Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: بیش از 800 نفر در چین بیش از تلفات از سارس

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • جدید کروناویروس کشته شدن بیشتر مردم از سارس انجام داد.
 • یازدهم باقی می ماند از انظار اما او ممکن است نه فرار از سرزنش است.
 • بیماری می شود یک نام برای شرکت.
 • آمریکا مرگ پرسش در مورد ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع.
اعتبار…Kevin Frayer/گتی ایماژ

Coronavirus مرگ و میر در چین افزایش یافته است به 811 بیش تلفات از شیوع بیماری سارس از 2002-3 با توجه به اطلاعات رسمی منتشر شده در روز یکشنبه.

تعداد تایید عفونت رز به 37,198 با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت. هشتاد و نه مرگ و میر و 2,656 موارد جدید ثبت شد قبل از 24 ساعت بسیاری از آنها در هوبئی قلب شیوع. یک شهروند ایالات متحده درگذشت از coronavirus در ووهان در استان هوبئی مقامات آمریکایی گفت: در روز شنبه.

از شیوع بیماری سارس در آن نیز آغاز شد و در چین کشته 774 نفر در سراسر جهان. شده اند وجود دارد تنها دو تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

بسیاری از پزشکان بر این باورند که مرگ و میر و عفونت از زمان اپیدمی در چین در حال undercounted چون تست امکانات در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها تحت شدیدترین فشار است.

تعداد موارد تایید شده در کشور تثبیت شده است, در روزهای اخیر, اما سازمان بهداشت جهانی مقامات هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد به این اعداد و گفت که ووهان و هوبئی بودند هنوز هم در میان “بسیار شدید شیوع.”

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 37,500 مردم در چین و 24 کشور دیگر.

“این خیلی زود به هر گونه پیش بینی” دکتر گفت: Michael Ryan مدیر اجرایی W. H. O. بهداشت و درمان اضطراری برنامه. “این است که هنوز هم بسیار شدید شیوع در ووهان و هوبئی.”

این اقدامات در جای خود قرار داده و در هوبئی به نظر می رسد “پرداخت” دکتر گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus این W. H. O. مدیر کلی اما او هشدار داد که این دوره از شیوع بیماری هایی از این غیر قابل پیش بینی است. “ما باید درک کنند آن را با احتیاط به دلیل آن را نشان می دهد ثبات برای چند روز و پس از آن می توانید شلیک کنید تا,” او گفت:. “من آن را گفته ام چند بار آن را آهسته در حال حاضر اما ممکن است سرعت بخشیدن به.”

چین رهبر Xi Jinping وقوع است و نه فقط یک بحران بهداشتی, اما سیاسی است: یک تست از سیستم استبدادی او ساخته شده است در اطراف خود است. به عنوان دولت او در تلاش برای مهار این ویروس به دلیل افزایش نارضایتی عمومی با عملکرد خود تغییراتی که آقای یازدهم آورده در می تواند آن را دشوار برای او را به فرار از سرزنش است.

“این یک شوک بزرگ برای مشروعیت حزب حاکم. من فکر می کنم آن می تواند تنها در دوم ژوئن 4 حادثه سال 1989. آن بزرگ گفت:” Rong Jian یک نویسنده در مورد سیاست در پکن با اشاره به مسلح سرکوب تظاهرات میدان تیان آن من که در آن سال.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

“بدون شک در مورد کنترل قدرت” او افزود: “اما شیوه کنترل و عواقب آن صدمه دیده خود مشروعیت و اعتبار است.”

آقای یازدهم خود به رسمیت شناخته شده است آنچه در خطر تماس با شیوع “یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت.”

در عین حال چین به عنوان نبرد با کروناویروس تشدید آقای یازدهم قرار دادن این کشور, شماره 2, رهبر, لی کچیانگ در اتهام رهبری گروه دست زدن به اورژانس به طور موثر تبدیل او به چهره عمومی دولت پاسخ. این آقای لی که در سفر به ووهان, کانون شیوع به مراجعه به پزشکان است.

بود که بدون سابقه هر چند آن ایستاده بود در این بحران پس از قبلی رهبران چینی استفاده کرده بود بار از فاجعه سعی کنید برای نشان دادن یک مطلب مشترک را لمس کنید. تلویزیون دولتی و روزنامه ها تقریبا همیشه منجر شود با تملق گوی پوشش از آقای شی جین پینگ با هر حرکت.

آقای شی جین پینگ با عقب نشینی از کانون توجه برخی از تحلیلگران گفت: نشانه های تلاش برای عایق خود را از مبارزات انتخاباتی است که ممکن است شبهه و رسم عمومی خشم. در عین حال آقای یازدهم به تثبیت قدرت sidelining و یا از بین بردن رقبا وجود دارد چند نفر از چپ به سرزنش هنگامی که چیزی می رود اشتباه است.

