Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کاخ سفید تصدیق به بنیادی خود را شیوع

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • گسترش ویروس در کاخ سفید پیچیده مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی این کشور است.
  • اقتصاد ایالات متحده است که در ژنده پوش. ده ها میلیون نفر بیکار هستند. در عین حال سهام در حفظ و بالا رفتن.
  • آمریکا را متهم چین از تلاش برای سرقت داده ها به عنوان سازمان ملل قدم تا جاسوسی و تلاش برای به دست آوردن مزیت در بیماری همه گیر.
  • در شهر نیویورک 38 کودکان بیمار شدن از یک ویروس جدید-مرتبط با سندرم.
  • خالی هواپیما کاهش برنامه و بدون تاخیر در چشم. صنعت هواپیمایی چهره یک بحران وجودی.
  • کارفرمایان در حال اتخاذ اقدامات در برابر ویروس. چگونه موثر خواهند بود نامشخص است.
  • در پاسخ به این سوال ” آیا من coronavirus در حال حاضر؟’
اعتبار…پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

گسترش ویروس در کاخ سفید پیچیده مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشایی این کشور است.

حتی با تعداد مرگ و میر در ایالات متحده تنظیم و به تصویب 80,000 — حسابداری برای یک سوم مرگ و میر در سراسر جهان — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال متقاعد کردن افکار عمومی که از آن زمان به حرکت و بازگشت به کار.

“ما به کشور ما باز دوباره” آقای ترامپ گفت: در هفته گذشته حتی به عنوان او اذعان کرد که به معنای بیشتر مردم می میرند. “مردم می خواهید برای رفتن به عقب و شما در حال رفتن به یک مشکل اگر شما آن را انجام نمی.”

چند روز پس از این اظهارات کاخ سفید خود را تبدیل به یک منطقه با مقامات مسابقه به کنترل شیوع داخل تنگ کارگر چهارم در 1600 خیابان پنسیلوانیا.

“این ترسناک است برای رفتن به محل کار” کوین Hassett یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور گفت: CBS برنامه “چهره ملت” در روز یکشنبه.

سه مقام برجسته کاخ سفید, پاسخ به همه گیر شروع به قرنطینه خود را بیش از آخر هفته پس از دو مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت کارکنان — یک نوکر به رئیس جمهور تهمت و کتی میلر مطبوعاتی وزیر معاون رئیس جمهور مایک پنس — آزمایش مثبت برای ویروس.

اواخر یکشنبه در پاسخ به پراکنده گزارش های خبری است که معاون رئیس جمهور بود, جدا, خود, کاخ سفید با صدور بیانیه ای گفت که آقای پنس نمی خواهد تغییر روال خود را و یا خود شده است. معاون رئیس جمهور “را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا” گفت: Devin اومالی سخنگوی آقای پنس.

در میان کسانی که منزوی به مدت دو هفته توسط Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و ملت منجر به بیماری های عفونی متخصص. خواهد شد دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دکتر استفان هان کمیسر غذا و دارو

تمام پزشکان در حال برنامه ریزی به شهادت قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته روز سه شنبه در مورد این دولت در پاسخ به بحران ها و ترتیبات ساخته شده برای آنها را به انجام این کار از راه دور.

سناتور لامار الکساندر ایالت تنسی از حزب جمهوری خواه رئیس کمیته نیز باید به شرکت از طریق لینک ویدئو پس از خود اعلام کرد که یکشنبه شب که او را به قرنطینه خود را برای 14 روز بعد از یک عضو ستاد در دفتر خود آزمایش مثبت برای ویروس.

آقای الکساندر رئیس ستاد دیوید کلاری گفت: در بیانیه ای که حزب جمهوری خواه و سناتور آزمایش منفی برای این ویروس در مارس 7 و تا به حال نشان داده نشده است ،

آقای الکساندر تصمیم به بازگشت به واشنگتن خواهد شد و خود قرنطینه در تنسی “از فراوانی از احتیاط” آقای کلاری گفت.

نیروی دریایی را بالا دریاسالار مایکل M. Gilday نیز قرنطینه خود را برای یک هفته بعد از آمدن به تماس با یک عضو خانواده است که آزمایش مثبت برای coronavirus پنتاگون در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب.

دوم عضو ستاد مشترک ارتش ژنرال. Joseph L. Lengyel رئیس گارد ملی اداره آزمایش مثبت برای coronavirus در شنبه اما پس از آن آزمون که روز منفی بود با توجه به همان پنتاگون در بیانیه ای در روز یکشنبه. به طور کلی Lengyel را متحمل خواهد شد آزمون سوم روز دوشنبه خود را به تایید منفی وضعیت بیانیه ای گفت:.

