Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتظار می رود به توصیه پوشیدن پارچه ماسک

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • C. D. C. انتظار می رود که به توصیه آمریکایی ها به پوشیدن پارچه ماسک ،
  • مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح خانه جدید کروناویروس کمیته به عنوان “جادوگر شکار.”
  • فقط در دو هفته 10 میلیون آمریکایی شغل از بین رفته اند.
  • نیروی دریایی حذف کاپیتان یک ناو هواپیمابر زده توسط ویروس.
  • دولت در حال سرکوب مردم هجوم stay-at-home سفارشات.
  • چین undercounting آن coronavirus عوارض C. I. A. پیدا کرده است.
  • F. D. A. تصویب یک آزمون است که می تواند کمک به تشخیص ایمنی.
اعتبار…اندرو Seng برای نیویورک تایمز

C. D. C. انتظار می رود که به توصیه آمریکایی ها به پوشیدن پارچه ماسک ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود به اعلام به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه که همه آمریکایی ها باید از پوشیدن پارچه ماسک و یا دیگر پوشش صورت اگر آنها را بر اساس یک آینده توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که علامت تغییر در فدرال ارشاد در میان جدیدی که کروناویروس در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند.

تا به حال C. D. C. مانند سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک از جمله N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت.

اما با توجه به فدرال, رسمی, C. D. C. خواهد شد در حال حاضر توصیه می کنند که هر کس سایش پوشش صورت در تنظیمات عمومی مانند داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی, برای جلوگیری از ناخواسته گسترش ویروس. مقامات بهداشت عمومی تاکید کرده اند که N95 ماسک باید ذخیره خط مقدم برای پزشکان و پرستاران که در نیاز مبرم به دنده محافظ.

برای هفته دولت فرستاده است متناقض پیام در ماسک. در ابتدا مقامات به وضوح اعلام کرد که ماسک باید تنها توسط افراد بیمار. برای برخی از زمان آقای ترامپ شده است گفت: ماسک ممکن است مفید باشد اما روسری خوب خواهد بود و همچنین. مقامات چینی ابراز زنگ در چند آمریکایی ها عادی هستند پوشش خود بینی و دهان.

در اوایل این هفته دکتر رابرت Redfield مدیر C. D. C. تایید کرد در یک مصاحبه رادیویی که آژانس شد, بررسی دستورالعمل های آن که باید پوشیدن ماسک. با استناد به داده های جدید نشان می دهد که نرخ بالای انتقال از افرادی که آلوده می شوند اما نشان می دهد هیچ نشانه او گفت: راهنمایی در ماسک پوشیده بود “حال انتقادی دوباره بررسی برای دیدن اگر وجود دارد بالقوه ارزش اضافی برای افرادی که آلوده می شوند و یا افرادی که ممکن است asymptomatically آلوده.”

روز چهارشنبه شهردار اریک Garcetti لس آنجلس خواست که شهر را ساکنان برای پوشیدن در خانه غير پوشش صورت و یا حتی bandannas هنگام خرید مواد غذایی و یا انجام دیگر کارهای ضروری. مقامات بهداشتی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا ساخته شده مشابه توصیه در روز سه شنبه.

فدرال رسمی گفت: C. D. C. s تجدید نظر هدایت ناشی از درخواست کاخ سفید و نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح خانه جدید کروناویروس کمیته به عنوان “جادوگر شکار.”

رئیس جمهور تهمت مشت کردن دموکرات ها در کنگره در روز پنج شنبه برای اعلام شروع نظارت, تحقیق در مورد برگ برنده دولت در پاسخ به coronavirus متهم آنها را از “انجام این حزبی تحقیقات در وسط یک بیماری همه گیر.”

سخنران نانسی پلوسی گفت: در اوایل روز پنج شنبه که او تا به حال ایجاد یک ویژه انتخاب دو حزبی کمیته برای نظارت بر تمام جنبه های دولت در پاسخ به این ویروس از جمله آن توزیع بیش از 2 تریلیون دلار در کمک های اضطراری. بدون استناد به خانم پلوسی حرکت به طور خاص رئیس جمهور روشن ساخته او اشیاء.

“من می خواهم به همه یادآوری در اینجا در پایتخت کشور ما به خصوص در کنگره است که این زمان برای سیاست بی پایان حزبی تحقیقات” او گفت:. “در اینجا ما دوباره.”

آقای ترامپ تکرار زبان او اغلب مورد استفاده برای توصیف تحقیقات خود را به دولت: “شما ببینید چه اتفاقی می افتد. این یک شکار ساحره پس از شکار ساحره پس از شکار ساحره. و در پایان مردم انجام جادوگر شکار آنها بوده است از دست دادن و آنها بوده است و از دست دادن بسیاری.”

کاخ سفید پس از آن منتشر شد نامه ای که آقای ترامپ ارسال به سناتور چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر فشار حمله خود را به عنوان شبانه coronavirus نیروی کار مطبوعاتی را ادامه داد.

“من شناخته شده شما برای سال های بسیاری از, اما من هرگز نمی دانستند که چگونه بد یک سناتور شما برای نیویورک تا زمانی که من رئیس جمهور شد,” آقای ترامپ نوشت: پس از شکایت در مورد “خود را مسخره استیضاح جعل.”

فقط در دو هفته 10 میلیون آمریکایی شغل از بین رفته اند.

زمانی که اولین مورد از coronavirus گزارش شده در ایالات متحده در ماه ژانویه رئیس جمهور تهمت عمدتا اخراج تهدید بلندی دیوار خیابان chugged به سمت بالا و از مردم در مورد کسب و کار خود را با اندک به رسمیت شناختن این فاجعه که باقی مانده است.

روز پنجشنبه خیره کننده دامنه بحران اقتصادی شد واضح تر به عنوان وزارت کار ایالات متحده گزارش از دست دادن 10 میلیون شغل فقط در دو هفته. وال استریت است به ظاهر درون منفجر و اقتصاد جهاني لرزید به عنوان جزئی از این بیماری همه گیر می رسد به هر کشور است.