دولت چین اعلام کرده است یک نام موقت برای این بیماری ناشی از کروناویروس, سفارش مقامات محلی و دولت و رسانه های خبری به اتخاذ آن است. در زبان انگلیسی از آن خواهد شد به نام N. C. P., برای رمان coronavirus پنومونی ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز شنبه.

یک نهایی و رسمی نام خواهد شد در نهایت انتخاب شده توسط کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها. این سازمان ارائه شده است یک نام برای یک مجله علمی برای انتشار و امید به فاش کردن آن در روز, بی بی سی گزارش داد.

نامگذاری ویروسی بیماری است که یک موضوع پیچیده است که شامل هر دو علم و روابط عمومی است. گذشته نام مانند آنفلوآنزای اسپانیایی یا Rift Valley fever دیده شده است به عنوان کمک به انگ زدن از کشورها و یا مناطق. در سال 2015 سازمان بهداشت جهانی با صدور دستورالعمل های جدید پس از انتخاب نام برای سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS شد انتقاد قرار داد.

و همچنین اجتناب از نام محل این دستورالعمل توصیه نمی با استفاده از نام مردم (Creutzfeldt-Jakob disease بیماری Chagas), نام حیوانات (آنفولانزای خوکی equine encephalitis), فرهنگی, یا شغلی مراجع (لژيونر بیماری) و یا کلماتی که القاء ترس (ناشناخته مرگ, منجر به مرگ بیماری همه گیر).

W. H. O. توصیه می شود خود به طور موقت نام جدید برای بیماری: 2019-nCoV بیماری حاد تنفسی و یا 2019-nCoV. اما نام آن را دشوار است به تلفظ شده است و کمتر محبوب تر از “کوروناویروس” که توصیف بزرگتر دسته از ویروس ها.

“ما فکر کردیم که این خیلی مهم است که برای قرار دادن یک نام موقت به طوری که هیچ محل همراه بود با نام” ماریا ون Kerkhove یک W. H. O. اپیدمیولوژی گفت: بدن هیئت اجرایی در روز جمعه.

اولین تایید مرگ یک شهروند آمریکایی در شیوع کروناویروس که سفارت ایالات متحده در پکن گزارش شده در شنبه است به احتمال زیاد به منظور بالا بردن سوال در مورد این که آیا وزارت امور خارجه انجام داده است به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی از آمریکایی ها در چین است.

چند جزئیات در مورد آمریکا که در ووهان در روز پنج شنبه شد و بلافاصله در دسترس است. سفارت گفت که این فرد 60 سال است. دو نفر آشنا با این موضوع گفت: این فرد یک زن بود و شرایط بهداشتی اساسی.

این روشن نیست که آیا کسی تا به حال سعی کردم به ترک ووهان در هر یک از پروازهای سازماندهی شده توسط وزارت امور خارجه که باید تخلیه دیپلمات ها و شهروندان آمریکایی از این شهر و سایر نقاط چین است.

در بیانیه وزارت امور خارجه در زمان دفاعی تن و گفت که پس Jan. 29, آن را تا به حال تخلیه حدود 850 نفر که اکثر آنها آمریکایی در پنج پرواز چارتر از ووهان.

آژانس گفته است: “هیچ اولویت بالاتر از رفاه و امنیت شهروندان آمریکایی در خارج از کشور” اما وجود دارد هیچ زمان قصد دارد برای انجام پرواز اضافی حتی به عنوان برخی از آمریکایی ها در جای دیگر در چین درخواست شده است برای تخلیه شود.

وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها باید به آن توجه Feb. 2 مشورتی به سفر به چین است. نشان می دهد که آن پرواز به نظر می رسد به ملاقات نیازهای فوری از آمریکایی ها در ووهان این اداره گفت که در آن آخرین پرواز چارتر روز پنج شنبه تا به حال صندلی های فوق العاده پس از انطباق همه آمریکایی ها در آشکار بنابراین مقامات قادر به ارائه صندلی به بیش از 30 کانادایی.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز جمعه گفت که ایالات متحده آماده شد به صرف $100 میلیون دلار برای کمک به چین و دیگر کشورها در مبارزه با این بیماری همه گیر. او همچنین گفت: وزارت امور خارجه تا به حال کمک به حمل و نقل حدود 18 تن از اهدا لوازم پزشکی از جمله ماسک ، روپوش و گاز به چین در هفته گذشته.

علاوه بر این ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده اند ارائه شده است برای ارسال یک تیم از کارشناسان به چین به رعایت شیوع و کمک در صورت امکان. اما بدون دعوت آمده است. الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: در اخبار جلسه روز جمعه که او به تازگی تصریح کرد C. D. C. ارائه به همتای چینی خود, دکتر, Ma Xiaowei.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im