Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: انتظار طولانی در ایالات متحده فرودگاه برای ورودی مسافران; تهمت تست منفی

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • در ایالات متحده, فرودگاه, مسافران بازگشت از اروپا توصیف طولانی منتظر جمعیت بزرگ و سردرگمی است.
 • رئیس جمهور تهمت تست منفی برای coronavirus.
 • اسپانیا حرکت به سمت یک در سراسر کشور مستند و فرانسه بسته اکثر کسب و کار.
 • نیویورک لوئیزیانا و ویرجینیا باید گزارش خود را اول مرگ و میر ناشی از ویروس است.
 • خانه خود را دینامیک تغییر کرده است. در اینجا چگونه برای مدیریت تغییر.
 • خبرنگاران چینی با فشار به عقب در برابر سرکوب ویروس تحت پوشش.
 • اسرائیل تبدیل به دیجیتال نظارت آلوده و بسیاری از کشورها تشدید محدودیت.
اعتبار…Shannon استاپلتون/ایسنا

مسافران گزارش شد, صف های طولانی و سردرگمی در ایالات متحده به فرودگاه در روز شنبه به عنوان رئیس جمهور جدید سفر اروپایی محدودیت رفت و به اثر.

در علاوه بر این به محرومیت خارجی از 26 کشور اروپایی رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های جدید قیف آمریکایی ها برای تعیین فرودگاه در شهر نیویورک, شیکاگو, سان فرانسیسکو, سیاتل, هونولولو, Los Angeles, آتلانتا, ویرجینیا, دیترویت, Dallas, نیوآرک, بوستون و میامی است. مسافران بودند تحت پیشرفته نمایش درمانی و له آمریکایی از بازگشت از اروپا به نظر می رسد در ساخت آن نمایش است که بسیار سخت تر است.

نا امید مسافران تصاویر به اشتراک گذاشته شده از صف های طولانی در رسانه های اجتماعی.

رئا پل 70 گفتار و زبان آسیب شناسی استاد فرود در فرودگاه کندی فرودگاه بین المللی در حدود ظهر روز شنبه و گفت: American Airlines خلبان هیچ اشاره ای به کروناویروس و یا چه اتفاقی می افتد هنگامی که آنها به نیویورک در طول هشت ساعت پرواز از پاریس.

زمانی که آنها فرود آمد ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی عوامل پوشیدن کاغذ و پلاستیک ماسک سوار هواپیما و دست مسافران یک پرسشنامه را پر کنید قبل از خروج از هواپیما. در jetway یک عامل در زمان هر فرد متوسط.

جان Mixon, 86 بازنشسته استاد حقوق گفت: او منتظر نزدیک به دو ساعت در کندی فرودگاه بین المللی پس از ورود از عمان, اردن, از دست رفته خود را اتصال به هوستون پرواز به دلیل آهسته فرآیند غربالگری.

آقای Mixon گفت که او و همسرش حوصلگی به یک بسته بندی شده با بیش از 100 دیگران برای ساعت قبل از چند C. D. C. مقامات در آمد و پرسید هر کس اگر آنها به حال شده است به چین یا ایتالیا. تنها یک مرد دستش را بلند کرد و هر کس دیگری گفته بود آنها می تواند پس از گرفتن درجه حرارت گرفته شده و آقای Mixon گفت.

از بهمن ماه ماموران از گمرک و حفاظت مرزی شده اند در اوج هشدار برای مسافران که ممکن است گسترش ویروس. وزارت امنیت داخلی گفته است که کارکنان به دنبال علائم فیزیکی جستجو از طریق اسناد سفر و نقد و بررسی فدرال ردیابی پایگاه داده.

اعضای کنگره این هفته کبابی ارشد امنیت مقامات بیش از آنچه برخی به عنوان یک متخلخل فرآیند غربالگری. حتی مقامات بالا در این بخش اذعان کرد که به طور کامل آب بندی ایالات متحده از ویروس غیر ممکن است.

