Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مستندات نشان دادن نشانه هایی از کار, اما چالش های جدیدی ظهور

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • برق امید و چالش های جدید به عنوان جهان در تلاش برای ضرب و شتم به ویروس.
  • یک مقام کاخ سفید هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.
  • بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای سلامت خود نخست وزیر و سوال از ظهر.
  • چین گزارش هیچ ویروس جدید و میر برای اولین بار از ماه ژانویه است.
  • ویسکانسین در انتخابات مبارزه پیش نمایش نبرد بیش ویروس-عصر رای گیری.
  • فرانسه گزارش بالاترین روزانه مرگ و میر به عنوان وزیر بهداشت برای تلفن های موبایل هشدار دهنده است.
  • برای 52 نفر از دانشجويان پزشکی مشتاق به پیوستن به مبارزه فارغ التحصیلی می آید در اوایل.
Video player loading
آن را نمی طولانی برای خفیف علائم کروناویروس به نوبه خود جدی است. این واقعیت مجازی تصاویر نشان می دهد که چگونه این ویروس می تواند حمله به ریه ها و کشتن.

برق امید و چالش های جدید به عنوان جهان در تلاش برای ضرب و شتم به ویروس.

گریم سنگ زنی اخبار از سراسر جهان مبارزه با کروناویروس آغاز شده است به leavened توسط بی نشانه که از گسترش این معضل ممکن است به کاهش است.

در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون از بریتانیا باقی مانده در بخش مراقبت های صبح سه شنبه, نیویورک, مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه که دولت و شهر ممکن است رسیدن به یک نقطه عطف و ایتالیا دوباره, گزارش کاهش روزانه مرگ و میر. چین که در آن همه گیر آغاز شد در اواخر سال گذشته ادعا کرد آن روز برای اولین بار از ماه ژانویه با هیچ coronavirus مرگ و میر در همه.

ووهان چین شهر جایی که این ویروس برای اولین بار ظاهر خواهد شد خود را بالا ببرد مستند امروز به عنوان کشورهای دیگر شروع به بحث در مورد برنامه ای برای سهولت محدودیت.

اما از لندن به نیویورک, مقامات هشدار داده است که مستندات و اجتماعی فاصله خواهد نیاز به در محل باقی می ماند برای برخی از زمان به اطمینان حاصل شود که اولین نشانه های موفقیت بودند غرق نمی شود توسط یک تجدید حیات از پاتوژن.

سرمایه گذاران در سراسر جهان تصمیم به تمرکز در روند صعودی است. وال استریت صحنه تظاهرات روز دوشنبه و دستاوردهای شد و انتظار می رود برای ادامه روز سه شنبه به عنوان بورس های جهانی بالاتر تحت فشار قرار دادند.

در آسیا و بازارهای رز در خبری که ژاپن را صرف 20 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را برای ایجاد ثبات در اقتصاد خود را حتی به عنوان نخست وزیر شینزو آبه آماده اعلام وضعیت اضطراری پس از عفونت رسید در توکیو و اوزاکا.

اما بریتانیا بود که در برخورد با یک بحران است که فرستاده shudders در سراسر جهان به عنوان نخست وزیر, 55, منتقل شد به بخش مراقبت های پس از او خواهد بود در نزدیکی یک ونتیلاتور باید ریه های خود شکست. دولت اذعان کرد که آقای جانسون وضعیت وخیم شده بود به طور قابل توجهی.

بحران فرا گرفته شده است تقریبا هر ملتی بر روی زمین به طور ناگهانی آمد اما وجود هشدارهای در اوایل روز از وقوع در چین که سرایت می توانید وسیع آسیب.

یک مشاور ارشد کاخ سفید قویا هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در اواخر ماه ژانویه که coronavirus بحران می تواند هزینه ایالات متحده تریلیون دلار از دست داده خروجی قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر بیماری و یا مرگ.

پس از آن دولت فدرال است برای انتقاد از یک توقف متناقض و bumbling پاسخ که منجر به تاخیر در تست فرستاده بيمارستان تقلا برای بحرانی منابع و چپ عمومی اشتباه وحشت زده و به دنبال پاسخ قطعی.

این ویروس به نظر می رسید به سبقت گرفتن دولتها در بسیاری از مراحل در طول راه و در مورد آن باقی می ماند یک رمز و راز وجود شاید بزرگترین متمرکز علمی جهانی تلاش در طول تاریخ است.

این مرگ و میر همچنان نامشخص برآورد بسیاری از مردم ابتلا به ویروس که هرگز نشان می دهد علائم محدوده 25 تا 50 درصد است و هیچ توضیح روشنی برای چرا آن را ثابت می کند بنابراین مرگبار برای برخی از افرادی که نسبتا جوان و قبلا در سلامت خوب است.

