Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: متحده تکیه بر اعتماد در شل شدن محدودیت

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • Looser قوانین و درجه حرارت گرمتر اجتماعی فاصله یک ماده از اعتماد.
  • جمهوری خواهان لبه دور از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بیماری همه گیر پاسخ.
  • این ویروس به قتل زوج دو برابر درد برای کسانی که آنها را پشت سر بگذارید.
  • شنبه Kentucky Derby لغو شد. نژادها مجازی در حال اجرا هستند به جای.
  • وارن بافت در شرکت از دست داد $49.7 میلیارد دلار سه ماهه گذشته در میان همه گیر.
  • دعاوی کوه به عنوان مستندات فشار کسب و کار.
  • شکار برای موبی دیک حرکت آنلاین.
اعتبار…Calla کسلر/نیویورک تایمز

Looser قوانین و درجه حرارت گرمتر اجتماعی فاصله یک ماده از اعتماد.

تگزاس برداشته stay-at-home سفارشات برای آن 29 میلیون نفر. سالن مو در مین استقبال مشتریان و برگشت داخل. در آلاباما بوتیک های لباس و پرت باز کردن درهای خود را.

نزدیک به یک دوجین متحده آزمایشی بازگشت به زندگی عمومی در روز جمعه برای اولین بار توده بازگشایی کسب و کار پس از coronavirus همه گیر آورده امریکا به یک وقفه شش هفته پیش. و وجود درگیری در سراسر کشور بیش از چه زمانی و این که آیا آن را باید انجام شود.

درگیری هایش در ایلینوی و میشیگان که در آن معترضان خواستار آن شدند که رهبران شل محدودیت. این درگیری وجود دارد و در جای دیگر منعکس شده و نه فقط سیاسی تقسیم خطوط جغرافیایی و تفاوت بلکه چیزی اساسی تر: وسیع و گسترده طیف های مختلف از نظرات شخصی در مورد آنچه که در کشور باید انجام دهد.

“این در حال حاضر در اینجا و آن را به گسترش بدون توجه به آنچه” مارتین هیکس شهردار کوچک کمک مالی N. M. گفت: پس از هجوم یک دستور دولت برای نگه داشتن کسب و کار بسته شده است. “این رفتن به آن دوره را مانند تمام ویروس ها انجام دهد. چرا ما دمدمی مزاجی بیش از این؟”

آخر هفته است و انتظار می رود به چالش های جدید است.

در شهر نیویورک که در آن 70-درجه حرارت انتظار می رود شهردار, بیل د Blasio التماس کرد با ساکنان به مقاومت در برابر ضربه برای جمع آوری ، “آب و هوای خوب این است که بسیار یک تهدید برای ما,” او گفت:.

در تلاش برای کاهش که تهدید پلیس گفت: استقرار بیش از 1000 افسران بیش از آخر هفته به اطمینان حاصل شود که مردم به درستی اجتماعی فاصله.

در نیوجرسی استان و شهرستان پارک ها مجموعه, برای بازگشایی, به عنوان در حال گلف. رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. گفت: ساکنان شدند “اعتماد” با یک آزمون بزرگ و خواست مردم برای جلوگیری از “knucklehead رفتار با مردم و نادیده گرفتن اجتماعی فاصله.”

“اگر ما می بینیم که دوباره,” او گفت: “ما دریغ نکنید به پارک.”

بلند کردن اجسام از قوانین سختگیرانه در سراسر کشور نشانه قابل توجهی مرحله جدید در این کشور در پاسخ به کروناویروس و آمد و حتی به عنوان تایید ویروس موارد در سراسر کشور ادامه خواهد داد به رشد است. در حالی که نرخ رشد این ویروس کاهش پیدا کرده است و در مکان هایی مانند نیویورک و کالیفرنیا شیوع بیماری های جدید در حال تشدید در ماساچوست نبراسکا و ویسکانسین در میان کشورهای دیگر.

