Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مطالعات نشان می دهد n. y. شیوع در اروپا سرچشمه گرفته

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • کروناویروس در نیویورک آمد و عمدتا از اروپا و مطالعات نشان می دهد.
  • C. D. C. مسائل جدید بازگشت-به-کار دستورالعمل برای کارگران ضروری.
  • در نیویورک ‘خبر بد این است که در واقع وحشتناک است.’
  • این ویروس ممکن است محو در گرم آب و هوا, دانشمندان هشدار می دهند.
  • خانه برای افراد معلول تجربه افزایش coronavirus موارد است.
  • آلاباما دستورالعمل درمان حکومت تبعیض آمیز.
  • کاخ سفید را 250 میلیارد دلار درخواست ناکافی است پلوسی می گوید.
اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

کروناویروس در نیویورک آمد و عمدتا از اروپا و مطالعات نشان می دهد.

تحقیقات جدید نشان می دهد که coronavirus شروع به گردش در منطقه نیویورک توسط اواسط ماه فوریه هفته قبل از اولین مورد تایید شده و که آن را آورده بود به منطقه عمدتا توسط مسافران از اروپا و نه آسیا.

“اکثریت است که به وضوح اروپایی” گفت: آسیب ون Bakel, یک متخصص ژنتیک در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای که شرکت نوشت: یک مطالعه در انتظار بررسی دقیق.

یک تیم جداگانه ای در U. N. Y. گراسمن دانشکده پزشکی آمد کاملا مشابه نتیجه گیری با وجود تحصیل در رشته های مختلف گروه از موارد. هر دو تیم تجزیه و تحلیل ژنوم از coronaviruses گرفته شده از نیویورک شروع در اواسط ماه مارس.

این تحقیقات نشان داد که قبلا پنهان گسترش ویروس که ممکن است تشخیص داده شده اند اگر تهاجمی تست برنامه قرار داده شده است در محل. در Jan. 31 رئیس تهمت منع اتباع خارجی از ورود به کشور در صورتی که در چین — سایت ویروس برای اولین بار شناخته شده outbreak — در طول دو هفته گذشته.

ویروس حمله به یک همراه و بیش از آن مولکولی باعث آن را به ویروس های جدید. بین المللی انجمن صنفی ویروسی مورخان موش خرماها از تاریخ شیوع پدیده هنگامی آشکار شد بیش از سرنخ های تعبیه شده در مواد ژنتیکی از ویروس ها گرفته شده از هزاران نفر از بیماران.

در ماه ژانویه یک تیم چینی و محققان استرالیایی منتشر شده اولین ژنوم این ویروس جدید است. پس از آن محققان در سراسر جهان به توالی بیش از 3000 بیشتر. برخی از آنها از نظر ژنتیکی یکسان برای هر یک از دیگر در حالی که دیگران حمل متمایز جهش.

C. D. C. مسائل جدید بازگشت-به-کار دستورالعمل برای کارگران ضروری.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار دستورالعمل جدید در روز چهارشنبه جزئیات چگونه ضروری کارکنان می تواند بازگشت به کار حتی اگر آنها شده اند در معرض تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus ارائه شده آنها احساس نمی بیمار و به دنبال اقدامات احتیاطی خاصی.

آن دسته از کارکنان می تواند بازگشت اگر آنها را در درجه حرارت خود را قبل از رفتن به محل کار خود پوشیدن یک ماسک صورت در همه زمان ها و تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که در این کار دکتر رابرت Redfield های C. D. C. مدیر گفت: در جلسه کاخ سفید. آنها نباید به اشتراک گذاری هدست و یا اشیاء دیگر که چهره خود را و آنها نباید در جمع اتاق استراحت و یا مناطق شلوغ, او گفت:.

دکتر Redfield گفت که کارفرمایان باید کارگران را به خانه بلافاصله اگر آنها توسعه یافته هر گونه علائم. او همچنین گفت که آنها باید افزایش تبادل هوا در ساختمان های خود را و پاک کردن سطوح مشترک بیشتر. هدف او گفته بود که “این کارگران را به بحرانی نیروی کار به طوری که ما اصلا کمبود کارگر.”

جدید ارشاد به نظر می رسد به مخلوط قبلی مشاوره. هفته گذشته C. D. C. توصیه می شود که حتی سالم آمریکایی ها پوشیدن ماسک در مکان های عمومی پس از داده ها نشان داد به عنوان بسیاری که 25 درصد از افراد آلوده به این ویروس بودند بدون علامت در خواست کاخ سفید, کسب و کار, کارگران و دیگران به پا زدن شروع به idled اقتصاد است.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ و دیگر کارشناسان دولت پیشنهاد کرد در این جلسه که اقدامات سخت گرفته توسط آمریکایی ها برای جلوگیری از گسترش این ویروس ممکن است درست موارد جدید در مناطق مانند نیویورک و دیترویت و شیکاگو و بوستون.

به عنوان شواهد نشان داد که تلاش برای کاهش گسترش بودند بازده نتایج دکتر Birx با اشاره به یکی از مدل های مورد استفاده برای پیش بینی مرگ و میر از دانشگاه واشنگتن که کاهش یافته است و برآورد آن به 61,000 مرگ و میر ناشی از 86,000. او گفت که این مدل بر اساس آنچه آمریکایی ها انجام شد.