ببینید که چگونه Coronavirus مرگ و میر رشد در سراسر ایالات متحده

تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس دو برابر شده و به بیش از 10 ، 000 در کمتر از پنج روز و دو سوم از این کشور به مناطق مترو تا به حال حداقل یک نفر تسلیم شدن به ویروس.

یک مقام کاخ سفید هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

یک مشاور ارشد کاخ سفید قویا هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در اواخر ماه ژانویه که coronavirus بحران می تواند هزینه ایالات متحده تریلیون دلار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر بیماری و یا مرگ.

هشدار در یک یادداشت توسط پیتر ناوارو رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور بالاترین سطح هشدار شناخته شده به گردش در داخل بال غربی به عنوان دولت بود و گرفتن آن از اولین مراحل اساسی برای مقابله با یک بحران است که در حال حاضر مصرف رهبران چین و رفتن به upend زندگی در اروپا و ایالات متحده است.

“عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را آمریکایی ها بی دفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک ایالات متحده آمریکا” آقای ناوارو را یادداشت گفت. “این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

تاریخ Jan. 29 آن در طول یک دوره زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازی کردن خطرات به ایالات متحده است. او بعدها گفت که هیچ کس نمی تواند پیش بینی چنین ویرانگر نتیجه.

آقای ناوارو گفت: در این یادداشت که دولت در مواجهه با یک انتخاب در مورد چگونه تهاجمی بود و در مهار شیوع گفت: انسانی و اقتصادی هزینه خواهد بود نسبتا پایین اگر این تبدیل به یک مشکل در امتداد خطوط از آنفولانزای فصلی.

اما او در ادامه به تاکید است که “خطر بدترین حالت همه گیر سناریو نباید نادیده گرفته شود” با توجه به اطلاعاتی که از چین است.

در یکی از بدترین سناریو ذکر شده در این یادداشت بیش از یک و نیم میلیون نفر آمریکایی ها می میرند.

بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای سلامت خود نخست وزیر و سوال از ظهر.

نخست وزیر بوریس جانسون از بریتانیا باقی مانده در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان در لندن صبح روز سه شنبه مبارزه با کروناویروس علائم بالا بردن سوال نه تنها در مورد وضعیت سلامت خود را, اما در مورد کسی که می تواند کشور را فلج کرده است عمده شیوع کروناویروس در جای خود اگر که لازم شد.

آقای جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه پس از بیماری خود را بدتر شده است. مشاوران گفت: او منتقل شده است و در صورتی که او نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به بهبود است. صبح روز سه شنبه مایکل گوو ارشد وزیر اشاره کرد که آقای جانسون بود و نه بر روی یک دستگاه تهویه اما دریافت کرده است “اکسیژن پشتیبانی می کند.”

همانطور که بریتانیا هیچ قانون اساسی نوشته شده است و هیچ استاندارد خط جانشینی در مورد بیماری یا مرگ رئیس دولت آن را برای آقای جانسون به تصمیم می گیرید که باید ایستاده برای او اگر بیمار شد. اما مرد او نامزد دومینیک Raab شده است نسبتا تست نشده خدمت به کشور و وزیر امور خارجه این کشور برای کمتر از یک سال.

در حالی که آقای جانسون همچنان به عنوان رئیس دولت از تخت بیمارستان به شدت از بیماری خود بدان معنی است که می تواند به سرعت تغییر. در یک زمان فوق العاده چالش آقای Raab در حال حاضر در حال خدمت به عنوان رئیس کمیته های کلیدی در این بیماری همه گیر به عنوان دولت جنگ برای کنترل گسترش coronavirus و ایجاد ثبات در اقتصاد ضربه سخت مستند اقدامات آن تحمیل کرده است.

قبلی نخست وزیران از جمله تونی بلر و مارگارت تاچر تا به حال مسائل مربوط به سلامت در حالی که در قدرت بود اما مدت کوتاهی غیبت به صورت برنامه ریزی شده روش.

آقای جانسون می تواند بستری برای برخی از زمان و در یک لحظه زمانی که دولت باید تصمیم های مهم در مورد آن coronavirus پاسخ. هر چند برخی از نخست وزیران نامزد دریافت جایزه شده اند نمایندگان, آقای جانسون تصمیم به انجام این کار زمانی که او در این نقش در سال گذشته است.

آخرین بار در بریتانیا تجربه یک خلاء قدرت در سال 1953 زمانی که وینستون چرچیل دچار سکته مغزی و در حقیقت از وضعیت خود نگه داشته بود از بریتانیا.

قبل از رفتن به بخش مراقبت های آقای جانسون خواسته آقای Raab به ایستادگی در برای او “که در آن لازم است.”

