Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اتحادیه های معلمان سو DeSantis خود منظور هل دادن فلوریدا مدارس به طور کامل بازگشایی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • اتحادیه های معلمان سو فلوریدا فرماندار خود سفارش نیاز به بازگشایی مدارس با وجود ویروس خروش.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را احیای ویروس روزانه توجیهی به عنوان موارد همچنان به افزایش است.
 • این ویروس به نظر می رسد با روستاها یکی از بزرگترین جوامع بازنشستگی در ایالات متحده آمریکا
 • بالا خواهان ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن به هموار کردن راه خود را تسکین بسته است.
 • بالقوه واکسن از آکسفورد و یک شرکت چینی باعث پاسخ ایمنی بدن مطالعات انجام شده پیدا کنید.
 • یک رکورد شش میلیون آمریکایی امضا برای مواد غذایی در سه ماه اول این بیماری همه گیر.
 • هند اعلام کرد یک رکورد 40,000 موارد در یک روز.
اعتبار…اوکتاویو جونز/گتی ایماژ

اتحادیه های معلمان سو فلوریدا فرماندار خود سفارش نیاز به بازگشایی مدارس با وجود ویروس خروش.

اتحادیه های معلمان شکایت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis فلوریدا در روز دوشنبه بیش از اورژانس منظور سوق دادن مدارس به طور کامل بازگشایی ماه آینده حتی به عنوان coronavirus موارد در دولت در حال افزایش.

کت و شلوار که به نظر می رسد برای اولین بار در نوع خود در سراسر کشور مجموعه تا یک رویارویی بین اتحادیه ها و سیاستمداران است که می تواند تغییر مسیر بازگشایی مدرسه در طول هفته های آینده. در دیگر نقاط کشور از جمله کالیفرنیا و بخش هایی از تگزاس بسیاری از مدارس به این نتیجه رسیده اند در روزهای اخیر است که آن را امن نیست به برگزاری کلاس های حضوری. اما آقای DeSantis یک جمهوری خواه شده است هل دادن برای چیزهای مختلف در فلوریدا است که به پنج کشور 10 تا از بزرگترین مناطق.

در اوایل این ماه آقای DeSantis دولت دستور داد مدارس در سراسر کشور برای بازگشایی پنج روز در هفته شروع در ماه اوت است. خود را فرمان آمد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای مدارس برای بازگشایی در سراسر کشور و تهدید به قطع بودجه فدرال برای مناطق است که نه در فرد.

این فدراسیون معلمان آمریکا, ملت, بزرگترین اتحادیه معلمان و محلی آن وابسته, فلوریدا, آموزش, انجمن, متهم آقای DeSantis از نقض قانون فلوریدا نیاز است که مدارس بود “امن” و “امن.” اتحادیه های کارگری همراه با پدر و مادر و معلم شاکیان خواسته دادگاه های ایالتی در میامی برای جلوگیری از فرماندار بازگشایی نظم و محلی اجازه می دهد مدرسه superintendents و بهداشت برای کنترل کامل بر بازگشایی تصمیم گیری.

آقای DeSantis دفتر بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

روز دوشنبه در فلوریدا شد هشتمین دولت که در آن حداقل 5000 نفر با این ویروس فوت کرده اند پس از آن اضافه شده روزانه شمارش از 90 مرگ و میر. دولت همچنین افزود: 10,347 موارد است.

کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت: مناطق باید در نظر بازگشایی تنها در صورتی که در یک منطقه با یک تست مثبت رای یا در زیر 5 درصد است. میامی-Dade شهرستان به تازگی گزارش مثبت نرخ بیش از چهار برابر بزرگتر آستانه شاکیان استدلال می کنند که این امر می تواند در میان خطرناک ترین مکان در کشور برای بازگشایی مدارس است.

برخی از محلی superintendents تردید دارند که آن را امن برای بازگشایی تا به زودی. “این است که به معنای واقعی کلمه مانند فرستادن مردم به نبرد و بدون ابزار مناسب” Robert W. Runcie سرپرست Broward County مدارس گفت: در هفته گذشته هنگام معرفی که او منطقه آموزش آنلاین با وجود این فرماندار سفارش.

