Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: دهها کشته و 250 و اپل خاموش چین فروشگاه

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ایالات متحده و استرالیا و ژاپن گسترش محدودیت های مسافرتی.
  • بیش از 250 نفر کشته شده اند, با حدود 12000 عفونت را تایید کرد.
  • چینی, دکتر, که به نام ویروس ‘کنترل’ تاسف خود را از کلمات.
  • هنگ کنگ پزشکی کارگران رای دادن به اعتصاب.
  • نمایی از مرکز از نیویورک تایمز خبرنگار.
  • اپل را چین فروشگاه برای یک هفته.
  • کره شمالی ارائه می دهد کمک و همدردی اما نگه می دارد و مرز خود را بسته است.
اعتبار…جانی میلان برای نیویورک تایمز

ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین امید برای محدود کردن گسترش این کروناویروس جدید به کشورهای خود در حالی که ژاپن خواهد نوار اتباع خارجی که در استان در مرکز شیوع.

آمریکا محدودیت های اعلام شده در جمعه معاف فوری اعضای خانواده از شهروندان آمریکایی و اقامت دائم. نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد استرالیا موقت ممنوعیت شنبه گفت که “شهروندان استرالیا, استرالیا ساکنان وابستگان قیم قانونی و یا همسران” هنوز هم مجاز به کشور است.

مقامات آمریکایی همچنین گفت که هر شهروند ایالات متحده و بازگشت به خانه است که در استان هوبی چین در گذشته 14 روز — اعتقاد به این ویروس را دوره کمون — را قرنطینه می شود و تا 14 روز. ووهان کانون شیوع این است که در هوبئی.

کسانی که به دیگر نقاط چین در گذشته 14 روز خواهد بود موضوع را به “فعال ورود غربالگری” و تا 14 روز از نظارت بر خود و قرنطینه.

نخست وزیر شینزو آبه از ژاپن گفت: کشور خواهد بار ورود برای اتباع خارجی که تا به حال بازدید هوبئی در گذشته 14 روز یا کسانی که تا به حال گذرنامه صادر شده در هوبئی.

ایالات متحده نیز قیف تمام پروازها از چین فقط به چند فرودگاه از جمله کندی در نیویورک o’hare شیکاگو و سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی.

چقدر بد خواهد Coronavirus شیوع ؟ در اینجا 6 عامل کلیدی

در اینجا چیزی است که تحقیقات اولیه می گوید در مورد چگونه پاتوژن رفتار و عوامل است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا اقدامات قرار گرفته به دلیل وجود دارد “بسیاری از ناشناختهها” اطراف این ویروس و انتقال آن مسیر.

“تعداد موارد شدت شیب دار هر روز با” دکتر Fauci گفت.

وی به عنوان عمده هوایی به حالت تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین است. آمریکا خطوط هوایی Delta Air Lines و ایالات متحده هواپیمایی گفت: مستقیم خدمات هوایی خواهد بود برای متوقف ماه, اخبار لرزاند که بازار سهام و صنایع است که بستگی به جریان کالا و مردم است. کوانتاس به دنبال کت و شلوار در شنبه اعلام کرد خود را تعلیق پروازها به مقصد چین است.

ویتنام ممنوع اعلام کرد تمام پروازهای آینده از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو تا زمانی که ممکن است 1 با توجه به ایالات متحده فدرال اداره حمل و نقل هوایی. تنها پرواز که با دریافت تایید از ویتنام در سازمان هواپیمایی کشوری اجازه خواهد داشت در طول این ممنوعیت که در زمان اجرا در روز شنبه.

ترکمنستان هواپیمایی شروع نامحدود تعلیق پروازها به مقصد پکن از روز شنبه به دلیل شیوع, با توجه به بیانیه. شرکت هواپیمایی قطر نیز به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین است. در بیانیه این سرزنش “قابل توجه عملیاتی چالش های ناشی از ورود به محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای مختلف است.”

مقامات چینی روز شنبه گزارش داد که کمترین تلفات تا کنون در یک دوره 24 ساعته.

