Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایالات متحده شیوع گسترش به شرق ساحل می بیند آن را در اول مرگ و میر

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ایالات متحده موارد عبور از 300 و اولین East Coast مرگ و میر گزارش شده است.
  • در این استان که در آن ویروس پدید آمده تنها موارد جدید در ووهان.
  • اپیدمی رشد در نرخ هشدار دهنده در اروپا است.
  • چین می گوید صادرات آن سقوط به عنوان شیوع زمان نگه دارید.
  • جنوب غربی منجر به یک لیست طولانی از لغو وقایع است.
  • هر کس در شاهزاده بزرگ کشتی کروز را آزمایش می شود و پس از 21 آزمایش مثبت است.
  • چگونه به قرنطینه خودتان. (حتی حیوان خانگی سگ.)
اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

مقامات در سراسر ایالات متحده گزارش 307 مورد از coronavirus و 17 کشته و جمعه با فلوریدا گزارش اول مرگ و میر در سواحل شرق. تعدادی از عفونت نیست و تعداد 21 نفر که آزمایش مثبت روی یک کشتی کروز خاموش کالیفرنیا.

فلوریدا مقامات در شب جمعه از این گفته شده بود دو مرگ و میر در کشور مربوط به کوروناویروس. هر دو از مردم تا به حال سفر بین المللی گفتند.

هاوایی گزارش اول خود را تایید عفونت کسی که تا به حال شده است در کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم.

سواحل غرب متحمل شده است فشار از تلفات در ایالات متحده است. واشنگتن را ثبت کرده ترین coronavirus موارد بیش از 80 و بالاترین تعداد مرگ و میر 14. بسیاری از موارد منجر به مرگ آمده از Seattle-منطقه خانه سالمندان است. مقامات در شهرستان کینگ بشویید. گفت: 15 ساکنان از تسهیلات زندگی, مرکز مراقبت از گرفته شده بود به بیمارستان بیش از 24 ساعت گذشته.

دو ساکنان دیگر سیاتل-منطقه مجتمع که تا حد زیادی در خدمت افراد مسن در حال حاضر نیز در بیمارستان بستری شده است و آزمایش مثبت گفته است که شناسایی آنها را به عنوان ایساکو پرستاری & مرکز توانبخشی و ایدا Culver خانه راونا.

ردیابی هر Coronavirus مورد در ایالات متحده آمریکا: نقشه کامل

نقشه ها نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس و تعداد موارد و مرگ و میر توسط دولت است.

هوبئی چین استان در مرکز coronavirus شیوع گزارش شده در روز شنبه که برای دو روز متوالی در این استان دیده بود هیچ عفونت های جدید در خارج از پایتخت آن ووهان. اخبار تایید کرد که چین جدید مرگ و میر به طور فزاینده ای متمرکز است که در شهرستان که در آن ویروس پدید آمده در حالی که بقیه از استان و سایر نقاط کشور — تا حد زیادی در امان ماند.

هوبئی گزارش 74 عفونت های جدید در روز شنبه در ووهان. چین همچنین از ثبت 24 مورد در افرادی که تا به حال وارد شده از خارج از کشور از جمله 17 در Gansu, یک, غرب چینی استان است. به استثنای عفونت در ووهان و در میان مهاجران از خارج از کشور وجود دارد تنها یک جدید دیگر عفونت در سایر نقاط چین است.

چین همچنین گزارش داد 28 مرگ و میر در میان کسانی که با این ویروس همه در هوبئی استان است. در مقایسه وجود دارد 49 مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایتالیا در روز جمعه.

روند رو به پایین در چین است و در نتیجه تمام تلاش های دولت برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که در هزینه بزرگ به اقتصاد کشور و زندگی اجتماعی. از ژانویه, دولت تصویب شده است در سراسر کشور قرنطینه و محدودیت های مسافرتی قرار داده و هوبئی تحت سخت مستند به طور موثر وافرش به نگارش در 56 میلیون نفر است.

