Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایالات متحده پیشی ایتالیا در مجموع مرگ و میر به عنوان مسیحیان آماده شدن برای جشن عید پاک در خانه

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • کشورها در سراسر جهان با وزن هزینه ها و مزایای بازگشایی جامعه است.
 • یک بار معاینه نشان می دهد میزان جمهور تهمت را آهسته پاسخ به این ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 20 ، 000 زندگی در آمریکا
 • پاپ فرانسیس می گویند عید پاک انبوه و تحویل سالانه پیام توسط live-stream.
 • مونترال پلیس باز تحقیقات جنایی را به مرگ در خانه سالمندان.
 • استرالیا مشتاق به لباس و سطل زباله را.
 • مودی سیگنال های که هند را گسترش مستند بزرگترین.
اعتبار…Arash Khamooshi برای نیویورک تایمز

کشورها در سراسر جهان با وزن هزینه ها و مزایای بازگشایی جامعه است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه آن حمله جهانی در روز شنبه با بیش از 1.7 میلیون شناخته شده موارد ثبت شده در سراسر جهان و حداقل 108,000 مرگ و میر.

اما حتی به عنوان برخی از کشورها برای پیوستن به فهرست کسانی که با گسترده مستند سفارشات و دیگران حفظ یا گسترش فراگیر خاموش شدن ناگهانی دیگران را آغاز کرده اند eyeing مزایای بازگشایی حداقل برخی از بخش هایی از جامعه است.

در ایران, سخت ترین-آمار کشور تا کنون در آن منطقه برخی از ادارات و مغازه ها و کارخانه ها و دیگر کسب و کار شروع بازگشایی در روز شنبه به عنوان ملی مستند برداشته شده است در مراحل. حسن روحانی رئیس جمهور گفت: هفته گذشته که اقتصادی و دولت باید فعالیت ادامه خواهد داد. روز شنبه گفت که مردم هنوز هم باید رعایت اجتماعی فاصله.

بلند کردن اجسام از محدودیت آمد و با وجود هشدارهای از کشور وزارت بهداشت است که بازگشایی می تواند یک جدید سنبله در موارد و ده ها هزار نفر از مرگ و میر اضافی.

برخی از مهمترین grievously آمار کشور در اروپا و در حالی که هنوز ضبط صدها جدید مرگ و میر در هر روز می گویند که بدترین به نظر می رسد به گذشته است. برنامه های خود را به سهولت برخی از محدودیت های آنها احتیاط را عادی اما به جای یک مرحله جدید از یادگیری چگونه با خیال راحت به زندگی با این بیماری همه گیر.

اسپانیا با جهان بالاترین caseload پس از ایالات متحده در حال آماده سازی اجازه می دهد تا برخی از غیر ضروری کارکنان به بازگشت به کار در روز دوشنبه. این کشور گزارش شده است کاهش مرگ و نرخ رشد روزانه در موارد جدید از حدود 3 درصد در مقایسه با 20 درصد در اواسط ماه مارس.

ایتالیا که به شرح زیر اسپانیا در موارد اما دارای بالاترین مرگ و میر پس از ایالات متحده اجازه خواهد داد که برخی از کتاب فروشی لباس کودکان مغازه ها و برخی جنگلداری-مشاغل مرتبط به از سرگیری عملیات پس از محدودیت های فعلی منقضی روز سه شنبه.

اتریش قصد دارد به بازگشایی مغازه های کوچکتر از این به بعد آخر هفته. جمهوری چک در حال باز کردن فروشگاه خود و مردم می توانند بازی تنیس و شنا بروید. دانمارک ممکن است بازگشایی مهد کودک ها و مدارس شروع هفته آینده نروژ اجازه خواهد داد که دانش آموزان را به حضور در مهد کودک.

و چین به پایان رسید خود را مستند ووهان که در آن coronavirus اول پدید آمده است.

برای بسیاری از کشورها به این سوال که آیا به سهولت محدودیت ندارد پاسخ روشن نشده است. در ایالات متحده رئیس جمهور تهمت و فرمانداران هر یک از دولت متعادل هستند تماس از کارشناسان پزشکی به نگه داشتن محدودیت در محل با درخواست از بانکداران و مدیران شرکت ها و صاحبان صنایع به سهولت آنها را.