◆ 46 جدید مرگ و میر در چین افزایش تلفات به 259.

◆ حدود 2100 موارد جدید نیز در این کشور ثبت شده در 24 ساعت گذشته با افزایش در سراسر جهان در مجموع به حدود 12000 با توجه به چینی و سازمان بهداشت جهانی داده است. اکثریت قریب به اتفاق موارد در داخل چین; در حدود 100 نفر تایید شده اند در 21 کشور دیگر.

◆ همه از چین در استان ها و مناطق در حال حاضر شده است را لمس شیوع.

کشور و منطقه است که باید مورد تأیید: تایلند, ژاپن, هنگ کنگ, سنگاپور, تایوان, استرالیا, مالزی, مالزی, روسیه, فرانسه, ایالات متحده آمریکا, کره جنوبی, آلمان, امارات متحده عربی و کانادا و انگلستان و ویتنام و ایتالیا و هند و فیلیپین و نپال و کامبوج و سریلانکا در فنلاند و سوئد است.

◆ موارد ثبت شده در تایلند, تایوان و آلمان و ویتنام و ژاپن و فرانسه و ایالات متحده درگیر بیمارانی که تا به حال نه به چین بوده است.

◆ هیچ مرگ و میر گزارش شده در خارج از چین است.

◆ چین خواسته است تا اتحادیه اروپا برای کمک در خرید فوری لوازم پزشکی از آن کشورهای عضو رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: در روز شنبه.

برجسته تنفسی متخصص که در ابتدا گفته رسانه های دولتی چین که coronavirus تحت کنترل و پیشگیری اذعان کرده است که انتخاب خود را از کلمات نامناسب است.

وانگ Guangfa رئیس اداره ریوی پزشکی در دانشگاه شهر پکن برای اولین بار در بیمارستان پکن در مقایسه با خود و دیگر متخصصان پزشکی مقابله با شیوع به سربازان پیاده روی بر روی یک میدان جنگ است.

“همه گلوله در حال پرواز,” دکتر گفت: وانگ در مصاحبه با Jiemian یک سرمایه گذاری متمرکز اخبار سایت دهکده شانگهای ایالات رسانه های گروهی که در کنترل دولت از شانگهای.

در بسیاری از راه های که شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از خود اطمینان اوایل بیانیه آمده است نماد چگونه به آرامی چین به رسمیت شناخته شده ضرورت وقوع. دکتر وانگ که در ابتدا گفت که coronavirus نمی تواند گسترش انسان-به-انسان, تماس, بعد آن را قرارداد خود را ظاهرا در طول سفر به ووهان.

به عنوان ویروس شروع به گسترش از طریق ووهان در اوایل ژانویه افرادی که صحبت کردن در مورد آن حاضر بودند سکوت توسط بازرسان و در برخی موارد برگزار شده توسط پلیس. هنگامی که روزنامه نگاران از هنگ کنگ — که رسانه های خبری در میان برای اولین بار را برای ریختن به نور در ویروس — تعداد بازدید ووهان بیمارستان افسران پلیس بازداشت آنها را برای ساعت.

در مصاحبه خود با Jiemian منتشر شده در جمعه, دکتر وانگ گفت که او اشتباه خود را به عنوان داشتن آنفولانزا و که او تا به حال منتظر روز قبل از چک کردن خود را به یک بیمارستان است. او گفت که او تا به حال پس از بهبود یافت و مرخص شد در روز پنج شنبه.

پرسید که چرا او در اصل به نام کروناویروس “پیشگیری و کنترل” دکتر وانگ سرزنش اطلاعات محدود در زمان خود ووهان مراجعه کنید.

مصاحبه خود شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در Weibo چین توییتر-مانند رسانه های اجتماعی پلت فرم. برخی از محبوب ترین نظرات از عصبانی کاربران است.

“‘می تواند مانع و کنترل شده’ وانگ Guangfa” گفت: یک کاربر نوشت که با اسم مستعار بر اساس “گورباچف” در شخصیت های چینی. “از آنجا که از این خط مهم ترین نیم ماه بود حیف! و منجر به این.”

