Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس آرامش بخش محدودیت های عمده ای تصمیم به پیش بینی هشدار می دهند ممکن است عفونت سنبله

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آرامش محدودیت های خود را “بزرگترین تصمیم” فدرال به عنوان پیش بینی هشدار می دهند ممکن است عفونت سنبله.
  • هفتاد مردم در سان فرانسیسکو پناهگاه بی خانمان آزمایش مثبت برای ویروس.
  • جهانی زنجیره تامین شده است مختل و منجر به کمبود کالا کلید.
  • اپل و گوگل برنامه ای برای قراردادن یک ویژگی به اپل و دستگاه های آندروید است که کمک خواهد کرد که مسیر ویروس.
  • جهانی مرگ و میر پیشی 100,000.
  • شومر می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت کرده است برای پیوستن به مذاکرات در یک فاصله دور از ویروس امداد.
  • در اینجا چیزی است که ما می دانیم و نمی دانیم — در مورد تست برای آنتی بادی است.
اعتبار…یونس Markowitz برای نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام آرامش محدودیت های خود را “بزرگترین تصمیم” فدرال به عنوان پیش بینی هشدار می دهند ممکن است عفونت سنبله.

به عنوان جدید فدرال پیش بینی هشدار داد افزایش عفونت کروناویروس اگر پناهگاه در محل سفارشات برداشته شد تنها پس از 30 روز رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که این سوال از زمانی که به استراحت فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل بود “بزرگترین تصمیم من را هرگز.”

به عنوان یک موضوع عملی اقامت-در-خانه سفارشات که نگه داشته اند بسیاری از ملت ماندم, به ساخته شده توسط فرمانداران و شهرداران در دولت و در سطوح محلی. اما بسیاری از فرمانداران منتقل شدند به عمل در بخشی از دستورالعمل های فدرال به معنای آهسته گسترش coronavirus.

آقای ترامپ که اغلب صدا بی تاب برای ملت و به خصوص اقتصاد برای بازگشایی گفت که او را به گوش دادن به توصیه های کارشناسان پزشکی قبل از اقدام, اما همچنین گفت که جدید تشکیل نیروی کار با رهبران کسب و کار در آن هفته آینده به فکر می کنم در مورد زمانی که به عمل می کنند.

در یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که در حالی که او تا به حال دیده نشده جدید پیش بینی هشدار از چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این دستورالعمل شد آرام بیش از حد به سرعت او را به عهده گرفت که هر گونه لغو محدودیت خواهد بود و افزایش موارد که افزایش نیاز به قادر به هویت جدا و آنها را ردیابی.

“هنگامی که ما تصمیم می گیرید در یک زمان مناسب زمانی که ما در حال رفتن به استراحت برخی از محدودیت وجود دارد بدون شک که شما در حال رفتن برای دیدن موارد,” او گفت:. “من خواهد بود بنابراین جای تعجب نیست اگر ما را نمی بیند و موارد. سوال این است که چگونه شما به آنها پاسخ دهند.”

آقای ترامپ گفت که او در حال حاضر فکر کردن در مورد تاریخ زمانی که این کشور ممکن است بازگشایی — اما افزود که او می خواهد تسلیم به کارشناسان بهداشت و درمان.

“ما به دنبال در یک تاریخ” او گفت:. “ما امیدواریم که ما در حال رفتن به قادر به انجام یک تاریخ خاص. اما ما در حال انجام هر چیزی تا زمانی که ما می دانیم که این کشور در حال رفتن به سالم. ما نمی خواهید برای رفتن به عقب و شروع به انجام آن را دوباره و دوباره.”

پرسید که آیا او می خواست به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1 به عنوان برخی از گزارش ها نشان داده اند آقای ترامپ گفت که او می خواست برای بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما این “حقایق در حال رفتن برای تعیین آنچه که ما انجام دهد.”

او گفت که او خواهد گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان اگر آنها به او هشدار می دهند که خواهد بود که بیش از حد به زودی. “من گوش دادن به آنها در مورد همه چیز,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها در واقع شگفت زده کرد.”

“دو طرف” اضافه شده آقای ترامپ که در یک نقطه می خواست به حال بازگشایی این کشور با عید پاک. “من درک می کنم طرف دیگر از استدلال بسیار خوبی است. چون من در هر دو طرف بحث. من با گوش دادن به آنها را با دقت ،

جدید فدرال پیش بینی های به دست آمده توسط نیویورک تایمز آمده از بخش امنیت و بهداشت و خدمات انسانی برشمرد سه سناریو. اول سیاستگذاران هیچ کاری برای کاهش گسترش ویروس. دوم با برچسب “حالت ثابت” فرض مدارس بسته باقی می ماند تا در تابستان 25 درصد از آمریکایی ها telework از صفحه اصلی و برخی اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد. سومین سناریو شامل 30 روز سرپناه در محل در بالای آن “حالت پایدار” محدودیت.

اسناد مورخ دیروز حاوی هیچ تاریخ برای زمانی که پناهگاه-در-اماکن سفارشات تحویل داده شد و نه آنها شامل تاریخ های خاص برای زمانی که خوشه خواهد رسید. خطر آنها نشان از کاهش پناهگاه در محل سفارشات در اثر در بسیاری از کشور تضعیف اظهارات اخیر آقای ترامپ که ایالات متحده می تواند آماده برای بازگشایی “بسیار زود است.”

