Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اکثر کشورهای در حال بازگشایی با وجود افزایش مورد شمارش

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • اکثر ایالات آمریکا را برآورده نمی کنند کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی.
  • میلیون ها آمریکایی های بیشتری انتظار می رود به آن اضافه شود به بیکاری رول و حتی بیشتر اقتصادی درد پیش بینی شده است.
  • تهمت می خواهد ملت را به حرکت در با وجود خطرات و حتی بیشتر مرگ و میر.
  • ایالات متحده شیوع کشت شد با سفر از نیویورک پژوهشگران.
  • U. N. نیاز به میلیاردها دلار بیش از پیش بینی برای رسیدگی جهانی فاجعه انسانی قرار دارد.
  • یک آزمون برای coronavirus است که می تواند به عنوان ساده به عنوان یک تست حاملگی.
  • خوانندگان توصیف یک راه برای پیدا کردن آرامش: یک پیاده روی روزانه است.
اعتبار…مایک Ehrmann/گتی ایماژ

اکثر ایالات آمریکا را برآورده نمی کنند کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی.

بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی اقتصاد خود و یا برنامه ریزی برای انجام این کار به زودی. اما بسیاری موفق به دیدار با معیارهای توصیه شده توسط برگ برنده دولت به سر کسب و کار و فعالیت های اجتماعی.

کاخ سفید را nonbinding دستورالعمل نشان می دهد که باید “سیر نزولی” از موارد مستند و یا درصدی از آزمون است که دوباره مثبت است. کارشناسان بهداشت عمومی با انتقاد از معیارهای زیرا آنها مشخص نیست یک آستانه برای مورد شماره یا مثبت نرخ و نه تعریف رو به پایین مسیر.

هنوز هم بسیاری متحده است که شروع به باز برای کسب و کار موفق به رعایت حتی کسانی توصیه: در بیش از نیمی از کشورهای تسهیلات مورد شمارش به روند صعودی و مثبت نتایج آزمون در حال افزایش و یا هر دو افزایش نگرانی در میان کارشناسان بهداشت عمومی.

“با بسیاری از مکان های باز قبل از اینکه ما می بینیم شاخص های معنی دار و پایدار و انتقال کاهش می یابد وجود دارد خطر قابل توجهی از تجدید حیات” گفت: Kimberly قدرت یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل.

آسوشیتد پرس گزارش روز پنج شنبه که مجموعه ای از دقیق اسناد ایجاد شده توسط آمریکا کارشناسان بیماری های عفونی به رهبران محلی مشاوره در مورد چگونه به بازگشایی با خیال راحت شده بود کنار گذاشته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

17-گزارش صفحه توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری با عنوان “راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوب” قرار بود منتشر شده در روز جمعه و مفصل تر از دستورالعمل های منتشر شده توسط کاخ سفید با توجه به A. P.

اکثر کشورهای که در حال بازگشایی موفق به دیدار با کاخ سفید دستورالعمل

در حالی که برگ برنده دولت توصیه در نهایت برگ متحده’ سرنوشت به فرمانداران اکثر بازگشایی متحده موفق به دیدار با معیارهای یک روند رو به پایین در گزارش coronavirus موارد است.

میلیون ها آمریکایی های بیشتری انتظار می رود به آن اضافه شود به بیکاری رول و حتی بیشتر اقتصادی درد پیش بینی شده است.

اعتبار…استفانی کیت برای نیویورک تایمز

اقتصادی فعلی تصویر در یک کلمه تلخ. اما حتی در دراز مدت بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند چشم انداز است که به دور از امیدوار کننده و واکنش سریع است که رئیس جمهور تهمت به تبلیغ ممکن است تحقق نیست.

کاهش بوده است به طوری ناگهانی و چنان گسترده و مصرف کنندگان بسیار وحشت زده است که در راه بازگشت به اقتصاد 2019 به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک تقلا از یک جهش.

