Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تهمت متهم چین از یک پوشش

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • رئیس جمهور تهمت شدت انتقاد چین بین المللی واکنش بیش از وقوع.
  • دیزنی امپراتوری چهره های گسترده و چالش ها; J. Crew می شود اولین عمده فروش و خرده فروش به اعلام ورشکستگی.
  • دیوان عالی کشور خواهد شنیدن استدلال کنفرانس تماس و عمومی قادر خواهد بود به گوش دادن.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به 100,000 حتی به عنوان او در دفاع از عملکرد خود را.
  • لس آنجلس معرفی یک وب سایت تست. آن را به سرعت غرق.
  • پنس می گوید که او ساخته شده ‘اشتباه’ نه پوشیدن ماسک, آخرین نقطه از مشاجره در ویروس جنگ فرهنگ.
  • کشورهای اقداماتی برای کاهش محدودیت ها و همسایگان سازمان دیده بان نزدیک برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.
اعتبار…گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت شدت انتقاد چین بین المللی واکنش بیش از وقوع.

رئیس جمهور تهمت متهم کرد دولت چین از ساخت “یک اشتباه وحشتناک” در آن coronavirus پاسخ و سپس سازماندهی یک پوشش است که اجازه پاتوژن به گسترش در سراسر جهان است.

“نظر من این است که آنها ساخته شده است یک اشتباه است. آنها سعی در پوشش آن آنها سعی در بیرون از آن قرار دهید. آن را مانند یک آتش” آقای ترامپ گفت: یکشنبه شب در یک شهر مجازی در سالن فاکس نیوز. “شما می دانید, آن را واقعا مانند تلاش برای خاموش کردن آتش است. آنها نمی تواند خاموش کردن آتش.”

چین در نهایت سرکوب این بیماری با یک سخت lockdown اما کارشناسان بهداشت عمومی را مورد انتقاد پکن برای اطلاعات خودداری و اقدام خیلی دیر است.

آقای ترامپ است که تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به بحران نیز صادر آخرین در یک سری از اتهامات از اعضای دولت او سرزنش تخمگذار در چین برای ایجاد و گسترش ویروس.

“ما در حال رفتن به دادن بسیار قوی گزارش که دقیقا آنچه ما فکر می کنیم اتفاق افتاده است” آقای ترامپ گفت. “و من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار قطعی است.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo بود و حتی صریح تر گفت: روز یکشنبه که coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه تحقیقاتی در ووهان چین که در آن ویروس برای اولین بار ظاهر شد.

که درگیری با قضاوت اکثر virologists و از آمریکا و سازمان های اطلاعاتی است که می گویند که این ویروس بود “نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

صحبت در ABC برنامه “این هفته” آقای Pompeo سابق C. I. A. رئیس و یکی از اعضای ارشد مقامات دولت است که بیشترین افزایش تدابیر در برخورد با چین گفت که “شواهد زیادی” که coronavirus آمد از آزمایشگاه اما پس از آن کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات. او همچنین گفت که توافق با هوش است.

نظریه های متقابلا منحصر به فرد نیست: برخی از مقامات که به بررسی گزارش های اطلاعاتی که طبقه بندی شده باقی می ماند می گویند ممکن است که یک حیوان آلوده به کروناویروس در آزمایشگاه نابود شد و یک آزمایشگاه کارگر شد به طور تصادفی آلوده در این فرآیند است. اما این تنها یکی از بسیاری از نظریه ها هنوز در حال بررسی است.

چین قبلا رد ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه.

سردبیر جهانی بار یک ناسیونالیست تلخیص کنترل شده توسط حزب کمونیست چین را محکوم کرد دولت آمریکا برای ساخت اتهامات بدون ارائه شواهد.

“آیا فقط می گویند وجود دارد عظیم شواهد Pompeo باید آنها را به صورت” سردبیر هو Xijin نوشت در توییتر. “خواستار بررسی ووهان آزمایشگاه آنها در حال تلاش برای ایجاد مستمر بحث و تمرکز برای فریب مردم آمریکا.”

دولت چین-اجرای خبرگزاری ایسنا منتشر شد انیمیشن فیلم های لگو مانند چهره های نمایندگی دو کشور تمسخر ایالات متحده در پاسخ به این ویروس.

آن است که نه تنها برگ برنده دولت است که به طور فزاینده مهم از چین است.