امید دراماتیک اما مختصر رکود و به دنبال آن بهبود سریع کمرنگ شده اند و در محل خود را در حال ترس است که جهان ممکن است در آستانه یک شوک اقتصادی نهان پس از رکود بزرگ.

سرعت و مقیاس زیان کار است و بدون سابقه. تا اینکه ماه گذشته بدترین هفته برای بیکاری براده شد 695,000 در سال 1982.

در شب coronavirus جلسه رئیس جمهور تهمت دوباره گفت: او نمی خواهد بازگشایی قانون مراقبت مقرون به صرفه فدرال بیمه ارز به اجازه می دهد به تازگی بیکار و یا در حال حاضر بیمه برای خرید عمیقا یارانه بیمه سلامت. اما معاون رئیس جمهور مایک پنس روز جمعه گفت که دولت را به پرده طرح به طور مستقیم پرداخت بیمارستان برای درمان بیمه coronavirus بیماران.

با وجود این اخبار که 6.6 میلیون نفر ثبت کرده بود برای مزایای بیکاری در هفته گذشته شاخص S&P 500 با افزایش بیش از 2 درصد بعد از آقای ترامپ گفت که او انتظار می رود روسیه و عربستان سعودی به اعلام تولید نفت کاهش است. قیمت نفت شده بود با چکش به عنوان همه گیر اما حذف سفر و تقاضا برای انرژی و قیمت جنگ بین عربستان و روسیه در حال شدت کاهش است.

آقای تهمت بیانیه led قیمت های آتی نفت خام که قبلا صعود در روز پنج شنبه برای افزایش و سهام شرکت های نفت و گاز نیز بسیج. اما در بعد از ظهر پنجشنبه توافق آقای ترامپ گفت که او انتظار می رود به حال هنوز به تحقق و تحلیلگران گفت: معلوم بود که آیا مسکو و ریاض شد به مانند یک معامله است.

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت خام معیار افزایش حدود 25 درصد و Occidental Petroleum شد بهترین اجرای سهام S&P 500 با افزایش حدود 19 درصد است. آپاچی افزایش 15 درصد و هالی برتون را به دست آورد بیش از 13 درصد است.

نیروی دریایی حذف کاپیتان یک ناو هواپیمابر زده توسط ویروس.

نیروی دریایی حذف شد کاپیتان زده ناو هواپیمابر تئودور روزولت در پنجشنبه تنها چند روز پس از او التماس او را برتر از افسران برای کمک بیشتر به عنوان یک coronavirus شیوع گسترش روی عرشه کشتی, دفاع, وزارت, مقامات گفت.

حدود 100 ملوانان آلوده شده اند تا کنون.

در نامه ای که به بیرون درز رسانه های خبری در روز سه شنبه سروان. برت E. Crozier گذاشته وضعیت وخیم اتفاق می افتند روی عرشه کشتی جنگی با تقریبا از 5000 خدمه و توصیف آنچه او گفته بودند نیروی دریایی را شکست و او را با ارائه مناسب منابع به مبارزه با این ویروس توسط حرکت ملوانان کردن کشتی و ضد عفونی مناطق در هیئت مدیره.

ارشد وزارت دفاع مقامات عصبانی بودند که این نامه را در بر داشت راه خود را به سان فرانسیسکو کرونیکل و سپس به دیگر رسانه های خبری از آن به طور گسترده ای گزارش شده است.

تصمیم به حذف کاپیتان Crozier آمد و در روز پنج شنبه گفته است.

حامل در حال حاضر لنگر انداخت در گوام است.

دولت در حال سرکوب مردم هجوم stay-at-home سفارشات.

حداقل 38 متحده اعلام کرده اند برنامه ای برای ماندن در خانه و سفارشات است که در هفته گذشته و دولت در حال حاضر در تلاش برای بستن کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است که مانده اند باز است.

هنر و صنایع دستی زنجیره سرگرمی لابی جلب ملامت روز چهارشنبه از مقامات کلرادو که گفت: خرده فروش باید مطابق با اقامت در خانه سفارشات و بلافاصله نزدیک فروشگاه های آن است.

در یک بس-و-دست برداشتن نامه ای به شرکت W. اریک کوهن ارشد معاون وزارت امور خارجه دادستان کل نوشت که سرگرمی لابی را بازگشایی فروشگاه نقض سفارش توسط فرماندار که مجبور است همه کسب و کار به دید مگر اینکه مقامات دولت تا به حال طبقه بندی شده آنها را به عنوان مهم است.

“برای اجتناب از شک و سرگرمی لابی است نه یک “بحرانی کسب و کار'” آقای کوهن نوشت.

اوهایو دادستان کل دیو Yost نوشت در توییتر در روز چهارشنبه که او با ارسال نامه ای مشابه به سرگرمی و لابی که خرده فروش که در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در یکشنبه شب تا به حال به توافق نزدیک فروشگاه ها در دولت خود را. مقامات در ایندیانا و ویسکانسین نیز مورد نقد شرکت می باشد.

کسب و کارهای دیگر از جمله شرکت های کوچک نیز تلاش کرده اند به باز باقی می ماند درآمد خشم مقامات از ساحل به ساحل.

در لس آنجلس که در آن دادستان شهرستان گفت: هفته گذشته که دادستان خواهد بود “کار در جهت به دست آوردن انطباق” حداقل هشت کسب و کار شده اند ذکر شده برای عامل در سرپیچی از دستور دولت است.

“این جدی است و ما نمی توانیم اجازه نقض به ادامه” شهردار اریک Garcetti از لس آنجلس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه زمانی که او گفت که مقامات شهرستان خواهد خاموش کردن برق و آب به غیر ضروری کسب و کار باقی مانده است که پس از باز بودن هشدار داد.

“هیچ کس می خواهد به این مرحله و ما نمی خواهد که به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال قوانین” آقای Garcetti گفت.

وی همچنین گفت که افرادی که در نقض پناهگاه در محل سفارشات می تواند punished, در مریلند که در آن متخلفان زندانی می شود تا یک سال و جریمه $5,000 و نیوآرک که در آن مقامات صادر کرده اند صدها نفر از احضاریه.

