Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: خرده فروشان آنلاین طرح کمپین برای نجات خدمات پستی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • خرده فروشان آنلاین از جمله آمازون می خواهید کنگره برای صرفه جویی در خدمات پستی.
  • حدود 1 در 5 کودکان در ایالات متحده نمی توانید به اندازه کافی به غذا خوردن تحقیقاتی یافت می شود.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus نیروی کار خود ادامه خواهد داد ،
  • خنک کننده مراکز هنگامی که یک واحه هنگامی که درجه حرارت افزایش یافت و در حال حاضر را حس خطر است.
  • پنتاگون حرکت به نوار نام نویسی توسط افرادی که تا به حال ویروس.
  • آریزونا می پرسد آن مدل سازی تیم برای توقف کار پس از نتایج آن حمایت تاخیر در بازگشایی.
  • مقامات می گویند 64 کودکان در, n. y. تا به حال یک بیماری مرموز که ممکن است مربوط به ویروس.
اعتبار…دزیره ریوس برای نیویورک تایمز

خرده فروشان آنلاین از جمله آمازون می خواهید کنگره برای صرفه جویی در خدمات پستی.

یک ائتلاف از خرده فروشان آنلاین حمایت آمازون قصد دارد برای شروع روز چهارشنبه هفت رقم تبلیغات حمله رعد اسا مخالف رئیس جمهور تهمت تقاضا است که تحت محاصره ایالات متحده خدمات پستی چرخ ضامن دار تا آن نرخ تحویل بسته برای جلوگیری از ورشکستگی در طول coronavirus بحران آن بالا لابی گفت.

این ائتلاف در نظر دارد به صرف بیش از $2 میلیون نفر در کمپین انتخاباتی در تلاش به شلاق تا جمهوری خواه مخالفت با آقای تهمت ایده فشار قانونگذاران برای حمایت به جای چند میلیارد دلاری نجات بسته پیشنهادی دموکرات ها است که کمک خواهد کرد که خدمات پستی زنده ماندن افت شدید در درآمد و ایمیل حجم ناشی از این بیماری همه گیر.

تبلیغات آغاز خواهد شد در حال اجرا در سراسر کشور پنج شنبه شب در “Hannity” یکی از آقای تهمت های مورد علاقه برنامه های فاکس نیوز و در راش Limbaugh را نشان می دهد رادیو در روز پنج شنبه. آنها اشاره نمی کند رئیس جمهور اما برچسب پیشنهاد خود را برای افزایش قیمت تحویل “یک بسته مالیاتی” در کسب و کارهای کوچک و آمریکایی ها که تکیه بر ایمیل برای داروهای تجویزی و کالاهای دیگر.

آمازون CVS و دیگران درگیر در مبارزات تکیه بر خدمات پستی برای تحویل میلیون بسته در سال است. کسب و کار خود را می تواند به طور قابل توجهی مختل اگر آژانس افزایش نرخ و یا ورشکست شده است.

بسیاری از شرکت ها شده اند بی سر و صدا لابی نمایندگان کنگره در این موضوع اما تبلیغات فشار را بیشتر آشکار در ایجاد موقعیت خود را در بالا-ریسک سیاسی در مبارزه با بیش از خدمات پستی منابع مالی و آینده آن است. دموکرات شده اند فشار شامل 25 میلیارد دلار در دور بعدی تسکین قانون برای سرپا نگه داشتن این سرویس است که گفت: از آن می تواند اجرا از پول نقد در ماه سپتامبر بدون تاسیسات از کنگره است.

اما آقای ترامپ گفت: برای ثبت نام هر بیماری همه گیر امداد بسته است که کمک می کند تا خدمات پستی مگر اینکه آن را چهار برابر آن نرخ تحویل بسته. نظرات خود را در خدمات پستی به نظر می رسد که عمدتا به شکل نفرت و بیزاری خود را نسبت به بنیانگذار آمازون جف بزوس که او نیز صاحب واشنگتن پست.

“همه از این شرکت ها می دانند که به منظور حفظ بازار رقابتی و حفظ عملیات بیشتر کارآمد و مقرون به صرفه U. S. P. S. دخالت کاملا ضروری است” گفت: John M. McHugh سابق ارتش و وزیر و رئیس ائتلاف. او به نام آقای تهمت پیشنهاد “خطرناک” به خصوص زمانی که آمریکایی ها منزوی در خانه به طور فزاینده ای متکی به خدمات تحویل و پستی رهبران در حال طرح ریزی خمیازه کشیدن کسری.