“این چیزی است که تغییر خواهد کرد و میر رفتن به جلو” او گفت:.

دکتر Birx خوش بینی بود seconded توسط دکتر Redfield. اما دکتر Birx همچنین تاکید کرد که در حالی که موارد به نظر می رسید به ثبات, “هنوز هم وجود دارد مقدار قابل توجهی از بیماری است.”

Coronavirus بود آهسته به گسترش به مناطق روستایی آمریکا است. دیگر نه.

دیر-ورود موج بیماری می تواند پایمال جوامع روستایی است که در خانه فقیر و مریض تر از خیلی از کشور است.

در نیویورک ‘خبر بد این است که در واقع وحشتناک است.’

نیویورک, سخت ترین آمار وزارت امور خارجه آمریکا گزارش داد که بالاترین تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در یک روز را روز چهارشنبه اعلام کرد که یکی دیگر از 779 نفر فوت کرده است. آورده است که این ویروس مرگ و میر به 6,268 در ایالت نیویورک است که رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو اشاره شد بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم به دولت از دست داده بود در سپتامبر. 11 سال 2001 حملات.

“من را از طریق رفت 9/11 او گفت:” در جلسه توجیهی روزانه. “من فکر کردم در طول عمر من من نمی خواهد که برای دیدن هر چیزی شبیه به آن دوباره — چیزی که بد چیزی که غم انگیز است.”

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افتاده بود در روزهای اخیر گفت: نشان می دهد که اجتماعی فاصله اقدامات مشغول به کار بودند به پهن کردن شیب منحنی ویروس را گسترش حداقل در حال حاضر. نرخ بستگی دارد نه تنها در تعدادی از تازه واردان و همچنین در بیمارستان پذیرش استانداردهای.

“اگر ما آنچه که ما انجام می دهند, شما خواهید دید که منحنی تغییر” آقای کومو هشدار داد.

سپس او چرخد و به یک لحن غم انگیز. “خبر بد فقط بد نیست,” او گفت:. “خبر بد این است که در واقع وحشتناک است.”

نیوجرسی نیز تا به حال یک رکورد تعداد مرگ و میر در روز گذشته: رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. گفت که 275 نفر مردهاند وجود دارد تا از 232 روز سه شنبه. بیشتر افراد کشته شده در نیویورک و نیوجرسی — در مجموع 7,772 — نسبت به بقیه ایالات متحده ترکیب شده است.

آقای کومو گفت که سرسام آور مرگ و میر می تواند همچنان افزایش یابد و حتی به عنوان بستری نرخ در حال سقوط بودند به دلیل آن منعکس شده افرادی که تا به حال شده است در فن برای مدت زمان طولانی.

او ابراز بی میلی به ارائه یک جدول زمانی در زمانی که گردهمایی های اجتماعی می تواند شروع دوباره زمانی که از او خواسته شد در مورد نیویورک تئاتر صنعت که باقی خواهد ماند توقیف حداقل تا ماه ژوئن است. “من نمی خواهد با استفاده از آنچه در برادوی فکر می کند به عنوان یک بارومتر از هر چیزی,” او گفت:.

ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر موارد تایید شده از هر کشور در جهان در خارج از ایالات متحده است.

این ویروس ممکن است محو در گرم آب و هوا, دانشمندان هشدار می دهند.

را خانه نشین و ویروس با احتیاط در سراسر نیمکره شمالی می شود آن را آقای تهمت یا cooped دانش آموزان باید چسبیده به احتمال این که این بیماری همه گیر خواهد شد و محو شدن در آب و, به عنوان برخی از بیماری های ویروسی انجام دهد.

اما آکادمی ملی علوم در گزارش ارسال شده به کاخ سفید گفته است در اثر: امید خود را دریافت نمی کردن. پس از بررسی انواع مختلفی از تحقیقات گزارش های پانل به این نتیجه رسیدند که تعدادی از مطالعات مختلف با کیفیت شواهد به سادگی ارائه نمی دهد پیش بینی روشنی از آنچه اتفاق می افتد به گسترش coronavirus در تابستان. آن را نمی ممکن است میزان قابل توجهی کاهش دهد.

گزارش فرستاده شده به کلوین Droegemeier مدیر دفتر سیاست علم و فناوری در کاخ سفید و اقدام مدیر بنیاد ملی علوم بود مختصری نه-صفحه ارتباطی شناخته شده به عنوان سریع مشاوره تخصصی. آن امضا شده توسط دکتر دیوید Relman از دانشگاه استنفورد یکی از اعضای آکادمی ملی’ کمیته دائمی در حال ظهور بیماری های عفونی و قرن 21 تهدید سلامت.

آن را با ذکر تعداد کمی از خوبی کنترل مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد که درجه حرارت بالا و رطوبت می تواند کاهش توانایی ویروس برای زنده ماندن در محیط زیست است. اما این گزارش با اشاره به مطالعات محدودیت های که تا به حال ساخته شده آنها کمتر از قطعی است.

آکادمی همچنین اشاره کرد که اگر چه برخی از گزارش ها نشان داد همه گیر نرخ رشد اوج در هوای سرد شرایط کسانی که مطالعات کوتاه و محدود است. یافته های اولیه در یک مطالعه انجام شده توسط دانشمندان در موسسه تکنولوژی ماساچوست در بر داشت کمتر Covid-19 موارد در آب و هوای گرمتر اما وارد هیچ نتیجه قطعی.

