در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • ترس از coronavirus سنبله به عنوان جمعیت برای جمع آوری ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان است.
 • آفریقایی-آمریکایی ها و لاتینی ها به خصوص در معرض خطر از دست دادن شغل در این بیماری همه گیر.
 • مطالعه می یابد برخی از اشعه از خوش بینی برای زنان با توجه به بارداری.
 • اروپا از دست داده است برخی از آخرین شاهد آن تلخ تاریخ است.
 • نیویورک می توانست یک هدف بیشتر رویکرد به shutdown, محققان می گویند.
 • Coronavirus کمک بریتانیا به بی خانمان کردن خیابان. اما شاید نه برای مدت طولانی.
 • بیشتر آمریکایی ها با استفاده از صفحه اصلی مشاوران از خانه های سالمندان, اما این بخش شده است ‘فراموش شده’ در این بیماری همه گیر.
اعتبار…گلن شکار/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

ترس از coronavirus سنبله به عنوان جمعیت برای جمع آوری ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان است.

به عنوان شهرستانها در سراسر جهان braced سه شنبه در بیشتر تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس موجب مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس احساس خطر مقامات بهداشت هشدار داد که جمعیت می تواند سرعت بخشیدن به گسترش coronavirus.

در استرالیا دهها هزار نفر بسیج در روز شنبه در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و بومی مرگ و میر در بازداشت پلیس. در سیدنی که در آن آخرین لحظه حکم دادگاه اجازه تظاهرات برای رفتن به جلو دقیقه قبل از آن آغاز شده و خشم و مخلوط با حل و فصل و وعده تداوم.

“ما نمی خواهد سکوت” یک سازمان فریاد زد به جمعیت به عنوان هلیکوپتر buzzed سربار. “ما خواهد بود با آمدن به خیابان های شما تا زمانی که شما حق آن را دریافت.”

بریتانیا بیش از حد انتظار بزرگ کثیری به نوبه خود در روز شنبه در شهرهای لندن و منچستر و بیرمنگام پس از یک هفته از نورد تظاهرات حتی به عنوان کشور وزیر بهداشت, مت, Hancock, مردم خواست برای جلوگیری از آخر هفته تظاهرات.

“من درک می کنم که چرا مردم در حال عمیقا ناراحت است اما ما هنوز هم در مواجهه با یک بحران بهداشتی” آقای Hancock گفت: در اخبار جلسه در روز جمعه. “لطفا برای ایمنی شما عزیزان نیست و حضور در اجتماعات بزرگ.”

در پاریس مقامات منع مردم از تجمع در مقابل سفارت آمریکا اما هزاران نفر در حال انتظار برای اعتراض وجود دارد و همچنین در نزدیکی برج ایفل در روز شنبه بعد از ظهر انعکاس تظاهرات این هفته به خود جلب کرد که نزدیک به 20 ، 000 مردم به یاد داشته باشید آدما Traoré یک فرانسوی که در بازداشت پلیس در سال 2016.

خشم علیه نژادپرستی و خشونت پلیس نیز آورده جمعیت به خیابان های بلژیک, کانادا, آلمان, سوئد و زیمبابوه. در دیگر نقاط جهان:

 • عربستان سعودی reimposed حکومت نظامی در دریای سرخ در شهر جده از 3 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت دو هفته شروع در شنبه متوقف نماز در این شهر مساجد و معلق در دفاتر کار به دلیل افزایش در گسترش coronavirus خبرگزاری دولت آبگرم گزارش شده است.

 • روسیه روز شنبه گزارش داد 8,855 موارد جدید از coronavirus هل دادن تعداد کل عفونت به 458,689 و 197 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. در سراسر کشور تلفات رسیده است 5,725.

 • اسپانیا شروع خواهد شد باز کردن مرزهای خود به گردشگران خارجی از 1 ژوئیه دولت سخنگوی María Jesús مونترو روز جمعه گفت.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,600,000 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

اقتصاد خلاصه

آفریقایی-آمریکایی ها و لاتینی ها به خصوص در معرض خطر از دست دادن شغل در این بیماری همه گیر.