حدود 30 میلیون نفر در ایالات متحده ثبت کرده اند برای مزایای بیکاری و میلیون ها نفر بیشتر انتظار می رود که تورم این رقم زمانی که وزارت کار منتشر شده در آخرین گزارش هفتگی این صبح است.

این کشور در حال حاضر دچار آن بدترین کاهش در تولید ناخالص داخلی در یک دهه; بدترین گزارش خرده فروشی در ضبط; بدترین هفته تا کنون به تعداد مدعیان بیکاری و دو پس از آن گزارش شد که دو بار به عنوان بد به عنوان که.

هنگامی که یکی دیگر از گزارش دولت صادر شده است در روز جمعه آن است که انتظار می رود برای نشان دادن مارس نرخ بیکاری به احتمال زیاد به آمار 15 درصد و یا بالاتر به مراتب بدتر از زمان رکود بزرگ. و وخامت اتفاق افتاده تقریبا با ژرف تردستی: دو ماه قبل از آن به ميزان 3.5 درصد 50 سال کم است.

اقتصاددانان بررسی MarketWatch انتظار می رود این گزارش نشان می دهد که ایالات متحده payman کاهش 22 میلیون شغل در ماه گذشته — یک دهه ارزش سود کار خود را محو در هفته. این پردازش حقوق و دستمزد شرکت ADP گفت: بخش خصوصی از دست داده و بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل با کاهش گسترش در سراسر هر بخش و اندازه کارفرما.

برای قرار دادن که در چشم انداز: در بدترین ماه از آخرین رکود اقتصادی در سال 2008 و 2009 در ایالات متحده از دست 800,000 شغل.

و آن را بخشی از یک رکود جهانی وسیع تر.

اقتصاد اروپا را کوچک 7.4 درصد در سال جاری با توجه به پیش بینی های کمیسیون اروپا. در رکود اقتصادی سال 2009 است که به دنبال بحران مالی جهانی آن قرارداد توسط 4.5 درصد است.

بانک مرکزی انگلیس پیش بینی می کند که اقتصاد بریتانیا در حال حاضر تصور می شود در رکود می تواند قرارداد یک شخص 30 درصد در نیمه اول سال با توجه به سناریو منتشر شده در پنج شنبه.

اما بانک مرکزی تصمیم به معرفی جدید محرک هزینه های بانک و فرماندار اندرو بیلی صدا توجه داشته باشید از خوش بینی, پیش بینی است که اقتصاد را بهبود می یابند “سرعت بسیار بیشتری نسبت به خروج از بحران مالی جهانی” در سال 2008.

در ایالات متحده کارگران در, رستوران, سفر, مهمان نوازی و خرده فروشی صنایع اولین کسانی بودند که به از دست دادن شغل خود را هنگامی که شیوع مجبور کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. اما در هفته های اخیر, اخراج گسترش به مهندسین در حال بارگذاری تبلیغات حساب مدیران در Omnicom طراحان در Airbnb و دیگر کارکنان.

کارشناسان می گویند که این غیر ممکن است برای محاسبه که چگونه بسیاری از مشاغل ممکن است دوباره به عنوان متحده در نظر بلند کردن پناهگاه در محل قوانین.

“ما نمی دانیم که چه طبیعی است که به مانند گفت:” مارتا Gimbel یک اقتصاددان و یک بازار کار متخصص در Schmidt آتی بشردوستانه ابتکار. “این فقط خیلی زود به بگویید.”

26,453,000 شغل: دیدن دامنه بحران بیکاری

تعداد مشاغل آمریکا از دست داده و در حال حاضر در طول شیوع کروناویروس است که تقریبا برابر با همکاری جمعیت از 25 متحده است.

تهمت می خواهد ملت را به حرکت در با وجود خطرات و حتی بیشتر مرگ و میر.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

مواجه با بدترین بحران بهداشت عمومی در ایالات متحده در نسل جمهور تهمت خودش را اعلام جنگ به رئيس جمهور. در حال حاضر او شروع به انجام آنچه گذشته فرماندهان باید انجام شود زمانی که یک جنگ می رود بد: اعلام پیروزی و رفتن به خانه.

