Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: موارد جدید در حال افزایش در ایالات متحده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • متحده صورت چالش های مختلف در کنترل گسترش ویروس.
 • ژاپن در آغوش ماسک صورت ممکن است راز آن ویروس-مبارزه با موفقیت.
 • برزیل حذف coronavirus اطلاعات از وزارت بهداشت سایت.
 • جمعیت عظیمی به نوبه خود در سراسر جهان در اعتراض به نژادپرستی و کارشناسان ترس coronavirus سنبله.
 • برخی از نقاط ایالات متحده صورت مالی خراب کردن اما چند عفونت.
 • در نیویورک یک آه بزرگ امداد’ به عنوان روزانه تلفات سقوط به 35.
 • اقتصاد نمی تواند به راحتی شفا. انکار این واقعیت است که نمی خواهد کمک به رفع آن است.

متحده صورت چالش های مختلف در کنترل گسترش ویروس.

اعتبار…کریستوفر Capozziello برای نیویورک تایمز

با متحده شروع به اجازه درجات مختلف اقتصادی بازگشایی بزرگ تظاهرات علیه خشونت پلیس برگزار شد در ده ها تن از شهرستانها و آب و هوای گرمتر دعوت از مردم در خارج از پیش بینی ردیابی Covid-19 همه گیر در ایالات متحده در حال نزدیک شدن به یک برهه مشکل.

در حالی که تصویری از این کشور به طور کلی بهبود یافته است به طور قابل توجهی در هفته های اخیر اپیدیولوژی هشدار داده اند که کشورهای مختلف هستند به احتمال زیاد به تجربه بسیار چالش های مختلف در حال حاضر در اندازه گیری و کنترل این ویروس را گسترش.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز بیش از یک سوم از کشورهای در حال هنوز هم از دیدن عفونت های جدید در حال افزایش است. اما به عنوان بسیاری از آنها جلوتر حرکت با بازگشایی برنامه و نتایج خود را ممکن است بستگی به عواملی مانند چگونه استرس خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است و تا چه حد آنها در امتداد منحنی.

در برخی از نسبتا زیادی متحده مانند کارولینای شمالی و آریزونا افزایش آزمایش نشان می دهد که عفونت ها هنوز هم بالا رفتن سرعت و ممکن است در سنبله بیشتر به عنوان بیشتر مردم سرمایه گذاری.

در گروه دیگری هستند کشورهای که زمانی متوسط کاهش در موارد جدید, اما که در آن تعداد مطلق از مردم در حال حاضر آلوده همچنان اصلی ترین منبع نگرانی است. حتی به عنوان متحده مانند مریلند یا کانکتیکات دیده می شود کوچک کاهش عفونت های جدید هر دو هنوز هم نگران کننده بالا تعداد سرانه که مشمول مالیات سیستم مراقبت های بهداشتی برای هفته ها.

ترس برای کشورهای در دسته دوم است که با تعداد زیادی از مردم در حال حاضر آلوده کاهش های اخیر می تواند به سرعت پاک شده و از طریق افزایش تماس های اجتماعی در ماه های آینده تهدید سلامت سیستم مراقبت از نو.

ژاپن در آغوش ماسک صورت ممکن است راز آن ویروس-مبارزه با موفقیت.

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

زمانی که coronavirus وارد در ژاپن مردم آنچه را که آنها به طور معمول انجام دهید: آنها را در ماسک.

پوشش صورت چیزی جدید وجود دارد. در طول آنفولانزا و تب یونجه فصل قطار شلوغ با مسافران نیمه پنهان در پشت, سفید, فولاد ماسک. کارکنان با سرماخوردگی نگران ننگ از دست رفته کار پرتاب یک در و سرباز به دفتر.

ژاپن گزارش شده بیش از 17,000 عفونت و فقط بیش از 900 مرگ و میر در حالی که ایالات متحده آمریکا با جمعیت حدود دو و نیم بار به عنوان بزرگ را در صدر 1.9 میلیون نفر است و نزدیک شدن به 110,000 مرگ و میر.

“ژاپن و من فکر می کنم بسیاری از مردم موافق نوع از همه چیز اشتباه با فقیر اجتماعی فاصله کارائوکه میله هنوز باز و عمومی حمل و نقل بسته بندی شده در نزدیکی منطقه که در آن بدترین شیوع بیماری اتفاق می افتد,” Jeremy Howard, یک محقق در دانشگاه سان فرانسیسکو است که مورد مطالعه با استفاده از ماسک گفت: این کشور پاسخ اولیه. “اما یک چیز است که ژاپن از سمت راست انجام شد ماسک.”