“این به وضوح یک زندگی یا مرگ-مرتب سازی بر اساس-از-سطح تصمیم گفت:” دکتر لری چانگ های عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز. “اگر شما این اشتباه بسیاری از مردم خواهد مرد. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

ببینید که در کشورهای در حال بازگشایی است که هنوز هم تعطیل

برخی از ایالت ها شروع به لغو محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که دیگران در حال گسترش سفارشات در خانه بمانند.

جمهوری خواهان لبه دور از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بیماری همه گیر پاسخ.

هر شب از میز آشپزخانه در جنوب غربی میشیگان نماینده فرد آپتون متوسط جمهوریخواه در حال اجرا برای مدت 18 در دفتر نوشته های یک coronavirus اعزام خود را برای تشکیل برجسته تلاش خود را برای پاسخ به بحران ها و اخبار از واشنگتن اغلب با تکه از دموکرات ها.

غایب از خود را در Facebook به روز رسانی هر اشاره از رئیس جمهور تهمت که تحریک آمیز اخبار جلسات را تبدیل به یک فروم برای حزبی و حملات مشکوک ادعا می کند در مورد ویروس.

“شما باید به مرتب از نخ سوزن” آقای آپتون گفت: در مصاحبه ای توضیح داد که چگونه او در تلاش است تا حرکت آقای تهمت عملکرد در طول بحران. “من شده است مراقب باشید. من گفت: “بیایید نگاه به آینده’ در مقابل ‘چرا ما این کار را چند ماه پیش؟’ من علاقه مند به اشاره انگشت از سرزنش. من می خواهم برای اصلاح این مسائل است.”

این کار روی حیله و تزویر برای قانونگذاران در میانه منطقه است که درک کنند که خود را در انتخابات مجدد چشم انداز — و جمهوری خواه را به امید گرفتن مجلس نمایندگان — می تواند افزایش یا کاهش بر اساس آنها چگونه آدرس این بیماری همه گیر.

برخی از آسیب پذیر آمریکا هستند و بنابراین brandishing خود را مستقل رگه های بازی کار خود را با دموکرات برگزاری تاون-هال-حوادث و اجتناب از اشاره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان ممکن است.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

این ویروس به قتل زوج دو برابر درد برای کسانی که آنها را پشت سر بگذارید.

یکی از ظلم و ستم از coronavirus راه آن نوردد و در خانه عبور از فردی به فرد ترکیب بار و نگرانی از بستگان که یا مانع از دادن فیزیکی و عاطفی مراقبت به عزیزان خود و یا در خطر ابتلا به بیمار خود را به انجام این کار.

ظلم و ستم است starker زمانی که هر دو طرف در یک زن و شوهر از مرگ اغلب در عرض چند روز از یکدیگر است. و در حالی که هیچ اطلاعات قابل ردیابی تعدادی از زوج های در حال مرگ از coronavirus عوارض, موارد, نابود و لگدمال شده است در سراسر کشور است.

ماه گذشته یک زن و شوهر در لوئیزیانا که ازدواج کرده بود برای 64 سال درگذشت ظرف مدت 10 روز از یکدیگر است. این ویروس در زمان میلواکی, زن و شوهر دو ماه از سالگرد 65 و یک زن و شوهر در کانکتیکات که جشن بود ایشان. یک زن و شوهر از منطقه شیکاگو که برای نزدیک به شش دهه درگذشت چند ساعت از هم جدا. یک زن و شوهر فلوریدا که ازدواج کرده بود برای نیم قرن درگذشت شش دقیقه از هم جدا. و ویسکانسین و شوهر درگذشت و در همان روز در هفته گذشته در کنار تخت بیمارستان; آنها ازدواج کرده بود 73 سال است.

استفان کمپ مدیر کمپ کفن در Southfield, Mich., ترتیبات ساخته شده برای 64 افرادی که فوت کرد در ماه گذشته از Covid-19 از جمله سه زن و شوهر.

“کل خانواده در حال بیمار شدن و سپس مرگ شوهران و همسران تبدیل شدن به یک بخشی از این بحران گفت:” آقای کمپ است که یک مدیر مراسم تشییع جنازه برای 36 سال است. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

شنبه Kentucky Derby لغو شد. نژادها مجازی در حال اجرا هستند به جای.

