Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کاخ سفید می گوید وظیفه نیروی باد کردن

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • کاخ سفید را باد پایین coronavirus نیروی کار در هفته آمده است.
  • فدرال دانشمند گفت که او تحت فشار برای هدایت قرارداد به مشتریان به خوبی متصل مشاور.
  • مقایسه های اخیر مرگ و میر به چهره های تاریخی نکات در واقعی تلفات در هر دولت است.
  • آمازون کارگر در جزیره استاتن می میرد از عوارض ویروس.
  • به عنوان شیوع شاتر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و گوشت و کمیاب است در مواد غذایی راهرو drive-throughs.
  • واقعیت این ویروس در ایالات متحده آمریکا است که بی امان له از موارد و مرگ و میر.
  • هنوز هم در انتظار خود محرک پرداخت ؟ در اینجا چه باید بکنید.
Video player loading
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید را coronavirus نیروی کار خواهد بود تعطیل می شود و جایگزین با یک گروه جدید در راستای بازگشایی این کشور است.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

کاخ سفید را باد پایین coronavirus نیروی کار در هفته آمده است.

رئیس جمهور تهمت و گفت: کاخ سفید را coronavirus نیروی کار خواهد بود تعطیل و جای خود را با “چیزی در فرم های مختلف” به این کشور نقل مکان کرد و به آنچه که او به نام فاز 2 از یک پاسخ به یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 70,000 آمریکایی است.

“ما چیزی را در فرم های مختلف” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به عنوان سفر یک Honeywell ماسک کارخانه در آریزونا که در آن او عینک ایمنی عینک ایمنی اما بدون ماسک. رئیس جمهور در ستایش کار از نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس اما گفت که از آن زمان به تمرکز بر ایمنی و بازگشایی این کشور است.

“من فکر می کنم ما به دنبال در فاز 2 و ما به دنبال در دیگر مراحل” آقای ترامپ گفت: پس از او پرسیده شد که آیا آن را یک ایده خوب برای تعطیل کردن نیروی کار در حالی که این ویروس هنوز پخش از طریق کشور است. او گفت که دکتر دبورا L. Birx ویروس پاسخ هماهنگ کننده نیروی کار و بالا دیگر مقامات دولتی هنوز هم می تواند درگیر در تلاش برای رسیدگی به همه گیر پس از نیروی کار را منحل کرد.

“آنها خواهد شد و خواهد شد تا دیگر پزشکان و کارشناسان دیگر در این زمینه” او گفت: “ما در حال آوردن کشور ما است.”

مقامات دولت شده است گفتن از کارکنان وظیفه نیروی است که کاخ سفید قصد دارد برای باد کردن این عملیات در هفته آمده است با وجود شواهد رو به رشد است که این بحران هنوز هم مواج.

خبری که کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به نیروی کار آمد به عنوان نرخ جدید عفونت و مرگ و میر در حال سقوط بود در نیویورک بود اما در ادامه به افزایش در مقدار از بقیه کشور است. تعدادی از پیش بینی ها نشان می دهد که مرگ و میر باقی خواهد ماند در سطح بالا برای ماه و به احتمال زیاد به افزایش متحده سهولت اقامت خود را در خانه ،

وظیفه نیروی مرگ تنها تشدید سوال در مورد اینکه آیا دولت این است که به اندازه کافی سازمان یافته به آدرس مجتمع زندگی یا مرگ تصمیم گیری های مربوط به ویروس و کافی را صدا برای دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی در ساخت سیاست.

پس از نیویورک تایمز گزارش داد که دولت به فکر پیچ در پیچ پایین نیروی کار آقای پنس اذعان کرد که کاخ سفید بود “گفتگو” در مورد آن.

“ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح” آقای پنس به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که این نیروی کار می تواند قرار دادن تا کار خود را در اوایل ماه ژوئن است.

در حالی که نیروی کار مشاوره گاهی اوقات کنار گذارده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و توصیه های خود را به صورت معیار در بازگشایی کسب و کار به مبارزه طلبیده بود توسط تعدادی از کشورها آن را به عنوان نزدیک ترین چیزی که کاخ سفید برای اجرای متمرکز پاسخ به همه گیر.

در حالی که وظیفه نیروی ملاقات روز سه شنبه در کاخ سفید جلسه روز سه شنبه لغو شد و یک شنبه جلسه یک جزء اصلی از ماه های اخیر برگزار نشده بود. آقای ترامپ را متوقف کرده است ارتباط خود را اخبار جلسات به نیروی کار جلسات.