با وجود این ویروس گسترش در سراسر جهان و مؤثر هزاران نفر در سرزمین اصلی چین یک سخنگوی وزارت خارجه روز جمعه گفت که چین با اعتماد به نفس کامل و قابلیت به پیروزی در نبرد در برابر coronavirus با توجه به CCTV.com.

“پس از وقوع این رمان coronavirus اپیدمی دولت چین مصرف شده است جامع ترین و دقیق کنترل و پیشگیری از اقدامات با یک حس مسئولیت برای سلامت مردم,” Hua Chunying گفت. “ما باید اعتماد به نفس کامل و قابلیت به پیروزی در این مبارزه با این بیماری همه گیر.”

مقامات در چین نیز به اشتراک گذاشته ژنوم توالی از coronavirus خانم Chunying گفت که سازمان بهداشت جهانی و کشورهای دیگر تقدیر به عمل است.

به تازگی تشکیل اتحادیه کارگران پزشکی در هنگ کنگ رای دادند روز شنبه به اعتصاب هفته آینده به فشار قلمرو دولت به محرومیت مهاجران از سرزمین اصلی چین است. بیمارستان اقتدار کارکنان داد می گوید که محلی خدمات پزشکی در خطر غرق شدن توسط بازدید کنندگان از سرزمین اصلی و تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در هنگ کنگ موثر خواهد بود بدون بسته شدن کامل مرز.

هفته گذشته کری لام در هنگ کنگ بالا, رسمی, اعلام کرد مراحل مختلف به شدت کاهش ورود افراد از سرزمین اصلی به هنگ کنگ مستقل بخشی از چین است. هنگ کنگ بسته شده است نقاط مرزی و ایستگاه های راه آهن و برش پرواز ورود به نصف. دولت مرکزی نیز گفت: آن را جلوگیری از صدور مجوز برای تک تک بازدید کنندگان است.

اما پزشکی جدید اتحادیه کارگران می گوید این مراحل را.

“به عنوان کشور پس از کشور شروع به اعلام ممنوعیت خارجی’ ورود از چین, هنگ کنگ دولت تصمیم به نگه داشتن آن درهای باز” گروه نوشت: در Facebook پس از نتایج اعتصاب رای تایید شد. “در حال حاضر منابع محدود و نیروی انسانی در هنگ کنگ است که لازم است برای بهداشت و درمان به زودی به طور کامل تخلیه شده به عنوان یک جریان بی پایان از عدم هنگ کنگ از ساکنان همچنان برای آمدن به شهر به دنبال مراقبت های پزشکی.”

اتحادیه حدود 18,000 اعضای خارج از حدود 80,000 بیمارستان اقتدار پرسنل. آن می گوید: 9,000 از اعضای آن را امضا کرده اند متعهد به اعتصاب. از 3,164 رای توسط اعضای آن در روز شنبه 3,123 شد به نفع. بدون پاسخ از دولت این اتحادیه می گوید اعتصاب آغاز خواهد شد شنبه با غیر پرسنل اورژانس.

این اتحادیه می گوید آن تشدید خواهد شد به یک اعتصاب در سراسر عضویت خود را اگر مقامات نیست “پیشنهاد هر گونه راه حل های بتنی” به آن کلید مطالبات از جمله متوقف کردن مطالب از سرزمین اصلی چین و حصول اطمینان از عرضه کافی از ماسک و یک محل امن. هدف از گسترده تر از چهار روز اعتصاب خواهد بود به اجازه می دهد تنها محدود به خدمات اضطراری این اتحادیه می گوید.

هنگ کنگ دارای 13 تایید موارد افراد مبتلا به کروناویروس جدید, مقامات بهداشتی می گویند.

امی شین که پوشش می دهد چین از پکن روز جمعه وارد در ووهان شهرستان در مرکز شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 250 نفر تا کنون. به دنبال امی به او گزارش در اطراف ووهان.