در طول همه گیر دانشمندان ارتباط بین سطوح بالای ماسک-پوشیدن — آیا به عنوان یک ماده از فرهنگ یا سیاست و موفقیت در حاوی ویروس است.

“من فکر می کنم قطعا وجود دارد شواهد بیرون آمدن از Covid که ژاپن و همچنین کشورهای دیگر که عمل ماسک-پوشیدن, تمایل به انجام بهتر در مسطح منحنی” گفت: Akiko Iwasaki استاد immunobiology در دانشگاه ییل.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,600,000 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

برزیل حذف coronavirus اطلاعات از وزارت بهداشت سایت.

اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

دولت برزیل روز جمعه برداشته جامع شماره در coronavirus موارد و مرگ و میر ناشی از وزارت بهداشت, وب سایت ادعا بدون ارائه مدارک و شواهد است که مقامات دولتی بوده است گزارش های متورم ارقام به امن تر بودجه فدرال.

کارلوس جادوگر یک تاجر به تازگی منصوب شده توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro به بالا کار در این وزارتخانه گفت: O Globo روزنامه در روز جمعه که دولت مظنون مقامات دولتی شده اند از جمله مرگ و میر ناشی از علل دیگر در coronavirus برگه آنها گزارش را به دولت فدرال است.

“مقامات محلی رانده شده صرفا توسط یک تمایل به دریافت کمک های مالی بیشتر برای شهرستانها خود را برچسب و هر کس به عنوان Covid,” جادوگر گفت. “ما در حال بررسی این مرگ و میر.”

اتهام خشم کارشناسان بهداشت عمومی. چند اشاره کرد که برزیل پیچیده سلامت سیستم نظارت و دارد که یک اجماع گسترده در میان اپیدیولوژی که عدم تست در سراسر جهان منجر به یک ناخالص undercount از مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. و تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز یافت که coronavirus مرگ و میر در پنج شهرستانها برزیل به نظر می رسد بسیار underreported.

آقای Bolsonaro آمده است تحت پژمرده نقد در خانه و خارج از کشور برای cavalier دست زدن به این بیماری همه گیر. او دستکاری قرنطینه دستورالعمل های صادر شده در دولت سطح تماس آنها را خراب برای رشد اقتصادی است. روز جمعه او را تهدید به جلو و برزیل از سازمان بهداشت جهانی است که کشور خواست با افزایش شیوع بیماری به اتخاذ اجتماعی فاصله دستورالعمل.

همانطور که از شنبه, برزیل به حال بیش از 650,000 تایید موارد دوم تنها به ایالات متحده و بیش از 35 ، 000 مرگ و میر. در روزهای اخیر برزیل که رهبری جهان را در تعداد مرگ و میر گزارش شده در هر روز.

شورای ملی سلامت دبیران که نشان دهنده شهری مقامات بهداشتی به نام آقای جادوگر اتهام ظالمانه است.

“این ارعاب حساس, غیر انسانی و غیر اخلاقی اقدام به پاک کردن افرادی که فوت کرده اند از Covid-19 خواهد شکست” شورای گفت. “ما نمی مزدوران از مرگ است.”

به عنوان کشور caseload منفجر شد در هفته های اخیر آقای Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت و به جای او با یک دکتر که به طول انجامید کمتر از یک ماه ،

از اواسط ماه مه وزارت بهداشت منجر شده است توسط یک فعال وظیفه عمومی با هیچ پزشکی تجربه و افسران نظامی که پا به چندین شغل به عنوان شغل مقامات بهداشت استعفا داد.

جهانی خلاصه

جمعیت عظیمی به نوبه خود در سراسر جهان در اعتراض به نژادپرستی و کارشناسان ترس coronavirus سنبله.

اعتبار…گلن شکار/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

از لندن به سیدنی جمعیت از مردم در سراسر جهان به مبارزه طلبیده بهداشت عمومی هشدار و معلوم شد در همبستگی با ایالات متحده معترضان خواستار اجرای عدالت در مرگ یک آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید, کشته در سیاست بازداشت در مینیاپولیس. کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که تظاهرات می تواند سرعت بخشیدن به گسترش coronavirus به ویژه در میان مردم با پوشیدن ماسک.