اعتبار…اسکات مک اینتایر برای نیویورک تایمز

وقتی ایلینوی بسته کسب و کار در ماه مارس و در این حالت بیکاری سیستم ماجرا از حد, Bridget آلتنبورگ مدیر اجرایی شیکاگو گروه غیر انتفاعی در بازدید از یکی از سازمان نیروی کار مراکز. دو چیز بود: تعداد مطلق از مردم در صف برای درخواست مزایای بیکاری و چند چهره ،

“چیزی که به من زده بود که چگونه سازمان ملل متحد متنوع آن بود” خانم آلتنبورگ گفت. “همه مردم از رنگ. لاتین, افریقایی-امریکایی — و داستان من شنیده بودند فقط روده غم انگیز.”

سیاه آمریکایی ها همیشه به حال یک زمان سخت تر در بازار کار. آخرین شواهد وارد جمعه زمانی که دولت گزارش داد که 21 میلیون آمریکایی بیکار بودند در ماه مه. هر چند نرخ بیکاری به سفیده آغشته به 12.4 درصد رای برای آفریقایی-آمریکایی ها در رشد شاخص تا 16.8 درصد به این معنی است که نزدیک به 1.4 میلیون مرد سیاه و سفید و نزدیک به 1.7 میلیون سیاه زنان بخشی از نیروی کار اما بدون کار. اسپانیایی نرخ بیکاری بهبود یافته از مارس بود اما 17.6 درصد است.

استخدام چشم انداز آفریقایی-آمریکایی و لاتین کارگران بوده است hobbled توسط عوامل از فقیر آموزشی گزینه ها و کج حبس نرخ به آشکار تبعیض توسط کارفرمایان می باشد. آفریقایی-آمریکایی ها نیز درآمد کمتر هستند سریعتر به گذاشته کندتر می شود rehired و کمتر احتمال دارد برای ترویج شود.

به عنوان جروم H. پاول رئیس فدرال رزرو توضیح داد در یک کنفرانس خبری در آوریل “بیکاری تمایل به بالا رفتن بسیار سریع تر برای اقلیت و برای کسانی که تمایل دارند در پایان کم از طیف درآمد.” این بیماری همه گیر است تنها تقویت این مشکل است.

در اینجا برخی از دیگر تحولات اخیر در تاثیر اقتصادی همه گیر:

 • نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که بسیاری از استان ها با چند عفونت دیده می شود افزایش شدید بیکاری در, سوخت رسانی نارضایتی اجتماعی-فاصله گرفته است.

 • اقتصاددانان هشدار می دهند که تشویق شده ممکن است ماسک بزرگ کندتر حرکت رکود در تقاضاو مخاطره محرک اقدامات لازم برای مبارزه با آن است.

مطالعه می یابد برخی از اشعه از خوش بینی برای زنان با توجه به بارداری.

اعتبار…Mcgrath, Chris/گتی ایماژ

چگونه coronavirus ممکن است بر زنان باردار و نوزادان بوده است که عمده نگرانی از شیوع بیماری آغاز شد. یک گزارش جدید در مجله پزشکی JAMA هر دو اطمینان بخش و نگران کننده یافته با هشدارهای که وجود دارد محدود داده و هنوز بسیار ناشناخته است.

تا کنون در مقایسه با جمعیت عمومی زنان باردار به نظر نمی رسد به افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید اگر آنها قرارداد این ویروس, این گزارش گفت:. از 147 زنان باردار با Covid-19 در چین 8 درصد بیماری شدید و 1 درصد بیماری بحرانی — نرخ که در واقع کمتر از آن در بقیه جمعیت که در آن 14 درصد بیماری شدید و 6 درصد آنها بدحال. در شهر نیویورک یک گزارش در 43 زنان باردار با Covid-19 یافت که نرخ های خود را از بیماری شدید شد شبیه به کسانی که در دیگر بزرگسالان است.