“ما در حال تلاش برای کاهش و تاخیر بزرگترین قله در ویروس موج ضربه در ایالات متحده امریکا گفت:” کنت T. Cuccinelli دوم بازیگری معاون وزیر امنیت داخلی. “و همه این مراحل را کاهش و به تاخیر بیاندازد. آنها نه متوقف کردن ویروس.”

رئیس جمهور تهمت آزمایش منفی برای coronavirus دکتر خود گفت: در یک یادداشت منتشر شده شنبه شب. رئیس بهداشت و درمان بوده است نگرانی از او صرف زمان در فلوریدا رفت و آمد مکرر در آخر هفته گذشته با یک برزیلی رسمی بود که بعدها به بیماری داشته باشد.

“یک هفته پس از خوردن شام با هیئت برزیل در Mar-a-لاگو رئیس جمهور باقی می ماند علامت رایگان,” دکتر گفت: Sean P. کانلی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, دکتر, در این یادداشت.

در یک کنفرانس خبری در اوایل روز شنبه آقای ترامپ اعلام کرد که او تا به حال تست شده برای coronavirus در شب جمعه شد و انتظار نتایج. معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین اعلام کرد که گسترش دولت های اروپایی ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند.

آیا رئیس جمهور می تواند مورد آزمایش قرار بوده است یک موضوع از گمانه زنی ها پس از آن برای اولین بار پدید آمده است که یک عضو از یک هیات برزیلی که بازدید Mar-a-لاگو تا به حال آزمایش مثبت است. دو نفر دیگر بودند که با رئیس جمهور در Mar-a-لاگو باید آزمایش مثبت و مختلف اعضای کنگره شده اند خود جدا و پس از برقراری ارتباط با برخی از همان افراد.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پوشیدن “ایالات متحده آمریکا” کلاه بیس بال گفت: او تصمیم گرفت برای آزمایش coronavirus پس از کنفرانس خبری در روز جمعه که در طی آن او اعلام کرد اضطراری ملی.

“مردم درخواست شد من را تست,” او گفت:.

از او پرسیدند که او انتظار می رود که در نتیجه آقای ترامپ گفت: “یک روز دو روز.”

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“آنها آن را به آزمایشگاه ارسال,” او گفت:.

معلوم نیست اگر آقای پنس که در تعامل با برخی از آلوده Mar-a-لاگو بازدید کنندگان تا به حال شناخته شده است که رئیس جمهور مورد آزمایش قرار گرفت. در مورد خواسته خود وضعیت آقای پنس گفت: “من قصد دارم به صحبت می کنند و بلافاصله پس از این کنفرانس خبری با سفید, خانه پزشک, اتاق کار” که او گفت: قبلا به او توصیه کرد که نه او و نه همسرش نیاز به آزمایش می شود.

کاخ سفید آغاز شده است چک کردن درجه حرارت هر کسی که در تماس نزدیک با آقای تهمت یا آقای پنس. کاخ سفید ستاد بررسی دمای هر کس پس از رسیدن به کنفرانس خبری.

خبرنگاران فشرده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد “پیام های مخلوط,” پرسیدن در مورد اینکه چرا او دست تکان داد با یک ردیف از مدیران ارشد که با حضور خود در کنفرانس خبری روز جمعه که در آن او اعلام کرد اضطراری ملی.

“این تقریبا یک عادت تبدیل می شود و شما از آن عادت,” او گفت “دور شدن از دست دادن چیز خوبی است.”

آقای پنس گفت که موثر در نیمه شب پنج شنبه شب دولت فدرال اروپا ممنوعیت سفر اعمال را به انگلستان و ایرلند.

خانه گذشت یک جارو بسته امداد برای کمک به مردم تحت تاثیر شیوع این بیماری پس از یک roller-coaster بعد از مذاکرات در روز جمعه و آن را در حال حاضر می رود به مجلس سنا.

در این کنفرانس خبری آقای ترامپ نشانه تایید خود را از این اقدامات که به او اشاره کرد تا به حال از حمایت هر دو حزب.

“این بسیار خوب بود برای دیدن آن را,” او گفت:.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 154,800 مردم در حداقل 126 کشور جهان است.

