Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ویروس جان بیشتر در نیویورک از 9/11 را

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • نیویورک منطقه رنج می برد رکورد مرگ و میر و کسب و کارهای کوچک در تلاش برای امن وام.
  • کالیفرنیا اقدام به خرید میلیون ها نفر از ماسک و لس آنجلس سفارشات ساکنان برای پوشش چهره خود را.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه فدرال ناظر و انتقاد W. H. O.
  • ناامیدی بیشتر نگرانی های سلامت به عنوان نفر جمعیت فلوریدا بیکاری خطوط.
  • چگونه تاخیر و هشدارها توجهی نشد مانع نیویورک به مبارزه با ویروس.
  • چه چیز دیگری اتفاق می افتد در جهانی مبارزه با ویروس.
  • زمان است که از ذات برای ضد عفونی خود را در خانه و دست.
اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

نیویورک منطقه رنج می برد رکورد مرگ و میر و کسب و کارهای کوچک در تلاش برای امن وام.

در حالی که نیویورک مقامات منطقه شاهد افت در کاهش نرخ جدید کروناویروس عفونت های, مرگ و میر, آمار و ارقام — عقب مانده شاخص — همچنان به افزایش است.

ایالت نیویورک با جمعیت حدود 20 میلیون نفر در حال حاضر بیشتر موارد تایید شده از coronavirus از ایتالیا یک ملت از 60 میلیون بود که برای اولین بار در اروپا به ویران شده توسط این بیماری است. و در شهر نیویورک که در آن تعداد کل ثبت مرگ و میر رسید به 4,009 ویروس ادعا کرده است زندگی بیشتر از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001.

شهردار بیل د Blasio, صحبت کردن در سی ان ان صبح روز چهارشنبه گفت که تلفات را شامل نمی شود صدها نفر از افرادی که فوت کرده اند در خانه های خود.

“این حقیقت بی پرده است coronavirus رانندگی این بسیار غم انگیز, مرگ و میر,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در حدود 100 — 200 نفر در هر روز است.”

“ما هرگز تو را دیدم چیزی شبیه به این,” او گفت:. “این است که بیشتر شواهد چقدر مخرب این بیماری است.”

حتی بدون در نظر گرفتن این مرگ و میر به حساب نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات همه خود را اعلام کرد بیشترین مرگ روزانه عوارض این هفته حسابداری برای 1,034 از 1800 نفر در سراسر کشور مرگ و میر.

افزایش تلفات نشان دهنده اغلب قابل توجهی تاخیر بین زمان مردم آلوده می شوند و بعد آنها مرگ رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت. او همچنین هشدار داد که این سود می تواند به سرعت قابل بازگشت و اگر مردم متوقف اجتماعی زیر فاصله پروتکل های.

مانند ایتالیا در اروپا, نیویورک تا به حال بدبختی بودن وهله اول در ایالات متحده که در آن virus عمیقا کشت خود را در این جمعیت. اما نیویورک تایمز بررسی همچنین نشان داد که در اوایل اشتباه از جمله تاخیر در بسته شدن مدارس و عدم شکستن زنجیره انتقال درون خانواده ها ثابت کرده اند که پرهزینه است.

رئیس جمهور تهمت که در ابتدا با بازی کردن تهدید ناشی از این بیماری هشدار داده است که آمریکایی ها رو یک هفته از مرگ و غم و اندوه. و آن را قطعا خواهد بود که به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در دیگر نقاط کشور و بسیاری از کشورها هنوز هم احساس پاتوژن را پر خشم.

در همان زمان اقتصاددانان نیز هشدار یک درمان طولانی مدت برای اقتصاد پس از بحران بهداشت و درمان فروکش.

کسب و کارهای کوچک است که بعید است که پول نقد بافر برای زنده ماندن اقتصادی تعطیل شده اند به خصوص ضربه سخت. در عین حال آژانس فدرال مسئول disbursing $349 میلیارد دلار کمک های اضطراری شده است و قادر به مقابله با انفجاری تقاضا برای کمک های مالی.

حتی به عنوان کنگره مورد بحث و تزریق میلیاردها دلار به اقتصاد آقای ترامپ کنار بالا ناظر مسئول نظارت بر نحوه اداره صرف 2 تریلیون دلار در ویروس امداد است که کنگره را تایید کرده است. دموکرات ها با انتقاد از این حرکت به عنوان “فاسد” گفت: رئیس جمهور می خواست کمتر صدای مستقل.