این اتحادیه خواهد استدلال می کنند که هیچ مدرسه دولتی در منطقه دولت باید بازگشایی به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده. Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا گفت: او نا امید شده بود که آقای DeSantis پیروی نمی فرمانداران سخت ضربه کالیفرنیا و تگزاس که گفت: در روزهای اخیر که مدارس باز می توانید از راه دور.

“آن را به عنوان اگر او در این انکار است که دولت خود را وحشتناکی در معرض خطر” خانم واینگارتن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را احیای ویروس روزانه توجیهی به عنوان موارد همچنان به افزایش است.

Video player loading
روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او آغاز خواهد شد روزانه ویروس جلسات دوباره پس از متوقف کردن آنها را در ماه آوریل است.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت و گفت: او بازگرداندن روزانه coronavirus جلسات که او متوقف در آوریل اذعان ضمنی که بحران بهداشت عمومی است که او به دنبال قرار دادن پشت او است که هنوز هم ravaging مقدار از کشور است.

با موارد و مرگ و میر در ظهور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او احتمالا نگه دارید اول از سری جدید جلسات روز سه شنبه در 5 p. m. او نسبت به تصمیم خود برای احیای آنها به افزایش تهدید ویروس اما به این واقعیت است که این جلسات تا به حال بالا رتبه های تلویزیون.

“من در انجام آنها و ما تا به حال بسیاری از مردم, مشاهده, تعداد رکورد تماشای در تاریخ تلویزیون کابلی. شده است وجود دارد هرگز چیزی شبیه به آن” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی در طول قبلا اعلام نشده جلسه با کنگره جمهوری خواهان. “این یک راه عالی برای بدست آوردن اطلاعات به عنوان به که در آن ما با واکسن با درمان.”

اصلی جلسات در طول هفته از ماه مارس تا آوریل ساخته شده برای تلویزیون, حوادث, علمی اطلاعات ارائه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی اغلب تحت الشعاع قرار یک مقابله جمهور castigating فرمانداران نمایندگان چین خبرنگاران و دیگران او تلقی ناقص و سپاسگزار او را برای رهبری خود را. او با استفاده از آنها را به دفاع از دولت او در پاسخ به این ویروس و ترویج حیوان خانگی مواد مخدر به عنوان یک درمان ممکن است بیش مشاوره از کارشناسان.

او در نهایت ترک و برگزاری جلسات پس از او مسخره به طور گسترده ای نشان می دهد که مردم ممکن است قادر به مقابله با ویروس خوردن و یا تزریق کننده بدون مقدمه به توضیح است که ارسال بهداشت عمومی سازمان تقلا برای هشدار عمومی به سعی کنید چنین رویکردی به دلیل آن می تواند کشنده باشد. امضاء آقای ترامپ اعلام کرد که این جلسات بودند “ارزش زمان و تلاش است.”

اما در هفته های اخیر موجی از موارد به خصوص در جنوب و غرب اتحاد نا امید آقای تهمت تلاش برای کاهش جدیت ادامه بیماری همه گیر. ایالات متحده در حال حاضر پرونده بیش از دو بار به عنوان بسیاری از موارد هر روز آن را به عنوان طول جلسات روزانه و تعداد مرگ و میر که افتاده بود به طور قابل توجهی شروع به افزایش دوباره به عنوان به خوبی.

تصمیم به احیای جلسات ارائه می دهد یک جایگزین از انواع برای تجمعات انتخاباتی که آقای ترامپ امیدوار به راه اندازی مجدد در حال حاضر. اولیه خود را تلاش برای بازگشت به مبارزات انتخاباتی fizzled زمانی که تنها یک سوم از عرصه در Tulsa, Okla., پر شده بود و دوم خود را در یک تجمع برای نیوهمشایر بود پاک نگرانی در مورد حضور کم با این کمپین با استناد به آب و هوا به عنوان یک دلیل برای لغو.

مقامات کاخ سفید گفته اند که در روزهای اخیر هر دو که رئیس جمهور بیش از حد شلوغ است برای حضور در ویروس نیروی کار جلسات و که او در حال کار “در سراسر ساعت” در ویروس. اما حتی به عنوان بیمارستان پر کردن و فرمانداران معکوس تصمیم گیری برای بازگشایی آقای ترامپ همچنان به اصرار دارند که این ویروس را به سادگی ناپدید می شوند خود را در آن.