اسپانیا و فرانسه اعلام کرد شدید سراسر کشور محدودیت در شنبه شامل گسترش coronavirus.

اسپانیا دستور داد تمام شهروندان خود را محدود به خانه های خود — و به ترک تنها برای خرید مواد غذایی به کار به دنبال مراقبت های پزشکی و یا کمک به افراد مسن و دیگران نیاز دارند.

مقامات در اسپانیا گزارش 1,500 موارد جدید, بزرگترین افزایش روزانه در کشور تا کنون هل دادن کل آن به 5,753. دولت دستور داد تمام مدارس و رستوران ها و کافه ها به گسترش اقدامات است که مقامات مختلف منطقه ای از جمله در مادرید و در کاتالونیا گرفته بود در روز جمعه.

همچنین در شنبه مقامات اسپانیایی گفت: همسر نخست وزیر پدرو سانچز Begoña گومز, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

فرانسه اعلام کرد که بسته شدن از همه “غیر ضروری” به عنوان کسب و کار از نیمه شب از جمله رستوران ها و سینما پس از یک کاهش شدید سربازان ارتش در این حمله از coronavirus. فرانسوی موارد دو برابر گذشته بیش از 72 ساعت به حدود 4500. شده اند وجود دارد 91 مرگ و میر و 300 coronavirus بیماران در وضعیت بحرانی — نیمی از آنها زیر 50 سال سن.

این اقدامات در هر دو کشور به دنبال مشابه حرکت در ایتالیا سخت ترین آمار کشور در اروپا است. ایتالیا شده است و قفل شده است و از آنجا که در اوایل هفته با تنها مواد غذایی داروخانه ها و بانک ها مجاز به کار گیرند. روز شنبه در این کشور گزارش شده 175 جدید مرگ و میر با مجموع 1,441 و 2,795 موارد جدید با مجموع عبور 21,000.

مقامات در لوئیزیانا نیویورک و ویرجینیا گزارش خود را اول مرگ و میر وابسته به کروناویروس در روز شنبه به عنوان تعدادی از موارد شناخته شده در سراسر کشور رسید گذشته 2,500. توسط شب 49 متحده به همراه پورتو ریکو و واشنگتن تایید کرده بود مورد از این بیماری است. تنها غرب ویرجینیا بود بدون تشخیص.

در سراسر کشور و کسب و کار و مدارس و مقامات دولتی همچنان به مبارزه با شیوع است که در سمت چپ بیش از 50 نفر کشته و طرح میتوانست تقریبا تمام جنبه های زندگی عمومی است. بیش از 400 مورد جدید گزارش شده در هر سه روز آخر.

در اوماها منطقه مقامات گزارش شده نمونه ای از جامعه گسترش یافته است. در ایلینوی یک مرکز پرستاری که در آن یک زن آزمایش مثبت برای این ویروس قرار داده بود روی زمین افتاده. و در پیتسبورگ که در آن برای اولین بار محلی موارد اعلام شد و در روز شنبه رهبران شهرستان خواست میله برای ترویج اجتماعی فاصله با محدود کردن تعداد زیادی از مردم به آنها اجازه داد داخل.

در جای دیگر مقامات ساختن مقررات مربوط به خانه و جدا شدن تعداد زیادی از مردم با این ویروس.

بسته شدن مدارس در بیش از یک دوجین متحده همچنان به ایجاد نگرانی هایی است که کودکان ممکن است از دست وعده های غذایی و پدر و مادر ممکن است قادر به ماندن خانه از محل کار. شهردار بیل د Blasio, تحت فشار افزایش می یابد به نیویورک شهرستان, مدارس خودداری کرده است برای انصراف از کلاس های حفظ مدارس از تاسیسات این شهر را بیشتر آسیب پذیر است.

پس از لس آنجلس Unified School District اعلام کرد که بسته شدن مدرسه مقامات گفتند که باز 40 منابع خانواده مراکز به ارائه مراقبت از کودک و وعده های غذایی برای دانش آموزانی که پدر و مادر نمی توانند از کار. کارولینای شمالی در روز شنبه شد و آخرین وضعیت خود را در مدارس دولتی.

