Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مسابقه برای واکسن هدف برای سال آینده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ردیابی جستجو برای واکسن.
  • چگونه این ویروس در مقایسه با 100 سال سابقه.
  • اقتصاد جهانی در برابر یک رکود شدید یک گزارش جدید می گوید.
  • کره جنوبی رول های هوشمند ردیابی برای مبارزه با عفونت های جدید.
  • در بروکلین بیمارستان یکی از آخرین با صدای بلند تشویق.
  • فناوری و دفاتر و هنگامی که پر از همینطور نوه ها از خانه می توانید انتظار سخت makeovers.
اعتبار…نارونگ Sangnak/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

ردیابی جستجو برای واکسن.

محققان در سراسر جهان در حال توسعه بیش از 125 واکسن در برابر coronavirus. واکسن به طور معمول نیاز به سالها تحقیق و آزمایش قبل از رسیدن به درمانگاه اما دانشمندان امیدوارند به تولید ایمن و موثر واکسن در سال آینده.

این بار زیر وضعیت آنهایی که رسیده اند محاکمه در انسان است.

وجود دارد سه مرحله قبل از واکسن تایید شده است برای استفاده از, اما برخی از پروژه ها را در ترکیب اولیه فاز آزمایشات برای سرعت بخشیدن به روند. برخی از coronavirus واکسن در حال حاضر در فاز I/II, محاکمه به عنوان مثال که در آن آنها در حال آزمایش برای اولین بار بر روی صدها نفر از مردم است.

علاوه بر این دولت آمریکا عملیات پیچ و تاب سرعت برنامه انتخاب شده است پنج واکسن پروژه به دریافت میلیاردها دلار در بودجه فدرال و پشتیبانی قبل از وجود اثبات این که این واکسن کار می کنند.

شروع به کار در ژانویه با رمزگشایی از SARS-CoV-2 ژنوم. اولین واکسن ایمنی آزمایشات در انسان آغاز شده در ماه مارس, اما راه پیش رو همچنان نامشخص است. برخی از آزمایش با شکست مواجه خواهد شد و دیگران ممکن است در نهایت بدون نتیجه روشن است. اما چند ممکن است موفق در تحریک سیستم ایمنی بدن برای تولید موثر آنتی بادی علیه ویروس.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,600,000 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

چگونه این ویروس در مقایسه با 100 سال سابقه.

اعتبار…دزیره ریوس برای نیویورک تایمز

نیویورک تایمز بررسی تعداد مرگ و میر در 25 شهرستانها و مناطق در سراسر جهان در طول مخرب ترین ماه از وقوع مقایسه این اعداد و ارقام با شهرها عادی سطح مرگ و میر و سپس مقایسه را افزایش می دهد با قتل عام ساخته شده توسط دیگر بلایای طبیعی در تاریخ است.

جمعیت شناسان که به مطالعه الگوهای ندای مرگ این انحراف “مرگ شوک” ناگهانی خوشه در تعداد مرگ و میر دیده نمی شود در هفته قبل و به احتمال زیاد دیده می شود پس از این رویداد است. آنها اغلب نسبت به بلایای طبیعی شدید آنفولانزا در فصل قحطی یا جنگ.

در میان یافته ها: دنور بود ماهانه مرگ و میر افزایش می دهد که بیش از شهر نیویورک در این دوره حدود هفت. 11, 2001. افزایش مرگ و میر در پاریس بود بیشتر از این افزایش مربوط به طوفان کاترینا در ماه اوت سال 2005. در مادرید که در آن بیش از 14,000 نفر از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس (در مقایسه با معمولی 3,000 که در آن زمان از سال) این افزایش بیشتر از یکی در شهر نیویورک در طول آنفولانزای همه گیر در سال 1918.

این ارقام منعکس کننده تنها مرگ و میر از طریق ممکن است. در بسیاری از شهرستانها در آمریکای لاتین و آسیا و آفریقا و شرق میانه وقوع است که هنوز هم بدتر.

“اوه خدای من” دکتر Anthony S. Fauci بالا متخصص بیماری های عفونی در ایالات متحده در روز سه شنبه گفت. “جایی که در آن است رفتن به پایان ؟ ما هنوز در آغاز آن است.”

