Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سنا حرکت به سمت عبور جارو $2 تریلیون دلار کمک به مقابله

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • به 2 تریلیون دلار بسته امداد است که بزرگترین در تاریخ آمریکا است.
  • نیویورک می بیند نشانه های اولیه که اجتماعی فاصله می تواند به کاهش این ویروس را گسترش.
  • پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا است coronavirus.
  • سهام صعود به عنوان وال استریت وزن متحده نجات معامله است.
  • پوتین تاخیر یک رای کلیدی است که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت یکی دیگر از 16 سال است.
  • در هند روز 1 مستند برای یک پنجم از بشریت است.
  • دیدن coronavirus به عنوان یک ماراتن مبارزه ؟ در اینجا برخی از راهنمایی.
اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

مجلس سنا روز چهارشنبه به نقل مکان کرد به سمت یک رای در دو حزبی فراگیر برای مقابله با تحویل 2 تریلیون دلار در دولت کمک به یک ملت به طور فزاینده ای تحت مستند, تماشای عصبی به عنوان دو تهدید از بیماری اقتصادی و خراب کردن رشد بیشتر وخیم.

رسیده پس از نیمه شب, نجات معامله شد و محصول یک ماراتن مجموعه ای از مذاکرات میان جمهوری خواهان مجلس سنا دموکرات ها و کاخ سفید است که متوقف شده بود به عنوان دموکرات اصرار بر قوی تر از کارگر حمایت و نظارت از 500 میلیارد دلار از صندوق به قید وثیقه مضطرب کسب و کار.

“در گذشته ما یک معامله” سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت روز چهارشنبه گفت:. “در اثر این جنگ به سطح سرمایه گذاری به ملت ما.”

در یک کنفرانس تلفنی صبح روز چهارشنبه آقای مک کانل گفت: سناتور جمهوریخواه که زمان رای گیری مشخص نیست اما او امیدوار است این اندازه گیری می تواند پیچیده بعد از شنبه, با توجه به یک فرد در تماس است که اصرار بر گمنامی به ارتباط خصوصی مکالمه.

دموکراتیک-چراغ خانه بعید است به نگاهی بسته حداقل تا روز شنبه هنگامی که سخنران نانسی پلوسی امیدوار به تصویب آن به اتفاق آرا رضایت عمل معمولا این سایت متعلق به صغیر uncontroversial اقدامات است. در این مورد اطمینان حاصل شود که خانه اعضا که به صورت پراکنده در سراسر کشور لازم نیست برای سفر به واشنگتن است.

خبر توافق رو به بازارهای مالی در آسیا و اروپا و خوش بینی انجام شده به وال استریت. S&P 500 افزایش یافته است حدود 2 درصد از ظهر.

اندازه خالص و دامنه بسته شده اند غیر قابل تصور تنها یک زن و شوهر از هفته پیش. مقامات دولت گفتند که امیدوار است که اثر آن در اقتصاد کتک خواهد بود نمایی بیشتر از آن به 2 تریلیون دلار هزینه تولید تا آنجا که 4 تریلیون دلار در فعالیت های اقتصادی است.

“این است که یک لحظه از جشن اما یکی از ضرورت” اقلیت رهبر سناتور چاک شومر گفت: به عنوان او در زمان مراقب باشید از تغییرات حزب او تا به حال امن در این قانون. “به همه آمریکایی ها من بگو: کمک در راه است.'”

این قانون است که انتظار می رود به تصویب رسید در روز بزرگترین اقتصادی بسته امداد در تاریخ آمریکای مدرن dwarfing 700 میلیارد دلار وال استریت کمک مالی در سال 2008 و 800 میلیارد محرک تصویب در سال 2009. هدف این است که به ارائه حمایت مالی مهم برای کسب و کار مجبور به درهای بسته خود را و کمک به خانواده های آمریکایی و بیمارستان وضعیتی وخیم از گسترش سریع این بیماری و در نتیجه اقتصادی اختلال.

