Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: برخی از کشورهای توقف Reopenings و داخل سالن ناهار خوری به عنوان موارد افزایش

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • به گزارش ایالات متحده تعداد رکورد جدید موارد متحده و محلات شیر ترمز در بازگشایی.
 • کالیفرنیا بسته داخلی عملیات برای رستوران ها برای بیش از 70 درصد از جمعیت این ایالت.
 • ‘جشن در خانه’: یک چهارم جولای درخواست ایالات متحده به عنوان موارد به موشک وار رفتن.
 • N. Y. C. نمی رزومه داخل سالن ناهار خوری در روز دوشنبه مقامات می گویند.
 • به عنوان موارد افزایش در فلوریدا, میامی-منطقه کارگران بیمارستان ترس ‘هولناک.’
 • W. H. O. افزایش زنگ مورد تهمت و دولت را معامله برای خرید تا عرضه جهانی remdesivir.
 • بهبود اقتصادی است که به تاخیر انداختن به عفونت افزایش در ایالات متحده آمریکا
اعتبار…حوا Edelheit برای نیویورک تایمز

به گزارش ایالات متحده تعداد رکورد جدید موارد متحده و محلات شیر ترمز در بازگشایی.

شهر نیویورک معکوس البته چهارشنبه و تصمیم به اجازه آن رستوران رزومه داخلی سرویس هفته آینده به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. میامی-Dade شهرستان که در حال حاضر تصمیم به نزدیک سواحل آن بیش از سوزان, ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته گفت که استخر هتل و پر جنب و جوش, هوای آزاد, میله های زندان خواهد بود مجبور به بستن هر شب در 8 p. m. و کالیفرنیا تعطیل میله و متوقف داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها در 19 استان ها هستند که خانه را به بیش از 70 درصد از جمعیت این ایالت.

امید که بهار بود که تا حد زیادی از دست داد به این ویروس را از راه به مراتب آزادتر تابستان شروع به افول در بسیاری از نقاط کشور است. بسیاری از ایالت ها و محلات در حال توقف و حتی معکوس برنامه های خود را به سهولت و محدودیت به عنوان ایالات متحده سوابق بیشتر در مورد جدید در هر روز نسبت به شیوع بیماری های جدید در حال اخلال زیادی متحده در جنوب و غرب و مناطقی که به پیشرفت در برابر ویروس نشان می دهد نشانه های نگران کننده از تجدید حیات.

چند جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده است که به سرعت نقل مکان کرد به بازگشایی این بهار در خواست رئیس جمهور تهمت دیده می شود موارد جدید منفجر شود و در حال حاضر reimposing برخی از محدودیت.

آریزونا که آقای ترامپ بازدید در ماه مه و ستایش آن بازگشایی برنامه در حال حاضر شاهد تعداد بی سابقه ای از موارد جدید, و رژیم صهیونیستی است. mlb تصمیم این هفته به آن آب پارک ها در میان جولای گرما و به منظور میله ورزشگاه و سالن های سینما در دولت به مدت 30 روز. روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس در بازدید از وزارت امور خارجه برای بحث در مورد بحران به دولت گزارش شده بیش از 4700 موارد فقط در زیر آن تک روز رکورد یک روز پیش از آن.

آقای پنس گفت: آقای Ducey که دولت فدرال به دولت کمک کند با یک درخواست برای 500 اضافی بهداشت عمومی پرسنل توسط بسیج پزشکان و پرستاران و پرسنل فنی و خواست Arizonans به پوشیدن ماسک “در هنگام نشان داده شده توسط دولت و مقامات محلی و یا زمانی که اجتماعی فاصله ممکن نیست.”

آقای Ducey گفت Arizonans: “شما امن تر در خانه. ما می خواهیم به سرعت گسترش این ویروس ها و محافظت از آسیب پذیر ترین. اگر ما متعهد به آن است و ما این کار را با افزایش شدت بیش از چند هفته آینده ما خواهد شد در یک موقعیت متفاوت است.”

تگزاس دیدن بیشتر افراد جوان در سقوط بیمار به آنها گزارش تعداد رکورد جدید موارد دستور داد آن میله بسته شده هفته گذشته و فلوریدا ممنوع آشامیدنی در داخل خانه در میله های زندان. ساحل میامی گفت: این امر برقراری مقررات منع رفت و آمد شبانه آغاز روز شنبه در ساعت 12:30 a. m. گسترش تا 5 صبح به تلاش برای محدود کردن گسترش. و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گرجستان که اصلی بازگشایی طرح بودند به عنوان انتقاد زودرس توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته تمدید سفارش نیاز به اجتماعی فاصله و ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

کالیفرنیا که اولین دولت را تعطیل و از آن زمان برخی از مهمترین اقدامات تهاجمی حاوی ویروس دیده است موارد منفجر شود در روزهای اخیر پس از آن کاسته محدودیت منجر فرماندار به حرکت جمعه به میله و توقف داخل سالن ناهار خوری در حد دولت است. “خط پایین این است که گسترش این ویروس همچنان در یک رای است که به خصوص در مورد او گفت:” به او اعلام محدودیت های جدید چهارشنبه.

