Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: عفونت موشک وار رفتن به نزدیک به 50000 در هوبئی استان

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • حزب کمونیست ousts استانی رهبر در مرکز شیوع.
 • تعداد موارد در هوبئی استان افزایش یابد و به حدود 50000 به عنوان روشهای درمانی جدید شاغل هستند.
 • ژاپن می گوید این اجازه را به برخی از مردم یک قرنطینه کشتی کروز به عنوان موارد افزایش به 218.
 • رژه کارگران اسپری های ضد عفونی کننده در سراسر ووهان اما کارشناسان سوال اثربخشی آن است.
 • چینی استان با استفاده از فن آوری به آهنگ دستياران حرکات.
 • ویدئوها از سین کیانگ پزشکی کارگران در ووهان بالا بردن سوال در مورد تصویر خود را.
اعتبار…چین روزانه از طریق رادیو فردا

حزب کمونیست چین اخراج رهبران استان و شهرستان در مرکز جدید شیوع کروناویروس در روز پنج شنبه در بحبوحه خشم گسترده عمومی بیش از دست زدن به این بیماری همه گیر.

جیانگ Chaoliang حزب از هوبئی استان بالاترین-رتبه بندی رسمی به از دست دادن شغل خود را در طول حمل از شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 1300 نفر در هفته های اخیر.

پس از وقوع اولین ظهور در ووهان رهبری تحت موشکافی شدید برای پخش کردن ویروس و تاخیر در گزارش از آن گسترش یافته است. استان و سپس در زمان اقدامات شدید که شامل تحمیل یک مستند نه تنها در ووهان بلکه در ده ها میلیون نفر از مردم در مناطق اطراف آن.

برای بیمارستان ها در ووهان در حال حاضر ضعف با بیماران که کمربند بدتر کمبود تجهیزات پزشکی است که همچنان ادامه دارد.

آقای جیانگ جایگزین خواهد شد توسط یانگ یونگ شهردار شانگهای. انتخاب آقای یانگ ممکن است زیر خط سیاسی ادامه داد کنترل چین چین رهبر. قبل از انتقال به شانگهای در یک نسبتا ارشد, نقش در سال 2008 آقای یانگ آمده بود تا از طریق سیاسی رتبه در استان ژجیانگ است که آقای شی جین پینگ پایگاه سیاسی نیز هست.

این حزب همچنین رییس Ma Guoqiang بالا رسمی در ووهان در استان هوبئی استان و به جای او با وانگ Zhonglin قبلا حزب دبیر شرقی شهر جینان.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 60,300 مردم در چین و 24 کشور دیگر.

تعداد زیادی از مردم تایید به کروناویروس در هوبئی استان, مرکز شیوع سر به فلک کشید توسط 14,840 موارد به 48,206 دولت گفت: در پنج شنبه, تنظیم, جدید, روزانه, رکورد, پس از مقامات تغییر معیارهای تشخیصی برای شمارش موارد جدید.

تعداد مرگ و میر در این استان در روز چهارشنبه شروع به پریدن کرد 242 به کل از 1,310 بیش از دو برابر قبلی ثبت روزانه 103 مجموعه در روز دوشنبه.

در سراسر کشور این اعداد و ارقام رو تعداد کل coronavirus موارد در چین به 59,805 و مرگ و میر به 1,367.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

ناگهانی چشم انداز مثبت است در نتیجه دولت از جمله موارد تشخیص داده شده در تنظیمات بالینی از جمله با استفاده از سی تی اسکن همراه با کسانی که با تایید تست تخصصی کیت.

کارشناسان بهداشت و درمان گفت: تغییر در گزارش است که به منظور ارائه دقیق تر از نظر توانايی انتقال ویروس. معیار جدید در نظر گرفته شده است به پزشکان گسترده تر تشخیص برای تشخیص بیماران و حیاتی تر جداسازی بیماران به سرعت درمان آنها.

قبلا عفونت تایید شد فقط با یک نتیجه مثبت از یک نوکلئیک اسید تست. اما یک کارشناس دولت گفت: این آزمون تنها حدود 30 تا 40 درصد دقیق است. نیز وجود دارد یک کمبود تست کیت در استان ها و زمان چرخش برای نتایج حاصل از این آزمایشات حداقل دو روز.

از آنجا که بیمارستان بودند نامعقول و فاقد تست کیت بسیاری از بیماران آلوده گفته شد برای رفتن به خانه به جای جدا شود و تحت درمان است.

