Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مدرن و N. I. H. آغاز آزمایش واکسن

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • این آزمون اواخر مرحله واکسن خواهد شد و ثبت نام از افراد در 89 سایت در سراسر ایالات متحده است.
 • Birx توصیه چند متحده به reimpose محدودیت به کنترل این بیماری همه گیر قبل از آن بدتر می شود.’
 • چگونه می توانم به شما امن نگه داشتن مردم از یک بیماری همه گیر هنگامی که یک طوفان تحمل کردن ؟
 • ویتنام شدت گردشگران پس از آن موارد در ماه.
 • در زامبیا 15 قانونگذاران آزمایش مثبت برای ویروس.
 • به امید درک این ویروس همه تجزیه کوهی از داده ها.
 • کره شمالی را متهم به فرار از در آوردن coronavirus.
اعتبار…تونی Luong برای نیویورک تایمز

این آزمون اواخر مرحله واکسن خواهد شد و ثبت نام از افراد در 89 سایت در سراسر ایالات متحده است.

یکی از اولین مطالعات ایمنی و اثربخشی coronavirus واکسن در ایالات متحده آغاز شد و در صبح روز دوشنبه با توجه به موسسه ملی بهداشت و بیوتکنولوژی شرکت مدرن است که همکاری برای توسعه واکسن.

مطالعه فاز 3 کارآزمایی بالینی است که به ثبت نام 30,000 افراد سالم در حدود 89 سایت در سراسر کشور است. نیمی دریافت خواهد شد دو عکس از واکسن 28 روز از هم جدا و نیمی را دریافت دو عکس از یک آب شور دارونما. نه داوطلبان و کارکنان پزشکی به تزریق خواهد می دانم که گرفتن واقعی واکسن.

محققان خواهد شد و سپس نظارت بر افراد به دنبال عوارض و انتظار برای دیدن اگر به طور قابل توجهی کمتر واکسینه مردم Covid-19 نشان می دهد که این واکسن کار می کند. هدف اصلی این است که برای تعیین اینکه آیا این واکسن می تواند به جلوگیری از بیماری است. این مطالعه همچنین سعی خواهد کرد برای پیدا کردن اگر آن را می تواند به جلوگیری از شدید Covid-19 و مرگ; اگر آن را می تواند به جلوگیری از عفونت به طور کامل بر اساس تست های آزمایشگاهی; و اگر فقط یک شات می تواند به جلوگیری از بیماری است.

زودتر آزمایش واکسن نشان داد که در آن تحریک یک پاسخ ایمنی قوی با جزئی و گذرا عوارض جانبی مانند زخم اسلحه خستگی achiness و تب است. اما دقیقا چه نوع پاسخ ایمنی مورد نیاز است برای جلوگیری از این بیماری شناخته شده نیست بنابراین فاز 3 مطالعات ضروری برای تعیین اینکه آیا یک واکسن واقعا کار می کند.

در یک بیانیه دکتر فرانسیس کالینز مدیر N. I. H. گفت: “داشتن یک محیط امن و موثر واکسن توزیع شده تا پایان سال 2020 یک کشش هدف اما این هدف حق برای مردم آمریکا.” او گفت که با وجود با سرعت بی سابقه ای در آوردن این واکسن آزمایشی برای انسان, تست “دقیق ترین اقدامات ایمنی” بودند که نگهداری می شود.

مدرن در بیانیه ای گفت که این امر می تواند قادر به ارائه حدود 500 میلیون دوز در سال است و احتمالا تا یک میلیارد دوز در سال با شروع در سال 2021. این شرکت که با دریافت حدود یک و نیم میلیارد دلار از دولت به منظور توسعه یک coronavirus واکسن می گوید: آن را نمی خواهد به فروش واکسن در هزینه اما برای سود.

این واکسن با استفاده از نسخه مصنوعی از مواد ژنتیکی از بخشی از coronavirus در روکشی از ذرات کوچک ساخته شده از چربی است که کمک به آن را دریافت به سلول های انسان است. مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA پس از آن باعث سلول های رتبه یک قطعه کوچک از این ویروس است که سیستم ایمنی بدن را می بیند به عنوان خارجی و یاد می گیرد به رسمیت شناختن. اگر شخص بعد از در معرض ویروس واقعی سیستم ایمنی بدن حمله خواهد کرد.