آقای گوو — که تا به حال یک نقش در هماهنگی دولت coronavirus پاسخ از جمله مصاحبه آقای جانسون وضعیت سلامت اعلام کرد در توییتر در روز سه شنبه بود که او خود جدا. او احساس خوبی به او گفت: اما یک عضو از خانواده خود را نشان داد علائم ویروس.

چین گزارش هیچ ویروس جدید و میر برای اولین بار از ماه ژانویه است.

مقامات در سرزمین اصلی چین روز سه شنبه گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر برای اولین بار از ژانویه فقط به عنوان آنها برنامه ریزی شده برای سهولت بیشتر یک monthslong مستند در ووهان شهر که در آن همه گیر آغاز شد.

ووهان شده است به آرامی بازگشت به ظاهر عادی در هفته های اخیر. آن مترو آغاز شد و در حال اجرا دوباره در اواخر ماه مارس و محدودیت در خروجی سفر برنامه ریزی شده بود به آسانسور در روز چهارشنبه.

همانطور که از سهشنبه چین تا به حال 83,654 coronavirus عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری با توجه به آمار و ارقام رسمی گردآوری توسط نیویورک تایمز. حداقل 3,331 مردم در سراسر کشور فوت کرده اند با بسیاری دیگر از بیماران بهبود یافتند.

اما بسیاری بر این باورند واقعی تلفات به مراتب بالاتر است. اطلاعاتی آمریکا افسران می گویند که به دلیل midlevel مقامات در ووهان و در جای دیگر باید دروغ در مورد نرخ ابتلا به عفونت و تست, مرگ, شمارش حتی پکن نمی دانم تا چه حد کامل از چین شیوع.

کسانی که شک و تردید زیاد در ووهان در استان هوبئی استان که در آن مقامات سرکوب آنلاین بحث و گفتگو از مرگ و میر و تحت فشار قرار دادند برای, سریع, آرام تدفین coronavirus قربانیان.

دیگر شک و تردید در اطراف چگونه چین تعداد موارد جدید.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 32 جدید تایید عفونت آن ثبت شده بود یک روز زودتر تمام شد وارد شده از خارج از کشور.

اما چین بر خلاف کشورهای دیگر را شامل نمی شود بدون علامت عفونت است که تعداد. و در روز سه شنبه آن را ثبت 30 جدید بدون علامت موارد از جمله 18 در هوبئی استان است. اما نه به حال منتقل شده است به صورت محلی.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1.3 میلیون نفر در حداقل 177 کشور جهان است.

ویسکانسین در انتخابات مبارزه پیش نمایش نبرد بیش ویروس-عصر رای گیری.

ویسکانسین رای دهندگان خواهد شد و در صورت انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و ورزش وظیفه مدنی خود در روز سه شنبه پس از دولت رهبران جمهوری خواه حمایت محافظه کار اکثریت در دولت دیوان عالی کشور رد دموکراتیک فرماندار تلاش برای به تعویق انداختن فرد در رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری اولیه و انتخابات محلی است.

سیاسی و حقوقی skirmishing در طول پنج شنبه بود و تنها دور از انتظار ملی مبارزه با بیش از حق رای در طول coronavirus بحران است.

جمهوری خواهان موفقیت در آمد و در پایان یک روز که در سمت چپ اضطراب رای دهندگان whipsawed بین رقابت ادعا از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers و مخالفان خود را در G. O. P. کنترل مقننه دولت بیش از انتخابات برنامه ریزی شده برای روز شنبه را ادامه دهید. آن را لرزاند دموکراسی در یک کلید میدان نبرد دولت در حال حاضر متزلزل توسط یک رشد سریع تعداد موارد coronavirus.

فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن فرد در رای گیری و گسترش ژوئن مهلت رای گیری غایب است. اما رهبران جمهوری خواه موفق به گرفتن دولت را به دادگاه عالی ماندن فرمان.

و در یک تصمیم در اواخر روز دوشنبه دادگاه عالی ایالات متحده محافظه کار-تکیه اکثر رتبه خود را به دموکرات ویسکانسین. در 5-4 رای اکثریت حکومت در برابر تمدید مهلت رای گیری غایب گفت: چنین تغییر “اساسا تغییر ماهیت انتخابات است.” دادگاه چهار لیبرال اعضای عقیده داشت با عدالت اموزش Bader Ginsburg نوشتن که “دادگاه منظور من ترس را در محرومیت.”

فرانسه گزارش بالاترین روزانه مرگ و میر به عنوان وزیر بهداشت برای تلفن های موبایل هشدار دهنده است.

فرانسه وزیر بهداشت در روز سه شنبه گفت که این کشور تا به حال نرسیده اوج آن بیماری همه گیر شد و “هنوز هم در بدتر شدن فاز.” این کشور ثبت کرده است برخی از 74,390 موارد در مجموع و 8,911 مرگ و میر با تلفات هنوز به طور پیوسته در حال افزایش است. دوشنبه مشخص شده بالاترین 24 ساعته و مرگ و میر در عین حال با 613 مرگ و میر گزارش شده در بيمارستان.

