Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: “من پزشک نیستم,’ تهمت می گوید که او هل تست مواد مخدر

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • بحث roils کاخ سفید بیش از یک تست مواد مخدر رئیس جمهور اصرار بر ترویج.
  • به عنوان بسیاری از نیمی از کسانی که با کروناویروس می تواند بدون علامت Fauci می گوید.
  • ملکه الیزابت دوم بریتانیا خواستار به نمایش حل و فصل به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون وارد بیمارستان.
  • گام برای تضمین آینده خود را.
  • یک ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت برای coronavirus و دیگر گربه های بزرگ وجود دارد به نظر می رسد بیمار است.
  • تگزاس صفحه نمایش اتومبیل های وارد شده به دولت از لوئیزیانا.
  • ایالات متحده undercounting تعداد افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر ،
اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

بحث roils کاخ سفید بیش از یک تست مواد مخدر رئیس جمهور اصرار بر ترویج.

رئیس جمهور تهمت دو برابر کردن یکشنبه در فشار برای استفاده از یک ضد مالاریا مواد مخدر در برابر coronavirus صدور توصیه های پزشکی که می رود فراتر از اندک شواهدی از اثربخشی دارو و همچنین مشاوره از پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی.

آقای تهمت توصیه هیدروکسی کلروکین برای دومین روز متوالی در کاخ سفید جلسه بود یک مثال قابل توجه از خود بی پروایی نشان دادن تمایل به تحریف و آشکار مخالف نظر کارشناس و شواهد علمی که آن را نمی کت و شلوار دستور کار خود دارد.

آقای ترامپ پیشنهاد او بود صحبت کردن در غریزه روده و اذعان کرد او تا به حال هیچ تجربه و تخصص در مورد این موضوع.

“اما چه می دانید ؟ من پزشک نیستم” آقای ترامپ گفت: پس از توصیه ضد مالاریا دارو استفاده برای coronavirus بیماران و پرسنل پزشکی در معرض خطر عفونت است.

“اگر آن کار می کند این امر می تواند شرم ما آن را انجام نمی دهد زود” آقای ترامپ گفت و اشاره کرد که دوباره دولت فدرال خریداری کرده و انبار 29 میلیون دوز از دارو.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” آقای ترامپ پرسید: برای دومین روز در یک ردیف.

هنگامی که خبرنگار پرسید: Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به وزن در این سوال با استفاده از هیدروکسی کلروکین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف و او را از پاسخ دادن. به عنوان خبرنگار به ذکر است که دکتر Fauci شد رئیس جمهور پزشکی متخصص آقای ترامپ روشن ساخته است که او نمی خواست دکتر به پاسخ.

“او در جواب سوال 15 بار” رئيس جمهور گفت: پله به سمت تریبون که در آن آقای Fauci ایستاده بود.

روز شنبه, Dr. Fauci تا به حال بخش خصوصی را به چالش کشیده افزایش خوش بینی در مورد دارو اثر در طول یک جلسه از coronavirus نیروی کار در کاخ سفید, وضعیت اتاق با توجه به دو نفر آشنا با حوادث. این استدلال برای اولین بار منتشر شده توسط وب سایت Axios.

پیتر ناوارو رئیس جمهور تجارت مشاور است که نظارت بر زنجیره تامین مسائل مربوط به coronavirus plopped یک دسته یا بافه گندم از پوشه ها بر روی میز و گفت: او تا به حال دیده مطالعات متعددی از کشورهای مختلف و همچنین به عنوان اطلاعات حذف شده از C. D. C. مقامات نمایش “روشن” اثر chloroquines در درمان coronavirus.

دکتر Fauci عقب رانده انعکاس سخنان او ساخته شده است که در یک سری از مصاحبه در هفته گذشته که مطالعه دقیق است که هنوز هم لازم است. آقای ناوارو, یک اقتصاددان با آموزش به ضرب گلوله کشته است که او اطلاعات جمع آوری کرده بود “علم” به گفته افراد آشنا با آنچه صورت گرفت.

دکتر مگان L. Ranney یک پزشک اورژانس در دانشگاه براون در رودآیلند گفت: در مصاحبه یکشنبه شب که او تا به حال هرگز دیده می شود یک انتخاب رسمی تبلیغ یک درمان معجزه راه آقای ترامپ انجام داده است.