“آن را به ناپدید می شوند و من حق” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت: پخش “فاکس نیوز روز شنبه” بیش از آخر هفته. “از آنجا که من درست شده احتمالا بیش از هر کس دیگری.”

این ویروس به نظر می رسد با روستاها یکی از بزرگترین جوامع بازنشستگی در ایالات متحده آمریکا

اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

به عنوان فلوریدا کار کرده است برای محافظت از آن ترین ساکنان آسیب پذیر از آن افزایش موارد این ویروس به نظر می رسد با روستاها وسیع جامعه بازنشستگی تا بزرگ آن را دارای سه زیپ کد 12 گلف و کتابخانه های متعدد و سینما.

پس از آغاز بستری شدن در بیمارستان از ساکنان روستاها باید چهار برابر شده در دانشگاه فلوریدا بهداشت روستاها بیمارستان مراقبت های ویژه پزشکان گفت. همانطور که از هفته گذشته در بیمارستان بستری 29 روستاها ساکنان همه آنها با این ویروس گفت: دکتر آنیل Gogineni های ریه و مراقبت های ویژه دکتر وجود دارد.

در Sumter County, که در آن بخشی از روستاهای واقع شده است وجود دارد 270 موارد در هفته گذشته از 68 در اولین هفته از ماه ژوئن به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

در حال حاضر بسیاری از ساکنان در حال مقابله با جدید خود را به واقعیت است. “آن تراوش در, بدون توجه به آنچه گفت:” راب Hannon, 64. زمین گلف است که هنوز هم شلوغ, او گفت:, و همچنین به عنوان سالن مو که در آن همسرش, میشل, 53, با این نسخهها کار. “زنان هنوز هم در آینده, اما آنها کمی بیشتر مضطرب” آقای Hannon گفت. “شما نمی توانید زندگی می کنند. اما شما می توانید جلوگیری از cavalier.”

در یک ایمیل به ساکنان هفته گذشته جفری Lowenkron این افسر ارشد پزشکی از روستاها گفت: موارد افزایش و خواست مردم را به “گام به منظور کاهش خطر انتقال بیماری می شود.”

این ویروس به شمار ویژه خطرات در فلوریدا که در آن حدود یک پنجم از جمعیت 65 ساله یا مسن تر که به ویژه آسیب پذیر هستند. در حالی که بیش از یک سوم از این موارد در دولت, یکی از بدترین آمار در کشور شده اند در میان مردم تحت 34 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت وجود داشته اند نشانه هایی که سن آن آلوده است تغییر. جکسون سیستم بهداشت شهرستان میامی-Dade عمومی بیمارستان گفت: هفته گذشته که 18 درصد از آن coronavirus بيماران 80 ساله یا مسن تر. دو هفته قبل که رقم 9 درصد است.

بالا خواهان ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن به هموار کردن راه خود را تسکین بسته است.

دو کنگره جمهوری خواهان ملاقات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز دوشنبه صبح در تلاش برای صاف کردن بیش از تفاوت با دولت در مورد آنچه که باید در دور بعدی فدرال امداد.

در این جلسه که شامل آقای ترامپ سناتور میچ مک کانل کنتاکی نماینده کوین مک کارتی از کالیفرنیا و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پس از دولت نقل مکان کرد بیش از آخر هفته برای جلوگیری از میلیاردها دلار است که جمهوری خواهان گنجانده شده بود در پیش نویس پیشنهاد. پول اختصاص داده شده بود برای تست و ردیابی تلاش های سراسر کشور به صندوق فدرال, سازمان های سلامت و حرکت خشم کنگره جمهوری خواهان.

آقای مک کانل برنامه ریزی شده بود به پرده باز خود ارائه زودی قبل از ورود به آنچه که انتظار می رود به یک خسته کننده مجموعه ای از مذاکرات با دموکرات ها ، تمرکز این طرح آقای Mnuchin گفت: می توان در “بچه و شغل و واکسن.”

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که افرادی که می توانید به کار با خیال راحت می توانید انجام دهید,” او گفت: خبرنگاران در کاخ سفید است. “ما باید اعتبار مالیاتی که مشوق کسب و کار به مردم را به کار می کنند.”