آکادمی گزارش اظهار داشت: “با توجه به اینکه کشور در حال حاضر در ‘تابستان’ شرایط آب و هوایی مانند استرالیا و ایران در حال تجربه سریع ویروس گسترش کاهش موارد با افزایش رطوبت و دما در جای دیگر باید در نظر گرفته شود.”

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

خانه برای افراد معلول تجربه افزایش coronavirus موارد است.

به عنوان coronavirus طعمه های آسیب پذیر آن است که ریشه در نیویورک وسیع شبکه ای از گروه خانه برای افراد با نیازهای ویژه. همانطور که از دوشنبه, 1,100 معلولین رشدی ساکنان ایالت نیویورک آزمایش مثبت برای coronavirus و 105 فوت کرده اند مقامات دولتی گفت: مرگ و میر به مراتب بالاتر از جمعیت عمومی انعکاس تلفات در برخی از خانه های سالمندان.

به طور جداگانه مطالعه توسط یک کنسرسیوم بزرگ خصوصی ارائه دهندگان خدمات یافت که ساکنان از خانه ها و امکانات مشابه در شهر نیویورک و مناطق اطراف آن بودند 5.34 برابر بیشتر از جمعیت عمومی به توسعه Covid-19 و 4.86 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از آن است. بیشتر چه, نزدیک به 10 درصد از خانه های ساکنان نمایش بودند Covid علائم مانند اما هنوز تست شده با توجه به کنسرسیوم نیویورک ناتوانی طرفداران.

یک پرستار در جزیره استاتن که گفت حدود 50 همکاران تا به حال آزمایش مثبت توصیف چالش های آن باقی مانده در کار است.

“یکی از افراد در اینجا مثبت و رفتار خود است که برای دریافت به سرعت و او می خواهد به من آغوش لرزش دست من” پرستار گفت: پرسیدن که نام خود را استفاده نمی شود چرا که او مجاز به صحبت می کنند.

“آنها یک زمان سخت متوجه می شوند که باید آنها را جدا و روانشناسان نیست بیرون آمدن و صحبت کردن به او,” او اضافه شده است. “ما لازم نیست که آموزش برای این است. ما فقط یادگیری در پرواز است.”

چند خوابگاه شده اند و آمار به عنوان سخت به عنوان یکی در Bayville, n. y., در لانگ آیلند صدا اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی CP ناسائو. از آن 46 ساکنان 37 آزمایش مثبت و دو فوت کرده اند. حداقل هشت کارکنان نیز آزمایش مثبت است.

“مرا ببخش اگر من احساسی گفت:” باب مک گوایر, دیرین, مدیر اجرایی CP ناسائو. “مردم تخفیف افراد معلول و تصور آنها درک آنها را زمانی که آنها آنها را نمی دانم. آنها فکر می کنند زندگی خود را به ارزش همان است که شما و یا من و این درست نیست.”

آلاباما دستورالعمل درمان حکومت تبعیض آمیز.

تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد مطرح شده بهره در دولت دستورالعمل ترسیم که باید اولویت بندی برای نجات بخش پزشکی و درمان در مواقع اضطراری است. اما استانداردهای خاص آلاباما است که تا به حال در کتاب های تبعیض آمیز فدرال در بخش بهداشت و درمان را از حقوق مدنی روز چهارشنبه گفت:.

آلاباما معیارهای موجود در یک 2010 سند است که مجموعه دولت را ارشاد برای سهمیه بندی هواکش در مواقع اضطراری پیشنهاد کرد که پزشکان در نظر خودداری از درمان های پیشرفته مبتنی بر بيماران مبتلا به معلولیت ذهنی با “عمیق عقب ماندگی ذهنی” و “متوسط تا شدید زوال عقل” توزین در برابر آنها. این دستورالعمل همچنین با اشاره به سن به عنوان یک پتانسیل دسته برای خروج که پرسش از تبعیض سنی با توجه به بررسی.

دولت موافقت کرده است به حذف تمام لینک ها به این سند در وب سایت خود را و شامل رقابت راهنمایی در طرح خود را برای پاسخ به coronavirus شیوع حقوق مدنی کرد.

قطعنامه سریع به شکایت به معنای آن است که دولت نمی خواهد موضوع را به بررسی طولانی مدت که ممکن است منجر به از دست دادن پتانسیل از بودجه فدرال. “آن را می فرستد یک پیام به کشورهای دیگر است که آنها نیاز به بررسی بحران استانداردهای مراقبت از سیاست های خود را به مطمئن شوید که آنها به طور کامل سازگار” راجر سورینو های حقوق مدنی, دفتر, مدیر, در بیانیه ای گفت.

دکتر اسکات هریس, آلاباما, دولت بهداشت و درمان, افسر, در بیانیه ای گفت: “همه مردم سزاوار محبت و احترام برابر و با در نظر گرفتن تخصیص مراقبت نمی تبعیض بر اساس نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ، ناتوانی, سن, جنسیت, ورزش وجدانی یا مذهبی است.”