جنگ با این حال به نظر نمی رسد بیش از. در خارج از نیویورک coronavirus همه گیر در ایالات متحده است که هنوز هم در حال رشد و نه عقب. آخرین آمار کشته شدگان تخمین می زند که بیش از دو برابر از آنچه آقای ترامپ پیش بینی فقط هفته پیش. و نظرسنجی ها نشان می دهد عموم آماده است برای بازگرداندن زندگی عادی.

اما پیتر بیکر می نویسد که آقای تهمت درمان-نمی تواند-بود-بدتر-از-این-بیماری منطق روشن است: به عنوان بد به عنوان ویروس ممکن است هزینه مجازی ملی مستند رشد کرده است بیش از حد بالا است. با حداقل 30 میلیون نفر از کار و کسب و کار سقوط روز به روز نگه داشتن این کشور در صفحه اصلی به نظر می رسد غیر قابل تحمل. با این ویروس هنوز هم در حال گسترش و هیچ واکسن در دسترس تا سال آینده در اولین, اگر رئیس جمهور تصمیم گرفته است که برای زندگی به رزومه برای بسیاری ممکن است به مرگ.

“امیدوارم که نخواهد بود” آقای ترامپ گفت: وقتی پرسیده شد که اگر مرگ و میر افزایش می یابد به عنوان یک نتیجه از بازگشایی اما او افزود: “این به خوبی می تواند در این مورد.”

“اما ما باید به کشور ما باز دوباره” او ادامه داد. “مردم می خواهید برای رفتن به عقب و شما در حال رفتن به یک مشکل اگر شما آن را انجام نمی.”

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

ایالات متحده شیوع کشت شد با سفر از نیویورک پژوهشگران.

اعتبار…جورج Etheredge برای نیویورک تایمز

شهر نیویورک شیوع کروناویروس رشد بسیار زیادی در اوایل مارس که شهر تبدیل به منبع اصلی عفونت های جدید در ایالات متحده تحقیقات جدید نشان داده است که هزاران نفر از افراد آلوده سفر کرده از این شهر و کشت شیوع بیماری در سراسر کشور است.

تحقیقات نشان می دهد که یک موج عفونت جاروب از نیویورک از طریق این کشور تا قبل از شهرستان شروع به تنظیم اجتماعی-محدودیت فاصله. که کمک به سوخت شیوع بیماری در آریزونا لوئیزیانا و تگزاس و به عنوان دور به عنوان سواحل غرب است.

این یافته ها توسط متخصصان ژنتیک شده بودند با ردیابی امضا جهش ویروس تاریخ سفر از افراد آلوده و مدل از شیوع بیماری توسط عفونی-بیماری های کارشناسان.

نقش مرکزی نیویورک شیوع را نشان می دهد که تصمیم گیری ساخته شده توسط دولت فدرال و مقامات — از جمله انتظار برای تحمیل فاصله اقدامات و محدود کردن پروازهای بین المللی — کمک به شکل دادن به مسیر شیوع و اجازه آن را به رشد در بقیه کشور است.

“ما در حال حاضر اطلاعات کافی برای احساس بسیار با اعتماد به نفس است که نیویورک اولیه بود دروازه برای بقیه کشور گفت: Nathan Grubaugh متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی.

U. N. نیاز به میلیاردها دلار بیش از پیش بینی برای رسیدگی جهانی فاجعه انسانی قرار دارد.

اعتبار…عزرا Acayan/گتی ایماژ

سازمان ملل متحد روز پنج شنبه بیش از سه برابر این حجم از کمک های انسان دوستانه خود تجدید نظر برای کمک به آسیب پذیرترین کشورهای در معرض خطر این بیماری همه گیر کوروناویروس به $6.7 میلیارد دلار از 2 میلیارد دلار در ابتدا به دنبال فقط شش هفته پیش.

