Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: عفونت سنبله و افول به طور یکنواخت در سراسر ایالات متحده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • به عنوان موارد افت در شمال شرقی و برخی از شهرستانها بازگشایی و دیگر نقاط گزارش سرسختانه از شماره های بالا.
  • پلیس هنگ کنگ انکار اجازه میدان تیان آن من شب زنده داری برای اولین بار در 30 سال.
  • با آمریکا مشغول حوادث در خانه رقبا در حال آزمایش محدودیت های آمریکا تحت تاثیر قرار.
  • کارشناسان بهداشت و درمان و دیگر مقامات نگران هستند که خطر از موارد افزایش خواهد یافت که هزاران نفر در اعتراض به جمع آوری.
  • در انگلستان مدارس بازگشایی, اما بسیاری از والدین در حفظ فرزندان خانه به هر حال.
  • سهام ایالات متحده متزلزل و بازارهای جهانی با وجود افزایش اعتراضات در سراسر آمریکا
  • می توانید روزانه 8 میلیون سواران بود جلب و جذب به n. y. جرم حمل و نقل?
اعتبار…لیندون فرانسه برای نیویورک تایمز

به عنوان موارد افت در شمال شرقی و برخی از شهرستانها بازگشایی و دیگر نقاط گزارش سرسختانه از شماره های بالا.

در این هفته از امریکا شروع بازگشایی در مقیاس بزرگ coronavirus پافشاری کرده است در یک سمج اما ناهموار مسیر با پیشرفت معنی دار در برخی از شهرستانها و نگران کننده شیوع بیماری های جدید در دیگران است.

موارد جدید در, اما کاهش مداوم بیش از همه به حدود 21,000 یک بعد از بیش از 30 ، 000 در اوج در ماه آوریل تا حدودی دلگرم کننده نشانه آن است که این بیماری همه گیر است که پایانی در ایالات متحده است.

غرب هنوز هم مشکل مداوم شیوع کروناویروس. بستری شدن در بیمارستان از این ویروس در حال افزایش در ویسکانسین. موارد جدید به طور مداوم بالا در مینه سوتا به ویژه در اطراف شهرهای دوقلو که در آن مقامات بهداشت هشدار داده اند که افزایش اعتراضات می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت.

اما در شمال با چشم انداز seesawed در جهت دیگر. در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات مورد اعداد هم سقوط قابل ملاحظه ای در روزهای اخیر. کلیساها در ماساچوست داده شده است اجازه بازگشایی شده است.

در جنوب که در آن برخی از ایالات آمریکا باز شده است برای هفته ها در حال حاضر وجود دارد اما شدید شعله ور شدن یو پی اس. روستایی جیب, آلاباما, لوئیزیانا و می سی سی پی در حال تلاش برای کنترل رشد شیوع است. آرکانزاس به نظر می رسید در واکنش زمانی که ممکن است آغاز شد اما در هفته گذشته گزارش های روزانه از موارد جدید بود مشخصی نزدیک به بالاترین سطح پس از همه گیری آغاز شد.

پلیس هنگ کنگ انکار اجازه میدان تیان آن من شب زنده داری برای اولین بار در 30 سال.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

پلیس هنگ کنگ متوقف قصد دارد برای یک شب زنده داری در روز پنج شنبه در حافظه از مردم در طول سال 1989 سرکوب تظاهرات میدان تیان آن من با استناد به این نیاز برای به اجرا درآوردن اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این اولین بار است که در ژوئن 4 شب زنده داری که سالانه برگزار شده از سال 1990 مسدود شده است. نگرانی در مورد محدودیت آزادی بیان و سیاسی بیان شده اند در هنگ کنگ پس از پکن اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر تحمیل جدید قوانین امنیت ملی در semiautonomous شهرستان و برخی از طرفداران دموکراسی در این شهرستان تا به حال تعجب که آیا این رویداد را سال ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

شب زنده داری سازمان گفت: آنها هنوز برنامه ریزی برای رفتن به ویکتوریا پارک که در آن این رویداد به طور منظم برگزار می شود, حتی اگر آنها انتظار می رود پلیس برای شکستن هر گونه جمع آوری است. آنها خواسته اند, حامیان در هنگ کنگ و در سراسر جهان به نور شمع در خانه های خود و یا دیگر اماکن خصوصی و ارسال تصاویر آنلاین.