آقای سورینو گفت: او به خصوص در مورد هواکش حذف شدن از مردم که هنوز به آنها نیاز دارید به منظور آنها را به صورت رایگان برای بیماران جدید. اما او اضافه کرد که دستورالعمل نحوه جیره مراقبت اگر تعداد بیماران بیش از ظرفیت می تواند مفید باشد: “مردم نیاز به راهنمایی در مورد آنچه به انجام در عاطفی سخت تلاش شرایطی است.”

کاخ سفید را 250 میلیارد دلار درخواست ناکافی است پلوسی می گوید.

سخنران نانسی پلوسی از کالیفرنیا گفت: کاخ سفید درخواست برای سریع 250 میلیارد دلار تزریق وام به کسب و کارهای کوچک خواهد عبور نمی کند در خانه و بدون بودجه اضافی برای بیمارستان ها و دولت ها و تغییرات دیگر خواهان با دموکرات ها ،

“این لایحه که آنها مطرح نمی خواهد دریافت پشتیبانی به اتفاق آرا در خانه — آن را فقط نمی,” او در مصاحبه ای گفت: در NPR با اشاره به در میان دیگر دموکراتیک درخواست, یک پیشنهاد برای رزرو نیمی از برنامه وام برای کسب و کار متعلق به کشاورزان و زنان و مردم رنگ و جانبازان است.

“چرا شما نمی به آنها خیابان به شرکت؟”

در چهار شنبه شب آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در کنگره به تصویب بیشتر پول برای وام برنامه “این هفته به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“من فکر می کنم ما خیلی خوب درک با دموکرات ها امیدوارم آن را به دو حزبی” او گفت:. “ما لازم نیست که زمان برای حزبی های ما نمی خواهیم که این انسداد و یا کاملا نامربوط دستور کار است.”

در یک بیانیه مشترک پیشتر خانم پلوسی و سناتور چاک شومر از نیویورک رهبر اقلیت گفت: آنها با حمایت از دولت درخواست برای اضافی $250 میلیارد برای کسب و کار کوچک برنامه وام. اما آنها گفتند: $125 میلیارد از این بودجه باید به محروم کسب و کار است که ممکن است در غیر این صورت باید مشکل تامین وام.

رهبران دموکراتیک نیز گفت: آنها می خواستند برای اضافه کردن 100 میلیارد دلار برای بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و نظام سلامت — در بخشی به ساحل تا تست و توزیع بحرانی ایمنی دنده برای سلامت کارگران در خط مقدم و همچنین 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی و 15 درصد افزایش در کمک های غذایی مزایای.

در بیانیه خانم پلوسی و آقای شومر گفت که پس از تزریق سریع بودجه کنگره نیاز خواهد بود برای رسیدن به کار در یکی دیگر اقتصادی بسته امداد به ارائه فرآیندی امداد به عنوان مردم آمریکا آب و هوا این حمله خود را در زندگی و معیشت.”

معلوم بود که آیا جمهوری خواهان موافقت شده اگر چه برخی از قانونگذاران هشدار داد در برابر انجام هر کاری که می تواند تاخیر در تزریق پول نقد است که هر دو طرف توافق دارند این است که به شدت مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک. Senator John Cornyn جمهوری خواه از تگزاس گفت دموکراتیک پیشنهاد به مبلغ یک “شرم آور از تهدید به مسدود کردن این بودجه” اگر چه دموکرات ها را ساخته اند هیچ گونه تهدید و گفت: از آن کاهش یافته است باید “فورا”.

“ما کسب و کارهای کوچک به شدت نیاز به کمک — در حال حاضر” آقای Cornyn گفت.

یک زندان در شیکاگو است که در حال حاضر بزرگترین-منبع شناخته شده در ایالات متحده عفونت.

آشپز زندان شهرستان در شیکاگو وسیع تسهیلات است که در میان بزرگترین زندان در کشور پدید آمده است به عنوان بزرگترین-منبع شناخته شده در ایالات متحده عفونت ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بار.

حداقل 353 موارد می تواند مربوط به زندان — بیش از شده است متصل به U. S. S. تئودور روزولت; یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید.; یا خوشه محور در نیو راشل, n. y.

آشپز شهرستان کلانتر دفتر که در عمل این زندان گفت: 238 زندانیان و 115 اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت از شنبه. (زندان قبلا در گزارش افزایش تعداد زندانیان اما تجدید نظر آن را در روز چهارشنبه.) اما از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق 5000 زندانی شده اند تست شده و اصلاحات افسران باید گفت: این شماره ها به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است. در اواخر ماه مارس از زندان تا به حال فقط دو تشخیص.

شیوع این بیماری به نظر می رسد برای تایید نگرانی بسیاری از مقامات بهداشت که هشدار داد که در امریکا به سر می برند و غیر بهداشتی زندان ها و زندان می تواند یک منبع بزرگ گسترش یافته است. این هشدار باعث شد مقامات در سراسر کشور برای آزادی هزاران نفر از زندانیان به سعی کنید به سرعت عفونت نجات جان انسان ها و حفظ منابع پزشکی.

