاصله که آورده اند اقتصاد به توقف در Amish کشور به عنوان هر جای دیگر.

اما به عنوان ویروس سرخی تا کنون نزدیک آمیش جامعه در حال پیوستن به مبارزه.

در آوریل 1, جان میلر یک تولید کننده در Sugarcreek اوهایو با اتصال به جامعه Amish مرکزی اوهایو یک تماس از کلینیک کلیولند. سیستم بیمارستان شد تلاش برای پیدا کردن محافظ ماسک صورت برای آن 55,000 کارکنان به همراه بازدید کنندگان است. می تواند تیم خود را بدوزید 12,000 ماسک در دو روز ؟

آقای میلر به دادگاه تجدید نظر به آبه Troyer یک رهبر در جامعه Amish. یک روز بعد آقای Troyer را امضا کرده بود تا 60 Amish لباس سازندگان که از خانه کار می کرد و کلینیک کلیولند در سفارش به زودی در راه خود را.

آمیش ایمنی نیست به این ویروس خبر داد و بیداد. به عنوان روز پنج Holmes County, که در آن کشور بزرگترین جامعه آمیش ساکن تا به حال تنها سه تایید coronavirus موارد, اما به همه گیر است idled صدها Amish صنعتگران و صنعتگران و Amish مردم نیست درخواست برای مزایای بیکاری فدرال.

تقریبا یک شبه یک گروه محلی صنعت و جامعه و رهبران کلیسا بسیج است برای حفظ Amish خانواده ها pivoting به ساخت هزاران نفر از ماسک صورت و سپر فولاد روپوش و محافظ پوشاک پزشکی از مواد درجه. هنگامی که آن اجرا کمیاب آمیش کارگران تبدیل به پر زرق و برق با استفاده از چاپ و گلدوزي و پارچه ضد آب و خانه بپیچید.

“از نظر ما این یک امتیاز است که ما می آمد در اینجا و انجام کاری برای کسی دیگری را در نیاز و انجام آن را در خانه در اینجا و آن را با خیال راحت گفت:” Atlee Raber که باغ مبلمان کسب و کار در حال حاضر باعث می شود چهره های حفاظتی سپر.

چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از coronavirus در n. y.? بیش از رسمی شمارش.

در پنج ماه آوریل 1,125 مردم مرده در خانه های خود و یا در خیابان در شهر نیویورک بیش از هشت برابر مرگ و میر ثبت شده در دوره مشابه در سال 2019 با توجه به آتش نشانی.

بسیاری از کسانی که مرگ و میر احتمالا ناشی از Covid-19 اما نمی شد در اختصاص coronavirus برگه های داده شده توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو در طول بیننده روزانه اخبار همایش ها — آمار هستند که به عنوان کلیدی اقدامات تاثیر شیوع.

در روز پنج شنبه آقای کومو گفت: 799 نفر در نیویورک مرده بود از coronavirus در یک دوره 24 ساعته — بیش از 33 ساعت — آوردن دولت را در مجموع به 7,067.

اما اپیدیولوژی مسئولان شهرستان و پرسنل پزشکی می گویند تعداد کسانی که به احتمال زیاد به مراتب پایین شهر واقعی مرگ و میر.

آمار مرگ و میر افراد در خانه های خود و یا در خیابان نشان می دهد که دولت این آمار را تمام داستان نیست.

تعداد زیادی از مردم در حال مرگ هستند در خانه با فرض موارد coronavirus و به نظر نمی رسد که دولت یک مکانیسم روشنی برای مقاطعه کسانی که قربانیان به مرگ رسمی برگه.

در سه روز گذشته 766 نفر مرده را در خانه های خود آوردن مجموع برای هشت روز از ماه آوریل به 1,891 با توجه به شهرستان دفتر معاینات پزشکی است. این احتمال وجود دارد که بسیاری از آنها نشده است شمارش در زمان شمارش.

در ویسکانسین دردهای در حال رشد برای رای دادن به ایمیل: “این تمام گیری از یک فلوریدا 2000.”

سه وان از رای غیابی است که هرگز درباره رای دهندگان کشف شد در یک پستی مرکز خارج میلواکی. حداقل 9,000 غیابی درخواست شده توسط رای دهندگان بودند که هرگز فرستاده و دیگران ثبت شده به عنوان فرستاده شد دریافت کرده است. حتی زمانی که رای دهندگان را بازگشت خود را به اتمام برگه های رای در ایمیل هزاران نفر بودند شهریور خیلی دیر به تعداد و یا نه در همه.

ترک در ویسکانسین رای-توسط-mail عملیات در حال حاضر در حال ظهور پس از دولت, تقلا برای گسترش آن تلاش در پرواز برای رای دهندگان که ترس از رفتن به پای صندوق های رای در روز انتخابات. این takeaways — که انتخابات شبکه و خدمات پستی رانده شدند به آستانه توانایی های خود را و آن اشتباهات شد به وضوح ساخته شده و در حال آموزنده برای کشورهای دیگر اگر آنها را انتخاب کنید برای گسترش رأی-با-روش پست بدون زمان کافی و برنامه ریزی است.

چه چیز دیگری است که در جهان اتفاق می افتد.

یک نوجوان 13 ساله که استفاده از دارویی CBD کمک پسند عامه به مواد مخدر است گفت: به درگذشت coronavirus.

شارلوت Figi که استفاده از cannabidiol, یا CBD برای درمان صرع او کمک کرد تا مورد پسند عامه کردن آن استفاده دارویی درگذشت. او 13.

مرگ او تایید شد توسط پدر و مادر او پیج و استیون Figi که گفته می شد به احتمال زیاد عوارض مربوط به Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

شارلوت شد چهره دارویی CBD جنبش زمانی که او 5 ساله بود و پس از آن به نظر می رسد که مصرف CBD کاسته علائم صرع.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ماسک.

پوشیدن صورت را پوشش می کشد برخی از تنظیم. برای به دست آوردن بیشترین سود, شما نیاز به آن را می پوشند به طور مداوم و صحیح. در اینجا برخی از اشاره گرها.

گزارش ارائه شده توسط William K. Rashbaum علی واتکینز مارک Santora, نیک Corasaniti استیسی کولی استفانی Saul, مت استیونس جیم Tankersley و الیزابت ویلیامسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>