Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر Ousts بالا Watchdog برای ویروس بودجه امداد

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر ousts بالا watchdog برای 2 تریلیون دلار در ویروس امداد.
  • چالش های عمده ای باقی می ماند در دست و پنجه نرم کردن با این ویروس در میان برخی از نشانه های دلگرم کننده.
  • نیویورک رکورد بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز.
  • بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای سلامت خود نخست وزیر و سوال از ظهر.
  • چین به پایان می رسد یک مستند در ووهان به عنوان کشور گزارش خود را اولین روز از ماه ژانویه با هیچ مرگ و میر.
  • یک مقام کاخ سفید هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.
  • آمریکایی های سیاه و سفید چهره نرخ هشدار دهنده از coronavirus عفونت در برخی از کشورها.
اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر ousts بالا watchdog برای 2 تریلیون دلار در ویروس امداد.

رئیس جمهور تهمت نقل مکان کرد و در روز سه شنبه به سرنگونی رهبر یک پنل جدید از ناظران با سرکشی چگونه دولت او صرف تریلیون ها دلار مالیات دهندگان در coronavirus همه گیر امداد.

رسمی, Glenn A. خوب بوده و اقدام وزارت دفاع بازرس کل پس قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، هفته گذشته یک چتر گروه از بازرسان آژانس به طور کلی در سراسر اجرایی شعبه او را به نام رئیس جدید همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته با کنترل از 80 میلیون دلار بودجه به پلیس چگونه دولت انجام 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به طور ناگهانی به نام های مختلف فدرال رسمی — Sean o’donnell آژانس حفاظت از محیط زیست را inspector general — به سرپرست وزارت دفاع بازرس کل.

این حرکت به طور موثر سرنگون آقای خوب از خود نقش نظارت بر همه گیر هزینه نیز هست. آقای خوب است دیرین سابق وزارت دادگستری بازرس کل که به دست آورده شهرت برای پرخاشگری و استقلال در سال های پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی.

در یک بیانیه Dwrena K. آلن یک سخنگوی دفتر بازرس کل در پنتاگون گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین شده آقای o’donnell به طور همزمان به عنوان سرپرست رهبر از دفتر روز دوشنبه علاوه بر وظایف خود را در E. P. A.

“آقای خوب است که دیگر در این بیماری همه گیر پاسخ, پاسخگویی, کمیته,” او گفت:.

سخنران نانسی پلوسی در پاسخ به خبری در مصاحبه با سی ان ان اندرسون کوپر.

“رئیس جمهور ارسال و در برخی از وفاداران” او گفت:. “این واقعا یک مشکل است.”

پرسید: اگر کسی باید به تماشای بیش از بسته کمک او گفت:, “بله, و رئیس جمهور فکر می کند او باید یکی که دقیقا وارونه است.”

چالش های عمده ای باقی می ماند در دست و پنجه نرم کردن با این ویروس در میان برخی از نشانه های دلگرم کننده.

Video player loading
آن را نمی طولانی برای خفیف علائم کروناویروس به نوبه خود جدی است. این واقعیت مجازی تصاویر نشان می دهد که چگونه این ویروس می تواند حمله به ریه ها و کشتن.

پس از هفته unrelentingly تلخ, اخبار, چند نشانه های دلگرم کننده شروع به ظهور در روزهای اخیر نشان می دهد که گسترش ویروس شروع به آهسته در حداقل برخی از نقاط آسیا و اروپا اتخاذ کرده اند که سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

ووهان چین شهر که در آن ویروس اولین بار ظاهر شد, برداشته آن مستند و چین اعلام کرد هیچ جدید و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار از ژانویه هر چند شک و تردید باقی می ماند در مورد صحت آمار خود را. دو از اروپا بیشتر کتک کشورهای ایتالیا و اسپانیا دیده می شود امیدوار نشانه هایی که نرخ آنها از عفونت های جدید ممکن است کاهش. و یک چارچوب است که سیاستگذاران آمریکایی با تکیه بر سعی کنید برای پیش بینی این دوره از شیوع توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن به تازگی تجدید نظر با به طور کلی کمتر وخیم بینی.

اما دامنه متناوب چالش های باقی مانده شد تأکید شنبه زمانی که نیویورک, سخت ترین آمار دولت در امریکا گزارش شده است که یکی دیگر از 731 نفر مرده بود از این ویروس بیشتر مرگ و میر وجود دارد در یک روز پس از بحران آغاز شد.

این یک یادآوری جدی است که حتی در میان نشانه هایی که از گسترش این ویروس ممکن است در آغاز به سطح در قطعات در برخی از سخت ضربه اماکن وجود دارد و حتی نشانه گرفته است نشان می دهد که ممکن است در نیویورک — آن است که انجام این کار در سطح بسیار بالا است. بسیاری از مردم همچنان به مرگ هر روز و بسیاری از بیمارستان ها در حال کشیده به محدودیت های خود را.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک گفت که در حالی که دولت جدید مرگ و میر بود و ناراحت کننده او را تشویق نشان داده است که میزان بستری شدن در بیمارستان افتاده بود برای چند روز نشان می دهد که گسترش ویروس می تواند plateauing. اما او هشدار داد در برابر رشد از خود راضی و یا کاهش در اجتماعی فاصله اقدامات که به نظر می رسد به کار.