این بار رئیس خبرنگار دیپلماتیک برای اروپا استیون رلنگر گزارش می دهد که یک واکنش در سراسر جهان است که ساختمان در برابر پکن به صورت اولیه آن نادرست از بحران ایجاد عمیقا پلاریزه نبرد از روایات و تنظیم پشت چین جاه طلبی برای پر کردن خلاء رهبری چپ توسط ایالات متحده است.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 3,491,900 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

دیزنی امپراتوری چهره های گسترده و چالش ها; J. Crew می شود اولین عمده فروش و خرده فروش به اعلام ورشکستگی.

پس از یک دهه رشد دیدنی و جذاب, دیزنی بوده است ویران coronavirus.

آن 15 پارک (سالانه حضور و غیاب: 157 میلیون) تحویل رکورد سود در سال 2019. آنها در حال حاضر padlocked. آن فیلم studios (هشت) کنترل متناوب 40 درصد داخلی گیشه سال گذشته است. در حال حاضر آنها در حال نشستن در نزدیکی متوقف.

“از عالی به خوب بد زشت” مایکل Nathanson پیشرو رسانه های تحلیلگر نوشت: در گزارش دیزنی شدید واژگونی در بخت و اقبال. “رکود اقتصادی باعث درد بیشتر.”

در روز سه شنبه دیزنی رئیس اجرایی و رئیس اجرایی را ارائه اولین ارزیابی از آسیب. دیزنی برنامه ریزی شده است به گزارش سه ماهه نتایج پس از بازار سهام بسته می شود. تحلیلگران انتظار دارند به ازای هر سهم سود 88 سنت کاهش 45 درصد است.

و از آنجا که مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر دیزنی شناخته نمی شود و تا اواخر تابستان زمانی که مدیر اجرایی, باب Chapek, گزارش, نتایج جستجو برای سه ماهه جاری است که فقط نوک میکی پا.

تجاری fallout از همه گیر آمار کسب و کار دیگر در روز دوشنبه هنگامی که J. Crew, لباس های خرده فروش شناخته شده برای تولید مد preppy با بازار انبوه درخواست تجدید نظر برای ثبت ورشکستگی.

در حالی که این اولین عمده فروش و خرده فروش به سقوط به کروناویروس, J. Crew بعید است به آخرین. همه گیر نصف فروش لباس و لوازم جانبی مرتبط در مارس و اعتقاد بر این است که تا به حال یک اثر و حتی بیشتر در ماه آوریل است.

دیوان عالی کشور خواهد شنیدن استدلال کنفرانس تماس و عمومی قادر خواهد بود به گوش دادن.

چند ماه پیش ائتلافی از سازمان های خبری خواسته دادگاه عالی اجازه می دهد تا صدا زندگی می کنند پوشش از عمده استدلال در حقوق همجنسگرایان و مهاجرت. رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور رد این درخواست در عرض چند ساعت در همراهی با دیرینه تمرین در یک موسسه است که تقریبا هرگز حرکت از سنت است.

اما در روز دوشنبه دادگاه را خواهد شکست با سابقه دو بار: جلسه اول از 10 مورد خواهد شد که استدلال در یک کنفرانس تلفنی تماس بگیرید و اجازه دادن به مردم گوش دادن در. این یک گام مهم برای احتیاط و مخفی نهاد و در عین حال یکی دیگر از راه های است که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور جامعه آمریکا برای تنظیم به یک واقعیت جدید است.

“این یک توسعه قابل توجه و کاملا غیر منتظره” گفت: بروس کالینز, general counsel, C-SPAN, که ارائه پوشش زنده از استدلال.

در میان موارد قضات را بشنود توسط تلفن بیش از دو هفته آینده سه on May 12 در مورد احضاریه از دادستان و کنگره به دنبال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی که می تواند عملکرد سیاسی انفجاری تصمیم گیری در این تابستان به عنوان ریاست جمهوری وارد دنده بالا.

دادگاه هرگز قبل از شنیده می شود یک مورد از طریق تلفن یک حرکت است که برخی از وکلا ترس را تنزل کیفیت استدلال و روحیه خود را از دادگاه. و نه آن را مجاز صوتی زندگی می کنند پوشش از آن استدلال در موارد نادر با انتشار همان روز صدا اما معمولا انتظار تا پایان هفته برای انجام این کار.

در حال حاضر که این موانع شکسته شده و سوال این است که آیا حداقل برخی از این تغییرات ممکن است فراتر از آمدن دو هفته.

