Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کره جنوبی رهبر افزایش سطح هشدار به حداکثر

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • با یک پنجم مرگ را تایید کرد, کره جنوبی, رئیس جمهور اجازه پررنگ اقدامات است.
 • با وجود ممنوعیت تظاهرات در سئول نشان می دهد هیچ نشانه ای از پایان دادن به.
 • وزارت امور خارجه برد آن مشاوره های مسافرتی ژاپن و کره جنوبی.
 • گسترده آمریکا مهار تلاش متکی به مقامات محلی.
 • روسی دروغ سرزنش ایالات متحده برای ویروس.
اعتبار…Yonhap از طریق Agence France-Presse — Getty Images

رئیس جمهور ماه Jae-در روز یکشنبه قرار دادن کره جنوبی در بالاترین ممکن است هشدار در مبارزه با کروناویروس یک حرکت که سبب دولت به قفل کردن شهرستانها و سایر اقدامات گسترده ای برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“آینده چند روز خواهد بود یک زمان بحرانی برای ما” آقای مون گفت: در نشست اضطراری مقامات دولتی به بحث در مورد شیوع است که تنها در روز است spiraled به 556 تایید عفونت و پنج مرگ و میر. “این خواهد بود که سرنوشت زمانی که دولت مرکزی دولتهای محلی, مقامات بهداشتی و پزشکی پرسنل و تمامی مردم باید دستمزد یک هماهنگ پاسخ به این مشکل است.”

آقای ماه را اعلام هر گونه اقدامات خاص برای مبارزه با ویروس. اما با افزایش هشدار به سطح 4 و یا “جدی” او مجاز دولت به اقداماتی مانند ممنوعیت بازدید کنندگان از کشورهای خاص و محدود کردن حمل و نقل عمومی و همچنین قفل کردن شهرستانها چین انجام داده است.

بسیاری از کره جنوبی coronavirus موارد در جنوب شرقی شهر Daegu که اساسا قرار داده شده تحت یک وضعیت اضطراری هر چند مردم هنوز هم رایگان را وارد کنید و ترک شهرستان.

بیش از نیمی از این افراد تایید شده است آلوده هستند یا اعضای Shincheonji کلیسای عیسی پنهان فرقه مذهبی با حضور قوی در Daegu و یا بستگان و یا سایر مخاطبین.

سنبله از موارد در کره جنوبی و افزایش مرگ و میر در ایران اضافه شده اند به ترس که پنجره برای جلوگیری از جهانی همه گیر در حال کم شدن است. سازمان بهداشت جهانی هشدار داد رهبران آفریقایی نیاز فوری به آماده شدن برای ویروس آن را شناسایی 13 کشور آفریقایی به عنوان اولویت های خود را به دلیل لینک های مستقیم به چین که هنوز حساب برای اکثریت قریب به اتفاق تایید عفونت و مرگ و میر.

روز یکشنبه چین مطرح رسمی آن اعداد به 76,936 موارد و 2,442 مرگ و میر.

سئول, کره جنوبی در, سرمایه بزرگ تظاهرات از تمام خطوط سیاسی در حال روال واقعیت زندگی است. اما با این کشور coronavirus, موارد, افزایش, مقامات می گویند که نیاز به توقف حداقل در حال حاضر.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در شنبه نخست وزیر چانگ Sye-kyun از مردم خواست تا با رعایت ممنوعیت تظاهرات بزرگ در پایتخت هشدار داد که دولت خواهد شد “افزود:” با افرادی که شرکت در “تظاهرات گسترده” را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به ذخیره کردن کالا و یا تداخل با قرنطینه تلاش.

اما هزاران نفر از فعالان مسیحی به مبارزه طلبیده بان کی مون که در همان روز جمع آوری در مرکز سئول به صورت هفتگی خود اعتراض علیه رئیس جمهور مون جائه در آنها متهم از نیمپز کردن با آب گرم کره شمالی و mismanaging اقتصاد است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

ماموران پلیس مستقر شدند در تعداد زیادی ساخته شده اما هیچ تلاشی برای متفرق کردن جمعیت. بسیاری از معترضان ماسک عینک, اما آنها هو شهردار پارک برنده-به زودی هنگامی که او از آنها خواست به ترک به خاطر سلامت عمومی است.

“ما مراقبت بیشتر در مورد کشور ما و کشور های پدری از خود ما زندگی می کند” برگرد. Jun Kwang-hoon که سازماندهی این تجمع فریاد زد در تشویق جمعیت. او قول داد برای برگزاری یکی دیگر از تجمع بعدی روز شنبه.

وزارت امور خارجه مطرح شده در آن مشاوره های مسافرتی ژاپن و کره جنوبی روز شنبه به سطح 2 دوم-پایین ترین از چهار نمرات توصیه کرد که مسافران “ورزش افزایش احتیاط” با توجه به شیوع کروناویروس.

این مشاوره گفت که در حالی که بسیاری از Covid-19 مورد بوده است در ارتباط با سفر به و از سرزمین اصلی چین و یا تماس با کسی که به تازگی شده است وجود دارد, کره جنوبی و ژاپن شد و در حال حاضر گزارش “پایدار جامعه گسترش یافته است.” این بدان معناست که معلوم نیست چگونه و یا جایی که مردم آلوده شد و گسترش در حال انجام است که مشاوره گفت.