وجود خواهد داشت یک دربی در روز شنبه. سه تا از آنها را در واقعیت است. Churchill Downs میزبانی مجازی Kentucky Derby یک سوراخ سوراخ شدن تمام 13 تاج سه گانه برندگان در برابر یکدیگر و در یک شبیه سازی مسابقه در حالی که Oaklawn پارک اجرا خواهد شد آرکانزاس دربی. دو بار.

با بسیاری از اسب با جایی برای اجرای آهنگ در چشمه های آب گرم ارک., در حال اجرا است آن $1 میلیون امضا مسابقه در دو بخش هر شرکت به ارزش $500,000.

“برای آنها را به انجام آنچه آنها انجام داده ایم این است که یک نعمت غیر مترقبه گفت:” جک گرگ شریک مدیریت از نور ستاره مسابقه و یک شرکت صاحب شارلاتان صبح خط مورد علاقه را به نفع خود اول را بدست آورد.

این بیماری همه گیر را تعطیل اسب مسابقه در تمام اما یک تعداد انگشت شماری از کشورها و تبدیل تاج سه گانه به چیزی — هیچ کس نمی داند چه کاملا رتبهدهی نشده است. مسابقه است و نه از سر گرفت و در عین حال در مریلند یا نیویورک بنابراین هیچ تاریخ تایید شده است برای Preakness یا بلمونت استیکس.

در ماه مارس کنتاکی دربی — یکی زنده — منتقل شد از اولین دوشنبه در ماه مه برای اولین دوشنبه در ماه سپتامبر پس از Churchill Downs مقامات تصمیم گرفت که دربی نخواهد بود دربی بدون 150,000 plus, طرفداران ورزشی, کلاه های بزرگ, جیب مربع و محکم juleps نعناع.

در این میان, مجازی, دربی در صورتحساب یا لیست به عنوان تاج سه گانه مرحله نهایی مسابقات پخش در روز شنبه در NBC در حدود 5:45 p. m. شرقی, زمان اسلات زمانی که زنده مسابقه در اصل برنامه ریزی شده است.

وارن بافت در شرکت از دست داد $49.7 میلیارد دلار سه ماهه گذشته در میان همه گیر.

Warren E. بافت برکشایر هاتاوی چرخش به $49.7 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه اول کنگلومرا گزارش روز شنبه, بازتاب تلفات که coronavirus اتحاد وارده در امریکا یکی از بهترین و شناخته شده سرمایه گذاران.

از دست دادن — در مقایسه با $21.7 میلیارد دلار سود در سه ماهه مشابه در سال پیش رانده شد همه گیر است بازدید به آن آرایه وسیعی از سرمایه گذاری و کسب و کار عامل است که افشای آن به ردیف هایی از یک اقتصاد آمریکا بروز بیماری همه گیر.

که نمونه کارها شامل سهام در شرکت های مالی مانند بانک مرکزی آمریکا و امریکن اکسپرس که هر دو گزارش تند قطره درآمد برای سه ماهه اول و چهار نفر از بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده. (در آن نظارتی تشکیل پرونده افشای آن فصلنامه نتایج برکشایر گفت که کاغذ سود یا زیان در آن سرمایه گذاری شد “اغلب بی معنی” در آن درک کلی سلامت.)

انتشار در می آید جلوتر از برکشایر اولین-همیشه آنلاین-تنها سالانه سهامداران نشست. آن است که یک تغییر ضروری ساخته است با این بیماری همه گیر به یک رویداد است که معمولا تساوی دهها هزار نفر از سرمایه گذاران به عرصه در اوماها Neb., برای گوش دادن به آقای بافت تفصیل شرح دادن به دولت از سرمایه داری, کسب و کار, سیاست و خیلی بیشتر.

دعاوی کوه به عنوان مستندات فشار کسب و کار.

زمان و میزان مستند محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus را وادار یک قایق از پرونده های حقوقی در سراسر ایالات متحده است.

همه شیوه ای از حقوق هستند که تأکید کرد. حقوق فردی است. حقوق تجاری. حقوق آزادی بیان. حقوق مالکیت است. یک mariachi گروه است تحت پیگرد برای بازگشت به کار.