Messenger RNA هنوز تولید هر مورد تایید واکسن اما شرکت های دیگر نیز سرمایه گذاری در این روش به دلیل پتانسیل آن برای تولید واکسن به سرعت. دولت هفته گذشته اعلام کرد که آن را به حال ساخته شده $1.95 میلیارد دلار برای مقابله با خرید 100 میلیون دوز از یک mRNA واکسن ساخته شده توسط Pfizer در همکاری با یک شرکت آلمانی BioNTech. که واکسن نیز انتظار می رود برای شروع فاز 3 آزمایش های این ماه, و دولت را به خرید آن تنها در صورتی که دادگاه ثابت می کند آن را بی خطر و موثر است. Curevac و سانوفی نیز کار بر روی mRNA واکسن.

بزرگسالان علاقه مند به شرکت در مدرن محاکمه می توانید ببینید https://www.coronaviruspreventionnetwork.org یا ClinicalTrials.gov و جستجو شناسه NCT04470427.

Birx توصیه چند متحده به reimpose محدودیت به کنترل این بیماری همه گیر قبل از آن بدتر می شود.’

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

با مقامات کنتاکی مجموعه به اعلام اقدامات سختگیرانه تر در روز دوشنبه شامل coronavirus بالا فدرال سلامت رسمی نشان می دهد که رهبران این نزدیکی هست متحده باید یک نگاه سخت در انجام همان.

در سفر به کنتاکی روز یکشنبه دکتر دبورا L. Birx از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: چند متحده در منطقه باید دوباره نوار تعطیلی و محدودیتی در مجامع عمومی به سبزها افزایش عفونت.

“ما اعتقاد داریم که وجود دارد می گوید که آیا نیاز به میله به کاهش داخل سالن اجتماعات به کمتر از 10 و به کاهش گردهمایی های اجتماعی به کمتر از 10 واقعا آن را ممکن است برای کنترل این بیماری همه گیر قبل از آن بدتر می شود” دکتر Birx گفت: در یک کنفرانس خبری.

چندین ایالت در جنوب و غرب میانه رو به رو هستند که چشم انداز بستن بخش هایی از اقتصاد خود را دوباره به سعی کنید برای جلوگیری از ویروس که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بسیاری از فرمانداران باید به طور فزاینده مجبور به رسمیت شناختن به عنوان بی امان. به عنوان برخی از ایالت ها به نوبه خود به محدودیت های جدید را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش لری Kudlow رئیس جمهور مشاور اقتصادی گفت: یکشنبه در سی ان ان که دولت را “طولانی” اخراج مهلت قانونی که قرار بود به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه.

فلوریدا پیشی گرفته است نیویورک اوایل کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده در تعدادی از موارد و چهار ایالت تعیین کرده اند و تنها بعد سوابق عفونت: لوئیزیانا, تنسی, اوکلاهما و آلاسکا.

در سفر خود به کنتاکی, دکتر Birx ذکر شده به عنوان نگران کننده نیست که فقط دولت بلکه ایندیانا اوهایو و تنسی و ویرجینیا است. او گفت: مقامات بهداشتی فدرال نگران شده بودند درصد از افرادی که تست مثبت برای این ویروس و همچنین تعداد کل موارد.

دکتر Birx به نظر می رسد با رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear از کنتاکی از حزب دموکرات که گفت که دولت اعلام خواهد کرد دستورالعمل جدید در روز دوشنبه برای رسیدگی به افزایش موارد است.

“من می خواهم شما بدانید که کاخ سفید و کنتاکی دولت در توافق کامل است که تشدید از مواردی است رفتن به نیاز به برخی از مراحل جدید” آقای Beshear گفت.

در فلوریدا مورد رسید و در این ماه است. طی هفته گذشته وجود داشته است به طور متوسط حدود 10,500 موارد در هر روز افزایش حدود 19 درصد از متوسط دو هفته قبل به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده. شده اند وجود دارد حداقل 5,853 مرگ و میر در فلوریدا از زمان شروع این بیماری همه گیر.

و با وجود افزایش تست ظرفیت در سراسر کشور وجود دارد که یک توافق میان دولت فدرال و مقامات محلی که نتایج آزمون در حال بدست گرفتن بیش از حد طولانی است.

دولت فدرال روز یکشنبه گفت که این امر پرداخت هزینه شرکت در آزمون Hologic تا $7.6 میلیون دلار به گسترش تعداد تست های آن دستگاه می تواند اجرا توسط دو میلیون در ماه است. گسترش ظرفیت در دسترس نخواهد بود تا زمانی که در ژانویه آینده.