ردیابی هر Coronavirus مورد در ایالات متحده آمریکا: نقشه کامل

نقشه ها نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس و تعداد موارد و مرگ و میر توسط دولت است.

بیشتر مدارس در حال بسته شدن بیشتر شرکت ها درخواست کارکنان برای کار از راه دور. در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما کار از خانه موثر تر و تعادل در خانه تحصیل برای فرزندان خود را.

و پوشش بیشتر از نحوه coronavirus است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار خود را روز به روز زندگی را می توان در اینجا یافت نشد.

مشتاق به ادعای پیروزی در چه Xi Jinping, چین, رهبر است به نام “مردم جنگ” در برابر ویروس دولت چین است که منجر گسترده کمپین پاکسازی عمومی حوزه مخالفت سانسور اخبار و گزارش, اذیت و آزار شهروند روزنامه نگاران و بستن سایت های خبری.

اما چینی روزنامه نگاران رو به با ابراز حمایت از عمومی و گسترده خواستار آزادی بیان در حال مبارزه در یک نادر چالش به حزب حاکم کمونیست.

آنها در حال انتشار hard-hitting exposés توصیف دولت پوشش یو پی اس و شکست در سیستم مراقبت های بهداشتی. آنها در حال گردش پرشور خواستار آزادی مطبوعات. آنها با استفاده از رسانه های اجتماعی برای جلب توجه به بی عدالتی و سوء استفاده هایی یورش تبلیغات سفارشات.

مقامات در تلاش برای مهار پوشش شیوع, در بخشی به دلیل چینی توانسته با توسل به روش های نوآورانه برای حفظ یک رکورد از چه برخوردی است.

مجله پروفایل برای مثال به تازگی منتشر محکم مصاحبه با یک دکتر بود که هشدار داد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد این ویروس به عنوان آن را برای اولین بار در شهر ووهان. این مقاله تقریبا بلافاصله ناپدید شد.

اما چینی کاربران اینترنت به سرعت به ارمغان آورد و داستان بازگشت به زندگی با استفاده از emojis, کد مورس و زبان مبهم برای ارائه مصاحبه ای در راه است که خواهد فرار از سانسور.

“این بار دولت را کنترل رایگان سخنرانی به طور مستقیم آسیب دیده منافع و زندگی عادی مردم” گفت: Li داتونگ, بازنشسته روزنامه ویرایشگر در پکن. “هر کس می داند که این نوع از فاجعه بزرگ اتفاق می افتد زمانی که شما حقیقت را نمی گوید.”

چین شمارش جدید کروناویروس عفونت افزایش کمی در شنبه اما بیشتر در میان مسافرانی که از خارج از کشور به عنوان انتقال درون مرزهای آن ادامه داد: به پیتر. فقط 20 مورد جدید گزارش شده در آخرین روزانه تعداد چهار در ووهان و بقیه میان اخیر ورود به کشور است.

نیز وجود دارد 10 بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس, مقامات گفت: آوردن رسمی مرگ و میر به 3,199. دولت چین را در مجموع عفونت تعداد برای coronavirus در حال حاضر 80,844.

اسرائیل نخست وزیر بنیامین نتانیاهو گفت: دیجیتال و فن آوری به این معنی خواهد بود و باید برای پیگیری شهروندان شناخته شده اند که قرارداد این ویروس فوق العاده, اندازه, او گفت:, گرفته شد از اسرائیل در جنگ با تروریسم.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در شب شنبه گفت که اسرائیل “در جنگ” در برابر “نامرئی دشمن.”

تصدیق کرد که نظارت خواهد تجاوز بر حریم شخصی آقای نتانیاهو گفت که او تا به حال به دنبال دریافت مجوز از وزارت دادگستری.

به عنوان کشور caseload افزایش به حدود 200 دولت موظف بسته شدن همه مکانهای تفریحی شروع روز یکشنبه از جمله کافه ها رستوران ها سالن های ورزشی و موسسات فرهنگی. مجامع عمومی به طور محدود به 10 نفر از کارگران گفته شده است برای کار از خانه در صورت امکان.