دو طرف باقی می ماند و دور از هم بر روی تعدادی از مسائل مهم است که باید حل و فصل قبل از اوت: گسترش مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که به پایان رسید در پایان ماه بودجه اضافی برای دولت و دولت های محلی پول برای مدارس و مسئولیت حمایت از کارگران و کسب و کار است که باقی می ماند باز در این بیماری همه گیر. خواه ارائه به احتمال زیاد یک بسته حدود 1 تریلیون دلار. آقای مک کانل گفت: آنها آغاز خواهد شد “اجتماعی” بحث و گفتگو میان جمهوری خواهان در کنگره در روز سه شنبه.

دموکرات ها می گویند خود نقطه شروع می ماند به مراتب گسترده تر بسته و آنها هستند که نشان می دهد آنها در حال حاضر به بلوک جمهوری خواهان لایحه اگر آنها آن را در نظر بگیرید کافی برای دیدار با نیازهای کشور. پیشنهاد خود را ارسال خواهد کمک به دولت های ایالتی و محلی و ارائه یکی دیگر از دور با لينک مستقيم $1,200 پرداخت به مالیات دهندگان.

ردیابی Coronavirus ”

ایالات متحده آمریکا “

در جولای 19

14-بعد تغییر

روند

موارد جدید

62,198

+35%

جدید مرگ و میر

412

+64%

که در آن موارد در حال افزایش سریع ترین

منت.

N. D.

Ky.

R. I.

Mo.

Md.

P. R.

Colo.

علا.

Va.

Mich.

Nev.

ایالات متحده نقاط داغ “

US coronavirus cases

در سراسر جهان “

Worldwide coronavirus cases

بالقوه واکسن از آکسفورد و یک شرکت چینی باعث پاسخ ایمنی بدن مطالعات انجام شده پیدا کنید.

دو بالقوه واکسن در برابر ویروس از دانشگاه آکسفورد و شرکت چینی CanSino باعث پاسخ ایمنی در صدها انسان بدون عوارض جانبی خطرناک با توجه به مطالعات منتشر شده در روز دوشنبه در مجله پزشکی لانست.

اگر چه کوتاه از اثبات کارآمدی در جلوگیری از عفونت نتایج امیدوار کننده ترین نشانه در عین حال پیشرفت به سمت یک واکسن است که می تواند در نهایت همه گیر.

یک سوم بالقوه واکسن از آمریکا شرکت بیوتکنولوژی مدرن است همچنین بدستآمده پاسخ ایمنی در 45 افرادی که آن را دریافت کرده اند, با توجه به مطالعه منتشر شده در هفته گذشته.

هر سه بالقوه واکسن در حال حاضر در حال حرکت به بزرگتر آزمون شناخته شده به عنوان فاز سوم آزمایش با هدف نشان دادن اثر خود را در جلوگیری از این بیماری است.

آکسفورد واکسن است که در حال تولید با همکاری بریتانیا و سوئیس با مواد مخدر غول AstraZeneca در حال حاضر در فاز سوم آزمون در انگلیس و برزیل و آفریقای جنوبی. یکی دیگر از فاز سوم آزمون شامل 30,000 شرکت کنندگان در ایالات متحده قرار است به زودی در هفته آینده همراه با موازی آزمون مدرن واکسن. این CanSino واکسن نیز به تصویب رسید تست های ایمنی است و به عنوان یک اثر دادگاه در برزیل.

دقیقا زمانی که هر یک از این آزمایشات ممکن است ارائه نتایج مبهم باقی مانده است.

“از دیدن این پاسخ به این معنی که مردم باید خوش بین است که این واکسن مفید خواهد بود” گفت: پروفسور آدریان تپه آکسفورد یکی از دانشمندان در حال توسعه واکسن. “اما هیچ تضمینی وجود ندارد تا زمانی که شما نشان داده شده است اثر بخشی در انسان از آنجا که شما می توانید می دانم آنچه را شما نمی دانید.”

ایالات متحده خلاصه

یک رکورد شش میلیون آمریکایی امضا برای مواد غذایی در سه ماه اول این بیماری همه گیر.