حدود 1 در 5 کودکان در ایالات متحده نمی توانید به اندازه کافی به غذا خوردن تحقیقاتی یافت می شود.

اعتبار…Saul مارتینز برای نیویورک تایمز

تحقیقات منتشر شده در روز چهارشنبه نشان می دهد که افزایش ناامنی غذایی مدرن بدون سابقه. نزدیک به یک پنجم از کودکان در حال گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن با توجه به نظرسنجی از مادران خود توسط موسسه بروکینگز. نرخ سه برابر بیشتر از در سال 2008 در بدترین رکود بزرگ, گزارش, Jason DeParle.

هنگامی که مواد غذایی اجرا می شود کوتاه پدر و مادر اغلب وعده های غذایی پرش به نگه داشتن بچه ها تغذیه می کند. اما یک بررسی از خانواده ها با کودکان 12 و زیر یافت می شود که 17.4 درصد کودکان خود را نمی شد به اندازه کافی غذا خوردن در مقایسه با 5.7 درصد در طول رکود اقتصادی ،

تغذیه ناکافی می تواند ترک فرزندان جوان با رشدی دائمی آسیب.

“این نگران کننده است” گفت: Lauren بائر یک بروکینگز همکار در مطالعات اقتصادی که نظارت بررسی شده است. “این خانواده ها پشت برش در اندازه بخش داشتن بچه ها وعده های غذایی پرش. اعداد بسیار بالاتر از من انتظار می رود.”

خانم بائر گفت: اختلال در مدرسه برنامه غذا ممکن است بخشی از این مشکل با برخی از خانواده ها قادر به رسیدن به سایت های توزیع و خواهر و برادر بزرگتر در صفحه اصلی رقابت برای مواد غذایی محدود.

این یافته ها می آیند به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان در تضاد هستند بیش از طرح های پیشنهادی برای جمع آوری مواد غذایی تمبر مزایای. دموکرات ها می خواهند برای افزایش مزایای 15 درصد برای مدت زمان از رکود اقتصادی با این استدلال که مشابه حرکت در سال 2009 کاهش گرسنگی در طول رکود اقتصادی ، کنگره تصویب شده است در کوتاه مدت افزایش حدود 60 درصد از caseload اما افزایش رنگی فقیرترین گیرندگان. با استناد به بزرگ گسترش از دیگر ایمنی-net برنامه های جمهوری خواهان می گویند که کافی است برای پاسخگویی به افزایش نیاز دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus نیروی کار خود ادامه خواهد داد ،

Video player loading
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید coronavirus نیروی کار ادامه خواهد داد با اعضای جدید در تناقض با اظهارات قبلی خود را که آن را باد پایین.اعتباریاعتباری…داگ میلز/نیویورک تایمز

رئیس جمهور تهمت تناقض نظرات خود را از روز سه شنبه گفت: کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواهد “در ادامه به طور نامحدود” هر چند شاید با کاربران مختلف.

او اعلام شده در توییتر یک روز پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس که رهبری این گروه به مدت دو ماه گفت: این امر احتمالا قرار دادن تا کار خود را در اطراف پایان ماه مه.

“ما چیزی را در فرم های مختلف” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: بعد از آن در روز سه شنبه در سفر به آریزونا.

اما در یک سری از صبح روز چهارشنبه توییتهایی رئیس جمهور به نظر می رسد به تناقض که در بیانیه ای تاکید کرد تمایل خود را برای بازگشایی اقتصاد با وجود ادامه داد: افزایش coronavirus موارد عمومی و هشدارهای بهداشتی که بیشتر تجارت را به معنای مرگ و میر بیشتر.

به دلیل نیروی کار را با موفقیت و به او نوشت و آن را “در ادامه به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره.”

آقای ترامپ با خبرنگاران صحبت می کرد در دفتر بیضی در بعد از ظهر چهارشنبه در مورد اینکه چرا او تغییر ذهن خود را.

“من فکر کردم ما می توانید باد آن را هر چه زودتر” او گفت:. “اما من تا به حال هیچ ایده چگونه محبوب این نیروی کار است که تا زمانی که در واقع دیروز زمانی که من شروع به صحبت کردن در مورد پیچ در پیچ آن را. من دریافت تماس از بسیار مورد احترام مردم گفت: “من فکر می کنم آن بهتر خواهد بود برای نگه داشتن آن رفتن. آن را انجام یک کار خوب است.'”