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در نیویورک به رشد خود ادامه داد — رسیدن به بیش از 30000 — رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو گفت: وجود نشانه های اولیه که دولت محدودیت های دقیق در گردهمایی های اجتماعی می تواند در کاهش این ویروس را گسترش.

مقیاس این بیماری همه گیر در شهر نیویورک باعث شده است تا مقامات کاخ سفید به توصیه افرادی که از طریق تصویب و یا در سمت چپ این منطقه به قرنطینه خود را برای 14 روز.

در یک جلسه مطبوعاتی در روز چهارشنبه آقای کومو گفت: وجود نشانه های اجتماعی که فاصله اقدامات در جای خود قرار داده در نیویورک به نظر می رسد به کمک به — اما که بیشتر مورد نیاز برای انجام شود. “شواهد نشان می دهد که تراکم اقدامات کنترل ممکن است کار” او گفت:.

روز یکشنبه برای مثال دولت پیش بینی ها حاکی از بستری شدن در بیمارستان دو برابر و هر دو روز. سه شنبه برآورد حاکی از بستری شدن در بیمارستان دو برابر هر 4.7 روز او گفت: — اضافه کردن این نکته که چنین طرح شد “تقریبا بیش از حد خوب درست باشد.”

وی تشویق اخبار از Westchester County, که در آن نرخ عفونت کاهش پیدا کرده است. “ما به طور چشمگیری کاهش چه بود یک نرخ نمایی از افزایش” آقای کومو گفت. “بود که داغترین های خوشه ای در ایالات متحده آمریکا است. ما بسته مدارس ما بسته تجمعات ما به ارمغان آورد و در تست ما به طور چشمگیری کاهش افزایش می دهد.”

ایالت نیویورک است که آزمایش مردم بیش از هر دولت دیگر در حال حاضر 30,811 تایید موارد افزایش بیش از 5000 پس صبح روز سه شنبه. شهر نیویورک 17,856 موارد تایید شده.

اما آقای کومو گفت که بیشتر مورد نیاز برای انجام شود به خصوص به آن را آسان تر برای حفظ اجتماعی فاصله در شهر نیویورک پرجمعیت ترین شهر بزرگ در ایالات متحده است.

آقای کومو گفت که این شهرستان آغاز خواهد شد محدود برنامه آزمایشی شروع به بسته شدن برخی از خیابان ها به خودرو ترافیک به عبور و مرور بیشتر در فضای خارج و به موسسه قوانین جدید برای محدود کردن تراکم در شهر زمین های بازی.

“هیچ بسکتبال,” او گفت:.

فرماندار کومو گفت که نزدیک به 2 تریلیون دلار فدرال محرک لایحه ای که به کنگره بود که مسابقه به تصویب “واقعا وحشتناک برای ایالت نیویورک است.”

فرماندار گفت: این لایحه را به دولت ارائه دهد و دولت تنها با 3.8 میلیارد دلار در یک لحظه زمانی که پاسخ آن به این ویروس افزایش هزینه ها و اقتصادی shutdown رانندگی کردن مجموعه های مالیاتی. آقای کومو گفت که دولت مواجه درآمد بالقوه کمبود از بین 9 میلیارد دلار و 15 میلیارد دلار به مراتب بیشتر از محرک لایحه را فراهم می کند. “است که یک قطره در سطل, به, نیاز,” او گفت:.

اما حتی به عنوان بحران عمیقتر در نیویورک است که به اندازه کافی تخت بیمارستان و یا تجهیزات برای رسیدگی به موارد آن انتظار دارد که رئیس جمهور تهمت فشرده برای بازگشایی این کشور برای کسب و کار با عید پاک در مارس 12. رئیس جمهور صادر شده و هدف خود را با وجود هشدارهای گسترده از کارشناسان بهداشت عمومی است که بدترین اثر شیوع هنوز هم آمده بودند و لغو محدودیت های اعمال شده در حال حاضر در محل را در نتیجه مرگ و میر غیر ضروری.

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده به سرعت در حال افزایش در روزهای اخیر با بیش از 20 ، 000 مورد جدید تشخیص داده شده در روز دوشنبه و سه شنبه به تنهایی در بخشی به دلیل گسترش تست. که سنبله به ارمغان می آورد این کشور در مجموع موارد مورد 54,000.