اقتصاد جهانی در برابر یک رکود شدید یک گزارش جدید می گوید.

اعتبار…مائورو پیمنتل/Agence France-Presse — Getty Images

اقتصاد جهانی رو به شدید ترین رکود اقتصادی در یک قرن و می تواند تجربه یک توقف بازیابی با یک پتانسیل موج دوم ویروس و به عنوان کشورهای در آغوش حمایت از سیاست های سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه هشدار داد در یک گزارش جدید.

یک گریم چشم انداز اقتصادی منتشر شده توسط O. E. C. D. روز چهارشنبه به تصویر کشیده اقتصاد جهانی است که راه رفتن بر روی یک “tightrope” را به عنوان کشور به دنبال بازگشایی پس از سه ماه از مستندات. قابل توجه عدم قطعیت باقی مانده به عنوان چشم انداز و زمان واکسن ناشناخته باقی می ماند. کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که گسترش ویروس می تواند سرعت بخشیدن دوباره بعد از این سال.

“فوق العاده ای سیاست های مورد نیاز خواهد بود به راه رفتن tightrope نسبت به بازیابی گفت:” لورنس, Boone, the O. E. C. D. اقتصاددان ارشد.

The O. E. C. D. که شامل 37 از بزرگترین اقتصادهای جهان پیش بینی کرد که اقتصاد جهانی خواهد شد و قرارداد با 6 درصد در این سال اگر موج دوم ویروس است اجتناب شود. اگر موج دوم رخ می دهد, جهان, اقتصادی خروجی سقوط خواهد کرد 7.6 درصد قبل از بازگشت 2.8 درصد در سال 2021. دو سناریو به عنوان به همان اندازه محتمل است.

این گزارش کمی بیشتر شوم از دیگر های اخیر پیش بینی های بانک جهانی و صندوق بین المللی پول.

کره جنوبی رول های هوشمند ردیابی برای مبارزه با عفونت های جدید.

اعتبار…Bae Byung-Soo/اخبارآیا از طریق آسوشیتد پرس

کره جنوبی روز چهارشنبه آغاز شد نیاز به ورزشگاه کاباره ها کارائوکه کافه ها و سالن های کنسرت به ثبت نام کنندگان از طریق گوشی های هوشمند کدهای QR در این کشور تلاش ها برای مبارزه با موج جدیدی از کروناویروس عفونت های مرتبط با مکانهای تفریحی.

تا به حال چنین امکانات عمدتا خواسته های مشتریان خود را به نوشتن خود را با هویت و اطلاعات تماس در فهرست اسامی قبل از ورود. اما هنگامی که مقامات تلاش برای پیگیری کردن مشتریان پس از عفونت های جدید شروع برداشت تا ماه گذشته آنها دریافتند که بسیاری از اطلاعات جعلی بود.

تحت سیستم جدید کاباره ها و دیگر امکانات باید نصب QR اسکنر و مشتریان باید برای دانلود یک کد QR که حاوی اولیه خود اطلاعات شخصی. هر گونه کدهای QR که دولت جمع آوری می شود به طور خودکار نابود شده پس از چهار هفته است.

کره جنوبی پروژه فقط این تلاش ها در سراسر جهان برای مهار شایع مصرف کننده تکنولوژی برای پیگیری موارد جدید. اما نگرانی های حریم خصوصی را ساخته اند رویکرد آهسته به عقب در ایالات متحده و بریتانیا. و در چین دولت ویروس-نرم افزار ردیابی است باعث ترس است که آن را به طور تصادفی جمع آوری شهروندان به اطلاعات در نام بیماری پیشگیری است.

وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است قابل بحث های عمومی بیش از کره جنوبی جدید سیستم ردیابی هر چند که ممکن است به عنوان دولت رول آن را.

پس از ماه گذشته در کره جنوبی کاسته اجتماعی آن-محدودیت فاصله و گفت: این اعتماد به نفس بود در آن ویروس-مهار استراتژی است. اما آن را نیز از مردم خواست تا چوب به اقدامات پیشگیرانه و گفت: هدف آن است که به نگه داشتن روزانه caseload زیر 50 تا واکسن در دسترس است.