آقای ترامپ گفت: بعد از شنبه که دکتر Anthony S. Fauci, دولت فدرال را بالا عفونی-بیماری متخصص و دکتر دبورا L. Birx این coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده باقی خواهد ماند در نیروی کار فعلی خود را در نقش.

آقای ترامپ غالبا در واکنش به اخبار پوشش خود تصمیم گیری و گزارش روز سه شنبه که او ممکن است باد کردن نیروی کار به خود جلب کرد انتقاد شدید.

وجود داشته است سیگنال در روزهای اخیر از نیروی کار قریب الوقوع: پانل را برآورده نمی کنند در روز شنبه آن را به عنوان به طور معمول می کند و لغو یک دیدار در روز دوشنبه. و رئیس جمهور را متوقف کرده است ارتباط خود را اخبار جلسات به نیروی کار را در جلسات و دیگر آرایه ها به طور معمول وظیفه نیروهای اطراف او در ظاهر.

این نیروی کار است که اغلب به عنوان یک خدمت عمومی بررسی آقای تهمت سوال یا غلط, اظهارات, هشدار در مورد وعده های سریع واکسن و یا اثر هیدروکسی کلروکین.

خنک کننده مراکز هنگامی که یک واحه هنگامی که درجه حرارت افزایش یافت و در حال حاضر را حس خطر است.

اعتبار…Ozier محمد/نیویورک تایمز

درجه حرارت در ققنوس انتظار می رود به آمار 105 این هفته است. ساکرامنتو در حال حاضر شکسته گرما پرونده به تازگی به عنوان گالوستون Tex., سالت لیک سیتی و فورت مایرز, Fla.

اما معمول استراتژی است که شهرستانها تکیه بر حفاظت از آسیب پذیرترین از گرما — تشویق مردم به جمع آوری و سرد کردن در ساختمان های عمومی مانند کتابخانه ها یا مراکز تفریحی — کار نمی کند در دوره ای از coronavirus و اجتماعی فاصله. بنابراین شهرستانها در سراسر کشور در حال عجله برای تست ایده های دیگر.

نه تنها دارای Covid-19 بحران ساخته شده جمع آوری خطرناک بهداشت عمومی و مدیریت اضطراری مقامات اشاره می کنند اما در بالا از آن مردم بسیار بیشتر در معرض گرما بیماری های مرتبط با — افراد مسن و یا بیمار — همچنین تمایل دارند بیشتر در معرض این ویروس. سال گذشته دوم داغترین ثبت و تغییر آب و هوا است تشدید موج گرما در سراسر جهان است.

پنتاگون حرکت به نوار نام نویسی توسط افرادی که تا به حال ویروس.

کسانی که مایل به پیوستن به ارتش آمریکا اما چه کسی باید در بیمارستان بستری شده است با رمان coronavirus خواهد بود به طور موقت منع از پیوستن به نیروهای مسلح با توجه به بخشنامه صادر شده در این هفته توسط پنتاگون و مقامات روز سه شنبه گفتند.

وزارت دفاع گفته مقامات اندازه گیری شد “موقت هدایت” است که آن را به احتمال زیاد خواهد بود به روز رسانی به عنوان مقامات نظامی کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری و خود را در دراز مدت خطر ابتلا به کسی که پیوستن به ارتش. مثل بقیه کشور وزارت دفاع در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای مدیریت بهتر و حفاظت از کشور را 1.2 میلیون سربازان وظیفه فعال از هر دو این بیماری و عوارض آن است.

وزارت دفاع افغانستان روز چهارشنبه شب که استخدام کرده coronavirus و محروم در حال حاضر از ورود نظامی احتمالا خواهد بود با توجه به بازگشت تاریخ به عقب می آیند و برای در نظر گرفتن.

خدمات مسلح در حال حاضر یک سیستم برای اعطای پوشی برای نام نویسی برای استخدام که ممکن است در غیر این صورت مجاز به نام نویسی برای انواع پزشکی و دلایل دیگر.

از صبح روز چهارشنبه وجود داشته است فقط بیش از 7000 coronavirus موارد در میان پرسنل نظامی و پیمانکاران و وزارت دفاع کرد.