پیش بینی پیش بینی یک دست انداز در تقاضا برای هواکش — به عنوان یک پایه برای جدی Covid-19 عفونت نرخ — 30 روز پس از اقامت در خانه سفارشات صادر عمده سنبله در عفونت حدود 100 روز پس از و اوج 150 روز پس از سفارش اولیه. (با فرض اینکه بیشتر سرپناه در محل سیاست های در حال اجرا نیست به کاهش آینده قله.)

برای بسیاری از کشورهایی که اجرا stay-at-home سفارشات در اواخر ماه مارس از جمله شهر نیویورک و ماساچوست و ایلینوی که سنبله می آیند و در اواسط تا اواخر تابستان است.

دولت نتیجه گیری عاقلانه است. بدون هیچ گونه کاهش, مانند بسته شدن مدرسه و سرپناه در محل سفارشات telework و اجتماعی فاصله مرگ و میر از این ویروس می تواند رسیده اند 300,000. اما اگر دولت آسانسور 30 روز اقامت-در-خانه سفارشات مرگ کل برآورد شده است برای رسیدن به 200,000 حتی اگر مدارس بسته باقی می ماند تا در تابستان 25 درصد از این کشور همچنان به کار از خانه و برخی اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد.

اگر هیچ چیز انجام شد میزان عفونت را در 195 میلیون آمریکایی و 965,000 مردم نیاز به بستری در واحد مراقبت های ویژه با توجه به پیش بینی’ “بهترین حدس می زنم.” اما با 30 روز سرپناه در محل و دیگر اقدامات عفونت هنوز هم رسیدن به 160 میلیون و 740,000 خواهد نیاز به مراقبت های ویژه.

هفتاد مردم در سان فرانسیسکو پناهگاه بی خانمان آزمایش مثبت برای ویروس.

هفتاد و مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در یکی از سان فرانسیسکو بزرگترین پناهگاه های بی خانمان شهردار لندن نژاد گفت: در روز جمعه. این تعداد شامل دو تن از اعضای هیات.

وقوع بزرگترین گزارش در یک پناهگاه در ایالات متحده و تقویت عمده ترس در کالیفرنیا که دولت 150,000 افراد بی خانمان بسیاری از آنها از قبل موجود بیماری های تنفسی به ویژه آسیب پذیر هستند به این بیماری همه گیر.

طرفداران برای بی خانمان ها ابراز نگرانی کرده اند در هفته های اخیر است که این شهر نقل مکان کرده بود بیش از حد به آرامی به استفاده از خالی اتاق های هتل به نازک کردن سرپناه سیستم. San Francisco دارای بیش از 8000 افراد بی خانمان.

شیوع تاکید سرعت نفس گیر است که این ویروس گسترش می تواند در یک جمع تنظیم. این شهرستان تست شده و ساکنان این پناهگاه در روز چهارشنبه و دوباره در روز جمعه گفت: دکتر گرانت, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو وزارت بهداشت. “در روز چهارشنبه وجود دارد پنج مورد مثبت,” او گفت:. “امروز وجود دارد 70.”

شیوع بیماری است که در مقایسه با نشانه های دلگرم کننده در کالیفرنیا که دولت stay-at-home سفارشات موفق در کاهش تعداد بستری شدن در بیمارستان. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که به زودی اعلام نحوه اقامت در خانه سفارشات می تواند اصلاح شود در جلسه توجیهی روزانه.

دولت گزارش 1.1 درصد افزایش در پذیرش دانشجو به واحد مراقبت های ویژه یک روز پس از ضبط اندکی کاهش دهد. “هنگامی که ما در تک رقمی پایین تک رقمی که یک روز بسیار خوب” آقای Newsom گفت.

فرماندار گزارش 49 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن دولت را در مجموع به 541.

دکتر مارک Ghaly وزیر بهداشت و خدمات انسانی, نمایش, نمودار, در این جلسه نشان داد که کاهش شدید تحرک در سراسر کشور و در یک روند خط از بستری شدن در بیمارستان و زیر بدترین سناریو مقامات تا به حال می ترسید. “ما در واقع شاهد روند حتی بهتر بهبود در تعدادی از بستری شدن در بیمارستان” دکتر Ghaly گفت.

“این در واقع یک سیگنالینگ برای ما که اوج ما ممکن است به عنوان بالا.”

دکتر Ghaly گفت: دولت چسبیده بود با یک طرح از بستری شدن در بیمارستان اوج در اواسط تا اواخر ماه مه اما او اذعان کرد که مدل های دیگر نشان داد اوج آمدن زودتر. آقای Newsom گفت که او با تشویق اطلاعات و وزارت امور خارجه مشغول به کار بود طرح “در مورد چگونه ما می توانیم به بازگشت به راه همه چیز استفاده می شود.”

“ما باید دقیق استراتژی است که ما در حال کار بر روی است که ما بسیار نزدیک به ساخت عمومی” آقای Newsom گفت.