Video player loading
مقامات وعده داده اند آزادی جمعی از زندانیان از زندان شهرستان به سرعت گسترش coronavirus. منتقدان می گویند دولت نمی, در حال حرکت به اندازه کافی سریع.اعتباریاعتباری…Yousur Al-Hlou/نیویورک تایمز

هنوز صدها نفر از تشخیص تایید شده اند در محلی و ایالتی و فدرال تادیبی امکانات — مسلما یک undercount با توجه به عدم تست و گسترش سریع — که منجر به اعتصاب غذای مهاجر مراکز بازداشت و خواسته برای حفاظت بیشتر از زندان کارمند اتحادیه های کارگری.

در Cook County مقامات منتشر شد صدها نفر از زندانیان اوایل همه آنها مجرم شناخته شده بود از بی خشونت و جرایم مانند در اختیار داشتن مواد مخدر و رفتار آشوبگرانه. قضات در ادامه به بررسی این موارد از هر زندانی برای تعیین اگر اوراق قرضه کاهش می تواند برای برخی از مردم است. که اجازه می دهد ده ها و شاید صدها و بیشتر مردم منتشر خواهد شد, مقامات می گویند.

کلانتر, Thomas J., Dart, راه اندازی قرنطینه ای برای کسانی که آزمایش مثبت و دیگری نظارت بر آن نشان دادن علائم. جدی ترین بیماران گرفته شده است به یک بیمارستان است.

اما زندانیان و اصلاحات ماموران شکایت کرده اند که این زندان اقدامات ایمنی ناکافی هستند. اعتراض برگزار شد در خارج از زندان در روز سه شنبه. طرفداران و اعضای خانواده نیز واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال آزادی از زندانیان و کسانی که مزمن شرایط پزشکی که ممکن است آنها را به خصوص آسیب پذیر است.

این اتحادیه به نمایندگی از اصلاحات افسران وجود دارد شکایت کرده است که کلانتر, موفق به ارائه مناسب تجهیزات حفاظتی زندان کارکنان فراهم کرده است و تنها گذرا آموزش و آموزش برای جلوگیری از ابتلا به ویروس و محدود کردن گسترش آن.

در شهر نیویورک زندان مانند Rikers Island نیز دیدن عفونت نرخ رشد نمایی. شهرستان و مقامات دولتی وعده داده اند که آزادی جمعی از زندانیان. اما بسیاری می گویند که آنها در حال حرکت به سرعت به اندازه کافی قرار دادن زندانیان و کارکنان این شهرستان در خطر است.

W. H. O. رهبر سیاسی هشدار می دهد که این بیماری همه گیر است ‘،’

Video player loading
سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل سرزنش مقامات در سراسر جهان زیر رئيس جمهور تهمت نظرات به W. H. O. و چین است.اعتباریاعتباری…Denis Balibouse/ایسنا

دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی ساخته شده یک درخواست مهیجی در چهار شنبه برای همبستگی جهانی هشدار داد که سیاسی همه گیر شد “بازی با آتش” است و تفرقه و انگشت اشاره را در نتیجه “بسیاری از کیسه های بدن.”

دکتر Tedros نظرات یک روز پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که W. H. O. بود “از دست رفته تماس” در افزایش تهدید در چین و تهدید به خودداری آمریکا کمک های مالی برای این سازمان که بیش از 400 میلیون دلار در سال است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo دو برابر کردن در آن تهدید کرد و گفت در اخبار جلسه روز چهارشنبه که ایالات متحده شد دوباره ارزیابی کمک های مالی خود را به سازمان است.

“هنگامی که وجود ترک در سطح ملی و در سطح جهانی است که هنگامی که این ویروس موفق” دکتر Tedros گفت: هر چند او استناد آقای ترامپ با نام. “لطفا قرنطینه سیاسی Covid. این راهی است که اگر ما می خواهید را به نفع خود.”

او افزود: “ما نباید اتلاف وقت با اشاره انگشتان دست. ما باید متحد شوند.”

در حالی که برخی از منتقدان به نام دکتر Tedros به استعفا او گفت: او را منصرف.

“ما همه چیز را ما می توانیم برای خدمت به بشریت” دکتر Tedros گفت. “ما نه فرشتگان. ما انسان هستند. بنابراین ما اشتباهات خود را مانند دیگر افراد بشر است.”

زلزله سنج نشان می دهد که اقامت در خانه سفارشات را آرام این سیاره است.

Seismometers ممکن است ساخته شده است برای تشخیص زمین لرزه اما مکانیکی خود را گوش ، حتی روزمره همهمه بشریت — مردم در حال حرکت در ماشین و قطار و هواپیما — دارای لرزه های قابل تشخیص ضربان قلب.

اما همانطور که میلیاردها نفر از مردم دستور داده شده است که به ماندن در خانه را امتحان کنید برای جلوگیری از همه گیر را گسترش سر و صدا از زندگی شهری تبدیل شده به یک زمزمه در سراسر جهان است. امروز در شهرهای بزرگ و کوچک thumping پالس تمدن این است که در حال حاضر به سختی قابل تشخیص در بسیاری از لرزه نگاشت.

“آن را به مقیاس خاموش شدن ناگهانی کمی واقعی تر به من گفت:” آسمان Labedz یک دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته ژئوفیزیک در موسسه فناوری کالیفرنیا.

در فرد شما می توانید تنها محله خود را تعهد به خانه باقی مانده. با seismometers خانم Labedz گفت: شما می توانید جمعی تمایل میلیون نفر از جمعیت شهری ساکنان به سر خم کردن.

