Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ‘دماسنج اسلحه’ شناخته شده به احتراق ناقص

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • ‘دماسنج, guns’ مورد استفاده در شیوع مقابل خطوط شناخته شده به احتراق ناقص.
 • چین بیش از 2000 مورد جدید و 139 مرگ و میر بیشتر در هوبئی.
 • پکن تحمیل جدید قرنطینه قوانین.
 • یک مرد ژاپنی بیمار در حالی که در تعطیلات در هاوایی است.
 • موسیقی بوت کمپ آسانسور ارواح جوان و با استعداد ویولن.
اعتبار…هانا مک کی/ایسنا

آن را تبدیل به یک تصویر نمادین از شیوع کروناویروس در چین: یک نقاب رسمی با هدف آنچه به نظر می رسد کوچک سفید تپانچه در یک مسافر پیشانی.

برای هفته این شوم به دنبال دستگاه های مستقر شده اند در پست های بازرسی در سراسر چین — tollbooths, مجتمع های آپارتمانی, هتل ها و فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های قطار — به عنوان مقامات دولتی و خصوصی شهروندان screen مردم به صورت تب در تلاش برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

اما کارشناسان می گویند که “دماسنج اسلحه” بعید است که برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

این دماسنج تعیین دما با اندازه گیری گرمای ناشی از سطح بدن یک فرد. اغلب کسانی که دارای حق اعمال این ابزار نمی نگه دارید و آنها را به اندازه کافی نزدیک به این موضوع پیشانی تولید غیر منتظره ای دمای پایین خوانش و یا نگه داشتن آنها را بیش از حد نزدیک کنید برای خواندن. اندازه گیری را می توان مبهم در برخی محیط مانند گرد و خاکی کنار جاده ای و یا زمانی که کسی گرفته است, دارو برای سرکوب یک تب.

“این دستگاه ها به شدت دقیق نیست و قابل اعتماد” گفت: James Lawler یک متخصص پزشکی در دانشگاه نبراسکا مرکز جهانی برای سلامت و امنیت. “برخی از, آن است که کاملا رک و پوست کنده برای نشان می دهد.”

عفونت و مرگ و میر ادامه داد: برای صعود پس از دولت این هفته تغییر معیار که آهنگ آن موارد است. مقامات اوایل روز شنبه گزارش داد 2,641 جدید کروناویروس موارد و 143 اضافی مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت.

بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر گزارش شده در استان هوبی در مرکز این بیماری همه گیر.

در کل بیش از 66,000 مردم آلوده شده اند و حداقل 1,523 نفر در سراسر جهان است. اکثریت قریب به اتفاق موارد و همه اما تعداد کمی از این, مرگ و میر, شده در سرزمین اصلی چین با سنگین ترین غلظت وجود دارد در هوبئی مرکز بیماری همه گیر.

چوب خط حساب کردن در هوبئی شروع به پریدن کرد به شدت یک روز پس از آنکه مقامات تغییر معیارهای تشخیصی برای شمارش موارد جدید. دولت در حال حاضر طول می کشد را به حساب موارد تشخیص داده شده در تنظیمات بالینی از جمله استفاده از CT اسکن و نه فقط کسانی که با تایید تست تخصصی کیت.

چینی تلویزیون دولتی اعلام کرد در وب سایت خود در جمعه شب که همه از بازگشت به پکن مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز.

هر کسی که منطبق نیست “باید پاسخگو باشند با توجه به قانون” با توجه به متن این منظور منتشر شده توسط تلویزیون دولتی. دستور صادر شده توسط یک حزب کمونیست “گروه پیشرو” در سطح شهری و نه ملی حزب کمونیست.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

این آخرین نشانه آن است که رهبران چین هنوز در تلاش برای تنظیم تعادل مناسب بین بردن اقتصاد و در ادامه به مبارزه با شیوع کروناویروس.

در اوایل این هفته مقامات ارشد این کشور ملاقات کرد و با صدور دستورات است که شامل یک دستور برای کمک به مردم برای بازگشت به محل کار خود را از شهر محل زندگی. دهها میلیون نفر به خانه رفته بودند به جشن سال نو قمری تعطیلات قبل از دولت اذعان جدی از این بیماری همه گیر. آنها مواجه شده اند دولت های محلی در پست های بازرسی در راه بازگشت به کار و سپس طولانی قرنطينه پس از بازگشت خود به شهرستانها بزرگ است.

اما در حالی که رهبران ملی ممکن است نگران است که محدودیت های مسافرتی و قرنطينه هستند و جلوگیری از شرکت ها از پیدا کردن به اندازه کافی کارگران را به از سرگیری تولید کامل است که متوقف نمی پکن شهرداری از رهبران بیشتر سفت کنترل در روز جمعه.