در استرالیا جمعیت عظیمی معلوم در سیدنی و ملبورن و بسیاری از جوامع دیگر در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و بومی مرگ و میر در بازداشت پلیس.

وزیر بهداشت در بریتانیا خواست ساکنان به جمع آوری برای تظاهرات در لندن و منچستر و بیرمنگام. اما جمعیت زیادی به نظر می رسد — با وجود آب و هوای سرد و باران و هشدارهای پلیس که تجمع جرم را نقض این قانون که تنها شش نفر از خانواده ها جمع آوری می تواند در این بیماری همه گیر.

پلیس ایرلند شمالی در روز شنبه اعلام کرد که سازمان دهندگان “Black Lives Matter” تظاهرات در بلفاست و دری خواهد بود به گزارش دادستان عمومی خدمات برای شکستن coronavirus محدودیت.

“ما تخمین می زنند وجود دارد کمتر از 500 نفر در حضور در هر رویداد و تعداد قابل توجهی از جامعه قطعنامه اعلامیه (CRNS) و جریمه صادر شد” گفت: معاون رئیس پاسبان تاد آلن که اضافه شده است که “سلامت مقررات حفاظت در محل برای محافظت از ما در تمام طول این بیماری همه گیر است و همه مسئولیت ها را به پایبندی به آنها برای حفاظت از جامعه ما است.”

در پاریس در یک روز کاخ ورسای بازگشایی به بازدید کنندگان و گردشگران مقامات منع مردم از تجمع در مقابل سفارت ایالات متحده, اما هزاران نفر در اعتراض وجود دارد به هر حال در اواخر بعد از ظهر و همچنین در نزدیکی برج ایفل, انعکاس اعتراض در اوایل این هفته به خود جلب کرد که نزدیک به 20 ، 000 نفر در حافظه از آدما Traoré یک فرانسوی که در بازداشت پلیس در سال 2016. روز جمعه پلیس رسما ممنوع تظاهرات در Champ-de-مریخ برای 6 ژوئن با استناد به coronavirus نگرانی.

و آلمان در شهرهای برلین و کلن هزاران نفر در پاسخ به رسانه های اجتماعی تماس را به خیابان ها به افتخار آقای فلوید. این اعتراضها پس از یک هفته تظاهرات در شهرهای هامبورگ و فرانکفورت.

خشم علیه نژادپرستی و خشونت پلیس نیز آورده جمعیت به خیابان های بلژیک و کانادا و سوئد و زیمبابوه. در دیگر نقاط جهان:

 • هنر بازل محور هنر اروپا بازار, تقویم لغو شده است. 50th anniversary edition از این رویداد در بازل سوئیس شد به ویژگی های بیش از 250 گالری های بین المللی و در حال حاضر به تعویق افتاده است.

 • عربستان سعودی reimposed حکومت نظامی در دریای سرخ در شهر جده از 3 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت دو هفته شروع در شنبه متوقف نماز در این شهر مساجد و معلق در دفاتر کار به دلیل افزایش در گسترش coronavirus خبرگزاری دولت آبگرم گزارش شده است.

 • روسیه روز شنبه گزارش داد 8,855 موارد جدید از coronavirus هل دادن تعداد کل عفونت به 458,689 و 197 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. در سراسر کشور تلفات رسیده است 5,725.

خلاصه اخبار اقتصادی

برخی از نقاط ایالات متحده صورت مالی خراب کردن اما چند عفونت.

اعتبار…بنیامین راسموسن برای نیویورک تایمز

در کورپس کریستی نفت و گاز و تعطیلات شهر در ساحل جنوب شرقی تگزاس می توان آن را دشوار برای پیدا کردن کسانی که تجربه کرده اند coronavirus را خرابی و یا حتی می دانم کسی است که. اما مردم ضربه با از دست دادن شغل و یا کسب و کار تعطیلی? آنها همه جا هستند.

ترزا تامپسون شده است furloughed از موقعیت خود به عنوان یک غذا و مدیر حوادث در تعطیلات مسافرخانه. ریچارد Lomax دیده است سقوط فروش بیش از 90 درصد در دو رستوران خانواده اش صاحب. برت Oetting مدیر اجرایی دفتر گردشگری است که کار خود را با تعداد بی شماری کسب و کار در تلاش برای حرکت به سقوط اقتصادی.