آقای ترامپ نیز متهم کرد سازمان بهداشت جهانی بودن به اندازه کافی تهاجمی در مقابله با خطرات ناشی از این ویروس بسیار انتقاد که وارد شده است در دولت او.

او را تهدید به قطع کمک های مالی برای این سازمان حتی به عنوان ویروس همچنان به امد و شد زیاد در جهان است. با سیستم مراقبت های بهداشتی از کشورهای ثروتمند کشیده به نقطه شکستن هنگامی که مواجه با شیوع رو به رشد وجود دارد نگرانی در مورد آسیب این ویروس می تواند تحمیل در کشورهای فقیر.

همان گونه تبدیل شده اند به شدت مشهود در سراسر آمریکا که در آن تثبیت نابرابری در درآمد و دسترسی به مراقبت های بهداشتی شده اند آشکار در نامتناسب نرخ بالای عفونت و مرگ و میر در میان مردم سیاه و سفید.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

کالیفرنیا اقدام به خرید میلیون ها نفر از ماسک و لس آنجلس سفارشات ساکنان برای پوشش چهره خود را.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت: اواخر روز سه شنبه که دولت تا به حال امن نزدیک به 200 میلیون ماسک یک ماه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مقدار فوق العاده ای در میان جهانی از کمبود ماسک.

او همچنین ابراز خوش بینی است که مستندات شدند “خم منحنی” و کند کردن روند گسترش ویروس خرید زمان برای دولت سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را با این نسخهها کار برای درمان بیماران است.

“اجازه بدهید به شما یک حس خوش بینی از نظر منحنی در کالیفرنیا خم: آن است که خم, اما آن را نیز کشش” آقای Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری.

این رای از مردم برای رفتن به بیمارستان و نیاز به مراقبت های ویژه بود کاسته است.

“اینها دو رقمی را افزایش می دهد ما در بستری نرخ و یا I. C. U. نرخ است که ما شاهد حتی یک هفته یا بیشتر پیش او گفت:” هر چند او هشدار داد: “این نشان می دهد توسط هر کشش از تخیل است که ما می خواهیم برای دیدن ادامه این کاهش می یابد. آن را تنها به تقویت اهمیت حفظ فاصله فیزیکی و ادامه اقامت ما در خانه سیاست.”

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti شدت احتیاطی سفارش همه ساکنان به پوشیدن ماسک در هنگام بازدید از ضروری کسب و کار شروع جمعه.

“پوشش, صرفه جویی در زندگی — آن است که ساده” آقای Garcetti گفت.

یک سخنگوی آقای Newsom گفت: دولت خواهد خرید میلیون ها جدید ماسک از خارج از کشور کنندگان در دو جداگانه با معاملات کالیفرنیا غیر انتفاعی و شرکت کالیفرنیا. سخنگوی نیست افشای نام غیر انتفاعی شرکت و یا قیمت.

تقاضا برای ماسک به مراتب پیشی گرفته عرضه در هفته های اخیر رانندگی برخی از قیمت ها 10 برابر بیشتر از قبل از این بیماری همه گیر. آقای Newsom گفت: دولت قبلا خریداری مقدار کوچکتر در یک مورد به مورد و بر اساس آن تصمیم به استخر منابع آن برای بزرگتر می پردازد.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه فدرال ناظر و انتقاد W. H. O.

Video player loading
رئیس جمهور تهمت شدت انتقاد کرد و در سازمان بهداشت جهانی گفت که او ممکن است خودداری ایالات متحده کمک های مالی از آن در میان coronavirus بیماری همه گیر.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه کنار بالا ناظر مسئول نظارت بر نحوه اداره صرف 2 تریلیون دلار در ویروس امداد جایگزینی او با یک های مختلف فدرال رسمی در یک حرکت است که دموکرات ها با برچسب “فاسد است.”

رسمی, Glenn A. خوب بوده است اقدام بازرس کل وزارت دفاع پس قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و راه اندازی شد برای تبدیل شدن به رئیس جدید و همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته ای برای نظارت بر نحوه دولت انجام 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه. اما آقای ترامپ جایگزین آقای خوب در پنتاگون کار رد صلاحیت او از خدمت جدید نظارت پنل.