“عوارض جانبی وجود دارد که به هیدروکسی کلروکین” دکتر Ranney گفت. “این باعث روانی علائم مشکلات قلبی و یک میزبان از دیگر عوارض بد.”

دکتر Ranney گفت: هیدروکسی کلروکین می تواند موثر برای برخی بیماران وجود دارد اما نبود تقریبا به اندازه کافی شواهد علمی برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند.

“ممکن است نقش آن را برای برخی از افراد,” او گفت: “اما که به آمریکایی ها ‘شما لازم نیست که چیزی برای از دست دادن” است که درست نیست. مردم قطعا چیزی برای از دست دادن با در نظر گرفتن آن شدهاند.”

دو هفته پیش انجمن پزشکی آمریکا دلسرد خارج از برچسب استفاده از هیدروکسی کلروکین, کلروکين و آزیترومایسین برای درمان Covid-19 و انباشت از این داروها. آقای ترامپ ترویج هر سه داروها.

ماه گذشته یک آریزونا مرد درگذشت و همسرش در بیمارستان بستری شد پس از انتخابات گفت: آنها درمان خود را با یک کشنده درمان خانگی برای coronavirus ها مخزن ماهی افزودنی است که همان مواد تشکیل دهنده فعال به عنوان یک ضد مالاریا مواد مخدر است.

به عنوان بسیاری از نیمی از کسانی که با کروناویروس می تواند بدون علامت Fauci می گوید.

ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: یکشنبه شب است که به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از افراد آلوده به این ویروس ممکن است هر گونه علائم بسیار بزرگتر برآورد از مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به هفته گذشته است.

“از آن جایی بین 25 و 50 درصد گفت:” متخصص دکتر Anthony S. Fauci, در طول یک جلسه توسط رئیس جمهور تهمت و اعضای خود را coronavirus نیروی کار در روز یکشنبه. او هشدار داد که این تنها یک برآورد و اضافه کرد که حتی دانشمندان کمک به ملت را به مبارزه با ویروس “دوستان ما هستند که ما در مورد متفاوت است.”

در مصاحبه با رادیو عمومی ملی هفته گذشته دکتر رابرت Redfield مدیر C. D. C. گفت: به عنوان بسیاری که 25 درصد از افراد مبتلا به این ویروس نمایشگاه بدون علائم است. تعداد زیادی از علامت-رایگان موارد و دانشمندان در حال تغییر درک فقط چگونه مشترک از جمله مواردی هستند — کمک می کند تا توضیح دهد که چرا C. D. C. هفته گذشته تغییر آن راهنمایی و توصیه است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه صورت پوشش در تنظیمات عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها که در آن آنها می توانند اطمینان از نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است.

همچنین تأکید فوق العاده ای چالش کنترل این ویروس را گسترش. دکتر Fauci تاکید کرد که در حال حاضر خود را برآورد شد تنها یک حدس و آزمایش های بیشتری نیاز بود برای کشف کردن دقیقا چگونه بسیاری از آمریکایی ها در حال حمل این ویروس بدون تحقق آن.

“سپس ما می توانیم به این سوال پاسخ علمی صدا راه,” او گفت:. “در حال حاضر ما فقط حدس می زنم.”

ملکه الیزابت دوم بریتانیا خواستار به نمایش حل و فصل به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون وارد بیمارستان.

Video player loading
ملکه الیزابت دوم بسیج انگلیسی ها در میان coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که حداقل 40,000 در کشور است. اظهارات او بودند از پیش ضبط شده از قلعه ویندسور که در آن او است sequestering خودش.اعتباریاعتباری…پل الیس/Agence France-Presse — Getty Images

ملکه الیزابت دوم در نادر تلویزیونی نشانی در روز یکشنبه تلاش برای تجمع همکار او انگلیسی ها برای مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس با عزم و نظم و انضباط است که دیده می شود این کشور از طریق آن بزرگترین آزمایش.

“من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان” ملکه گفت: در ضبط سخنان از قلعه ویندسور. این ویروس نیز آلوده کرده است حداقل 40 ، 000 نفر در بریتانیا از جمله پسر ارشد او و وارث شاهزاده چارلز و نخست وزیر بوریس جانسون.