بیش از 2000 مورد جدید شناسایی شدند در لوئیزیانا روز چهارشنبه در یک روز از اوایل ماه آوریل هنگامی که وجود دارد یک عمده شیوع بیماری در منطقه نیواورلئان. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز گفت که او برنامه ریزی شده به مرحله اجرای محدودیت های که در حال حاضر در محل و خواست عمومی به سرپرستی کسب و کار هستند که پس از دولت قوانین. “ما نمی خواهیم به بستن کسب و کار و غیره اگر ما می تواند جلوگیری از آن,” او گفت:.

کالیفرنیا بسته داخلی عملیات برای رستوران ها برای بیش از 70 درصد از جمعیت این ایالت.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا اعلام کرد که بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری در 19 استان ها عقب کشیدن بازگشایی بیش از 70 درصد از جمعیت است.اعتباریاعتباری…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا اعلام کرد که بسته شدن میله و داخل سالن ناهار خوری در 19 شهرستان در کالیفرنیا عقب کشیدن بازگشایی بیش از 70 درصد از جمعیت در دولت است. او همچنین دستور داد بسته داخلی عملیات در از wineries و مزه اتاق, باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق. این تعطیلی گفت: باقی خواهد ماند در محل برای حداقل سه هفته.

در لس آنجلس که در آن آغاز شده است در میان شدید ترین در دولت عمومی وزارت بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد بسته شدن همه “سواحل عمومی piers, عمومی, ساحل, پارکینگ, ساحل, مسیرهای دوچرخه سواری که گذشتن که sanded بخشی از ساحل و ساحل نقاط دسترسی.”

شهردار اریک Garcetti لس آنجلس خواست مردم برای حفظ فاصله خود در مکان های عمومی اشاره کرد که وزارت بهداشت تخمین می زند که یک نفر از 140 نفر از ساکنان در لس آنجلس در حال حاضر عفونی با ویروس.

سواحل نیز بسته در شهرستان ونتورا شمال غربی لس آنجلس.

آقای Newsom همچنین گفت: پارکینگ در دولت سواحل در سراسر کشور خواهد بود بسته برای چهارم جولای آخر هفته.

آقای Newsom التماس عمومی برای جلوگیری از تجمعات با مردم بخشی از خود را فوری خانواده ها در طول تعطیلات آخر هفته.

“میهن پرستی در Covid-19 محیط زیست می تواند بیان شود کمی متفاوت است.”

با اشاره به افزایش عفونت و مرگ و میر آقای Newsom همچنین اعلام کرد استقرار “اجرای اعتصاب تیم” است که کار خواهد کرد و با مقامات محلی وادار به پیروی از بهداشت عمومی ،

‘جشن در خانه’: یک چهارم جولای درخواست ایالات متحده به عنوان موارد به موشک وار رفتن.

اعتبار…پیتر فولی/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

مقامات بهداشت اصرار آمریکایی ها به مقیاس استقلال بعد برنامه به عنوان ویروس مورد رسیدن به سطح بسیار مأیوس کننده جدید اوج با هشت متحده تنظیم تک روز گزارش پرونده در روز سه شنبه.

“امن ترین انتخاب این تعطیلات را جشن می گیرند در خانه گفت:” اورگان اقتدار بهداشت.

برای Nebraskans برنامه ریزی برای میزبانی cookouts, دولت, رهبران ارائه این عاقلانه مشاوره: نگه داشتن لیست مهمان. آن را می سازد تماس با ردیابی آسان تر است.

و در لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت دستور داد سواحل بسته و آتش بازی نشان می دهد لغو شد.

جامعه تنها یکی از بسیاری از سراسر کشور به جلو و پلاگین در آتش بازی.

به عنوان بسیاری از 80 درصد از صفحه نمایش لغو شده است بیش از نگرانی های اجتماعی که فاصله خواهد بود بیش از حد دشوار است. 150 شرکت هایی که شد قرار بر این نشان می دهد که در حال حاضر پیوست لیست طولانی از شرکت های آمریکایی ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

می شود تعطیلات celebrators شنیده مشابه درخواست: جست و خیز ، در خانه بمانند. نمی توان یک وضعیت بد بدتر است.