منتقدان گفت: این حرکت با ارسال یک پیام به دولت ناظران به آج آرام. “من نمی توانید ببینید که چگونه هر بازرس کل احساس خواهد شد در هر راه امن برای انجام یک کار خوب” گفت: دانیل برایان مدیر اجرایی این پروژه در دولت نظارت یک گروه غیر انتفاعی. “آنها همه در رحمت به آنچه که رئیس جمهور احساس می کند.”

آقای ترامپ نیز تهدید به قطع کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی آن را متهم بودن به اندازه کافی تهاجمی در مقابله با خطرات ناشی از ویروس است.

“ما قصد داریم برای قرار دادن نگه دارید در صرف پول به W. H. O.” آقای ترامپ گفت: در طول روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید است. “ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن است و ما در حال رفتن به.”

در اثر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال محکوم کردن W. H. O. برای انتقادات که وارد شده است در او و دولت او. کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که رئیس جمهور را تکذیب ویروس, خطرات کاهش پاسخ آمریکا که شامل تاخیر تست و یک شکست به ذخایر دنده محافظ.

در واقع W. H. O. صدا زنگ در اولین روز بحران اعلام “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” یک روز قبل از ایالات متحده, وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد این کشور خود را اضطراری برای بهداشت عمومی و هفته قبل از آقای ترامپ اعلام اضطراری ملی.

پس از گفت که ایالات متحده “قرار داده و نگه دارید” در سازمان پول رئیس جمهور بعد را تکذیب کرد پس از این سخنان و به نظر می رسد به پایین. “من ادعا نمی کنم که من قصد دارم به آن را انجام دهد اما ما در حال رفتن به آن نگاه,” او گفت:.

ناامیدی بیشتر نگرانی های سلامت به عنوان نفر جمعیت فلوریدا بیکاری خطوط.

در نزدیکی میامی هوایی ویدئوها نشان داد صدها نفر از مردم بسته بندی شده نزدیک به هم در خطوط را انتخاب کنید تا بیکاری برنامه در روز سه شنبه یک نشانه ای از ناامیدی در میان تازه بیکاری در فلوریدا و از دولت بحرانزده بیکاری سیستم.

خطوط در هیالیا آمد به عنوان دولت, بیکاری, سایت بود با غرق ارسالی پیشرو مردم به دنبال فرم های کاغذی در میان یک رکورد تعداد مدعیان بیکاری در فلوریدا و در سراسر کشور است. نزدیک به 10 میلیون آمریکایی به کاربردی برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته به تنهایی.

هوایی ویدئوها ثبت شده توسط WPLG محلی تلویزیون نشان می دهد مردم تقاضاهای مصرانه برای بیکاری اشکال در نزدیکی یک کتابخانه محلی. برخی از متقاضیان عینک ماسک و دستکش, اما دیگران رفت و بدون دنده محافظ.

به عنوان تنش رز در میان کسانی که در خط برخی از فریاد زد و دیگران را تحت فشار قرار دادند در مقابل یکدیگر برای رسیدن به یک افسر پلیس بود که در توزیع فرم.

“ما نمی خواهیم به نوبه خود به یک شورش به یک تنه بازی” کارل Zogby عضو هیالیا شورای شهر گفت: WPLG.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه برای هفته مقاومت سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات, اما در نهایت دستور داد بسیاری از دولت بیش از 21 میلیون نفر به ماندن در خانه در آغاز هفته گذشته است. او مواجه شده است و معترضان بیش از مشکل فلوریدا تا به حال تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری.

میامی-Dade County گفته مقامات کاغذ بیکاری برنامه های کاربردی در دسترس خواهد بود در 26 کتابخانه ها آغاز و در روز چهارشنبه. در بیانیه ای این شهرستان گفت: این کتابخانه سیستم خواهد بود تشویق مردم به ایستادگی شش فوت از هم جدا با “اطلاعاتی علامت و نشانه گذاری در روی زمین است.”

چگونه تاخیر و هشدارها توجهی نشد مانع نیویورک به مبارزه با ویروس.