آقای جانسون بستری شد به بیمارستان برای آزمایش های دولت گفت: بعد از ظهر یکشنبه, تاکید, چگونه ویروس را تهدید کرده است که سیاسی کشور ایجاد.

یک سخنگوی آقای جانسون, 55 کرد و گفت که نخست وزیر بود و هنوز هم در برخورد با علائم و نشانه های ویروس و رفت و به بیمارستان به عنوان یک اقدام احتیاطی. خیابان داونینگ گفت: آقای جانسون که در حال اجرا در درجه حرارت بالا باقی مانده در راس دولت است.

“در مشاوره از دکتر خود را نخست وزیر کرده است امشب شده بستری در بیمارستان برای آزمایش” سخنگوی گفت. “این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.”

ملکه آن را به نام “زمان اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

ظاهر شد و تنها چهارمین بار در 66 سال سلطنت که ملکه خطاب به مردم بریتانیا جدا از او سالانه پستال کریسمس — و آن را حمل متمایز اکو از جشن رادیو آدرس پدرش جورج ششم تحویل در سپتامبر 1939 به عنوان بریتانیا بود در آستانه جنگ با آلمان است.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” ملکه گفت: “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه. که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام خوش نیت حل و فصل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

آقای جانسون بوده و در انزوا در محل اقامت خود را درب بعدی را به 10 خیابان داونینگ.

در روز شنبه خود را 32 ساله دوست دختر, کری Symonds افشا که او بیش از حد رنج می برند علائم. خانم Symonds باردار است.

این وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab انتظار می رود منجر به روزانه جلسه هیئت دولت در این بیماری همه گیر در روز دوشنبه. تحت دولت طرح جانشینی آقای Raab خواهد کشید تا آقای جانسون وظایف و اگر او ناتوان است.

در حالی که ملکه به طور کامل به تصویب رسید و اجتماعی فاصله در اوایل بیماری همه گیر دولت بریتانیا آمد و در اواخر به نیاز به چنین اقداماتی با آقای جانسون در ابتدا balking در سفارش بارها و رستوران ها ، او در حال حاضر سرسخت تبدیل و ضبط یک ویدیو از قرنطینه اصرار مردم — بدون موفقیت های زیادی — نه به گله به لندن پارک در طول یک خورشید بوسید بهار آخر هفته.

پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر بهبود یافته از آنجا که لرزان شروع می شود. دولت قول داده است برای انجام 100,000 ویروس تست یک هفته تا پایان مارس یک افزایش ده برابر بیش از میزان فعلی است.

گام برای تضمین آینده خود را.

اگر شما در میان بیش از 6 میلیون آمریکایی تقاضا برای بیمه بیکاری در این ماه شما به احتمال زیاد انجام این کار برای اولین بار. مهم است به درک که چگونه بیکاری کار می کند و چگونه آن را می تواند کمک به شما در این زمان نیاز است. به علاوه راهنمایی برای ساخت خواهد شد و با شروع یک صندوق اضطراری.

یک ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت برای coronavirus و دیگر گربه های بزرگ وجود دارد به نظر می رسد بیمار است.

یک ببر در باغ وحش برانکس تایید شده است به توان و حذف Covid-19 در چه اعتقاد بر این است در مورد آنچه که یک مقام رسمی به نام “انسان-به-گربه انتقال است.”

“این اولین نمونه از یک ببر آلوده شدن با Covid-19” با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده است که به ذکر است که اگر چه تنها یک ببر بود آزمایش این ویروس به نظر می رسد که آلوده حیوانات دیگر نیز هست.

“چند شیر و ببر در باغ وحش نشان داد علائم بیماری تنفسی” با توجه به بیانیه کشاورزی بخش.

مقامات بهداشت عمومی معتقدند که بزرگ گربه گرفتار این ویروس از یک کارمند باغ وحش. ببر به نظر می رسد آشکار بیمار توسط مارس 27.

در بیانیه ای بخش کشاورزی پیشنهاد کرد که کسانی که آلوده به ویروس باید “از فراوانی احتیاط” اجتناب از تماس با حیوانات خانگی خود را و دیگر حیوانات.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفته است که این “آگاهی از تعداد بسیار کمی از حیوانات خانگی در خارج از ایالات متحده گزارش شده آلوده” اما که آن را ندارد, شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی می تواند گسترش coronavirus.