آریزونا می پرسد آن مدل سازی تیم برای توقف کار پس از نتایج آن حمایت تاخیر در بازگشایی.

اعتبار…مسیحی پترسن/گتی ایماژ

آریزونا خواسته است یک تیم از اساتید دانشگاه تولید یکی از دولتی ترین قوی, عمومی, مدل سازی ارزیابی ویروس به توقف کار خود, نقشه کشی انتقاد در مورد اینکه آیا این حرکت با انگیزه های سیاسی است.

این درخواست توسط Arizona Department of Health Services فرستاده شد روز دوشنبه به مدل سازی تیم از دانشگاه ایالتی آریزونا و دانشگاه آریزونا در مدت کوتاهی پس از رژیم صهیونیستی است. mlb یک جمهوری خواه اعلام کرد قصد دارد برای استراحت و برخی اجتماعی فاصله گرفته است.

یافته های قبلی با مدل سازی تیم روشن ساخته است که تنها وضعیت که در آن ویروس موارد در دولت نه به شدت افزایش است و انتظار تا پایان مارس به بازگشایی آریزونا اقتصاد است. فرماندار گفته است که اگر کسب و کار به دنبال پروتکل های ایمنی و اجتماعی فاصله, زیبایی و آرایشگری می تواند بازگشایی در روز جمعه و رستوران ها و کافی شاپ ها می توانید انجام دهید تا در روز دوشنبه.

“این گیج کننده است که آنها را بخواهید این کارشناسان به توقف کار خود را زمانی که آنها در حال تولید نتایج مغایر با تصمیمات اتخاذ شده توسط قوه مجریه گفت:” خواهد فروتن سابق دولت خدمات بهداشتی و مدیر که در حال حاضر مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن.

پاتریک Ptak سخنگوی آقای Ducey گفت: در بیانیه ای که مقامات آریزونا یافت مدلسازی گروه کار کمتر مفید برای تاثیرگذاری بر سیاست در طول این بیماری همه گیر از مدل توسعه یافته توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال است که در دسترس عموم نیست.

“ما قادر به دیدن آن مدل دقیق هستند — که مطابقت با حقایق واقعی و مفید — و که هستند نیست” آقای Ptak گفت. او اضافه کرد که دکتر کارا مسیح, دولت بهداشت و درمان, خدمات, مدیر تصمیم به درخواست مدل سازی تیم به حالت تعلیق در کار خود را.

این تیم متشکل از حدود دو دوجین اساتید بود که توسط دولت پرداخت می شود. تیم Lant ریاضی اپیدمیولوژی در ایالتی آریزونا و عضو تیم گفت: آن را ادامه خواهد داد به انجام آن کار مدل سازی به صورت روزانه با استفاده از در دسترس عموم داده است.

مقامات می گویند 64 کودکان در, n. y. تا به حال یک بیماری مرموز که ممکن است مربوط به ویروس.

اعتبار…کوین هاگن برای نیویورک تایمز

شصت و چهار کودک در ایالت نیویورک بستری شده اند با یک بیماری مرموز است که پزشکان هنوز به طور کامل درک کنند اما ممکن است مربوط به Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس مقامات روز سه شنبه گفتند.

در مشاوره به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مقامات بهداشتی دولت گفت که بسیاری از کودکان که معتقد بودند که چه شده است و دارای برچسب “کودکان multisystem التهابی سندرم” تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و یا آنتی بادی به آن است.

جدید چوب خط حساب کردن از مقامات وزارت امور خارجه آمد و دو روز پس از شهر نیویورک مقامات بهداشت گفت که 15 کودک در این شهرستان بستری شده بود با این سندرم که بسیاری از آنها تا به حال شده است با این ویروس آلوده.

علائم رمز و راز بیماری مقامات بهداشتی دولت اشاره کرد, با هم همپوشانی دارند با کسانی که در ارتباط با سندرم شوک سمی و بیماری کاوازاکی یک بیماری نادر در کودکان است که شامل التهاب رگ های خونی از جمله عروق کرونر. تب و درد شکم و علائم راش نیز ممکن است در حال حاضر مقامات نوشت.