“اگر شما انجام می دهند مردم و شما قرار نیست اگر شما در حال باز کردن فروشگاه خود را و شما قرار نیست اگر شما در حال حلق آویز کردن در گوشه و شما افراد دیگر را آلوده این چیزها می تواند تبدیل به بسیار جدی اتهامات عنوان شده برای شما” گفت: شهردار Ras J. Baraka روز چهارشنبه گفت:. “برخی از مردم فکر می کنم ما در حال انجام بیش از حد, اما وجود دارد بسیاری از مردم که فکر می کنم ما در حال انجام کافی نیست.”

در روز پنج شنبه آقای Baraka گفت که پلیس به گشت زنی در مرز بین نیوآرک, نارنجی, شرق نارنجی و نیویورک و دیگر مناطق به منظور کاهش ترافیک بین چهار شهرستانها.

مقامات در جای دیگر نیز متعهد به شامل پلیس. در گرجستان که در آن یک ایالت اقامت در خانه سفارش شده است انتظار می رود را به اثر در جمعه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت که دولت گشت آماده شد برای مقابله با افرادی که نادیده گرفته سفارشات از دولت های ایالتی و محلی.

“واقعیت این است که اگر شما منطبق نیست, شما در حال نقض قانون و شما می توانید در صورت سفت مجازات” آقای کمپ گفت.

چین undercounting آن coronavirus عوارض C. I. A. پیدا کرده است.

C. I. A. گفته مقامات کاخ سفید پس از حداقل فوریه که چین است که درک آن coronavirus شماره یک obfuscation که می تواند تاثیر عمیقی بر سلامت کارشناسان توانایی پیش بینی کند که چگونه این ویروس گسترش یافته است.

مقامات آمریکایی به مدت طولانی مشاهده شده بسیاری از آمار و ارقام و گزارش ها از چین با سوء ظن. اما اطلاعاتی در مورد چین undercount از آن coronavirus مرگ و میر نقش رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات هفته گذشته آشکار تنش زدایی با رئیس جمهور چین چین پس از دو هفته افزایش تنش بیش از این ویروس است.

C. I. A. خود کارشناسان بهداشت و اپیدیولوژی که کار بر روی طبقه بندی شده مدل های از این بیماری همه گیر را گسترش و ماموران به دنبال اطلاعات جدید به منظور کمک به آن دسته از مدل ها و بهبود آنها. اما سازمان های اطلاعاتی آمریکا را به دست آورد بهتر است شماره مورد مرگ و میر در چین در اندازه های بزرگ به این دلیل که دولت چین خود را نمی داند که چگونه آسیب رساندن به ویروس شده است.

Midlevel بوروکرات در شهر ووهان که در آن ویروس سرچشمه گرفته و در جای دیگر در چین شده است دروغ گفتن در مورد میزان عفونت و تست, مرگ, شمارش, ترس که اگر آنها گزارش اعداد خیلی بالا هستند که آنها را از دست دادن موقعیت خود را و یا حتی بدتر فعلی و سابق هوش مقامات گفت.

مقامات کاخ سفید بر این باورند که چین یک ماه و یا تا پیش از این ایالات متحده چگونه همه گیر بازی خواهد کرد. و به دست آوردن یک مشاهده دقیق تر از coronavirus تلفات در چین بحرانی می تواند به عنوان یک موج دوم این بیماری همه گیر.

اما مقامات اطلاعاتی پناه خود نگران چین, پکن و واشنگتن اخیرا توافق کردند که به نگه داشتن آتش در کمین بیش از این ویروس و به دنبال راه هایی برای همکاری به سرعت سرایت.

امنیت ملی از مقامات و چین hawks در وزارت امور خارجه در حال شک و تردید به تنش زدایی خواهد داشت اما چندین بالا مشاوران به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق داری.

آنها استدلال می کنند که این دو ابرقدرت نیاز به کار با هم برای سرکوب ویروس و احیای اقتصاد جهانی و این که آقای ترامپ نباید به خطر اندازد یک معامله تجاری است که این دو کشور برتر در ماه دسامبر گذشته.

F. D. A. تصویب یک آزمون است که می تواند کمک به تشخیص ایمنی.

غذا و داروی آمریکا روز پنج شنبه تایید, این آزمون برای اولین بار برای coronavirus آنتی بادی برای استفاده در ایالات متحده است.

در حال حاضر در دسترس آزمایش طراحی شده برای پیدا کردن قطعاتی از DNA ویروسی نشان می دهد مداوم عفونت است. یک آنتی بادی آزمون از سوی دیگر می گوید پزشکان که آیا بیمار تا به حال شده است در معرض ویروس — و پس از بهبود در حال حاضر ممکن است حداقل برخی از ایمنی.

که مهم است به چند دلیل. مردم با ایمنی ممکن است قادر به سرمایه گذاری با خیال راحت از خانه های خود و کمک به تقویت نیروی کار است. این ممکن است به خصوص برای پزشکان و پرستاران بدانند که آیا آنها آنتی بادی است.

تست آنتی بادی در نهایت باید به دانشمندان حس بهتری از چگونه گسترده عفونت در جامعه و کمک به محققان محاسبه دقیق تر مرگ و میر و فراوانی عفونت بدون علامت.

آنتی بادی آزمون در حال حاضر در حال استفاده در چین و سنگاپور و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر است. بهداشت عمومی انگلستان خریداری کرده است میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمایش و امیدوار است تا آنها را در دسترس برای استفاده در خانه ای در انگلستان است.

جدید آزمون های ساخته شده توسط Cellex Inc., به نظر می رسد برای دو نوع آنتی بادی: ايمونوگلوبولين M ساخته شده چند روز به این دوره از عفونت و ایمونوگلوبولین G ساخته شده و حتی بعد از آن اما به طور خاص طراحی شده برای خنثی کردن یک خاص مهاجم.

اما فقط داشتن آنتی بادی را تضمین نمی کند مصونیت از coronavirus. برخی از افرادی که آلوده می شوند تولید و قدرتمند پاسخ ایمنی بدن; دیگران نیست. و دانشمندان نمی دانم چه مدت ایمنی به این ویروس در ماه مه گذشته.