هنوز روشن نیست که دقیقا چه ممکن است جایگزین نیروی کار. یک گروه به رهبری Jared کوشنر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد بوده و عملکرد به عنوان چیزی از یک سایه نیروی کار. آن گروه است به احتمال زیاد به ادامه کار; در میان مسائل دیگر آقای کوشنر گفته می شود بحث در مورد یک نقش جدید برای کسی که برای نظارت بر توسعه درمان.

از آن در ماه ژانویه شروع به نیروی کار شده است rived با بخش. وزیر بهداشت Alex M. آذر II است برای انتقاد به استثنای کلید مقامات دولت و سرنگون شد به عنوان رهبر گروه; او جایگزین آقای پنس در اواخر فوریه. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از عمومی جلسات اغلب تبدیل آنها به 90 دقیقه به دو ساعت لحظه به هوا نارضایتی ستایش خود را از دست زدن به بحران و ارائه خود را به نسخه.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

فدرال دانشمند گفت که او تحت فشار برای هدایت قرارداد به مشتریان به خوبی متصل مشاور.

اعتبار…لاتویا Sarno, اردن/ایسنا

فدرال دانشمند که می گوید او سرنگون شد و از کار خود در بحبوحه اختلاف بیش از یک اثبات نشده coronavirus درمان تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور تهمت شنبه گفت که مقامات دولت بارها و بارها تحت فشار او را به هدایت میلیون ها دلار در قرارداد به مشتریان به خوبی متصل مشاور.

ریک روشن بود که مدیر دپارتمان سلامت و خدمات انسانی’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار تا حذف او در ماه آوریل گفت: در رسمی whistle-blower شکایت که او تا به حال شده است در اعتراض به “cronyism” و قرارداد سوء استفاده پس از 2017.

سوال قرارداد رفته اند به “شرکت ارتباطات سیاسی به دولت” شکایت گفت: از جمله یک شرکت دارویی به یک دوست از جارد کوشنر را رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد. آن دکتر گفت: روشن بود انتقام در برابر مافوق خود.

89-صفحه شکایت زمینه با دفتر مشاور ویژه محافظت می کند که فدرال whistle-blowers همچنین گفت: دکتر روشن “مواجه می شوند مخالف” از گروه مافوق — از جمله Alex M. آذر II, بهداشت و خدمات انسانی وزیر — زمانی که او تحت فشار قرار دادند در اوایل ماه ژانویه برای منابع لازم برای توسعه داروها و واکسن برای مقابله با بیماری همه گیر در حال ظهور.

گزارش یک پنجره فراهم می کند به عملکرد داخلی از بردا کوچک سازمان ایجاد شده در سال 2006 به عنوان یک پاسخ به سپتامبر. حملات 11. آن همکاران با صنعت در توسعه پزشکی “اقدامات متقابل” است که می تواند ذخیره شده توسط دولت فدرال برای مبارزه بیولوژیکی و یا شیمیایی حملات و همه گیر تهدیدات.

بردا صرف میلیاردها دلار در قرارداد با ده ها تن از تامین کنندگان مختلف از جمله شرکت های دارویی بزرگ و کوچکتر بیوتکنولوژی شرکت.

مقایسه های اخیر مرگ و میر به چهره های تاریخی نکات در واقعی تلفات در هر دولت است.

به عنوان coronavirus بیماری همه گیر از طریق کاهش کشور لازم است و با پشت سر گذاشتن تعداد زیادی از مرگ و میر برتری نسبت به کسانی که از تاریخ اخیر. نیویورک تایمز تحلیل داده دولت از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آغاز می شود برای ارائه یک تصویر فقط چگونه بسیاری از زندگی از دست داده اند, هر دو به عنوان یک نتیجه از coronavirus و نگرانی در مورد استفاده از ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

یک تعداد انگشت شماری از کشورهای حساب برای بخش عمده ای از افزایش مرگ در سراسر ایالات متحده آمریکا و تجزیه و تحلیل یافت. در شهر نیویورک برای مثال از اواسط ماه مارس وجود داشته است 23,000 مرگ و میر بیشتر از حد نرمال است. ایلینوی ماساچوست و نیوجرسی نیز دیده می شود بیش از 1 ، 000 مرگ و میر بیش از حد معمول رقم بین 15 مارس و آوریل 11.

در یک گروه بزرگتر از ایالت از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس افزایش مرگ و میر بودند بیشتر از متوسط در فاز اولیه این بیماری همه گیر اما نرخ مرگ و میر هنوز هم بالاتر از حد نرمال است.

در کشورهای دیگر از جمله آیووا, کنتاکی و میسوری مرگ و میر در واقع زیر انتظار می رود روند. که ممکن است به دلیل وقفه در داده های گزارش. اما آن را نیز می تواند باشد که اقامت در خانه دستور کاهش نرخ مرگ و میر از آن ناشی از تصادفات ماشین یا آنفولانزا.