“قانون اساسی و سایر تم های عمیق در سراسر هیئت مدیره گفت:” جیمز هاج مدیر مرکز سلامت عمومی قانون و سیاست در دانشگاه ایالتی آریزونا. “این واقعا در حال تبدیل شدن کاملا مقاومت در سراسر کشور به چه شده است عمیق ترین استفاده از بهداشت عمومی قدرت در این قرن است.”

در ابتدا در ماه مارس وجود دارد برخی از اجماع سوء نیت در آن زمان که “قدرت پلیس” اعطا شده به کشورهای به آنها گسترده قدرت برای تحمیل اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت عمومی است. به عنوان stay-at-home سفارشات کشیده از ماه به ماه, با این حال قدرت آن در حال بررسی و مورد سوال است.

Butzel طولانی حومه دیترویت شرکت قانون ثبت مورد فدرال در غرب منطقه میشیگان به نمایندگی از پنج کسب و کار به دنبال بازگشایی شده است. “دادگاه واقعا نیاز به درگیر شدن برای تصمیم گیری تا چه حد می تواند یک فرماندار اضطراری سازمان گسترش گفت:” دانیل مک کارتی سرب وکیل.

در لس آنجلس یک گروه متنوع از کسب و کارهای کوچک از جمله یک گوندولا خدمات و نظافت حیوان خانگی اسپا باید شکایت در دادگاه فدرال. “ما نمی تواند نگه دارید تا با تعداد زیادی از مردم که در واقع فلج توسط این و آن را درک کند” گفت: وکیل, Mark J. Geragos.

شکار برای موبی دیک حرکت آنلاین.

هر سال جدید بدفورد صید نهنگ در موزه ماساچوست میزبان ماراتن خواندن “موبی دیک.” برای این سال, اجتماعی, فاصله, نسخه داوطلبان در حال ضبط اجرای برنامه از صفحه اصلی.

چهل و شش داوطلب انتخاب شدند به عنوان خوانده شده برای این سری یک نسخه مجازی از موزه سالانه “موبی دیک” ماراتن که در آن سخنرانان به نوبت خواندن هرمان ملویل رمان با صدای بلند در مقابل مخاطبان. در آن طول می کشد حدود 25 ساعت است.

شروع سری جریان آنلاین مارس 16 با یک ساعت از خوانش هر روز در 5 p. m. و آن را به پایان خواهد رسید و در آوریل 11. تا به این نقطه آن پخش فیلم از سال گذشته مسابقه دو ماراتون. اما ابتدا در شنبه کسانی که انتخاب شده به عنوان خوانده شده از صفحه اصلی ظاهر می شود در این موزه کانال یوتیوب.

در طول عمر خود ملویل قادر به فروش خود “موبی دیک” نسخه قابل چاپ است که بیش از 600 صفحه است. اما آن را تبدیل به یک آمریکایی کلاسیک و ماه گذشته موزه تماس برای داوطلبان جذب همکاران از سراسر ایالات متحده است.

Ger Tysk یک ملوان یکی از آنها بود. او گفت: اجتماعی فاصله بود و از برخی جهات شبیه به احساس بودن در آب تنها با یک خدمه.

“من استفاده می شود برای جدا کردن هفته ها در زمان,” او گفت:. “در حال حاضر که مردم در خانه و قرنطینه آنها نوع تجربه یک اثر مشابه به آنچه که من احساس زمانی که من جدا شد در دریا.”

زندگی تبدیل شده توسط این بیماری همه گیر در عکس.

رستوران ها دریافت مراجعان را به اتاق ناهار خوری تا حدودی محاصره اجتماعی فاصله دوستان به دنبال امن گفتگو در آفتاب و برخی از تلاش برای ادامه یک مولد مسیر رو به جلو در انزوا.

به عنوان چهل تکه از قوانین به منظور کاهش این بیماری همه گیر در ادامه به تکامل این هفته عکاسان سراسر کشور مستند چگونه مردم بودند مرور گردهمایی های اجتماعی و تلاش برای حفظ کسب و کار خود و اتصالات در حرفه ها در فضای باز خواهم گشت و گذار و حفظ مذهبی.