“ما نمی خواهیم هر چند تعطیلی اما تعداد ما در حال رفتن را از طریق سقف,” دکتر گفت: کامرون قیصر بهداشت عمومی افسر در شهرستان ریورساید کالیفرنیا.

“لطفا مخلوط نمی خانوار حتی اگر شما فکر می کنم همه سالم است و به جای آن جشن تعطیلات با مردم زندگی می کنند” دکتر قیصر گفت. “ما شروع به دیدن بیشتر و بیشتر موارد پس از روز یادبود و ما نمی توانیم یکی دیگر از پرش پس از چهارم جولای.”

ویروس چشم انداز در ایالات متحده است بد و بدتر. تعداد موارد جدید دارای شات تا 82 درصد در مقایسه با دو هفته پیش به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده. با بیش از 48,000 موارد جدید در روز سه شنبه این کشور تنظیم یک رکورد روزانه برای چهارمین بار در یک هفته.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 9 میلیون نفر و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

N. Y. C. نمی رزومه داخل سالن ناهار خوری در روز دوشنبه مقامات می گویند.

Video player loading
شهردار بیل د Blasio اعلام کرد که شهر نیویورک را نمی خواهد اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری در هفته آینده به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل رشد شیوع کروناویروس در دیگر کشورهای بزرگ.اعتباریاعتباری…جیمز Sprankle برای نیویورک تایمز

با این ویروس به سرعت در حال گسترش در دیگر کشورهای بزرگ مانند فلوریدا و تگزاس شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر نیویورک را نه از سر داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها هفته آینده به عنوان برنامه ریزی شده.

تصمیم می آید را به عنوان نیویورک مقامات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران است که افزایش ویروس موارد در بیش از 30 متحده می تواند قطره به نیویورک است که موفق به مهار شیوع بیماری.

“در داخل خانه مشکل است و بیشتر و بیشتر” آقای د Blasio گفت: در جلسه توجیهی روزانه و اضافه کرد که “این خبر ما بدست از سراسر کشور بدتر و بدتر می شود.”

شهردار گفت: رستوران ها باید “دو برابر کردن” فضای باز ناهار خوری. “آن زمان به نونهالان با داخل سالن ناهار خوری,” او گفت:.

مدت کوتاهی پس از آن در خود جلسه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو توافق کردند که بازگرداندن داخل سالن ناهار خوری در شهرستان “بی تدبیر” با اشاره به افزایش میزان عفونت در جاهای دیگر که او گفته بودند “طوفان ابرها در افق.”

داخل سالن ناهار خوری می تواند رزومه او گفت: یک بار بیشتر شهروندان انطباق با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله و زمانی که مورد اعداد در سراسر کشور تثبیت شده است.

اما او chided آقای د Blasio منظم سیاسی دشمن و دیگر مقامات محلی برای انجام نمی دهد به اندازه کافی مطمئن شویم که ساکنان مطیع اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. “شهروند انطباق لغزش است,” او گفت:.

“دولت های محلی به گام و انجام کار خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که “بسیار بدتر” در شهر نیویورک است.

این حرکت در آمد از تصمیم مشابه توسط نیوجرسی فرماندار به توقف راه اندازی مجدد از داخل سالن ناهار خوری بود که رفته اند به اثر در روز پنج شنبه.

فلوریدا و تگزاس که تا به حال به retrench در صورت فزاینده موارد پس از اجازه دادن به کافه ها و رستوران ها برای بازگشایی با برخی از داخل صندلی.

در روز سه شنبه فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به نام مسافران از 16 ایالت از جمله کشور سه بزرگترین — کالیفرنیا فلوریدا و تگزاس به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

به عنوان موارد افزایش در فلوریدا, میامی-منطقه کارگران بیمارستان ترس ‘هولناک.’

اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

روز چهارشنبه فلوریدا گزارش شده بيش از 6500 نفر به عنوان بيمارستان صدا زنگ در مورد دیدن تخت خود را به طور فزاینده ای پر از Covid-19 بيمار. یادبود جکسون میامی بزرگترین بیمارستان های عمومی اعلام کرد که از آغاز در روز دوشنبه آن را متوقف اعمال جراحی الکتیو به جز برای کسانی که تلقی فوری به منظور مقابله با آن Covid-19 caseload است که دو برابر بیش از دو هفته گذشته.

“اگر این روند ادامه راه ما خواهد بود هولناک” کارلوس Migoya بیمارستان رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: Miami-Dade County کمیسیون.

پیش از چهارم جولای آخر هفته تعداد انگشت شماری از استان ها اعلام کرد که سواحل خواهد بود بسته شده است. در برخی از مکان ها و پارک ها نیز از حد. سنتی تجمع جمعی به تماشای آتش بازی لغو شده است.