شماره جدید منعکس کننده کاهش شیب از فقط چند هفته قبل از آن. در یک نقطه در اوایل فوریه, Hubei گزارش بیش از 1400 مورد جدید در خارج ووهان در یک روز.

یکی از دولت منصوب محققان چینی در حال کار برای کنترل شیوع این بیماری گفت: دولت اجرا روزنامه مردم روز دوشنبه که بر اساس اطلاعات او انتظار می رود ووهان به آمار صفر عفونت های جدید در اواخر این ماه.

تعدادی از عفونت های صعود گذشته 7,300 در اروپا در روز جمعه — بیش از دو برابر شدن فقط در سه روز.

فرانسه و انگلیس و اسپانیا و هلند و ایتالیا و دیگران هر یک از ثبت بزرگترین آنها یک روز را افزایش می دهد در موارد. بیش از 30 کشور اروپایی در حال حاضر موارد; 10 از آنها باید حداقل 100 هر.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

یک عضو پارلمان فرانسه آزمایش مثبت برای ویروس. پزشکان در بریتانیا هشدار داده است که در حال حاضر تیره و تار مراقبت از سلامت سیستم وجود دارد می تواند به عنوان ضعف وقوع رشد می کند و این کشور تا به حال دوم آن coronavirus مرگ است.

در ایتالیا با بدترین شیوع خارج از آسیا و تلفات در روز جمعه افزایش یافت و به بیش از 4,600 موارد 197 از آنها کشنده را افزایش می دهد تقریبا 800 عفونت و 49 مرگ و میر از روز قبل. تنها چین تا به حال بیشتر مردم از جدید کروناویروس.

پاپ فرانسیس تا به حال سرد برای بیش از یک هفته و در روز پنج شنبه یک سخنگوی واتیکان ماتئو برونی گفت که پاپ بیماری بود “در حال اجرا در آن دوره به دلیل.”

او همچنین به خبرنگاران گفت که واتیکان بود “تحصیل در رشته اقدامات برای جلوگیری از گسترش Covid-19” این بیماری ناشی از کروناویروس جدید است که می تواند بر آینده فعالیت های مربوط به پاپ.

آلمان و فرانسه و اسپانیا با بزرگترین شیوع بیماری در اروپا بیش از 1700 موارد ترکیبی از کمتر از 1200 تا در روز پنج شنبه. در سوئیس تایید caseload دو برابر شده و به بیش از 200.

خارج از اروپا و در ایران شیوع بیماری های, یکی از بزرگترین, دولت گزارش داد بیش از 4700 عفونت افزایش بیش از 1200 از روز قبل.

ادوارد فیلیپ, نخست وزیر فرانسه اعلام کرد 15 روز بسته شدن مدرسه در دو منطقه Oise و Haut-Rhin.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 102,000 مردم در حداقل 89 کشور جهان است.

تجارت چین رنج می برد به عنوان اپیدمی فلج کارخانه تولید فلج زیادی از این کشور در صنعت حمل و نقل و ایجاد موقت افتاده در بنادر.

صادرات از کشور چین, بزرگترین تولید کننده در جهان و دومین اقتصاد سقوط 17.2 درصد در دو ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با توجه به آمار منتشر شده از صبح روز شنبه توسط اداره کل گمرک. واردات 4 درصد کاهش یافت.

چین واردات گوشت و سویا و دارو و تجهیزات پزشکی جبران کاهش واردات از نیمه هادی ها به عنوان کشور, الکترونیک, کارخانه های تعطیل هفته.

زمان سال نو قمری جشن را تحت تاثیر قرار داده و آن را سخت به مقایسه هر دو ماه ژانویه و یا فوریه به طور جداگانه به همان ماه در سال گذشته است. این تعطیلات یک هفته ای کاهش یافت و در اواخر ماه ژانویه سال جاری و در اوایل فوریه سال گذشته است.