قضات ممکن است بازگشت به نیمکت در اکتبر اگر ویروس است که هنوز هم یک تهدید به عنوان بسیاری از آنها در این گروه جمعیتی تصور می شود بیشتر در معرض خطر است. عدالت اموزش Bader Ginsburg است 87 و عدالت Stephen G. Breyer است 81. چهار اضافی اعضای دادگاه — قاضی رابرتز و قضات کلارنس توماس, Samuel A. Alito جونیور و Sonia Sotomayor — 65 ساله یا مسن تر.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به 100,000 حتی به عنوان او در دفاع از عملکرد خود را.

رئیس جمهور تهمت پیش بینی شده در پنج شنبه شب که مرگ و میر از این بیماری همه گیر ravaging کشور ممکن است رسیدن به عنوان بالا به عنوان 100,000 در ایالات متحده به مراتب بالاتر از او پیش بینی کرده بود تنها چند هفته پیش حتی به عنوان او فشرده متحده به آغاز بازگشایی توقیف اقتصاد است.

آقای ترامپ که ماه گذشته که پیش بینی 60,000 زندگی خواهد بود از دست داده اذعان کرد که این ویروس تا به حال ثابت ویرانگر تر از او انتظار داشتند اما گفت که او معتقد است که پارک ها و سواحل باید شروع بازگشایی مدارس باید به سر کلاس های حضوری توسط این سقوط.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر او گفت:” در یک شهر مجازی سالن جلسه عصر. “این یک چیز وحشتناک. ما نباید از دست دادن یک فرد بیش از این است.”

اما او اعتبار خود را با جلوگیری از تلفات از بودن بدتر است. “اگر ما آن را انجام نمی حداقل ما را از دست داده بود یک میلیون دو میلیون و چهار میلیون پنج که حداقل برساند. ما را از دست داده اند احتمالا بالاتر است.”

او اذعان کرد او هشدار داد در مورد کوروناویروس در خود را به طور منظم هوش توجیهی در Jan. 23 اما تأکید کرد که این اطلاعات مشخص شد که اگر “این یک معامله بزرگ نیست.”

“در ژانویه. 23 من گفته شد که وجود دارد می تواند یک ویروس در آینده بود اما از هیچ واقعی واردات” آقای ترامپ گفت. “به عبارت دیگر از آن نبود” آه ما رو به انجام چیزی است که ما باید برای انجام کاری.’ این یک مکالمه کوتاه و آن را تنها در Jan. 23. مدت کوتاهی پس از آن من بسته به کشور چین است.”

آقای ترامپ گفت: سفر خود را محدود نمی شد رانده شده توسط Jan. 23 هشدار. “من آن را انجام نمی به دلیل آنچه که آنها گفتند:” او اشاره کرد. “آنها گفت: این بسیار مهم از factly آن را یک معامله بزرگ نیست.”

در طول فاکس پخش, معاون رییس جمهور سابق آمده است. از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری ارسال شده در یک ویدئو کوتاه در رسانه های اجتماعی در انتقاد از وقت رهبری در طول این بیماری همه گیر.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر کار بود در مورد توییتهایی و تظاهرات و راهپیمایی” یک راوی می گوید. “او هرگز فکر نمی کردم او می خواهم که برای محافظت از نزدیک به 330 میلیون آمریکایی. بنابراین او نیست.”

لس آنجلس معرفی یک وب سایت تست. آن را به سرعت غرق.

یک وب سایت راه اندازی شده توسط شهر لس آنجلس برای ساکنان برای دریافت تست شده برای coronavirus صرف نظر از اینکه آیا آنها تا به حال علائم مواجه می شوند برخی از دردهای در حال رشد پس از deluged با بازدید کنندگان.

برخی از Angelenos شکایت در رسانه های اجتماعی که وجود دارد هیچ زمان و شکاف های موجود در وب سایت که تست در دسترس است تنها با وقت قبلی با اولویت داده شده به کارگران خط مقدم و مردم با علائم Covid-19. آزمون رایگان برای همه ساکنان لس آنجلس است که در همکاری با شهر در تلاش است.

دیگر مردم گفت که آنها تا به حال شده است قادر به دسترسی به وب سایت است که نیاز به بازدید کنندگان را به نام خود و آدرس و تاریخ تولد و جنسیت و نژاد و قومیت در یک فرم دریافت.

“اگر تست اسلات رزرو هنگامی که شما بازدید از سایت ما شما را تشویق به دوباره سایت بعد در روز برای اسلات که ممکن بازگشایی با توجه به نشان می دهد” این شهرستان گفت: در توییتر ارسال در شنبه شب.