امی وارد یک با احتیاط شهرستان است که قطع شده است از بقیه جهان برای بیش از یک هفته است.

خیابان ها اکثرا خالی به مردم اجتناب از تماس با یکدیگر و در آنجا ماند ترس در خانه. هر کسی نمی تواند تحمل به ماندن در داخل ،

همه در اطراف شهرستان مقامات و کسب و کار کار کرده اند برای ایجاد یک هوا عادی.

روشن است که این شهر تیره و تار شده است به محدودیت های خود را با این بیماری همه گیر.

اپل در روز شنبه گفت: این امر نزدیک فروشگاه خود را در سرزمین اصلی چین یکی از بزرگترین بازارهای خود را تا فوریه. 9.

در بیانیه ای آیفون ساز گفت: آن بسته شدن فروشگاه های شرکت های بزرگ دفاتر و مراکز تماس “از فراوانی از احتیاط و بر اساس آخرین مشاوره از کارشناسان.” آن فروشگاه آنلاین باز خواهد ماند در آن گفت.

این شرکت در عمل 42 فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین اگرچه اپل و دستگاه های دیگر به طور گسترده ای در دسترس از طریق دیگر خرده فروشان.

اپل تولید حدود یک ششم از فروش آن و یک چهارم آن عامل درآمد در چین است. در حالی که نتایج آن وجود کاهش یافت و در سال گذشته تیم کوک, اپل, مدیر اجرایی گفت: سرمایه گذاران در هفته گذشته که شرکت آی فون جدید 11 بود که فروش خوبی در کشور است.

اما او همچنین هشدار داد که شیوع کروناویروس نگه داشته بود این شرکت از ارائه راهنمایی های خاص در مورد عملکرد مالی خود در ماه های آینده.

آقای کوک همچنین گفت: این شرکت به دنبال راه هایی برای به حداقل رساندن اختلال در عرضه. اپل باعث می شود بسیاری از آن اپل و ابزارهای دیگر در چین معمولا در کارخانه های متعلق به شخص ثالث پیمانکاران مانند Foxconn از تایوان.

اپل تنها یکی از کشت و شرکت های جهانی دوباره خود را در چین عملیات به عنوان شیوع گسترش یافته است. یک رکود طولانی مدت و یا بسته شدن در چین می تواند تاثیر عمده ای بر رشد اقتصاد جهانی.

چین, بانک مرکزی, بانک خلق چین خطاب چنین نگرانی در شنبه متعهد به مطمئن شوید که سیستم مالی این کشور تا به حال به اندازه کافی پول نقد برای مقابله با اقتصادی ، همچنین گفت: این امر نرخ پایین وام برای شرکت های. تنظیم کننده های محلی در استان گوانگدونگ و همچنین در پکن و شهر چنگدو نیز اعلام کرد تلاش برای حمایت از شرکت های.

چین فدراسیون رادیو و تلویزیون انجمن با صدور اطلاعیه در روز شنبه خواستار تعلیق همه تلویزیون و تولید فیلم در این کشور اضافه کرد که بازیگران و تولید خدمه بود و حق امتناع از کار.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به رئیس جمهور شی جین پینگ از چین ارائه تسلیت — و نادر اهدای کمک های اولیه — کمک به پکن مبارزه با کروناویروس شیوع شمال دولت-اجرای آژانس خبری گزارش روز شنبه.

کره شمالی یکی از اولین کشورها به تعطیل مرزهای خود به بازدید کنندگان از چین برای حفظ coronavirus.

اما در نامه خود به آقای یازدهم آقای کیم “ارسال سلام گرم به همه اعضای حزب و پزشکی کارگران از چین فعال در خط اول برای پیشگیری از این بیماری همه گیر و ابراز خوشی را برای خانواده هایی که از دست بستگان خود به دلیل بیماری های عفونی,” کره شمالی اخبار آژانس گفت.

همراه با آقای کیم نامه تسلیت, کره شمالی حاکم حزب کارگران فرستاده مقدار نامعلومی از “کمک های صندوق” به آن چینی همتای تحت یک تصمیم دفتر سیاسی ساخته شده در جمعه کره شمالی اخبار آژانس گفت.

