Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا و آمریکا بسیاری از مرگ’ در حالی که بازبینی عید پاک خدمات

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • رئیس جمهور تهمت veers از پیش بینی ‘تعداد زیادی از مرگ’ به بازبینی خدمات عید پاک.
  • آمریکا را ذخیره مقادیر زیادی از یک ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور می گوید هر چند اثبات آن می تواند درمان coronavirus اندک است.
  • Coronavirus کوبیده شده است بروکلین بیمارستان و بیماران آن است.
  • 24 ساعت در همه گیر امریکا
  • پزشکان در کنگره در حال فشار دادن به صورت تهاجمی تر coronavirus پاسخ.
اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت veers از پیش بینی ‘تعداد زیادی از مرگ’ به بازبینی خدمات عید پاک.

Veering از گریم هشدار به او اطمینان در یک کنفرانس خبری رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه پیش بینی افزایش مرگ و میر در آنچه ممکن است “سخت ترین هفته” از coronavirus قبل از همه گیر نیز توزیع اثبات نشده توصیه های پزشکی. او پیشنهاد کرد که دوباره آمریکایی ها ممکن است قادر به جمع شدن برای عید پاک یکشنبه خدمات.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مرگ” آقای ترامپ گفت: در جایی که او و دیگر مقامات آمریکایی به تصویر کشیده شده برخی از نقاط ایالات متحده به عنوان صعود به سمت قله از بحران, در حالی که هشدار جدید که نقاط داغ در حال ظهور بودند در پنسیلوانیا کلرادو و واشنگتن ،

در یک نقطه و آقای ترامپ که در ابتدا مجموعه ای از یکشنبه عید پاک به عنوان یک تاریخ هدف برای بازگشایی این کشور قبل از حمایت کردن گفت که تعطیلات خواهد بود به خصوص “غم” بعد برای آمریکایی ها ممنوع از جمع در اعداد بزرگ است. او گفت که او دوباره می خواهم به در نظر گرفتن آرامش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای عید پاک خدمات و که او تا به حال گفت: مشاوران “شاید ما می تواند اجازه می دهد به ویژه برای کلیساها” گردهمایی که احتمالا خارج با “بزرگ جدایی است.”

“این چیزی است که ما باید به بحث در مورد” او اضافه شده اما او اعلام نشده است هر گونه تغییر در موجود فدرال توصیه. “اما کسی را گویند که به خوبی از پس شما مرتب کردن بر اساس از باز کردن آن را به شما می دانید, آیا می خواهید را به شانس در حال انجام است که هنگامی که ما انجام داده ایم به طوری خوبی؟”

بیش از 8000 نفر کشته شده اند که تا کنون در ایالات متحده, اما کاخ سفید گفت: پیش بینی های خود را نشان می دهد که حداقل 100000 نفر می میرند و از آنجا که از virus.

“بعد از دو هفته فوق العاده مهم” دکتر گفت: دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده. “این لحظه ای به رفتن به فروشگاه مواد غذایی نه رفتن به داروخانه اما انجام همه چیز شما می توانید به نگه داشتن خانواده خود و دوستان خود را امن و این بدان معناست که همه انجام شش پا فاصله شستن دست خود را.”

دکتر Birx همچنین گفت که دیترویت و نیویورک و لوئیزیانا — زمان نقاط داغ — احتمال رسیدن به یک قله در شش تا هفت روز به نقل از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی را پیش بینی.

آمریکا را ذخیره مقادیر زیادی از یک ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور می گوید هر چند اثبات آن می تواند درمان coronavirus اندک است.

رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد نشان می دهد در روز شنبه که دولت فدرال بود با قرار دادن مقادیر زیادی از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در آن استراتژیک ملی ذخایر صحبت خوش بینانه در مورد پتانسیل آن برای درمان coronavirus بیماران و گفت: او را در نظر گرفتن آن خود را در صورت نیاز.

اما تنها گزارش های موردی و کوچک کارآزمایی بالینی نشان داده اند هر گونه منافع و F. D. A. نه تایید این دارو برای coronavirus درمان است. همچنین افزایش علاقه به مواد مخدر رئیس جمهور است به کمک فن را ترک کرده است بیمارانی که با تکیه بر آن برای درمان بیماری های مزمن بدانم که آیا آنها قادر خواهند بود برای پر کردن نسخه خود را.

