Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین در حال انجام یک کار بسیار خوب’ دست زدن به شیوع

جزئیات به روز رسانی در: 新冠病毒疫情最新消息汇总

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • چین لغو اعتبار 3 وال استریت ژورنال خبرنگاران بیش از یک قطعه نظر در مورد شیوع.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید یازدهم انجام شده است “یک کار بسیار خوب” دست زدن به شیوع.
 • صدها نفر از مسافران شروع به پیاده از قرنطینه کشتی کروز در ژاپن است.
 • موارد جدید در چین به نظر می رسد به کاهش باشد.
 • هنگ کنگ گزارش دوم مرگ و میر ناشی از ویروس است.
اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

چین روز چهارشنبه گفت: این امر لغو اعتبار سه وال استریت ژورنال خبرنگاران کار در سرزمین اصلی چین قابل توجهی تشدید پکن را تحت فشار خارجی اخبار سازمان.

سخنگوی چین, وزارت امور خارجه گفت: حرکت بود در اقدامی تلافی جویانه برای یک تیتر در یک Feb. 3 قطعه نظر در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus. مقامات چینی در اعتراض به مقاله تیتر: “چین واقعی مرد بیمار از آسیا است.”

“بیمار مرد آسیا” بود موهن خصوصیات چین ضعف در اواخر 1800s و اوایل 1900s هنگامی که آن را rived با اختلافات داخلی و سوء استفاده قدرت های خارجی.

مقامات چینی را “خواستار آن شدند که وال استریت ژورنال تشخیص جدیت خطا آشکارا و به طور رسمی عذرخواهی و بررسی و مجازات افراد مسئول” Geng Shuang وزارت گفت در متن ارائه شده توسط دولت چین.

“مردم چین نه خوش آمدید, رسانه که انتشار اظهارات نژادپرستانه و لام چین با حملات مخرب,” او اضافه شده است.

این revocations آمده کمتر از یک روز پس از آن مقامات آمریکایی گفتند که درمان پنج دولت تحت کنترل چینی, اخبار سازمان — Xinhua CGTN چین, رادیو چین روزانه و روزانه مردم — به عنوان خارجی کارمندان دولت موضوع را به قوانین مشابه به آن اعمال می شود به دیپلمات های مستقر در ایالات متحده است.

رئیس جمهور تهمت دو برابر در حمایت از رهبر جمهوری چین را از دست داده و از شیوع کروناویروس در روز سه شنبه در تماس تلفنی با همتای خود از تلاش “یک کار بسیار خوب است.”

“من فکر می کنم رئیس جمهور یازدهم کار بسیار سخت” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “رئیس جمهور یازدهم را دوست دارد مردم چین او را دوست دارد به کشور خود و او را به انجام یک کار بسیار خوب با یک وضعیت بسیار دشوار است.”

او افزود که ایالات متحده “کار کردن با او و کمک به او را به عنوان از چند روز گذشته.”

رئیس جمهور ستایش برای حزب کمونیست چین را از دست داده و شیوع است که به کشته شدن بیش از 2000 نفر در چین در تضاد با دیدگاه های ساخته شده توسط اعضای دولت او.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی هفته گذشته گفت که کاخ سفید شد “نا امید در عدم شفافیت آینده از چینی ها” و گفت: چین در حال تبدیل کردن آمریکا ارائه می دهد کمک کند.

آقای تهمت نظرات اخیر نیز در مقابل کسانی که او به عنوان یک تاجر در سال 2014 زمانی که او با انتقاد از دولت اوباما رویکرد به دست زدن به شیوع بیماری ابولا. در آن زمان او گفت: پزشکان آمریکایی که تا به حال قرارداد این بیماری در حالی که مشغول به کار در آفریقای باید محروم از ورود به ایالات متحده به دنبال درمان.

مسافران شروع به پیاده روز چهارشنبه از کروز کشتی لنگر انداخت خاموش یوکوهاما ژاپن به عنوان یک دو هفته ای قرنطینه کشتی رو به اتمامه و حتی به عنوان یک عمده شیوع کروناویروس در هیئت مدیره ادامه دارد.

اولیه گروه از حدود 500 نفر به ترک قایق در اولین روز از آنچه مقامات ژاپنی گفته اند خواهد بود سه روز عملیات برای offload کسانی که آزمایش منفی برای این ویروس را ندارند و علائم. مسافران که به اشتراک گذاشته شده کابین با بیماران آلوده شده اند دستور داد به باقی می ماند در کشتی.