اولیویه Véran به وزیر بهداشت گفت: پخش BFM TV در روز سه شنبه که یک کاهش در تعداد بیشتری از بیماران در بخش مراقبت های ویژه تشویق شد اما افزود: “ما نه از جنگل است.”

“سلول لازم تر از همیشه,” او گفت:.

در ضمن آنه هیدالگو شهردار پاریس گفت FranceInfo رادیو در روز سه شنبه که 2 میلیون قابل استفاده مجدد پارچه ماسک خواهد بود دست به پاریسی در روزهای آینده. ماسک ساخته خواهد شد حدود 30 شرکت های کوچک محلی و خانم هیدلگو گفت.

آن بود در عین حال یکی دیگر از نشانه ای از تغییر نگرش در فرانسه نسبت به پوشیدن ماسک. قبلا زیر, سازمان بهداشت جهانی توصیه های مقامات گفته بود ماسک تنها لازم است برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیمار, بیماران, اما تعداد زیادی از مقامات تشویق شده اند مردم را به پوشیدن ماسک یا پارچه دیگر پوشش دهان ،

مقامات در برخی از شهرستانها مانند خوب گفته اند که آنها آن را اجباری برای مردم ترک خانه های خود را به پوشیدن ماسک.

برای 52 نفر از دانشجويان پزشکی مشتاق به پیوستن به مبارزه فارغ التحصیلی می آید در اوایل.

Video player loading
در روز جمعه, 52, پزشکی, دانش آموزان شد, پزشکان دو ماه اولیه به طوری که آنها می تواند کمک در مبارزه با کروناویروس در نیویورک است.

از اتاق خوابگاه و آپارتمان 52 پزشکی دانش آموزان به تماشای تصویری از خود را رول در سراسر صفحه نمایش خود را. مایل دور خود افتخار خانواده و به دنبال آنلاین. زل زده به وب کم, دانش آموزان متعهد سوگند نامه بقراط در ساییده شده یک صدایی ده ها مختلف شروع می شود و صدای همه در آینده به همان نقطه.

آنها می توانند با doctoring.

روز جمعه مجازی فارغ التحصیلی برگزار شد بیش از چت تصویری برای نزدیک به نیمی از سال 2020 کلاس در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی. آنها دو ماه جلوتر از برنامه. لحظه ای که تکرار شود در بعضی از فرم در دیگر دانشکده های پزشکی در روزهای آینده.

بیشتر کهنه مراسم بیشتر روح تکان دهنده اصلی آن مردم بودند پله تا برای پیوستن به دیگران در حال حاضر در حال خدمت در یک ساعت از بحران کمی متفاوت از سربازان در حال مستقر در جنگ.

“کشور نیاز به بسیج مردم,” دکتر گفت: Steven آبرامسون معاون رئیس گراسمن مدرسه. “آخرین بار این اتفاق افتاده بود و در جنگ جهانی دوم زمانی که مدارس پزشکی بودند کوتاه به سه سال است.”

جشن دانش آموزان امروز است. به یاد داشته باشید که آنها ایستاده به عنوان پروکسی برای کل طبقه ضروری: پزشکان و پرستاران و تکنسین های, البته, اما همچنین کسانی که رانندگی اتوبوس بلند کردن زباله و صرفه جویی در زندگی در آمبولانس, سهام, مواد غذایی, قفسه, تحویل, پست, فشار مخازن از ورق پایین راهرو نگه داشتن برق شبکه زمزمه و فاضلاب سیستم جریان شکل و خارج چگونه به فضا در بیمارستان زمانی که هیچ یک باقی مانده است.

هند برای صادرات هیدروکسی کلروکین یک تست نشده درمان تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

هند به نظر می رسد به نرم شدن موضع خود را در مسدود کردن صادرات هیدروکسی کلروکین یک داروی که رئیس جمهور تهمت ترویج به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus.

هند بزرگترین تولید کننده هیدروکسی کلروکین شناخته شده به عنوان HCQ و رئیس جمهور را تهدید دوشنبه شب به مقابله به مثل در برابر هند اگر آن را نمی آسانسور سختی صادرات محدودیت های اعمال شده در ماه گذشته.

بسیاری از دانشمندان سوال اگر این دارو معمولا تجویز شده برای درمان مالاریا و روماتیسم در واقع کمک می کند تا در برابر coronavirus. اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران آن را به نام “یک تعویض بازی.”

“از نظر انسانی جنبه های همه گیر آن تصمیم گرفته شده است که هند مجوز پاراستامول و HCQ در مقادیر مناسب برای تمام کشورهای همسایه که وابسته به توانایی های ما,” Anurag Srivastava سخنگوی هند وزارت امور خارجه گفت: در روز سه شنبه. (Paracetemol است که مسکن درد معمولا به نام استامینوفن یا تیلنول در ایالات متحده است.)