گسترش عظیم درخواست و اعلام شده توسط علامت Lowcock بالا کمک های انسان دوستانه رسمی در سازمان ملل متحد منعکس آنچه که او به عنوان یک به روز رسانی برنامه جهانی است که شامل نه کشور دیگر تلقی به ویژه آسیب پذیر: بنین جیبوتی کشور لیبریا موزامبیک و پاکستان و فیلیپین و سیرالئون توگو و زیمبابوه.

در حالی که اوج این بیماری همه گیر در فقیرترین کشورها است و انتظار نمی رود تا زمانی که در جایی بین سه و شش ماه از هم اکنون سازمان ملل متحد در بیانیه ای گفت که “در حال حاضر وجود دارد و شواهد از کاهش درآمد و شغل ناپدید, تامین مواد غذایی و عدم افزایش قیمت و کودکان گم شده و واکسن و غذا.”

آقای Lowcock که سر دفتر سازمان ملل برای هماهنگی امور بشردوستانه هشدار داد که “مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر ما باید آماده برای یک افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر است.” او اضافه کرد که “شبح چند قحطی” loomed اگر کمک سقوط کرد.

حتی به عنوان 193 عضو سازمان اعلام کرد هدف جدید برای بشردوستانه صندوق جمع آوری آن بود و هنوز هم با چالش های در انجام 2 میلیارد دلار هدف تعیین شده توسط دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز 25 مارس. در مورد 1 میلیارد دلار مطرح شده است.

که پول سازمان ملل متحد گفت: رفته به بودجه برای شستن دست ها-ایستگاه های در مکان های آسیب پذیر مانند اردوگاه های پناهندگان توزیع دستکش و ماسک و آموزش بیش از 1.7 میلیون نفر از مردم از جمله کارگران بهداشت در ویروس شناسایی و اقدامات حفاظتی.

آقای Lowcock دفتر پیش بینی شده که به تازگی در دراز مدت هزینه حفاظت از آسیب پذیرترین 10 درصد از مردم در جهان از بدترین اثرات این بیماری همه گیر شد و حدود 90 میلیارد دلار است. این مقدار معادل حدود 1 درصد از زمان بسته های محرک اقتصادی اعلام شده توسط جهان مرفه ترین کشور جهان است.

یک آزمون برای coronavirus است که می تواند به عنوان ساده به عنوان یک تست حاملگی.

اعتبار…Wladimir Bulgar/علم منبع

یک تیم از دانشمندان توسعه داده تجربی نمونه نسبتا سریع و ارزان تست برای تشخیص coronavirus است که به نتایج, به سادگی به عنوان یک تست حاملگی کند.

این تست بر روی یک ژن-ویرایش تکنولوژی شناخته شده به عنوان Crispr و محققان تخمین زده می شود که این مواد برای هر آزمون مورد هزینه $6.

“ما هیجان زده هستیم که این می تواند یک راه حل است که مردم نمی خواهد که به در تکیه پیچیده و گران قیمت آزمایشگاهی برای اجرای” گفت: فنگ ژانگ یک محقق در موسسه گسترده در Cambridge, Mass., و یکی از پیشگامان تکنولوژی Crispr.

روز سه شنبه دکتر ژانگ و همکارانش نوشته شده شرح دستگاه خود را در یک وب سایت اختصاص داده شده به پروژه های خود را, اما آنها به روش هنوز تست شده توسط دانشمندان دیگر و نه باید یافته های خود را منتشر شده توسط یک مجله علمی است که در معرض آنها را به بررسی دقیق توسط کارشناسان مستقل.

دو تیم دیگر از محققان در بوئنوس آیرس و دیگر در سان فرانسیسکو نیز کار را برای ابداع تست جدید برای تشخیص ویروس با استفاده از ژن ویرایش فن آوری است.

خوانندگان توصیف یک راه برای پیدا کردن آرامش: یک پیاده روی روزانه است.