فرماندار گفت که او همچنان در رابطه با تعداد موارد در خانه های پرستاری در سراسر کشور و در حال مذاکره با دولت فدرال به استفاده از نیروی دریایی کشتی بیمارستانی رحمت است که لنگر انداخت در لس آنجلس, برای مراقبت از خانه سالمندان و بیمارانی که نیاز به تخلیه از خانه که در آن در حال شیوع است. تنها بیمارانی که عاری از ویروس با استفاده از کشتی, او گفت:.

جهانی زنجیره تامین شده است مختل و منجر به کمبود کالا کلید.

در سراسر شمال امریکا و اروپا و جاهای دیگر کارخانه ها idled و کارگران در مستند. در برخی از بنادر کالا ها ستون در حالی که در جای دیگر بادبان کشتی کانتینر خالی است. دامداران در حال آزادسازی شیر خود را در حالی که فروشگاه مواد غذایی قفسه برداشت شده است لخت.

این اختلال در تجارت جهانی می تواند به رشد بیشتر قابل توجه در ماه به عنوان مصرف کنندگان ذخیره کردن محصولات و کشورهای سرکوب صادرات تجهیزات پزشکی و حتی مواد غذایی است.

خریداران ممکن است بیشتر کمبود های غیر منتظره از محصولات از جمله لپ تاپ و کاغذ توالت و دارو. برخی از شرکت ها می توانند خود را فاقد مواد خام و اجزای یک دستور غذا برای بیشتر مشکل مالی.

تا کنون این سال بسیاری از این اختلالات را ناشی از کارخانه خاموش شدن ناگهانی در چین تولید توپی برای محصولات مانند الکترونیک و ماشین آلات صنعتی. لپ تاپ و صادرات از چین به ایالات متحده کاهش یافت به عنوان مثال فقط به عنوان تقاضای فزاینده به عنوان شرکت تبدیل به کنترل از راه دور کار می کنند و دانش آموزان محوری به آموزش از راه دور.

اما مانند ویروس که از چین به سایر نقاط جهان نیز خواهد اقتصادی اختلال که به احتمال زیاد به شدت در سال به آمده است. برای شرکت ها و مصرف کنندگان که آمده اند به تکیه بر قادر بودن به کشتی کالا به سرعت و یکپارچه در سراسر جهان اختلال می تواند به عنوان یک شوک است.

“چین به ما نشان داده چگونه شدید و رکود در فعالیت های صنعتی می توان گفت:” کریس راجرز جهانی تجارت و تدارکات تحلیلگر در Panjiva.

در سراسر ایالات متحده و اروپا تولید کنندگان عمده مانند فولکس واگن و فورد را توقیف نوبه خود کاهش تقاضا برای فولاد و الکترونیک و سایر اجزاء.

تا کنون بسیاری از کمبود محصول در ایالات متحده و اروپا نمی بنیادی از عدم واقعی کالا, بلکه افزایش تقاضا از مصرف کنندگان که در حال انباشت سفید کننده کاغذ توالت پوشک خشک و لوبیا مطمئن نیستید آنچه را که ماه آینده برگزار خواهد شد.

دیگر کمبود رخ می دهد به عنوان تولید کاغذ توالت و مواد غذایی و دیگر محصولات سعی کنید به شکل از چگونه به دوباره کاری زنجیره تامین است که مجموعه به ارائه فله محموله به رستوران ها و مدارس به جای دیدار با خانواده تقاضا است.

این وضعیت به احتمال زیاد به بدتر بیش از چند ماه آینده.

مایک Jette معاون رئیس جمهور از خدمات مشاوره در GEP فراهم می کند که زنجیره تامین نرم افزار و استراتژی برای General Mills اکسون موبیل میسی خارج شده و دیگر شرکت های بزرگ پیش بینی شده است که اوج اختلال به صورت عمده با شرکت های بین المللی زنجیره تامین به احتمال زیاد اتفاق می افتد سه سال از هم اکنون.

آقای Jette گفت که شرکت های ساخت و الکترونیک و لوازم خانگی و دیگر محصولات خواهد اگزوز خود را به “ایمنی انبار” برای قطعات در هفته های آینده.

اپل و گوگل برنامه ای برای قراردادن یک ویژگی به اپل و دستگاه های آندروید است که کمک خواهد کرد که مسیر ویروس.

در یکی از دور گرفته تا تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس اپل و گوگل گفت: آنها ساختمان نرم افزار به گوشی های هوشمند است که به مردم بگویید اگر آنها در سال های اخیر در تماس با کسی که آلوده به ویروس.

این غول فن آوری گفت: آنها teaming تا به انتشار ابزار ظرف چند ماه ساخت آن به سیستم عامل از میلیاردها اپل و دستگاه های آندروید در سراسر جهان است. که را قادر می سازد گوشی های هوشمند به طور مداوم ورود دستگاه های دیگر آنها را از طریق بی سیم با برد کوتاه فناوری بلوتوث را قادر می سازد آنچه شناخته شده به عنوان “تماس با ردیابی” این بیماری است.

با ابزار آلوده مردم را آگاه بهداشت عمومی برنامه است که آنها را به coronavirus که پس از آن هشدار گوشی که به تازگی به نزدیکی که با شخص آلوده دستگاه شما است.