تغییر ناگهانی در حسابداری باعث شده است که اپیدیولوژی به هشدار می دهند که تصویر واقعی از این بیماری همه گیر است مبهم. با دقت پیگیری موارد می گوید کارشناسان تعداد موقعیت و سرعت که در آن عفونت های جدید در حال وقوع است.

بسیاری از بیماران مبتلا به نمایش علائم کروناویروس را از گله و شکایت که آنها تا به حال به صبر روزها و حتی هفته ها به آزمایش و درمان را دریافت. دیگران از جمله به تازگی مرحوم whistleblower دکتر لی Wenliang گفت: آنها تا به حال به آزمایش می شود چهار یا پنج بار قبل از آزمون نشان داد یک نتیجه مثبت است.

این پرش بزرگ در موارد جدید قرار می دهد فشار اضافی بر دولت برای درمان هزاران نفر از بیماران بسیاری از آنها در توده قرنطینه مراکز و یا در انزوا امکانات.

ژاپن اعلام کرد 44 جدید کروناویروس موارد بر روی یک کشتی کروز قرنطینه در آب های یوکوهاما آوردن مجموع به 218 کشور وزیر بهداشت گفت: مقامات آغاز خواهد شد اجازه می دهد برخی از مسافران را پیاده و خدمت کردن باقی مانده از دوره قرنطینه در ساحل.

وزیر Katsunobu کاتو گفت که اگر آنها برای اولین بار تست منفی برای ویروس مسافران 80 یا بالاتر که موجود شرایط پزشکی و یا اختصاص داده شده به کابین بدون پنجره و یا بالکن می توان به امکانات حبس تا قرنطینه برنامه ریزی شده است تا پایان بهمن. 19. کسانی که تست مثبت خواهد بود به بیمارستان.

Video player loading
مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده و Westerdam کشتی های کروز خود را به اشتراک گذاشته داستان در مورد چگونه آنها در حال دست زدن به شیوع کروناویروس.اعتباریاعتباری…يطا Omori/Kyodo News طریق آسوشیتد پرس

به تازگی مورد تأیید آقای کاتو گفت: 43 مسافران و یک عضو خدمه.

کشتی کروز الماس شاهزاده خانم وارد در یوکوهاما در فوریه. 3 و مسافران انتظار برای رفتن به خانه روز بعد. اما پس از یادگیری است که یک مرد که خاموش کردم کشتی در هنگ کنگ تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus دولت ژاپن قرنطینه تمام 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره. این دوره قرنطینه برنامه ریزی شده است به آخرین برای مدت دو هفته.

به طور جداگانه کامبوج دولت در روز چهارشنبه گفت: این امر اجازه می دهد یکی دیگر از کشتی کروز Westerdam به حوض در سیهانوکویل. کشتی محروم بودند اجازه توقف در ژاپن و گوام و تایوان و فیلیپین با وجود داشتن هیچ تشخيص coronavirus.

غبار توپ و آب بارانی کامیون مستقر شده اند برای تمیز کردن خیابان ها از ووهان چین اما کارشناسان گفت: اثربخشی این اقدامات ممکن است محدود در جلوگیری از گسترش این بیماری است.

از روز یکشنبه کارگران در ووهان شده اند مطابق با اصول بهداشتی عمومی در مناطق دو بار در روز در تلاش برای ضد عفونی کردن شهر است. توالت های عمومی و همچنین به عنوان زباله دفع سایت ها و ایستگاه های انتقال در حال سمپاشی در ساعت 10 صبح و 4 بعد از ظهر با توجه به دولت های محلی و رسمی Weibo صفحه چین توییتر-مانند پلت فرم. کارگران را اسپری ضد عفونی کننده بر روی جاده های اصلی بیمارستان و اطراف مختلف جداسازی چهارم نیز به آن اضافه شده است.

فیلم به اشتراک گذاشته شده توسط رسانه های دولتی چین حاکی از رژه کامیون و کارگران در لباس محافظ پاشش بزرگ سفید plumes غبار به هوا و بر روی خیابان های ووهان. دولت شهر گفت که روز سه شنبه در مجموع 21,130 لیتر مواد ضد عفونی کننده و 720 لیتر در توالت, تمیز کردن محصولات در حال حاضر استفاده شده است.