“ما همچنین عرضه این مواد مخدر ضروری است به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر” آقای Srivastava گفت.

هند coronavirus موارد شده اند دو برابر شدن هر چهار روز; تعداد شناسایی موارد افزایش یافته است بالاتر از 4000 و این کشور همچنان تحت سخت مستند که نگه داشته است مقدار آن از 1.3 میلیارد نفر در داخل خانه.

نگرانی در حال افزایش است که این مستند می تواند ارسال هند به یک رکود عمیق است که آمار صدها میلیون نفر از مردم فقیر به خصوص سخت است. دولت هند در حال حاضر برنامه ریزی برای بریده بریده حقوق تمام اعضای پارلمان از جمله نخست وزیر نارندرا 30 درصد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گمراه در دسترس بودن coronavirus تست.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus نیروی کار جلسه دوباره گفت: تعدادی از coronavirus آزمون در ایالات متحده در حال حاضر بیش از حد است که در کشورهای دیگر به اشتباه نشان می دهد که این کشور به انجام یک کار بهتر از نظارت بر گسترش این بیماری از کشورهای دیگر.

هر چند این درست است که تعداد کل آزمون ها در ایالات متحده در حال حاضر لبه بالاتر از این تعداد در کره جنوبی در هفته گذشته, آمریکا بسیار بزرگتر از جمعیت. در سرانه اساس ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و مردم به مراتب کمتر از دیگر کشورها است.

نیز وجود دارد که قابل توجهی محلی تنوع با استفاده از آزمون بسیار سخت تر برای به دست آوردن, به طور متوسط در برخی از نقاط ایالات متحده است.

شرکت های خصوصی مانند تلاش و LabCorp در حال حاضر در حال اجرا هزاران نفر از آزمون در روز است. اما تقاضا برای تست به ضعف بسیاری از آزمایشگاه و تست سایت.

پزشکان و مسئولان در سراسر کشور می گویند که طولانی تاخیر در گرفتن نتایج تداوم داشته باشند و ناهموار دسترسی به تست های طولانی مدت سهمیه بندی و مانع مراقبت از بیمار است. علاوه بر این سواب و مواد شیمیایی مورد نیاز برای اجرای آزمون در تامین کوتاه مدت هستند در بسیاری از کشور های داغ مناطق.

حتی به برخی از کشورهای اروپایی رکورد افزایش مرگ و عوارض دیگران شروع به برنامه ریزی برای زندگی بازگشت.

حتی به عنوان مرگ عوارض در حال افزایش در فرانسه rebounding در اسپانیا و هنوز به اوج در شهرستانها در سراسر اروپا و برخی از کشورها آغاز کرده اند علنا با توجه به برنامه ای برای لغو محدودیت در حرکت و بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

Sebastian Kurz صدر اعظم اتریش در یک شنبه در کنفرانس خبری معرفی یک جدول زمانی برای این کشور به ظهور مجدد از مستند است که می بینیم برخی از فروشگاه های بازگشایی پس از عید پاک است.

اتریش ثبت کرده است 12,058 مورد تأیید و 220, مرگ و میر, اما با موارد جدید ظاهر می شود به اوج در مارس 26, دولت شروع به برنامه ریزی برای یک شل شدن محدودیت. آقای Kurz التماس کرد با ساکنان اجتماعی را حفظ فاصله, قوانین این هفته گفت: این بسیار مهم بود.

دانمارک اجازه خواهد داد که آن جوانترین کودکان برای بازگشت به مهد کودک و مدرسه شروع آوریل 15, نخست وزیر Mette Frederiksen اعلام کرد روز دوشنبه توصیف مراحل به عنوان اولین مرحله از بلند کردن یک سری از محدودیت های اعلام شده در ماه گذشته.

محدودیت های دیگر مانند مرز تعطیلی و بستن رستوران ها و دیگر غیر ضروری خدمات — را در محل باقی می ماند حداقل چهار هفته. ممنوعیت اجتماعات بزرگ تمدید شد از طریق اوت. خانم Fredericksen گفت: آرامش بخش از محدودیت نبود تصمیم گیری آسان است.

“آن را مانند راه رفتن tightrope: اگر ما ایستاده هنوز هم ما ممکن است سقوط” او گفت:. “اگر ما بیش از حد سریع آن را به زودی ممکن است اشتباه است.”

در ایتالیا که در آن وجود دارد در حال رشد حس که بدترین اپیدمی ممکن است تصویب مقامات وزن ایده گسترده تست برای آنتی بادی است که اجازه می دهد کارگران را به بازگشت. اما در جای دیگر مقامات تاکید کرده اند که صحبت از محدودیت های بلند شد و زودرس است. آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز دوشنبه هشدار داد که این امر می تواند “غیر مسئولانه” به بحث در مورد یک تاریخ برای کاهش اقدامات است.