تست در نظر گرفته شده است بسیار مهم است به درک — کاهش — گسترش ویروس. هنگامی که زمان چرخش گسترش فراتر از چند روز آن می تواند ارائه اطلاعات بی فایده از کسانی که این آزمایش ممکن است گسترش این ویروس را به افراد دیگر زمان نتایج خود را به عقب.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 16,240,800 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

ایالات متحده خلاصه

چگونه می توانم به شما امن نگه داشتن مردم از یک بیماری همه گیر هنگامی که یک طوفان تحمل کردن ؟

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

به عنوان طوفان هانا شروع به اسلم سواحل تگزاس ساحل بیش از آخر هفته برخی از اهالی تگزاس مجبور شدند به تعادل یک تهدید در برابر دیگری. برای جلوگیری از آسیب دیدگی و یا مرگ در طوفان آنها را در معرض خطر عفونت با کوروناویروس.

در زمان عادی اگر یک طوفان در حال نزدیک شدن به مقامات شهرستان خواهد شد از مردم در کنار دریا و مناطق مستعد سيل به تخلیه و به دنبال پناهگاه با بستگان و یا در پناهگاه های اضطراری — مکان های که در آن مردم به اشتراک گذاری سرویس بهداشتی و چهارم.

اما ترس از سرایت انداخته است پیر پروتکل های بیرون از پنجره است.

“هنگامی که من تو را دیدم که طوفان بود سر راه ما من فکر کردم ما به اندازه کافی مشکلات,'” گفت: شهردار کورپس کریستی جو مککمب.

هانا نه آواره بسیاری از مردم به عنوان طوفان و ساخته شده است که چیزهای کمی آسان تر است. نسبتا کم ریسک طوفان مقامات مجاز به منظور بررسی نحوه کمک به مردم برای تخلیه با خیال راحت در حالی که کاهش گسترش ویروس.

اما برخی هنوز هم با آن مواجه تصمیم گیری های دشوار در میان آنها Bartt هاو 49 ساله در تگزاس که قایق شد و جایگاه او از این بیماری همه گیر.

مبارزه با دیابت و H. I. V., او می دانست که ابتلا به این ویروس می تواند او را بکشند تا او زندگی کرده بود به تنهایی در قایق لنگر انداخت به مدت سه ماه.

“من تا به حال موفق به ایمن ماندن این همه اما طوفان لگد مرا از قایق من” آقای هاو گفت. “در حال حاضر من اینجا هستم و پشت در روی زمین در زمان قرض گرفته شده.”

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد با کروناویروس پاسخ در ایالات متحده:

 • تهمت مقامات دولت پیشنهاد شده احتمالا دور زدن گسترده محرک مذاکرات با دموکرات ها را به عجله از طریق باریک تر لایحه. آن را اولویت بندی گسترش مزایای بیکاری فدرال که به پایان می رسد. دموکرات ها در مخالفت با چنین رویکردی که نشان می دهد که جمهوری خواه پیشنهاد ممکن است یک مذاکره تاکتیک.

 • رئیس جمهور تهمت و گفت: او را پرتاب تشریفاتی زمین برای اولین بار قبل از اینکه یانکی ها بازی در اوت. 15 و باعث به هم بزنید در رسانه های اجتماعی. سپس او توییتی در روز یکشنبه که او در واقع آن را از دست به تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

جهانی خلاصه

ویتنام شدت گردشگران پس از آن موارد در ماه.

اعتبار…Tran لو لام/ویتنام آژانس خبری کرج

ویتنام که در روز شنبه شکست یک خط از 100 روز بدون یک محلی coronavirus انتقال را تخلیه 80,000 مردم از شهر مرکزی Danang پس از چهار ساکنان وجود تست مثبت این آخر هفته.

هر کس که تخلیه مورد نیاز خواهد بود برای رفتن انزوا برای 14 روز و سلامت آنها خواهد شد از نزدیک تحت نظارت مقامات روز دوشنبه گفت:.

این سویه از ویروس در Danang متفاوت از پنج گونه های شناسایی شده قبلی در شهرستان و با سرعت بیشتری نسبت به دیگران دارند.