“به حدی است که ما می بینیم مسطح و یا ممکن فلات” آقای کومو گفت: “به این دلیل که از آنچه که ما انجام می دهند و ما باید در حفظ و انجام آن است.”

و برای تمام مکان هایی که به نظر می رسد در حال پیشرفت وجود دارد مکان های دیگر که در آن بحران تنها به نظر می رسد در حال رشد است.

فرانسه وزیر بهداشت روز سه شنبه گفت که این کشور تا به حال نرسیده اوج آن بیماری همه گیر شد و “هنوز هم در بدتر شدن فاز.” این کشور ثبت کرده است برخی از 78,167 موارد در مجموع و 10,328 مرگ با تلفن به طور پیوسته در حال افزایش است.

بریتانیا — که در آن نخست وزیر بوریس جانسون که ویروس منتقل شد به بخش مراقبت های دوشنبه — گزارش شده است تعداد زیاد از عفونت های جدید. و چندین بخش از ایالات متحده هستند نیروبخش برای بدتر شیوع بیماری در روزها و هفته آمده است.

ببینید که چگونه Coronavirus مرگ و میر رشد در سراسر ایالات متحده

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس دو برابر شده و به بیش از 10 ، 000 در کمتر از پنج روز و دو سوم از این کشور به مناطق مترو تا به حال حداقل یک نفر تسلیم شدن به ویروس.

نیویورک رکورد بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک گفت: 731 بیشتر مردم کشته شده بود در این دولت بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز از coronavirus از بحران آغاز شد. گریم شمارش به دنبال دو روز است که در آن اعداد به نظر می رسد که وارد کردن. تعداد کل مرگ و میر است 5,489.

فرماندار تاکید کرد که میزان مرگ و میر عقب مانده شاخص و با اشاره به کاهش میزان بستری شدن در بیمارستان. او همچنین گفت که دولت هنوز طرح که گسترش ویروس بود plateauing.

آقای کومو گفت که افزایش تخت بیمارستان و تعدادی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که مشغول به کار بودند کمک کرده بود نیویورک به تعادل خود بیمار و کمک به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از تاسیسات سبب شد.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان بستگی دارد نه تنها در تعدادی از تازه واردان و همچنین در بیمارستان پذیرش استانداردهای. به عنوان بیمارستان های teetered در آستانه غرق شدن آنها را به خانه فرستاد مردم آنها را پذیرفته و فقط چند هفته قبل از آن چند نیویورک پزشکان گفت: در مصاحبه.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک گفت که coronavirus آمار مرگ و میر یک روز در اوج دولت اما است که بستری شدن در بیمارستان شد کاهش.اعتباریاعتباری…مایک Segar/مایک Segar

بنابراین حتی اگر تعدادی از بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد به plateaued که می تواند به دلیل تعداد افراد بیمار تبدیل شده است کاهش و یا آن را ممکن است برای انجام این کار با تغییر بیمارستان پذیرش استانداردهای — و یا هر دو.

آقای کومو گفت که اجتماعی فاصله شیوه های مشغول به کار بودند و این که آنها تا به حال ادامه دارد.

فرماندار همچنین گفت که برنامه ریزی شده بود در جریان به راه اندازی مجدد اقتصاد منطقه ای و که او تا به حال صحبت به فرمانداران نیوجرسی و کانکتیکات در مورد هماهنگی آن تلاش.

فرماندار نامیده می شود برای کمک های فدرال با استفاده از یک اسلاید پاورپوینت به ادعا که “آینده فدرال قانون باید از درمان های قبلی بی عدالتی.” (آقای کومو قبلا با انتقاد از بسته محرک اقتصادی فدرال به عنوان “محزون می خوانی ناکافی” و گفت: هنگامی که او تا به حال مطالعه این لایحه او در بر داشت که آن را حتی بدتر از او می خواهم فکر می کردم.)

بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای سلامت خود نخست وزیر و سوال از ظهر.

Video player loading
وزیر امور خارجه بریتانیا, دومینیک Raab گفت که نخست وزیر بوریس جانسون تنفس بدون هر گونه کمک در یک بیمارستان به عنوان او جنگ coronavirus.اعتباریاعتباری…سیمون داوسون/ایسنا

نخست وزیر بوریس جانسون از بریتانیا باقی مانده در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن در روز سه شنبه مبارزه با علائم بالا بردن سوال نه تنها در مورد وضعیت سلامت خود را, اما در مورد کسی که می تواند کشور را فلج کرده است عمده شیوع در جای خود اگر که لازم شد. در انگلستان به تنهایی 758 بيماران گزارش شده در بیمارستان درگذشت در 24 ساعت به مقامات بهداشت عمومی گزارش روز سه شنبه.

آقای جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه پس از بیماری خود را بدتر شده است. مشاوران گفت: او منتقل شده است و در صورتی که او نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به بهبود است. در روز سه شنبه شب از وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab گفت که آقای جانسون “دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک” مثل یک ونتیلاتور.

همانطور که بریتانیا هیچ قانون اساسی نوشته شده است و هیچ استاندارد خط جانشینی در مورد بیماری یا مرگ رئیس دولت آن را برای آقای جانسون به تصمیم می گیرید که باید ایستاده برای او اگر بیمار شد. اما مرد او نامزد آقای Raab شده است نسبتا تست, خدمت به عنوان رهبر خارجی برای کمتر از یک سال.