هیچ یک از آنها می داند هر کسی محلی است که بیمار توسط ویروس.

در گوشه و کنار ایالات متحده رو به تباهی مالی, اما که در آن coronavirus نشده وارد در نیویورک تایمز تحلیل اقتصادی و عفونت اطلاعات کمک می کند تا توضیح دهد که چرا برخی از بازگشایی به تعویق افتاده است. تیز قطع ارتباط بین شدید اقتصادی درد و محدود تاثیر سلامت ارائه به مقامات محلی و کسب و کار با انتخاب های دشوار و حتی پس از روز شنبه را تشویق شغل گزارش پیشنهاد شده بیشتر از کشور به بازگشت به کار.

“در دو هفته اول که گفتند این بود که آینده من بود” بیایید همه ماندن در سرپا ایستادن کردن و اگر همه ما انجام این کار است که می تواند کمک کند در حالی که ما کشف کردن آنچه در جریان است'” گفت: استفانی اندرسون, یک عامل املاک و مستغلات در ستلایت بیچ فلوریدا.

اما پس از “مکان اینجا نیست تولید انبوه مرگ,” او گفت: “آیا به من بگویید که من نمی توانم باز کردن کسب و کار من در صورت مسئول است.”

برخی از صاحبان کسب و کار و کارگران در این جوامع را در آغوش بازگشایی به دلیل تجربه دست اول. بسیاری از آنها عصبانی یا اشتباه. دیگران خواهش کنم برای احتیاط. اما بسیاری معتقدند این ویروس است مطرح محلی بهداشت عمومی تهدید است که بسیاری انتظار داشتند — حتی در حالی که تصدیق کرد که همه چیز می تواند بدتر و اعداد به احتمال زیاد در حال حاضر بالاتر با تست بیشتر.

در اینجا برخی از دیگر تحولات اخیر در تاثیر اقتصادی همه گیر:

 • آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین به ویژه آسیب پذیر هستند به زیان کار در همه گیر و در یک نقطه ضعف در حمایت از دولت است.

 • اقتصاددانان هشدار می دهند که تشویق شده ممکن است ماسک بزرگ کندتر حرکت رکود در تقاضاو مخاطره محرک اقدامات لازم برای مبارزه با آن است.

در نیویورک یک آه بزرگ امداد’ به عنوان روزانه تلفات سقوط به 35.

اعتبار…هیلاری سویفت برای نیویورک تایمز

آخر هفته پیش از شهر نیویورک شروع تدریجی بازگشایی مجدد رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گزارش 35 coronavirus مرگ و میر در سطح ایالت یک قطره از هفت روز قبل و کمترین مجموع روزانه در دو ماه گذشته.

“این واقعا خبر خوبی نسبت به جایی که ما” آقای کومو گفت: روز شنبه طی جلسه توجیهی روزانه در آلبانی. “این یک آه امداد.”

تحت فاز 1 از بازگشایی مجموعه ای برای شروع روز شنبه, فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به باز کردن برای منظقه و یا در فروشگاه وانت و غیر ضروری ساخت و ساز و تولید می توانند رزومه بازگشت به عنوان بسیاری از 400 ، 000 نفر به نیروی کار است.

“شما می خواهم به بحث در مورد چرخش — این یکی از دوستان من در حال رفتن به رفتن در تاریخ و کتاب” آقای کومو گفت. “هیچ دولتی در ایالات متحده است که رفته از جایی که ما به جایی که ما هستیم.”

آقای کومو نیز اعلام کرد او در حال گسترش اشغال دستورالعمل برای خانه عبادت است که در حال حاضر می تواند اعتراف به 25 درصد از ساختمان را اشغال. معلوم نیست اگر این اندازه گیری شامل ایالت و یا تنها در مکان های که رسیده و فاز 2. تمام مناطق از دولت به جز شهر نیویورک در اولین یا دومین مرحله از بازگشایی.

در سراسر رودخانه هادسون Gov. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی اعلام کرد 60 ویروس جدید مربوط به مرگ و میر شنبه از طریق رسانه های اجتماعی آوردن دولت تلفات به 12,106. این رقم یک قطره از 79 جدید مرگ و میر گزارش شده از روز قبل ، او همچنین گزارش داد 606 جدید تایید موارد مثبت و در مجموع به 163,893 موارد در دولت است.