لندن است و دیگر وزوز. پائولا Koelemeijer یک زلزله شناس در رویال هالووی دانشگاه لندن گفت: این زلزله در حومه شهر خانه شد مشکلات ناسازگار بودن 20 تا 25 درصد کاهش در میانگین هفتگی سر و صدا در مقایسه با هفته قبل از بریتانیا شروع آن مستند.

سطح سر و صدا در برخی از ایستگاه لرزه نگاری در لس آنجلس باید کاهش یافته و به کمتر از نیمی از آنچه که آنها به طور معمول در حال خانم Labedz گفت.

کلودیو Satriano یک زلزله شناس در پاریس موسسه فیزیک زمین شناسایی 38 درصد کاهش در میانگین در طول روز سر و صدا در شهر خود.

دانشمندان در حال حاضر قادر به بهتر شنیدن سیاره های تکتونیکی موسیقی متن فیلم. با حجم بشریت کاهش می یابد “ما می توانیم تشخیص کوچکتر زلزله فقط دوست دارم که چگونه آن را آسان تر برای شنیدن زنگ تلفن در یک کتابخانه از در یک کنسرت راک” خانم Labedz گفت.

برخی از دانشجویان نمی خواهید به پرداخت در فرد کمک درسی برای کلاس های آنلاین.

دانش آموزان در دانشگاه شیکاگو در حال سازماندهی یک شهریه اعتصاب تهدید به خودداری از پرداخت های خود را برای سه ماهه بهار اگر مدرسه نمی دهد آنها را سنگین تخفیف.

این گریه است که شنیده می شود در سایر دانشگاه ها و همچنین به عنوان دانش آموزان شکایت دارند که کلاس های آنلاین را اندازه گیری نمی کنند تا به چیزی واقعی است و می گویند که آنها نباید به پرداخت کامل بارگذاری برای یک subpar تجربه به خصوص در زمانی که بیشتر مالی مواجه هستند عدم قطعیت.

در حالی که تعدادی از کالج ها ارائه بازپرداخت اتاق و هیئت مدیره اتهامات دانش آموزان در تعدادی از مدارس در حال درخواست از آنها برای کاهش شهریه نیز هست.

در مدرسه جدید در شهر نیویورک دانش آموزان را به نام تحریم از کلاس های آنلاین در این هفته اگر مدرسه نمی بازپرداخت بخشی از خود بهار کمک درسی. دانش آموزان در دانشگاه استنفورد دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه نیویورک مدرسه تیش هنر را تمام شده آنلاین دادخواست خواستار بازپرداخت جزئی.

در شیکاگو یک ad hoc گروه از دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد است و خواستار این موسسه برای کاهش شهریه نصف و از بین بردن هزینه های زمانی که این بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد. این گروه به جمع آوری بیش از 1,400 امضا در درخواست.

“دانش آموزان بسیار آسیب پذیر” جولیا Attie ارشد که در یکی از سازمان دهندگان گفت: در یک ایمیل. “بسیاری از آنها دچار شدید مالی و مسکن ندارند.”

در مقطع کارشناسی شهریه برای ترم بهار آغاز شد که در این هفته بیش از $19,000 است و با توجه به در مارس 29. کل هزینه سالانه از حضور در دانشگاه شیکاگو از جمله شهریه مسکن و هزینه های دیگر بیش از $80,000 یکی از بالاترین در کشور است. دانشگاه تضمین های کمک درسی رایگان برای خانواده های با درآمد کمتر از $125,000.

دانشگاه گفته است که در حال حاضر مجبور به اقدامات ریاضت به دلیل بحران است.

در یک ایمیل به استادان و کارکنان در روز سه شنبه رابرت, دانشگاه, رییس جمهور گفت: آن pivoting از تمرکز بر مسائل بهداشتی مطرح شده توسط این ویروس به دنبال مسائل مالی. آقای زیمر گفت که این دانشگاه انتظار می رود ضعیف وقف کاهش فارغ التحصیلان کمک های مالی و افزایش تقاضا برای کمک های مالی که همه را به یک تلفن.

آقای زیمر پیش بینی کرد که اثر مالی از همه گیر شد “به احتمال زیاد به عنوان بزرگ و یا حتی بیشتر از بحران مالی 2008-09.”

اتحادیه کارگران مواد غذایی می پرسد برای ‘اجباری’ راهنمایی برای محافظت از اعضای آن است.

این کشور بزرگترین اتحادیه به نمایندگی از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه کارگران خواسته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه به موضوع “فوری و اجباری ارشاد” برای حفاظت از کارگران و دیگران در پردازش مواد غذایی و بسته بندی گوشت می آمد امکانات.

در نامه ای به دکتر رابرت Redfield های C. D. C., مدیر بین المللی رئیس جمهور ایالات غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه خواسته است که این سازمان نیاز به فروشگاه های, در میان چیزهای دیگر محدود کردن تعدادی از مصرف کنندگان را وارد کنید در هر زمان داده شده اجازه می دهد تا کارکنان به شستن دست های خود را حداقل یک بار در هر 30 دقیقه و اطمینان حاصل شود که کارکنان پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که در این کار است.