گوگل و اپل گفت که این ابزار می تواند محافظت از حریم خصوصی کاربران گوشی های هوشمند و مردم را به انتخاب کردن به استفاده از آن. آنها همچنین گفت که این ابزار را به اجرا در پس زمینه به طور مداوم اگر مردم انتخاب کردن به استفاده از آن اضافه شده است که آن را بخورند تا کمتر عمر باتری می شود و دقیق تر از برنامه های شخص ثالث.

جهانی مرگ و میر پیشی 100,000.

Video player loading
شهر نیویورک کارگران استخدام شده برای دفن بلامعارض بدن در هارت جزیره است.اعتباریاعتباری…جان Minchillo/آسوشیتد پرس

رسمی جهانی مرگ و میر از این ویروس پیشی گرفته 100,000 روز جمعه با بیش از 1.5 میلیون مورد تأیید و ارقام است که کارشناسان هشدار می دهند بسیار درک میزان واقعی این بیماری همه گیر.

مشکل لکه های در حال ظهور بودند از مسکو به جاکارتا اندونزی به عنوان ویروس رسیده عمیق تر به مکان های که تا کنون شده است در امان بدترین بیماری همه گیر. و در نشانه ای از سطح ناامیدی ناشی از اقتصاد بسته شدن پایین خونین غوغا فوران در یک فقیر منطقه نایروبی کنیا که در آن مواد غذایی در حال توزیع شد.

کشورهایی مانند ایالات متحده و چین و هند رقابت برای منابع و یا استفاده از آنها را به صورت سیاسی به پایان می رسد تضعیف خواستار همکاری جهانی.

در پاکستان مسلمان نمازگزاران به مبارزه طلبیده دولت دستور به جمع نماز جمعه. آنها با حضور در مساجد — که برخی از آنها باز به استقبال آنها با وجود بخشنامه دولت برای دید و با پلیس درگیر شدند.

کشورها در اروپا شدت اجرای مستند اقدامات به عنوان آخر هفته عید پاک با نزدیک شدن به روز جمعه و هشدار داد که محدودیت در حرکت و تجمع خواهد بود توسعه یافته به خوبی به مه و احتمالا دیگر. فرماندار توکیو فراق راه با یک دولت که مورد انتقاد قرار گرفته در صورت هوشیار بودن به اندازه کافی دستور داد بسیاری از کسب و کار ،

اما در حالت دیگر, کره جنوبی که خود را شیوع بیماری تحت کنترل در اوایل گیر به سیاست خود را از ادامه زندگی عمومی به عنوان آنجا که ممکن است و رفت پیش رو با برنامه ریزی ملی انتخابات است.

این ممکن است بهداشتی ترین توده رای تا کنون انجام شده است. مردم عینک ماسک و حتی در صف ایستاده بود جدا از یکدیگر. آنها نیاز به درجه حرارت خود را چک استفاده از ضد عفونی کننده دست و همین دستکش قبل از رای گیری.

وزارت امور خارجه گفت: این کمک به بازگرداندن بیش از 56000 آمریکایی ها بودند که رشته در خارج از کشور پس از شرکت های هواپیمایی لغو پروازهای بین المللی و سازمان ملل تعطیل فرودگاه. اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها پس از بازگشت از آمریکای جنوبی و مرکزی با بیشترین تعداد — 6,800 مردم — آینده را از پرو.

در ایالات متحده آمریکا میشیگان را منع مردم از سفر بین خانه ها در دولت آغاز در شنبه جارو گسترش تلاش های دولت برای مهار ویروس.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

شومر می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت کرده است برای پیوستن به مذاکرات در یک فاصله دور از ویروس امداد.

سناتور چاک شومر دموکرات از نیویورک و رهبر اقلیت گفت: در روز جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت کرده بود به آینده مذاکرات با رهبران کنگره برای شکستن بن بست ارائه بیش از 250 میلیارد فدرال تزریق برای دوباره پر کردن سریع تهی برنامه وام برای مضطرب کسب و کارهای کوچک.

روز پس از بسته متوقف شده و در سنا در میان خواستههای دموکراتیک برای کمک بیشتر به آقای شومر گفت که او تا به حال صحبت با استیون Mnuchin وزارت خزانه داری, منشی, در مورد آغاز مذاکرات برای نجات آن.

“هیچ دلیلی وجود دارد ما نمی توانیم به یک توافق دو حزبی در اوایل هفته آینده” آقای شومر گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

در تماس جداگانه با آقای Mnuchin در جمعه سخنران نانسی پلوسی کالیفرنیا تصریح کرد دموکرات ها’ واکنش های اضطراری بودجه کسب و کار کوچک و فشرده برای رهبران در هر دو طرف به با هم کار کنند برای مذاکره هر دو است که اندازه گیری و هر آینده coronavirus تسکین قانون با توجه به او میگویند.

دولت درخواست اقدام سریع برای تصویب این پول برای تقویت یک برنامه وام ایجاد شده توسط $2 تریلیون تسکین قانون در ماه گذشته برای کسب و کارهای کوچک شناخته شده به عنوان حفاظت از پرداخت برنامه. اما دموکرات ها مسدود شده و تلاش جمهوری خواهان برای فشار آن را از طریق مجلس سنا روز پنج شنبه در یک رویه جلسه خواستار شرایط جدید بودجه و کمک های اضافی برای بیمارستان دولتی و دولت های محلی و مواد غذایی کمک های اولیه.