چندین کشور باید مرتب پروازهای چارتر خود را به اتباع خانه آنها را ترک قایق. اغلب اگر نه همه از این مسافران در صورت اضافی دو هفته قرنطینه در کشور خانگی خود را.

این تخلیه در حال وقوع است و حتی به حداقل 621 مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده خانم بوده است با این ویروس آلوده. روز چهارشنبه مقامات گزارش اضافی 79 مورد در کشتی که در اصل انجام شده در مورد 3,700 مسافران و خدمه.

بیش از نیمی از تمام موارد ثبت شده در خارج از چین, مرکز اپیدمی شده روی عرشه کشتی.

بسیاری از آلوده در حال حاضر حذف شده از کشتی گرفته و به نزدیک بیمارستان. بیش از 300 آمریکایی حداقل 14 از آنها آلوده نیز شده بود گرفته شده این قایق در اوایل این هفته و قرار داده شده در 14 روز قرنطینه در پایگاه های نظامی در ایالات متحده است.

اما بیش از 100 آمریکایی ها که نمی شد تخلیه در چارتر پرواز نمی تواند بازگشت به خانه به مدت حداقل دو هفته و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری روز سه شنبه گفت.

این سازمان در بیانیه ای گفت که ویروس مهار اقدامات در کشتی “نشده اند ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از انتقال است.”

“C. D. C. معتقد است میزان عفونت های جدید در هیئت مدیره به ویژه در میان کسانی که بدون علائم نشان دهنده یک خطر مداوم” آن اضافه شده است.

مسافران اجازه داده نخواهد شد به بازگشت به ایالات متحده تا زمانی که آنها خاموش است کشتی برای 14 روز بدون هر گونه علائم یا یک تست مثبت برای این ویروس به آژانس گفت. تصمیم گیری در مورد کسانی که تست مثبت و در بیمارستان بستری هستند و در ژاپن و به کسانی که هنوز روی عرشه کشتی.

روز چهارشنبه تعدادی از تأييد موارد جدید در سرزمین اصلی چین به نظر می رسد دوباره به کاهش باشد و قرار شد در 1,749. آورده است که این کشور تعداد گزارش شده عفونت به 74,185. مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت قرار داده شد و در 136 آوردن مجموع در سرزمین اصلی به 2,004.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 75,100 مردم در چین و 25 کشور دیگر.

هنگ کنگ گزارش دوم خود را از مرگ ناشی از کروناویروس در چهارشنبه آوردن تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین به شش.

قربانی, 70, حال اساسی شرایط بهداشتی و حال سفر به سرزمین اصلی به صورت یک روز در اواخر ماه ژانویه با توجه به اظهارات از هنگ کنگ وزارت بهداشت.

او گرفته شده بود به بیمارستان کوئین مری در فوریه. 12 پس از درد و رنج پاییز در خانه جایی که او زندگی می کردند به تنهایی بخش گفت. بیمارستان در بیانیه ای گفت که درگذشت در روز یکشنبه است.

هنگ کنگ در حال حاضر 63 تایید موارد coronavirus و قرار داده شده بیش از 100 بيمار تحت انزوا به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمون. این شهرستان تا کنون اجتناب مقیاس بزرگ شیوع اعمال محدودیت در تعداد ورود مسافران از پورت های زمین.

اما این ویروس شروع به گسترش در میان مردم که به تازگی از سفر به سرزمین اصلی چین است. چندین تایید بيمار بدون سفر اخیر سابقه در خارج از هنگ کنگ و برخی از انتقال ممکن است رخ داده بین همکاران و همسایگان و دوستان که به اشتراک گذاشته بود, وعده های غذایی, مقامات گفت.

علاوه بر 53 از 260 دلار هنگ کنگ از ساکنان قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن آلوده شده با این ویروس. مقامات در هنگ کنگ گفت: آنها منشور دو هواپیما برای بازگرداندن ساکنان.

کره جنوبی گزارش داد 15 بیشتر موارد جدید کروناویروس در چهارشنبه آوردن تعداد کل بیماران مبتلا به این بیماری به 46.

از 15 بيماران 13 شد ساکنان دائگو 186 کیلومتری جنوب شرقی سئول گفت: کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در اخبار روزانه توجیهی.

ده نفر از کسانی که آلوده بودند از همان کلیسا آن را گفت.

از بيماران 11 معتقد بودند که قرارداد این بیماری از طریق تماس با یک زن 61 ساله ای در Daegu که قبلا تشخیص داده شده است با ویروس.

مقامات گفتند آنها تعطیل و یا قرنطینه بیمارستان اورژانس در Daegu که در آن بیماران از طریق تصویب.