در میامی-Dade که دیده است بیش از 1400 مورد جدید یک روز شهردار کارلوس Gimenez ممنوع رستوران از فروش مواد غذایی و یا نوشیدنی بعد از نیمه شب. در طول تعطیلات آخر هفته, هتل, استخر باید به 8 p. m. و فروش الکل ممنوع خواهد شد قبل از ساعت 11 صبح و پس از 8 p. m. “وجود ندارد و بیشتر میهنی یک عمل از حفاظت از زندگی همه ما در شهرستان” آقای Gimenez در بیانیه ای گفت.

W. H. O. افزایش زنگ مورد تهمت و دولت را معامله برای خرید تا عرضه جهانی remdesivir.

سازمان بهداشت جهانی ابراز نگرانی روز چهارشنبه بیش از یک تنظیم برای ایالات متحده به خرید تقریبا همه لوازم از مواد مخدر remdesivir از طریق پایان ماه سپتامبر.

دکتر مایکل رایان مدیر اجرایی W. H. O. بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: این سازمان در تلاش بود به منظور بررسی جزئیات اعلام کرد روز دوشنبه توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دارو ساز Gilead Sciences. معامله به احتمال زیاد در تضاد W. H. O. سیاست است که درمان و واکسن برای ویروس باید توزیع عادلانه به نیازمندان.

“بدیهی است که وجود دارد بسیاری از مردم در سراسر جهان که بسیار بیمار با این بیماری و ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه دسترسی به لازم نجات بخش مداخلات” دکتر رایان گفت.

Remdesivir نشان داده شده است برای کمک به مردم بهبود می یابند تا حدودی سریعتر از Covid-19. روز دوشنبه مقامات فدرال اعلام کرد که بیش از 500,000 درمان دوره خواهد بود این سایت متعلق به بیمارستانهای آمریکایی از طریق سپتامبر. که حساب برای 100 درصد از جلعاد را پیش بینی تولید در ماه جولای و 90 درصد در اوت و سپتامبر.

“رئیس جمهور تهمت زده شگفت انگیز برای مقابله با اطمینان آمریکایی ها برای دسترسی به, برای اولین بار مجاز درمانی برای Covid-19” گفت: Alex M. آذر II, وزیر بهداشت و خدمات انسانی. “تا حد امکان ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی بیمار که نیاز remdesivir می توانید آن را دریافت کنید.”

W. H. O. همچنین گفت که کشور در آن منطقه مدیترانه شرقی به خصوص کسانی که در مناطق جنگی در حال مواجهه با یک بحران رو به رشد.

یک میلیون نفر از مردم در منطقه آلوده شده با این ویروس و تعداد موارد گزارش شده در ماه ژوئن بیش از تعداد گزارش شده از قبلی چهار ماه ترکیب شده است. این کشور در سخت ترین ضربه ها, ایران, عراق, عربستان سعودی, مصر و پاکستان که با هم حساب برای بیش از 85 درصد از مرگ و میر در منطقه است.

“سیستم های سلامت در حال ویران سال جنگ و سلامت کارگران و دارو هستند در بسیار کوتاه عرضه,” دکتر گفت: Ahmed Al-Mandhari این مدیر منطقه ای مدیترانه شرقی برای W. H. O. “در حال حاضر Covid-19 فرا گرفته منطقه, همه چیز بدتر بود.”

بهبود اقتصادی است که به تاخیر انداختن به عفونت افزایش در ایالات متحده آمریکا

اعتبار…ارین Trieb برای نیویورک تایمز

نوپای راه اندازی مجدد از اقتصاد امریکا شروع به غرفه به عنوان یک افزایش در موارد جدید dampens مصرف کننده و فعالیت های کسب و کار در سراسر ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا.

پس از هفته انقباض اقتصاد آغاز شده بود بازگشت سریع تر از بسیاری از اقتصاددانان انتظار می رود از اواسط ماه آوریل به ماه ژوئن به عنوان عفونت نرخ تثبیت یا کاهش سراسر کشور و دولت فدرال تزریق تریلیون ها دلار به اقتصاد است.

متحده شروع به بازگشایی خریداران افزایش هزینه های خود را و کارفرمایان شروع به استخدام برگشت furloughed کارگران است.

اما علائم وجود دارد حتی پس از آن که با سرعت از بهبود آغاز شد و به سرعت و حتی قبل از اینکه موج دیگری از عفونت از طریق بسیاری از کشورهای.

در حال حاضر در زمان واقعی و داده های اقتصادی نشان می دهد اقتصاد در حال حرکت به عقب به عنوان شیوع بیماری های جدید روح مصرف کنندگان اگر چه ملی مشاغل گزارش قرار بود این هفته منتشر مبهم ممکن است که شکست; این گزارش که برگرفته از اطلاعات وارد شده در وسط ماه است.