بسته بود که یک گام موقت به عنوان قانونگذاران نگاه نسبت به مراتب بزرگتر بسته انتظار می رود به بالای $1 تریلیون دلار برای ساخت محرک قانون است که به احتمال زیاد مذاکره در اواخر این ماه.

دولت تقلا به رول کردن برنامه های محرک اقتصادی. در تماس با آقای Mnuchin روز جمعه خانم پلوسی و نماینده پیتر DeFazio دموکرات کالیفرنیا و رئیس حمل و نقل و زیرساخت های کمیته در مورد راه اندازی 32 میلیارد دلار هواپیمایی, نجات, که اجازه می دهد تا شرکت های هواپیمایی برای به دست آوردن حقوق و دستمزد و کمک های مالی.

در اخبار مطبوعاتی در کاخ سفید با آقای ترامپ صدا و خوش بینانه است. “با وجود آنچه شما به عنوان خوانده شده, شما می دانید وجود دارد به عقب و جلو اما ما در حال گرفتن همراه با دموکرات آنها می خواهم برای دیدن چیزی است که اتفاق می افتد,” او گفت:.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم و نمی دانیم — در مورد تست برای آنتی بادی است.

هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت و یا حداقل جدید عادی است ؟

عمده پاسخ به این سوال که چه زمانی و چگونه — آمریکایی می تواند بازگشت به مکان های عمومی مانند محل کار و مدرسه می تواند بستگی به چیزی به نام آنتی بادی آزمایش یک آزمایش خون است که تعیین می کند که آیا کسی تا به حال شده است با آلوده coronavirus.

افرادی که معتقد است سیستم ایمنی بدن ممکن است قادر به بازگشت با خیال راحت به کار مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی اعلام کرد که می خواهد شروع به استفاده از آنتی بادی آزمایش برای دیدن آنچه که بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده شده است.

“در یک دوره یک هفته یا بیشتر, ما می رویم به تعداد نسبتا زیادی از تست های موجود” دکتر Anthony S. Fauci دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: صبح روز جمعه در سی ان ان.

او گفت: مقامات فدرال در مورد ایده “گواهی ایمنی” است که می تواند صادر شده برای افرادی که قبلا آلوده شده است.

“همانطور که ما به این نقطه با توجه به افتتاح این کشور” دکتر Fauci گفت: “این بسیار مهم است به درک چه مقدار است که virus نفوذ به جامعه است.” ایمنی گواهی گفت: “برخی از شایستگی تحت شرایط خاصی است.”

ایده ارائه مدرک ایمنی به کارکنان اجازه می دهد تا بازگشت به شغل خود در نظر گرفته و در بسیاری از کشورها از جمله انگلیس و ایتالیا. اما همانطور که با هر آزمون آنها کامل نیست و شده اند وجود دارد مشکلات خود را با دقت.

فقط یک مدرسه عمومی باز می ماند در کالیفرنیا است.

از 10,521 مدارس عمومی در کالیفرنیا, خارج از نهر ابتدایی است که تنها holdout کوچک در مدرسه از راه دور جامعه روستایی در San Joaquin Valley است که اصرار بر برگزاری کلاس برای 21 دانش آموزان از کودکستان تا کلاس هشتم نشان داد که تا هفته گذشته.

جرثقیل براوو مدرسه سرپرست اصلی و هشتم-معلم کلاس گفت که او و هیئت مدیره مدرسه را ندارد تصمیم به آرامی.

اما زمانی که آقای براوو تبدیل به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای مشاوره نوشته شده آن را هدایت به نظر می رسید نشان می دهد که مدارس خارج از نقاط داغ می تواند باز باقی می ماند اگر آنها در زمان احتیاطی.

و سپس آقای براوو فکر در مورد مبارزات روزمره خانواده که کار مرکبات و گردو باغ در جامعه خود را. تقریبا هر یک از دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان یا یارانه ناهار و از راه دور یادگیری فانتزی برای بسیاری از خانواده هایی که استطاعت دسترسی به اینترنت است.

“فکر کردیم فقط ما منطقه روستایی و منابع در دسترس برای بچه های ما,” او گفت:.

به عنوان گسترش ویروس تسریع در سراسر ایالات متحده در خارج از نهر نشان می دهد چالش اجرای یکنواخت اجتماعی-دورى سیاست در کشور است که جوایز محلی کنترل بر مدارس است.

بر اساس قانون کالیفرنیا تنها یک مقام دیگر از آقای براوو قدرت به خارج کریک — فرماندار Newsom که بارها نام در هر مدرسه در حالت بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی.

در عین حال آقای Newsom خودداری از مقابله با خارج از نهر. سخنگوی خود را فقط می گویند این است: “مسئولان مدرسه باید با استفاده از راهنمایی از فدرال و دولت های محلی و مقامات دولتی در تصمیم گیری چگونه به بهترین وجه برای خدمت به دانش آموزان است.”