سازماندهی بدن هنگ کنگ داد در حمایت از میهنی جنبش های دموکراتیک در چین همچنین قصد دارد برای راه اندازی غرفه در اطراف شهر به مشاهده رویداد لی گفت: Cheuk-یان گروه رئیس. یک تعداد انگشت شماری از کلیساها در حال برگزاری ویژه, خدمات, او گفت:.

“این یکی از ویژگی های هنگ کنگ. همه ما بیرون آمد و به حمایت از دموکراسی در چین در سال 1989” آقای لی گفت. “ما همچنان به 30 سال و مردم واقعا شوکه شده است که ما می تواند ماندگار شود.”

معترضان در هنگ کنگ را به طور منظم جریمه شده است در هفته های اخیر برای نقض اجتماعی-دورى از قوانین است که جلوگیری از تجمع بیش از هشت نفر است. آنها را متهم به پلیس از اجرای قوانین علیه منتقدین دولت در حالی که نادیده گرفتن تجمعات استقرار حامیان و یا جمعیت زیادی در مناطق.

هنگ کنگ شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای موفقیت خود در کنترل گسترش از coronavirus. این شهر با 7.5 میلیون نفر ثبت کرده است 1,085 موارد و چهار مرگ و میر.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,167,500 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

با آمریکا مشغول حوادث در خانه رقبا در حال آزمایش محدودیت های آمریکا تحت تاثیر قرار.

اعتبار…Manish Swarup/آسوشیتد پرس

با ایالات متحده نگاه درون دغدغه با افزایش تعداد coronavirus, مرگ و میر, نرخ بیکاری در بیش از 20 درصد و در سراسر کشور تظاهرات مشتعل توسط مرگبار پلیس به خشونت رقبای خود را در حال حرکت برای پر کردن این خلاء و به سرعت.

چین تحت فشار قرار دادند تا در هفته های اخیر به حرکت نیروهای خود را به سرزمین مورد مناقشه با هند ادامه اقدامات تهاجمی در جنوب دریای چین و بازنویسی قوانین چگونه آن را کنترل هنگ کنگ.

روسیه جت های جنگنده باید roared خطرناکی به نیروی دریایی ایالات متحده هواپیما بیش از دریای مدیترانه در حالی که این کشور نیروهای فضایی انجام یک antisatellite آزمایش موشکی به وضوح با هدف ارسال این پیام است که مسکو می تواند کور جاسوسی امریکا ماهواره و GPS و دیگر سیستم های ارتباطی. نظامی روسیه cyberunits مشغول بودند, هم, آژانس امنیت ملی گزارش با یک حمله که ممکن است حاکی از شتاب برنامه ریزی برای اعتصاب در سیستم های ایمیل این انتخابات در سال است.

کره شمالی گفت: آنها شتاب خود را در “بازدارندگی هسته ای” در حال حرکت فراتر از دو سال از مبهم وعده های خلع سلاح و کیم جونگ سازمان ملل متحد گرم تبادل نامه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که ایران دوباره ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای ساخت یک بمب تمام واکنش ایرانیها اصرار به آقای تهمت تصمیم به reimpose تحریم ها و از بین بردن اوباما-عصر ایران.

Coronavirus ممکن است تغییر تقریبا همه چیز اما این تغییر: چالش های جهانی به ایالات متحده چرخش جلوتر با آمریکا دشمنان آزمایش محدودیت و دیدن آنچه که دستاوردهای آنها می توانند با حداقل مقاومت مواجه.

کارشناسان بهداشت و درمان و دیگر مقامات نگران هستند که خطر از موارد افزایش خواهد یافت که هزاران نفر در اعتراض به جمع آوری.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان ها در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است.

در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها که در حال حاضر مرده از Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. مردم رنگ شده اند به خصوص ضربه با میزان بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در میان آمریکایی های سیاه و سفید به مراتب بیش از کسانی که از سفید پوستان است.

برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال. علاوه بر این بسیاری از تظاهرکنندگان ماسک عینک و آنها به نظر می رسد در برخی از اماکن به اجتناب از خوشه بندی بیش از حد نزدیک است.