اگر چه آزمایش جدید تایید شده برای تشخیص آنتی بادی آزمایش نیست به احتمال زیاد مثبت در روزهای اولیه از عفونت است. شواهد جدید نشان می دهد که مردم بیشتر مسری دو تا سه روز قبل از شروع علائم است.

سنتی تست PCR با swabbing بینی و گلو هستند احتمال بیشتری برای تشخیص اخیر coronavirus عفونت است.

نیویورک می تواند سبب تخریب آن یک انبار در 6 روز.

ایالت نیویورک که 2,373 coronavirus مرگ و میر را ساخته اند آن مرکز در امریکا شیوع در خطر است از تخلیه ذخایر خود از انتقادی مورد نیاز هواکش فقط در شش روز غم انگیز صدایی رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: پنج شنبه.

“اگر یک فرد می آید و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و شما لازم نیست که یک شخص می میرد” آقای کومو گفت. “که بی پرده معادله در اینجا. و در حال حاضر ما یک میزان سوختگی است که نشان می دهد ما در مورد شش روز در انبار.”

عدم وجود هواکش که مورد نیاز برای بیمارانی که قادر به تنفس خود به خود در حال ظهور به عنوان یکی از بزرگترین بلندی خطرات ناشی از این بیماری همه گیر. آقای کومو گفت که دولت در حال ارسال 400 هواکش از ذخایر خود در شب چهارشنبه به آمار بیمارستان ها در شهر نیویورک و یکی دیگر از 200 به بیمارستان در لانگ آیلند و Westchester.

که در سمت چپ فقط 2,200 هواکش در دولت ذخایر او گفت: — و رهبری, مقامات دولتی را به ترس که اگر بینی خود را نگه دارید و آنها را اجرا خواهد کرد از طریق آنها را در شش روز. دولت 92,381 تایید موارد از آنها 13,383 شده اند در بیمارستان بستری 3,396 در مراقبت های ویژه

آقای کومو گفت که خرید بیشتر هواکش بود اثبات دشوار است با رقابت بسیار از سراسر کشور و جهان است. بنابراین او گفت که بیمارستان بودند در نظر گرفتن اقدامات فوق العاده به دریافت بیشتر از خود موجود هواکش از جمله پایان دادن به اعمال جراحی الکتیو با استفاده از این پنکه در بیهوشی ماشین آلات و دستگاه های دیگر و تقسیم هواکش با اتصال دو نفر به ماشین هایی که در نظر گرفته شده برای یک.

“این آسان نیست آن را ایده آل نیست اما بهتر از هیچ چیز است.”

و آقای کومو سوال چقدر کمک به دولت فدرال می تواند در این نقطه است.

“من فکر نمی کنم دولت فدرال است در یک موقعیت برای ارائه هواکش به اندازه ملت ممکن است به آنها نیاز دارید” او گفت:. “فقط فرض کنیم شما خود را در زندگی است.”

او گفت که “من مطمئن هستم که دولت فدرال را انجام دهد هر آنچه را که می توانید انجام دهید برای کمک به.”

با منابع رو به کاهش تقاضا رشد می کند عدم وجود هواکش در حال خروج پزشکان در نیویورک به گریبان با نوع انتخاب دردناک مقابله با کارکنان مراقبت های بهداشتی روزانه در ایتالیا و اسپانیا که یکی است ؟

دولت ایالات متحده تقریبا خالی آن اورژانس ذخایر محافظ لوازم پزشکی مانند ماسک ، روپوش و دستکش یک مقام ارشد گفت. برخی از ایالتها دریافت به شدت مورد نیاز هواکش از دولت فدرال کشف کرد که دستگاه کار نمی کند.

آقای کومو — که اشاره کرد که بر خلاف رئیس جمهور, او نمی تواند به استناد دفاع تولید عمل وادار خصوصی صنعت به انتقادی-لوازم مورد نیاز — ساخته شده یک درخواست و پیشنهاد به کسب و کار.

او گفت که دولت خواهد پرداخت برای کمک به تولید کنندگان سوئیچ بیش به تولید مورد نیاز بیمارستان روپوش و دستکش و سایر تجهیزات.

“اگر شما باید این ظرفیت را به این محصولات ما خرید آنها خواهیم پرداخت حق بیمه,” او گفت:. “اما ما باید آن را مانند در حال حاضر.”

آقای ترامپ گفت: بعد از دوشنبه که او دستور داده بود او وزیر بهداشت به استفاده از دفاع تولید عمل به کمک یک و نیم دوجین شرکت های آمریکایی امن مواد آنها نیاز به تولید بیشتر هواکش. شرکت های ذکر شده در سفارش شامل جنرال الکتریک, Hill-Rom, Medtronic ResMed رویال فیلیپس و Vyaire پزشکی.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه این نظم جدید را تحت تاثیر قرار میدهد تولید هواکش و یا چگونه به سرعت این شرکت خواهد بود قادر به ارائه دستگاه برای بیمارستان ها در نقاط گرم مانند شهر نیویورک یا نیواورلئان.

دفاع تولید عمل استفاده شده است به جای صدها نفر از هزاران نفر از سفارشات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما آقای تهمت بود طولانی و مقاوم در برابر استفاده از آن در طول همه گیر درمان آن را مانند گذشته رفت و آمد مکرر.

“من این هستم و دیگر تولید کنندگان داخلی برای ramping تا تولید خود را از پنکه در طول این زمان دشوار” آقای ترامپ گفت: در بیانیه منتشر شده توسط کاخ سفید است.

ویروس آمار خانه برای آقای کومو در این هفته زمانی که برادرش, Chris Cuomo, سی ان ان, لنگر, تست مثبت است. دو برادر صحبت کرد تصویری در طول فرماندار جلسه توجیهی روزانه.

“این بسیار دشوار” جوان آقای کومو گفت. سپس او به آرامی به طعنه برادر بزرگتر خود فرماندار: “شما نگاه مثل شما بوده ام و برش مو خود را.”

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 981,000 مردم در حداقل 171 کشور جهان است.

فرانسه تبدیل شده است بخشی از بازار مواد غذایی به سردخانه.