“ما در حال رفتن به توزیع آن از طریق استراتژیک ملی ذخایر” آقای ترامپ گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری افزود: “ما باید میلیون ها و میلیون ها نفر از دوز از آن است.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی دریافت 30 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین سولفات ماه گذشته از Sandoz یک بخش از نوارتیس یک شرکت دارویی در سوئیس برای استفاده در آزمایش های بالینی و به طور بالقوه درمان coronavirus بیماران.

گزارش های قبلی از چین و فرانسه که هیدروکسی کلروکین به نظر می رسید برای کمک به بیماران همراه با مشتاق نظرات از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را ایجاد وزوز در اطراف مواد مخدر و از نزدیک مربوط به کلروکين که استفاده شده است برای چندین دهه برای درمان بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید. متعاقب آن افزایش تقاضا منجر به احتکار و کمبود.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1.1 میلیون نفر در حداقل 175 کشور جهان است.

Coronavirus کوبیده شده است بروکلین بیمارستان و بیماران آن است.

ساکنان از I. C. U. در بروکلین بیمارستان مرکز ارائه موارد خود را به حضور پزشکان در هفته گذشته صحبت مختصر و در حراج-سرعت را دوست دارم.

“بستری حاد هيپوکسيک نارسایی تنفسی ثانویه به احتمال زیاد Covid-19.”

“بستری حاد هيپوکسيک نارسایی تنفسی ثانویه به تایید Covid-19.”

“بستری حاد هيپوکسيک نارسایی تنفسی بالا ظن Covid-19.”

تقریبا هر فرد دروغ گفتن در بستر در بخش مراقبت ويژه فقط به عنوان در اصلی یکی بود تنفس با کمک یک دستگاه تهويه مکانيکی.

وجود دارد بیماران خود را در 80s و در 30s خود را. بیمارانی که آسم و دیابت کمک خود را توضیح دهد بیماری جدی است. و بیمارانی که به نظر می رسید به هیچ عوامل خطر در همه. بیماران از خانه های سالمندان. بیمارانی که تا به حال هیچ خانه. زنان باردار و برخی از آنان خواهد بود و نه آگاهانه هنگامی که نوزادان خود را تحویل داده شد برای افزایش شانس خود را از بازمانده برای بالا بردن فرزندان خود را.

این هفته که coronavirus بحران کوبیده بیمارستان ها در سراسر شهر نیویورک که در آن مرگ و میر رسیده و بیش از 2000 به عنوان فرماندار هشدار داد که حیاتی لوازم و تجهیزات خواهد اجرا در فقط چند روز به عنوان شهردار التماس برای بیشتر پزشکان و بیمارستان مقامات و رهبران سیاسی به طور یکسان اذعان کرد که وضعیت را بدتر.

در بروکلین مرکز بیمارستان — متوسط-حجم مستقل بیمارستان جامعه — که تلفات مشهود بود. مرگ و میر نسبت به این ویروس بیش از quintupled از هفته گذشته است. تعداد بستری تایید به Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس رشد از 15 تا 105 با 48 بیشتر منتظر نتایج. بیمارستان رهبران تخمین زده است که حدود یک سوم از پزشکان و پرستاران بودند بیمار است. بیمارستان به طور موقت فرار از محافظ پلاستیکی لباسهای اصلی آرام بخش برای بیماران هواکش از یک کلید فشار خون دارو. احساس فوریت و تراژدی بود اوج ویدئو, گردش آنلاین نمایش ها عمل بالا بردن بدن به یک یخچال تریلر در خارج از بیمارستان.

برخی از پرستاران برای مراقبت پنج بیماران بدحال در یک زمان زمانی که هنجار وجود دارد ، آرایه ای از پزشکان و پرستاران و داروسازان و درمانگران تنفسی که عادت به کار در I. C. U. مورد نیاز تقویت بنابراین یک پزشک و دو اقامت کارآموزان جراحی مغز و اعصاب پزشک دستیار جراحی ساکنان و یک متخصص بیهوشی پرستار در پیوست برای کمک به.

دکتر جیمز Gasperino صندلی پزشکی و معاون رئیس جمهور برای مراقبت ويژه در بيمارستان اعطا در راهرو با مدیر تنفسی درمان. این بیمارستان تا به حال 98 طرفداران بسیاری به دست آورد و در روز های اخیر. کارکنان در حال اجرا شبیه سازی های به عمل چگونه آنها ممکن است استفاده از هر یک از دستگاه تنفس مصنوعی برای درمان دو بيمار دشوار و مخاطره آمیز گزاره. “ما در حال انجام این کار به این دلیل که جایگزین مرگ است” دکتر Gasperino گفت.