جمهور اتحادیه آنتونی پرونه نیز خواست برای C. D. C. کمک به بهبود شرایط ایمنی در تجهیزات پردازش مواد غذایی — برای مثال نیاز آنها به ارائه دنده محافظ برای خود کارگران است.

“با توجه به مستقیم تهدید سلامت مواجه با این مواد غذایی کارگران” آقای Perrone در این نامه گفت: “ما اعتقاد داریم آن را کاملا حیاتی است که C. D. C. اقدام قبل از این بحران رو به رشد تهدید ملت ما عرضه مواد غذایی.”

غذا و تجاری اتحادیه کارگران نشان دهنده بیش از 900,000 اعضای شاغل در فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و پردازش مواد غذایی و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. چند سوپر مارکت های زنجیره ای گزارش داده اند که مرگ و میر کارکنان از Covid-19; آنها عبارتند از کارگران در یک معامله گر جو در نیویورک غول پیکر در مریلند و خارج شده و در خارج از شیکاگو است.

C. D. C. بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد این نامه و معلوم نیست اگر این سازمان می تواند نیاز به چنین اقداماتی. آن راهنمایی است که به طور کلی نه اجباری.

کالیفرنیا را صرف $1.4 میلیارد دلار در تجهیزات حفاظت شخصی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت: دولت خود را صرف $1.4 میلیارد دلار در تجهیزات حفاظت فردی برای پرسنل پزشکی سوپر مارکت کارگران و کارکنان این گروه از وسایل نقلیه موتور و دیگر هیچ “خط مقدم کارکنان راه رفتن در خیابان.”

یک روز پس از آن اعلام کرد که دولت تا به حال توافق برای خرید 200 میلیون ماسک یک ماه از کارخانه ها در آسیا آقای Newsom و دیگر مقامات توصیف گسترده تلاش است که شامل خرید لباس, ماسک های صورت و تجهیزات دیگر.

“ما ساخته شده یک جسورانه شرط بندی بر روی یک استراتژی جدید است و آن را تحمل میوه” آقای Newsom گفت.

به عنوان بخشی از طرح دولت متعاهد با یک شرکت برای استریل 80,000 N95 ماسک روزانه. این ماسک را می توان در حدود 20 بار قبل از اینکه دور انداخته.

آقای Newsom همچنین اعلام کرد یکی از ایالت بالاترین مرگ و عوارض: 68 نفر کشته و بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن کالیفرنیا کل مرگ و میر به حدود 450.

در میان کشور نگرانی در مورد تناسب تعداد nonwhite افرادی که فوت کرده اند, از ویروس, آقای Newsom گفت: اطلاعات اولیه نشان نمی دهد که این روند در کالیفرنیا است.

او گفت: Latinos ساخته شده تا 30 درصد از دولت موارد و 29 درصد از مرگ و میر; آسیایی ساخته شده تا 14 درصد از موارد و 16 درصد از مرگ و میر و ساکنان سیاه ساخته شده تا 6 درصد و 3 درصد از مرگ و میر. اما او از ارائه این نکته که دولت به قومیت داده ها تنها در حدود یک سوم از موارد.

S&P 500 تا 23 درصد از آن در مارس کم است.

وال استریت از سر خود تجمع در روز چهارشنبه. با بیش از 3 درصد افزایش شاخص S&P 500 در حال حاضر حدود 23 درصد از آن 23 مارس کم است.

بازار شده است به طور پیوسته بالا رفتن از آن رسید که پایین ارتجاعی آغاز شد که پس از فدرال رزرو و قانونگذاران در واشنگتن در زمان اقدامات بی سابقه ای برای محافظت از بزرگترین اقتصاد جهان از سقوط در میان همه گیر. سهام هنوز هم در پایین در حدود 19 درصد از اواخر فوریه ،

به حدی دستاوردهای اخیر منعکس وال استریت ترس از گم کردن دوباره بجای اول برگشتن است که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرد که در نهایت آمده است.

“اگر شما صبر کنید تا ساحل روشن است و شما را از دست رفته بخش عظیمی از دستاوردهای گفت:” مت Maley رئیس استراتژیست بازار در Miller Tabak تجاری و مدیریت دارایی شرکت است. “و سرمایه گذاران حرفه ای نمی توانیم انجام دهیم.”

در حال حاضر, هر چند از آن است که پول بزرگ مدیران — mom-and-pop سرمایه گذاران خرده فروشی — که در عمل. صندوق های تامینی معامله گران و مدیران صندوق باید swooped به بازار رانندگی تیز سود آبی تراشه سهام شده اند که بروز فروش در بازار.

هنوز اخیر بازار خوش بینی است در برابر یک گریم زمینه اقتصادی و فاجعه انسانی است که همچنان به بازی کردن — که تهدید به تضعیف هر گونه تجمع در یک لحظه متوجه.

یک گزارش جدید در بارگیری در این هفته مدعیان در روز پنج شنبه است که برخی برای نشان دادن میلیون ها آمریکایی های بیشتری از کار هستند. این دو قبل از گزارش های ثبت شده بیش از 10 میلیون ادعاهای بیکاری در اواخر ماه مارس است.

در اینجا پاسخ به سوالات رایج در مورد مالاریا, داروی تهمت نگه می دارد و فشار.