آقای کومو گفته است که با دو برابر شدن موارد هر سه روز در شهر نیویورک به عنوان بسیاری از 140,000 مردم ممکن است نیاز به مراقبت های فوری در چند هفته آینده. در شهر نیویورک 1.8-میلیون فوت مربع Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون — که برنامه ریزی شده بود برای برگزاری یک نمایشگاه برای گل های عجیب و غریب این هفته — بیشتر شبیه خط مقدم انبار نظامی به عنوان کارگران با عجله برای تبدیل این مجموعه به یک بیمارستان برای رسیدگی به قریب الوقوع افزایش بیماران.

و دولت هنوز هم در نیاز مبرم به تجهیزات مهم به ویژه هواکش مورد نیاز برای نگه داشتن بیماران بدحال زنده به اندازه کافی بلند برای آنها به مبارزه با ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وعده داده شده برای ارسال 4,000 از ملی ذخایر اما آقای کومو گفت: دولت نیاز به ده ها هزار نفر بیشتر است.

بیش از 200 نفر که در حال حاضر مرده در سطح ایالت.

پرنس چارلز برای اولین بار در خط به تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus سخنگوی خانواده سلطنتی روز چهارشنبه گفت:.

چارلز 71 شده بود دچار علائم خفیف برای روز اما “در غیر این صورت باقی مانده در سلامت خوب” است و از صفحه اصلی بر اساس بیانیه منتشر شده توسط کلارنس خانه شاهزاده رسمی اقامت.

“دوشس کورنوال نیز آزمایش شده است اما آیا ویروس” در این بیانیه با اشاره به پرنس چارلز و همسر. هر دو در حال حاضر خود منزوی در Birkhall خود را در اسکاتلند است.

“آزمون انجام شد توسط N. H. S. در Aberdeenshire, جایی که آنها ملاقات معیارهای مورد نیاز برای تست” در این بیانیه اضافه شده است.

آن را غیر ممکن است برای گفتن که پرنس چارلز ممکن است گرفتار این ویروس از “با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر” کلارنس خانه اشاره کرد. Handshakes جلسات و ظاهر عمومی هستند یک واقعیت روزانه برای اعضای خانواده سلطنتی و شاهزاده چارلز گرفته در تعدادی از درگیری های این ماه است.

شاهزاده چارلز پسر ارشد ملکه الیزابت دوم که رفت به انزوا هفته گذشته از ترک کاخ باکینگهام برای کشور خود به خانه قلعه ویندسور.

مقامات در کاخ باکینگهام گفت: Charles گذشته دیدم مادر خود را در روز پنج شنبه, مارس 12. پزشکان تخمین می زنند که اولین شاهزاده می تواند عفونی شده با ویروس, بود, بعد, مارس 13 هر چند هنوز روشن نیست که چگونه آنها وارد شده بود در آن ارزیابی شده است.

دوره کمون برای coronavirus متفاوت با بیمار, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با بسیاری از افراد بروز علائم حدود پنج روز از تاریخ آنها آلوده شدند. اما آن را می توانید از جوجه کشی تا زمانی که 14 روز است که با توجه به زمانی که چارلز شروع به نشان دادن علائم خواهد بود قبل از ملاقات او با مادر خود را.

یک سخنگوی کاخ باکینگهام گفت: “ملکه باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

ملکه که نوبت 94 ماه آینده منتشر خواهد شد پیام به ملت هفته گذشته اصرار انگلیسی ها به ماندن در خانه برای خوب بیشتر از جامعه است.

“من مطمئن هستم ما به این چالش” او در بیانیه ای گفت:. “شما می توانید مطمئن باشید که من و خانواده ام آماده به بازی بخشی از ما.”