آنچه واقعی است Coronavirus تلفات در هر یک از دولت ؟

نیویورک تایمز تحلیل C. D. C. داده ها شروع به نشان می دهد که چگونه بسیاری از زندگی از دست داده به این بیماری همه گیر در هر دولت و چگونه بسیاری از آنها فراتر از هنجار.

آمازون کارگر در جزیره استاتن می میرد از عوارض ویروس.

یک کارمند در یک آمازون انبار در جزیره استاتن درگذشت پس از ابتلا به ویروس این شرکت گفت: در روز سه شنبه هفته پس از ساختمان بود و در صحنه اعتراض بیش از آنچه کارگران گفته بودند ناکافی احتیاطی.

ناشناس کارمند بود که در اواخر 60s گذشته در محل کار در انبار در مارس 5 ، او تایید کرد که این ویروس شش روز بعد و تا به حال شده است در قرنطینه پس از آن.

“ما عمیقا غمگین از دست دادن یک همکار در سایت ما در استاتن آیلند, n. y.,” کریستن کیش یک سخنگوی آمازون در بیانیه ای گفت:. “خانواده و عزیزان در افکار ما و ما در حال حمایت از همکار خود همکاران.”

این جزیره استاتن کارگر حداقل سوم آمازون کارمند است که این شرکت تایید کرده است در اثر عوارض ناشی از ویروس است. دیگران مشغول به کار در Hawthorne, کالیفرنیا., و تریسی, کالیفرنیا. آمازون گفت که نامشخص تعداد دیگری از کارگران در استاتن آیلند انبار به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

آستانه که برای اولین بار گزارش مرگ از استاتن آیلند کارمند گفت که حداقل 29 کارگران در انبار تبدیل شده بود بیمار است.

آمازون مواجه شده است و فشار بیش از اینکه آن را انجام داده است به اندازه کافی برای محافظت از آن صدها هزار نفر از کارگران از در معرض بودن به این ویروس به عنوان آنها همچنان به بسته و کشتی محصولات خود را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در طول این بیماری همه گیر.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز مطلع آمازون در ماه گذشته که بررسی شد که آیا این شرکت را نقض کرده فدرال کارگر-قوانین ایمنی و نیویورک افشاگر حمایت با شلیک یک کارمند در استاتن آیلند انبار که به چالش شرکت بیش از آن در پاسخ به شیوع بیماری است.

به عنوان شیوع شاتر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و گوشت و کمیاب است در مواد غذایی راهرو drive-throughs.

صدها نفر از وندی رستوران اجرا از همبرگر. Kroger, بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای در ایالات متحده است که محدود کردن مقدار از گوشت گاو و گوشت خوک است که مشتریان می توانند خرید در برخی فروشگاه ها. و Costco که در آن خریداران به طور معمول به صورت فله خرید قرار داده شده سه محصول کلاه در خرید های تازه گوشت مرغ و گوشت خوک.

در طی ماه گذشته ده ها تن از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور را تعطیل, به دلیل شیوع بیماری افزایش نگرانی ها در مورد گوشت ایالات متحده آمریکا عرضه است. در حال حاضر آثار این اختلال در حال رسیدن به مشتریان در فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی سریع درایو-throughs که در آن انواع خاصی از گوشت در حال تبدیل شدن سخت تر برای پیدا کردن.

روز دوشنبه نزدیک به یک پنجم وندی رستوران ها — در مجموع 1,043 مکان — به طور کامل فروخته شده از گوشت گاو محصولات از جمله همبرگر با توجه به تجزیه و تحلیل مالی شرکت استفنز که بررسی هر وندی منو آنلاین در ایالات متحده است.

“برخی از آیتم های منو ممکن است به طور موقت محدود در برخی از رستوران ها در این زمان محیط زیست” یک وندی گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “این است که به طور گسترده ای شناخته شده است که گوشت گاو تامین کنندگان در سراسر شمال امریکا در حال حاضر در مواجهه با چالش های تولید.”

در همان زمان برخی از فروشگاه های مواد غذایی را اعلام کرد محدودیت در گوشت خرید. در علاوه بر این به Costco و Kroger Hy-Vee گفت: این امر محدود کردن مشتریان به چهار بسته, تازه, گوشت گاو, گوشت گاو, گوشت خوک و مرغ.

فروشگاه ها نیز پیش بینی است که برخی از محصولات ممکن است مشکل تر برای پیدا کردن. یک Wegman را سخنگوی گفت: زنجیره ای “ممکن است هر محصول کاهش و یا انواع مختلف در دسترس برای چند هفته آینده.”