کره جنوبی روزانه caseload دارای نوسان بین 38 و 57 طی هفته گذشته و این کشور گزارش داد 50 موارد جدید در روز چهارشنبه.

در بروکلین بیمارستان یکی از آخرین با صدای بلند تشویق.

Video player loading
7 p. m. مراسم خارج بروکلین بیمارستان مرکز در فورت گرین که در آن جمعیت را جمع آوری کرده اند برای تشویق کارگران بیمارستان در طی این ویروس در بحران به پایان رسید (سه شنبه) در یک مهمانی خداحافظی. فیلم از کارا بیکر.

اوایل بهار امسال در بروکلین بیمارستان مرکز که I. C. U. بود سرشار Covid-19 بيمار در حال مرگ بودند به چپ و راست و یک سوم از پزشکان و پرستاران بودند بیمار تشویق بخش خواهد تحقق در خارج هر شب به 7 p. m. نزدیک بود و طرفداران در مرحله درب به امید نگاه اجمالی بت های خود را.

و هر شب که مردم در پیاده رو hooted لعنتی آهنگ ها و برگزار شد تا نشانه هایی است که گفت: چیزهایی مانند “بی حد و حصر قدردانی” خسته بیمارستان کارگران خواهد آمد در پایان شیفت, خیس, عشق, نوسان به موسیقی و موج مانند ملکه زیبایی.

در حال حاضر با شیوع بیماری در شهر نیویورک بسیار کاهش یافته و حضور در شبانه تشویق انداختن سازمان پرتاب یک مهمانی خداحافظی.

در روز دوشنبه به عنوان پرستار و پزشک و پرستار را در زمینه های bagpiper بازی “گریس شگفت انگیز.” یک پزشک به یک دسته گل و یک آغوش به یکی از منظم cheerleaders. D. J. بازی “آخرین رقص” و هر کس انجام داد.

“آن بوده است تا نشاط بخشی به مردم وقت خود را به اینجا می آیند و از ما حمایت” گفت: Alyeshan Quinones یک E. R. پرستار.

فناوری و دفاتر و هنگامی که پر از همینطور نوه ها از خانه می توانید انتظار سخت makeovers.

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

بیشتر جمعی میان وعده کوزه. بیشتر بغل کردن. احتمالا بیشتر غول فضاهای باز.

تکنولوژی غول های کمک تغییر شکل آمریکایی از بسته بندی ردیف تقسیم cubicles به روح مشترک فاصله است. این راحت واسوده amenity پر تنظیمات جدید را تشویق همکاری و جامعه — در حالی که کاهش کارکنان اشتیاق به ترک خانه.

اما همه گیر شده بیکران دفاتر مسئولیت.

در حال حاضر برخی از شرکت های فن آوری مسئول popularizing باز دفتر معتقدم که آنها باید یک تعهد و یک فرصت کسب و کار بزرگ — به پایونیر جدید طبیعی است.

Facebook برای یک شرط بندی به شدت در کنترل از راه دور کار می کنند. ماه گذشته و در همان روز به کارکنان گفته شد که کار از خانه می تواند تبدیل به دائم برای بسیاری از آنها این شرکت معرفی شده جدید از راه دور-ابزار کار خود را برای مشتریان سازمانی. آنها شامل محل اتاق ویدئو کنفرانس سرویس برای تیم نشست.

Salesforce که ابر نرم افزار برای کسب و کار در حال حاضر را قادر می سازد از راه دور کار ردی مختلف قلمرو آن را به عنوان تلاش برای کشف کردن چگونه به بازگشایی آن بیش از 160 دفاتر در سراسر جهان است.

“این رفتن به متفاوت” Salesforce را اجرایی Marc Benioff گفت. “آن خواهید بود بیشتر استریل. آن خواهید بود بیشتر مانند بیمارستان.”

گزارش شد کمک توسط چو سنگ-Hun, Jonathan Corum, شری فینک جاش Katz, آلیسون McCann, Alan Rappeport, Natasha خواننده Santerre صوت جین وو و کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>