پس از همه گیر آغاز شد, آلوده ترین کودکان را توسعه داده اند نه جدی نارسایی تنفسی از نوع است که مبتلا بزرگسالان است. اما در هفته های اخیر غیر معمول جدید سندرم بریدن در میان کودکان در داخل و اطراف شهر نیویورک و جاهای دیگر در ایالات متحده نشانه آن است که کودکان ممکن است در معرض خطر بیشتری از این ویروس نسبت به پیش بینی.

تعدادی از کودکان در ایالات متحده نشان دادن نشانه هایی از سندرم که برای اولین بار شناسایی شده در ماه گذشته در اروپا و کوچک باقی می ماند. هیچ حادثه جان باخته اند و بسیاری از آنها پاسخ خوبی به درمان است.

اولین ویروس مربوط به مرگ گزارش شده است در یک مهاجرت فدرال بازداشتگاه.

اعتبار…بینگ Guan/ایسنا

یک زن 57 ساله از ال سالوادور درگذشت Covid-19 در مهاجرت فدرال بازداشت در روز چهارشنبه با توجه به خانواده و حقوقی طرفداران او اولین بازداشت مهاجر شناخته شده اند که تسلیم به شیوع است که گسترش در مهاجرت فدرال بازداشتگاه.

مرد کارلوس ارنستو Escobar Mejía دستگیر و زندانی شده بود در Otay مسا بازداشتگاه در نزدیکی سن دیگو. این مرکز که توسط اداره خصوصی زندان شرکت CoreCivic دارای بیشترین شیوع در هر مرکز بازداشت مهاجرت در کشور با حداقل 132 زندانیان مبتلا به کوروناویروس.

یک قاضی فدرال حکم داد این ماه در یک مورد آورده شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که تسهیلات باید از آزادی ده ها تن از بازداشت شدگان بودند که در نظر گرفته می شود در خطر ابتلا به ویروس. دو نگهبان نیز شکایت تسهیلات آن را متهم به شرایط نا امن کار در طول همه گیر و ادعا می کنند که آن اپراتورها باید همیشه ارائه کارکنان با ماسک یا کافی منابع بهداشت.

اداره مهاجرت و گمرک تایید کرده است که حداقل 705 نفر زندانی در آن زندان باید قرارداد این ویروس در حدود نیمی از کسانی که تست شده اند. آژانس منتشر کرده است صدها نفر از پزشکی آسیب پذیر بازداشت شدگان پس از مواجهه با یک سری از پرونده های حقوقی مرتبط با این بیماری همه گیر اما در مورد 29,000 بازداشت باقی می ماند.

آقای Escobar شده بود یک مهاجر مستند نشده در ایالات متحده حدود 40 سال زمانی که او دستگیر شد در این سال در یک ترافیک متوقف شود. او به دنبال ناموفق منتشر خواهد شد از Otay مسا اخیرا در اواسط ماه آوریل زیرا پیش از او موجود مسائل بهداشتی — او دیابتی و تا به حال مورد نیاز چندین عمل جراحی بر روی پای خود را.

او در بیمارستان بستری شد در اواخر ماه مارس به دلیل عوارض در ارتباط با ویروس.

آلمان دوباره در حال ظهور از مستند ارائه یک مدل برای آمریکا و دیگران است.

اعتبار…امیل Ducke برای نیویورک تایمز

آلمان یک رهبر در غرب در نظر گرفتن همه گیر و سپس یک رهبر در کالیبره مجدد از زندگی عمومی است. در چهارشنبه آنگلا مرکل تا به حال امیدوار پیام برای ملت: آزمایش مشغول به کار بود.

عفونت شماره خانم مرکل اعلام کرده بودند نه تنها با ثبات اما کمتر از کسانی که گزارش دو هفته پیش. “ما رسیده اند هدف از کند کردن روند گسترش ویروس محافظت از ما سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق,” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

آلمان او گفت: در حال حاضر در یک موقعیت برای بازگشایی ترین جنبه های اقتصاد و جامعه است. “ما می توانیم کمی جسارت” خانم مرکل گفت.

آن را خبر خوبی نه تنها در آلمان بلکه برای کشورهای مشتاق برای نشانه آن است که زندگی را می توانید در ادامه با این ویروس. آلمان پیشرفت نشان داده است که ترکیبی از محتاط علم به رهبری سیاسی و رهبری یک رژیم گسترده آزمایش ردیابی و اجتماعی فاصله می تواند اجازه می دهد کشورها برای مدیریت کنترل بازگشایی.