در حالی که شهر نیویورک را خاموش است با موفقیت پهن تعدادی از عفونت های یک مطالعه نشان داده است که هزینه اقتصادی شده است می تواند با کاهش یک سوم یا بیشتر استراتژیک انتخاب محله برای کالیبره خطر عفونت برای ساکنان محلی و کارگران با تاثیر بر روی شغل های محلی.

اقتصاد نمی تواند به راحتی شفا. انکار این واقعیت است که نمی خواهد کمک به رفع آن است.

اعتبار…آدم میده

برای اولین بار در سه ماه وجود دارد بوی خوشبینی اقتصادی در هوا. کارفرمایان اضافه شده میلیون ها شغل خود را به اشتغال در ماه مه و نرخ بیکاری کاهش یافت و یک شگفتی بزرگ به پیش بینی انتظار می رود که تلفات بیشتر است. کسب و کار در حال بازگشایی و نرخ coronavirus مرگ و میر به لبه پایین. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز شده است با اشاره به آنچه که به احتمال زیاد به رشد قابل توجه تعداد به عنوان اقتصاد شروع به خروج از آن سوراخ عمیق.

همه که خبر خوبی است. اما وجود نشانه هایی روشن است که سقوط از فعالیت های اقتصادی است در حال حرکت تنظیم مشکلاتی که خواهد شد بازی بیش از چندین ماه یا شاید سال های بسیاری است. اگر موجود نیست آنها می تواند باعث بدبختی انسان در مقیاس انبوه و ایجاد زخم های ماندگار برای خانواده ها.

پارچه اقتصاد شده است و پاره پاره با آسیب های انجام شده به میلیون ها نفر از ارتباطات بین کارگران و کارفرمایان شرکت ها و تامین کنندگان خود را وام گیرندگان و وام دهندگان. هر دو شواهد تاریخی از بحران شدید اقتصادی و داده های موجود امروز نقطه به نقطه عظیم تاخیر اثرات.

در حالی که دولت نمی تواند موج گرز و بازگرداندن صنایع که نیمه دائم توقیف آن عمل می کنند و عمل کرده است — سعی کنید به نگه داشتن تقاضا برای کالا و خدمات در سطح قبل از بحران. که به نوبه خود می تواند هموار کردن راه برای بخش های دیگر به رشد می کنند به طوری که وجود دارد نیست و در طولانی مدت افسردگی, شغل, درآمد و سرمایه گذاری با نتیجه کاهش در اقتصاد را در دراز مدت بالقوه است.

در انگلیس پرنس ویلیام داوطلبان برای کمک به میان coronavirus .

شاهزاده ویلیام شمارش به عنوان یک میان هزاران نفر از داوطلبان کمک در بحران تلفنی در طول coronavirus مستند کاخ کنزینگتون اعلام کرد در پیامی به مناسبت پایان هفته داوطلبان’.

“من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن یک راز کوچک با شما بچه ها اما من در واقع بر روی پلت فرم داوطلب,” شاهزاده ویلیام دوک کمبریج گفت: در طول تماس های ویدئویی که در آن او و همسرش کاترین میدلتون دوشس کمبریج از ایشان تشکر داوطلبان برای کار خود را.

در بیانیه کاخ کنزینگتون گفت دوک شده است داوطلبانه برای Shout85258 کشور 24/7 بحران خط متن که زن و شوهر در راه اندازی 2019 با پرنس هری, و Meghan Markle, دوک و دوشس Sussex.

“دوک یکی از بیش از 2000 بحران داوطلب که آموزش دیده برای حمایت از هر کسی در هر زمان و هر بحران ممکن است” قصر گفت. “در ماه گذشته دوک و دوشس مشخص شده این سرویس اولین سالگرد صحبت به پنج فریاد داوطلبان از طریق تماس تصویری.”

بیش از 300,000 متن مکالمات صورت گرفته میان داوطلبان و افرادی که نیاز به بهداشت روان پشتیبانی از آسوشیتد پرس گزارش داد. بیش از نیمی از مردم پیام کوتاه زیر 25 سال سن.

در تمام هشت دقیقه که قصر مشترک در رسانه های اجتماعی خانم میدلتون به ذکر است که اگر چه coronavirus همه گیر شده است “از جمله فشار برای همه” جوامع با هم کشیده و مردم را به شدت به داوطلب.