نیویورک مرگ و میر است که هنوز هم شگفت انگیز است اما فرماندار می گوید وجود دارد دلیل برای خوشبینی است.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو ارائه شده دولت آخرین آمار از شیوع کروناویروس و مورد بحث و بررسی راه های شهر نیویورک ممکن است رویکرد بازگشایی.اعتباریاعتباری…مدل لباس شولتز برای نیویورک تایمز

در نیویورک هنوز هم مرکز شیوع این بیماری در ایالات متحده 777 بیشتر مردم مرده بود آوردن این دولت در مجموع به 7,844 Gov. Andrew M. کومو گفت: طی اخبار روزانه توجیهی. در حالی که مرگ و میر است و جدی گفت: دلایل وجود دارد به, خوش بینانه, با کمتر از بیماران در بخش های مراقبت ويژه و تعدادی از بیماران بستری در بیمارستان باقی مانده و تقریبا مسطح است.

“خانه بمانند چرا که با این نسخهها کار. ما در حال مسطح منحنی,” او گفت: به عنوان مقامات در سراسر کشور با کشتی که آن را امن خواهد بود برای راه اندازی مجدد اقتصاد و بازگشت به تا حدودی روال عادی. “در حال حاضر زمان برای هوشمند خواهد بود.”

“بیایید مطالعه قرار داده و اجازه دهید نگاهی به آنچه در دنیا رخ داده” آقای کومو گفت. “و اجازه دهید مطمئن شوید که بهترین سلامت ذهن در کشور هستند به ما دادن بهترین خود را توصیه.”

قبل از وجود دارد صحبت از بازگشایی گفت: میلیون ها نفر از آزمایشات برای تشخیص افراد و تست برای آنتی بادی های مورد نیاز هستند. او گفت: نیویورک آزمایشگاه مشغول به کار بودند در این آزمون اما نمی تواند تولید نزدیک به آنچه که مورد نیاز و خواست رئیس جمهور به استفاده از دفاع تولید عمل به نیاز شرکت ها برای تولید و تست در میلیون است. او گفت که آزمایش در یک “مقیاس بی سابقه ای” لازم بود قبل از مردم می تواند بازگشت به کار.

“من لازم نیست که ابزار,” او گفت:. “دولت فدرال می کند.”

با افزایش مرگ و میر در این شهرستان تبدیل شده است به یک پاتر زمینه در برانکس برای دفن به عنوان بسیاری به عنوان 25 بلامعارض بدن یک روز در تلاش برای ایجاد فضا در morgues برای قربانیان جدید.

این منطقه tristate مرگ و میر تحت فشار قرار دادند گذشته 10,000 با یکی دیگر از 1,010 نفر در حال مرگ از این ویروس در ایالت نیویورک و نیوجرسی.

عمدتا مجازی عید پاک است اما برخی از جماعت قصد سرپیچی از دستورات است.

چند تنهاست و holdout کلیساها قصد سرپیچی محلی و مقامات دولت فدرال در این آخر هفته عید پاک و برای ملاقات حضوری خدمات با وجود اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله گرفتن راهنمایی از حرفه ای پزشکی.

اکثریت قریب به اتفاق جماعت در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی با برگزاری بسیاری از خدمات آنلاین و نوآوری راه های جدید مجازی است. عید پاک رخ می دهد که این بیماری همه گیر در حال رسیدن به اوج خود در بسیاری از جاها.

اما محدودیت های بیش از تجمعات باید نا امید برخی از کشیشان مسیحی به خصوص محافظه کاران که می گویند قوانین محدود کردن آزادی های مذهبی.

در لوئیزیانا پاستور تونی طلسم زندگی خیمه کلیسا بود که به تازگی دستگیر شده پس از برگزاری فرد خدمات در نظر دارد برای برگزاری عید پاک خدمات برای صدها نفر از مردم در روز یکشنبه. در آیداهو آمون باندی همچنین در نظر دارد تا میزبان صدها نفر از مردم برای عید پاک جمع آوری با توجه به گزارش.

Rev. رادنی Howard-براون پاستور رودخانه در خلیج تمپا کلیسا بود که به تازگی بازداشت برای “عمدا و بارها و بارها” هجوم اضطراری سفارشات در فلوریدا پس از او برگزار شد-فرد خدمات.

برخی از کاتولیک ها خواست اسقف به پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن برخی از فرم عمومی جرم و پیدا کردن دسترسی امن برای مسح از بیمار است.

در جای دیگر برخی از کلیساها در حال برنامه ریزی برای جشن طریق درایو و خدمات که در آن عبادت را ترک نمی کند وسایل نقلیه خود را. واتیکان را جریان عید پاک توده جشن توسط پاپ فرانسیس در St. Peters Basilica. Joel Osteen که منجر Lakewood Church در تگزاس است که خدمات جریان با اجرای برنامه توسط Kanye West and Mariah Carey.

آقای ترامپ گفت که بسیاری از کشیشان موافقت کرده بود نه برای نگه داشتن فرد در عید پاک خدمات و اشاره کرد که او برنامه ریزی شده برای تماشای یک لپ تاپ خود را. او گفت که او می خواهیم شبان با توجه به نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل: “درمان کشور ما اجازه می دهد تا شفا گرفتن قبل از ما انجام این کار است.”

برجسته پروتستان, pastor Rick Warren, از Saddleback Church in California, تشویق شبان در سراسر کشور به دنبال دستورالعمل در سی ان ان تاون هال پنج شنبه شب.