اعتبار…شارلوت Kesl برای نیویورک تایمز

بیش از شش میلیون نفر امضا برای مواد غذایی در سه ماه اول گیر بی سابقه ای گسترش است که به احتمال زیاد برای ادامه به بیکاری مردم تهی پس انداز خود را و میلیاردها دلار کمک بیکاری تنظیم شده است به اعتبار این ماه است.

در میان آنها بود یوسف بیکر, 48, یک سلاح گرم استاد گذاشته از اورلاندو رهنی و firing range که خسته و پس انداز خود را و به تماشای قفسه های خود را رویم را او منتظر دو ماه بیکاری کمک کند. اما زمانی که آقای بیکر یک پدر بالا بردن دو لب خوردن, نوجوانان تبدیل به مواد غذایی آنها وارد در یک هفته — یک شبکه ایمنی زیر safety net.

“اوه خدای من شخص من نیست که به نگرانی در مورد اینکه آیا من می توانم خوراک بچه های من” آقای بیکر گفت: یادآوری خود را تسکین. “من نمی خواهم به طور چشمگیر و می گویند این زندگی من را نجات داد اما آن من را نجات داد, روانی, زندگی, چون من تاکید کرد و مرد.”

از فوریه تا مارس, برنامه رشد 17 درصد — حدود سه برابر سریع تر از در هر سه ماه قبلی با توجه به وزارت امور خارجه داده های جمع آوری شده توسط این زمان. که عهد هر دو به سختی از بار و اهمیت این برنامه است.

در میان 42 متحده که برای بار جمع آوری اطلاعات caseloads رشد در همه آنها به جز یکی. رول باید رسید در سراسر آپالاچی hamlets هسته های شهری مانند میامی و دیترویت و سفید-اعتصاب-حصار, حومه, خارج آتلانتا و هوستون.

و آنها افزایش سریعتر در غنی استان ها از ضعیف آنهایی که به عنوان رکود ناشی از ویروس ادعا رستوران تمیز کردن و فرفره اقتصاد شغل.

مواد غذایی — به طور رسمی شناخته شده به عنوان مکمل برنامه كمك تغذيه و یا ضربه محکم و ناگهانی — پشتیبانی از پیر و جوان و سالم و معلول کار و بیکار.

در جای دیگر در آمریکا:

 • مینه سوتاکه گزارش 900 موارد جدید در روز دوشنبه یک روز رکورد نیز گزارش داد که اولین ویروس مربوط به مرگ یک کودک با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. این گروه گفت که این کودک 5 ساله و یا جوان تر اما لیست دقیق سن.

 • شهردار لری Lightfoot از شیکاگو نورد بازگشت برخی از شهرستان را بازگشایی قوانین بهکمک به محدود کردن بیشتر جامعه گسترش,” او گفت:. شروع جمعه میله یک بار دیگر خواهد بود ممنوع از خدمت به الکل در داخل خانه; خدمات مانند تراشیدن و جوانان که نیاز مردم به ماسک خود را ممنوع خواهد شد; در محیط داخلی کلاس های تناسب اندام را محدود به 10 نفر; و اموال مدیران خواسته می شود به منظور محدود کردن مهمان برای پنج نفر در هر واحد برای جلوگیری از احزاب است.

 • بزرگترین مدرسه در منطقه گرجستان, Gwinnett County Public Schoolsگفت که کلاس آغاز خواهد شد در اوت. 12 آنلاین-تنها آموزش است.

 • سالانه دریایی سپاه ماراتن لغو خواهد شد در این سال به دلیل نگرانی از ویروس. این سازمان اجرا می شود که این رویداد گفت: وجود خواهد داشت یک “مجازی” ماراتن در محل اکتبر نژاد.

 • Delta Air Lines گفت: این امر نیاز به مسافران قادر به پوشیدن ماسک به دلیل شرایط بهداشتی به انجام یک پزشکی ترخیص کالا از گمرک در فرودگاه قبل از سوار شدن — یا مسافران باید “تجدید نظر در سفر” در دسترس نباشد. هواپیمایی متحده گفت که با شروع هفته بعد از آن خواهد خود را ترک high-efficiency particulate air یا هپا تصفیه سیستم های در حال اجرا به عنوان مسافر روشن و خاموش ترین هواپیما — یک حرکت در نظر گرفته شده برای به حداکثر رساندن جریان هوا.