کره جنوبی آزمایش قرار گرفته است و بیش از 10 ، 000 نفر برای ویروس. از کسانی که 46 که آزمایش مثبت و 12 مرخص شده از قرنطینه پس از بهبودی کامل کردند.

روسیه ممنوع ورود تقریبا همه شهروندان چینی قابل توجهی تشدید این کشور در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus از آن همسایه ی شرقی.

ورود شهروندان چینی از جمله ساکنان semiautonomous مناطق هنگ کنگ و ماکائو بر روی خاک روسیه خواهد شد به طور نامحدود متوقف همانطور که از روز شنبه با توجه به سفارش صادر شده در روز سه شنبه با نخست وزیر میخائیل Mishustin. این ممنوعیت اعمال خواهد شد به اتباع چینی به دنبال ورود به کشور برای کار, گردشگری, آموزش و پرورش و یا دلایل شخصی منظور گفت.

روسیه در ماه گذشته بسته خود را از 2600 مایل مرز مشترک با چین و محدود سفر بین دو کشور. اما آن را اجازه برخی از پروازها از چین به مسکو برای ادامه.

این حرکت جدید حمل قابل توجه اقتصادی و ژئوپولیتیک مفاهیم برای روسیه و به نظر می رسد به منعکس کننده عمق نگرانی در مسکو بیش از coronavirus. تنها دو مورد تأیید این ویروس که تا کنون گزارش شده در روسیه است.

چین تا کنون روسیه بزرگترین شریک تجاری با بیش از 100 میلیارد دلار در واردات و صادرات در سال 2018 است. گردشگران چینی کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد منطقه ای در سراسر روسیه و کرملین است و نگاه به سیمان سخت تر روابط با پکن در میان هر دو کشور در رویارویی با غرب است.

بیش از 1.5 میلیون چینی بازدید گردشگران روسیه در سال گذشته به یک معنی داری آسانسور به این کشور در صنعت مهمان نوازی. روسیه انجمن اپراتورهای گردشگری گفت: اگر بان کی مون همچنان به بالا در فصل تابستان این صنعت خواهد شد از دست دادن بیش از 500 میلیون دلار است.

اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش روز سه شنبه با شواهد جدید در حال ظهور در تولید و بازارهای مالی, کالاها, بانکداری و بخش های دیگر.

HSBC یکی از مهم ترین بانک ها در هنگ کنگ گفت: این برنامه ریزی برای کاهش 35,000 شغل و 4.5 میلیارد دلار در هزینه های آن را به عنوان چهره headwinds که شامل شیوع و ماه از درگیری های سیاسی در هنگ کنگ است. این بانک مستقر در لندن آمده است بستگی دارد به طور فزاینده ای در چین برای رشد.

جگوار لندرور هشدار داد که coronavirus می تواند به زودی شروع به ایجاد مشکلات تولید در آن مجمع گیاهان در بریتانیا. مانند بسیاری از خودروسازان جگوار لندرور با استفاده از قطعات ساخته شده در چین که در آن بسیاری از کارخانه ها را تعطیل و یا کاهش تولید; فیات کرایسلر رنو و هیوندایی در حال حاضر گزارش وقفه به عنوان یک نتیجه.

سهام ایالات متحده کاهش یافته و در روز سه شنبه یک روز پس از اپل هشدار داد که این امر از دست ندهید فروش آن پیش بینی ها به دلیل اختلال در چین است. سهام وابسته به همکاری یو پی اس و فراز زندگی از اقتصاد کاهش یافت, با, مالی, انرژی, صنعتی و سهام پیشرو بازنده است.

S&P 500 شاخص 0.3 درصد است. بازده اوراق قرضه کاهش یافته است, با این 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید بازده 1.56 درصد نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال کاهش انتظارات خود را برای رشد اقتصادی و تورم است.

با بسیاری از اقتصاد چین متوقف تقاضا برای نفت کاهش یافته و قیمت پایین در روز سه شنبه هر بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت برای فروش حدود 52 دلار.

در آلمان که اقتصاد آن به شدت به تقاضای جهانی برای ماشین آلات و ماشین یک شاخص کلیدی نشان داد ضریب اطمینان اقتصادی است سقوط این ماه به عنوان چشم انداز اقتصادی را تضعیف کرده است.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط Motoko غنی, Alexandra, استیونسون, چو سنگ-Hun, راسل گلدمن جری Mullany Austin Ramzy, استیون لی مایرز, Anton Troianovski ایوان Nechepurenko, هانا راش, Richard C. حصار ململ مه و ایلین یو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im