در یک گریم نشانه ای از این بیماری همه گیر در حال رشد تلفات در فرانسه پلیس گفت: یک سالن در بزرگترین عمده فروشی بازار مواد غذایی در نزدیکی پاریس خواهد بود تبدیل به یک سردخانه موقت.

تقریبا 5,400 که مردم به دلیل بیماری همه گیر در فرانسه. حدود 60000 نفر در فرانسه آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 26,000 از آنها در بیمارستان بستری هستند. بیش از 6000 نفر از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه و بیمارستان ها در مناطقی که سخت ترین ضربه به ویژه منطقه پاریس در حال نزدیک شدن به حداکثر ظرفیت خود را.

پلیس ذکر شده “مداوم تنش” میان بیمارستان ها و خانه های مراسم تشییع جنازه به عنوان مرگ و میر شتاب. گفتند تابوت خواهد بود به طور موقت قرار داده شده در یخچال سالن است که “افست و جدا” از بقیه مواد غذایی بازار وسیع 573 هکتار پیچیده در Rungis.

“این محل خواهد آن را ممکن است برای حفظ, در شرایطی که بیشتر با وقار و قابل قبول از نظر بهداشتی این تابوت متوفی در انتظار دفن و یا سوزاندن در فرانسه و یا در خارج از کشور” به پلیس گفت.

سردخانه است که انتظار می رود برای شروع عملیاتی در روز جمعه.

این اولین بار نیست که مقامات فرانسوی استفاده کرده اند Rungis برای وخیم سلامت در بحران است. در سال 2003 هنگامی که یک موج گرما به کشته شدن هزاران نفر از افراد مسن 700 بدن نگه داشته شدند در یک انبار یخچال در همان سایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت صحبت با یک بانک و یک شهرستان فلوریدا در مورد تاخیر در پرداخت وام و تعهدات دیگر.

در سراسر ایالات متحده کسب و کارهای کوچک و بزرگ به دنبال اتاق تنفس از وام دهندگان خود را صاحبخانه و شرکای کسب و کار به عنوان آنها در صورت های مالی خرید اینترنتی از coronavirus بحران است.

خانواده رئیس جمهور شرکت است که در میان کسانی که به دنبال کمک.

با برخی از دوره های گلف و هتل ها بسته میان اقتصادی مستند مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان شده است بررسی این که آیا آن می تواند تاخیر در پرداخت برخی از آن وام و تعهدات مالی دیگر به گفته افراد آشنا با این موضوع و بررسی اسناد و مدارک توسط نیویورک تایمز.

نمایندگان از آقای تهمت شرکت به تازگی صحبت با دویچه بانک, رئیس جمهور, بزرگترین بستانکار در مورد احتمال تعویق انداختن پرداخت حداقل برخی از وام خود را از بانک.

و در فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان به دنبال راهنمایی در هفته گذشته از پالم بیچ کانتی در مورد اینکه آیا آن را انتظار می رود این شرکت برای ادامه ساخت پرداخت های ماهانه در شهرستان زمین که آن را اجاره برای 27-سوراخ باشگاه گلف.

گفتگو با دویچه بانک و پالم بیچ شهرستان اولیه هستند و مشخص نیست که آیا آقای تهمت شرکت قادر خواهد بود برای به تاخیر انداختن و یا کاهش آن پرداخت با توجه به مردم در جریان بحث.

“این روزها همه کار با هم” گفت: Eric مغلوب ساختن پیشی جستن پسر رئيس جمهور که کمک می کند تا مدیریت کسب و کار خانوادگی. “مستاجران در حال کار با صاحبخانه صاحبخانه در حال کار با بانک. تمام جهان در حال کار با هم به عنوان ما طریق مبارزه با این بیماری همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان درخواست دهندگان قرار داده و صاحبخانه در موقعیت بی دست و پا داشتن به تن دادن و یا خطر بیگانه جمهور.

سیاتل-منطقه پرستاری صفحه اصلی مرتبط با ده ها تن از مرگ چهره های شیب دار جریمه بیش از دست زدن به آن.

خانه سالمندان مرتبط با ده ها تن از coronavirus مرگ و میر در منطقه سیاتل چهره خوب از بیش از $600,000 پس از بازرسان فدرال در بر داشت طیف وسیعی از مشکلات در نحوه تسهیلات به کار گرفته شیوع.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: در نامه ای در روز چهارشنبه برای شرکت, زندگی, مرکز مراقبت از کرکلند که ممکن است فسخ از مدیکر و مدیکید مشارکت اگر تسهیلات قادر به انطباق با مقررات فدرال در ماه سپتامبر. مقامات وضع جریمه $13,585 هر روز پوشش طول شش هفته.

مقامات فدرال در ماه گذشته گزارش کرد که مراقبت از زندگی شکست خورده بود به اطلاع مقامات دولتی در مورد افزایش نرخ عفونت های تنفسی در میان ساکنان شکست خورده به سرعت در حال شناسایی و مدیریت بیمار ساکنان و شکست خورده به یک برنامه پشتیبان گیری پس از این تسهیلات اولیه پزشک بیمار. C. M. S. گفت: کسانی که مسائل فوری را پس از حل و فصل شده است اما مراقبت از زندگی نیز نیاز به نشان دادن انطباق در دیگر مسائل از جمله رکورد نگه داشتن و دست زدن به آن از ایمنی و کیفیت استراتژی.

“اگر L. C. C. کرکلند درست نیست همه کمبود و بازگشت به انطباق کامل با 16 سپتامبر سال 2020 و سپس C. M. S. خواهد خاتمه تسهیلات خود را از شرکت در مدیکر/برنامه Medicaid” نوشته پاتریک صرفه جویی یک C. M. S. اجرای رسمی در سیاتل.

دموکرات ها در حال به تعویق انداختن قرارداد خود را تا ماه اوت است.

کمیته ملی حزب دموکرات در روز پنج شنبه به تعویق افتاد حزب ملی کنوانسیون به دلیل coronavirus حرکت آن از اواسط جولای تا اواسط ماه اوت است. این بزرگترین رویداد سیاسی به نقل مکان کرد و تا کنون به دلیل همه گیر است که در حال حاضر منجر به لغو صدها ایالتی و محلی کنوانسیون از هر دو طرف.