هر دو دریاسالار Gilday و کلی Lengyel غایب بودند از یک جلسه مشترک ستاد با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید شنبه شب. در یک عکس از این دیدار نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نه مقامات نظامی نشسته در اطراف میز عینک ماسک.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

اقتصاد ایالات متحده است که در ژنده پوش. ده ها میلیون نفر بیکار هستند. در عین حال سهام در حفظ و بالا رفتن.

اعتبار…علامت آبرامسون برای نیویورک تایمز

ایالات متحده در آستانه بدترین سقوط اقتصادی پس از هوور دولت. سود شرکت را مچاله. بیش از یک میلیون آمریکایی به قرارداد coronavirus و صدها نفر در حال مرگ هستند و هر روز. هیچ چرخش در چشم.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: شغل ارقام را بدتر از قبل از آنها بهتر است. او گفت: نرخ بیکاری واقعی — از جمله افرادی که بیکار هستند و همچنین کسانی که به طور کامل و بدون کار — به زودی می تواند رویکرد 25 درصد است.

“وجود دارد بسیار تعداد زیادی از” آقای Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

در عین حال سهام در حفظ و بالا رفتن. حتی به عنوان 20.5 میلیون نفر شغل خود را از دست در مارس S&P 500 شاخص سهام وارد آن بهترین ماه در 33 سال. پس از چند هفته نوسانات بازار پایین است صرف 9.3 درصد در سال جاری و 13.5 درصد از اوج خود — چه بیشتر سرمایه گذاران را در نظر بیش از یک اصلاح. روز جمعه پس از دولت منتشر سرسام آور نرخ بیکاری در S&P 500 بسته تا 1.7 درصد است.

اما به عنوان مت فیلیپس تاکید در برابر بازار سهام است نه اقتصاد. عقل متعارف را توضیح دهد بازار نسبتا متوسط ضرر و زیان این است: از آنجا که بازار تمایل به جلو نگاه سرمایه گذاران در حال حاضر حساب برای چه می رود به یک زمین شناسی افت در سه ماهه دوم فعالیت هستند و پیش بینی نسبتا سریع بهبود اقتصادی پس از آن. فدرال رزرو اقدامات را نیز تقویت سرمایه گذاران اعتماد به نفس که پایین نمی افتد خارج از بازار است.

اما همه گیر نیز برجسته تر روند. در دهه های اخیر از بازار در حال رشد بوده است به طور فزاینده ای جدا از جریان اصلی آمریکا زندگی انعکاس گسترده تغییرات در اقتصاد است.

آمریکا را متهم چین از تلاش برای سرقت داده ها به عنوان سازمان ملل قدم تا جاسوسی و تلاش برای به دست آوردن مزیت در بیماری همه گیر.

اعتبار…اندرو Caballero-رینولدز/Agence France-Presse — Getty Images

F. B. I. و وزارت امنیت داخلی در حال آماده سازی برای صدور یک هشدار است که چین ماهر ترین هکرها و جاسوسان در حال کار به سرقت آمریکایی تحقیقات در سقوط تلاش برای توسعه واکسن و درمان coronavirus. این تلاش ها بخشی از افزایش cybertheft و حملات کشورها به دنبال استفاده در این بیماری همه گیر.

هشدار به مقامات اسرائیلی متهم کرد ایران از نصب و تلاش در اواخر ماه آوریل به فلج منابع آب به عنوان اسرائیلی محدود به خانه های خود را هر چند دولت ارائه کرده است هیچ مدرکی برای خود ادعا می کنند. بیش از یک دوجین کشور مستقر نظامی و اطلاعاتی هکرها به اینسو انسو جمع کردن هر آنچه که آنها می توانند در مورد کشورهای دیگر ویروس پاسخ. حتی متحدان آمریکا مانند کره جنوبی و سازمان ملل که به طور معمول ایستادگی کردن برای خود cyberspying توانایی های مانند ویتنام را به طور ناگهانی مسیر خود را دولت اجرا هکرها به تمرکز بر روی ویروس-اطلاعات مرتبط را با توجه به شرکت های خصوصی امنیتی.