هند از سوی دیگر به نظر می رسد مجموعه ای برای تمدید 21-day مستند برای همه 1.3 میلیارد شهروندان برای بیش از دو هفته حمل آن به پایان ماه آوریل است.

برخی از کشورها در محل قرار داده و اقدامات جدید. ترکیه روز جمعه دستور داد دو روز مقررات منع رفت و آمد برای 31 استان. و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دستور داده است تا ترافیک هوایی به کشور آمریکا و کوبا پس از بیش از 70 نفر که وارد از نیوآرک, N. J., در صبح روز شنبه چپ فرودگاه بن گوریون بدون تاییدیه رسمی از خود اجباری قرنطینه برنامه ها و چک های خود را در درجه حرارت.

یک بار معاینه نشان می دهد میزان جمهور تهمت را آهسته پاسخ به این ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 20 ، 000 زندگی در آمریکا

در طول ماه ژانویه به عنوان رئیس جمهور بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن بازی پایین جدیت ویروس و تمرکز بر مسائل دیگر آرایه ای از اعداد و ارقام در داخل خود دولت از مشاوران ارشد کاخ سفید به کارشناسان در کابینه ادارات و سازمان های اطلاعاتی — شناسایی خطر به صدا هشدار دهنده و روشن شدن نیاز به اقدام تهاجمی.

ده ها تن از مصاحبه و بررسی ایمیل ها و دیگر سوابق توسط نیویورک تایمز نشان داد بسیاری از قبلا گزارش نشده جزئیات از ریشه و میزان آقای تهمت توقف پاسخ. جزئیات کامل بررسی است.

این کشور در حال حاضر بیش از 515,000 تایید موارد تا کنون بزرگترین تعداد و بیش از 20 ، 000 مرگ و میر بیش از ایتالیا را به عنوان جهان سنگین ترین تلفات. بیش از 16 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست.

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در ایالات متحده:

 • روز شنبه آمریکا پیشی ایتالیا در مجموع تعداد تایید مرگ از coronavirus با 20,109. دولت پیش بینی های به دست آمده توسط نیویورک تایمز در بر داشت که بدون هیچ گونه کاهش مرگ و میر از این ویروس می تواند رسیده اند 300,000 — و که آن را می تواند به 200,000 اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسانسور 30 روز اقامت-در-خانه سفارشات. دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی برای ایالات متحده است.

 • مسیحیان در سراسر ایالات متحده آماده برای جشن عید پاک با جمع آوری عملا در یکشنبه تا حد زیادی زیر stay-در-خانه سفارشات و راهنمایی از مقامات بهداشت. یک تعداد انگشت شماری از شبان تنها در ایالات لوئیزیانا و می سی سی پی برنامه ریزی برای برگزاری فرد خدمات در سرپیچی از محدودیت در تجمع جرم با استناد به آنها آزادی مذهبی. رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک صدای جیر جیر است که او را به سازمان دیده بان آنلاین خدمات First Baptist دالاس به رهبری رابرت Jeffress یکی از حامیان برجسته.

 • بزرگترین متحده در حال تقسیم زمانی و چگونه به بازگشایی شده است. فرمانداران تگزاس و فلوریدا هر دو حزب جمهوریخواه را آغاز کرده اند صحبت کردن در مورد بازگشایی کسب و کار و مدارس و انعکاس سیگنال از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما رهبران کالیفرنیا و نیویورک هر دو دموکرات هستند صدایی محتاط تر یادداشت ها.

 • مقامات در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع با بیش از 180,000 موارد به نظر می رسد اختلاف نظر بر سر اینکه آیا شهر نیویورک مدارس بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی. دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی برای نیویورک منطقه است.

 • با استناد به این ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که صدور ویزا مجازات در کشورهایی که حاضر به قبول مردم آمریکا با هدف اخراج.

 • با بسیاری از رستوران ها و مدارس بسته و دیگر منابع و تقاضا مختل بسیاری از بزرگترین مزارع این کشور مجبور به نابود کردن ده ها میلیون پوند از مواد غذایی تازه که آنها شده اند قادر به فروش و یا کمک مالی به بانک های مواد غذایی که تنها می تواند جذب کند بنابراین مقدار مواد غذایی فاسد شدنی.