شرکت ها سعی کنید هر سال به صادرات و واردات به عنوان آنجا که ممکن است قبل از تعطیلات. این محموله در اوایل ژانویه زمانی که مقامات چینی هنوز کتمان گسترش این بیماری ممکن است ضعیف شیب از این سال را به رها کردن.

کاهش منعکس دو مشکلات کمتری از کالا شد تولید می شود و آنچه که ساخته شده نمی تواند منتقل شود. Gao Gao, یک معاون دبیر کل دولت چین ملی توسعه و اصلاحات کمیسیون گفت: در اخبار جلسه در صبح روز جمعه است که 80 درصد از چین شرکت تدارکات گفته بود دولت است که آنها تا به حال شده است به شدت تحت تاثیر قرار.

تا پایان ماه فوریه تنها 70 درصد از صنعت کامیون و دیگر وسایل نقلیه عملیاتی شدند تا حدودی به دلیل بسیاری از رانندگان رشته دور از کارفرمایان خود را توسط قرنطينه و موانع دیگر آقای گائو گفت. چین در تلاش است تا مشکل با سفارش که یک بار درایور کامل 14 روز در قرنطینه پس از بازگشت خود از زادگاه خود در پایان تعطیلات آنها تحت اضافی قرنطينه در شهرستانها که به آنها مراجعه کنید در حالی که رانندگی حمل و نقل.

34 سالانه edition of South by Southwest جشنواره سالانه موسیقی, فیلم و تکنولوژی در Austin, Tex., که تبدیل به یک جهانی قرعه کشی شد دستور لغو شده در روز جمعه توسط مقامات محلی بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

جشنواره دهندگان و مقامات دولت آمده بود تحت فشار شدید در روزهای اخیر به جلو و پلاگین با بیش از 50000 نفر با امضای یک درخواست و یک لیست در حال رشد از شرکت های فن آوری — در میان آنها Apple, Facebook, Twitter و Infinite — اعلام خروج خود را.

جشنواره بود که از اجرا مارس 13-22 با حوادث در سراسر میله ها و فاصله ها را در Austin, در علاوه بر این به کنفرانس اصلی فعالیت های.

لغو است و شاید بزرگترین صدمات را از این ویروس تا کنون بین المللی تقویم فرهنگی. در سال گذشته جنوب جنوب غربی به حوادث مختلف تا به حال در ترکیب حضور 417,000 از جمله 159,000 که به موسیقی بخش با توجه به جشنواره آمار و ارقام.

دو دیگر مقیاس بزرگ multiday تجمعات نیز نامیده می شود و یا به عقب رانده روز جمعه: Emerald City, Comic Con, یک کنوانسیون که به تساوی هزاران نفر از مردم به سیاتل هر سال به تعویق افتاد تا تابستان; و فوق العاده, موسیقی در جشنواره های موسیقی رقص الکترونیکی رویداد سالانه برگزار در میامی که در آن مقامات شهرستان مسدود رویداد از رفتن.

همه 3,533 افراد داخل کشتی کروز معطل ماندن سان فرانسیسکو آزمایش می شود برای coronavirus پس از 19 خدمه و دو مسافر آزمایش مثبت, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت: در روز جمعه.

کشتی شاهزاده بزرگ شده بود متوقف کردن ساحل در چهارشنبه تا مسافران با امکان coronavirus علائم و یا قرار گرفتن در معرض می تواند آزمایش می شود. روز پنج شنبه یک هلیکوپتر گارد ساحلی پرواز تست کیت به کشتی و پرواز نمونه برای 46 نفر به ساحل.

“بیست و یک از کسانی که در کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus 24 آزمایش منفی و یک آزمون بی نتیجه بود” آقای پنس گفت: در کاخ سفید اخبار توجیهی — blindsiding مسافران و کشتی اپراتورهای.