در حالی که آقای جانسون همچنان به عنوان رئیس دولت از تخت بیمارستان به شدت از بیماری خود بدان معنی است که می تواند به سرعت تغییر. در یک زمان فوق العاده چالش آقای Raab در حال حاضر در حال خدمت به عنوان رئیس کمیته های کلیدی در این بیماری همه گیر به عنوان دولت جنگ برای کنترل گسترش ویروس و ایجاد ثبات در اقتصاد ضربه سخت مستند اقدامات آن تحمیل کرده است.

قبلی نخست وزیران از جمله تونی بلر و مارگارت تاچر تا به حال مسائل مربوط به سلامت در حالی که در قدرت بود اما مدت کوتاهی غیبت به صورت برنامه ریزی شده روش.

آقای جانسون می تواند بستری برای برخی از زمان و در یک لحظه زمانی که دولت باید تصمیم های مهم در مورد آن virus پاسخ. هر چند برخی از نخست وزیران نامزد دریافت جایزه شده اند نمایندگان, آقای جانسون تصمیم به انجام این کار زمانی که او در این نقش در سال گذشته است.

آخرین بار در بریتانیا تجربه یک خلاء قدرت در سال 1953 زمانی که وینستون چرچیل دچار سکته مغزی و در حقیقت از وضعیت خود نگه داشته بود از بریتانیا.

قبل از رفتن به بخش مراقبت های آقای جانسون خواسته آقای Raab به ایستادگی در برای او “که در آن لازم است.”

یکی دیگر وزیر ارشد مایکل گوو — که تا به حال یک نقش در هماهنگی دولت پاسخ از جمله مصاحبه آقای جانسون وضعیت سلامت اعلام کرد در توییتر در روز سه شنبه بود که او خود جدا. او احساس خوبی به او گفت: اما یک عضو از خانواده خود را نشان داد علائم ویروس.

چین به پایان می رسد یک مستند در ووهان به عنوان کشور گزارش خود را اولین روز از ماه ژانویه با هیچ مرگ و میر.

چین به پایان رسید خود را مستند ووهان شهر که در آن کروناویروس اولین ظهور و قوی نماد در یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم است. اما آسیب دیده شهرستان دارای یک راه طولانی برای رفتن قبل از آن به حالت عادی برمی گرداند.

حرکت آمد ساعت پس از چین اعلام کرد هیچ جدید و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار از ژانویه هر چند شک و تردید باقی می ماند در مورد صحت چین آمار.

مقامات چینی تا به حال مهر و موم کردن ووهان صنعتی hub 11 میلیون نفر در اواخر ماه ژانویه در یک کوره تلاش برای محدود کردن شیوع این بیماری را گسترش. در آن زمان بسیاری از خارجی ها را دیدم آن را به عنوان یک مرحله شدید است که می تواند محاکمه شود تنها در یک سیستم استبدادی مانند چین. اما به عنوان اپیدمی بدتر شده دولت ها در سراسر جهان را تصویب کرده اند انواع سختگیرانه اعمال محدودیت بر شهروندان خود را در حرکات.

ووهان را بازیابی می تواند ارائه یک پنجره را به چه جاهای دیگر بهبود می یابند. بیماری و مرگ را لمس کرده اند صدها نفر از هزاران نفر از زندگی است. کسب و کار و حتی کسانی که بازگشایی صورت نداشتن جاده پیش رو با کندی به احتمال زیاد به باقی بماند. محله مقامات همچنان به تنظیم مردم رفت و آمد بدون بازگشت به حالت عادی در دید.

کنترل در خروجی سفر بودند رسما برداشته فقط بعد از نیمه شب روز چهارشنبه در چین است. مردم هم اکنون می توانید ترک پس از ارائه به مقامات دولت-تحریم تلفن برنامه است که نشان می دهد بر روی صفحه اصلی خود, آدرس, اخیر سفر و سابقه پزشکی که آیا آنها در حال سرایت خطر است. ملی چین راه آهن اپراتور تخمین زده است که بیش از 55 ، 000 مردم را ووهان با قطار در روز چهارشنبه با توجه به دولتی پخش.

چین تا به حال 83,654 coronavirus عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری با توجه به آمار و ارقام رسمی گردآوری توسط نیویورک تایمز. حداقل 3,331 مردم در سراسر کشور فوت کرده اند با بسیاری دیگر از بیماران بهبود یافتند.

اما بسیاری بر این باورند واقعی تلفات به مراتب بالاتر است. اطلاعاتی آمریکا افسران می گویند که به دلیل midlevel مقامات در ووهان و در جای دیگر باید دروغ در مورد نرخ ابتلا به عفونت و تست, مرگ, شمارش حتی پکن نمی دانم تا چه حد کامل از چین شیوع. کسانی که شک و تردید زیاد در ووهان که در آن مقامات سرکوب آنلاین بحث و گفتگو از مرگ و میر و تحت فشار قرار دادند برای, سریع, آرام تدفین coronavirus قربانیان.

حزب کمونیست چین روز سه شنبه گفت که آن را بررسی صریح اموال سرمایه دار خیلی مهم که متهم چین, رهبر, خی Jinping, داشتن سنن و این شیوع.