پاپ فرانسیس می گویند عید پاک انبوه و تحویل سالانه پیام توسط live-stream.

در سال گذشته واتیکان نیروی پلیس تخمین زده است که 70,000 وفادار کهنه به میدان سنت پیتر در صبح روز عید پاک به شنیدن پاپ تحویل خود را در “Urbi et Orbi” (“به شهر و به جهان”) پیام پس از عید پاک توده.

اما روز یکشنبه پاپ فرانسیس نمی ابلاغ پیام عید پاک خود و برکت از یک پنجره در قصر پاپ از جایی که او به استقبال وفادار ترین روزهای یکشنبه. به جای فرانسیس زندگی می کنند جریان جرم و به دنبال آن پیام و یک برکت و رحمت در واتیکان اخبار سایت, شروع و در ساعت 11 صبح به وقت محلی (ساعت 5 شرقی).

مردم در حال ممنوع از تجمع در میدان. و فرانسیس را جشن می گیرند جرم تنها با چند دستیاران داخل خالی کلیسای.

واتیکان نیز زندگی جریان Crucis از طریق سنتی خوب صفوف جمعه که تداعی ایستگاه از صلیب منجر به مصلوب شدن مسیح است در میدان سنت پیتر به جای رم کولوسئوم که در آن است به طور سنتی برگزار شد. در پایان صفوف فرانسیس در سکوت دعا قبل از صلیب عیسی چوبی که تا به حال انجام شده در رم 16 قرن طاعون.

زودتر جمعه فرانسیس به نام یک تلویزیون دولتی روز جمعه ویژه ای می گویند او احساس نزدیک به قربانیان این بیماری همه گیر و بود که او به فکر کردن در مورد “پزشکان, پرستاران, راهبه و کشیش که مرده بود در خط مقدم به عنوان سربازان دادن زندگی خود را برای عشق.”

در این بیماری همه گیر بسیاری از آنها مقاوم در برابر در جوامع خود را در بیمارستان و مراقبت از بیمار است. “حتی امروز مردم مصلوب شدن و مردن برای عشق” فرانسیس گفت.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1,731,000 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

مونترال پلیس باز تحقیقات جنایی را به مرگ در خانه سالمندان.

پلیس در مونترال گفت: در شب شنبه که آنها تا به حال راه اندازی یک پرونده جنایی به محل اقامت خصوصی برای افراد مسن پس از 31 نفر کشته شده بود وجود دارد از مارس 13, حداقل پنج تن از آنها از تایید موارد Covid-19.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, گفت که دولت را آموخته بود و از مرگ و میر در 150 تخت Résidence Herron در حومه غرب مونترال در روز جمعه و معتقد است که آنها به مبلغ “سهل انگاری ناخالص.”

“این وحشتناک است چه اتفاقی افتاده است” آقای ایتالیایی, توالت گفت:, و اضافه کرد که زمانی که از مقامات منطقه ای بهداشت و درمان سازمان وارد شده بود در محل اقامت در مارس 29 به بررسی “تقریبا تمام کارکنان رفته بود.”

که در آن نقطه او گفت: اقتدار اعزام یک تیم از کارکنان بهداشتی برای مراقبت از ساکنان و آن را در حال حاضر بیش از در حال اجرا از محل اقامت.

یک بررسی توسط مونترال روزنامه, یک روزنامه محلی گفت که ساکنان شده بود کشف unfed و پوشیدن لباس های پوشش داده شده با مدفوع.

آقای ایتالیایی, توالت, گفت که آن را “غیر قابل قبول” چگونه افراد مسن بودند که برای مراقبت در کبک و کمبود پرسنل و کمبود حقوق بوده است یک موضوع در حال انجام در بخش خصوصی اجرا خوابگاه. “من افتخار می کنم به دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت:.

Résidence Herron متعلق به کبک شرکت املاک و مستغلات به نام Katasa که دارای شش بازنشستگی دیگر خوابگاه. این شرکت نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر در روز شنبه. اما قبلا گفته شده بود انجام بهترین خود را تحت شرایطی چالش برانگیز.

کبک دارای ضربه سخت شده توسط coronavirus. به عنوان روز آن را به حال 12,292 مورد تأیید و 289 مرگ و میر. بیش از 90 درصد از کسانی که فوت شده 70 یا مسن تر.