بسیاری از کشورهای دیگر افزایش محدودیت:

 • دولت بریتانیا به نظر می رسد نزدیکتر به ممنوعیت تجمع جرم چیزی است که آن را تا به حال تا کنون مقاومت کرده است. تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تقریبا دو برابر شده در شنبه 21 و تعداد موارد یافت بیش از 300 1,140.

 • استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون یکشنبه اعلام کرد که تمام ورود بین المللی را به خود منزوی برای 14 روز. “برای کمک به ماندن بگیرید پیش از این منحنی ما تحمیل خواهد شد پیش از این منحنی” او به خبرنگاران گفت: پس از جلسه هیئت دولت است. کشتی های کروز که از بنادر خارجی به استرالیا نیز ممنوع شود او اضافه شده است.

 • دولت افغانستان بسته شد, همه مدارس و دانشگاه ها را برای یک ماه و خواسته مردم برای جلوگیری از مراسم عروسی و درگیری — حوادث که معمولا رسم هزاران نفر. این کشور جنگ زده که سهام متخلخل مرز با ایران گزارش داد که 11 مورد در روز شنبه. اما تست را به شدت محدود و پس از آن سخت است برای ارزیابی چگونه گسترده شیوع است.

 • اندونزی گزارش افزایش شدید که مطرح شده آن تعداد از موارد به 96 با 5 مرگ و میر. فرماندار جاکارتا اعلام کرد که مدارس در پایتخت را نزدیک به دو هفته است. حمل و نقل وزیر Budi Karya Sumadi دارای آزمایش مثبت است.

 • سنگاپور بسته شده است همه آن 70 مساجد به مدت پنج روز برای ضد عفونی کردن آنها پس از گسترش ویروس در حداقل سه کشور مالزی و برونئی و سنگاپور — متصل شد به جمع 16000 نفر در یک مسجد در نزدیکی پایتخت مالزی کوالالامپور. چهار مورد در سنگاپور شده اند مربوط به این تجمع که با حضور بیش از 90 سنگاپور.

 • نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نیوزیلند اعلام کرد که هر کس پس از رسیدن در این کشور پس از پنج شنبه شب را به منزوی کردن خود برای 14 روز. اندازه گیری امر به شهروندان و همچنین خارجی ها.

 • رواندا گزارش اولین مورد یک ملی هند که وارد 8 مارس از بمبئی. مرد به دنبال کمک پزشکی در مارس 13, وزارت بهداشت گفت.

 • نامیبیا در جنوب آفریقا گزارش داد که دو مورد اول: یک زن و شوهر اسپانیایی که وجود دارد وارد در روز چهارشنبه. آنها هر دو تحت قرنطینه وزیر بهداشت Kalumbi Shangula گفت: در روز شنبه.

 • رئیس جمهور کلمبیا دستور داد مرز با ونزوئلا بسته شده است.

 • گواتمالا خواهد نوار شهروندان از ایالات متحده و کانادا و آخرین بازدید کنندگان برای کسانی که دو کشور ممکن است خواسته شود به خود قرنطینه به مدت هفت روز خبر داد. گواتمالا خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد روز جمعه: 27-year-old man who سفر کرده بود از اسپانیا به گواتمالا از طریق کلمبیا و السالوادور.

 • لهستان با 68 مورد را نزدیک مرزهای خود را به همه غیر شهروندان در پنج شنبه و تعلیق تمام هوایی بین المللی و راه آهن سفر برای حداقل 10 روز است. مدارس تعطیل شد و روز چهارشنبه مقامات گفتند که همچنین کسب و کار و لغو تجمعات عمومی برای بیش از 50 نفر است. جمهوری چک و اسلواکی اعلام کرده اند اقدامات مشابه است.