“به عنوان چوپان ما به نام برای محافظت از خدا گله نه فقط آن را تغذیه و هدایت آن را,” او گفت:. “و اگر شما واقعا دوست دارم جماعت خود را بگویید و آنها را به ماندن در خانه در عید پاک.”

توقیف و یا از پول نقد کسب و کارهای کوچک در تلاش برای زنده ماندن.

زمانی که دولت فدرال شروع به عجله تریلیون دلار از کمک به آمریکایی ها خرد گیر امید است که برخی از کمک های که اجازه می دهد کسب و کار برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و کوسن کارمندان در برابر از دست دادن شغل.

اما تا کنون تعداد متناوب از آمریکایی ها — بیش از 16 میلیون از دست داده اند شغل خود را در میان شیوع. کسب و کار در ادامه به شکست به عنوان خرده فروشان و رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر شرکت ها در سراسر کشور اجرا از پول نقد و لباس فروشگاه.

وجود دارد در حال رشد است توافق میان بسیاری از اقتصاددانان است که تلاش های دولت بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر حرکت سریع همه گیر برای جلوگیری از کسب و کار از رها کردن کارگران خود را. آژانس های فدرال مشغول به کار در یک تجویز همکاری با وال استریت ثابت کرده اند که بیمار مجهز به حرکت پول به سرعت به مکان های آن را بیشتر مورد نیاز است.

سیل درخواست ها برای کمک به مانند قبل از هرگز یک برنامه فدرال است که قرار بود برای ارائه کمک های اضطراری به کسب و کارهای کوچک در فقط سه روز اجرا پایین در بودجه و تقریبا منجمد به طور کامل.

ابتکار اقتصادی آسیب فاجعه وام برنامه گسترش اورژانس سیستم های اجرا شده توسط اداره کسب و کار کوچک است که برای سال کمک کرد تا شرکت پس از بلایای طبیعی مانند طوفان و سیل و گردباد.

اما در مواجهه با این بیماری همه گیر وام برنامه در حال غرق شدن در درخواست. بسیاری از متقاضیان باید منتظر هفته برای تصویب در حالی که این برنامه قرار است به ارائه وام تا 2 میلیون, بسیاری های اخیر متقاضیان گفت: S. B. A. خط کمک به آنها گفته بود که وام خواهد بود و در پوش $15,000 در هر وام گیرنده.

تقریبا سه ده مرگ و میر وابسته به یک ماساچوست خانه سالمندان دهید فدرال پرس و جو.

دادستان فدرال در بوستون در روز جمعه گفت: آنها باز شد رسیدگی به یک ماساچوست خانه سالمندان که در آن 32 ساکنان فوت کرده اند در بیش از دو هفته به دنبال تعیین این که آیا کارکنان خود موفق به ارائه مراقبت کافی قبل و در طول بیماری همه گیر.

از 32 نفر که جان خود را در خانه 28 آزمایش مثبت است. این ویروس نیز یافت شده است که در یکی دیگر از 69 ساکنان و 68 کارکنان تاسیسات هولیوک سربازان خانه 247-تخت دولتی-مدیریت تسهیلات برای جانبازان در حدود 90 کیلومتری غرب بوستون.

“ما به شدت بررسی حوادث اخیر در خانه و, در صورت نیاز, نیاز به کشورهای مشترک المنافع به اتخاذ اصلاحات برای اطمینان از ایمنی بیمار در آینده گفت:” اندرو Lelling ایالات متحده وکیل است که به طور مشترک انجام این تحقیقات با وزارت دادگستری, حقوق مدنی را بدست آورد. “تسلیت به خانواده های آن دسته از جانبازان که درگذشت در حالی که در خانه مراقبت; ما را از رسیدن به پایین از آنچه در اینجا اتفاق افتاده است.”

این سومین پرس و جو به صفحه اصلی. دولت فرماندار چارلی بیکر منصوب مستقل محقق و دادستان کل Maura هیلی اعلام کرد تحقیقات خود را در این هفته.

خانه های سالمندان دیده می شود برخی از مرگبارترین شیوع بیماری در ایالات متحده با یک مرکز در کرکلند بشویید. گزارش 43 ویروس های مربوط به مرگ و میر و ایندیانا وزارت بهداشت مقامات اعلام کرد در این هفته وجود دارد که به ترتيب 11 و میر وابسته به شیوع در یک خانه وجود دارد.

یک گزارش جدید میریزد نور کمی در مورد اینکه آیا این دارو remdesivir کار می کند.

یک گزارش جدید در 53 coronavirus بیماران با توجه به داروی ضد ویروس remdesivir میریزد نور کمی در مورد اینکه آیا این دارو کار می کند.

بیماران نمی شد بخشی از یک مطالعه کنترل شده اما به جای دریافت مواد مخدر از طریق “استفاده مهربان” برنامه است که در آن پزشکان می توانید درخواست تجربی تایید نشده دارو برای کسی که بسیار بیمار است.

مطالعات کنترل شده دارو در حال انجام با نتایج حاصل از برخی انتظار می رود بعد از این ماه و در ماه مه با توجه به بیانیه صادر شده توسط جلعاد که باعث می شود remdesivir و پرداخت شده برای مطالعه.