وب سایت ساخته شده که اولین آن در هفته گذشته پس از شهردار Eric M. Garcetti اعلام کرد که لس آنجلس را تبدیل به اولین شهر بزرگ ایالات متحده به ارائه تمام ساکنان آزمون برای این ویروس است که مقامات بهداشت گفت: در روز یکشنبه باعث شده بود 1,229 مرگ و میر در لس آنجلس.

آقای Garcetti روز جمعه گفت که او بسیار با اعتماد به نفس از توانایی این سایت به نگه دارید تا با تقاضا برای تست.

در طول روزانه خود را در جلسه مطبوعاتی روز جمعه گفت که مقامات بهداشتی بودند رزرو وقت اسلات برای کارگران خط مقدم و مردم با علائم. به عنوان روز او گفت: فضاهای تمایل به باز کردن.

تمام وقت دوشنبه و سه شنبه رزرو شده اند, با توجه به دفتر شهردار که به توصیه ساکنان به نگه داشتن چک کردن برای اسلات. شهر و شهرستان باید از این ظرفیت برای انجام 18,000 آزمون در روز در سراسر 34 سایت, Los Angeles, مقامات گفت.

پنس می گوید که او ساخته شده ‘اشتباه’ نه پوشیدن ماسک, آخرین نقطه از مشاجره در ویروس جنگ فرهنگ.

به عنوان ایالات متحده لبه های دور از مستند و مردم یکبار دیگر به اشتراک گذاری فضاهای عمومی در وسط یک بیماری همه گیر پوشیدن یک ماسک صورت یا امتناع — تبدیل به یک نقطه اشتعال در یک لحظه زمانی که قوانین مدنی در حال بازنویسی به ظاهر در پرواز است.

زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس تصمیم به پوشیدن یک در سفر اخیر خود به کلینیک مایو واکنش سریع بود و انتقاد گسترده است.

روز یکشنبه آقای پنس گفت که او تا به حال ساخته شده است یک اشتباه است.

“من فکر نمی کنم لازم بود اما من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو و من عینک آن زمانی که من در بازدید از یک کارخانه در ایندیانا,” او گفت: در طول یک ظاهر در فاکس نیوز.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو که ساخته شده آن را یک نیاز است که مردم در نیویورک پوشیدن ماسک در, گفت که آن را “نشانه ای از احترام” به همین محافظ دنده نشان می دهد که شما مراقبت نه تنها در مورد سلامت خود را, اما در مورد رفاه خود را ،

در سراسر این کشور تصمیم به پوشیدن و یا پوشیدن یک ماسک می تواند در نتیجه به نظر می رسد کثیف عصبانی کلمات احساسات خام و در زمان درگیری است که به تشدید خشونت است.

تصمیم به پوشیدن ماسک برای برخی تبدیل به یک شورش در برابر آنچه آنها به عنوان یک تاخت و تاز خود به آزادی شخصی. برای بسیاری دیگر انتخاب گاه به گاه یکی بیشتر در مورد راحتی از سیاست است. انتخاب نیز می تواند بازتابی از غرور یا نه درک زمانی که و یا که در آن به یکی می پوشند. برخی از افراد گفت: آنها یافت می شود ماسک های ناراحت کننده و در نتیجه مزاحمت آنها تمایلی به تحمل. دیگران شد و شک و تردید در مورد چقدر تفاوت آنها در خارج در یک روز آفتابی.

کشورهای اقداماتی برای کاهش محدودیت ها و همسایگان سازمان دیده بان نزدیک برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

حداقل 12 کشور آغاز شد, کاهش محدودیت در زندگی عمومی در روز دوشنبه به عنوان جهان تلاش برای کشف کردن چگونه برای جلب رضایت بیقرار جمعیت خسته از بودن در داخل و, راه اندازی مجدد متوقف اقتصاد بدون ایجاد فرصت برای coronavirus دوباره پدیدار شود.

مراحل که شامل بازگشایی مدارس و اجازه می دهد فرودگاه برای شروع خدمات داخلی ارائه بقیه جهان یک پیش نمایش از چگونه مناطق که موفق به بلانت تلفات از coronavirus کار ممکن است نسبت به از سرگیری خود را قبل از همه گیر زندگی می کند. آنها همچنین به عنوان تست مورد این که آیا این کشورها می توانند خود را حفظ حرکت مثبت از طریق reopenings و یا اگر تمایل به صورت عادی می تواند محل بیشتر مردم در خطر است.