مقامات حزب مرد گفت: رن Zhiqiang بود مشکوک از “نقض جدی و انضباط و قانون” یک تعبیری مقامات اغلب با استفاده از برای فساد و سوء استفاده از قدرت است.

آقای رن یک دیرین حزب عضو ناپدید شده در ماه گذشته نوشته شده پس از انفجاری مقاله توصیف آقای یازدهم به عنوان یک قدرت گرسنه “دلقک.” این مقاله که منتشر چینی سایت های رسانه های اجتماعی گفت که این حزب دقیق محدودیت در آزادی بیان و خاموش کردن آن از رسانه های خبری به حال تشدید این بیماری همه گیر.

یک بیانیه کوتاه در مورد تحقیق و تفحص از آقای رن صادر شده توسط حزب انضباطی مقامات در پکن فراهم نیست آقای رن محل ارائه جزئیات در مورد وضعیت پرونده او و یا به خاطر این مقاله.

یک مقام کاخ سفید هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

یک مشاور ارشد کاخ سفید قویا هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در اواخر ماه ژانویه که این بحران می تواند هزینه ایالات متحده تریلیون دلار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر بیماری و یا مرگ.

هشدار در یک یادداشت توسط پیتر ناوارو, آقای تهمت تجارت مشاور بالاترین سطح هشدار شناخته شده به گردش در داخل بال غربی به عنوان دولت بود و گرفتن آن از اولین مراحل اساسی برای مقابله با یک بحران است که در حال حاضر مصرف رهبران چین و رفتن به upend زندگی در اروپا و ایالات متحده است.

“عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را آمریکایی ها بی دفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک ایالات متحده آمریکا” آقای ناوارو را یادداشت گفت. “این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

تاریخ Jan. 29 آن در طول یک دوره زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازی کردن خطرات به ایالات متحده است. او بعدها گفت که هیچ کس نمی تواند پیش بینی چنین ویرانگر نتیجه.

آقای ناوارو گفت: در این یادداشت که دولت در مواجهه با یک انتخاب در مورد چگونه تهاجمی بود و در مهار شیوع گفت: انسانی و اقتصادی هزینه خواهد بود نسبتا پایین اگر این تبدیل به یک مشکل در امتداد خطوط از آنفولانزای فصلی.

اما او در ادامه به تاکید است که “خطر بدترین حالت همه گیر سناریو نباید نادیده گرفته شود” با توجه به اطلاعاتی که از چین است.

در یکی از بدترین سناریو ذکر شده در این یادداشت بیش از یک و نیم میلیون نفر آمریکایی ها می میرند.

آمریکایی های سیاه و سفید چهره نرخ هشدار دهنده از coronavirus عفونت در برخی از کشورها.

آفریقایی-آمریکایی ها مبتلا به عفونت کروناویروس در اخلال نرخ در برخی از بزرگترین شهرها و ایالات متحده در ایالات متحده در حال ظهور آمار نشان می دهد.

در لوئیزیانا حدود 70 درصد از افرادی که فوت کرده اند با اینکه تنها یک سوم از جمعیت این ایالت است ، در شهرستان اطراف میلواکی که در آن 27 درصد از ساکنان سیاه تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از آفریقایی-آمریکایی ساکنان آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان سفید مردم است. و در شیکاگو جایی که آفریقایی-آمریکایی ساکنان را تشکیل می دهند کمی کمتر از یک سوم از جمعیت بیش از نیمی از کسانی که به ویروس سیاه و آفریقایی-آمریکایی را تا 72 درصد از کسانی که فوت کرده اند این ویروس.

داده ها در این مسابقه از آن بیمار توسط این ویروس تنها در تعداد انگشت شماری از مکان ها و بیش از حد محدود به نتایج چشمگیری نایل شد. اما نژادی و نابرابری در موارد و نتایج, محققان گفت: منعکس کننده آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک ویروسی همه گیر است که لایه لایه در بالای تثبیت نابرابری.

داده ها محققان گفت: تا حدودی توضیح داده شده توسط عوامل است که می تواند سیاه و سفید آمریکایی ها بیشتر آسیب پذیر در هر شیوع آنها کمتر به احتمال زیاد به بیمه بیشتر احتمال دارد به در حال حاضر شرایط بهداشتی و به احتمال زیاد رد آزمایش و درمان. نیز وجود دارد بسیار عفونی طبیعت coronavirus در یک جامعه که در آن سیاه و سفید آمریکایی به طور نامتناسبی نگه داشتن شغل است که اجازه نمی دهد آنها را به ماندن در خانه محققان گفتند.

“اگر شما در راه رفتن خارج و ببینید که چه کسی است که در واقع هنوز کار گفت:” ایلین Nsoesie از دانشگاه بوستون در دانشکده بهداشت عمومی “داده نمی به نظر می رسد تعجب آور است.”

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1.3 میلیون نفر در حداقل 177 کشور جهان است.

در اوایل تست ویروس-عصر رای گیری برخی از Wisconsinites در حال انتظار بیش از دو ساعت به بازیگران برگه های رای.

ویسکانسین رای دهندگان روبرو هستند یک انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و ورزش وظیفه مدنی خود در روز سه شنبه پس از دولت رهبران جمهوری خواه حمایت محافظه کار اکثریت در دولت دیوان عالی کشور رد دموکراتیک فرماندار تلاش برای به تعویق انداختن فرد در رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری اولیه و انتخابات محلی است.