“در هوای رقیق ویروس و کاهش دوز عفونی است که ممکن است در خارج وجود دارد و اگر وجود دارد نسیم باد, که بیشتر رقیق ویروس در هوا گفت:” دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت است. “وجود دارد به معنای واقعی کلمه بود بسیاری از در حال اجرا در اطراف, که بدان معنی است که آنها در حال بازدم بیشتر عمیقا بلکه عبور از هر یک از دیگر بسیار به سرعت.”

در انگلستان مدارس بازگشایی, اما بسیاری از والدین در حفظ فرزندان خانه به هر حال.

اعتبار…اندرو Testa برای نیویورک تایمز

اکثر دانش آموزان اجازه داده شد به بازگشت به برخی از مدارس ابتدایی در انگلستان در روز دوشنبه به عنوان مستند اقدامات کاسته اما بسیاری از والدین تصمیم گرفته اند برای حفظ کودکان خود را در خانه نگران است که خطرات ناشی از coronavirus باقی می ماند بیش از حد بالا است.

مدارس باقی مانده اند باز در طول مستند برای هزاران نفر از دانش آموزان آسیب پذیر و کودکان از کارگران ضروری است اما تنها بخشی از کسانی که واجد شرایط حضور داشتند. تنها نیمی از کسانی که واجد شرایط برای بازگشت در روز دوشنبه انتظار می رود برای حضور در, با توجه به بنیاد ملی تحقیقات آموزشی تحقیقاتی مستقل ،

Jeanelle د Gruchy رئيس جمهور از انجمن مدیران بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت که بریتانیا که در حال تجربه یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر از coronavirus نیاز به تعادل فشار به سهولت محدودیت با خطر باعث تجدید حیات از عفونت.

“ما در یک لحظه بحرانی,” او گفت:, و اضافه کرد که کارشناسان بهداشت عمومی “به طور فزاینده ای نگران آن است که دولت misjudging این عمل تعادل و بلند کردن بیش از حد بسیاری از محدودیت های بیش از حد به سرعت.”

موفقیت در بازگشایی مدارس متنوع به عنوان هر کشور پیمایش تعادل ظریف. آلمان شروع به اجازه دادن به دانش آموزان پشت ماه گذشته با درس اندازه نصف کاهش داده و برخی از مدارس تست برای coronavirus.

فرانسه بازگشایی پیش دبستانی و مدارس ابتدایی هفته گذشته 70 مدارس مجبور شدند به نزدیک پس از عفونت های جدید گزارش شد که وزارت آموزش و پرورش گفت. در کره جنوبی, مدارس, بازگشایی در اواخر ماه مه با محدودیت های جدید مانند پلکسی گلاس موانع بین میز و متوسط چک. اما صدها نفر بسته شد در روز بعد پس از موارد جدید پدید آمده است.

دولت بریتانیا را راه اندازی مجدد تدریجی از زندگی عمومی است که روز دوشنبه نیز شامل افتتاح فروشگاه های خرده فروشی و اجازه دادن به گروه های شش نفر را برای دیدار خارج از منزل مواجه شده است و انتقاد. جان ادموندز ارشد مشاور علمی گفت: آرامش بخش مستند اقدامات یک “تصمیم سیاسی” و این که “بسیاری از دانشمندان خواهد صبر” بی بی سی گزارش داد.

سهام ایالات متحده متزلزل و بازارهای جهانی با وجود افزایش اعتراضات در سراسر آمریکا

اعتبار…وینسنت یو/آسوشیتد پرس

سهام ایالات متحده منحرف در حالی که بازارهای جهانی در روز دوشنبه با سرمایه گذاران صورت مشاهده نشانه هایی از افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین است.

S&P 500 زیرفشار بین ضرر و زیان و سود در اوایل معاملات پس از تعطیلات آخر هفته از خشونت و ناآرامی در ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید. سهام خرده فروشان که گفت: آنها به طور موقت بسته شدن برخی از فروشگاه ها در پاسخ به آشفتگی در زمان ضربه. هدف پایین بود حدود 2 درصد در حالی که در خارج نیز با کاهش نزدیک به 1 درصد است.