Édouard Philippe, فرانسه, نخست وزیر گفت: هفته گذشته که آن را خیلی زود به می گویند دقیقا چه زمانی و چگونه کاهش خواهد اتفاق می افتد اضافه کردن آن مهم بود و نه برای “خراب کردن تلاش جمعی است.”

موارد خونتان در ژاپن, اما آن اقدامات اضطراری هستند.

به عنوان نخست وزیر شینزو آبه آماده اعلام وضعیت اضطراری برای ژاپن بزرگترین مراکز جمعیتی شهروندان و کسب و کار در شهرستانها مانند توکیو یوکوهاما اوزاکا کوبه و فوکوئوکا در حال حاضر باید تصمیم بگیرند که چگونه به پاسخ می دهند.

بر خلاف کشورهای دیگر آقای آبه را ندارد قدرت قانونی برای صدور اقامت در خانه سفارشات و یا نیروی کسب و کار به دید و او قول داده است برای نگه داشتن حمل و نقل عمومی و عملیاتی.

حتی به عنوان کارشناسان هشدار می دهند که ژاپن در آستانه یک انفجار از عفونت است که می تواند پایمال کردن آن در سیستم مراقبت های بهداشتی دولت را تا حد زیادی بستگی به رعایت داوطلبانه.

کسانی که تحت پوشش برنامه ریزی اضطراری اعلام — در مورد 56.1 میلیون نفر در سراسر هفت استان و یا کمتر از نیمی از ژاپن کل جمعیت خواهد بود به شدت خواست برای ماه بعد به کار از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن برای هر چیزی غیر از ضروری سفر به بازار و یا داروسازی.

تا به حال در ژاپن مقامات بهداشتی باید اطمینان عمومی است که آنها را مانع ویروس از خشم خارج از کنترل به طور عمده توسط بسته شدن مدارس, درخواست سازمان های بزرگ ورزشی و رویدادهای فرهنگی به آنها را لغو و به سرعت شناسایی خوشه از موارد و ردیابی تماس به افراد آلوده.

اما همانطور که آقای آبه که او نیز اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی در روز دوشنبه که به او گفته بود به ارزش حدود 1 تریلیون آماده به ملت را مهار اقدامات یک گام بیشتر با رسمی اعلام می کند که انتظار می رود سه شنبه شب برخی از کارشناسان را دیدم که به عنوان یک ضمنی پذیرش است که دولت قبلی رویکرد دیگر مشغول به کار است.

همانطور که از صبح روز سه شنبه ژاپن تایید کرده بود در مجموع 3,906 موارد و 80 و میر ناشی از کوروناویروس.

در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی.

در خانه نشسته و آن را آسان به احساس می کنم مثل هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای کمک به کسانی که در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند شما می توانید انجام دهید برای کمک به متخصصان پزشکی و مردم آسیب دیده به طور مستقیم توسط ویروس و خود را از کسب و کارهای محلی.

نیوزیلند وزیر بهداشت می گوید او یک ‘idiot’ به صورت ايميل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

به عنوان مردم در سراسر جهان تحت فشار هستند به دنبال سخت مستند اقدامات مقامات دولتی ممکن است داشتن یک زمان سخت به دنبال توصیه های خود را.

تنها چند روز پس از اسکاتلند افسر ارشد پزشکی استعفا داد برای از موازین اجتماعی, فاصله, قوانین, نیوزیلند, وزیر بهداشت, David Clark خود را به نام یک “احمق” در روز سه شنبه برای شکست بیش از یک بار به پایبندی این کشور به مستند.

آقای کلارک بستری برای رانندگی با خانواده خود به یک پارک در نزدیکی خانه خود را به دوچرخه سواری کوهستان پس از یک عکس از او ون پارک شده وجود دارد منتشر شده توسط رسانه های محلی در روز پنج شنبه.

اما این اولین بار او خم مستند قوانین است که دولت خود اعلام کرد در ماه گذشته زمانی که نیوزیلند اعلام کرد دوم آن تا کنون وضعیت ملی اضطراری است.

آقای کلارک گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه در اواخر ماه گذشته او رانده بود با خانواده خود به ساحل در حدود 12 مایل دور از خانه خود را به طوری که آنها را به یک پیاده روی.

“این سفر نقض واضح و روشن از مستند اصول ماندن محلی و رانندگی در مسافت های طولانی برای رسیدن به تفریح و سرگرمی, نقاط,” او گفت:, و اضافه کرد که او فاش کرد که سفر به Jacinda protocol wine studio نخست وزیر و پیشنهاد استعفای خود را.