اما آیا این عفونت می تواند باعث نقص هنگام تولد و سقط جنین و تولد زودرس یا زایمان بچه مرده است هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. نوزادان تبدیل شده اند آلوده اما روشن نیست که آیا آنها قرارداد این ویروس قبل در طول و یا پس از تولد و یا اگر تغذیه با شیر مادر می تواند انتقال ویروس است.

حتی پس از, این گزارش می گوید که برای زنانی که بدانم این است که آیا امن زمان برای باردار شدن “بر اساس داده های محدود وجود دارد به نظر نمی رسد به یک دلیل قانع کننده برای توصیه به تاخیر انداختن بارداری است.”

اروپا از دست داده است برخی از آخرین شاهد آن تلخ تاریخ است.

اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

برای سال Gildo نگری بازدید مدارس برای به اشتراک گذاری داستان های خود را در مورد منفجر کردن پل ها و برش سیم برق به خرابکاری نازی ها و فاشیست در جنگ جهانی دوم. در ژانویه سال 89-سال ساخته شده یکی دیگر از بازدید از ترک او پرستاری در خارج از خانه میلان برای کمک به دانش آموزان درختان به افتخار ایتالیا تبعید به اردوگاه های کار اجباری.

اما در پایان ماه فوریه به اروپا شیوع کروناویروس گسترش از طریق آقای نگری پرستاری آن ضرب آلوده به او ،

این ویروس که بسیار کشنده به, تا عجله خروج از این گذشته شاهد و مجبور لغو شد. آن را نیز ایجاد فرصتی برای افزایش نیروهای سیاسی که به دنبال توزیع مجدد تاریخ قرن گذشته به منظور بازی در یک نقش بیشتری در بازسازی در حال حاضر یکی.

در سراسر اروپا و رادیکال جناح راست احزاب با سابقه هولوکاست را انکار موسولینی شیفتگی و فاشیستی نقوش به دست آورده اند کشش در سال های اخیر است.

نیویورک می توانست یک هدف بیشتر رویکرد به shutdown, محققان می گویند.

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

به عنوان Covid-19 موارد در زمان خاموش در نیویورک در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو تحمیل یک مستند غیر ضروری از کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus خواستار آن را “شدید ترین اقدام ما می توانیم.”

در حال حاضر محققان می گویند هدف بیشتر روش در نیویورک و جاهای دیگر — ممکن است محافظت عامه اقتصادی کمتر درد.

کسب و کار در شهر نیویورک که در آن یک مرحله اولیه از بازگشایی مجموعه ای برای شروع توصیه شده اند عمدتا تعطیل برای 11 هفته. اما یک مطالعه نشان داده است که هزینه اقتصادی شده است می تواند با کاهش یک سوم یا بیشتر استراتژیک انتخاب محله برای کالیبره خطر عفونت برای ساکنان محلی و کارگران با تاثیر بر روی شغل های محلی.

Coronavirus کمک بریتانیا به بی خانمان کردن خیابان. اما شاید نه برای مدت طولانی.

به عنوان بخشی از بریتانیا در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس دولت مورد نیاز شوراهای محلی در انگلستان و ولز به ارائه اضطراری اسکان در هتل ها بودجه برای هر فرد بی خانمان زندگی می کنند در خیابان.

از آغاز coronavirus مستند بیش از 90 درصد از مردم در خیابان شده اند ارائه یک محل برای اقامت با توجه به آمار دولت.

بی خانمان های خیریه می گویند که موفقیت اولیه از برنامه ثابت شده است آنچه که آنها به مدت طولانی نگهداری می شود: که با تزریق بودجه و حمایت از دولت می تواند به سرعت و به طور موثر مردم را از خیابانها.

“این شگفت انگیز بود و تلاش و این نشان می دهد آنچه شما می توانید انجام دهید زمانی که شما این اراده سیاسی و تمایل به صرف پول” گفت: Dominic ویلیامسون مدیر اجرایی استراتژی و سیاست انگلیسی ها بی خانمان خیریه سنت مانگو را.

بیشتر آمریکایی ها با استفاده از صفحه اصلی مشاوران از خانه های سالمندان, اما این بخش شده است ‘فراموش شده’ در این بیماری همه گیر.