کنوانسیون هنوز هم برگزار می شود در میلواکی به عنوان برنامه ریزی شده هفته Aug. 17 مقامات گفت: یک هفته قبل از جمهوری خواهان برنامه ریزی برای جمع آوری در شارلوت, N. C., به renominate آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تاخیر می آید تنها چند ساعت پس از این حزب به احتمال زیاد نامزد معاون رئیس جمهور سابق آمده است. نامیده می شود برای تغییر زمان این کنوانسیون در ظاهر در “امشب نشان می دهد.”

آماده در حال حاضر به این دلیل که ویروس resurge, Fauci در ایران “روزانه.”

Dr. Anthony S. Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: در زمان پادکست “روزانه” در روز پنج شنبه که تهدید ویروس resurging ادامه خواهد داد تا زمانی که یک واکسن تایید شده است.

“من باور دارم که در چند ماه امیدوارم که ما آن را تحت کنترل به اندازه کافی است که آن را نمی خواهد به عنوان ترسناک به عنوان آن در حال حاضر, اما آن را نمی خواهد یک غایب تهدید,” او گفت:. “و تهدید از تجدید حیات خواهد بود چیزی است که ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال آماده.”

پرداختن به تاخیر در آزمایش این ویروس در سراسر ایالات متحده که در سمت چپ آمریکایی ها تا حد زیادی نابینا به مقیاس بلندی فاجعه تا اوایل مارس, دکتر Fauci گفت که دولت مشغول به کار بود برای افزایش ظرفیت است.

دولت “است و در حال حاضر امروز ramping تا به اصل را به بخش خصوصی عمده رانندگی نیروی, تست,” او گفت:. “در اوایل بود که در جای خود نیست. و این مایه تاسف است.”

دکتر Fauci که به توصیه رئیس جمهور از هر دو طرف در پاسخ همه گیر تبدیل شده مبین-in-chief از این بیماری همه گیر. پس از پیوستن به کاخ سفید coronavirus نیروی کار در اواخر ماه ژانویه او در یک نقش ترجمه علم در پشت بحران برای عموم مردم و روشن جمهور تهمت نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند در جلسات مطبوعاتی.

“رییس جمهور در این سبک خود را” دکتر Fauci گفت. “این آشکار به مردم آمریکا.” او افزود: “من فکر نمی کنم از آن خواهد شد ممکن است برای من برای نفوذ در شخص دیگری ، منظورم این است که فقط اتفاق نمی افتد.”

دکتر Fauci همچنین نگاه پیش رو چگونه او معتقد است بحران دیده می شود سال از هم اکنون.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد به عنوان واقعا نشان دادن آنچه که یک کشور بزرگ هستیم. ما را از طریق بوده است به من گفت: “اگر شما نگاهی به تاریخ کشور ما برخی از فوق العاده مصائب. منظورم این جهان جنگ و بیماری و افسردگی,” او گفت:. “و ما بعد فورا رفت واز طریق آن. من یک معامله بزرگ از ایمان در روح مردم آمریکا است. ما انعطاف پذیر. ما در حال رفتن به دریافت بیش از این است. و این است که به پایان رسیده است.”

گوش دادن به ‘روزانه’: گفتگو با دکتر Anthony Fauci

“ما در یک جنگ. منظور من در واقع فکر می کنم این همان چیزی است که ژنرال یا رهبران واقعی, شما می دانید, خشونت, مبارزه با جنگ احساس می کنم.”

تجربی سلول های بنیادی خواهد بود تست شده بر روی بیماران مبتلا به ویروس.

تجربی درمان با سلول های بنیادی مشتق شده از انسان placentas آغاز خواهد شد آزمایش اولیه در بیماران مبتلا به کروناویروس جدید, نیوجرسی شرکت زیست فناوری گفت: پنج شنبه.

درمان در حال توسعه توسط این شرکت Celularity هنوز استفاده شده است در هر بيمار با علائم Covid-19 اما آن گرفتار شده توجه رودی جولیانی آقای تهمت وکیل شخصی. آقای جولیانی نگارههای مصاحبه با بنیانگذار شرکت در وب سایت خود را و گفت: در توییتر که این محصول دارای “پتانسیل واقعی” در حالی که همچنین با انتقاد از غذا و دارو برای حرکت سریع تر به تصویب بالقوه درمان است.

وجود ندارد و ثابت شده برای درمان این بیماری تنفسی, اما چندين روش از جمله مالاریا مواد مخدر و H. I. V. آنتی ویروسها در حال آزمایش در بیماران در سراسر جهان است.

اوایل محاکمه توسط Celularity — که در درجه اول ارزیابی ایمنی و همچنین به عنوان یک نگاه اولیه در اثر — تست خود درمانی در 86 بيمار مبتلا به علائم. آنها را دریافت خواهید کرد تزریق سلول درمانی در امید آن را به جلوگیری از آنها را از در حال توسعه بیشتر به فرم شدید بیماری دکتر رابرت حریری, Celularity بنیانگذار و مدیر اجرایی گفت: در مصاحبه روز شنبه.

درمان شامل استفاده از سلول های بنیادی از جفت شناخته شده به عنوان “قاتل طبیعی” سلول های است که کمک به محافظت از جنین در حال رشد و یا نوزاد از ویروس ها است که به این بیماری مبتلا شده است. Celularity شده است تست این سلول ها در بیماران مبتلا به سرطان.

دکتر حریری گفت: این محاکمه که شامل یک دارونما در گروه کنترل را در دانشگاهی مراکز پزشکی در سراسر کشور است. او گفت که این شرکت انتظار برای دیدن نتایج اولیه حدود 30 تا 60 روز پس از اولین بیماران دریافت دوز خود را. اگر این مطالعه موفق دکتر حریری گفت: این شرکت خواهد به یک حرکت کنترل شده با پلاسبو مطالعه که ارزیابی دارو اثر در برابر این بیماری است.