“من فکر می کنم آن می تواند کمک به کاهش آلودگی محیط زیست با کروناویروس اما ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود شواهدی وجود دارد که coronavirus شده است گسترش از طریق محیط زیست گفت:” بنیامین Cowling, یک استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه هنگ کنگ است.

“ما درک کنونی این است که اکثر انتقال رخ می دهد طولانی مدت از طریق تماس نزدیک با افراد آلوده به,” او اضافه شده است.

مقامات در جنوب غربی استان یوننان اعلام کرد یک طرح نیاز به ساکنان برای اسکن QR-مانند کد در تلفن های خود را برای ورود به اماکن عمومی به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

جدید برنامه “اجازه می دهد تا داده های بزرگ برای تبدیل شدن به ‘بسته’ از بیماری پیشگیری و کنترل” این یوننان دولت گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

این برنامه در حال حاضر آغاز شده در شهرستان Luliang و بیش از 5600 اسکن انجام شده در صدها سالن در بیانیه ای گفت:. در بعد از 12 روز از آن خواهد شد به اجرا در سراسر طیف گسترده ای از مکانهای عمومی از جمله تجهیزات پزشکی, هتل ها, مراکز خرید و سوپر مارکت ها و حمل و نقل و بازرسی از راه دور روستاها و کشاورزان’ بازار.

ساکنان که حاضر به اسکن کدهای خود را می تواند منع ورود و یا خروج و کسانی که سعی می کنید به زور راه خود را از طریق صورت می تواند عواقب قانونی مردم روزانه, حزب کمونیست چین, روزنامه گفت: بر روی پلت فرم اجتماعی Weibo.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در یکشنبه توسط یک حزب-اجرا روزنامه در شهر لیجیانگ در یوننان نشان داد ورق کاغذ مزین با کدهای برچسب “ورود” و “خروج” گچ بری در سراسر دیوار و شمارنده.

تصویری از پزشکی کارگران از منطقه سین کیانگ رقص با بیماران در coronavirus بیمارستان در ووهان را وادار به بررسی نقش آنها کمک به شیوع.

یک تیم از 142 حرفه ای پزشکی از سین کیانگ سفر به ووهان در Jan. 28 برای کمک به درمان افراد مبتلا به این ویروس و حداقل دو تیم را از آنجا دنبال کرد.

همانطور که بیشتر مردم در ووهان قرار داده شده اند به جرم قرنطینه تعدادی از ویدئوها پدید آمده اند نشان از سین کیانگ کارگران پیشرو سالم بیماران در رقص روال برای دریافت برخی از ورزش و کاهش خستگی.

یکی از رهبران سین کیانگ تیم گفت: دولت اجرای Xinhua news خدمات است که یک بیمار خواسته او را به رهبری یک رقص است. رهبر Bahaguli Tuolehui دیده می شود در این ویدئو زیر گفت: او را انتخاب قزاقستان رقص این کارا Jorga. بیماران “انجام داده اند میدان رقص قبل از اینکه در بیمارستان,” او گفت:. “من احساس سین کیانگ رقص خواهد بود بسیار خوب بیش از حد.”

اما به برخی از Uighurs خارج از چین ویدئوها بودند یک یادآوری از راه ساده برای ترک اقلیت را می توان به تصویر کشیده شده در داخل کشور حتی در زمان اضطراری است.

“این چیزی است که چین در تلاش برای رسیدن به: نه تنها به تصویر بکشد بلکه به نیروی کل اویغور کشور برای تبدیل شدن به چیزی جز خوانندگان و رقصنده و نوکر کارگران” Kamalturk Yalqun یک اویغوری زندگی در فیلادلفیا در توییتر نوشت.

چین قرار است یک میلیون یا بیشتر Uighurs, قزاق ها و دیگر عمدتا گروه های مسلمان به تلقین اردوگاه در سین کیانگ بخشی از یک کمپین برای اجرای وفاداری در حالی که فرسایش اقلیت زبان ها, ادیان و فرهنگ ها است.

سابق زندانیان را تشریح شرایط سخت در بازداشت تکان دهنده است که نگرانی از گسترش این ویروس در سین کیانگ می تواند به اثبات وخیم در اردوگاه. سین کیانگ تاکنون گزارش 55 مورد از عفونت.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط جیلیان وانگ کریس باکلی Sui-لی کوچولو, استیون لی مایرز کیت Bradsher Austin Ramzy, کهربا, وانگ زو تفاهم آلبی Zhang Yiwei وانگ کلر فو امی شین, Elaine یو و Tariro Mzezewai.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>