آقای کیم “منتقل احساسات صادقانه خود را از تمایل برای به اشتراک گذاشتن درد و رنج و محاکمه برادرانه مردم چین و به ارائه کمک حتی یک بیت افتاده است ،

شهردار و حزب کمونیست رئیس یک شهر در هوانگگنگ یک شهر در نزدیکی ووهان شده اند اخراج بیش از سهل انگاری که منجر به مرگ این پسر نوجوان از یک قرنطینه coronavirus بیمار است.

بیمار یان Xiaowen حال بازگشت از ووهان به شهر Huajiahe در اواسط ژانویه. چند روز بعد در ژانویه. 22 او ایجاد یک تب و بلافاصله قرنطینه. او 16 ساله و پسر که تا به حال فلج مغزی و مورد نیاز round-the-clock, پزشکی, توجه, بود, سپرده به مراقبت از بستگان ایجاد کادر و پزشک دهکده.

در Jan. 29 روز آقای یان را coronavirus تشخیص داده شد او تلقی تماس نزدیک منتقل و به بخش مشاهده. او حدود یک ساعت بعد. علت مرگ هنوز در حال بررسی است.

آقای یان تا به حال درخواست برای کمک در رسانه های اجتماعی نگران است که او دریافت نمی مراقبت منظم و گفت که ایجاد کرد حزب عدالت و به او گفت که پسرش شده بود تغذیه تنها دو بار در پنج روز جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

یک بیانیه منتشر شده توسط محلی شهرستان دولت در روز شنبه گفت: کادر عمل نمی کند “وحی” یا “انجام بهترین خود را” برای مراقبت از او. شهر شهردار و دبیر حزب برداشته شد از اتاق به عنوان یک نتیجه, این بیانیه اضافه شده است.

“آیا شما و خانواده خود را به خوبی انجام می دهند? ما شده ایم هیچ گونه نگرانی در مورد شما این همه زمان!” خواندن یک پیام متنی ارسال در روز شنبه به ووهان بازدید کنندگان از پکن است.

اما آنها بیش از معصوم سلام. پکن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نظر می رسد به دنبال ساکنان این شهرستان که در سفر به استان هوبی و خواسته آنها را به بازگشت. ووهان قلب شیوع این استان هوبئی.

“شما و خانواده خود را باید محافظت از خودتان و مدیریت سلامت خود را به خوبی و به شدت پایبند به بیماری پیشگیری و کنترل اقدامات توسط دولت های محلی در هوبئی و نه بازگشت به پکن برای زمان حال” پیام خود ادامه داد.

“با تلاش های مشترک ما قطعا می تواند به از بین بردن این بیماری همه گیر و برنده این بیماری پیشگیری نبرد!” آن افزود: امضای کردن به عنوان پکن C. D. C. “سالم و امن!”

چین تلفن همراه ارائه دهندگان خدمات می توانید با استفاده از شبکه خود را برای ردیابی و تعیین محل تلفن کاربران است.

پکن پایتخت نیز گرفته گام های اضافی برای نگه داشتن مردم در خیابان ها و اماکن عمومی. شرکت در پکن به جز آب و برق و دارویی یا تجهیزات پزشکی شرکت و همچنین سوپر مارکت ها را به تعویق بازگشایی تا فوریه. 10 یک هفته پس از تمدید سال جدید قمری به پایان رسمی پکن روزانه گزارش شده است.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش از طریق چین و در سطح جهان, رهبران جهان در حال داشتن به وزن هزینه در واکنش با بستن مرزهای خود را به مسافران است.

شیوع و چین محکم از خود مرز شروع به افشای چگونه وابسته به بسیاری از کشورها در چین و نقد آن selfie-خوراکی گردشگران به ارمغان بیاورد.