 • در دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen گفت که تمام اتباع خارجی که نیست باید یک هدف ضروری برای بازدید از این کشور تبدیل خواهد شد دور. مسافر کشتی و قطار متوقف خواهد شد در حال اجرا است اما باری حمل و نقل ادامه خواهد داد. این اقدامات خواهد شد و در اثر حداقل تا مارس 13.

 • ایران در تلویزیون دولتی گفت: مرگ و میر از coronavirus افزایش یافته بود به 611 با 12,729 موارد تایید شده در کشور است.

 • دولت اردن در روز شنبه اعلام کرد که آن را تعلیق تمام تماسهای ورودی و خروجی پروازهای مسافری. مقامات اردن گفت: تمام مدارس و دانشگاه های این کشور را به حالت تعلیق به مدت دو هفته و مساجد و کلیساها ورزشگاه سینمای جوانان در مراکز و استخر شنا نیز نزدیک است.

یک زن و شوهر ایتالیایی آزمایش مثبت برای coronavirus در San Juan, Puerto Rico, اواخر روز جمعه پنج روز پس از آنها متحرك یک کشتی کروز رفتن در سراسر اقیانوس اطلس.

کاستاریکا, کشتی, یک شرکت تابعه از Miami-بر اساس کارناوال شرکت می گوید: کشتی کوستا Luminosa در حال حاضر رفتن به مارسی, فرانسه.

کاستاریکا Luminosa مجموعه بادبان در 5 مارس از فورت لادردیل فلوریدا., برای یک اطلس سفر. کشتی به نام یک آمبولانس که آن را از منوی view در سن ژوئن روز یکشنبه 8 مارس.

پورتوریکو پزشکان مشکوک که زن 68 بود coronavirus و بستری ، شوهرش 70 بود بدون علامت. زمان پورتوریکو اعلام بستری شدن صدها نفر از مسافران در حال صرف روز mingling در استعمار پیر سن ژوئن و کشتی را ترک کرده بودند پورت.

آن را در زمان پنج روز بیشتر برای تایید این موارد است. این جزیره تا به حال هیچ تست بنابراین نمونههای گرفته شده از این زن و شوهر و ارسال به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez از پورتو ریکو به نام تاخیر “غیر قابل قبول است.”

در حالی که همه کاستاریکا Luminosa شده در دریا مسافران در گردش آزادانه. نشان می دهد که لغو شده اند, اما ورزشگاه, استخر و جکوزی, باز باقی می ماند. تنها در روز شنبه انجام خدمه rework ناهار بوفه در خدمت مسافران به طور مستقیم گفت: کاترین Bitner یک 66 ساله مسافر از سن دیگو, کالیفرنیا.

“هیچ کس من می دانم آزمایش شده در کشتی ما,” خانم Bitner گفت: در واتساپ پیام.

کاستاریکا کشتی گفت: کشتی در قرنطینه اما که “پروتکل بهداشتی” در هیئت مدیره شده بود افزایش یافته و تماس نزدیک از مسافران که تست مثبت شده بود جدا شده در کابین خود. کاستا کروز همچنین گفت که آن را سازماندهی روزانه چک دما برای خدمه و مسافران است.

کشتی به مقصد نهایی نامشخص است. مسافران ابتدا گفته است که در جزایر قناری خاموش در غرب آفریقا است. سپس مالاگا, اسپانیا. اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد که اسپانیا تعلیق کشتی کروز جدید ورود و مسافران کردم نامه ای از کشتی کروز شرکت شب جمعه آنها گفتن که آخرین برنامه این است که برای پیاده در مارسی فرانسه در مارس 19.

کاستا کروز گفت که این امر می تواند با تماس با مقامات فرانسوی به گزارش سلامت وضعیت پردازنده و هر که قوانین خاص برای تخلیه خواهد بود “صرفا” دنبال کرد.

روز شنبه, پورتوریکو مقامات اعلام کردند که یکی دیگر از کشتی مشهور اجلاس یک کشتی رویال کارائیب است که برنامه ریزی شده بود به پیاده در سان خوان نمی خواهد انجام این کار پس از یک زن کانادایی که در کشتی آزمایش مثبت برای کوروناویروس. پورتوریکو مقامات گفتند که اجازه می دهد کشتی تدارکات و اما که آنها می تواند هر حرکت برای یک هفته.