در میلواکی که در آن انتخابات کارگران انتظار می رود بیش از 50 ، 000 رای دهندگان تعدادی از مکان های رای گیری شده است به شدت کاهش می یابد — از بیش از 180 به فقط پنج. برخی از رای دهندگان انتظار در خط برای بیش از دو ساعت و گسترش بیش از بلوک به عنوان آنها سعی به عمل اجتماعی فاصله برای محافظت در برابر coronavirus.

در سایر نقاط کشور به ویژه در جوامع کوچکتر که تمایل به کمتر دموکراتیک که فرد در فرآیند رای گیری در حال اجرا بود نسبتا هموار با صبر بار بیشتر از نزدیک شبیه یک نرمال انتخابات.

تنها یک روز پیش, سیاسی و حقوقی skirmishing اطراف ویسکانسین انتخابات به مبلغ تنها اولین دور از انتظار ملی مبارزه با بیش از حق رای در طول coronavirus بحران است.

رژیم صهیونیستی. تونی Evers, یک دموکرات بود با صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن فرد در رای گیری و گسترش ژوئن مهلت رای گیری غایب است. اما رهبران جمهوری خواه موفق به گرفتن دولت را به دادگاه عالی ماندن فرمان.

و در یک تصمیم در اواخر روز دوشنبه دادگاه عالی ایالات متحده محافظه کار-تکیه اکثر رتبه خود را به دموکرات ویسکانسین. در 5-4 رای اکثریت حکومت در برابر تمدید مهلت رای گیری غایب گفت: چنین تغییر “اساسا تغییر ماهیت انتخابات است.” دادگاه چهار لیبرال اعضای عقیده داشت با عدالت اموزش Bader Ginsburg نوشتن که “دادگاه منظور من ترس را در محرومیت.”

وال استریت تظاهرات به عنوان سرمایه گذاران قلب را در نشانه پیشرفت است.

سهام ایالات متحده افزایش یافت و در بازارهای جهانی افزایش یافته وال استریت تجمع را از روز قبل در میان ادامه داد: نشانه هایی است که شیوع این بیماری ممکن است در اوج تعدادی از سخت ضربه ،

S&P 500 بود تا نزدیک به 3 درصد در اوایل بعد از ظهر سه شنبه.

روز سه شنبه سود اضافه شده به نسبتا قوی حتی اگر بی ربط ارتجاعی است که برداشته سهام از پایین ترین نقطه خود را در ماه مارس است. در ابتدا سوخت واشنگتن 2 تریلیون دلار تلاش برای مقابله با اثرات اقتصادی همه گیر این تجمع در حال حاضر در بیشتر امیدوار تن — بازتاب glimmers از پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر را در ایالات متحده و اروپا است.

در مجموع از طریق پنج شنبه, S&P 500 تا 19 درصد از آن 23 مارس کم است. (آن را هنوز هم بیش از 20 درصد به بالا رسیده است on Feb. 19.)

هنوز اقتصاد جهانی هنوز با چالش های دلهره آور قبل از آن را می توانید در مسیر بازگشت و بسیاری از شرکت ها همچنان به اعلام furloughs از کارکنان و پایدار خاموش کردن عملیات در پی نامشخص مسیر رو به جلو است.

محاصره توسط درخواست وام کسب و کار کوچک برنامه می تواند به رشد حداقل 200 $میلیارد دلار است.

وزارت خزانه داری در حال آماده سازی به طور رسمی درخواست حداقل یکی دیگر از $200 میلیارد دلار برای کمک به تکمیل یک برنامه جدید ایجاد شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک امن وام از بانک ها در پاسخ به تقاضا برای کمک از طریق برنامه.

این درخواست می تواند به عنوان اوایل روز شنبه به گفته یک مقام آشنا با برنامه ای که خواسته نامش فاش نشود به افشای جزئیات بیشتر از این خبر.

سناتور میچ مک کانل از کنتاکی, رهبر اکثریت و چاک شومر از نیویورک رهبر اقلیت بودند و مذاکره امکان تصویب بودجه اضافی طی یک رویه جلسه در روز پنج شنبه بدون کامل اتاق در حال حاضر.

“این است که به سرعت تبدیل شدن به روشن است که کنگره نیاز به ارائه کمک های مالی بیشتر و یا این مهم برنامه ممکن است از اجرا و خشک” آقای مک کانل گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “این نمی تواند اتفاق می افتد.”

لری Kudlow بالای کاخ سفید, مشاور اقتصادی گفت: صبح روز سه شنبه که این برنامه تا به حال بودجه 178,000 وام به ارزش 50 میلیارد دلار است.

کنگره در ابتدا اختصاص داده شده $349 میلیارد دلار برای این تلاش است که ایجاد شده به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار تثبیت اقتصادی بسته به قانون امضا شده در ماه گذشته.

وزارت خزانه داری را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما استیون Mnuchin وزارت خزانه داری, منشی, نشانه های صبح روز سه شنبه که او آماده بود به درخواست از کنگره برای کمک های اضافی در صورت نیاز.