با اعلام چارلز می پیوندد یک لیست در حال رشد از بازیگران نوازندگان ورزشکاران و چهره های عمومی از جمله سناتور رند پل از کنتاکی و شاهزاده آلبرت دوم از موناکو که خود نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

برخی از اولین بازیگران به اعلام آنها تا به حال قرارداد این ویروس بودند Tom Hanks, Idris Elba and Daniel Dae Kim. چند N. B. A. بازیکنان باید آزمایش مثبت از جمله دو یوتا جاز ستاره و کوین دورنت یکی از چهار بازیکن است که این ویروس در بروکلین نتز.

و حداقل سه قابل توجه آمار مرگ و عوارض مربوط به کروناویروس: Terrence McNally یک تونی برنده نمایشنامه نویس Aurlus Mabele, یک کنگو خواننده و مانو Dibango یک نوازنده ساکسیفون از کامرون است.

سرمایه گذاران آغاز شده آهار تا 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته به تقویت اقتصاد آمریکا و بازارهای سهام بالاتر صعود کرد در روز چهارشنبه با اضافه کردن به افزایش روز قبل از.

S&P 500 با افزایش حدود 2 درصد از ظهر و برخی از شرکت ها انتظار می رود برای بهره مندی از کمک دولت به رهبری داشت. بوئینگ شد تا بیش از 30 درصد و در خطوط هوایی آمریکا شروع به پریدن کرد و حدود 15 درصد است.

روز سه شنبه سهام در وال استریت بود بهترین روز از سال 2008 در انتظارات امداد معامله است. دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه در سنای آمریکا در نهایت به توافق در ساعات اولیه روز شنبه. سنا بود و انتظار می رود برای رای دادن در روز چهارشنبه.

دولت در جاهای دیگر نیز تخمگذاری قصد دارد برای کمک به. در دوشنبه, آلمان, آمادگی اورژانس و بودجه صندوق برای شرکت ها و دولت-پشتیبانی از وام. سران اتحادیه اروپا مشغول به کار بودند در اقدامات بیشتری برای کمک به شل کردن پول برای برخی از کشورها برای کمک به نرم کردن اقتصادی ضربه ویروس.

هر چند سرمایه گذاران استقبال از برنامه های چند مایل بودند به طور قطعی بگویم که بدترین فروش در بازار بود.

خواستار “نظم و انضباط و مسئولیت” در مقابله با کروناویروس رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین روسیه روز دوشنبه دستور داد یک هفته ای ملی شروع تعطیلات شنبه و اعلام به تعویق افتادن همه پرسی ماه آینده در مورد اینکه آیا او می تواند حکومت تا 2036.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت خود را از کشور محل اقامت در خارج از مسکو آقای پوتین را متوقف کوتاه از سفارش در سراسر کشور مستند — به عنوان هند و چندین کشور اروپایی انجام داده اند اما هنوز هم هشدار داد که با وجود تعداد نسبتا کمی از تایید عفونت تا کنون در روسیه آن را “عینی غیر ممکن است” برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تصمیم برای به تعویق انداختن تا اطلاع ثانوی یک رای برای برنامه ریزی مارس 22 به حمایت از تغییر قانون اساسی است که اجازه می دهد آقای پوتین به سقوط را از طریق محدودیت مدت بدان معنی است که این ویروس به دست آورد یک شاهکار است که فراموش کرملین را تا حد زیادی ناتوان مخالفان: آن کند شده قبلا بی امان به سوی یک تاجگذاری آقای پوتین به عنوان رئیس جمهور برای زندگی است.

آقای پوتین در آدرس مورد این بیماری همه گیر گفت: “ما موفق به جلوگیری از گسترش این بیماری است اما این غیر ممکن است به طور کامل بلوک خود را نفوذ.”

او افزود: “فکر نمی کنم که” این نیست نگرانی من است.’ این نگرانی همه است.”

آقای پوتین گفت: تعطیلات ملی اعمال را به مغازه های داروخانه, حمل و نقل عمومی بانک یا ادارات دولتی.

او در سمت چپ در هوا که آیا کرملین ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده با بزرگترین رویداد سال در سراسر کشور در جشن روز 9 مه به مناسبت سالگرد 75 از ارتش سرخ را در پیروزی بر آلمان نازی است. زمان برنامه شامل یک رژه نظامی از طریق مرکز مسکو و گردهمایی های زیادی از تماشاگران.