اروپا ارائه کرده است مدل های مختلف برای نحوه مدیریت اقتصاد از طریق یک بیماری همه گیر. بسیاری از این قاره تلاش برای توقف اقتصاد در محل در سخت مستندات تکیه بر رفاه اجتماعی سیاست ها و یارانه ها به کارفرمایان. تحلیلگران می گویند که رویکرد ممکن است کار بهتر است. اما اگر این بیماری همه گیر در می رود بیش از حد طولانی دولت بعید به گسترش چنین پشتیبانی برای بسیاری دیگر.

در وال استریت در روز چهارشنبه سهام و رشد شاخص بالاتر به عنوان سرمایه گذاران آغاز یک فصل جدید در یک محتاط باشید. S&P 500 با کمی افزایش یافت در حالی که بازارهای اروپایی شد فروتنی پایین تر پس از مخلوط بعد در آسیا است.

اما جهت سهام برای بقیه سال رمز و راز است. زیادی وجود دارد عدم اطمینان در مورد این ویروس این است که تقریبا 40 درصد از S&P 500 حدود 200 شرکت کرده اند برداشت خود را عرفی پیش بینی در مورد چگونگی کسب و کار خود را انجام می دهد در ماه های پیش رو با توجه به داده ها از شاخص S&P سرمایه IQ.

شرکت’ سکوت به شدت دستپاچه تحلیلگران. آنها در حال حاضر انتظار دارند که در سه ماهه دوم سود سقوط خواهد کرد بیش از 40 درصد با توجه به اعداد وارد شده توسط ارائه دهنده اطلاعات FactSet.

قیمت های بالا برای ویروس تست سریع یک تحقیق کنگره.

اعتبار…دیلن Hollingsworth برای نیویورک تایمز

کنگره در حال بررسی است و حدود ده آزمایشگاه های پزشکی و اورژانس به صورت بالقوه coronavirus آزمایش قیمت سنگ آهن در بازار.

در نامه ای بعد از ظهر چهارشنبه در خانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Pallone جونیور پرسید: 11 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به ارائه اطلاعات در مورد تست قیمت. دو آزمایشگاه بودند که موضوع اخیر نیویورک تایمز مقالات — Gibson تشخیصی آزمایشگاه و پیدایش آزمایشگاه — در میان کسانی که از دریافت این نامه است.

گیبسون متهم کرده است تا آنجا که $2,315 برای یک coronavirus آزمون. بیمارانی که فکر می کردند که گرفتن تست شده برای coronavirus با پیدایش آزمایشگاهی خود را صورتحساب برای بسیاری از آزمون های اضافی از جمله برای تبخال enterovirus و لژيونر بیماری است.

اخیر مراقبت عمل مستلزم آن است که شرکت های بیمه پوشش هزینه کامل از coronavirus تست با هیچ همکاری می پردازد و یا deductibles لازم از بیمار است. سلامت طرح نیز باید پرداخت خارج از شبکه مطب یا آزمایشگاه خود را شارژ کامل تا زمانی که ارائه دهنده نوشته است که “قیمت نقدی” آنلاین.

که به معنای اطمینان از بیماران دریافت نمی تعجب صورتحساب اما سیاست های بهداشتی کارشناسان نگران هستند که ممکن است ناخواسته به برخی از ارائه دهندگان چراغ سبز به تنظیم فوق العاده بالا اتهامات عنوان شده علیه. آقای Pallone یک دموکرات از نیوجرسی درخواست کرده است در پاسخ به نامه خود در ژوئیه 10.

جهانی خلاصه

اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای خود به برخی از مسافران بین المللی.

اعتبار…گابریل Kuchta/گتی ایماژ

اتحادیه اروپا بازگشایی مرزهای خود در روز چهارشنبه به بازدید کننده از 15 کشور جهان به استثنای ایالات متحده و روسیه و برزیل و بسیاری از کشورهای اروپایی بیشتر کاسته همه گیر محدودیت.

اسپانیا و پرتغال به طور رسمی بازگشایی زمین های خود را از مرز یک رویداد خواهد بود که با حضور فلیپه ششم پادشاه و نخست وزیران دو کشور. مرز بسته شده بود از اواسط ماه مارس. اسپانیا بازگشایی مرز خود را با فرانسه در ژوئن 21.

در بلژیک و استخرهای شنا و مراکز سلامتی و پارک های تفریحی و قمار و داخل زمین بازی میان فضاهای به بازگشایی شده است. سینما و تئاتر نیز باز در روز چهارشنبه.

بازدید کنندگان همچنین بازگشت به یک لیست در حال رشد از موزه ها از جمله کاخ و مرکز پمپیدو در پاریس و موزه Cycladic هنر در آتن.