ده ها تن از پرواز اضافه شده اند اما تخلیه انتظار می رود که حداقل چهار روز. Evacuees عمدتا محلی و گردشگران; ویتنام باقی می ماند بسته به ورودی گردشگران خارجی است.

مقامات بهداشت شروع به گسترش غربالگری و تست در Danang یک مقصد توریستی محبوب پس از 57 سال آزمایش مثبت برای چهارمین بار در پنج شنبه دولت گفت. عفونت های اضافی مردم در روز یکشنبه از جمله 61 سال نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی باعث تخلیه.

مقامات گفت: معلوم بود که آیا هر چهار نفر همان منبع عفونت است.

ویتنام بوده و در میان جمعیت موفق ترین کشور های حاوی ویروس است. آن را تعطیل مرزهای بین المللی در اوایل بحران نامیده می شود به صورت گسترده استفاده از ماسک و به سرعت شروع سختگیرانه قرنطینه و تماس با ما-ردیابی اقدامات است. شده اند وجود دارد 420 موارد و بدون مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده.

اما این مورد از 57 سال-پیر-مرد که تا به حال سفر خارج Danang و به ندرت خانه را ترک کرد در ماه گذشته احساس خطر ویتنام ساکنان خواسته شده است که به پوشیدن ماسک دوباره پس از تبدیل شدن به بیشتر سهل انگاری در ماه های اخیر.

چندین کشور که تا به حال این ویروس را تحت کنترل داشته اند به تیز کردن پاسخ خود را پس از یک ناگهانی سربازان ارتش در موارد. در ماه ژوئن در چین reimposed محدودیت در پکن پس از عود به پایان رسید 56-روز اجرا از هیچ محلی منتقل موارد است. مقامات در استرالیا قفل شده است و بسیاری از ملبورن در اوایل ماه جولای پس از محدودیت شده بود کاسته ماه. اما ژاپن خودداری از اعمال محدودیت های جدید حتی به عنوان موارد پرونده را شکست هفته گذشته است.

در خبری دیگر از سراسر جهان:

 • اغلب مورد انتقاد قرار آهسته پاسخ به coronavirus دولت در بریتانیا نقل مکان کرد و به سرعت این آخر هفته برای تحمیل 14 روز قرنطینه در هر ورود از کشور اسپانیا پس از یک سنبله در coronavirus موارد وجود دارد. سریع حرکت آورده و بی نظمی به هزاران نفر از انگلیسی ها blindsiding کسانی که در حال حاضر سفر و شرم آور بریتانیا حمل و نقل, منشی, Grant Shapps که مسئول حمل و نقل هوایی سیاست آموخته اما از قرنطینه در حالی که در تعطیلات. در اسپانیا.

 • مقامات هنگ کنگ, که, گزارش, یک رکورد 145 موارد جدید در روز دوشنبه و تا به حال بیش از 100 مورد جدید به مدت شش روز در یک ردیف گفت: در روز دوشنبه که تعطیل کردن همه ناهار خوردن در رستوران و خدمات محدود مجامع عمومی به دو نفر و نیاز به ماسک در در همه زمان ها. هنگ کنگ است که مقابله با آن بدترین شیوع هنوز پس از داشتن این ویروس تا حد زیادی تحت کنترل از اواسط ماه آوریل تا جولای.

 • دولت مراکش قفل شده هشت شهرستانها در روز یکشنبه قبل از عید قربان تعطیلات. مردم در حال ممنوع از خروج یا ورود برشيد, کازابلانکا فاس مراکش مکناس, ستت طنجه و تطوان (مگر تحت شرایط خاص. این مستند باز است-به پایان رسید. این تصمیم پس از یک هفته افزایش coronavirus موارد در شمال آفریقا پادشاهی است و با هدف حاوی این ویروس در طول تعطیلات زمانی که مراکش سفر در سراسر کشور به دیدار خانواده. بیش از آخر هفته مقامات نیز سخت تر کنترل از ماسک حکم و جریمه و حتی بازداشت افرادی که نمی پوشیدن ماسک خود را در خارج از خانه های خود. مراکش تا به حال 20,278 موارد و 313 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

 • وزیر بهداشت از مکزیک, Chihuahua, دکتر عیسی Grajeda درگذشت نزدیک به دو هفته پس از بستری با Covid-19 رویترز گزارش داد. اعلام مرگ روز یکشنبه در Facebook, Chihuahua فرماندار خاویر کررل بیان “عمیق غم و اندوه است.”