واقعیت این ویروس در ایالات متحده آمریکا است که بی امان له از موارد و مرگ و میر.

در حالی که بدترین ضربه بخش هایی از ایالات متحده دیده می شود عفونت های جدید عقب رفتن و بستری شدن در بیمارستان پس از رها کردن سخت اجتماعی فاصله اقدامات قرار داده بودند در محل شیوع بیماری های جدید پدید آمده در جای دیگر در این کشور ارائه مداوم و بی امان مارس از مرگ و میر و عفونت.

به عنوان متحده همچنان به لغو محدودیت بی تاب آمریکایی ها آزادانه بازگشت به فروشگاه معطل در رستوران ها و جمع آوری در پارک. جدید شعله ور شدن یو پی اس و فوق العاده-پخش وقایع به شمار می رود, از پشت.


جدید موارد گزارش شده توسط روز

به عنوان New York metro منطقه دیده است های اخیر کاهش در موارد جدید تعداد موارد در بقیه ایالات متحده به طور پیوسته افزایش یافته است.


New York metro منطقه

بقیه ایالات متحده


منبع: نیویورک تایمز در پایگاه داده های گزارش از دولت های محلی و سازمان بهداشت و درمان و بیمارستان ها.·نیویورک شهری منطقه تعریف شده توسط اداره آمار ایالات متحده و شامل شهرهای نزدیک و حومه در وستچستر لانگ آیلند و شمال نیوجرسی.

جولی Bosman, Mitch اسمیت و امی هارمون گزارش که هر مفهوم است که تهدید است و محو به نظر می رسد جادویی تفکر در تقابل با آنچه در آخرین شماره نشان می دهد.

کروناویروس در ایالات متحده در حال حاضر به نظر می رسد مثل این: بیش از یک ماه گذشت از آنجا بود که یک روز با کمتر از 1000 مرگ و میر ناشی از ویروس است. تقریبا هر روز حداقل 25,000 موارد جدید شناسایی می شوند به این معنی که این تعداد در ایالات متحده — که دارای بالاترین تعداد موارد شناخته شده در جهان با بیش از یک میلیون در حال گسترش است با 2 درصد به 4 درصد روزانه.

روستایی که یک ماه پیش صدمه ندیده بودند به طور ناگهانی نقاط داغ. این ویروس وحشی از طریق خانه های سالمندان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و زندانها و کشتن پزشکی آسیب پذیر و ضعیف است. شیوع بیماری های جدید نگه دارید در حال ظهور شوم منادی چه کامل بازگشایی اقتصاد می تواند به ارمغان بیاورد.

یک نمای پانوراما از کشور نشان می دهد ترسناک و ناراحت کننده تصویر.

“اگر شما از جمله نیویورک به نظر می رسد مانند یک فلات در حال حرکت به پایین” گفت: اندرو Noymer استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. “اگر شما از حذف نیویورک این فلات به آرامی در حال حرکت است.”

آن است که نه فقط در شهرهای بزرگ. شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی شهرستانهای استان در غرب و جنوب را به طور ناگهانی ضربه سخت شده تاکید این capriciousness از این بیماری همه گیر.

Dakota County, Neb., که سوم-اکثر موارد سرانه در کشور تا به حال هیچ مورد شناخته شده اخیرا در آوریل 11. در حال حاضر این شهرستان یک منطقه.

هنوز هم در انتظار خود محرک پرداخت ؟ در اینجا چه باید بکنید.

شده است هفته پس مردم شروع به دریافت coronavirus امداد پرداخت. شما بررسی کرده و نتايج خود را واجد شرایط فقط تا مطمئن شوید. اما هنوز هیچ $1,200 محرک پرداخت — یا هر چیز دیگری — وارد شده در حساب بانکی شما و یا صندوق پستی خود را.

دهها میلیون نفر از مردم در حال حاضر دریافت پرداخت های خود را, اما بسیاری دیگر از آمریکایی ها هنوز در انتظار و یا تعجب که در آن خود را چک هستند. وجود دارد بسیاری از دلایل شما می تواند در میان کسانی که هنوز در انتظار حتی اگر دولت به حذف برخی از موانع آن در ابتدا راه اندازی شده است.

بنابراین چه چیزی شما را اگر شما پول نمی رسیدند ؟ ران Lieber بار است برخی از راهنمایی از به روز رسانی اطلاعات بانکی خود را به جستجو در حساب های, بله, نگرانی ها در مورد تقلب. شما می توانید اجرای خود را از طریق چک لیست اینجا.

ویسکانسین دادگاه عالی برای تلفن های موبایل و تردید دولت, اقامت در خانه سفارش دهید.