“رئیس جمهور روشن ساخته است اگر ما اجرا از پول او را برای رفتن به کنگره” آقای Mnuchin گفت: در شبکه فاکس کسب و کار.

فشارها برای حذف نیروی دریایی رهبر بیش از ملامت به حامل خدمه و کاپیتان.

فشار روزافزون در روز سه شنبه به حذف اقدام نیروی دریایی, منشی, ارائه استارک برای انتخاب وزیر دفاع Mark T. Esper: متقاعد کردن رئیس جمهور تهمت است که انتصاب او به نیروی دریایی بالا کار غیر نظامی Thomas B. Modly است که دیگر جا برای خدمت و یا اجازه می دهد تا یک جنجال مشتعل توسط آقای Modly به قورت دادن کل ارتش.

آقای Esper به دقت دنبال اجرایی خط از ابتدای coronavirus بحران از جمله اصرار فرماندهان نظامی در خارج از کشور به هر گونه تصمیم گیری مربوط به این ویروس که ممکن است تعجب کاخ سفید و یا اجرا گرفتار آقای تهمت اعتماد به نفس پیام در رشد چالش های بهداشتی.

اما آقای Modly گرفته اند ممکن است آقای Esper هشدار بیش از حد زمانی که او به شدت سرزنش خدمه و کاپیتان یک ناو هواپیمابر هسته ای.

آقای Modly اخراج محترم نیروی دریایی کاپیتان پس از او التماس مقامات برای کمک به کروناویروس در سراسر ناو هواپیمابر تئودور روزولت. آقای Modly سپس پرواز به گوام و berated حامل خدمه. با این اقدامات آقای Modly تبدیل به چه شده است می تواند ساده و بهداشت موضوع به یک بحران سیاسی است.

حتی آقای ترامپ که در ابتدا مورد حمایت آقای Modly را از دست داده و این موضوع به نظر می رسید به داشتن افکار دوم در روز دوشنبه. “من ممکن است به آن نگاه کنید” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: “از این نظر است که چیزی است که باید حل و فصل شود.”

ترکیه سفارشات همه شهروندان به پوشیدن ماسک به عنوان عفونت افزایش است.

ترکیه دستور داده است تا همه شهروندان به پوشیدن ماسک در هنگام خرید و یا بازدید از شلوغ اماکن عمومی و اعلام آن شروع خواهد شد به ارائه ماسک برای هر خانواده رایگان به عنوان عفونت به شدت افزایش می دهد در این کشور از 80 میلیون نفر است.

ترکیه دارای بیش از 30000 تایید موارد ویروس ها و ثبت شده 649 مرگ و میر. بیش از 1300 بیماران در بخش های مراقبت ويژه و حداقل 600 پزشکی کارگران آلوده شده اند با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت.

تعداد موارد تایید شده مکان های ترکیه در میان بالا 10 در حال حاضر بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار یک افزایش شدید پس از آن برای اولین بار تایید مرگ ناشی از این بیماری در 17 مارس است.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca اما روز دوشنبه گفت که این افزایش در تایید موارد کم بود که در مقایسه با افزایش تست شده ramped تا به بیش از 20 ، 000 در هر روز.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان را معرفی کرده است تدریجی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus درخواست مردم برای ماندن در خانه و تحمیل حکومت نظامی در کسانی که بیش از 65 و کمتر از 20 اما مقاومت در سراسر کشور مستند.

سیاستمداران مخالف از جمله شهرداران از دو تا از بزرگترین شهرهای آنکارا و استانبول شده اند که در میان سخت ترین ضربه را ویروس نامیده اند اقدامات سختگیرانه تر اما آقای اردوغان اجازه داده است صنعت شرکت های ساخت و ساز و حمل و نقل عمومی به کار ادامه خواهد داد.

“ترکیه وضعیت مربوط به نیازهای فوری از سلامت مواد غذایی و تمیز کردن مواد بسیار خوب است” آقای اردوغان گفت: در یک آدرس به ملت در روز دوشنبه. “ما نه تنها باید توانایی برای غلبه بر این بیماری بلکه روحیه و عزم و اراده.”

هند صادرات هیدروکسی کلروکین یک تست نشده درمان تحت فشار قرار دادند با مغلوب ساختن پیشی جستن.

هند به نظر می رسد به نرم شدن موضع خود را در مسدود کردن صادرات هیدروکسی کلروکین یک داروی که آقای ترامپ ترویج به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus.

هند بزرگترین تولید کننده هیدروکسی کلروکین شناخته شده به عنوان HCQ و رئیس جمهور را تهدید دوشنبه شب به مقابله به مثل در برابر هند اگر آن را نمی آسانسور سختی صادرات محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته.

بسیاری از دانشمندان سوال اگر این دارو معمولا تجویز شده برای درمان مالاریا و روماتیسم در واقع کمک می کند تا در برابر coronavirus. اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران آن را به نام “یک تعویض بازی.”

“از نظر انسانی جنبه های همه گیر آن تصمیم گرفته شده است که هند مجوز پاراستامول و HCQ در مقادیر مناسب برای تمام کشورهای همسایه که وابسته به توانایی های ما,” Anurag Srivastava سخنگوی هند وزارت امور خارجه گفت: در روز سه شنبه. (Paracetemol است که مسکن درد معمولا به نام استامینوفن یا تیلنول در ایالات متحده است.)