در زامبیا 15 قانونگذاران آزمایش مثبت برای ویروس.

اعتبار…Emmanuel Mwiche/آسوشیتد پرس

Coronavirus همه گیر شده است موجی در سراسر زامبیا با دولت اعلام یک شماره ثبت از موارد. هفته گذشته مقامات همچنین گفت که 15 قانونگذاران و 11 نفر از کارکنان در حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

یکی از کسانی که قانونگذار شاهزاده Kasune Zulu, 44, برجسته شناخته شده به عنوان اولین کتابی قانونگذار اعلام کرد که او تا به حال H. I. V. منتخب در سال 2016 او با سازمان های جهانی و سفر جهان صحبت کردن در مورد زندگی با H. I. V. و دفاع به نمایندگی از دیگران با آن است. خانم Zulu اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در Facebook گفت: او در حال رفتن به قرنطینه.

“Covid-19 است که به سرعت در حال حرکت و زندگی های بسیاری در خطر است,” او نوشت: در Facebook, اصرار زامبیایی به ماندن در خانه پوشیدن ماسک و جلوگیری از تجمعات از جمله کلیسا. “اجازه دهید ما به طوری که خدا می تواند انجام دهد خود را,” او گفت:. یکشنبه, زامبیا را به وزارت بهداشت گزارش شده بود تجمعی 4,481 موارد و 139 مرگ و میر.

به امید درک این ویروس همه تجزیه کوهی از داده ها.

اعتبار…حداکثر ویتاکر برای نیویورک تایمز

آخرین شمارش جدید کروناویروس موارد نامطلوب بود: برخی از 1500 ویروس موارد مشخص شد سه روز متوالی در هفته گذشته در ایالت ایلینوی و ترس از تجدید حیات در دولت و حتی رهبری شهردار شیکاگو به تعطیل کردن میله در سراسر شهر در روز جمعه.

اما در همان لحظه وجود دارد دیگر امیدوار امتیاز داده که به نظر می رسید برای گفتن یک داستان متفاوت است به طور کامل. مرگ و میر ناشی از این ویروس در سطح ایالت ها یک دهم آنچه را که آنها در اوج خود در ماه مه. و مثبت شدن نرخ جدید کروناویروس آزمون در ایالت ایلینوی است که حدود نیمی که از کشورهای همسایه.

“بسیاری وجود دارد تعداد پرواز در اطراف” گفت: دکتر آلیسون Arwady کمیساریای شیکاگو در بخش بهداشت و درمان. “این سخت است برای مردم به دانستن آنچه که مهم ترین چیز به دنبال دارد.”

شش ماه پس از اولین موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده بیشتر مردم آلوده شده است به دور از هر کشور دیگر و روزانه مختصر و مفید از ملی شماره روز جمعه به یک یادآوری از یک نصب اورژانس: بیش از 73,500 جدید موارد 1,100 کشته و 939,838 آزمون و همچنین 59,670 مردم در حال حاضر بستری برای ویروس.

آمریکایی ها در حال حاضر دسترسی به گسترش مجموعه ای از اطلاعات برای کمک به آنها را تفسیر coronavirus بیماری همه گیر. پیچیده داده های جمع آوری عملیات توسط روزنامه های پژوهشی دانشگاه ها و داوطلبان باید فنر در پاسخ به همه گیر مانیتورینگ و جمع آوری coronavirus معیارهای در سراسر ساعت.

“همه ردیابی این ویروس در راه است که آنها انجام داده ام هرگز با سایر بیماری های عفونی” دکتر گفت: Amesh A. Adalja یک پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی که تحت درمان coronavirus بیماران. “برای برخی از مردم آن به آنها کمک کرد درک آنچه اتفاق می افتد. برای دیگر مردم آن بوده است اشتباه و بسیار مفید است.”

چگونه به تست بیشتر مردم برای Coronavirus در واقع بدون نیاز به تست های بیشتر

پولد تست که می تواند یکی از coronavirus آزمون به عنوان قدرتمند به عنوان پنج است به خصوص زمانی مفید است که عفونت نرخ کم است. استفاده از آن می تواند آزاد کردن تست های بیشتر برای مکان های که در آن ویروس گسترده تر است.

کره شمالی را متهم به فرار از در آوردن coronavirus.

اعتبار…Naohiko Hatta/Kyodo News طریق آسوشیتد پرس

پس از کره شمالی روز یکشنبه متهم یک مرد مخفیانه عبور به کشور از کره جنوبی و آوردن coronavirus با او به سئول رفت و در جستجو از هر جداشدگان در جنوب که از دست رفته بودند.

روز دوشنبه مقامات کره جنوبی تا به حال zeroed در 24 ساله مرد تنها با شناسایی نام خانوادگی خود را, کیم که در سال 2017 شنا در سراسر غرب اینتر-کره جنوبی در مرز به نقص به جنوب. در جولای 19, او شنا کرد و برگشت در سراسر مرز به Kaesong در شمال گفتند.

آن را بلافاصله روشن نیست که چرا پناهنده عبور کرده. کره جنوبی آژانس خبری Yonhap گزارش داد که مرد شده بود تحت تعقیب پلیس کره جنوبی برای بازجویی پس از اتهام تجاوز به عنف.

کره شمالی گفت: کره شمالی مرد بود “مشکوک به آلوده شده اند باطل ویروس” و می تواند این کشور را برای اولین بار ویروس مورد. و معکوس ارتداد باعث شمالی به رهبری کیم جونگ سازمان ملل متحد به منظور مجموع مستند از کائسونگ مرز شهرستان 300000 و اعلام کرد: “حداکثر” اضطراری ملی.

تا روز یکشنبه کره شمالی تا به حال بارها و بارها گفت که تا به حال هیچ Covid-19 موارد است. این ادعا سوال شد توسط کارشناسان خارج از.

کره جنوبی مقامات می گوید که انسان ممکن است انجام داده اند coronavirus در سراسر مرز.

آنها جان سالم به جنگ رکود بلایای طبیعی است. اما نه همه گیر.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

نزدیک به 3 ، 000 کسب و کارهای کوچک در شهر نیویورک بسته شده اند در چهار ماه گذشته سرزنش سقوط درآمد از بین رفته و گردشگری بالونی بدهی به خصوص برای اجاره عقب افتاده.

قبل از همه گیر ضبط مارت بود ثابت از ایستگاه مترو میدان تایمز برای بیش از 60 سال شناخته شده برای حمل وینیل ضبط شده از لاتین و موسیقی جاز.

لو Moskowitz چپ کار خود را در املاک و مستغلات در سال 2006 به کار تمام وقت در مغازه که متعلق به پدرش است. فروش مستقل در فروشگاه ثبت شد و در کاهش سراسر کشور و بسیاری از آنها تعطیل در سراسر نیویورک. آقای Moskowitz دوستان سوال خود را حرکت می کند.

او پس از درگذشت پدر در سال 2012 آقای Moskowitz در زمان بیش از کسب و کار. برای سال, ثبت مارت جان سالم به در با فروش الکترونیک و هدفون و نقشه کشی در عابران به کاوش گسترده خود وینیل مجموعه است. فروشگاه بزرگ بود پر رونق اما درآمد trickled در.

سپس coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان رز در نیویورک و بیش از 90 درصد از این شهر مترو ridership ناپدید شد. که “میخ آخر بر تابوت” آقای Moskowitz گفت. او وزن مغازه آینده برای دو ماه قبل از بسته شدن آن به طور دائم در ماه ژوئن.

رستوران و آرایشگاه و مغازه ها بسته اند و در سراسر شهر و برای برخی از نیویورک به نزدیکی هفته تعطیلی از محله ستونهای باید طلیعه در یک نوع از عزاداری.

“آن بوده است و این طولانی کشیده شده-از دست دادن و آن را مقدار زیادی را از لحاظ عاطفی” گفت: ارمیا ماس نویسنده کتاب “محو نیویورک: چگونه یک شهر بزرگ خود را از دست داده روح” یک کتاب در مورد gentrification.

آقای ماس گفت: او به تازگی سوار توسط یک منهتن تئاتر و ناگهان شروع به تعجب اگر آن را بیش از حد به زودی ناپدید می شوند. “و سپس من تحت فشار قرار دادند آن را کنار” او گفت: “از آنجا که آن را فقط بیش از حد در حال حاضر. آن را قریب به اتفاق قربانیان.”

گزارش شد کمک توسط استفان قلعه جولی Bosman تروی Closson دنیس Grady, چو سنگ-Hun تیفانی ممکن است رافائل Minder, Richard C. حصار ادگار Sandoval, آیلین, Sullivan, Neil Vigdor و دانیل ویکتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net