در هلند گردهمایی تا 100 در حال حاضر مجاز اگر چه دولت خواست مردم ماندن پنج فوت (1.5 متر) از هم جدا. کار جنسی در کشور نیز اجازه دوباره.

هزاران نفر از مردم در شهر پراگ در جمهوری چک برگزار شد, نمادین مهمانی خداحافظی برای این بیماری همه گیر در سه شنبه سی گزارش شده است. مهمانان مشترک مواد غذایی و وجود اجتماعی فاصله. کشور است که قفل شده است و در اوایل تا به حال حدود 350 مرگ و میر و 12000 موارد ویروس.

برخی از کشورها در خاورمیانه نیز آرام ویروس مربوط به اقدامات در روز چهارشنبه. رستوران ها در چند مناطق گردشگری در قطر اجازه داده شد به بازگشایی زیر برخی از محدودیت. مراکز خرید و مراکز در قطر نیز درب را باز کرده اما نماز اتاق و سینما در میان فضاهای بسته باقی می ماند.

برخی از پروازها در لبنان و مصر نیز از سر گرفته شد. EgyptAir شروع خدمات به بیش از دو دوجین مقاصد بین المللی در روز چهارشنبه.

در اینجا دیگر تحولات از سراسر جهان:

 • در اسرائیل, وزارت بهداشت اعلام کرد که ثبت 773 موارد در روز سه شنبه — بالاترین روزانه مورد تعداد از سرایت دولتی در اسرائیل است. آن را ثبت و 752 موارد در روز یکشنبه. در چند هفته گذشته مقامات به اعمال محدودیت های قابل توجهی در مکان های با تعداد بالا از موارد در حالی که اجازه می دهد بقیه از کشور را به ماندن تا حد زیادی باز است.

 • منطقه حبرون (الخلیل) از غرب بانک حساب برای بیش از 80 درصد از فعال ویروس موارد در قلمرو دولت خودگردان فلسطین وزارت بهداشت گزارش روز شنبه که آن را ضبط کرده 199 موارد جدید آوردن تعداد فعال موارد وجود دارد به 1,804. Jibrin al-Bakri استاندار الخلیل گفت که این شهر و روستاهای اطراف آن می توان قفل شده است و به مدت پنج روز با همه جنبش ممنوع به جز برای بازدیدکننده داشته است به مکان هایی مانند داروخانه ها و یا نانوایی.

فایزر گزارش اولیه اما نتایج امیدوار کننده ای در کانديد واکسن.

اوایل اما نتایج دلگرم کننده در یک واکسن آزمایشی آمد چهارشنبه از Pfizer و شرکت آلمانی BioNTech.

محاکمه یک فاز 1-2 مطالعه درگیر 45 نفر. سی و شش واکسن دریافت و نه رو دارونما عکس. افراد مورد آزمایش که دو عکس از سه هفته از هم جدا و توسعه آنتی بادی از جمله به اصطلاح خنثی نوع است که می تواند به جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول های این شرکت گفت:, و اضافه کرد که برخی از شرکت کنندگان گزارش خفیف تا متوسط درد بازوها یا تب.

این واکسن با استفاده از مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA که شامل دستورالعمل ها برای ساخت سنبله پروتئین است که این ویروس برای حمله به سلول های انسان است. این mRNA گرفته شده است تا توسط سلول ها در بدن است که پس از آن دستورالعمل ها را دنبال کنید و بوسیله اسباب گردنده از ویروسی پروتئین است. سیستم ایمنی بدن به رسمیت می شناسد پروتئین به عنوان خارجی و آنتی بادی می سازد که باید غیر فعال کنید سنبله اگر coronavirus تلاش می کند برای حمله به.

فایزر گفت: این یافته ها آمد و از یکی از چهار نامزد واکسن است که آن را توسعه داده است که داده های بیشتر از دادگاه اجازه خواهد داد که این شرکت برای انتخاب یک نامزد سرب و دوز در سطح بسیار بزرگتر مطالعه که ممکن است در اوایل این ماه.

این شرکت گفت که اگر آن واکسن ثابت موثر و تایید آن انتظار دارد را تا 100 میلیون دوز تا پایان سال 2020 “به طور بالقوه بیش از 1.2 میلیارد دوز در پایان 2021.”

اولین شرکت برای آغاز تست واکسن در انسان مدرن و همچنین با استفاده از mRNA.

Coronavirus واکسن ردیاب

نگاهی به همه واکسن هایی که باید درباره آزمایش در انسان است.