“من یک ادم سفیه و احمق و من درک می کنم که چرا مردم خواهد بود عصبانی با من,” او گفت:.

اما خانم protocol wine studio را بلافاصله قبول آقای کلارک استعفای امید برای جلوگیری از اخلال در بخش بهداشت و درمان و دولت در پاسخ به کروناویروس بحران است.

نیوزیلند ثبت کرده است 1,160 موارد عفونت و مرگ است.

هرج و مرج در افغانستان و پاکستان مرز را تحت الشعاع غربالگری تلاش.

در افغانستان هزاران نفر از مردم آب گرفتگی از طریق مرز با پاکستان روز سه شنبه در هرج و مرج است که ضعف هر گونه اقدامات غربالگری برای شناسایی coronavirus موارد و سرعت گسترش این بیماری است.

این کشور را ضعف مدیریت از مرزهای شده است یک موضوع مهم. حتی به عنوان ویروس گسترش در کشور همسایه ایران صدها هزار نفر از مردم هنوز هم از آن ساخته شده به افغانستان از طریق مرزهای غربی آن قبل از گسترش در سراسر کشور است. در حال حاضر عجله عودت کننده از پاکستان, که در آن تقریبا 4000 موارد تایید شده اند دارای تشدید ترس. سه شنبه صبح, افغانستان گزارش شده بود 423 موارد coronavirus — اما مقامات هشدار می دهند که تعداد کسانی که نمی تواند معتبر نشانه ای از گسترش با تست شروع دیر و محدود باقی مانده.

مرز با پاکستان بسته و برای هفته ها بود که به طور موقت افتتاح شد در روز دوشنبه اجازه می دهد تا اندازه گیری بازگشت از افغانستان گیر کرده در طرف دیگر. در روز اول مقامات حتی نشان داد تصاویر دایره کشیده شده بر روی زمین به اجرا فاصله به عنوان عودت شد و بررسی برای دیدن اگر آنها تا به حال هیچ نشانه ای. اما در اوایل روز سه شنبه صحنه هرج و مرج شد.

“بین 8000 تا 10000 نفر با عجله در همه در یک بار گفت:” Rahat گل Ziarmal شهردار در شهر مرزی تورخم.

شورش در آیداهو تهدید به تضعیف coronavirus سفارشات.

در یک دولت با جیب عمیق نگرانی در مورد هر دو دولت بزرگ و جریان اصلی پزشکی جارو محدودیت ها با هدف شامل گسترش ویروس را اجرا کنید به آشکار شورش در برخی از نقاط آیداهو است که در مواجهه با آن خود را از نگرانی سنبله در coronavirus موارد است.

مخالفان در حال آمدن است نه تنها از مردم می خواهم آمون باندی که مسلح تصاحب اورگان پناه با ده ها تن از زنان و مردان دیگر در سال 2016 منجر به 41 روز بن بست بلکه از برخی از قانونگذاران ایالتی و یک county sheriff که در حال تماس با فرماندار ایالت اقامت در خانه سفارش نقض آزادیهای فردی.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگران شده اند وحشت در فراخوان عمومی به countermand اجتماعی-فاصله مورد نیاز هشدار داد که عدم شرکت اقدامات می تواند پایمال آیداهو در بیمارستان ها و قرار دادن تعداد زیادی از مردم در خطر مرگ است.

بسیاری از آخرین ادعا می کند در مورد قانون اساسی آمده اند از آیداهو شمالی تکدی جایی که واکسیناسیون نرخ برای سایر بیماری ها همواره کم و که در آن گريزى از دولت بالا است.

در زمانی که مقامات بهداشتی می گویند اجتماعی-دورى از اقدامات حیاتی برای جلوگیری از فاجعه بار شیوع این نوع است که می تواند پایمال بیمارستان — که در ایتالیا اتفاق افتاده است — آیداهو تنش را تهدید به تضعیف نمایند…. در حالی که دولت یکی از آخرین در کشور به شناسایی یک coronavirus مورد آن در حال حاضر به مراتب بیشتر موارد سرانه از کالیفرنیا. Blaine County, که شامل محبوب خورشید دره پیست اسکی در حال حاضر بزرگترین سرانه غلظت coronavirus موارد در کشور است.

پیشنهاد که واکسن آزمایش می شود در آفریقا را محکوم کرد توسط W. H. O.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی را محکوم کرده به عنوان “نژادپرستانه” اظهارات دو فرانسوی پزشکان که پیشنهاد بالقوه واکسن برای coronavirus آزمایش می شود در آفریقا است.

در سازمان coronavirus جلسه روز دوشنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او “وحشت زده” با نظرات دانشمندان در زمانی که وجود دارد نیاز برای جهانی “همبستگی” به شکست مارس از coronavirus بیماری همه گیر. نظرات ساخته شده در طول یک بحث در تلویزیون فرانسه هفته گذشته محور شد در راه اندازی دادگاه در اروپا و استرالیا برای دیدن اگر یک سل واکسن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus.