24 ساعت در همه گیر امریکا

مواد مخدر بازیابی نشست به میزبانی آنلاین. یک افسر پلیس با پوشیدن یک ماسک صورت. یک کشیش بدون جماعت. یک مدیر مراسم تشییع جنازه تلاش برای دفن مرده است.

بی رحم تهدید به تضعیف این کشور تخلیه آن خیابان سازندگان آن فروشگاه های مخرب اقتصاد آن و وادار کردن آن مردم را به عقب نشینی در داخل خانه.

در این بیماری همه گیر ملت یک بار شلوغ شهرها در حال حاضر رها شده احساس به عنوان اگر هر کس به طور ناگهانی نقل مکان کرد. هیچ ساعت شلوغی. “بسته” نشانه های آویزان از مقابل درب کسب و کار پس از کسب و کار. اما وجود دارد اتصالات جدید ،

برای بسیاری از این بیماری همه گیر کوروناویروس شامل مهیج ترین نوع از مبارزه برای زندگی, برای, مواد غذایی برای پول است. برای دیگران می توانید آن را به شدت بی ارزش به عنوان آنها در داخل — مبارزه با خستگی, خوردن شراب خواری و انزوا.

این بود که 24 ساعت در آمریکا در این هفته است.

پزشکان در کنگره در حال فشار دادن به صورت تهاجمی تر coronavirus پاسخ.

بسیاری از حدود دو دوجین بهداشت حرفه ای در کنگره صدا زنگ در مورد آینده همه گیر عقب زمانی که آقای ترامپ هنوز تماس انتقاد از دولت خود پاسخ یک “جعل.” در حال حاضر با بیش از 300,000 آمریکایی ها آلوده و 8,400 مرده از Covid-19 پزشکان کنگره در حال نقاشی بر روی تخصص خود را به فشار بیشتر تهاجمی فدرال اقدامات برای مقابله با این بیماری است.

در ماه فوریه نماینده فیل کوچک جمهوری خواه از تنسی به این نتیجه رسیدند که الماس شاهزاده خانم کروز کشتی شد “ویروسی ظرف پتری” برای coronavirus و badgered بالا, مقامات بهداشت فدرال به تخلیه آمریکایی ها از کشتی.

در اوایل ماه مارس نماینده رائول رویز دموکرات از کالیفرنیا گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس در یک بسته-درب جلسه که رئیس جمهور تهمت نیاز به “فکر می کنم در مورد اعلام ملی اضطراری است.”

در حال حاضر سناتور بیل کسیدی جمهوری خواه از لوئیزیانا است که به دنبال مخاطب با آقای پنس به فشار ایده های مختلف از جمله ایجاد یک ملی “ایمنی رجیستری” برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس که جمع آوری داده ها از گسترده آزمایش خون برای تعیین این که چه کسی می تواند با خیال راحت به کار بازگشت.

مرکب سه نفر از پزشکان — دکتر Cassidy, یک متخصص گوارش با تخصص در ایمن سازی; دکتر رویز یک پزشک اورژانس با مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و نماینده کیم Schrier دموکرات واشنگتن و اطفال در حال همکاری بر آنچه دکتر رویز به نام “سه نقطه فوری تریاژ پاسخ به صورت انبوه تولید و تهیه” از لوازم پزشکی و تجهیزات از جمله مقدار مورد نیاز از ماسک و هواکش.

ایده این است که یک فرماندهی متمرکز ساختار لنگر در داخل کاخ سفید است. هواکش و تجهیزات دیگر می توان حمل در سراسر کشور بر اساس اطلاعات در مورد که در آن شیوع بیماری های در حال ظهور بودند.

وجود دارد 17 پزشکان در کنگره — 14 در خانه و سه در سنا — و همچنین سه دندانپزشکان دو پرستار و یک داروساز و یک سابق وزیر بهداشت. تنها دو نفر از پرستاران و پزشکان در حال دموکرات ها.

دکتر Roe رئیس G. O. P., پزشکان, جلسه, توافق این است که هیچ زمان برای سیاست: “من صرف یک حرفه ای و یک عمر مراقبت از بیماران,” او گفت:. “این باید همه دست به دست در عرشه. این است که “بوچ کسیدی و ساندنس کید” که در آن ما هر دو دست نگه دارید و پرش کردن با هم.”

گزارش شد کمک توسط مایکل کراولی دنیس Grady, شریل, گی استولبرگ و شری فینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de