 • شکافصاحب آن اسم های زنجیره ای, پیر, نیروی دریایی, جمهوری موز و Intermixگفت که این امر نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در آمریکای شمالی فروشگاه.

جهانی خلاصه

هند اعلام کرد یک رکورد 40,000 موارد در یک روز.

اعتبار…آرون Sankar/Agence France-Presse — Getty Images

هند ثبت شده حداقل 40,000 موارد در دوشنبه بالاترین تک بعد کل.

در هفته های اخیر به هند مقامات شروع به بلند کردن اجسام در سراسر کشور مستند عفونت شروع به پریدن کرد به شدت. بسیاری از ایالت ها از تامیل نادو در جنوب به اوتار پرادش در شمال reimposed جزئی مستندات.

اما جدید نقاط داغ پدید آمده اند و محققان در موسسه تکنولوژی ماساچوست در حال حاضر تخمین می زنند که هند خواهد بود که بدترین آمار کشور در جهان تا پایان سال آینده است. هند با 1.1 میلیون موارد تایید شده در حال حاضر می افتد پس از ایالات متحده امریکا با 3.7 میلیون و برزیل با دو میلیون نفر است.

در روزهای اخیر تعدادی از جدید هند روزانه موارد آغاز شده است به پیش افتادن از برزیل با حدود 34,000 موارد جدید یک روز در طول هفته گذشته در مقایسه با 33,000 در برزیل, به گزارش نیویورک تایمز پایگاه داده.

در دیگر همه گیر مربوط به تحولات در سراسر جهان:

Video player loading
بصری ما تحقیقات نشان می دهد که شرکت های چینی با استفاده از اویغوری کار از ستیز برنامه دولت برای تولید P. P. E. طول بیماری همه گیر. ما پیگیری برخی از این تجهیزات به ایالات متحده و در سراسر جهان است.اعتباریاعتباری…Jingzhou تلویزیون از طریق Haokan تصویری
 • به سازمان بهداشت جهانی ابراز زنگ در روز دوشنبه بیش از تعداد فزاینده ای از موارد در میان جوامع بومی در سراسر آمریکا. در جولای 6, بیش از 70,000 موارد گزارش شده در میان آنها بیش از 2 ، 000 مرگ و میر. جوامع بومی در مناطق شهری و راه دور در معرض خطر هستند گفت: دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus این W. H. O. مدیر کل.

 • به باهامایکی از مقصد های بین المللی که در آن شهروندان ایالات متحده هنوز هم می تواند سفر خواهد ممنوعیت پروازهای تجاری و یا عروق از ایالات متحده شروع این هفته است. این ممنوعیت شامل پروازهای تجاری از کانادا یا اروپا یا خصوصی هواپیما. قایق ها و دیگر لذت صنعت نیز خواهد شد مجاز است.

 • همه گیر مجبور است برخی از Beefeaters این تشريفاتي از برج لندنبه از دست دادن شغل خود کاملا احتمالا برای اولین بار در تاریخ طولانی خود. موسسه خیریه بریتانیایی است که مدیریت این قلعه گفته است که داوطلبانه جدایی برنامه قرار داده شده است در محل برای 37 Beefeaters رسما شناخته شده به عنوان يومان زندانبانها از برج لندن به دلیل از دست دادن درآمد حاصل از جاذبه بسته شدن.

 • هنگ کنگ یک بار به نظر می رسید مانند یک مدل برای کنترل این ویروس اما در حال حاضر بیمارستان های آن در حال دیدن بیشتر موارد بعد از آنها تا کنون در طول بیماری همه گیر. روز دوشنبه مقامات گزارش 73 موارد است. مهم تر مقامات بهداشت قادر به تعیین منشاء بسیاری از این موارد با وجود داشتن قوی تماس با ردیابی سیستم در محل.

 • Tati تخفیف فروشگاه بود که یک بار فشار می آوردند تعجب از پاریس بیشتر بازدید از برج ایفل است و خاموش. این بیماری همه گیر است و برخورد یک ضربه نهایی پس از یک کاهش صاحبان آن می گویند.