خلاصه اخبار ورزشی

N. B. A. ‘بسیار با اعتماد به نفس آن را می توانید در پایان آن فصل در فلوریدا, اما شیوع می تواند تغییر دهد.

اعتبار…آلونزو Adams/USA Today Sports, کرج

آدم نقره, کمیساریای از N. B. A. خبر داد و گفت: این لیگ می تواند با قرار دادن ترمز در تلاش خود را برای نزدیک کردن فصل در مورد شیوع در میان بازیکنان و یا اعضای هیات.

فصل برنامه ریزی شده است به راه اندازی مجدد بدون تماشاگر در جولای 30 در والت دیزنی جهانی نزدیک اورلاندو و N. B. A. نهایی در حال برنامه ریزی برای شروع سپتامبر. 30. لیگ رفت وقفه در ماه مارس با حدود 20 درصد از آن در فصل چپ به بازی.

“ما در حال رفتن برای دیدن که ما بروید. منظورم قطعا اگر موارد جدا شده است که یک چیز” آقای نقره گفت: در صحبت با زمان 100 اشاره به پتانسیل شیوع در دیزنی پردیس که در N. B. A. بازیکنان و کارکنان انتظار می رود به قرنطینه شود. “من فکر می کنم بسیاری از تعيين خواهد شد و درک ما از چگونگی جامعه ما آلوده شد. خواهد شد که بخشی از قضاوت ما در نظر که آیا ما باید ادامه یابد.”

آقای نقره نیز گفت که او “بسیار با اعتماد به نفس” است که N. B. A. خواهد بود قادر به رفتن را از طریق برنامه های خود را به رغم فلوریدا تبدیل شدن به یکی از این کشور به نقاط داغ. اورنج کانتی که در آن والت دیزنی جهان است که واقع شدید دیده می شود افزایش موارد مثبت در ماه گذشته. اما اپیدیولوژی تا حد زیادی با تمجید از لیگ برنامه جامع است.

“ما مدل طراحی شده برای محافظت از ما و بازیکنان ما از این موارد در جامعه” آقای نقره گفت. “شاید در زمان ما آن را طراحی ما نمی فکر می کنم از آن خواهد بود که لازم است آن را به عنوان در حال حاضر. اما حداقل ما در حال آماده شدن برای آن است.”

در جای دیگر در جهان ورزش:

 • با شروع فوتبال کالج فصل و دو ماه دور از تصمیم Morehouse را تعطیل فوتبال برد یک سوال در سراسر کالج, ورزشی, چشم انداز: آیا مدرسه یک مرد تاریخی سیاه و سفید کالج در آتلانتا یک پرت و یا اولین نقش ونگار ریگی دادن به موج در سراسر برکه ؟

ایالات متحده خلاصه

آیا جورج فلوید تظاهرات منجر به یک ویروس خروش? در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

بعد از پلیس کشته جورج فلوید در مینیاپولیس ده ها هزار نفر از نیویورک به خیابانها خواهند ریخت در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی.

اپیدیولوژی آماده برای یک موج جدید کروناویروس موارد است. اما آن هنوز نرسیده است.

در مه 27 روز قبل از تظاهرات آغاز شد و در شهر نیویورک برخی از 754 Covid-19 موارد تشخیص داده شد با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است. که آخرین بار در این شهرستان ثبت بیش از 700 مورد در یک روز.

در پایان اولین هفته از تظاهرات در این شهر ضبط شد که کمی بیش از 500 نفر در روز است. در پایان هفته دوم از تظاهرات مورد شمارش شد در پایین 400s یا بالا 300s در روز است. آنها در ادامه به رها کردن کمی. آخرین بار شهر نیویورک ثبت بیش از 300 مورد بود که در 22 ژوئن.

“ما شده ایم به دنبال بسیار نزدیک در تعداد موارد مثبت در هر روز برای دیدن اگر وجود دارد یک چشم انداز مثبت در زمینه اعتراضات” تد بلند, مدیر اجرایی این شهرستان در تماس با ردیابی برنامه گفت. “ما را دیده اند و نه آن.”

در مصاحبه چند اپیدیولوژی ابراز یا تعجب و یا امداد رسانی و ارائه نظریه برای چه رخ داده است. این چیزی است که ما می دانیم: این ویروس گسترش در شهر نیویورک بود که در حال حاضر در حال کاهش باشد. , هوای آزاد, انتقال بیشتر نادر است. اکثر معترضان عینک ماسک. ما هنوز هم می تواند دیدن یک موج عفونت به تظاهرات.

در جای دیگر در آمریکا:

 • ایالت همه نیویورکی می توانید آزمایش فرماندار گفت. شهر نیویورک قبلا اجازه داده هر کسی به آزمایش می شود.