“ما در حال توسعه یک طرح است که اجرا خواهد شد این آخر هفته را به, کشتی به غیر تجاری بندر,” او اضافه شده است. “همه مسافران و خدمه خواهد شد تست شده برای coronavirus. کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز بیشتری به توجه پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

آقای پنس گفت: وزارت دفاع مشغول به کار بود برای قرار دادن یک کالیفرنیا پایگاه نظامی که در آن مسافران در کشتی می تواند آزمایش می شود. دو پایگاه هوایی در دولت استفاده شده است به خانه قرنطینه آمریکایی ها عودت از آسیا است.

مدت کوتاهی پس از آقای پنس را توجیهی, کشتی کاپیتان آمد بیش از بلندگو و عذرخواهی کرد که مسافران گرفتن به روز رسانی از اخبار تلویزیون به جای او. کاپیتان گفت که او تا به حال دریافت نکرده اند هر گونه اطلاع در مورد اخبار و توجیهی که کشتی را به اطلاع افراد از نتایج آزمون “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

شاهزاده خانم کروز خط گفت: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات گفته بود که دکتر در هیئت مدیره از نتایج به عنوان آقای پنس صحبت شد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا گفت که او ترجیح داده اند و نه اجازه دهید به مسافران پیاده روی خاک آمریکا. “من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما,” او گفت:. “و آن را تقصیر مردم بر کشتی یا. خوب ؟ آن را تقصیر آنها هم نیست. و آنها عمدتا آمریکایی است.”

او افزود که پس از همه, او مجاز, مقامات بهداشت فدرال تصمیم گیری کند.

اگر شما در حال بازگشت از منطقه ای که شیوع کروناویروس و یا اگر شما شده است در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت شما ممکن است خواسته شود برای منزوی کردن خودتان در خانه برای دو هفته فرض دوره کمون برای coronavirus.

آن را آسان به خود را قفل و دور از خانواده و دوستان خود. اینها اصول اولیه.

انزوا اگر شما در حال آلوده شده اند و یا در معرض coronavirus شما باید seclude خود را از شریک زندگی خود را خود مشاوره ازدواج و مشاوره خود را و فرزندان خود را به افراد مسن و حتی حیوانات خانگی خود را. اگر شما اتاق خود را باید تعیین شده برای خود را منحصر به فرد استفاده کنید. هیچ بازدید کننده ای مگر آن کاملا ضروری است. نمی گرفتن اتوبوس و مترو و یا حتی یک تاکسی.

ماسک اگر شما باید در اطراف افراد دیگر در خانه خود و یا در یک ماشین چون شما در راه خود را به یک پزشک را ببینید (و تنها پس از شما به نام اول) — پوشیدن ماسک. هر کس دیگری باید بیش از حد.

بهداشت پوشش دهان و بینی خود را با دستمال به سرفه یا عطسه کردن و دور انداختن آن در یک صف سطل زباله می تواند. بلافاصله دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. شما می توانید با استفاده از ضد عفونی کننده اما آب و صابون ترجیح داده می شوند. شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان اگر شما فقط آنها را شسته.

ضد عفونی به اشتراک نمی, غذاهای, ليوان, قاشق, حوله یا ملافه. شستن این موارد پس از استفاده از آنها. استفاده از یک خانواده پاک کن برای پاک کردن کانتر کابینت آشپزخانه دستگیره های درب دستشویی و وسایل توالت همراه, کیبورد تبلت و میز کنار تخت. که همچنین می رود برای هر سطح که ممکن است آلوده به مایعات بدن.

خانواده اعضای هنگامی که در اطراف بیمار پوشیدن یک ماسک صورت و اضافه کردن دستکش, اگر شما در حال دست زدن به هر چیزی که ممکن است حمل بیمار مایعات بدن. دور از ماسک و دستکش بلافاصله. سالمندان و اعضای آن با شرایط مزمن پزشکی باید حداقل رساندن تماس با منزوی فرد است.

گزارش شد کمک توسط الیزا شاپیرو, کتی راجرز Roni Caryn رابین کیت Bradsher توماس فولر سارا Mervosh تیم Arango جنی ناخالص بن Sisario جولیا Jacobs and Amy شین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>