 • بدون گردشگران در سواحل کارگران در بالی در حال بازگشت به کشاورزی و ماهیگیری است.

اروپا فکر آن آماده بود. غرور و افتخار بود و سقوط آن.

اعتبار…لوکاس Barioulet/Agence France-Presse — Getty Images

زمانی که اروپایی وزرای بهداشت ملاقات در ماه فوریه به بحث در مورد این ویروس در حال ظهور در چین آنها تقدیر خود را در سیستم های بهداشتی و وعده داده شده برای ارسال کمک به فقیر و کشورهای در حال توسعه.

به سختی یک ماه بعد این قاره غرق شد. مقامات یک بار متظاهر خود را در مورد آمادگی بودند و دیوانه وار در تلاش برای امن دنده محافظ و مواد آزمون به عنوان نرخ مرگ و میر افزایش یافت.

این بود که قرار نیست اتفاق می افتد. بسیاری از رهبران اروپایی احساس امن پس از آخرین پاندمی — آنفولانزای خوکی 2009 — که آنها کوچک پشت انبارهای تجهیزات و گسله کارشناسان پزشکی برای زیاده.

اما همه گیر برنامه های ساخته شده بر روی یک مناجات از محاسبات غلط. هر چند رهبران اروپایی افتخار برتری خود را در سطح جهانی بهداشت از سیستم های آنها ضعیف آنها با یک دهه کاهش.

زمانی که Covid-19 وارد این سیستم قادر به تست به طور گسترده ای به اندازه کافی برای دیدن اوج آیند. ملی انبارهای لوازم پزشکی نشان داد وجود دارد بیشتر بر روی کاغذ متشکل در بخش بزرگی از “فقط در زمان” قرارداد با تولید کنندگان در چین. اروپایی طراحان نادیده گرفته شده این واقعیت است که یک بیماری همه گیر می تواند مختل کسانی که در زنجیره تامین.

بریتانیا ترین مظهر اروپا اطمینان بیش از حد. نخست وزیر بوریس جانسون شد تا برخی از کشور پیش بینی در مورد ویروس سوابق و شهادت نشان می دهد که او با تاخیر قفل پایین تا دو هفته بعد از انگلیسی, اتاق اورژانس شروع به دست و پنجه نرم تحت فشار است.

با تعدادی از عفونت های دو برابر در هر سه روز در آن زمان برخی از دانشمندان در حال حاضر می گویند که قفل را یک هفته زودتر ممکن است ذخیره شده 30,000 زندگی می کند.

یک شرکت انگلیسی می گوید: یک درمان بالقوه امیدوار کننده است اما دانشمندان اصرار احتیاط.

یک مطالعه کوچک از بستری بیماران مبتلا به ویروس در بریتانیا شناسایی جدید امیدوار کننده برای درمان بیماری های بریتانیا بر اساس شرکت بیوتکنولوژی گفت: روز دوشنبه نتایج اولیه نشان میدهد که یک استنشاق فرم معمولا در دسترس مواد مخدر می تواند به کاهش شانس از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه.

اما دادگاه تجديدنظر فرستاده سهام این شرکت Synairgen, افزایش, باعث, برخی از بهت و حیرت در میان دانشمندان که خواستار دیدن دقیق تر داده ها و گسله شرکت برای عدم روشن دقیقا چگونه مفید این دارو بود و یا چه مدت منافع آن به طول انجامید.

Synairgen گفت که استنشاق فرم اینترفرون بتا یک پروتئین است که بدن در پاسخ به عفونت های ویروسی می تواند به طور قابل توجهی کاهش شانس از بیماران مبتلا شدن به شدت بیمار و سرعت بخشیدن به بهبود.

انتقادی این دو سوکور درگیر تنها 101 بيمار Synairgen گفت و دانشمندان و تاکید کرد که باید برای جزئیات بیشتر در مورد آزمایشی که هنوز کارشناسی و یا منتشر شده است.

“به نظر می رسد امیدوار کننده گفت:” سیمون ماکسول استاد فارماکولوژی بالینی و تجویز در دانشگاه ادینبورگ. “اما این گزارش نتیجه در تعداد نسبتا کمی از بیماران و پس از آن است که خیلی زود به نتیجه قابل نتیجه گیری است.”