در ژاپن مقامات بهداشت در حال بررسی خوشه از موارد گرفته اند که در بیشتر ضرورت حالا که صدها نفر از مسافران منتشر شده از الماس شاهزاده کشتی کروز که تا به حال بزرگترین غلظت از coronavirus خارج از سرزمین اصلی چین است. موارد در کره جنوبی رسید به 556 روز یکشنبه با چهار مرگ و میر.

مقامات ژاپن روز شنبه گفت که 23 از الماس شاهزاده مسافران تا به حال به اشتباه پاک شده است و بدون اخیر معتبر تست. کسانی که مسافران را پس از تست شده و مطرح “هیچ خطر عفونت” ژاپنی ها وزارت بهداشت گفت.

از اوایل فوریه هزاران نفر از مردم بازگشت به ایالات متحده آمریکا از چین خواسته شده است به منزوی کردن خود در خانه برای 14 روز. جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی است که جوهر از بهداشت عمومی کار می کنند اما این مقیاس از تلاش های دولت های محلی و ادارات بهداشت در سراسر کشور شامل هر گونه پتانسیل گسترش coronavirus به ندرت دیده شده است ،

محلی مقامات بهداشتی در بررسی روزانه توسط ایمیل و یا متن. آنها را به ترتیب آزمون برای افرادی که پایین آمدن با علائم همراه با مواد غذایی و جدا شده مسکن در برخی از موارد است. وجود ندارد متمرکز شمارش در ایالات متحده از مردم تحت نظارت و یا خواسته به باقی می ماند در انزوا و آنها پراکنده در سراسر کشور نزدیک به 3,000 بهداشت محلی حوزه های قضایی است.

مردم پس از رسیدن از سرزمین اصلی چین در حال اضافه هر روز در حالی که کسانی که به اتمام 14 روز “خود-قرنطینه” دوره های منتشر شده از نظارت. در کالیفرنیا به تنهایی وزارت بهداشت شده است نظارت بر بیش از 6,700 بازگشت مسافران از چین است. مقامات بهداشتی در آمریکا دنبال کرده اند حدود 800 و مقامات در ایالت ایلینوی بیش از 200.

حتی به عنوان اولین 34 تایید coronavirus بیماران در ایالات متحده به بهبود در روزهای اخیر مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال آماده شدن برای آنچه که برخی از ترس هنوز هم می تواند بسیار گسترده تر شیوع.

تا کنون مقامات می گویند مهار تلاش شده است تا حد زیادی منظم. تنها شناخته شده انتقال این ویروس در ایالات متحده درگیر مردم در همان خانواده است. اما مهم نیست که چقدر موثر سلامت کارگران در نظارت خود را به اتهام “همیشه وجود خواهد داشت برخی از نشت گفت:” جان Wiesman, وزیر بهداشت در واشنگتن است.

“به هیچ وجه با چیزی بزرگ این است که شما می توانید آن را مهر و موم ضد” دکتر Wiesman گفت. در حالی که اجرای کل انطباق با انزوا سفارشات ممکن است ممکن است او گفت: “ما باید سعی کنید برای 80 تا 85 درصد و امیدوارم که کار خواهد کرد.”

مقامات وزارت امور خارجه می گویند که هزاران نفر از روسیه-مرتبط با حساب های رسانه های اجتماعی در حال گسترش دروغ در مورد کوروناویروس از جمله یک تئوری توطئه است که ایالات متحده آمریکا است که در پشت Covid-19 شیوع.

آمریکایی مانیتور شناسایی کمپین در اواسط ژانویه. خبرگزاری فرانسه-Presse اولین گزارش ارزیابی در روز شنبه.

“روسیه قصد ایجاد اختلاف و تضعیف نهادهای ایالات متحده و اتحاد از درون از جمله از طریق پنهانی و سرکوبگر كه نفوذ کمپین گفت:” فیلیپ Reeker اقدام دستیار وزیر امور خارجه در امور اروپا و اوراسیا.

“با انتشار دروغ درباره کروناویروس, روسی, بدخیم, بازیگران, یک بار دیگر انتخاب به تهدید امنیت عمومی توسط منحرف از بهداشت جهانی پاسخ.”

تلاش به عنوان شرح داده شد انجام شده توسط چندین هزار روسیه-حساب های مرتبط در Instagram, Facebook و توییتر است که ارسال پیام های مشابه را در زمان مشابه در زبان های انگلیسی, فرانسوی, آلمانی و ایتالیایی.

حاشیه تئوری های با منشاء نامشخص را متهم به چین فنی و مهندسی این ویروس از جمله پیشنهادات است که این یک فرار bioweapon.

اطلاعات غلط در مورد ویروس — آیا به اشتراک گذاشته شده به صورت هدفمند و یا ناخواسته — آنقدر زیاد است که سازمان بهداشت جهانی است و آن را به نام یک “infodemic.” W. H. O. کار کرده است با شرکت های فن آوری به تلاش برای سرکوب سیل شایعات و دروغ.

گزارش شد کمک توسط چو سنگ-Hun, Derrick Bryson تیلور Austin Ramzy, امی Harmon, فرح استاکمن و ادوارد وانگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im