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

بسیار از توجه به تلفات Covid-19 گرفته است در افراد مسن به درستی تمرکز بر تسهیلات مراقبت دراز مدت. خود ساکنان و کارکنان حساب برای تقریبا 40 درصد از کشور مرگ و میر با توجه به یک به روز شده در نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل.

اما به مراتب بیشتر آمریکایی ها — نزدیک به شش میلیون دلار توسط یک برآورد — تکیه بر پرداخت صفحه اصلی مراقبت از زندگی در خانه های سالمندان و زندگی کمک ترکیب شده است. و هر دو کارگران و مشتریان دلیلی برای نگرانی.

حتی بیشتر از خانه سالمندان کارکنان مراقبت در منزل کارگران پرداخت ضعیف کارگران ساعتی و اغلب فاقد بیمه درمانی; نیم تکیه بر نوعی از کمک های عمومی. نه تنها بسیاری از خانه مراقبت از کارگران در خدمت مشتریان در چندین هفته اما به قطعه با هم یک زندگی آنها ممکن است به طور همزمان برای چندین سازمان و یا خانه های سالمندان و یا نگه داشتن در خارج از شغل.

کسانی که شرایط افزایش خطرات عفونت و نه تنها برای خود ضعیف تر مشتریان. تقریبا یک سوم از خانه مراقبت از کارگران به شدت به نیروی کار زن هستند خود را بیش از 55 و بیشتر سیاه یا اسپانیایی, گروه هایی که ثابت کرده اند به ویژه آسیب پذیر به Covid-19.

تجهیزات حفاظت شخصی و یا P. P. E. ثابت شده است برای به دست آوردن سخت است. با بیمارستان ها و خانه های سالمندان تقلا برای لوازم “این بخش فراموش شده” دکتر گفت: Nathan غرفه یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه تورنتو است.

“مراقبت در منزل کارگران احتمالا ندانسته درگیر در انتقال Covid-19 به ویژه هنگامی که آنها مجهز به کافی P. P. E.,” او اضافه شده است.

جنگل زدایی در آمازون سر به فلک کشیده است که این بیماری همه گیر فلج اجرای.

اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

رئیس جمهور Jair Bolsonaro از برزیل فعال است افزایش razing از جنگل های بارانی آمازون. Coronavirus شتاب که تخریب.

غیر قانونی و وبلاگ نویس های معدن و زمین غاصبان را پاکسازی گسترده مناطق آمازون با مصونیت از مجازات در ماه های اخیر به عنوان اجرای قانون تلاش شد hobbled با این بیماری همه گیر.

خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر را تشدید کرده است, محیط زیست, تخریب مجموعه در حال حرکت را با سیاست های دولت زیر نظر آقای Bolsonaro که به نفع گسترش توسعه تجاری در آمازون و دیدگاه مقررات زیست محیطی به عنوان مانعی برای رشد اقتصادی است. اما برخی شغلی کارمندان دولت هنوز در حال کار برای به اجرا درآوردن محیط زیست حمایت.

حدود 464 کیلومتر مربع از آمازون درخت پوشش کاهش از ژانویه تا آوریل 55 درصد افزایش از همان آخرین دوره سال و یک منطقه تقریبا 20 برابر اندازه منهتن با توجه به برزیل, موسسه ملی تحقیقات فضایی یک سازمان دولتی است که آهنگ زدایی با تصاویر ماهواره ای.

در حال حاضر در سال گذشته, جنگل زدایی در آمازون رسیده بود سطح دیده نمی شود پس از سال 2008 است.

در همان زمان coronavirus کشته شدن بیش از 34 ، 000 مردم در برزیل که در حال حاضر دارای بالاترین روزانه تعداد مرگ و میر در جهان است.

گزارش شد کمک توسط Damien غار Livia البک-Ripka, Ceylan Yeginsu, Elian Peltier Yonette یوسف ادواردو پورتر, پاتریشیا کوهن, Ernesto Londoño مانوئلا Andreoni, Leticia Casado بن Casselman و پائولا Span.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *