Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: بازارهای حلقه به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان

جزئیات به روز رسانی در: 新冠病毒疫情最新消息汇总

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • سهام همچنان به سقوط در آسیا اما در سرعت کندتر.
 • به عنوان عفونت آهسته در چین آنها را افزایش می دهد در جای دیگر در سراسر جهان است.
 • C. D. C. هشدار آمریکایی ها در برابر سفر به کره جنوبی.
 • کاخ سفید از کنگره آمریکا برای $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با شیوع بیماری.
 • یک قاضی مانع کالیفرنیا از حرکت برخی از بیماران.
اعتبار…Jung Yeon-Je/Agence France-Presse — Getty Images

قیمت سهم در آسیا تضعیف دوم راست, روز, البته در بیشتر از متوسط سرعت به عنوان سرمایه گذاران در زمان نشانه خود را از روز دوشنبه فروش آف در اروپا و ایالات متحده است.

شدیدترین تلفات در آسیا در روز سه شنبه رخ داده در ژاپن که در آن بازارها تعطیل بودند در روز دوشنبه. شاخص Nikkei 225 شاخص پایین بود و تقریبا 3 درصد در اواخر صبح. بیشتر از دیگر بازارهای آسیایی کاهش یافت و در یک بسیار آهسته تر است.

معاملات آتی نشان داد که آمریکا و اروپا ممکن است کمی تغییر و یا کمی زمانی که آنها باز در روز سه شنبه.

شانگهای و شنژن بازارهای سهام کاهش یافته 2 درصد تا اواخر روز سه شنبه صبح. هر دو بازار بوده است نسبتا عایق از فروش جهانی در روز دوشنبه یک ثبات است که تحلیلگران نسبت به سیاست های پکن از جمله سفارش مدیران صندوق به فروش سهام بیشتر از آنها خرید. پکن دارای سابقه تحمل به اشتراک گذاری کاهش قیمت بیشتر به راحتی اگر آنها نگاه مانند پژواک وال استریت فعالیت و به نظر می رسد که درست در روز سه شنبه به عنوان به خوبی.

هنگ کنگ بازار کمی تغییر بود و پس از سقوط بیش از سرزمین اصلی بازار در روز دوشنبه.

در کره جنوبی متزلزل جهانی دوم بیشترین شیوع در خارج از چین قیمت سهم دوباره صبح روز سه شنبه پس از تحمل روز دوشنبه یکی از بیشترین قطره از هر بازار بزرگ در سراسر جهان است. اواخر صبح قیمت سهم وجود دارد تا حدود 0.5 درصد است.

بازارهای سهام در کالا-صادرات کشورهای در ادامه به رنج می برند تلفات به عنوان معامله گران نگران هستند که تقاضا برای کالاهای خود را ممکن است به کاهش اگر کشورهای بیشتری رنج می برند این نوع کبودی کاهش در فعالیت های اقتصادی است که چین را تحمل کرده است. استرالیا در بازار سهام کاهش یافت و 1.6 درصد در اوایل بعد از ظهر سه شنبه و نیوزیلند نیز با کاهش 1 درصد است.

چین به نظر می رسد به گرفتن جدید کروناویروس تحت کنترل عفونت به سرعت در حال گسترش در کره جنوبی, ایران و ایتالیا. و جهان آماده است برای یک عمده شیوع سازمان بهداشت جهانی مقامات روز دوشنبه گفت:.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

یک W. H. O. ماموریت به چین گفته است که روزانه شمارش از موارد جدید وجود دارد به اوج خود رسید و پس از آن plateaued بین Jan. 23 Feb. 2 و به طور پیوسته کاهش یافته است پس از.

مقامات چینی گزارش 508 موارد جدید و 71 مرگ و میر ناشی از دوشنبه کندتر از روز گذشته.

سه شنبه, کره جنوبی گزارش شده بود در مجموع 893 مورد دوم بیشتر در جهان است. از 60 مورد جدید گزارش شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری 49 آمد از Daegu, مرکز شیوع این بیماری در آن کشور است.

در ایران سنبله در coronavirus عفونت باعث شده است تا ترس از سرایت در سراسر خاورمیانه است. در ایتالیا یکی از بزرگترین در اروپا اقتصاد مقامات در حال تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری فلج مرکز تجاری میلان. و در نیویورک و لندن و توکیو بازارهای مالی کاهش یافت در ترس است که ویروس فلج اقتصاد جهانی است.

ظهور, ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی به عنوان جدید هاب از شیوع تأکید عدم هماهنگی استراتژی جهانی برای مبارزه با coronavirus نیز آلوده کرده است که حدود 80,000 مردم در 37 کشور باعث حداقل 2,600 مرگ و میر.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 80 ، 000 نفر در چین و 33 کشورهای دیگر است.

شهروندان آمریکایی توصیه شد در روز دوشنبه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به کره جنوبی به دلیل گسترش سریع coronavirus وجود دارد. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری مطرح شده است هشدار سفر به سطح سه آن بالاترین هشدار.

“وجود دارد گسترده و مداوم شیوع بیماری های تنفسی ناشی از یک رمان (جدید) coronavirus است که می تواند از فردی به فرد” C. D. C. گفت: در مشاوره. “افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی مزمن ممکن است در معرض خطر بیماری شدید.”

C. D. C. همچنین هشدار داد که “وجود دارد دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی کافی در مناطق آسیب دیده.”

هشدار در آمد که در کره جنوبی گزارش داد که این روز را در تعدادی از موارد در کشور افزایش یافته است 60 به 893 کلی. اکثر این موارد شده اند محور در این منطقه در داخل و اطراف دائگو کره جنوبی چهارم بزرگترین شهرستان, 180 کیلومتری جنوب شرقی سئول. و تقریبا نیمی از این بیماران در کشور در حال اعضای Shincheonji گروه مذهبی کلیسا که دارای یک زیر بزرگ در این شهر است.

رئیس جمهور ماه Jae-در روز یکشنبه قرار دادن این کشور در بالاترین ممکن است هشدار در مبارزه با کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بعد از هفته شفاعت از قانونگذاران کنگره خواسته در روز دوشنبه به اختصاص حداقل $2.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای تقویت آن coronavirus پاسخ با توجه به سه مقامات کاخ سفید و یک درخواست نامه به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

درخواست از کاخ سفید $1.25 میلیارد دلار منابع مالی جدید و $1.25 میلیارد دلار پول منحرف از دیگر برنامه های فدرال است و قابل توجه تنش در دولت در پاسخ به شیوع ویروس و نشانه ای از چگونه طولانی مبارزه برای متوقف کردن آن ممکن است.

نامه ای که امضا شده توسط Russell T. Vought اقدام مدیر دفتر مدیریت و بودجه گفت: بودجه خواهد بود صرف اورژانس لوازم پزشکی, آزمایشگاه, تست, توسعه واکسن و دیگر اشکال نظارت از جمله ویژگی های دیگر.

نماینده نیتا M. Lowey نیویورک, رئیس مجلس تخصیص بودجه به نام درخواست “محزون می خوانی کافی برای محافظت از آمریکایی ها از کشنده شیوع کروناویروس.”

“این است که عمیقا نگران کننده است که پاسخ خود را در حال حاضر است برای حمله به پول کنگره تعیین شده برای دیگر مهم بهداشت عمومی اولویت” او در بیانیه ای گفت. “بدتر هنوز خود را به طور کلی درخواست هنوز هم می افتد کوتاه از آنچه مورد نیاز است برای موثر جامع دولت اسرائیل.”

در یک تصمیم گیری است که می تواند پیچیده کالیفرنیا در تلاش برای مقابله با کروناویروس بحران یک قاضی فدرال روز دوشنبه نگهداری موقت سفارش محدود در جایی که جلوگیری از آلوده بیماران در یک پایگاه نظامی از حال نقل مکان به یک دولت متعلق به مرکز در شهرستان کوستا مسا.

قاضی گفت: او را به تجدید نظر در این موضوع را پس از مقامات ایالتی و فدرال ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای حفاظت از سلامت جامعه و همچنین افراد مبتلا به کوروناویروس. “دولت نشان داده همدلی برای بیماران” قاضی Joseph L. Staton گفت: در حکمی که درو تشویق و اضافه کرد که او می خواست برای دیدن “همان همدلی برای ساکنان کوستا مسا.”

کوستا مسا خواسته بود قاضی برای جلوگیری از کالیفرنیا از حرکت افراد مبتلا به کروناویروس جدید به سابق خانه مسکونی برای تکامل افراد معلول که در آن بیماران باقی خواهد ماند در انزوا در حالی که دوره نقاهت. این منطقه که در اورنج کانتی بیش از حد به شدت جمعیت به میزبان افراد آلوده به یک ویروس خطرناک به مقامات محلی استدلال کرد.

مقامات فدرال در حال برنامه ریزی برای انتقال بیماران به یک مرکز در آلاباما که توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال اسناد دادگاه گفت: اما مقامات در کالیفرنیا فکر می کردم که حرکت این گروه از دولت می تواند مضر به سلامت خود و رفاه.

بن بست که در آن برای قرار دادن بیماران بر سنگین غیر متمرکز ماهیت آمریکا و نظام سلامت حتی به عنوان مقامات فدرال شد هشدار جدی خطرات ناشی از شیوع کروناویروس

گزارش و پژوهش می باشد که توسط مت فیلیپس راسل گلدمن کیت Bradsher جری Mullany Aimee Ortiz, علامت Landler استیون لی مایرز Sui-لی کوچولو, فرح Stockman, Louis Keene, نوح Weiland امیلی کوکران و مگی Haberman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de