مرگ و میر سنبله در اکوادور و مقامات ترس چشمگیر undercount از ویروس موارد است.

خوشبو بندر شهر گوایاکیول اکوادور در حال ظهور به عنوان یک کانون Covid-19 در امریکا, اما آمادگی برای افزایش مرگ و میر ترک مقامات تکاپوی جمع آوری بدن.

رسما اکوادور تا به حال 98 مرگ و میر به دلیل coronavirus بسیاری از آنها در گوایاکیول یک شهرستان که در آن بسیاری از خانواده های اعضای که کار یا تحصیل در اسپانیا و ایتالیا است.

اما این تعداد چشمگیر undercount, شهرستان, عضو شورای آندرس Guschmer گفت: در روز پنج شنبه.

گوایاکیول شد و با دیدن سه یا چهار برابر تعداد مرگ و میر ناشی از آن به طور معمول می بیند در یک روز, او گفت:, و اضافه کرد که روز قبل از آنها تا به حال حدود 320 مرگ و میر.

تعداد مرگ و میر موج اجساد باقی می ماند در خیابان و یا صرف روز در حال انتظار برای برداشت از خانه های خصوصی. وجود ندارد و بیشتر چوب به تابوت, منجر یکی, مقوا, تولید کننده شروع به تولید مقوا تابوت.

“ما آنقدر مورد ضرب و شتم پایین گفت:” آقای Guschmer که توصیف جمعی غم در به طور معمول پر جنب و جوش شهر کمتر از سه میلیون نفر است.

آمریکای لاتین آغاز شده است برای دیدن یک افزایش سریع در موارد و بسیاری از رهبران در حال آماده سازی برای یک انفجار.

در گوایاکیول بخشی از دلیل انباشت است که فدرال قوانین و مقررات نیاز به هر یک مرگ به ارزیابی توسط محققان جنایی قبل از بدن حذف, اما به اندازه کافی وجود ندارد و محققان گفت: آقای Guschmer که مسئول هماهنگی جسد حذف با مقامات فدرال.

او خواست دولت ملی برای تغییر پروتکل.

Jorge Wated رسمی مشغول به کار در دولت ملی در پاسخ به این بحران گفت: مرگ و میر در این شهرستان می تواند به 3,500 در ماه های آینده.

در میان کشته شدگان در گوایاکیول چهار روزنامه نگاران متعددی از آنها در پوشش بحران قبل از آنها کشته شده اند گفت: César Ricaurte, مدیر رسانه, دفاع گروه به نام Fundamedios.

تلفن همراه داده ها نشان می دهد که در آن اجتماعی فاصله اقدامات کار کرده و چه اتفاقی افتاده است و بدون آنها.

هنوز هم وجود دارد یک دوجین متحده که در آن فرمانداران باید در برابر صدور stay-at-home سفارشات به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس هر چند محلات در برخی از آنها خود قرار داده ممنوعیت در محل. یک تجزیه و تحلیل از محل تلفن همراه داده ها توسط نیویورک تایمز نشان داد که مردم در جنوب شرقی و جاهای دیگر که منتظر تصویب چنین سفارشات در ادامه به سفر به طور گسترده ای به طور بالقوه در معرض بیشتر مردم به عنوان شیوع شتاب.

نیم دوجین از پرجمعیت ترین شهرستانهای استان که در آن ساکنان هنوز هم سفر به طور گسترده ای در هفته گذشته در فلوریدا که در آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis نیست تماس بگیرید برای یک ایالت مستند تا روز چهارشنبه. ببینید که در آن امریکا نیست ماندن در خانه:

جایی که امریکا نمی, در خانه بمانند و حتی به عنوان ویروس گسترش

مردم در فلوریدا و در جای دیگر در ادامه به سفر به طور گسترده ای در هفته گذشته به طور بالقوه در معرض بیشتر مردم به coronavirus اطلاعات گوشی را نشان می دهد.

F. D. A. آرامش بخش اهدای خون دستورالعمل برای مردان همجنسگرا و گروه های دیگر.

در مواجهه با یک افت شدید در ملی خون در میان coronavirus pandemic, U. s. غذا و داروی آمریکا روز پنجشنبه گفت کاهش میزان زمان مردانی که رابطه جنسی با مردان باید صبر کنید قبل از اینکه آنها به خون از یک سال به سه ماه.

قبل از آن 12 ماه دوره انتظار بود به شدت انتقاد کرد به عنوان تبعیض آمیز و کهنه که F. D. A. معرفی آن در سال 2015 به عنوان آژانس به طور رسمی به پایان رسید چندین دهه طول عمر منع اهدای خون از گی و فیلم ها. L. G. B. T. Q. طرفداران تحسین F. D. A. حرکت روز پنج شنبه اما گفت که آنها را به بلند مدت انتظار به طور کامل.

F. D. A. گفت که بر اساس مطالعات اخیر آن را به حال “به این نتیجه رسیدند که سیاست های کنونی توجه خاصی دهنده معیارهای واجد شرایط بودن می تواند بدون به خطر انداختن ایمنی از خون.”

آژانس گفت: توصیه های جدید را در محل باقی می ماند پس از همه گیر به پایان می رسد.

یک رشته کشتی کروز است که اجازه دهید به پورت.

بیش از 1200 مسافران کشتی کروز بودند که سرگردان در دریا برای هفته ها در حالی که تلاش برای پیدا کردن یک پورت به آنها را از منوی view در فورت لادردیل در روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از مقامات محلی برای بحث روز, آیا کشتی را فشار منابع محلی.

چهار نفر سرنشین این کشتی هلند امریکا زاندم و ده ها تن بیشتر شد و بیمار با نه در بیمارستان در هیئت مدیره کشتی. این کشتی قرار بود به پیاده دو هفته پیش در شیلی اما شیلی مرزهای خود را بسته. فرماندار فلوریدا, Ron DeSantis نمی خواهم مسافران یا نه.

مسافران سالم منتقل شدند به یک خواهر کشتی روتردام و دو رگ ساخته شده راه خود را به فلوریدا با هم. کشتی وارد چند کیلومتری سواحل فلوریدا در اوایل صبح روز پنج شنبه را پاک کنید پورت را وارد کنید تا حدود 4:30 بعد از ظهر

روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت و گفت: او مداخله کرده و با تماس با فرماندار و التماس او را به دلسوزی برای مردم در حال مرگ در دریا.