شده اند وجود دارد حداقل 284,800 تایید موارد coronavirus در بریتانیا با توجه به مقامات بهداشت عمومی. حداقل 40 ، 000 نفر فوت کرده اند از ویروس.

مطالعه می یابد برخی از اشعه از خوش بینی برای زنان با توجه به بارداری.

اعتبار…Mcgrath, Chris/گتی ایماژ

چگونه coronavirus ممکن است بر زنان باردار و نوزادان بوده است که عمده نگرانی از شیوع بیماری آغاز شد. یک گزارش جدید در مجله پزشکی JAMA هر دو اطمینان بخش و نگران کننده یافته با هشدارهای که وجود دارد محدود داده و هنوز بسیار ناشناخته است.

تا کنون در مقایسه با جمعیت عمومی زنان باردار به نظر نمی رسد به افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید اگر آنها قرارداد این ویروس, این گزارش گفت:. از 147 زنان باردار با Covid-19 در چین 8 درصد بیماری شدید و 1 درصد بیماری بحرانی — نرخ که در واقع کمتر از آن در بقیه جمعیت که در آن 14 درصد بیماری شدید و 6 درصد آنها بدحال. در شهر نیویورک یک گزارش در 43 زنان باردار با Covid-19 یافت که نرخ های خود را از بیماری شدید شد شبیه به کسانی که در دیگر بزرگسالان است.

اما آیا این عفونت می تواند باعث نقص هنگام تولد و سقط جنین و تولد زودرس یا زایمان بچه مرده است هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. نوزادان تبدیل شده اند آلوده اما روشن نیست که آیا آنها قرارداد این ویروس قبل در طول و یا پس از تولد و یا اگر تغذیه با شیر مادر می تواند انتقال ویروس است.

حتی پس از, این گزارش می گوید که برای زنانی که بدانم این است که آیا امن زمان برای باردار شدن “بر اساس داده های محدود وجود دارد به نظر نمی رسد به یک دلیل قانع کننده برای توصیه به تاخیر انداختن بارداری است.”

اروپا از دست داده است برخی از آخرین شاهد آن تلخ تاریخ است.

اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

برای سال Gildo نگری بازدید مدارس برای به اشتراک گذاری داستان های خود را در مورد منفجر کردن پل ها و برش سیم برق به خرابکاری نازی ها و فاشیست در جنگ جهانی دوم. در ژانویه سال 89-سال ساخته شده یکی دیگر از بازدید از ترک او پرستاری در خارج از خانه میلان برای کمک به دانش آموزان درختان به افتخار ایتالیا تبعید به اردوگاه های کار اجباری.

اما در پایان ماه فوریه به اروپا شیوع کروناویروس گسترش از طریق آقای نگری پرستاری آن ضرب آلوده به او ،

این ویروس که بسیار کشنده به, تا عجله خروج از این گذشته شاهد و مجبور لغو شد. آن را نیز ایجاد فرصتی برای افزایش نیروهای سیاسی که به دنبال توزیع مجدد تاریخ قرن گذشته به منظور بازی در یک نقش بیشتری در بازسازی در حال حاضر یکی.

در سراسر اروپا و رادیکال جناح راست احزاب با سابقه هولوکاست را انکار موسولینی شیفتگی و فاشیستی نقوش به دست آورده اند کشش در سال های اخیر است.

بیشتر آمریکایی ها با استفاده از صفحه اصلی مشاوران از خانه های سالمندان, اما این بخش شده است ‘فراموش شده’ در این بیماری همه گیر.

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

بسیار از توجه به تلفات Covid-19 گرفته است در افراد مسن به درستی تمرکز بر تسهیلات مراقبت دراز مدت. خود ساکنان و کارکنان حساب برای تقریبا 40 درصد از کشور مرگ و میر با توجه به یک به روز شده در نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل.

اما به مراتب بیشتر آمریکایی ها — نزدیک به شش میلیون دلار توسط یک برآورد — تکیه بر پرداخت صفحه اصلی مراقبت از زندگی در خانه های سالمندان و زندگی کمک ترکیب شده است. و هر دو کارگران و مشتریان دلیلی برای نگرانی.

حتی بیشتر از خانه سالمندان کارکنان مراقبت در منزل کارگران پرداخت ضعیف کارگران ساعتی و اغلب فاقد بیمه درمانی; نیم تکیه بر نوعی از کمک های عمومی. نه تنها بسیاری از خانه مراقبت از کارگران در خدمت مشتریان در چندین هفته اما به قطعه با هم یک زندگی آنها ممکن است به طور همزمان برای چندین سازمان و یا خانه های سالمندان و یا نگه داشتن در خارج از شغل.