روسیه روز چهارشنبه گزارش داد یک پرش شدید در تایید موارد به 658. و در حالی که این رقم پایین است در مقایسه با بسیاری از اروپای غربی و ایالات متحده 163 عفونت های جدید در روز چهارشنبه تشکیل بزرگترین روز افزایش می دهد و در عین حال تکان دهنده زنگ که روسیه می تواند در زیر همین مسیر است.

در سراسر هند, جمعیت swarmed به فروشگاه های مواد غذایی و تمیز کردن قفسه. در تصور بازار در دهلی نو یک مرد پر خود مرسدس بنز با مواد غذایی در روز چهارشنبه بعد از ظهر و پس از آن شروع به پریدن کرد پشت چرخ و زوم کردن — پوشیدن رنگ آبی لاستیک دستکش های ظرفشویی و پلاستیکی شفاف ماسک صورت است که نگاه مانند آن را به جا با لوله تنفس است.

این است که روز 1 چگونه هند در مقابله با بزرگترین coronavirus مستند پس از 1.3 میلیارد نفر — نزدیک به یک پنجم از بشریت — دستور داده شد تا به ماندن در داخل مگر حیاتی لازم است.

هند گزارش شده تعداد نسبتا کمی از coronavirus موارد — کمتر از 600 تا کنون — اما با تراکم جمعیت بسیار بالا و سیستم بهداشت عمومی بسیار ضعیف نارندرا نخست وزیر تحمیل اقدامات سختگیرانه سعی کنید به نگه داشتن کشور از کشویی به فاجعه است که ایالات متحده و ایتالیا و کشورهای دیگر صورت است.

در روز چهارشنبه اکثر سرخپوستان از snowbound دره های هیمالیا به جزایر گرمسیری در دریای آندامان به نظر می رسید به زیر قوانین — هر چند قیمت برای برخی ثابت خواهد کرد ،

کارشناسان می گویند coronavirus بحران است به احتمال زیاد برای مدت زمان طولانی گذشته — و برای بسیاری از مردم محدود به خانه های خود را به تازگی شروع به پوشیدن. در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما مبارزه با فرسودگی شغلی شما ممکن است احساس خود را مدیریت antsy, نوجوانان, و حتی برای خنک کردن خانه خود را.

با نیویورک و کالیفرنیا در حال حاضر سازماندهی اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus و پزشکان در ایالت واشنگتن در برخورد با واقعیت تلخ است که آنها ممکن است مجبور به تصمیم می گیرید که بیماران را اولویت بندی برای مراقبت از ایالات متحده شروع به دست و پنجه نرم کردن با چند عمده شیوع بیماری در سراسر کشور در یک بار.

در نیویورک, کانون بحران در این کشور موارد بیش از 30000 ایالت روز چهارشنبه و در کالیفرنیا حداقل 2500 موارد تاييد شده بود با تعداد کسانی که انتظار می رود به افزایش قابل توجهی در روزهای آینده.

اما حتی به عنوان بحران تشدید, پاسخ به همه گیر باقی مانده است به طور گسترده ای متناقض است. رئیس جمهور تهمت و گفت: با ملی مستند هرگز تحت نظر و این که او “دوست دارم به کشور باز” عید پاک, یک هدف است که کارشناسان بهداشت و درمان را به نام بیش از حد سریع است.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت تگزاس همچنان به مقاومت در برابر تماس به شماره یک ایالت را به زور میلیون ها نفر را در خانه بماند اما او اصرار تگزاسی برای جلوگیری از بیرون رفتن.

نظارتی گریخته باز شدن در روزهای اخیر در تگزاس — که دارای 700 تایید عفونت و مرگ و میر 11 — با محدودیت های حکومت و اقامت در خانه سفارشات که متفاوت از شهرستان به شهرستان.

به عنوان متحده و مقامات محلی دست و پنجه نرم برای پاسخ مناسب این ویروس همچنان ادعا می کنند بیشتر قربانیان.