اگر این نتایج تایید کرد هر چند virologists گفتند که نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در monthslong مسابقه برای پیدا کردن درمان برای Covid-19.

این شرکت گفت که این دارو کاهش می یابد و احتمال بيمار شدن به شدت بیمار — نیاز تهویه به عنوان مثال و یا در حال مرگ — با 79 درصد در مقایسه با بیمارانی که دارونما دریافت کردند.

N. y. فرماندار تهدیدی برای کافه ها و رستوران ها بیش از سهل انگار اجرای جمعیت.

Video player loading
شهردار بیل د Blasio گفت: این شهرستان اجازه می دهد برخی از, هوای آزاد, مکانهای تفریحی مانند باغ وحش و باغ گیاه شناسی برای بازگشایی با ظرفیت محدود اما این محدودیت باقی خواهد ماند در فعالیت های داخلی است.اعتباریاعتباری…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

به شهر نیویورک وارد محدود چهارمین مرحله از بازگشایی در روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو تهدید به عقب بازگشایی شهر کافه ها و رستوران ها پس از یک آخر هفته که دیدم جمعیت, مهمانی, بیرون آستوریا در کوئینز و جاهای دیگر.

اگر سهل انگاری محلی اجراي اجتماعی فاصله و فضای باز کانتینر قوانین ادامه داد: آقای کومو گفت: او خواهد قدم اضافه کرد که هشدار خود را اعمال می شود به بخش هایی از جزیره و شمال ایالت نیویورک ،

“ما نمی توانیم اجازه می دهد تا آن جماعت را ادامه دهد. اگر آن اتفاق می افتد من به شما بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد: ما قصد داریم به عقب باز کردن برنامه و ما قصد داریم به کافه ها و رستوران ها” گفت: در جلسه. “من به شما گفتن ما در سمت راست خط.”

هفته گذشته فرماندار اعلام کرد که شهر کافه ها و رستوران ها خواهد بود موضوع را به “سه اعتصابات و شما بسته” قاعده: اگر آنها نادیده گرفته شده اجتماعی-فاصله نقض و یا اجازه مشتریان برای نوشیدن بدون سفارش غذا از آنها می تواند خود را از دست مشروب مجوز پس از سه موارد نقض.

آقای کومو هشدار آمد و به عنوان شهر نیویورک تبدیل شد, آخرین بخش از دولت به حرکت به مرحله 4 که اجازه می دهد تا برخی از, هوای آزاد, موسسات مانند باغ وحش و باغ گیاه شناسی برای بازگشایی با محدودیت.

نگرانی در مورد تهدید یکی دیگر از شیوع منتقل مقامات برای حفظ این ممنوعیت در شهر در داخل کسب و کار است که اجازه داده شده در جای دیگر در دولت: ورزشگاه مراکز سینما, موزه ها و داخل سالن ناهار خوری. شهردار بیل د Blasio روز دوشنبه گفت که این شهر نیست “مجموعه ای گاهشمار” در زمانی که این فعالیت های داخلی می تواند رزومه و نه یک مهلت یک تصمیم.

تجمعات تا 50 نفر در حال حاضر مجاز در این شهرستان و همچنین داخلی حوادث در خانه از عبادت عامل در یک سوم از حداکثر ظرفیت. هوای تولید فیلم و ورزش حرفه ای بدون مخاطبان همچنین می توانید رزومه.

گزارش شد کمک ژنو توسط Abdul مت Apuzzo ایان آستن پیتر بیکر, الکساندر برنز امیلی کوکران لیندزی راجرز Cook, Michael Cooper, مونیکا دیوی, Jason DeParle لوئیس Ferré-Sadurní, Lalena Fisher, Selam Gebrekidan مگی Haberman خاویر C. هرناندز, خود جلب کرد, اردن, David D. حقیقت Juliana کیم, Christoph Koettl دیوید Leonhardt اریک لیپتون Iliana Magra, جاناتان مارتین ململ مه جفری C. Mays اندی, نیومن, آدم Nossiter, Richard C. حصار شان Piccoli, ناتالی Reneau دانا Rubinstein کای شولتز, Eliza شاپیرو میچ اسمیت Santerre صوت دیوید Waldstein هیلی ویلیس و Muyi شیائو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im