“ما همچنین عرضه این مواد مخدر ضروری است به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر” آقای Srivastava گفت.

هند coronavirus موارد شده اند دو برابر شدن هر چهار روز; تعداد شناسایی موارد افزایش یافته است بالاتر از 4000 و این کشور همچنان تحت سخت مستند که نگه داشته است مقدار آن از 1.3 میلیارد نفر در داخل خانه.

نگرانی در حال افزایش است که این مستند می تواند ارسال هند به یک رکود عمیق است که آمار صدها میلیون نفر از مردم فقیر به خصوص سخت است. دولت هند در حال حاضر برنامه ریزی برای بریده بریده حقوق تمام اعضای پارلمان از جمله نخست وزیر نارندرا 30 درصد.

حتی به برخی از کشورهای اروپایی رکورد افزایش مرگ و عوارض دیگران شروع به برنامه ریزی برای زندگی بازگشت.

حتی به عنوان مرگ عوارض در حال افزایش در فرانسه rebounding در اسپانیا و هنوز به اوج در شهرستانها در سراسر اروپا و برخی از کشورها آغاز کرده اند علنا با توجه به برنامه ای برای لغو محدودیت در حرکت و بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

Sebastian Kurz صدر اعظم اتریش در یک شنبه در کنفرانس خبری معرفی یک جدول زمانی برای این کشور به ظهور مجدد از مستند است که می بینیم برخی از فروشگاه های بازگشایی پس از عید پاک است.

اتریش ثبت کرده است 12,058 مورد تأیید و 220, مرگ و میر, اما با موارد جدید ظاهر می شود به اوج در مارس 26, دولت شروع به برنامه ریزی برای یک شل شدن محدودیت. آقای Kurz التماس کرد با ساکنان اجتماعی را حفظ فاصله, قوانین این هفته گفت: این بسیار مهم بود.

دانمارک اجازه خواهد داد که آن جوانترین کودکان برای بازگشت به مهد کودک و مدرسه شروع آوریل 15, نخست وزیر Mette Frederiksen اعلام کرد روز دوشنبه توصیف مراحل به عنوان اولین مرحله از بلند کردن یک سری از محدودیت های اعلام شده در ماه گذشته.

محدودیت های دیگر مانند مرز تعطیلی و بستن رستوران ها و دیگر غیر ضروری خدمات — را در محل باقی می ماند حداقل چهار هفته. ممنوعیت اجتماعات بزرگ تمدید شد از طریق اوت. خانم Frederiksen گفت: آرامش بخش از محدودیت نبود تصمیم گیری آسان است.

“آن را مانند راه رفتن tightrope: اگر ما ایستاده هنوز هم ما ممکن است سقوط” او گفت:. “اگر ما بیش از حد سریع آن را به زودی ممکن است اشتباه است.”

در ایتالیا که در آن وجود دارد در حال رشد حس که بدترین اپیدمی ممکن است تصویب مقامات وزن ایده گسترده تست برای آنتی بادی است که اجازه می دهد کارگران را به بازگشت. اما در جای دیگر مقامات تاکید کرده اند که صحبت از محدودیت های بلند شد و زودرس است. آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز دوشنبه هشدار داد که این امر می تواند “غیر مسئولانه” به بحث در مورد یک تاریخ برای کاهش اقدامات است.

Édouard Philippe, فرانسه, نخست وزیر گفت: هفته گذشته که آن را خیلی زود به می گویند دقیقا چه زمانی و چگونه کاهش خواهد اتفاق می افتد اضافه کردن آن مهم بود و نه برای “خراب کردن تلاش جمعی است.”

موارد خونتان در ژاپن, اما آن اقدامات اضطراری هستند.

به عنوان نخست وزیر شینزو آبه آماده اعلام وضعیت اضطراری برای ژاپن بزرگترین مراکز جمعیتی شهروندان و کسب و کار در شهرستانها مانند توکیو یوکوهاما اوزاکا کوبه و فوکوئوکا در حال حاضر باید تصمیم بگیرند که چگونه به پاسخ می دهند.

بر خلاف کشورهای دیگر آقای آبه را ندارد قدرت قانونی برای صدور اقامت در خانه سفارشات و یا نیروی کسب و کار به دید و او قول داده است برای نگه داشتن حمل و نقل عمومی و عملیاتی.

حتی به عنوان کارشناسان هشدار می دهند که ژاپن در آستانه یک انفجار از عفونت است که می تواند پایمال کردن آن در سیستم مراقبت های بهداشتی دولت را تا حد زیادی بستگی به رعایت داوطلبانه.

کسانی که تحت پوشش برنامه ریزی اضطراری اعلام — در مورد 56.1 میلیون نفر در سراسر هفت استان و یا کمتر از نیمی از ژاپن کل جمعیت خواهد بود به شدت خواست برای ماه بعد به کار از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن برای هر چیزی غیر از ضروری سفر به بازار و یا داروسازی.

تا به حال در ژاپن مقامات بهداشتی باید اطمینان عمومی است که آنها را مانع ویروس از خشم خارج از کنترل به طور عمده توسط بسته شدن مدارس, درخواست سازمان های بزرگ ورزشی و رویدادهای فرهنگی به آنها را لغو و به سرعت شناسایی خوشه از موارد و ردیابی تماس به افراد آلوده.