Cinemagraph
Kendrick Brinson برای نیویورک تایمزاعتباری

“من از دست تنفس در هوا.” “گاهی اوقات این شهر مثل یک رویایی کند-نسخه خود را.” “من چشم و گوش دادن به امواج.”

با کروناویروس مشمئز کننده هزاران نفر هر روز پیاده روی در خارج از یکی از چند گزینه برای فرار از ضربه طبل خبر بد.

ما از خوانندگان خود خواست به ما بگویید در مورد پیاده روی آنها در حال گرفتن آنچه آنها را در سفر خود را و چگونه آنها احساس آنها به عنوان پوشش پیر زمین و یا کشف مسیرهای جدید.

آنها نوشت و از پله خارج از خانه های خود خارج از خود را تعمیق و اضطراب خارج از حس است که زمان در حال حاضر اندازه گیری در برابر از دست دادن شغل و عفونت و مرگ است. آنها به ما گفت در مورد تکان دادن به قطار هادی مانند یک کودک; در مورد یک گل از رنگ و عطر و بوی آن در نسیم از طریق فیلتر پارچه از یک ماسک; و در مورد تحقق “است که وجود دارد برخی از چیزهایی که برای زنده ماندن.”

ورزش جهان است به آرامی غرش بازگشت به زندگی است.

اعتبار…Jenna Schoenefeld برای نیویورک تایمز

به عنوان ایالات متحده و کشورهای دیگر شروع به سهولت مستند محدودیت های ورزشی به آرامی در حال بیداری از دو ماه وقفه.

تیمهای فوتبال در آلمان و ایتالیا و اسپانیا را از سر گرفت آموزش به امید شروع مجدد فصل خود گلف بازان حرفه ای به دنبال بازگشت به رقابت به زودی و تور تنیس جوانب مثبت یاد گرفتم این هفته که تغییر نسخه از یک تیم نجومی در آثار. بیس بال حرفه ای شروع دوباره در کره جنوبی روز سه شنبه برخی از N. B. A. امکانات آموزشی ممکن است باز در روز جمعه و مسابقات قهرمانی مبارزه نهایی و نسکار برنامه ریزی برای برگزاری رویدادهای این ماه است.

اما هر گونه بازگشت خواهد بود ناهموار. در ایالات متحده آمریکا 50 ایالت ممکن است تولید 50 مجموعه های مختلف از قوانین و مقررات برای چه نوع فعالیت مجاز است پیچیده هر ورزشکار فردی تلاش برای بازگشت به رقابتی شکل.

هنوز فاصله از سمت چپ است به طرفداران تشنه بازی و ورزشکاران به رقابت بپردازند.

“فقط این واقعیت که ما در حال تلاش برای کشف کردن راه هایی برای ورزش همچنان بدون طرفداران نشان می دهد شما چقدر ما عمیقا می خواهید و نیاز به ورزش گفت: ورزش روانشناس Mary Jo کین. او در صحبت با تلفن پس از اتمام نه سوراخ گلف را بخشی از روال هر هفته که او گفت که او از دست رفته زمانی که دوره های نزدیکی خانه اش در ایالت مینه سوتا بسته شد.

بی حوصله ؟ نگاهی به صنعت سفر به 1800s.

در میان قرنطینه گل فشار طبیعی رنگرزی و دیگر فعالیت های سنتی ساخته شده باز گشت. در اینجا برخی از “جدید” قدیمی timey پروژه را امتحان کنید:

به دنبال اخبار از ما بین المللی خبرنگاران.

در هند نشت گاز که مسموم صدها نفر ممکن است ناشی از عجله برای بازگشایی یک کارخانه مواد شیمیایی پس از هفته مستند.

گزارش شد کمک توسط بندیکت کری, جیمز Glanz, کیت Collins, Lauren Leatherby بن Casselman, مارک Santora, پاتریشیا کوهن تیفانی هسو پیتر بیکر, کارل زیمر ریک گلدستون کارن کروز, Matthew Futterman, طارق Panja و نیکلاس Fandos.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>