“اگر من می تواند تحریک آمیز نباید ما را از انجام این مطالعه در آفریقا که در آن وجود ندارد, ماسک, بدون درمان و بدون مراقبت های ویژه?” Jean-Paul میرا از مراقبت های ویژه در بیمارستان Cochin در پاریس گفت. “کمی شبیه به آن انجام شده است در جای دیگر برای برخی از مطالعات ایدز است. در روسپی ما سعی می کنیم چیزهایی که چون ما می دانیم که آنها به شدت در معرض و که آنها را از خود محافظت کنند.”

کامیل Locht مدیر تحقیق و پژوهش در, فرانسه, ملی, سلامت, موسسه Inserm, موافقت کرد و گفت: “حق با شما است. ما در حال فکر کردن در مورد یک مطالعه به صورت موازی در آفریقا است.”

روز دوشنبه آقای Tedros به نام کسانی که نظرات یک “رسوایی” و محکوم و آنها را “در قوی ترین شرایط ممکن است.”

“آفریقا نمی تواند و نمی خواهد در یک تست زمینی برای هر واکسن,” او گفت:. “ما به دنبال تمام قوانین برای تست هر گونه واکسن یا درمان در سراسر جهان با استفاده از دقیقا همان قانون است.”

“خماری از ذهنیت استعماری برای جلوگیری,” او گفت:.

سلامت رسمی از جمهوری دموکراتیک کنگو هفته گذشته هم زده جنجال پس از گفت و این کشور را از شرکت در هر گونه آینده coronavirus واکسن انجام شد.

بیش از 50 ایالات آفریقایی که تا کنون گزارش شده و در مجموع بیش از 10 ، 000 موارد و 487 مرگ و میر با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. به این موارد باید گسترش کشورهایی مثل آفریقای جنوبی معرفی کرده اند در مجموع مستندات محدود جنبش در داخل کشور مانند کنیا و یا اعمال شب حکومت مانند مصر است. معترضان در ساحل عاج را تخریب coronavirus مرکز درمان گفت: آن را بیش از حد نزدیک به خانه های خود.

ترکیه سفارشات همه شهروندان به پوشیدن ماسک به عنوان عفونت افزایش است.

ترکیه دستور داده است تا همه شهروندان به پوشیدن ماسک در هنگام خرید و یا بازدید از شلوغ اماکن عمومی و اعلام آن شروع خواهد شد به ارائه ماسک برای هر خانواده رایگان به عنوان coronavirus عفونت به شدت افزایش می دهد در این کشور از 80 میلیون نفر است.

ترکیه دارای بیش از 30000 تایید موارد ویروس ها و ثبت شده 649 مرگ و میر. بیش از 1300 بیماران در بخش های مراقبت ويژه و حداقل 600 پزشکی کارگران آلوده شده اند با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت.

تعداد موارد تایید شده مکان های ترکیه در میان بالا 10 در حال حاضر بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار یک افزایش شدید پس از آن برای اولین بار تایید مرگ ناشی از این بیماری در 17 مارس است.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca اما روز دوشنبه گفت که این افزایش در تایید موارد کم بود که در مقایسه با افزایش تست شده ramped تا به بیش از 20 ، 000 در هر روز.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان را معرفی کرده است تدریجی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus درخواست مردم برای ماندن در خانه و تحمیل حکومت نظامی در کسانی که بیش از 65 و کمتر از 20 اما مقاومت در سراسر کشور مستند.

سیاستمداران مخالف از جمله شهرداران از دو تا از بزرگترین شهرهای آنکارا و استانبول شده اند که در میان سخت ترین ضربه را ویروس نامیده اند اقدامات سختگیرانه تر اما آقای اردوغان اجازه داده است صنعت شرکت های ساخت و ساز و حمل و نقل عمومی به کار ادامه خواهد داد.

“ترکیه وضعیت مربوط به نیازهای فوری از سلامت مواد غذایی و تمیز کردن مواد بسیار خوب است” آقای اردوغان گفت: در یک آدرس به ملت در روز دوشنبه. “ما نه تنها باید توانایی برای غلبه بر این بیماری بلکه روحیه و عزم و اراده.”

گزارش شد کمک توسط Carlotta صفرا, Aurelien Breeden مارتین Selsoe Sorensen, Christopher F. Schuetze مارک Santora, مگان Specia, Iliana Magra, مگی Haberman مایک بیکر دکلان والش اندرو هیگینز Carlotta صفرا پاتریک کینگزلی, Stephen قلعه علامت Landler آدم Liptak شیلا, Kaplan, Katie Thomas, Motoko غنی مایک ایوس, Richard C. حصار هانا راش, Jason Gutierrez, Muktita Suhartono و ایلین یو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>