شهر نیویورک و حومه اطراف آن را تبدیل به کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده با مراتب بیشتر موارد از بسیاری از کشورها. بیش از 138,000 مردم در دولت باید آزمایش مثبت برای این ویروس با تقریبا تمام آنها در این شهر و در نزدیکی حومه.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که 731 بیشتر مردم مرده بود از ویروس دولت بالاترین یک روز در کل. به طور کلی مرگ و میر در کشور است 5,489.

اپیدیولوژی باید اشاره کرد به شهر نیویورک تراکم و نقش خود را به عنوان یک مرکز بین المللی تجارت و گردشگری به توضیح دهد که چرا coronavirus گسترش یافته است تا به سرعت وجود دارد. و بعید به نظر می رسد که هیچ پاسخی توسط دولت و یا شهرستان می تواند به طور کامل متوقف شد و این بیماری همه گیر.

دولت و مسئولان شهرستان شد و مانع هرج و مرج فدرال پاسخ از شروع از جمله مشکلات قابل توجهی با گسترش coronavirus تست شده است که آن را به مراتب سخت تر برای ارزیابی دامنه شیوع.

به طور معمول نیویورک را دریافت می کنید کمک از واشنگتن به عنوان آن را پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11. اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه و اوایل مارس به حداقل برسد coronavirus تهدید و کاهش یافته است به مارشال ممکن است از دولت فدرال که موارد پدید آمده در ایالات متحده است.

این تلاش های اولیه توسط نیویورک مقامات برای جلوگیری از شیوع بیماری نیز مانع خود را اشتباه راهنمایی هشدارها توجهی نشد و سیاسی اختلافات نیویورک تایمز بررسی یافت.

چه چیز دیگری اتفاق می افتد در جهانی مبارزه با ویروس.

زمان است که از ذات برای ضد عفونی خود را در خانه و دست.

شما بوده ام به تمیز کردن خانه و شستن دست های خود را از این همه سال و احتمالا هرگز متوقف به در نظر گرفتن که آیا شما در حال انجام آن موثر است. اما زمان مسائل وقتی که می آید به طور کامل ضد عفونی کننده خانگی خود را در سطوح و پوست خود را.

در مورد برخی از مواد ضد عفونی کننده می توانید آن را تا 10 دقیقه برای آنها به طور کامل کار می کنند. به عنوان دست های خود را? شستشو به صورت کامل 20 ثانیه راه رفتن است.

پزشکان و دیگران در coronavirus خطوط مقدم جبهه گرفته شده به دادگاه بیش از مسائل مربوط به حضانت کودک.

ماه گذشته دکتر برتا Mayorquin یک نیوجرسی پزشک به او گفت که به زودی به شوهر سابق بود که یک تغییر در برنامه. پس از دو هفته از ارائه درمان های تصویری به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus او را از سر دیدن بیماران در فرد است.

اما زمانی که او در سمت چپ کار در روز جمعه به انتخاب کنید تا دو دخترش برای تعطیلات آخر هفته, همسرش ارائه شده خود را با حکم دادگاه اعطای او را تنها به طور موقت بازداشت از دختران است. وکیل خود را متقاعد کرده بود یک قاضی که دکتر Mayorquin می تواند در معرض کودکان 11 و 8 به Covid-19.

دکتر متخصص داخلی در نظر گرفته شده بود به صرف تعطیلات آخر هفته جشن کوچکترش تولد دختر. در عوض او صرف آن مونتاژ 50 صفحه از مدارک به تلاش برای معکوس کردن جهت.

“بسیاری از افراد مشغول به کار در بیمارستان — پزشکان و پرستاران و بسیاری از ما — آیا پدر و مادر,” دکتر گفت: Mayorquin که بیمارستان خواسته بود او را به شروع درمان غیر coronavirus بیماران در یک مرکز مراقبت های فوری برای کاهش بار این بیماری همه گیر. “فرزندان ما رفتن به دور گرفته شده از ما چون ما در خط مقدم کمک به مردم؟”

که سوال این است که ناشی سراسر ایالات متحده به عنوان یک تعداد زیادی از پدر و مادر آغاز کرده اند خودداری دسترسی به کودکان خود را از همسران یا شرکای سابق بیش از ترس از عفونت با توجه به خانواده ها و وکلا و قضات است.

برای مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران ضروری برخی می گویند که نباید برای انجام خدمات مهم. همتایان خود می گویند که شغل مطرح بیش از حد بزرگ یک خطر برای دیگر اعضای خانواده.