این سیاست ممکن است کاهش شانس است که مردم از بازگشت از کرانههای می تواند آلوده کشور نخبگان.

قوانین جدید نیز نیاز به آن بازگشت به شهر به دادن اخطار از ورود آنها به مقامات در منطقه مسکونی. چین نگهداری می شود کنترل های گسترده شهروندان ” جنبش تحت مائو و برخی از موسسات و قوانین از آن دوره شده اند دوباره در حال ظهور به تازگی.

حتی قبل از پکن صادر قوانین جدید آن به اصطلاح محله کمیته های بازی شده است به طور فزاینده ای قاطعانه نقش سراسر کشور از جمله در شانگهای. آنها را خواستار شده است که های اخیر عودت منزوی خود را برای 14 روز پس از ورود جسارت کمی به جز غذا.

مردی که بیمار شد در حالی که در تعطیلات در هاوایی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات بهداشت گفت. مردی که در 60s, حال بازگشت به خانه اش در ژاپن که در آن او موفق به دریافت تشخیص این هفته است.

انسان که به هاوایی سفر با همسر خود در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه کاهش یافت و بیمار در طی هفته دوم تعطیلات در حالی که زن و شوهر بودند ماندن در یک زمان-به اشتراک گذاری در هونولولو در جزیره اوآهو. قبل از این که زن و شوهر به حال شده است در مائوئی اما مرد نشان داد هیچ نشانه ای ندارند در حالی که او وجود دارد.

مقامات گفت که انسان شروع به نشان دادن علائم در فوریه. 3 و عینک ماسک هنگامی که او رفت و در خارج از زمان-به اشتراک گذاری بزرگ Waikikian. دکتر سارا پارک اپیدمیولوژی دولت گفت که به احتمال زیاد آلوده یا قبل از او آمد به هاوایی و یا در حالی که او در راه خود را به هاوایی در اواخر ماه ژانویه است.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز که توسط پزشک اورژانس گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه که مقامات تماس با مدیریت در مهمان امکانات که در آن مرد ماند و همچنین به عنوان کسانی که مشغول به کار بودند وجود دارد.

“تنها راه برای انجام این کار مناسب است برای تماس با هر کس” او گفت:. “ما نگران حداقل تماس اما کسانی که تا به حال مخاطب گسترده داده خواهد شد و هر چه حمایت لازم است.”

Video player loading
زمانی که Anthea Kreston متوجه شدم که او دانش آموز کوین تنگ گیر کرده بود در خانه به دلیل coronavirus او تصمیم گرفت به استفاده از موسیقی برای بهبود خلق و خوی خود را.اعتباریاعتباری…کوین تنگ

Anthea Kreston یک تحسین آمریکایی ویولونیست ارائه شده است Yunhe تنگ با استعداد چینی 14 سال درس از طریق اسکایپ یک بار در هفته از تابستان گذشته. اما چیزی به نظر می رسید بسیار اشتباه این ماه: او تا به حال اعمال نشده و او همیشه شیوه های.

این نوجوان که ترجیح نام کوین زندگی در چنگدو, یکی از ده ها تن از شهرستانها چینی است که به طور موثر در مستند به دلیل coronavirus بحران است. مدارس تعطیل هستند برای بقیه ماه و اکثر کسب و کار در حال تلاش برای بازگشایی شده است. کوین خانواده سالم است اما او بیشتر گیر شده است در داخل.

خانم Kreston گفت که او نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد کوین و تصمیم به کمک گرفتن ذهن خود را خاموش مستند. او messaged خانواده و پرسید که آیا آنها می خواهم به طور موقت به گام تا کوین درس بدون هیچ هزینه اضافی. تا زمانی که او بسته بود در داخل خانه او می خواست به تماس روزانه با او و اجرای یک نوع ویولونیست بوت کمپ. خانواده موافقت کردند.

کوین چالش خواهد بود برای یادگیری جدید concerto — Lalo را “Symphonie Espagnole” — در چند هفته چیزی به او گفت: به طور معمول 100 روز. خانم Kreston نیز به او تمرین روزانه برای تمرین.

دو هفته به بوت کمپ, Kevin است احساس بسیار بهتر است هر چند او مشتاق برای خارج از منزل است. او در حال حاضر شیوه های چهار ساعت هر روز و گفت: روش بهبود یافته است و صدای او تبدیل شده است ،

“ویروس وحشتناک است” کوین گفت: “اما موسیقی به ما می دهد اعتماد به نفس برای غلبه بر است.”

گزارش کمک های دیوید Yaffe-Bellany کیت Bradsher الکس مارشال و نیکلاس Bogel-Burroughs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im