اعضای ویسکانسین دادگاه عالی روز سه شنبه صدا و تردید از دولت و وزیر بهداشت اقتدار به موضوع اقامت در خانه سفارش ممکن است نشانه آن است که دادگاه ممکن است اعتصاب کردن جارو محدودیت در درخواست جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری.

در یک جلسه انجام شده بیش از چت تصویری روز سه شنبه اعضای هفت فرد دادگاه اکثریت محافظه خواسته پرسش های دشوار وکیل دفاع از Andrea پالم دولت بالا سلامت رسمی که تا به حال صادر شده منظور در ماه گذشته که منع ترین سفر مدارس بسته و دستور داد ویسکانسین ساکنان به ماندن در خانه های خود را جز به صورت مجاز دلایل.

کالین Roth, دستیار دادستان کل قادر به پایان فقط یک جمله در دفاع از سفارش قبل از یکی از قضات در آغاز خود را ادعا می کند.

“آیا این تعریف از استبداد برای یک فرد به سفارش مردم به زندانی برای رفتن به کار در میان دیگر معمولا فعالیت های قانونی پرسید:” عدالت ربکا برادلی که منصوب شد توسط اسکات واکر جمهوریخواه فرماندار سابق قبل از او انتخاب شد به ویسکانسین دیوان عالی کشور است.

بعد عدالت دانیل کلی است که خدمت از پایان دوره خود را پس از از دست دادن یک انتخابات را به رقیب لیبرال ماه گذشته رو آقای راث به تن که او استدلال برای خانم پالم دولت اقدام وزیر بهداشت به گسترده اقتدار.

“موقعیت خود را است: دبیر می تواند شناسایی رفتار است که در غیر این صورت جنایی و او می تواند همه توسط خودش — نشستن در صفحه کلید کامپیوتر, نوشتن یک شرح, رفتار, و آن را, جنایی, درست است؟” آقای کلی پرسید. آقای راث گفت: این در واقع درست است هر چند او استدلال کرد که مجلس به او داده بود که قدرت.

مورد است که از نزدیک به تماشای آن را به عنوان می تواند اولین ایالتی اقامت در خانه سفارش زده می شود توسط یک دادگاه. بسیاری از ایالت ها را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت در پاسخ به رشد ناآرامی در میان ساکنان در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus و آمریکا پاسخ. یک نظرسنجی انجام شده توسط واشنگتن پست و دانشگاه مریلند نشان داد که اکثر آمریکایی ها در مخالفت با بازگشایی اکثر کسب و کار.

تنش زد بالا در 90 دقیقه جلسه با آقای راث وکیل با این استدلال که “مردم می میرند” اگر قضات اعتصاب کردن سفارش و هیچ چیز جایگزین آن نیست. روشن نیست که قضات خواهد حکم را در مورد, اما آنها ملاقات در یک جلسه بسته پس از عمومی استدلال.

اعضای جمهوری خواه مجلس واصل طرح دعوی در دادگاه در آوریل 21. خود را وکیل Ryan J. Walsh خواسته قضات به باطل خانم نخل را سفارش کرد و گفت که او تا به حال تجاوز به او اقتدار و که آن را ممنوع و معافیت بودند دلخواه حتی اگر آژانس بهداشت هدف نجیب بود یکی.

رئیس دادگستری صبر Roggensack بسته این جلسه با تشکر از وکلا برای روشنگری استدلال.

“ما در میانه یک بیماری همه گیر است که همه طرف توافق” خانم Roggensack گفت.

فرماندار تگزاس قانونگذاران گفت او انتظار می رود این ویروس به گسترش به عنوان کسب و کار بازگشایی شد.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت تگزاس گفت: نمایندگان مجلس در تماس تلفنی هفته گذشته که او انتظار می رود این ویروس به ادامه پخش كردن, بعد از دولت بازگشایی شد و این هدف هرگز به عفونت را به صفر با توجه به ضبط تماس های منتشر شده توسط فعالان پیشرو در روز سه شنبه. این اظهارات خشم دموکرات ها که گفت نظر شد نشانه آن است که فرماندار می دانستم که او قرار دادن تگزاسی در معرض خطر به عنوان او تحت فشار قرار دادند به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

آقای ابوت جمهوری خواه در حال تماس با دولت قانونگذاران و اعضای کنگره در روز جمعه همان روز او به پایان رسید و دولت stay-در-خانه نظم و مجاز و مراکز خرید و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی در یک ظرفیت محدود.

در بخشی از فیلم به بیرون درز صوتی آقای ابوت می گوید: “چگونه ما می دانیم بازگشایی کسب و کار نخواهد کرد در نتیجه سریع تر گسترش یا بیشتر موارد Covid-19?”