برای استرالیا که روز شنبه به ایالات متحده پیوست در به طور موقت محرومیت خارجی که اخیرا به چین, چین بزرگترین منبع از بازدید کنندگان در سال 2018 و گردشگران خود را صرف 12 میلیارد دلار استرالیا دلار یا حدود 8 میلیارد دلار است که در سال.

به عنوان برخی از کشورها در زمان اقدامات شدید خود را رهبران اذعان تاثیر اقتصادی حرکت می کند. “این رفتن به صدمه زدن به آمریکا” هشدار داد Lee Hsien Loong نخست وزیر سنگاپور اعلام کرد که پس از این جزیره کوچک-دولت خواهد بار همه بازدید کنندگان چینی و خارجی که به چین سفر کرده در گذشته 14 روز.

“چین یک منبع بسیار بزرگ از گردشگران برای سنگاپور” آقای لی به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. رستوران ها و اپراتورهای سفر و هتل در سنگاپور شد “محدود می شود به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار او گفت:” به عنوان بقیه از اقتصاد با توجه به اینکه چین یکی از سنگاپور بزرگترین شرکای تجاری.

مقامات در مغولستان است که به شدت وابسته به چین تقاضا برای ذغال سنگ و مس و بسته خود را در مرز با چین تا مارس 2. شهر در امتداد مرز به طور معمول لبه با ذغال سنگ چینی معامله گران از رفتن به Talvan Tolgoi مغولستان بزرگترین معدن و مغولستانی, سفر به چین در تعقیب بهتر کار پرداخت.

دیگر کشورها و مناطق را متوقف کوتاه از بسته شدن مرزها به طور کامل. هنگ کنگ مقامات نصف تعداد پروازها از چین بسته خدمات راه آهن به سرزمین اصلی چین و ویزای محدود به semiautonomous منطقه است. و اتحادیه های کارگری وجود دارد از جمله راه آهن و بیمارستان و کارگران را تهدید به اعتصاب در صورتی که دولت با نگاهی به اقدامات شدید.

کامبوج رهبر Hun Sen شده است مبارز در خود تصمیم به محدود کردن گردشگران چینی به کشور خود گفت که انجام این کار خواهد “بود حمله به کامبوج اقتصاد است.”

بیش از 80 شهروندان بریتانیا و 27 اتباع خارجی بودند پرواز از ووهان مرکز شیوع کروناویروس به بریتانیا در روز جمعه. و در هیئت مدیره پرواز چارتر بود مت خام که فیلم برداری سفر خود را.

آقای خام که همراه با دیگر انگلیسی ها بود به قرنطینه برای 14 روز ارائه شده نگاه کردن به درون در سفر خود را با 75 ساله و مادر و همسر خود را یک ملی چین بود که در ابتدا مانع شده است از سفر.

“ما در واقع در حال تخلیه در حال حاضر او گفت:” در فرودگاه در چین در حالی که با پوشیدن زیادی ماسک تنفسی با توجه به فیلم منتشر شده توسط مختلف انگلیسی, اخبار رسانه های. “مقامات چینی که به نظر می رسید به ما اجازه می دهد برای سفر.”

خود را به پرواز و فرود در Brize Norton 62 مایل در غرب لندن و آقای خام و خانواده اش شد و بعد از آن گرفته شده به یک مرکز ویژه در اتوبوس همراهی با خودروهای پلیس و آمبولانس.

“پلیس اجازه می دهد که هر گونه ترافیک آنچه به قطع این کاروان گفت:” در فیلم نشان دادن, اتوبوس, ساخت راه خود را از طریق مسدود بزرگراه.

آقای خام و خانواده اش بعد متحرك در یک بیمارستان در Merseyside, در شمال غرب انگلستان شدند و مورد استقبال اعضای هیات پوشیدن کامل پزشکی روپوش و ماسک و دستکش.

“ما در حال حاضر قصد داریم به خوبی سزاوار استراحت” آقای خام گفت: از اتاق خود.

دو بیماران دارای آزمایش مثبت برای این ویروس در بریتانیا با به طور بالقوه بیشتر به مقامات گفته اند. روز شنبه یکی از این دو مشخص شد به عنوان یک دانشجو در دانشگاه یورک در شمال انگلستان و یک دانشگاه سخنگوی گفت.