A 17-year-old کالیفرنیا پسر که مرگ در ارتباط بود به کروناویروس در روز سه شنبه ممکن است یکی از جوانترین قربانیان شیوع در ایالات متحده اگر علت این موضوع توسط C. D. C. رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت که نیمی از 2,102 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در دولت شد و در سن 18 تا 49.

در گرجستان, a 12-year-old دختر است که Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس که در یک یک این هفته است. و در کنتاکی کسی که رفت به “کروناویروس حزب” با حضور افراد جوان دارای آزمایش مثبت Gov. اندی Beshear گفت.

قصر یخی المپیک-اندازه سرسره در مادرید — سایت شادی تنها ماه پیش — در حال حاضر پر از اجساد مردگان.

تبدیل ورزشی تسهیلات به سردخانه بر وضعیت وخیم در اسپانیا که در آن مرگ و میر گذشت 3,400 در چهار شنبه — قرار دادن ملت جلوتر از چین و دوم تنها به ایتالیا در گریم چوب خط حساب کردن از مرگ و میر.

“این یک بازی بسیار سخت در هفته, چرا که ما در مرحله اول از غلبه بر ویروس در یک مرحله که در آن ما در حال نزدیک شدن به اوج این بیماری همه گیر” سالوادور Illa, اسپانیایی, وزیر بهداشت گفت: ملت است.

به عنوان بحران در اسپانیا عمیقتر نظامی این کشور ساخته شده است یک درخواست فوری از ناتو برای کمک. مانند بسیاری دیگر از کشورهای اسپانیا شده است مبارزه با کمبود تجهیزات پزشکی برای آزمایش درمان و حفاظت از کارگران خط مقدم.

در بیانیه ناتو گفت: اسپانیا نظامی خواسته بود برای “کمک های بین المللی” به دنبال تجهیزات پزشکی برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس هر دو در ارتش و در جمعیت غیر نظامی است.

درخواست مشخص از 450.000 ماسک 500,000 سریع تست کیت 500 هواکش و 1.5 میلیون فولاد ماسک. اما معلوم نیست زمانی که و یا اگر کمک خواهد رسید.

مراسم تشییع جنازه سرو در مادرید در حال حاضر دست زدن به حدود هفت برابر بیشتر بدن نسبت به هفته قبل از آن سخن گفته است. و کارگران گفت: آنها تا به حال داده نشده است هر یک از این دنده محافظ وعده داده شده توسط دولت Juan José López ویوس معاون رئيس جمهور از انجمن ملی از تشییع جنازه سرو گفت: کانال تلویزیونی La Sexta.

تبدیل یخ به سردخانه طنین انداز در سراسر کشور یک تصویر واضح از ناامیدی از لحظه ای.

“این سطح که به من داده است بنابراین بسیاری از ساعت خوب به عنوان به خوبی به عنوان برخی از لحظات دشوار می تواند در حال حاضر کمک به افرادی که از دست عزیزان خود آنها را به هر کجا که می خواهید” اسپانیا دو بار قهرمان جهان شکل اسکیت باز خاویر فرناندز گفت: کانال تلویزیون Antena 3. “اگر آنها نیاز به تمام اسکیت روی یخ, میدان اسپانیا, من مطمئن هستم که آنها را انجام دهد.”

بحران ادامه داد: به کوه در سراسر جهان است.

فرانسه تحت مستند برای یک هفته بوده است به طور فزاینده تهاجمی در از اینرو کسانی که در نقض اجتماعی, فاصله, قوانین, صدور بیش از 100,000 جریمه. در لندن نظامی بود به کمک تبدیل آلاینده اکسل مرکز کنوانسیون در لندن به 4000 تخت “N. H. S. بیمارستان بلبل.”

روز چهارشنبه سازمان ملل متحد گفت: آن امیدوار به افزایش 2 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس در 53 کشور در آفریقا و آسیا و خاورمیانه و آمریکای جنوبی — درد و رنج از بی ثباتی است.

با ایالات متعدد از جمله ایندیانا, کانکتیکات, اوهایو و پنسیلوانیا هل دادن و یا آماده به فشار خود در انتخابات مقدماتی 2 ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آرا که روز مشورت یک فضل از نمایندگان دوم تنها به سوپر شنبه در اوایل ماه مارس.