سهام در لندن و پاریس شد بیش از 1 درصد بالاتر در معاملات صبح امروز, هر چند بازار در آلمان و چند کشور دیگر تعطیل بودند. بازارهای آسیایی افزایش یافت به شدت ء با افزایش بیش از 3 درصد در هنگ کنگ و بیش از 2 درصد در سرزمین اصلی چین ،

می توانید روزانه 8 میلیون سواران بود جلب و جذب به n. y. جرم حمل و نقل?

اعتبار…یونس Markowitz برای نیویورک تایمز

به عنوان شهر نیویورک آماده برای بازگشایی پس از تحمل یکی از بدترین شیوع کروناویروس در جهان و مقامات در حال تقلا برای جلوگیری از یک فاجعه: gridlock است که می تواند در نتیجه اگر بسیاری از مردم همچنان به جلوگیری از حمل و نقل عمومی و به نوبه خود اتومبیل به جای.

قبل از بحران هشت میلیون نفر در این منطقه هر روز هفته — از جمله بیش از 50 درصد از جمعیت شهر است — با استفاده از یک شبکه پیچیده ای از مترو و اتوبوس و راه آهن که مدت طولانی است که پر جنب و جوش نماد بزرگترین شهر در ایالات متحده است. پس از وقوع ضربه ridership کاهش یافت به عنوان کارگران در خانه مانده به سرعت گسترش ویروس.

در حال حاضر این شهرستان صورت یک معضل: تشویق مردم به بازگشت به جرم حمل و نقل می تواند به افزایش خطر ابتلا به عفونت های جدید. اما این منطقه جاده تونل ها و پل ها نمی تواند رسیدگی به افزایش ترافیک ماشین و چند وجود دارد جایگزین.

حمل و نقل شهری سازمان که نظارت بر بسیاری از سیستم گفت: در روز جمعه که آن را از حافظه جمع کردن یک طرح برای فریب سواران عقب از جمله ramping تا خدمات به کاهش تراکم استقرار پلیس برای به اجرا درآوردن ماسک استفاده و استقرار کارگران در سراسر مترو به گزارش ازدحام بیش از حد.

حمل و نقل از مقامات نیز اصرار شهر به دستور است که شرکت های بزرگ ایجاد انعطاف پذیر زمان شروع و گسترش کار از صفحه اصلی برنامه برای کمک به سهولت تراکم به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

هنوز تلاش ها برای بازگرداندن اعتماد به نفس در حمل و نقل عمومی شد ضربه زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به طور غیر منتظره ای منتشر شد دستورالعمل در پنج شنبه که خواست مردم را به درایو به تنهایی کار را به جای حمل و نقل عمومی.

ایالات متحده فرستاده است دو میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین به برزیل.

اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

ایالات متحده تحویل داده شده و دو میلیون دوز از یک مالاریا مواد مخدر به برزیل برای استفاده در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و دو کشور در حال گام گذاشتن در یک تحقیقات مشترک تلاش برای بررسی این که آیا این دارو بی خطر و موثر برای پیشگیری و درمان زودرس از Covid-19 کاخ سفید اعلام کرد در روز یکشنبه.

اعلام می آید پس از ماه ها جنجال بر دارو هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور تهمت است به شدت ترویج علی رغم فقدان شواهد علمی از اثر خود را به عنوان یک درمان برای Covid-19. آقای ترامپ خراشیده کارشناسان بهداشت عمومی گفت: او دو هفته دوره از پزشکی است.

اهدا دوز استفاده می شود به عنوان یک پیشگیری کننده “برای کمک به دفاع از” برزیل پرستاران و پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی در برابر عفونت و نیز مورد استفاده قرار گیرد برای درمان برزیلی که آلوده کاخ سفید گفت.

هیدروکسی کلروکین به طور گسترده ای استفاده می شود برای پیشگیری از مالاریا و برای درمان برخی بیماری های خود ایمنی از جمله آرتریت روماتوئید و لوپوس و بسیاری از پزشکان آن را امن است. اما سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده است که در آن می تواند باعث آریتمی قلب در برخی از بیماران.