کسانی که شرایط افزایش خطرات عفونت و نه تنها برای خود ضعیف تر مشتریان. تقریبا یک سوم از خانه مراقبت از کارگران به شدت به نیروی کار زن هستند خود را بیش از 55 و بیشتر سیاه یا اسپانیایی, گروه هایی که ثابت کرده اند به ویژه آسیب پذیر به Covid-19.

تجهیزات حفاظت شخصی و یا P. P. E. ثابت شده است برای به دست آوردن سخت است. با بیمارستان ها و خانه های سالمندان تقلا برای لوازم “این بخش فراموش شده” دکتر گفت: Nathan غرفه یک متخصص امراض دوران پیری در دانشگاه تورنتو است.

“مراقبت در منزل کارگران احتمالا ندانسته درگیر در انتقال Covid-19 به ویژه هنگامی که آنها مجهز به کافی P. P. E.,” او اضافه شده است.

چگونه برای ایمن ماندن به عنوان زندگی ری استارت.

اعتبار…بریتنی Greeson برای نیویورک تایمز

زمانی که کشور تحت مستند حداقل قوانین اکثرا روشن است. کارگران ضروری جرأت; هر کس دیگری پناه در.

در حال حاضر کشورهای در حال بلند کردن محدودیت اما دقیق راهنمایی در مورد مرور فروع از زندگی روزمره است که هنوز هم سخت به آمده — و به هر حال وجود دارد هرگز برای رفتن به یک راه حل آماده برای هر مشکل شرایط شما ممکن است روبرو می شوند.

شما به عنوان نوک پا راه رفتن به سمت عادی — هر که داده می شود این بار سعی کنید به دنبال سه احتیاطی: اجتناب از تماس حبس و جمعیت. و را واقع بینانه انتخاب کنید.

شما نیاز به ادامه با اجتماعی فاصله احتیاطی. این بدان معناست که با پوشیدن ماسک, شستن دست ها به خوبی و اغلب و نگه داشتن شش پا با فاصله از یک دیگر. هیچ آغوش هیچ handshakes.

هر 15 دقیقه چهره به چهره گفتگو بین افرادی که در عرض شش متر از یک دیگر به منزله تماس نزدیک گفت: دکتر Bücür ✌ Cevik, یک متخصص بیماری های عفونی و ویروس شناسی در دانشگاه سنت اندروز دانشکده پزشکی در اسکاتلند است.

فعالیت های داخلی در محدود فضاهای محصور حتی آنهایی که بزرگ تر هستند منجر به گسترش این ویروس از رویدادهای برگزار شده در خارج به خصوص اگر هوا در داخل ساختمان است که recirculated و یا پنجره ها را باز نکنید.

گروه های زیادی در حال مخاطره آمیز حتی در خارج از منزل. منظور آنها بیشتر مخاطبین — و بیشتر منابع بالقوه عفونت است.

افراد در معرض خطر بالا برای ابتلا به بیماری شدید اگر آنها آلوده با کروناویروس — از جمله کسانی که 65 و بیش از ساکنان خانه های سالمندان و مراقبت طولانی مدت و امکانات افراد با سیستم ایمنی بدن مزمن ریه یا بیماری های کلیوی و قلبی و یا چاقی شدید — می خواهید را به بزرگترین اقدامات احتیاطی.

اما جوان سالم کودکان و بزرگسالان نیز باید در نظر حفاظت از مردم در اطراف آنها از جمله اعضای خانواده ، همکاران و یا دوستان که آسیب پذیر هستند گفت: دکتر باربارا تیلور, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در سن آنتونیو.

گزارش شد کمک توسط Aimee Ortiz نیل ایروین, Andrea سلکدو ژاک Montague, Michael H. کلر استیو Eder, کارل راسل, Denise Grady, ارنستو Londoño, Letícia Casado, Jason Horowitz, دامین, غار, Livia البک-Ripka, Iliana Magra, Ceylan Yeginsu, Elian Peltier Yonette یوسف Roni رابین, ادواردو پورتر, پاتریشیا کوهن, Ernesto Londoño مانوئلا Andreoni, Leticia Casado بن Casselman و پائولا Span.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>