این دارو در نظر گرفته شده است یک کاندیدای امیدوار کننده برای درمان coronavirus بیماران. آن را توسعه داده شد برای ابولا اما به خوبی کار نمی کند در برابر آن بیماری است. مطالعات در موش و میمون ها پیشنهاد کرده اند که می تواند در مبارزه با کروناویروس و تست های آزمایشگاهی نشان داد که این می تواند جلوگیری از این ویروس را از حمله به سلول.

در گزارش جدید, به دلیل وجود دارد هیچ گروه مقايسه بيماران مبتلا به تطبیق علائم که دریافت دارو آن است که غیر ممکن است برای گفتن که آیا remdesivir کمک به کسانی که تحت درمان قرار گرفتند.

محققان گفتند که 68 درصد از بیماران بهبود یافته اما در یک مقاله منتشر شده در جمعه New England Journal of Medicine, آنها نوشت: “اندازه گیری اثر بخشی نیاز مداوم تصادفی کنترل شده با پلاسبو محاکمه remdesivir درمانی است.”

بيماران در بيمارستان ها در ایالات متحده و اروپا و کانادا و ژاپن. سی یا 57 درصد بودند در هواکش. طول متوسط پيگيری 18 روز و 17 از 30 قادر به قادر به آمد کردن هواکش. هفت بيمار درگذشت از جمله شش تن که تا به حال شده است در فن به طور کلی مرگ و میر از 13 درصد است.

نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که بیماران در گزارش های دیگر داشته اند بالاتر از نرخ مرگ و میر, اما اذعان کرد که این بیماران متفاوت از نظر بیماری زمینه ای و عوامل دیگر به طوری که آنها قابل مقایسه نیست.

این بیماری همه گیر است طرح میتوانست رای گیری در ایالات متحده, اما, کره جنوبی نشان می دهد که یک رویکرد متفاوت است.

آن را به هرج و مرج منجر صحنه هیت وحشت و تاخیر طولانی در ویسکانسین روز سه شنبه پس از جمهوری خواهان به دادگاه رفت و برای جلوگیری از این فرماندار دموکرات تلاش برای به تعویق انداختن اولیه آن. کشورهای دیگر باید انتخابات به تعویق افتاد. و با بسیاری از مقامات دفاع از رای گیری از طریق پست در طول همه گیر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از جمهوریخواهان در حال افزایش افشا و خنثی ادعاها در مورد تقلب.

اما انتخابات در حال حاضر در جریان است در کره جنوبی برجسته یک رویکرد بسیار متفاوت است.

به آن رای گیری اجرا هموار کره جنوبی, بسیج ارتش از خدمتگزاران مردم از جمله مردان جوان انجام وظیفه مدنی به جای خدمت نظامی اجباری برای آماده سازی خود را برای انتخابات پارلمانی است. آنها را ضد عفونی 14,000 ایستگاه های رای گیری در سراسر کشور مشخص شده و انتظار خطوط در سه پا فواصل بنابراین رای دهندگان می توانید اجتناب از ایستادن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.

میلیون ها نفر از رای دهندگان با استفاده از رای گیری اولیه پیش از رسمی انتخابات روز چهارشنبه آینده. هر کسی نشان خوانش درجه حرارت بالاتر از 37.5 سانتی گراد (99.5 فارنهایت) قرار است متوقف شود در دروازه از مراکز رای دهی و همراهی به یک منطقه جداگانه برای رای دادن. رای دهندگان است و سپس قرار است به آن ارسال شود برای تست و غرفه رای گیری ضد عفونی.

در ویسکانسین مقامات بهداشتی دولت روز جمعه گفت که آنها را ردیابی ویروس موارد تصور می شود به این هفته انتخابات.

ویسکانسین گروه خدمات بهداشتی و درمانی در بیانیه ای گفت که “برخی از خطر” مردم بوده است در معرض ویروس در حالی که رای گیری و یا کار در انتخابات.

“ما امیدواریم که تلاش های فوق العاده گرفته شده توسط کارمندان محلی بهداشت عمومی رای دهندگان و نظرسنجی کارگران کمک به حداقل رساندن هر گونه انتقال, اما ما ایستاده آماده به پاسخ اگر که نیست در این مورد گفت:” Andrea پالم دولت وزیر بهداشت.

اگر رای دهندگان و یا نظرسنجی از کارگران قراردادی این ویروس اولین موارد جدید به احتمال زیاد شروع به ظهور در هفته آینده این اداره گفت.

نگاهی به آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ماسک.

پوشیدن صورت را پوشش می کشد برخی از تنظیم. برای به دست آوردن بیشترین سود, شما نیاز به آن را می پوشند به طور مداوم و صحیح. در اینجا برخی از اشاره گرها.

گزارش ارائه شده توسط Michael Cooper, Alan چشم بند اسب, آیلین, Sullivan, Zolan Kanno-Youngs, توماس فولر اندی, نیومن, Matthew Haag, William K. Rashbaum علی واتکینز مارک Santora, تیم Arango, هانا راش چو سنگ-Hun نیک Corasaniti استیسی کولی استفانی Saul, مت استیونس Adeel حسن جیم Tankersley الیزابت Williamson, Peter S. Goodman, Katie Thomas, Sui-لی کوچولو, دنیس Grady, جفری Gettleman الیزابت Dias, ریچارد پرز-Peña, Lara کثافت, برایان Wollitz و علی DeFazi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>