اما آن را نیز یک استارک یادآوری تفاوت در دیگر کشورهای غربی از جمله ایالات متحده آمریکا و برخی از کشورها تلاش کرده اند بازگشایی اما موارد و مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است.

نزدیک به 5000 زندانیان و حداقل 2000 کارکنان آزمایش مثبت فدرال مطالعه می گوید.

زندان و زندان در میان چالش برانگیز ترین مکان برای کنترل شیوع. شبیه به کشتی های کروز و خانه های سالمندان بازداشتگاه را شلوغ و فضاهای زندگی مشترک مناطق ناهار خوری و همچنین جمعی از حمام و سرویس بهداشتی و کمبود فضا برای منزوی آلوده بازداشت شدگان که فاصله فیزیکی شیوه های دشوار برای رسیدن به.

روز شنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد مطالعه از گسترش ویروس در زندانها و مراکز بازداشت در ایالات متحده هر دو خصوصی و عمومی. اگر چه آن را تکمیل آمار و ارقام برای حدود 2.1 میلیون نفر زندانی در سراسر کشور این مطالعه نشان داد که نزدیک به 5000 زندانی تا به حال قرارداد این ویروس همراه با بیش از 2000 نفر از کارکنان و در نتیجه 103 تعداد مرگ و میر.

“این تجزیه و تحلیل را فراهم می کند این اسناد برای اولین بار از تعداد گزارش آزمایشگاه تایید موارد Covid-19 در تادیبی و بازداشتگاه در ایالات متحده” در این گزارش است.

در میان یافته های این گزارش متوجه شد که کمی بیش از نیمی از آسیب دیده امکانات تا به حال حداقل یک مورد در میان کارکنان و زندانیان. اعضای هیات حرکت منظم بین امکانات و خارج از جوامع است که می تواند عوامل مهم در معرفی این ویروس به زندانها آن را گفت.

C. D. C. هشدار داد که اطلاعات آن ناقص بود; از این رو قادر به تعیین درصد آلوده زندانیان و کارکنان در سراسر کشور است. آن اطلاعات دریافت شده از ادارات بهداشت از 37 متحده و ایالات متحده در حوزه های قضایی; 32 از آنها گزارش حداقل یک آزمایشگاه مورد تایید شده در میان 420 امکانات. وجود دارد حدود 5000 بازداشتگاه ها و زندان ها در کشور اعم از دولتی و خصوصی.

چه خواهد شد این هفته مشاغل اطلاعات نشان می دهد ؟

دولت آمار و ارقام با توجه سهشنبه بدون شک نشان می دهد که از دست دادن شغل در ماه آوریل شد بدترین تا کنون. اما آنها می تواند ارائه نکات کلیدی در مورد بازیابی.

اقتصاددانان بررسی MarketWatch انتظار وزارت کار گزارش نشان می دهد که ایالات متحده payman کاهش 22 میلیون شغل در ماه گذشته — یک دهه ارزش دستاوردهای محو در هفته. این پردازش حقوق و دستمزد شرکت ADP گفت: بخش خصوصی از دست داده و بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل با کاهش گسترش در سراسر هر بخش و اندازه کارفرما.

این جای تعجب نیست که کارفرمایان را کاهش میلیون ها شغل; آمار هفتگی در براده برای مزایای بیکاری منتشر شده در هر پنجشنبه باید دنبال تخریب است. اما ماهانه شماره دلیل در روز جمعه در حال جامع تر از هفتگی آنهایی که مسلما درک آسیب.

این گزارش روز جمعه نیز می تواند کمک به پاسخ به یک سوال است که می تواند به نهایی بازیابی: چقدر فاصله است آسیب گسترش یابد ؟

اگر ضرر و زیان متمرکز در بخش های که به طور مستقیم تحت تاثیر این ویروس مانند خرده فروشی و خدمات بودند که آمار اقامت در خانه, سفارشات, است که می تواند خبر خوشی برای بازیابی دلیل آن را نشان می دهد آسیب شده است موجود است. اما اگر آن را گسترش صنایع مانند امور مالی و خدمات حرفه ای است که می تواند نشان می دهد یک آبشار اثر جریان است با گذاشته شدن کارگران کشیدن در هزینه منجر به از دست درآمد و هنوز هم بیشتر اخراج. آن را می تواند بسیار طولانی برای صعود از این نوع از سوراخ.