جان Prine, مردم, خواننده و ترانه سرا می میرد از عوارض Covid-19.

جان Prine های گوشخراش و ابراز-کشور-خواننده عامیانه که هوشمندانه متن ترانه برای آهنگ ها با چرخش تند و تلخ و عصبانی و طنز ساخته شده او را در مورد باب دیلن, Kris Kristofferson, و دیگران, درگذشت, روز سه شنبه در Nashville, Tenn. او 73.

باعث شد عوارض ناشی از Covid-19 خانواده اش گفت.

آقای Prine شد نسبی ناشناخته در سال 1970 زمانی که آقای Kristofferson, شنیده می شود او یک شب در یک باشگاه شیکاگو به نام پنجم میخ کشیده وجود دارد توسط خواننده و ترانه سرا استیو گودمن. آقای Kristofferson انجام شد در شیکاگو در آن زمان در آرام شوالیه.

در پنجمین Peg آقای Prine درمان او را به کوتاهی پس از ساعت عملکرد مواد که آقای Kristofferson بعد نوشت: “بر خلاف چیزی که من می خواهم قبل از شنیده است.”

اولین آلبوم خود را به نام سادگی “جان Prine” و در سال 1971 منتشر شد شامل آهنگ هایی که شد خود را امضا. برخی به دست آورده شهرت گسترده تر بعد از ثبت توسط هنرمندان دیگر.

آقای Dylan, لیست مورد علاقه خود را ترانه سرایان برای هافینگتون پست در سال 2009 قرار داده و آقای Prine جلو و مرکز. “Prine چیزهای خالص است Proustian existentialism,” او گفت:. “میانه ذهن سفر به درجه n ام. و او می نویسد آهنگ زیبا.”

جزئیات کامل اگهی در اینجا.

آلودگی هوا مرتبط است به بالاتر coronavirus مرگ و میر.

Coronavirus بیماران در مناطقی که سطح بالایی از آلودگی هوا قبل از همه گیر هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از عفونت از بیماران در cleaner بخش هایی از ایالات متحده, با توجه به مطالعه در سراسر کشور ارائه می دهد که برای اولین بار پاک کردن لینک های طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی و Covid-19 نرخ مرگ و میر.

در یک تجزیه و تحلیل از 3,080 شهرستان در ایالات متحده محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی دریافتند که سطوح بالاتری از ریز ذرات خطرناک در هوا شناخته شده به عنوان PM 2.5 بودند در ارتباط با افزایش نرخ مرگ و میر از این بیماری است.

برای هفته بهداشت عمومی مقامات گمان ارتباط بین هوا کثیف و مرگ و یا بیماری های جدی از Covid-19 است که ناشی از کوروناویروس. دانشگاه هاروارد و تحلیل نقاط به یک “بزرگ همپوشانی” بین Covid-19 مرگ و میر و دیگر بیماری های مرتبط با طولانی مدت قرار گرفتن در معرض ذرات ریز.

کاغذ پیدا کردم که اگر منهتن حال کاهش میانگین ذرات سطح فقط یک واحد و یا یک ميکروگرم در هر متر مکعب بیش از 20 سال گذشته قصبه احتمالا باید دیده 248 کمتر Covid-19 مرگ و میر در این مرحله در شیوع.

بیش از همه این تحقیقات می تواند پیامدهای قابل توجهی برای چه مقامات بهداشت عمومی تخصیص منابع مانند هواکش و ماسک به عنوان coronavirus گسترش می یابد. مقاله ارائه شده برای داوری و انتشار در مجله پزشکی نیوانگلند.

آن را یافت که فقط یک افزایش اندک در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی می تواند جدی coronavirus مربوط به عواقب حتی حسابداری برای دیگر عوامل مانند سیگار کشیدن و نرخ تراکم جمعیت.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس برای کمک به کسب و کار کوچک.

فدرال محرک لوایح تصویب شده در مارس از جمله 2 تریلیون دلار اقتصادی طرح امداد ارائه کمک برای میلیون ها نفر از آمریکایی کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نقدی کمک های مالی. وام های کم بهره. پرداخت برای جبران برخی از هزینه های حقوق و دستمزد برای کسب و کار است که حفظ و یا rehire کارگران است. نیز وجود دارد که پیشرفت به بیمه بیکاری و پرداخت را ترک کنند.