گرجستان را فشار پشت آن ریاست جمهوری اولیه در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 24 توسط نزدیک به دو ماه گفته است که روز شنبه آن را به عنوان دوم شد دولت آمریکا برای به تاخیر انداختن رای گیری در پاسخ به شیوع کروناویروس.

این حرکت به عنوان مقامات در چهار متحده برنامه ریزی شده به رای اولیه — آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو — همه نشان داد که آنها قصد برگزاری خود را در انتخابات روز سه شنبه به عنوان برنامه ریزی شده صدور یک بیانیه مشترک روز جمعه ابراز اعتماد به نفس است که برگه های رای را می توان با خیال راحت از بازیگران.

لوئیزیانا در روز جمعه اول شد دولت برای به تعویق انداختن اصلی خود را اعلام کرد که در آوریل 4, انتخابات خواهد بود با تاخیر بیش از دو ماه.

گرجستان اولیه خواهد شد در حال حاضر برگزار شد مارس 19. ناگهانی تصمیم گرجستان اعلام کرد شنبه شب می آید به عنوان شیوع ویروسی است طرح میتوانست انتخاباتی و مردم نگران مجالس و مکان های که در آن آنها ممکن است آلوده شوند.

ایتالیا قفل شده است و در صورت از آنچه که تا کنون در اروپا شدیدترین شیوع کروناویروس. ایتالیایی ها هستند که هنوز هم صدای آنها شنیده می شود.

دقیقا ظهر روز شنبه میلیون ها نفر از ایتالیایی ها از ناحیهای در شمال غربی ایتالیا به سیسیل تکیه کردن ویندوز و یا ایستاده در بالکن خود را به تحسین کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها و دیگر خط مقدم کارکنان پزشکی که مشغول به کار دور ساعت برای مراقبت از coronavirus بیماران.

به عنوان زنگ کلیسا به طور معمول غرق ترافیک pealed در سورئال سکوت است که تعریف ایتالیا پس از چهار مستند, تشویق, پر, خیابان piazzas و حتی جاده های کشور, پس از پیام رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی تماس ایتالیایی ها به قرار دادن دست خود را با هم.

وجود دارد که مشابه پاسخ به یکی دیگر از بازی درخواست تجدید نظر دوشنبه شب درخواست ایتالیایی ها برای خواندن سرود ملی — بازی و یا بازی آن را بر روی یک ساز موسیقی — دقیقا در 6 p. m. اجتماعی دور اوباش فلش جاروب رسانه های اجتماعی.

به طور طبیعی هر کس است خوشا با صدای مثل پاواروتی. برخی از ایتالیایی ها ترجیح کوبیدن بر قابلمه و خواستار “ما را.”

این معلوم نیست که شروع موسیقی interlude اما در زمین است که به جهان opera آن را به وضوح به معنای ناهنجار ظروف سرباز یا مسافر و یک برنامه برای بیشتر آهنگ ها در حال گسترش است آنلاین. در 6 p. m. روز شنبه ایتالیایی ها را بخوان “Azzurro” یک سال 1968 ضربه توسط خواننده Adriano Celentano و در روز یکشنبه, “Ma il cielo è sempre più بلو” توسط Nino Gaetano که در صدر این نمودار در سال 1975.

گزارش شد کمک توسط Andrea Salcedo, Mitch Smith, مریل Padilla, رابرت Chiarito ایزابل Kershner آدم Nossiter, Mujib مشعل Najim رحیم اندرو کرامر ماریا Varenikova, Livia البک-Ripka, هلن کوپر هانا راش Elisabetta Povoledo مارک Santora, یوهانا Berendt استفان قلعه, Richard C. واتومبیل های Muktita Suhartono, Elian Peltier پیتر Robins, دامین, غار, خاویر هرناندز, Zolan Kanno-Youngs, Mihir Zaveri پاتریشیا mazzei از فرانسیس روبلز و آنی Karni.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>