تحقیقات اولیه در برزیل و نیویورک پیشنهاد کرد که این می تواند مربوط به تعداد بالاتر از مرگ و میر در میان بیماران بستری در بیمارستان. اخیرا یک بررسی از یک بیمارستان پایگاه داده های منتشر شده توسط با نفوذ مجله پزشکی لانست به این نتیجه رسید که درمان افرادی که Covid-19 با کلروکين و هیدروکسی کلروکین کمک نمی کند و ممکن است افزایش خطر ابتلا به ریتم غیر طبیعی قلب و مرگ است.

اما در هفته گذشته بیش از 100 دانشمندان و پزشکان در مورد صحت که پایگاه داده. برخی از محققان می گویند هیدروکسی کلروکین می کند نشان می دهد وعده به عنوان یک امکان پیشگیری یا درمان در مراحل اولیه Covid-19 و تعدادی از آزمایشات بالینی — از جمله یک انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — در حال تلاش برای پاسخ به این سوالات است. در میان داد و بیداد, کارشناسان می گویند, مشروع تحقیقات رنج می برد.

مجبور به بداهه نوازی در گیر یک بلژیکی جین رسومات باعث ضد عفونی کننده دست.

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

پاتریک کینگزلی, خبرنگار بین المللی و Laetitia Vancon یک عکاس خبری در حال رانندگی بیش از 3,700 مایل به کاوش بازگشایی قاره اروپا پس از coronavirus مستندات.

شما می توانید بوی جین رسومات قبل از شما آن را ببینید — بوی الکل شناور پایین خیابان در خارج. و اگر شما سر در داخل در سمت راست صبح شما پیدا کردن یک سبیل پرپشت شیمیدان تزریق که الکل با توت درخت عرعر, تخم گشنیز و aniseed.

اما شیمیدان مایکل Levantaci بود, مخلوط کردن چیزی بسیار متفاوت پنجشنبه گذشته. او با قرار دادن گیاهان و میوه به یک طرف بود و به جای ریختن گلیسیرین و اتر به یک نقره مالیات بر ارزش افزوده. اولین الکل باعث می شود کودک به لمس دیگر باعث می شود آن را undrinkable.

این Rubbens کارخانه یا محل تقطیر شده جین پس از سال 1817 زمانی که بلژیک شد و هنوز هم بخشی از هلند. پس از coronavirus بحران آغاز شده باعث اتحادیه اروپا کمبود مواد ضد عفونی کننده آن نیز بطری حدود 37,000 گالن ضد عفونی کننده دست.

“من ترجیح می دهم جین بخشی گفت:” آقای Levantaci که اختراع بسیاری از رسومات 19 جین و لیکور دستور العمل های.

هندریک بک که خانواده از کشاورزان صاحب و اجرا می شود این شرکت گفت که در حال حاضر “آن را در مورد ساخت یک محصول فانتزی.”

“ما فقط می خواستم به کمک” او گفت:.

این ویروس تبدیل یک اقیانوس ظرافت را به روزانه کرایه.

اعتبار…ساموئل آراندا برای نیویورک تایمز

با شدت عطر و طعم خود را برای مطابقت با رنگ های روشن-قرمز میگو گرفتار کردن اسپانیا در ساحل شرقی نوع ظرافت است که کسی ممکن است خوردن یک یا دو بار در سال و به یاد داشته باشید از روی علاقه برای بقیه از آن.

در اطراف کریسمس زمانی که آنها اغلب برجسته از رستوران’ تعطیلات منوها عمده فروشی قیمت روزانه ماهی مزایده در بنادر خواهم که از Llançà در کاتالونیا خواهد بود تا 100 یورو در کیلوگرم است. که حدود 50 پوند. در اواسط ماه مارس قبل از اسپانیا اعلام coronavirus وضعیت اضطراری آنها برداشته اطراف €70 کیلوگرم.

در Llançà این ماه یک کیلوگرم رفت و برای €36.

بیش از 90 درصد از گرفتن معمولا اختصاص داده شده برای رستوران ها. با اتاق ناهار خوری, اتاق بسته که بالا پایان بازار ناپدید شده و میگو در حال برداشت در بسیار کاهش قیمت fishmongers که خدمت بسیار گسترده تر مشتریان از نخبگان مشتریان از اسپانیا بهترین رستوران.