بی اثر در برابر اصلی آن اهداف remdesivir افزایش امید در مبارزه با ویروس.

Remdesivir یک داروی ضد ویروس طراحی شده برای درمان هپاتیت و شایع تنفسی ویروس بخت به نظر می رسید برای پیوستن به هزاران نفر از دیگر موفق داروها در داروسازی قراضه پشته. این دارو تا به حال ثابت شده بی فایده در مقابل کسانی که بیماری و دیگران و تمام شد اما فراموش شده توسط دانشمندان که پس از دفاع و پشتیبانی آن است.

اما روز جمعه غذا و دارو صادر اضطراری تصویب remdesivir به عنوان یک درمان برای بیماران به شدت بیمار با Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

داستان remdesivir نجات و تحول شهادت به قدرتمند نقش بودجه فدرال اجازه داده است که دانشمندان کارگر در گمنامی به دنبال تحقیقات پایه و بدون آشکار منافع مالی. این تحقیقات بستگی دارد تقریبا به طور کامل بر کمک های مالی دولت.

دکتر مارک دنیسون از دانشگاه وندربیلت که یکی از تعداد انگشت شماری از محققان که کشف remdesivir بالقوه است. او شروع به مطالعه coronaviruses یک ربع قرن پیش زمانی که چند دانشمندان در مورد مراقبت از آنها — آنهایی که آلوده کردن انسان ایجاد می شود, سرماخوردگی, او به یاد می آورد و دانشمندان می خواستند بدانند که چگونه آنها کار کرده است.

“ما علاقه مند بودند از دیدگاه بیولوژیک” او به یاد می آورد. “هیچ کس علاقه مند بود از درمانی چشم انداز.”

در حال حاضر F. D. A. اتحاد با عجله به تصویب remdesivir تحت شرایط اضطراری با استفاده از مقررات پس از یک دادگاه فدرال نشان داد متوسط بهبود در شدت بیمار بیماران. تایید رسمی باید بعدا.

تحولات در سراسر جهان است.

چگونه برای به دست آوردن برخی از مهم خواب است.

گرفتن خواب مناسب است حیاتی برای سلامت جسمی و روانی به خصوص در طول بیماری همه گیر. در اینجا توصیه هایی برای گرفتن برخی از.

کالج ها می گویند آنها نمی بازپرداخت شهریه. ترم پاییز ممکن است به یک حساب.

اگر شما نمی توانید آنچه شما برای پرداخت می شود و این چیزی که شما خریداری و هزینه پنج ارقام آن می ایستد به همین دلیل است که شما می توانید برخی از پول خود را به عقب.

اما این چیزی است که اتفاق می افتد با آمریکا مسکونی در مقطع کارشناسی موسسات در این بهار. در حالی که بسیاری از ارائه بازپرداخت جزئی از اتاق و هیئت مدیره و مدیران برگزار شد سریع به این ایده است که شهریه پرداخت نمی شود باید دست به عقب.

کالج ها می دانیم که بسیاری از مردم در حال گرفتن ارزش برای دلار خود را. مدیران و اساتید در مکان هایی مانند شمال آریزونا و دانشگاه آیوی لیگ باید اذعان کرد کمبود است. کلاس اقدام وکلا را متوجه شده و آنها را به ثبت کت و شلوار در برابر طیف وسیعی از نام تجاری و موسسات و به طور جدی به دنبال اضافی شاکیان.

پس چه باید دانش آموزان انتظار می رود از کالج ها و دانشگاه ؟ پاسخ دادن به این سوال نیاز به درخواست یکی دیگه اولین بار که ران Lieber می کند در این هفته پول خود را ستون: آیا ما واقعا برای پرداخت زمانی که ما تصمیم به پرداخت برای کالج ؟

گزارش شد کمک توسط جولی Bosman نیکلاس Fandos جو با پارچه مزین کردن, Michael J. de la Merced, مایکل طلا Catie Edmondson, Rebecca M. Ruiz, جینا Kolata ران Lieber, نیل MacFarquhar, Jacey فورتین سارا Mervosh کتی راجرز, کاترین Rosman شریل گی استولبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>