در اینجا پاسخ به سوالات رایج در مورد این برنامه. و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات.

اطلاعات بیشتر در کمک به از جمله جزئیات بیشتر در مورد محرک چک است که بسیاری از مردم دریافت خواهد شد می تواند ما را در F. A. Q. برای افراد مورد محرک امداد و ما Hub برای کمک به. اگر سوالی دارید و یا باید استفاده شود برای کسب و کار کوچک کمک می کند و می توانید به ما بگویید که چگونه این روند رفت و ما دوست داریم به شنیدن از شما.

چگونه پزشکان و پرستاران در معرض خطر همه چیز را به عنوان coronavirus پاره از طریق شمال ایتالیا.

در اواسط ماه مارس ایتالیا در حال تبدیل شدن به کانون یک بیماری همه گیر. Coronavirus تا به حال آلوده دهها هزار نفر از مردم در ایتالیا ویرانگر این کشور با اروپا و قدیمی ترین جمعیت. در این منطقه لمباردی, که در آن ویروس اولین انفجار در غرب ثروتمند و پیشرفته سیستم مراقبت های بهداشتی تا به حال به طور ناگهانی تبدیل به یک جنگ منطقه.

بیمارستان گسترش فشرده-مراقبت از ظرفیت صف کل بخش با هواکش و شلوغ دالان با مخازن اکسیژن و تخت. پزشکان و پرستاران و امدادگران و داوطلبان تا به حال کمی چاره ای جز سرباز از طریق روز و شب با کمی استراحت.

قرنطینه در خانه ایتالیا غیرنظامیان در زمان اطلاع. آنها را تحسین خود را از بالکن و به اشتراک گذاشته شده در این وب عکس از پرستاران سقوط در یک میز و یا تحمل کبودی از ماسک.

این تصاویر رسیده عکاس Andrea Frazzetta در میلان آپارتمان که در آن او بود پناه در محل و 4 ساله پسر که تا به حال بهبود از پنومونی چند ماه قبل است.

و به دنبال در عکس های سلفی از کسانی که کبود پرستاران آقای Frazzetta تصمیم به سند تاریخی مبارزه آشکار در اطراف او.

توقیف موزه چهره جدید نگرانی های امنیتی در میان مستندات.

با امنیت کارگران پناه در خانه نیروهای پلیس کشیده نازک و کاورنو سالن های نمایشگاه چپ خالی موزه ها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به رقابت با امکان افزایش خطرات امنیتی.

“خطر جدی است گفت:” استیو کلر یک موزه مشاور امنیتی که مشغول به کار با گالری ملی هنر موسسه اسمیتسونیان و دیگران. “دزد ممکن است فکر می کنم این موزه ها هستند و در شرایط ضعف و را افزایش می دهد که این تهدید است.”

هفته گذشته سارق شکست را به یک موزه کوچک در هلند است که بسته شده بود به دلیل coronavirus و absconded با اوایل ون گوگ نقاشی. افسران پلیس در پاسخ به این موزه زنگ در بر داشت یک شیشه شکسته درب و لخت نقطه بر روی دیوار که در آن نقاشی شده بود.

دو هفته قبل یک گالری در دانشگاه آکسفورد نیز بسته به این ویروس از دست داده و سه 16 و 17 قرن نقاشی از جمله “یک سرباز سوار بر اسب” توسط هنرمند فلاندرز آنتونی van Dyck به دزد.

موزه ها باید مورد بحث نیست اقدامات امنیتی خود را و یا نگرانی جز به می گویند که استاندارد پادمان در محل هستند.

برای مدت زمان از همه گیر آقای کلر گفت: موزه ها باید در عمل دائمی “شب حالت” با تکیه بر اقدامات امنیتی است که به طور کلی در جایی که نهادهای نزدیک برای شب.

گزارش شد کمک توسط جک Nicas استیسی, کولی, Colin Moynihan, J. David Goodman, نیکلاس Bogel-Burroughs, مگان Twohey مارک Santora دن لوین مت استیونس, Charlie وحشی, پیتر بیکر, William Grimes, لیزا فریدمن جولیا Echikson و پاتریشیا انجام.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>