 • به عنوان موارد افزایش در تگزاس که نقل مکان کرد و به سرعت به بازگشایی دولت معاون فرماندار دن پاتریک ادعا کرد که دکتر Anthony S. Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص “نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد” وقتی که می آید به دولت را از دست داده و از آن بدتر شدن بیماری همه گیر. آقای پاتریک ساخته شده نظرات در مصاحبه با Laura Ingraham, the Fox News میزبان در سه شنبه شب پس از دکتر Fauci گذاشته تیره و تار ارزیابی این بیماری همه گیر در شهادت در کاپیتول هیل و هشدار داد که برخی از ایالت ها در حال حرکت بودند “بیش از حد به سرعت و پرش بیش از برخی از پست های بازرسی.”

 • شهر نیویورک سواحل دوباره باز جمعه و باز خواهد شد 15 استخر های عمومی اجتماعی فاصله دستورالعمل شهردار گفت: شروع با سه استخر در تاریخ 24 ژوئیه در برانکس منهتن و ملکه است. 12 استخر های دیگر باز خواهد شد Aug. 1.

 • در نیوجرسی یک خانواده 73 ساله و مادر سه نفر از 11 فرزند و خواهر او تمام درگذشت Covid-19. او بازماندگان در حال تمرکز بر روی پیدا کردن یک درمان. ایالت وجود دارد اضافی 45 ویروس-مرگ و میر ناشی از فرماندار گفت.

به عنوان کارائیب بازگشایی آن چهره فصل طوفان همه گیر مربوط به محدودیت ها و عدم وجود کشتی های کروز.

اعتبار…رابرت Rausch برای نیویورک تایمز

همه گیر زده کارائیب در ارتفاع بالا فصل زمانی که برف پرندگان عمدتا از ایالات متحده, بسته, سواحل برای زمستان و بهار و تامین درآمد برای دیدن تفریحی و گاهی اوقات کل کشور از طریق سکون تابستان و پاییز.

در حال حاضر به عنوان منطقه شروع به بازگشایی برای مسافران بین المللی مواجه است و نه فقط چالش همه گیر اما ضربه مالی برخورد و عدم وجود گشت زنی و شروع فصل طوفان.

به استثنای گویان کارائیب اقتصاد است و انتظار می رود قرارداد با 3 درصد در سال 2020 با توجه به بانک جهانی.

“ما خودمان را فریب دهد. ما به طور کامل انتظار می رود برای دیدن آهسته بازگشت از سفر گفت:” فرانک Comito رئیس اجرایی و مدیر کل کارائیب هتل و گردشگری انجمن که نشان دهنده 33 ملی در هتل, انجمن در منطقه است.

به عنوان کشورهای بازگشایی بسیاری از آنها الزامی ماسک صورت در داخل و اجتماعی فاصله.

به عنوان دولت باید روشن خود را از سیاست های شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکایی دلتا, JetBlue و غرب, برنامه ریزی برای از سرگیری خدمات به بسیاری از کارائیب مقصد در ماه جولای.

هواپیمایی متحده گفت: این برنامه ریزی برای افزایش ترافیک خود را به معادل حدود 40 درصد از آن در اوت سال 2019 برنامه در پاسخ به رشد تقاضا برای پروازهای داخلی و بین المللی. در خصوص این شرکت هواپیمایی گفت: این امر افزایش خدمات به مقصدهای تعطیلات مانند آسپن کلرادو., Bozeman, Mon., و جکسون Wyo. آن را نیز راه اندازی مجدد خدمات به تاهیتی و اضافه کردن پروازها به مقصد هاوایی, کارائیب و مکزیک است.

زمانی که شرکت های هواپیمایی رزومه خدمات آنها می تواند پرواز به یک فصل طوفان است که سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت پیش بینی شده می تواند بالاتر از نرمال. در آن هوا 13 تا 19 به نام طوفان از جمله سه تا شش طوفان در دسته 3 و بالاتر.

زمان را به خانه خود را خوب شستشو.

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن: هنگامی که شما به ندرت خانه را ترک می کند, همه چیز کثیف تر ، در اینجا برخی از راهنمایی خوب عمیق تمیز کردن.

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ بن Casselman, امیلی کوکران Michael Cooper Sopan Deb, استیون رلنگر لوئیس Ferré-Sadurní, شری فینک, توماس فولر ایلین Glusac یوسف گلدشتاین, Denise Grady جنی ناخالص شان Hubler سارا Kliff, Iliana Magra, پاتریشیا های انجام جسی مک کینلی رافائل Minder دیوید مونتگومری کلر موسی شارون Otterman مت فیلیپس آدم Rasgon آماندا رزا, Brian M. روزنتال میچ Smith, cctvnews-Gridneff شریل گی استولبرگ, جیم Tankersley, Derrick Bryson تیلور تریسی Tully, دیوید Waldstein نوح Weiland و کارن Zraick.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de