او ادامه می دهد: “گوش دادن واقعیت این است که تقریبا در هر علمی و پزشکی گزارش نشان می دهد که هر زمان که شما یک بازگشایی آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید بازگشایی کسب و کار و یا فقط یک بازگشایی جامعه در پی چیزی شبیه به این در آن در واقع منجر به افزایش گسترش یافته است. آن را تقریبا بالفعل. بیشتر است که شما باید از مردم خارج وجود دارد که بیشتر این امکان وجود دارد برای انتقال. و بنابراین هدف هرگز شده است به انتقال Covid-19 را به صفر است.”

فرماندار سخنان اکو اظهارات مشابه او در حدود حاوی گسترش ویروس. آنها همچنین در راستای نظرات از کارشناسان بهداشت عمومی که بارها و بارها گفت که به عنوان دولت بازگشایی و اجتماعی فاصله برطرف تعداد موارد بالا خواهد رفت. برخی از کارشناسان می گویند که می توان از طریق آزمایش و مورد نظارت; دیگران می گویند تگزاس بازگشایی بیش از حد به زودی.

“فرماندار ابوت در نهایت اعتراف کرد که قبل از موعد مقرر افتتاح تگزاس در حال رفتن به منجر به موارد بیشتر و بیشتر مرگ و میر” مانی گارسیا, مدیر اجرایی تگزاس از حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:.

در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه آقای ابوت در دفاع از رویکرد خود را.

“من فکر می کنم همه به رسمیت می شناسد — گفته شده است اغلب که به عنوان یک جامعه می کند و شروع به باز کردن دوباره آن می تواند منجر به افزایش عفونت” فرماندار گفت. “و دقیقا به همین دلیل ما باید این افزایش تیم در محل. و اگر عفونت خارج از کنترل ما قادر خواهد بود به سرعت به آن پاسخ دهند.”

فرماندار در روز سه شنبه گسترش لیست از کسب و کار مجاز به بازگشایی کرد و گفت که مو و ناخن سالن آرایشگاه ها و سالن های برنزه شدن می تواند به از سرگیری عملیات با محدودیت در روز جمعه و در ورزشگاه مارس 18.

گسترش به نمایندگی از تغییر استاندار که قبلا گفت که او می خواست برای دیدن دو هفته از داده ها برای اطمینان از وجود آنها شعلهور شدن قبل از بازگشایی هر یک از این کسب و کار است.

“مسیر در تگزاس خوب به نظر می رسد” آقای ابوت گفت.

به عنوان محدودیت های اجتماعی شروع به سهولت شنیدن از مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند که هنوز هم در خط مقدم.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور در ادامه به خطر زندگی خود را برای مراقبت از بیماران مبتلا به ویروس. این بار داستان های جمع آوری شده از پرستاران و پزشکان و E. M. T. s از سراسر جهان در مورد آنچه که آنها را نگه می دارد تا در شب و چه چیزی الهام بخش آنها برای ادامه جنگ.

بیش از 1600 قبلا نامعلومی مرگ و میر گزارش شده در خانه های پرستاری در نیویورک است.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک خواست همه نیویورکی به پوشیدن ماسک و هشدار داد در برابر بازگشایی دولت بیش از حد به سرعت.اعتباریاعتباری…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان آمار منتشر شده در اواخر روز دوشنبه شامل قبلا نامعلومی کشته شدن بیش از 1600 نفر بودند که تصور می کرده اند از این ویروس در خانه های سالمندان, اما کسانی که تا به حال دریافت نکرده تایید تشخیص است.

مه 3, با توجه به داده های جدید 4,813 مردم مرده بود از این ویروس در خانه های سالمندان. داده ها را شامل نمی شود ساکنان خانه سالمندان درگذشت در بیمارستان.

تعداد مرگ و میر ناشی از ساکنان خانه سالمندان یا در خانه یا در بیمارستان بود 3,025 در 28 آوریل و حدود 100 نفر در خانه های پرستاری از 29 آوریل تا مه 2 با توجه به حالت چهره.

یک سخنگوی این گروه گفت: مسئولان تا به حال تجدید نظر دولت سیستم برای جمع آوری و ارزیابی داده ها از خانه و ارقام احتمالا در ادامه به تجدید نظر شود.

سخت ترین-آمار خانه شده اند و در شهر نیویورک و حومه آن است. David C. Grabowski یک دانشگاه هاروارد و محقق که مطالعات خانه سالمندان گفت که زمانی که نهایی داده شد و در خانه های پرستاری احتمالا حدود نیمی از تمام Covid-19 مرگ و میر در هر کشور به عنوان آنها در حال حاضر در ماساچوست و نیوجرسی و پنسیلوانیا, در میان دیگران.