هیچ مدرکی وجود دارد که هر دارو می تواند درمان و یا جلوگیری از عفونت با کوروناویروس. اما در مواجهه با یک انفجار همه گیر با ترسناک مرگ و میر مردم از جان گذشته برای یک بیت از امید.

این دارو را دریافت کرده است که بیشترین توجه است هیدروکسی کلروکین که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها توصیه می شود با وجود هشدارهای از خود مقامات بهداشتی که وجود دارد این است که داده های کمی برای حمایت از استفاده گسترده آن به عنوان یک درمان در برابر ویروس.

با بسیاری از پیام های مخلوط, در اینجا پاسخ به سوالات رایج در مورد مواد مخدر از جمله آنچه در آن است و چگونه آن را در حال استفاده, چه مطالعات نشان می دهد و آنچه در آن عوارض جانبی بالقوه هستند.

بانک های مواد غذایی در حال فشرده با افزایش گرسنگی و کاهش منابع است.

تقاضا برای کمک های غذایی در ایالات متحده در حال افزایش در نرخ بی سابقه ای به میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود را خارج از محل کار و مدرسه و تعطیلی این معنی است که بسیاری از خانواده ها که شمارش آنها را به صورت رایگان یا یارانه وعده های غذایی باید به نوبه خود در جاهای دیگر.

افزایش نیاز در حال آمدن است فقط به عنوان بانک های مواد غذایی در صورت کمبود هر دو اهدا مواد غذایی و داوطلب کارگران است.

آن را به یک پدیده در سراسر کشور:

  • در مواد غذایی بانک مرکزی در اوماها مقدار مواد غذایی اهدا شده در ماه مارس کاهش یافته است تقریبا نیمی از. بانک غذایی به طور معمول خرید $73,000 از مواد غذایی در یک ماه در این زمان از سال است اما صرف $675,000 در چهار هفته گذشته.

  • در ایالت لوئیزیانا گارد ملی نامیده شده است برای کمک به بسته بندی مواد غذایی جعبه و اطمینان حاصل شود که توزیع اجرا هموار.

  • تغذیه و آمریکا و این کشور بزرگترین شبکه ای از بانک های مواد غذایی با بیش از 200 وابسته به بینی و یک $1.4 میلیارد کسری در شش ماه آینده به تنهایی.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را گفت:” استیسی Dean, معاون رئیس جمهور برای کمک های غذایی سیاست در مرکز بودجه و اولویت های سیاست چپ متمایل سازمان تحقیقاتی در واشنگتن او مورد مطالعه امنیت غذایی برای بیش از یک ربع قرن. “مردم عشق عبارت ‘طوفان کامل,'” او افزود: “اما هیچ چیز ساخته شده است برای این است.”

عید فصح متفاوت خواهد بود این سال است.

برای نسل خانواده های یهودی جمع آوری کرده اند برای اولین بار شب عید فصح به بازشماری 10 آفت از کتاب خروج — قورباغه طاعون و مرگ — و به یاد داشته باشید که چگونه خدا تحویل قوم یهود از بردگی در مصر هزاران سال پیش.

یهودیان مشاهده Seder در قرن پنجم قبل از میلاد در مصر جزیره پیلی و آنها مشاهده آن در سال 1943 به عنوان سربازان آلمانی منحل محله یهودی نشین ورشو. و در روز چهارشنبه در خانه در سراسر ایالات متحده, خانواده, دوباره نور شمع در Seder جدول و بپرسید که چرا این شب است که متفاوت از تمام شب های دیگر.

البته با یک لفظ طاعون در میان خانواده ها نمی تواند در فرد ملاقات این سال و حتی ممکن است خود را نیشگون گرفتن و کشیدن Haggadahs — متن است که سالانه خواندن با صدای بلند — برای منعکس کردن لحظه ای. اما قدرت عید فصح مانده شاید حتی بیشتر از آن به عنوان یک نماد پشتکار.

این بار خواسته خانواده ها در سراسر کشور برای به اشتراک گذاشتن تأملاتی در عید فصح داستان در این لحظه. کلمات خود را صحبت می کنند به قدرت حافظه معنای طاعون و چگونه crockpots و آشپزی می توانید با ما در ارتباط باشید با عزیزان از نسل های گذشته و آینده است.

گزارش شد کمک توسط نی Abelson پیتر بیکر, Alan چشم بند اسب نیکلاس Bogel-Burroughs یونس انگل برومویچ Audra D. S. برچ Weiyi Cai, امیلی کوکران Michael Cooper, Stacy کولی الیزابت Dias, کیتلین Dickerson, کونور Dougherty, جولیا Echikson جان Eligon نیکلاس Fandos لیزا فریدمن توماس فولر رابرت Gebeloff, J. David Goodman ابی Goodnough ویلیام Grimes, دنی Hakim Anemona Hartocollis, Adeel حسن جک Healy, Danielle عاج Zolan Kanno-Youngs, نیکلاس Kulish دن لوین پاتریشیا mazzei از کالین Moynihan, اندی, نیومن, جک Nicas, Richard A. Oppel Jr., David E. سانگر مارک Santora, Charlie وحشی Dionne Searcey مت استیونس, آیلین, Sullivan, Vanessa Swales سابرینا Tavernise و Timothy Williams.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>