مقامات روز شنبه گفت که پس از یک اقامت در Herron تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس های منطقه ای مقامات بهداشت تا به حال به خارج از محل اقامت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت ساکنان آن اما رد شد. مقامات پس از آن به دست آمده حکم دادگاه برای به دست آوردن دسترسی به فایل های پزشکی و آموخته از تعداد مرگ و میر در روز جمعه.

کبک وزیر بهداشت, Danielle McCann دستور چک از خوابگاه های خصوصی برای سالمندان در سراسر استان.

استرالیا مشتاق به لباس و سطل زباله را.

در استرالیا که در آن coronavirus عفونت افزایش یافته است گذشته از 6000 و کشورهای بزرگ در حال روی زمین افتاده و پایدار بحران بی سابقه اقتصادی ساکنان پیدا کرده اند و شادی در به سادگی گرفتن سطل زباله.

بن انزوا تفرج عمومی Facebook که آغاز شده در ماه گذشته و رشد به بیش از 600 ، 000 کاربران را تشویق می کند استرالیایی به دریافت خلاق با خود دفع زباله است.

“بنابراین اساسا بن می رود بیشتر از ما پس بیایید لباس برای مناسبت” شرح گروه گفت. “علاقه داشتن به لباس, آرایش, توتو … خلاق!”

هزاران نفر از عکس ها بارگذاری شده اند. وجود دارد هیچ کمبود از bunnies عید پاک, دایناسورها و دیگر تشخیص چهره مثل برف سفید و Peppa خوک همه گرفتن سطل زباله. حتی برخی از حیوانات خانگی اضافه شده است به مخلوط.

یکی از خلاق تر پست ها نشان داد یک مرد با داشتن یک روز اسپا در بن و دیگر نشان داد یک خانواده برگزاری مسخره عروسی که عروس, عروسی, بن, به دنبال دریافت.

روند رسیده Twitter و Instagram, که در آن مردم در حال برچسب زدن عکس های خود را #BinIsolationOuting.

مودی سیگنال های که هند را گسترش مستند بزرگترین.

هند به نظر می رسد مجموعه ای برای گسترش در سراسر کشور مستند برای همه 1.3 میلیارد شهروندان و مقامات دولتی گفت: در روز شنبه.

بیانیه ای از نخست وزیر نارندرا دفتر گفت: رئیس وزرای هند متحده تا به حال به اجماع رسیده به گسترش موجود 21-day مستند برای دو هفته زمانی که آن را به پایان می رسد در 15 آوریل.

در دیدار با مقامات ارشد آقای مودی گفت: این مستند کمک کرده بود شیرین کاری گسترش Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس که “ثابت هوشیاری پارامونت” با توجه به این بیانیه.

این بیانیه را روشن آقای مودی تصمیم نهایی اما برخی کشورها در حال حاضر به تمدید محدودیت به پایان ماه.

“ساعت گرفته شده درست تصمیم به گسترش مستند” Arvind Kejriwal, وزیر دهلی نو در توییتر نوشت بدون توضیح. “اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر تمام دستاوردهای از دست رفته خواهد بود.”

هندی مقامات مواجه شده اند متناوب چالش ها در اجرای این مستند که به اثر رفت در مارس 25 با چهار ساعته. آن را تعطیل تقریبا همه کسب و کار و حمل و نقل در کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

زنجیره تامین اختلالات پیچیده توزیع مواد غذایی به سرخپوستان که تکیه بر یارانه. صدها هزار نفر از کارگران مهاجر زندگی دست به دهان خود را به دام افتاده در شهرستانها بزرگ است. برخی سوار بر صد مایل سفر با پای پیاده برای رسیدن به روستاهای خود.

هند نسبتا کم تعداد موارد تایید شده — در مورد 7,500 — اما تست بسیار محدود و تعداد زیادی از موارد فاجعه بار خواهد بود. مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور ضعیف است و میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند و در بسته بندی مناطق شهری ساخت اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است.

آقای مودی ملی هندو دولت همچنان به رسم انتقاد آن است که محدود کردن آزادی مطبوعات.

گزارش شد کمک دن Bilefsky کای شولتز, جرثقیل تیلور کورتنی Mabeus و Amie Tsang.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>