یک پیش نویس از آمدن عمومی هشدار داد که مقامات می گویند به احتمال زیاد صادر شده در روزهای آینده می گوید: چین به دنبال “ارزش مالکیت معنوی و سلامت عمومی داده ها از طریق نامشروع به معنی مربوط به واکسن و درمان و تست شده است.” آن را با تمرکز بر cybertheft و عمل “غیر متعارف بازیگران” یک تعبیری برای محققان و دانشجویان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید در حال فعال می شود به سرقت اطلاعات از درون دانشگاهی و آزمایشگاه های خصوصی.

David E. سانگر و نیکول Perlroth گزارش که با توجه به زمان و مقامات سابق تصمیم به یک موضوع خاص اتهام علیه دولت چین-اجرای نرم تیم بخشی از گسترده تر بازدارنده استراتژی است که همچنین شامل ایالات متحده Cyber Command و آژانس امنیت ملی. تحت مراجع قانونی است که رئیس جمهور تهمت صادر شده نزدیک به دو سال پیش آنها باید این قدرت را با مته سوراخ عمیقا به چینی و شبکه های دیگر به کوه متناسب ضد حمله. این می تواند شبیه به تلاش های خود را 18 ماه پیش به اعتصاب در هوش گروه به دنبال دخالت در سال 2018 انتخابات میان دوره ای و برای قرار دادن بدافزار در روسیه شبکه برق به عنوان یک هشدار به مسکو برای حمله به آمریکا آب و برق.

اما معلوم نیست دقیقا همان چیزی است که ایالات متحده انجام داده است و اگر چیزی برای ارسال یک شوت مشابه در سراسر تعظیم به چینی, نرم, گروه, از جمله کسانی که نزدیک ترین به چین را استراتژیک جدید پشتیبانی نیروی معادل آن از Cyber Command وزارت امور خارجه امنیت و دیگر اطلاعات واحدهای.

هشدار نیز آخرین تکرار یک سری از تلاشهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرزنش چین برای اینکه منبع این بیماری همه گیر و بهره برداری از پیامدهای آن.

در شهر نیویورک 38 کودکان بیمار شدن از یک ویروس جدید-مرتبط با سندرم.

اعتبار…لوکاس جکسون/ایسنا

شهردار بیل د Blasio از نیویورک گفت: 38 کودکان در این شهرستان تا به حال قرارداد جدی جدید سندرم التهابی است که مقامات بهداشتی می گویند به نظر می رسد مربوط به یک پاسخ ایمنی به Covid-19.

که بیش از دو برابر 15 مورد از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان هشدار داد در هشدار به شهرستان ارائه دهندگان خدمات سلامت در روز دوشنبه.

بیماری شناخته شده به عنوان کودکان multisystem التهابی سندرم معرفی یک جنبه نگران کننده به Covid-19 همه گیر است که تا حد زیادی در امان کودکان از بیماری های جدی است. در سراسر ایالت نیویورک سه کودک کشته شده اند از بیماری التهابی از جمله یکی در شهر نیویورک و مقامات دولتی بودند بررسی 85 موارد بالقوه Gov. Andrew M. کومو گفت: در روز یکشنبه.

از سه فرزند که باید درگذشت دو نفر از سن مدرسه ابتدایی و یک بود یک نوجوان گفت: دکتر هوارد Zucker, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان. آنها زندگی می کردند در سه شهرستانهای مختلف بودند و نه شناخته شده اند که از قبل موجود شرایط.

“مهم ترین کاری که والدین باید انجام دهید این است که خطا در کنار احتیاط” دکتر Zucker گفت.

این سندرم برای اولین بار به ارمغان آورد به توجه از نیویورک در هفته گذشته, اما دکتر Oxiris Barbot این شهر کمیسیون بهداشت و درمان گفت: وزارت بهداشت هشدار داده بود ارائه دهندگان خدمات سلامت به سندرم در مارس 1, پس از شنیدن گزارش از وضعیت از بریتانیا.

التهابی سندرم مقامات بهداشتی می گویند شبیه شوک سمی یا کاوازاکی بیماری است. کودکان مبتلا به این بیماری ممکن است طولانی مدت بالا تب بثورات جلدی شدید, درد شکم, مسابقه قلب و تغییر در رنگ پوست مانند قرمزی ،

“این است که هنوز هم در حال تحول” دکتر Barbot گفت: در آقای د Blasio این جلسه در روز یکشنبه. او به نام برای دولت فدرال برای کمک به با افزایش ویروس تست سراسر شهر بود برای کمک به شناسایی کودکان در معرض خطر.

یک تعداد انگشت شماری از موارد گزارش شده در کشورهای دیگر از جمله کالیفرنیا لوئیزیانا و می سی سی پی. حداقل 50 مورد گزارش شده در کشورهای اروپایی از جمله انگلیس و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و سوئیس.

خالی هواپیما کاهش برنامه و بدون تاخیر در چشم. صنعت هواپیمایی چهره یک بحران وجودی.

اعتبار…Landon Speers برای نیویورک تایمز

خطوط هوایی دلتا شروع سال 2020 تجلیل از آنچه گفته شد موفق ترین سال در تاریخچه شرکت. چندی پس از آن به اشتراک گذاشته ضبط 1.6 میلیارد دلار در سود با آن 90,000 کارکنان. اما با سفر هوایی تقریبا تعطیل توسط coronavirus شرکت هواپیمایی در حال حاضر خونریزی پول و رها خواهد شد بیشتر از 10 فرودگاه از آن در حال حاضر اسکلتی شبکه چهار.

حتی به عنوان دلتا و دیگر خطوط هوایی در ایالات متحده به شدت بریده بریده برنامه های آنها به طور متوسط یک کم خونی 23 مسافر در هر پرواز داخلی و از دست دادن $350 میلیون دلار به 400 میلیون دلار در روز به عنوان هزینه های مانند حقوق و دستمزد و اجاره و نگهداری هواپیما تا کنون بیش از پول آنها در حال در آوردن. ترافیک مسافری پایین است حدود 94 درصد و نیمی از صنعت 6,215 هواپیماهای پارک شده در فرودگاه های بزرگ و کویر airstrips با توجه به شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک تجارت است.

در عین حال ویرانگر به عنوان رکود شده است, آینده حتی بیشتر تلخ. با بسیاری از جهان بسته برای کسب و کار به طور گسترده ای در دسترس واکسن در چشم ممکن است ماه اگر نه سال قبل از خطوط هوایی به کار گیرند به عنوان بسیاری از پروازها را به عنوان قبل از بحران است. حتی زمانی که مردم شروع به پرواز دوباره این صنعت می تواند تبدیل بسیار به عنوان آن بود که پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی. و مدیران شرکت هواپیمایی تنها نیاز به نگاه در نه چندان دور گذشته به ببینید که چگونه کمتر بحران غرق شد حامل بودند که نام خانواده مانند Pan Am و Trans World Airlines.

کارفرمایان در حال اتخاذ اقدامات در برابر ویروس. چگونه موثر خواهند بود نامشخص است.

اعتبار…برچسب Christof برای نیویورک تایمز

رهبران کسب و کار در حال مسابقه برای استقرار کارکنان بهداشتی-فن آوری ردیابی در تلاش برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و آن را امن تر برای دهها میلیون نفر از مردم را به بازگشت به کار.

برخی از کارفرمایان نیاز به کارگران برای پر کردن ویروس-غربالگری پرسشنامه و یا درخواست از آنها برای امتحان اجتماعی-فاصله مچبند. برخی حتی امیدواریم که به زودی موضوع دیجیتال “ایمنی” مدالها به کارکنان که باید توسعه یافته coronavirus آنتی بادی است.

اما چنین شدت محل کار نظارت همراه با دردسر: تکنولوژی ممکن است انجام این کار بسیار به نگه داشتن مردم امن تر است.

کارشناسان بهداشت عمومی و bioethicists گفت: این مهم برای کارفرمایان به پیدا کردن راه هایی برای محافظت از کارگران خود را در طول بیماری همه گیر. اما آنها هشدار داد که کمی وجود دارد شواهد نشان می دهد که این ابزار جدید می تواند با دقت تعیین کارکنان وضعیت سلامت و یا حاوی ویروس شیوع بیماری حتی به عنوان آنها فعال شرکت به متراکم کردن خصوصی سلامت اطلاعات خود کارگران است.

“من فکر می کنم کارفرمایان نیاز به دقت نگاه کنید قبل از آنها پرش به هر یک از این” گفت: Michael T. Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “برخی از شرکت ها در حال گام گذاشتن بر چیزهایی که نمی خواهید به شما کمک کنند و در واقع ممکن است ما را به عقب.”

در پاسخ به این سوال ” آیا من coronavirus در حال حاضر؟’

بار داده شد دسترسی منحصر به فرد به دنبال دو مراقبان و خون خود را — از طریق فرایند تست.

Video player loading
استنفورد مراقبت های بهداشتی به ما دسترسی منحصر به فرد نشان می دهد که چگونه coronavirus تست آنتی بادی کار می کند. بنابراین ما به دنبال دو مراقبان و خون خود را از طریق فرایند تست.

به عنوان برخی از پارک های ملی شروع به باز کردن آنها نیز باید دست و پنجه نرم کردن با اجتماعی فاصله.

اعتبار…خدمات پارک های ملی از طریق آسوشیتد پرس

شامل ده ها میلیون هکتار از برف به اوج خود رسید و کوه های ناهموار ممکن میکند سواحل و زمین شناسی, شگفتی های پارک ملی سیستم رو به دوراهی چگونه به نگه داشتن بازدید کننده در بیش از طول بازو از هر یک از دیگر به عنوان ماه های تابستان رویکرد است.

این آخر هفته چند برجسته پارک ملی استقبال بازدید کنندگان برای اولین بار از آنها مجبور شدند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس البته با محدودیت های جدید و تغییرات برای عملیات خود را.

در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی که سابقه مرز ایالت تنسی و کارولینای شمالی بود و شلوغ ترین پارک ملی در سال گذشته گفته است که بسیاری از جاده ها و مسیرهای پیاده روی در حال بازگشایی در روز شنبه به عنوان بخشی از یک رویکرد مرحله به مرحله برای افزایش بازدید کننده دسترسی داشته باشید.

اما اردو بازدید از مراکز و پیک نیک غرفه باقی مانده بسته به عنوان پارک شروع به انجام اقدامات لازم برای ضد عفونی کردن ساختمان های عمومی و دستشویی نصب پلکسی گلاس موانع در بازدید مراکز کاهش اندازه گروه و نیاز به تعمیر و نگهداری کارگران به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی.

“ما می دانیم این بسته شده است بسیار دشوار است برای ما ساکنان محلی و همچنین به عنوان پارک بازدید کنندگان از سراسر کشور است که به دنبال این پارک به عنوان یک محل خاص برای درمان و ورزش و تفریح و الهام” Cassius, پول نقد, پارک سرپرست در بیانیه ای گفت:. “ما در حال نزدیک شدن به این مرحله بازگشایی با که در ذهن ما به عنوان تعادل مسئولیت ما را برای حفاظت از پارک منابع و بهداشت و ایمنی از همه است.”

در پارک ملی تئودور روزولت در داکوتای شمالی نیز آغاز شد و مرحله به مرحله بازگشایی آخر این هفته گفته است که بازدید کنندگان باید به دنبال محلی منطقه بهداشت و درمان در مورد سفارشات با پوشیدن ماسک و جلوگیری از ازدحام.

“عمومی تجدید قدردانی برای ما زمین های عمومی است و یک نقطه روشن در غیر این صورت تاریک زمان” وندی راس پارک سرپرست در بیانیه ای گفت:.

در ایالت یوتا از پارک ملی برایس کانیون و کپیتول ریف هم شروع به بازگشایی شده است.

اما برخی از نمادین ترین پارک های ملی در ایالات متحده هنوز بسته از جمله گراند کانیون که روز شنبه با اعلام این که تعلیق از تمام رودخانه قایق سواری در سفر در پارک شده بود از تمدید مارس 21 ژوئن 13. مقامات گفته بودند دو مورد از coronavirus در پارک ملی گراند کانیون.

پارک ملی یلوستون بود که ششم-پر بازدید ترین پارک در سال گذشته در ایالات متحده در توئیتر نوشت: روز یکشنبه که آن را بازگشایی تاریخ و در عین حال و با همکاری با دولت و شهرستان افسران بهداشت برای توسعه مرحله به مرحله طرح است.

محبوب دیگر پارک های ملی است که باقی می ماند بسته شامل Acadia (مین) Crater Lake (اورگان) یخچال (مونتانا), Grand Teton (وایومینگ) و پارک (کالیفرنیا).

دنبال به روز رسانی در coronavirus همه گیر از ما بین المللی خبرنگاران.

نخست وزیر بوریس جانسون بریتانیا اعلام کرد در روز یکشنبه که این کشور به زودی تحمیل اجباری قرنطینه در ورود مسافران هوایی به سعی کنید برای جلوگیری از موج جدیدی از عفونت های پس از دولت کمی آرام قوانین هفت هفته مستند.

گزارش شد کمک توسط نیل Vigdor مگی Haberman, Michael D. برشی جان Eligon, Audra D. S. برچ مارک Santora تریسی Tully جیم Tankersley مت فیلیپس, ناتاشا, خواننده, David E. سانگر و نیکول Perlroth.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>