برای کسانی که کار بر روی قایق های ماهیگیری trawling بستر در جستجوی میگو — 12 ساعت در دریا می تواند عملکرد فقط ده کیلوگرم یا بیشتر — تنها تسلی شده است که قیمت نفت نیز سقوط اجازه می دهد آنها را به استفاده از قایق های خود را بدون هزینه های زیادی بر روی گاز.

“سوال این است که آیا مردم باز خواهد گشت در اعداد بزرگ به رستوران ها قبل از افزایش قیمت نفت دوباره گفت:” جوزپ Garriga 71 که رسما بازنشسته شد اما هنوز هم لذت می برد میگو ماهیگیری در کنار پسرش, Jaume که گرفته کاپیتانی خود درس از خانواده خود را در قایق. “همه چیز تبدیل شده بود و روز به روز عدم اطمینان از ماهیگیری که در آن شما امیدوارم که همیشه خوب گرفتن اما هرگز با شروع هر چیزی تضمین شده است.”

Zappos ارائه می دهد خدمات به مشتریان خط است که مردم می توانید تماس بگیرید برای هر چیزی — حتی به چت.

اعتبار…David F. Putrino

نمایندگان خدمات مشتری حتی در بهترین روز به طور معمول زمینه بسیاری از شکایات — گم شده تحویل مشتریان ناراضی و دیگر قولنج. اما این روزها با مردم دست و پنجه نرم کردن با ناامنی مالی و جدایی از دوستان و خانواده خود را و قطعیت تن تغییر کرده است. به جای مشاهده تماس ها به عنوان یک شکل از خرحمالی برخی از مردم به نظر می رسد برای لذت بردن از داشتن یک فرد در انتهای دیگر خط به صحبت با.

سنجش تغییر نیاز دارید و مایل به استفاده از نمایندگان خدمات مشتری که تماس با حجم پایین, Zappos نیازی مرچنت آنلاین بهترین و شناخته شده برای آن کفش, در مارس مجددا راه خدمات به مشتریان خود خط: مردم می توانند با تماس فقط برای چت در مورد آینده خود برنامه سفر Netflix بکشد نشان می دهد و یا چیزی را در ذهن خود را.

“ما سفارشات و روند گرداند, اما ما همچنین شنوندگان” Zappos گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را. “جستجو برای آرد سعی کنید که در خانه نان دستور العمل است ؟ ما خوشحال به تماس در اطراف و پیدا کردن فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند با آنچه شما نیاز دارید.”

نام کرده اند که گفتگو در مورد داستان زندگی خود را. پدر و مادر تنها در خانه با فرزندان کوچک خود را به نام سپاسگزار برای صحبت با یکی دیگر از بزرگسالان است. نوجوانان نام درخواست کمک برای مشق شب.

اما خط جدید خوب است برای بیش از کمک به انبار کاغذ توالت.

در اواسط ماه آوریل در اطراف زمانی که coronavirus بيماران پر کردن شهر نیویورک بیمارستان ها و تجهیزات در تامین کوتاه مدت, David F. Putrino مدیر توانبخشی نوآوری برای کوه سینا سیستم بهداشت رسیده به Zappos به دنبال صترلزرس دستگاه نشان می دهد که سطح اکسیژن خون و ضربان قلب.

دستگاه فروخته شد و یا بر روی پشت-نظم در همه جا او نگاه کرد. به حیرت, Zappos قادر به قرار دادن دستگاه. در روز شرکت حمل 500 oximeters به کوه سینا — و بعد از آن اهدا اضافی 50.

“آن را مانند, باور نکردنی, از دیدگاه ما,” او گفت:.

گزارش شد کمک توسط جولی Bosman, Mitch اسمیت Ceylan Yeginsu, David E. سانگر, اریک اشمیت, کریستوفر Flavelle آیلین سالیوان, ادوارد وانگ کارلوس تجدا کریستینا Goldbaum, پاتریک کینگزلی Roni Caryn رابین رافائل Minder, جک Healy, دیان Searcey استیسی, کولی, Antonio de Luca ریک Rojas, استیسی کولی دیو تفت و یومی Syam.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>