“ما قادر به کمک به مردم در هیئت مدیره در یک بشردوستانه راه و اطمینان حاصل شود که آنها قادر به رفتن به خانه با خانواده خود” دیل Holness این Broward County شهردار گفت: در اعلام کرد. “ما سپاسگزار است که ما قادر به پیدا کردن یک راه حل که به سود همه است.”

مسافران که در فلوریدا زندگی می کنند خواهد بود رانده خانه با ماشین شخصی برای پرداخت این کارناوال شرکت که دارای هلند امریکا است. دیگران خواهد بود گرفته شده توسط شاتل به جاده اسفالته دارای سنگفرش که در آن یک هواپیمای چارتر انتظار.

این شرکت اعلام کرد که 45 نفر در حال نشان دادن علائم و اقامت در هیئت مدیره. خدمه باقی خواهد ماند در کشتی.

با پاترسون, N. J. تحت محاصره اضطراری کارگران در حال مسابقه برای نگه داشتن.

برای خدمه آمبولانس از پاترسون, N. J. فقیر و صنعتی شهرستان در سایه روشن از بیماری همه گیر زده نیویورک شیوع نما یک آزمون شبیه هیچ دیگر است. زمانی که پاترسون آتش نشانی اجازه نیویورک تایمز روزنامه نگاران به همراه یک شیفت 12 ساعته از E. M. T. خدمه مجهز به پاسخ به پتانسیل Covid-19 مورد آن ارائه یک نگاه اجمالی به هرج و مرج خطر زندگی پر از اورژانس کارگران که در حال رسیدن به به طور مستقیم به آرواره های این بیماری همه گیر.

“من نمی توانم باور من این گفت اما من تقریبا می خواهم به جای رفتن به یک تماس آتش” گفت: Brian Hirschmanner یک آتش نشان و E. M. T. “حداقل شما می توانید ببینید چه چیزی شما در حال مبارزه است. و آن را در نهایت می رود.”

در یونان مهاجر موارد نگرانی برای آسیب پذیر است.

به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان و رسیدن به هر جامعه ای ترس در اروپا در حال رشد است که عمده شیوع بیماری می تواند فوران در اردوگاه های موقت که خانه هزاران نفر از مهاجران. مقامات یونان روز پنج شنبه قرنطینه ساکنان یک دولت تسهیلات برگزاری اطراف 2,600 پناهندگان پس از 20 نفر وجود تست مثبت برای ویروس. مقامات آزمایش پس از یک زن در تاسیسات در Ritsona که میزبان حدود 2600 نفر آزمایش مثبت برای این ویروس پس از زایمان در بیمارستانی در آتن.

آن را تایید عفونت در میان دهها هزار نفر از مهاجران زندگی در اردوگاه های سراسر یونان. ساکنان خواهد شد در حال حاضر محدود به منطقه به مدت دو هفته در حالی که دسترسی به سلامت کارگران محدود خواهد شد.

محدودیت های تحمیل شده بود ماه گذشته در مهاجر اردوگاه در جزایر دریای اژه به ویژه Moria تسهیلات در لزبوس که حدود 20,000 نفر 10 بار آن در نظر گرفته شده ظرفیت. Notis Mitarakis یونانی وزیر مهاجرت گفت: Greek radio روز پنج شنبه که مهاجران خواهد بود تفکیک در صورت شیوع.

مهاجران در جزایر یونانی به ویژه آسیب پذیر به گسترش ویروس به عنوان آنها به زندگی می کنند در شرایط تنگ با کمی بهداشت و پزشکی موسسات خیریه را به نام خود را تخلیه.

پزشکان بدون مرز در گفت و گو با تقسیم آن کلینیک کوچک در Moria اردوگاه را به دو بخش یکی برای کسانی که مظنون به حمل ویروس و یکی برای سلامت عمومی نیاز دارد. آلمان کمک های سازمان ماموریت تاسیسات است که به طور گسترده در اردوگاه ها به خواست دولت آلمان و یونان اجازه می دهد تا پناهندگان به تخلیه به برلین.

دیگر کشورهای اروپایی را معرفی اقدامات برای گسترش حمایت به مهاجران در میان شیوع. دولت در پرتغال به طور موقت تمدید وضعیت اقامت به مهاجران و پناهجویان در این کشور به طوری که آنها می توانید دسترسی به منابع دولتی و حمایت است. ایرلند قرار داده دیجیتال حمایت در محل برای اطمینان از مهاجران دسترسی به حمایت دولت باید وضعیت خود را محافظت شده است.

در اینجا چگونه به نیشگون گرفتن و کشیدن خانه خود را به شما خدمت می کنند بهتر در حال حاضر.

خانه خود را در حال حاضر در حال خدمت به عنوان یک فضای کار فضای زندگی و احتمالا یک مدرسه و زمین بازی. آن را طراحی شده برای تمام این وظایف متفاوت وجود دارد چیزهایی که شما می توانید به خانه خود را راحت تر برای شما و خانواده خود را در این زمان.

گزارش شد کمک توسط Michael Cooper, Alan چشم بند اسب کارن Zraick, رید J. Epstein یونس انگل برومویچ امیلی کوکران اندی, نیومن, مایک بیکر Elian Peltier Aurelien Breeden جولی Turkewitz دیوید غنی سازی بن Protess اریک لیپتون مگان Specia مارک Santora, دامین, غار, Austin Ramzy, Michael Wilson, Edward وانگ آنا سوانسون, Katie Thomas, Helene Cooper, Thomas گیبونز-نف, اریک اشمیت, ژان هافمن, Keith Collins, دیوید Yaffe-Bellany نیل Vigdor اندرو داس مایا سلام Mihir Zaveri جولیان E. Barnes, آنا Swenson رافائل Minder, Iliana Magra, Kevin آرمسترانگ بن Casselman بن Shpigel ایزابل Kershner و نیکی Kitsantonis.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im