رکود دارای اشتراک از طریق جهان. اتحادیه اروپا اقتصاد تنظیم شده است به کوچک شدن با 7.4 درصد در این سال سرمایه گذاری شده است انتظار می رود به سقوط و نرخ بیکاری و بدهی و کسری خواهد بالون پس از همه گیر کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت:.

برای قرار دادن این اعداد و ارقام در چشم انداز اتحادیه اروپا اقتصاد پیش بینی شده برای رشد 1.2 درصد در این سال است. در آن بدترین رکود اقتصادی در طول بحران مالی در سال 2009 رشد اقتصادی 4.5 درصد است.

یک شرکت راه اندازی دو G. O. P. فعالان گفت: آنها می تواند عرضه پزشکی دنده. مشتریان هنوز در انتظار.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

یک شرکت ایجاد شش هفته پیش توسط یک جفت از حزب جمهوری خواه و فعالان جمع آوری صدها میلیون دلار در پرداخت از دولت های ایالتی و محلی از جان گذشته برای coronavirus لوازم. که شرکت در حال حاضر رو به یک فدرال تحقیقات جنایی و افزایش کر شکایت از مشتریان که می گویند سفارشات خود را هرگز وارد شده است.

شرکت شعله آبی پزشکی تا به حال افتخار است که آن را می تواند به سرعت به دست آوردن آرزو تست کیت N95 ماسک و سایر وسایل حفاظت فردی از طریق یک دولت چین متعلق به شرکت است که با آن ملحق شده بودند با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

این شرکت آغاز شده توسط دو حزب جمهوری خواه مشاوران سیاسی مایک Gula و جان توماس که تا به حال تجربه کمی در پزشکی عرضه میشه. آقای Gula است و سرمایه شرکت پرداخت شده است بیش از $36 میلیون از سال 2008 توسط طیف وسیعی از بالا سیاستمداران جمهوری خواه و کمیته های سیاسی. آقای توماس به عنوان یک به طور کلی مشاور به تعدادی از مبارزات.

آقای توماس به حال تأکید کرد در مصاحبه ای در ماه مارس است که ارتباط او و آقای Gula ساخته شده از طریق سیاسی خود را با کمک آنها برای پیدا کردن تامین کنندگان و اتصال به مشتریان مانند بزرگ سیستم های پزشکی و سازمان های اجرای قانون در سراسر جهان است.

سفارشات در آمد از دولت های ایالتی و محلی ادارات پلیس و فرودگاه در کالیفرنیا و فلوریدا و مریلند است. اما همه چیز رفته اند و نه به عنوان برنامه ریزی شده.

کالیفرنیا به سرعت چیتی بازگشت میلیارد و 457 میلیون پرداخت 100 میلیون ماسک به عنوان اولین گزارش CalMatters. دولت های دیگر و سازمان های محلی که پرداخت شعله آبی گفت که لوازم هرگز, وارد, یا, که دستور داشتند فقط تا حدی پر شده است.

وزارت دادگستری است که به دنبال تحقیقات جنایی را به این شرکت با توجه به افراد آشنا با این تحقیقات که برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست. برخی از مشتریان این شرکت هستند درخواست بازپرداخت و یا تهدید خود را تحقیقات.

چین و ایالات متحده در برخورد بیش از اتهامات ارتباط ووهان آزمایشگاه به ویروس.

Video player loading
وزیر امور خارجه مایک Pompeo که قبلا مورد حمایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای اثبات نشده که coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین گفت: آمریکا مطمئن نیست که این درست بود.اعتباریاعتباری…استخر عکس اندرو بیلبائو

سخنگوی چین وزارت امور خارجه روز چهارشنبه تحویل داغدار انتقاد از وزیر امور خارجه مایک Pompeo بر ادعای بیش از آخر هفته که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه.

این سخنگوی Hua Chunying اشاره به تازگی به بیرون درز یادداشت برای نامزدهای جمهوری خواه که خواست حمله به چین و آزمایشگاه به عنوان یک کمپین موضوع است. او گفت: این یادداشت به حال بی اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اتهامات.

“این درام از سرزنش-تغییر در ایالات متحده در حال حاضر شده است به شدت خراب, ادامه, درام, بی معنی است,” او گفت:. “توصیه من به کسانی که مردم در ایالات متحده کاملا به تبدیل شدن به شیفته خود عمل می کنند.”