اما همانطور که آقای آبه که او نیز اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی در روز دوشنبه که به او گفته بود به ارزش حدود 1 تریلیون آماده به ملت را مهار اقدامات یک گام بیشتر با رسمی اعلام می کند که انتظار می رود سه شنبه شب برخی از کارشناسان را دیدم که به عنوان یک ضمنی پذیرش است که دولت قبلی رویکرد دیگر مشغول به کار است.

همانطور که از صبح روز سه شنبه ژاپن تایید کرده بود در مجموع 3,906 موارد و 80 و میر ناشی از کوروناویروس.

با عید فصح تحت مستند یهودیان اسرائیل در حال تجدید نظر در آیین.

آواز در خارج از منزل. شرکت از راه دور در یک زوم Seder. ترک درب آپارتمان باز پس انفرادی همسایگان می شنوند و قرائت.

در اولین شب از عید فصح که می افتد در چهارشنبه multigenerational خانواده و بستگان و دوستان به طور سنتی جمع آوری برای مراسم Seder جشن به مناسبت اسرائیل’ آزادی از اسارت در مصر باستان است.

اما در یک تلاش فوق العاده ای برای جلوگیری از گسترش coronavirus دولت را افزایش کلی مستند با محدودیت های اضافی هدفمند به طور خاص در تعطیلات — به طور موقت به منع سفر بین شهری و نیاز به اسرائیلی ها باقی می ماند و در خانه های خود را با هیچ بازدید کننده مجاز است.

محدودیت در بالا آمده است از اقدامات موجود است که محدود کردن مردم در عرض 100 متر از خانه های خود را جز به فروشگاه برای مواد غذایی و یا پزشکی و یا دیگر لوازم ضروری سفر.

نفتالی بنت وزیر دفاع اسرائیلی ها هشدار داد که کودکان رخنه به پدر و مادر خود را برای Seder شب “می تواند آنها را بکشند.”

مذهبی سوالات ناشی از زوم این سال Seder گردهمایی مجموعه ای آتشین بحث میان اسرائیل خاخام چون به شدت هوشیار یهودیان آیا استفاده از برق و یا دستگاه های فن آوری در روزهای مقدس.

یک گروه از ارجمند خاخام مراکشی تبار ارائه متنوع حکم به نفع امکان چت تصویری برای این سال تنها در حالی که اسرائیل دولت خاخامی قدرت مخالف است که حکم تایید ممنوعیت استفاده از دستگاه های الکترونیکی.

در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی.

در خانه نشسته و آن را آسان به احساس می کنم مثل هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای کمک به کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر. اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند شما می توانید انجام دهید برای کمک به متخصصان پزشکی و مردم آسیب دیده به طور مستقیم توسط ویروس و خود را از کسب و کارهای محلی.

هرج و مرج در مرز افغانستان-پاکستان را تحت الشعاع غربالگری تلاش.

در افغانستان هزاران نفر از مردم آب گرفتگی از طریق مرز با پاکستان روز سه شنبه در هرج و مرج است که ضعف هر گونه اقدامات غربالگری برای شناسایی موارد و سرعت گسترش این بیماری است.

این کشور را ضعف مدیریت از مرزهای شده است یک موضوع مهم. حتی به عنوان ویروس گسترش در کشور همسایه ایران صدها هزار نفر از مردم هنوز هم از آن ساخته شده به افغانستان از طریق مرزهای غربی آن قبل از گسترش در سراسر کشور است. در حال حاضر عجله عودت کننده از پاکستان, که در آن تقریبا 4000 موارد تایید شده اند دارای تشدید ترس. سه شنبه صبح, افغانستان گزارش شده بود 423 موارد ویروس — اما مقامات هشدار می دهند که تعداد کسانی که نمی تواند معتبر نشانه ای از گسترش با تست شروع دیر و محدود باقی مانده.

مرز با پاکستان بسته و برای هفته ها بود که به طور موقت افتتاح شد در روز دوشنبه اجازه می دهد تا اندازه گیری بازگشت از افغانستان گیر کرده در طرف دیگر. در روز اول مقامات حتی نشان داد تصاویر دایره کشیده شده بر روی زمین به اجرا فاصله به عنوان عودت شد و بررسی برای دیدن اگر آنها تا به حال هیچ نشانه ای. اما در اوایل روز سه شنبه صحنه هرج و مرج شد.

“بین 8000 تا 10000 نفر با عجله در همه در یک بار گفت:” Rahat گل Ziarmal شهردار در شهر مرزی تورخم.

گزارش شد کمک توسط Michael Cooper, Alan چشم بند اسب کارن Zraick یونس انگل برومویچ, Alan Rappeport ریموند زونگ خاویر C. هرناندز, Carlotta صفرا, Aurelien Breeden مارتین Selsoe Sorensen, Christopher F. Schuetze مارک Santora, مگان Specia, Iliana Magra, مگی Haberman مایک بیکر دکلان والش اندرو هیگینز Carlotta صفرا پاتریک کینگزلی, Stephen قلعه علامت Landler آدم Liptak ریک Rojas, عبدی Latif Dahir شیلا, Kaplan, Katie Thomas, Motoko غنی مایک ایوس, Richard C. واتومبیل های هانا راش, Jason Gutierrez, Muktita Suhartono, Elaine یو و ژاک مونتاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>