یک سوم مورد تایید شده از coronavirus در کالیفرنیا اعلام شد, بالا بردن سوال در مورد وضعیت آسیب پذیری در شیوع در همان روز دولت فدرال تحمیل 14 روز در قرنطینه برای 195 نفر که وارد یک تخلیه پرواز از ووهان چین.

سه مورد تأیید بودند در لس آنجلس و اورنج و سانتا کلارا. در تمام هفت مورد گزارش شده بود در ایالات متحده که از شب جمعه.

در شهرستان لس آنجلس فرد آلوده گزارش به مقامات که او احساس ناخوشی او به عنوان سفر به ووهان, چین, مرکز شیوع. بیماران در اورنج کانتی و در شهرستان سانتا کلارا بود همچنین در سفر خود به ووهان.

سونیا Angell مدیر کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: در ثبت پیام ویدئویی که خطر سلامت به عموم مردم در کالیفرنیا کم بود. “اما ما هنوز این را در نظر بگیرید جدی بهداشت عمومی نگرانی” دکتر Angell گفت.

دولت ایالات متحده تحمیل کرده است فدرال قرنطینه در 195 افرادی که تخلیه شدند روز شنبه از ووهان, چین به کالیفرنیا پایگاه نظامی در انتخابات گفت: در روز جمعه.

اوایل روز شنبه یک گروه از رانندگان کامیون دودی سیگار در نرم صبح نور به عنوان آنها منتظر به انجام یک ماموریت ملی ضرورت: ارائه محصولات تازه به زده شهر ووهان.

کلم بروکلی و گل کلم و سیب زمینی و فلفل و بیشتر شد و با توجه به سر وجود دارد توسط کامیون از شوگوانگ یک شرقی شهرستان که یکی از چین بزرگترین تولید کننده سبزی.

Coronavirus تست شده است یکی از دولت چین را proudest دستاوردها: توانایی خود را برای خوراک خود را 1.4 میلیارد نفر است.

بسیاری از مغازه ها و سوپر مارکت ها فروش شده اند از مواد غذایی تازه هر روز صبح. شهرها و روستاها در بسیاری از مکان ها نیز بسته شده جاده ها برای عبور ترافیک که باعث شده است که برخی از کامیون محموله را بیش از حد معمول است.

تا کنون وجود داشته است هیچ نشانه ای از عمده شکست در چین تامین مواد غذایی. دولت دستور داده است تا فروشندگان برای حفظ ثبات قیمت ها و فروشگاه ها که gouged مصرف کنندگان است.

Shouguang یکی از مکان های مختلف در چین که اهدا سبزیجات به ووهان در روزهای اخیر. این ووهان دولت به وظیفه سه خرده فروشان با فروش کالا و ارائه درآمد حاصل از این شهر به ویروس-مبارزه با بودجه.

در روز شنبه 10 یا کامیون در شوگوانگ که ووهان محدود شده بود festooned با آگهی ها که خواندن “هم در زمان مشکل رفتن ووهان!” و “مردم متحد مبارزه با این بیماری همه گیر با هم.”

سفر را چهار روز در کل. پس از این سفر رانندگان کامیون خواهد بود منزوی در خانه برای دو هفته در مورد آنها در معرض ویروس. یعنی ممکن است هزاران دلار در محروم مانده دستمزد.

هنوز هم چند تا از آنها گفت: آنها تا به حال افتاده در این فرصت را به شرکت.

“من می دانستم که در مورد خطرات” گفت: Ma Chenglong یک زن 34 ساله راننده. “اما زمانی که این کشور دچار مشکل ما مردم عادی وظیفه دارند.”

گزارش شد کمک توسط Alexandra استیونسون, Elaine یو امی شین ریموند زونگ مایکل Corkery آنی Karni راسل گلدمن توماس فولر چو سنگ-Hun, Elian Peltier و کارلوس تجدا. وانگ Yiwei کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im