بسیاری از کشورها کاهش محدودیت های خود را در اروپا از جمله ایتالیا یکی از مکان های که در آن ویروس آمار اولین و سخت ترین ترک بیش از 28,000 مرده است. این کشور در نظر دارد به بازگشایی برخی از فرودگاه ها به مسافران است.

در آلمان که در آن گسترده آزمایش نگه داشته است همه گیر تحت کنترل کودکان را به مدارس. اتریش همچنین قصد دارد برای راه اندازی مجدد آن سیستم مدرسه.

در لبنان کافه ها و رستوران ها را بازگشایی در حالی که لهستان برنامه اجازه می دهد تا کاربران را به بازگشت به هتل ها موزه ها و مغازه ها.

هند اجازه کسب و کار حمل و نقل محلی و فعالیت های مانند مراسم عروسی به سر در مناطق با چند و یا هیچ شناخته شده عفونت. مراسم عروسی با کمتر از 50 مهمان مجاز خواهد بود و خود اشتغالی کارگران مانند خدمتکاران و لوله کش ها می توانید از بازگشت به کار.

قبل از همه گیر یک تهمت مشاور می خواستم به استفاده از بهداشت عمومی قدرت برای محدود کردن مهاجرت است.

از روزهای اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفان میلر رئیس جمهور مشاور ارشد مهاجرت و بارها سعی کردم به استفاده از مبهم قانون طراحی شده برای محافظت از ملت از بیماری ها در خارج از کشور به عنوان یک راه برای سفت کردن مرزها.

سوال این بود که بیماری ؟

آقای میلر تحت فشار قرار دادند برای استناد رئیس جمهور گسترده بهداشت عمومی قدرت در سال 2019 زمانی که شیوع اوریون از طریق مهاجرت بازداشتگاه در شش متحده است. او سعی کرد دوباره آن سال هنگامی که ایستگاه های گشت مرزی ضربه شد با آنفولانزا.

هنگامی که قریب به اتفاق کاروان مهاجران رسید به سمت مرز در سال 2018 آقای میلر به دنبال شواهدی وجود دارد که آنها انجام دادم. او خواسته برای به روز رسانی در جوامع آمریکایی که دریافت مهاجران برای دیدن اگر بیماری جدید پخش شد وجود دارد.

در سال 2018 ده ها تن از مهاجران به طور جدی بیمار شد در زندان فدرال و دو زیر سن 10 سالگی درگذشت ظرف سه هفته از هر یک از دیگر. در حالی که بسیاری از مشاهده این حوادث که ناشی از سهل انگاری در بخشی از مرز مقامات آقای میلر به جای استدلال کرد که آنها حمایت خود را از استدلال که رئیس جمهور تهمت باید با استفاده از بهداشت عمومی خود را قدرت برای توجیه مهر و موم کرد.

در برخی موارد آقای میلر و رئیس جمهور که در آغوش این, ایده, شد, صحبت کردن با اعضای کابینه و وکلا که استدلال می کرد که بهداشت عمومی وضعیت در زمان ارائه نمی دهد کافی مبنای قانونی برای چنین اعلام.

که تغییر با ورود coronavirus بیماری همه گیر.

در روز از تایید اولین مورد در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید تعطیل آمریکایی مرزهای زمینی به غیر ضروری سفر بسته شدن درب به تقریبا همه مهاجران از جمله کودکان و نوجوانان که وارد مرز با پدر و مادر و یا دیگر بزرگسالان نگهبان. دیگر مسافرت های بین المللی محدودیت معرفی شدند و همچنین به عنوان یک مکث در پردازش کارت سبز در آمریکا دفاتر کنسولی که آقای میلر گفت: متحدان در اخیر خصوصی تلفن تماس تنها اولین گام در یک گسترده تر طرح برای محدود کردن مهاجرت قانونی.

ردیابی علائم می تواند به شما کمک کند و پزشکان خود را.

علامت گذاری تقویم خود را در اولین نشانه از بیماری و با اشاره به پایین خود را در تب و سطح اکسیژن در حال گام های مهمی در نظارت بر یک عفونت کروناویروس.

دنبال چه چیزی اتفاق می افتد در سراسر جهان با ما تیم بین المللی خبرنگاران.

هزاران نفر از کارگران فلسطینی عبور کرده اند به اسرائیل وجود دارد ترس است که آنها ممکن است حامل ویروس خانه با آنها.

گزارش شد کمک توسط بروکس بارنز دیوید سانگر مارک Santora, پیتر بیکر, آدم Liptak و نیل Vigdor.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>