در واشنگتن آقای Pompeo عصبانی شد هنگامی که فشرده با خبرنگاران در اظهارات خود در مورد “عظیم” و “قابل توجه” شواهدی وجود دارد که اشاره به یک حادثه آزمایشگاهی در ووهان به عنوان منبع از شیوع بیماری است.

او گفت: وجود دارد “سطوح مختلف از یقین” ارزیابی توسط افراد مختلف و یا سازمانهای اما مقامات غربی از به اصطلاح “پنج چشم” هوش داد می گویند که این سازمان در حال coalescing در اطراف این ایده که شیوع آغاز شد که در یک آزمایشگاه بود و بعید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: بسته بندی گوشت می آمد گیاهان را بازگشایی به زودی با وجود شیوع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: کمبود گوشت در فروشگاه های مواد غذایی و فست فود زنجیره ای خواهد بود در کوتاه مدت با وجود شیوع بیماری که بسته بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور و بیمار هزاران نفر از کارگران است.

در دفتر بیضی دیدار با رئیس جمهور تهمت و رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز از حادثه جمهوری, کشاورزی, وزیر سانی Perdue گفت: کمبود گوشت باید ظرف 10 روز به عنوان گیاهان آمد آنلاین.

“من فکر می کنم ما تبدیل گوشه,” او گفت:. “من می خواهم می گویند احتمالا یک هفته تا 10 روز ما خواهید بود به بالا.”

در این شرایط شلوغ در امریکا بزرگترین بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باید آنها را تبدیل به نقاط داغ و منجر به مرگ ده ها تن از کارگران است.

کارخانه ها در سراسر غرب میانه شده اند به طور موقت توقیف برش پایین در کشور تامین گوشت چرخ کرده گوشت خوک نسل و مرغ. صدها نفر از وندی رستوران اجرا از همبرگر در حالی که Costco و Kroger را محدود به تعدادی از گوشت موارد مشتریان می توانید خرید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با صدور یک فرمان اجرایی در هفته گذشته به فشار بیشتری را بر روی بسته بندی گوشت می آمد امکانات برای باز باقی می ماند و کمک به آنها در کاهش مسئولیت خود را در دعاوی کارگر.

وقتی پرسیده شد که در مورد کمبود در وندی آقای ترامپ گفت که او در تماس با رئیس شرکت و که او با اعتماد به نفس مشکل خواهد برود.

خانم رینولدز گفت: تنها یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در آیووا بسته شد: یک تایسون گوشت خوک پردازش تسهیلات در واترلو که حساب برای نزدیک به 4 درصد از این کشور گوشت خوک ظرفیت پردازش. بیش از 400 گیاه 2800 کارمند در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus و چند فوت کرده اند.

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان جدید نصب شده ویژگی های ایمنی از جمله موانع بین کارگران و الزامات جدید برای دنده محافظ. اما بسیاری از کارگران ماندن آنها هنوز هم عصبی به بازگشت به امکاناتی که تا به حال تبدیل شدن به باغ از عفونت است.

روز چهارشنبه خانم رینولدز قول داد برای دریافت امکانات بالا و در حال اجرا برای کمک به اطمینان از عرضه مواد غذایی.

هنگامی که ما می توانید شروع به مراقبت از کودک ،

در اینجا برخی از نکات را در نظر بگیرید قبل از اینکه شما یک پرستار بچه.

گزارش شد کمک توسط نی Abelson کتی بنر, کاترین Bennhold آلن چشم بند اسب, کیت Bradsher یونس انگل برومویچ بن Casselman, Niraj Chokshi, Helene کولر, Michael Cooper, مایکل کراولی الیزابت Dias, کیتلین Dickerson, ملیسا ادی نیکلاس Fandos کریستینا Goldbaum مگی Haberman اندرو جاکوبز, Zolan Kanno-Youngs, جودی Kantor جاش Katz, Jillian Kramer, آدم Liptak دنیس لو نیل MacFarquhar, Apoorva Mandavilli سارا Mervosh اندی, نیومن, Michael Powell, Simon رومرو David E. سانگر, مارگوت سانگر-Katz, مارک Santora اد Shanahan آنا سوانسون, کنت, P. Vogel, دیوید Waldstein نوح Weiland ادوارد وانگ و کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de