خانه های پرستاری طولانی مبارزه در برابر آزادی از مرگ, شمارش برای فردی امکانات این استدلال که بالا تعداد مرگ ممکن است نشان نمی دهد فقیر کنترل عفونت و ممکن است ترساندن خانواده های بی ارزش. در ایالت نیویورک حتی با احتمال مرگ و میر افزود: خانه های پرستاری در حال حاضر حساب برای تنها حدود 25 درصد از دولت مرگ و میر. در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گزارش 230 بیشتر مرگ و میر کلی در دولت است.

در نیوجرسی بیش از نیمی از این ویروس مربوط به مرگ و میر را درگیر زندگی مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات فرماندار گفت: در روز سه شنبه.

به عنوان مدارس وزن هنگام بازگشایی تحقیقات جدید نشان می دهد کودکان می تواند انتقال این ویروس به بزرگسالان است.

کودکان کمتر آلوده تر از بزرگسالان است و بسیاری از کسانی که علائم خفیف ، اما در پاسخ به این سوال که آیا آنها انتقال ویروس به بزرگسالان کلیدی برای تصمیم گیری و زمانی که به بازگشایی مدارس یک گام است که رئیس جمهور تهمت به خواست متحده را در نظر بگیرید قبل از تابستان است.

دو مطالعات جدید ارائه شواهد قانع کننده است که کودکان می توانند انتقال ویروس است. نه آن ثابت شده اما شواهد قوی بود به اندازه کافی نشان می دهد که مدارس باید نگه داشته شود بسته در حال حاضر بسیاری از اپيدميولوژيستها که نه درگیر در تحقیقات گفت.

بازگشایی مدارس ممکن است با این بیماری همه گیر را مثل عدد — تعداد عفونت های جدید تخمین زده شده برای جلوگیری از یک مورد به سطوح خطرناک در ایالات متحده بسیاری از جوامع اپیدیولوژی هشدار داد پس از بررسی نتایج حاصل از مطالعات جدید.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله Science یک تیم تجزیه و تحلیل داده ها از دو شهرستانها در چین — ووهان و شانگهای و دریافتند که کودکان در حدود یک سوم به عنوان مستعد ابتلا به عفونت به عنوان بزرگسالان بودند. اما زمانی که مدارس باز شد آنها دریافتند کودکان در حدود سه بار به عنوان بسیاری از مخاطبین به عنوان بزرگسالان و سه بار به عنوان بسیاری از فرصت ها برای تبدیل شدن به آلوده اساسا شب خود را در خطر است.

بر اساس داده های خود را محققان تخمین زده است که بسته شدن مدارس است به اندازه کافی خود را برای جلوگیری از شیوع, اما آن را کاهش می دهد افزایش در حدود 40 تا 60 درصد و کاهش سرعت این بیماری همه گیر است ،

دوم مطالعه توسط یک گروه از محققان آسان تر بود. تیم آزمایش کودکان و بزرگسالان و دریافتند که کودکانی که تست مثبت بندر فقط به عنوان ویروس به عنوان بزرگسالان انجام — گاهی بیشتر — و پس احتمالا فقط به عنوان عفونی.

در شهر نیویورک, 15, کودکان, بسیاری از آنها کاهش یافته بود بیمار با این ویروس به تازگی در بیمارستان بستری شده است با مرموز سندرم است که پزشکان هنوز به طور کامل درک کنند اما این نیز گزارش شده است که در چندین کشور اروپایی, مقامات بهداشتی اعلام کرد سه شنبه شب ، بسیاری از کودکان در سنین 2 تا 15 نشان داده اند که نشانه های مرتبط با شوک سمی یا بیماری کاوازاکی یک بیماری نادر در کودکان است که شامل التهاب رگ های خونی از جمله شریانهای کرونری, این شهر در بخش بهداشت و درمان گفت.

یک ویروس اعتراض در میشیگان کنگره را وادار به تلاش برای ممنوعیت اسلحه.

به Michigan State Capitol کمیسیون جستجو برای یک راه برای ممنوعیت اسلحه از خانه ملت پس از مسلح فعالان داخل در هفته گذشته در اعتراض به فرماندار اقامت در خانه اما کمیسیون تعیین شده در روز سه شنبه است که نمی توان آن را جایگزین قانون دولت است.

“ما نمی مانند دیدن اسلحه به داخل ساختمان آورده لود اسلحه — و من دوم متمم مدافع” جان Truscott جمهوری و معاون رئیس این کمیسیون گفت: در یک مصاحبه رادیویی.