اگر چه معاون رئیس جمهور سابق آمده است. ساخته شده است اما غیر قابل عبور و سرب 2 ژوئن — که 10 هفته دور — خواهد شد در اولین فرصت به رهبر حزب نامزدی ریاست جمهوری. تنها پس از آن خواهد او را یک دلیل قطعی را فشار دهید برای خروج از رقیب خود سناتور برنی ساندرز ورمونت که نشان داده هیچ تمایل به ترک نژاد است که احساس یخ زده در محل.

برخی از استراتژیست های دموکرات ببینید ممکن است خطرات در به تاخیر بیاندازد. نیاز به صبر کنید تا ژوئن 2 بعدی فصل عمده در نامزدی مسابقه تا حد زیادی محروم آقای بایدن از یک فرصت به دندانه دار کردن موقت پیروزی است که می تواند توجه رسانه ها; جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر ترویج رهبری خود را در جهانی همه گیر.

دولت در ایرلند گفت: آن را به کنترل همه متعلق به بخش خصوصی امکانات مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها برای ایجاد یک واحد رایگان خدمات بهداشت ملی برای مقابله با شیوع کروناویروس تا زمانی که بحران در این کشور گذرانده بودند.

“می تواند وجود دارد هیچ جایی به صورت عمومی و خصوصی در مقابل وقتی که می آید به همه گیر” سیمون هریس ایرلندی وزیر بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در دوبلین در روز سه شنبه. او افزود که در این مرحله لازم بود “برای نفع مشترک همه مردم ما است.”

این حرکت خواهد بود یک تغییر چشمگیر برای ایرلند مخلوط دولتی و خصوصی در نظام سلامت که در حال حاضر شبیه یک هیبرید بین ایالات متحده برای سود نظام سلامت و مالیات-بودجه خدمات عمومی که هنجار در بسیاری از اروپا.

لئو Varadkar ایرلندی نخست وزیر گفت که این اندازه گیری را به 2000 تخت و نه آزمایشگاه و هزاران نفر از کارکنان به سیستم. خصوصی امکانات توافق کرده اند که به ارائه خدمات خود را در یک سازمان غیر انتفاعی اساس در طول مدت بیماری همه گیر.

این حرکت به یک پرداخت کننده دولت-کنترل سیستم مراقبت های بهداشتی و حتی به طور موقت می تواند سابقه در یک کشور که در آن وجود دارد در حال حاضر اجماع گسترده است که کاملا در مکان های مالیاتی-بودجه باید سیستم معرفی شده است.

منتقدان این سیستم موجود است که اجازه می دهد تا بسیاری از پزشکان ارشد در حقوق به درمان خصوصی بیماران در بودجه عمومی بیمارستان می گویند آن را تشویق می کند مردم را از بیمه خصوصی به طوری که آنها می توانید پرداخت های اضافی به جست و خیز لیست انتظار در سیستم.

کالیفرنیا کلرادو, کانکتیکات, مریلند, ماساچوست, مینه سوتا, Nevada, New York, رود آیلند, ورمونت و واشنگتن و منطقه کلمبیا را باز کرده اند و ثبت نام تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه به اجازه گذاشته و کارگران برای دریافت یارانه, بیمه سلامت, و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که گانینگ برای لغو این قانون است و با توجه به باز فدرال ارز به مشتریان جدید است.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط Michael Cooper, کارن Zraick آلن چشم بند اسب لارا کثافت یونس انگل برومویچ علامت Landler امیلی کوکران کتی رابرتسون اندرو هیگینز جانی دیاز, جرثقیل Bryson تیلور نیکلاس Bogel-Burroughs, Marc Santora, مگان Specia رافائل Minder آنا Schaverien اد o’loughlin, سفر گابریل Iliana Magra, جفری Gettleman, Zolan Kanno-Youngs, هیلی Willis, رابین اشتاین ناتالی Reneau درو اردن مت فیلیپس, Noam Scheiber, مایک اسحاق و Sheera فرنکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de