آقای Truscott گفت WWJ NewsRadio که تصمیم به ممنوعیت اسلحه را از قوه مقننه و یا توسط رای دهندگان ابتکار. آن قانونی است که علنا حمل اسلحه گرم در میشیگان. شش-عضو کمیسیون معتقد است که یک سال 1931 قانون دولت اجازه می دهد تا مردم را به حمل سلاح پنهان در داخل ساختمان را با مجوز, آقای Truscott, گفت اخبار دیترویت.

بحث در می آید و پس از صدها نفر از مردم با تجمع در مقابل ساختمان کنگره در روز پنج شنبه خواستار پایان دادن به میشیگان با اعلام وضعیت اضطراری و اقامت در خانه سفارش دهید. یک سناتور مشترک یک عکس از معترضان به حمل اسلحه در سنا گالری عمومی.

“به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما” سناتور ایالت Dayna Polehanki در توییتر نوشت. “برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها.”

فایزر و BioNTech گفت: خود واکسن آزمایشی شروع آزمایشات انسانی در روز دوشنبه.

دو تا از بسیاری از پروژه های در دست انجام به منظور توسعه یک واکسن اعلام کرد که آنها تا به حال گام های مهمی به جلو با هر دو با استفاده از یک رویکرد غیر سنتی مبتنی بر فناوری ژنتیک.

هدف آنها برای استفاده از سلول های خود بیمار به عنوان کارخانه های رتبه یک پروتئین است که باعث تحریک سیستم ایمنی بدن.

فایزر و آلمان شرکت داروسازی BioNTech گفت: خود واکسن آزمایشی شروع آزمایشات انسانی در ایالات متحده در روز دوشنبه. اگر آزمایش موفق واکسن می تواند آماده برای استفاده به عنوان اوایل سپتامبر.

محققان در دو دانشگاه هاروارد-بيمارستان های گزارش داد که بر اساس نتایج امیدوار کننده ای در موش آنها دو واکسن نامزد بودن تولید برای استفاده در آزمایشات انسانی است که ممکن است شروع بعد از این سال.

بر خلاف سنتی واکسن که با استفاده از ضعیف یا کشته شده ویروس ها به تحریک پاسخ ایمنی این روش با استفاده از مواد ژنتیکی که هدایت بیمار سلول را به یک پروتئین موجود در ویروس. که پروتئین باید تنظیم کردن آلارم در سیستم ایمنی بدن و آموزش آن برای مبارزه با.

این شرکت گزارش-BioNTech روش تزریق messenger RNA که شامل یک طرح برای یک ویروس و پروتئین است.

روش دیگر توسعه یافته در ماساچوست چشم و گوش و بیمارستان عمومی ماساچوست با استفاده از یک ویروس بی ضرر برای حمل DNA با دستورالعمل برای ساخت یک ویروس پروتئین به بیمار سلول.

مسابقه در برابر ویروس محققان می گویند بسیاری از روش های مورد نیاز هستند و در حالت ایده آل, چند تلاش موفق خواهد شد چرا که بسیاری از تولید کنندگان مورد نیاز خواهد بود برای دیدار فوری جهانی نیاز به یک واکسن.

قرنطینه Diaries: تولد در طول بیماری همه گیر.

Video player loading
Poonam Sharma Mathis مستند تجربه خود را در شهر نیویورک فقط به عنوان بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بودند شروع به افزایش است.

وجود دارد بیشتر علائم آگاه است ؟

متخصصین پوست می گویند که دردناک قرمز یا بنفش ضایعات بر روی انگشتان شما باید سریع برای تست این ویروس حتی اگر بسیاری از بیماران بدون علائم دیگر. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد chilblains و علائم دیگر.

این ویروس برتر فرانسه در ماه دسامبر پزشکان می گویند بازنویسی بیماری همه گیر در جدول زمانی. جزئیات بیشتر از ما در تیم جهانی.

گزارش شد کمک توسط christopher a. Barnes, کتی بنر نیکلاس Bogel-Burroughs جولی Bosman امیلی کوکران Michael Cooper, مایکل کرولی Catie Edmonson نیکلاس Fandos مانی فرناندز یوسف گلدشتاین, مگی Haberman امی هارمون لارا کثافت, سیسیلیا کانگ جان لیلاند ران Lieber, نیل MacFarquhar جسی مک کینلی ژاک Montague, هدر مورفی, اندی, نیومن, Elian Peltier, Alan Rappeport سیمون رومرو, Marc Santora, Michael D. برشی Knvul شیخ, بهترین Smialek, Mitch اسمیت مت استیونس, cctvnews-Gridneff شریل گی استولبرگ آیلین سالیوان, ونسا Swales جیم Tankersley نوح Weiland مایکل ویلسون و کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>