تگزاس صفحه نمایش اتومبیل های وارد شده به دولت از لوئیزیانا.

تگزاس راه اندازی پست های بازرسی در مرز خود را با لوئیزیانا در روز یکشنبه به نمایش مردم برای coronavirus گسترش محدوده اجباری قرنطینه سفارش برای بازدید کنندگان از این کشور اورژانس نقاط داغ, مقامات گفت.

عکس های از پست های بازرسی به نظر می رسد در Facebook صفحه از ایالت لوئیزیانا پلیس که توصیه می شود مسافران به ورزش احتیاط و هشدار باقی می ماند برای تراکم ترافیک در یک پست ذکر اجرای اقدامات است.

پست گفت که تجاری وسایل نقلیه موتوری خواهد بود و نه مانع.

غربالگری اقدامات آمد و یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تگزاس گسترش اجباری 14-روز خود قرنطینه برای ورود مسافران از لوئیزیانا و همچنین مسافران هوایی از کالیفرنیا ایالت واشنگتن و آتلانتا و شیکاگو و دیترویت و میامی است. دولت قبلا مورد نیاز مسافران هوایی از نیویورک شهری و منطقه نیواورلئان به خود شده است.

اقدامات انجام شده توسط مقامات تگزاس به یاد می آورد یک سفارش در ماه گذشته توسط رژیم صهیونیستی. جینا Raimondo رود آیلند که به دستور ایست های بازرسی در وزارت امور خارجه است که جدا کردن وسایل نقلیه جدید و پلاک به اجرای مشابه قرنطینه.

ایالات متحده undercounting تعداد افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر ،

مقامات بیمارستان و کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی محققین می گویند که رسمی برگه از آمریکایی ها گفت: به مرگ در این بیماری همه گیر نمی گرفتن تعداد کلی ویروس-مرگ و میر ناشی از ترک های عمومی با درک محدود از شیوع واقعی تلفات.

منابع محدود و یک درهم آمیخته از تصمیم گیری از یک دولت و یا شهرستان به بعد باید کمک به undercount. با هیچ سیستم یکنواخت برای گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده و ادامه کمبود آزمون برخی از ایالت ها و استان ها باید بداهه مبهم و در زمان عقب نشینی در شمارش مرده است.

اضافه کردن به عوارض مختلف در حوزه های قضایی با استفاده از متمایز استاندارد برای نسبت دادن مرگ به کروناویروس و در برخی موارد با تکیه بر تکنیک های که کاهش کلی تعداد مرگ و میر.

یک قانونی در ایندیانا می خواستم به دانم اگر coronavirus تا به حال منجر به کشته شدن یک مرد در اوایل ماه مارس, اما گفت که وزارت بهداشت را تکذیب کرد یک آزمون. امدادگران در شهر نیویورک می گویند که بسیاری از بیمارانی که در خانه درگذشت بودند هرگز آزمایش coronavirus حتی اگر آنها نشان داد نشانه های ثبتشده از عفونت است.

در ویرجینیا یک مدیر مراسم تشییع جنازه آماده باقی مانده از سه نفر پس از سلامت کارگران هشدار داد که هر یک از آنها تا به حال آزمایش مثبت است. اما تنها یکی از این سه نفر به ویروس ذکر شده در گواهی فوت است.

پزشکان در حال حاضر بر این باورند که برخی از مرگ و میر در ماه فوریه و اوایل ماه مارس شد و به احتمال زیاد misidentified به عنوان آنفلوانزا و یا تنها به عنوان ذات الریه.

حتی تحت شرایط معمولی و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که آن را طول می کشد ماه و یا سال به کامپایل داده است که به عنوان دقیق که ممکن است در مرگ و میر در شیوع بیماری های عفونی.

اما آنها همچنین می گویند که تعداد دقیق مرگ و میر یک ابزار ضروری برای درک یک بیماری شیوع آن را به عنوان گستراند: بیشتر مرگبار یک بیماری به شدت بیشتر مقامات در حال حاضر به اخلال در زندگی عادی. دقیق مرگ, شمارش همچنین می توانید اطلاع رسانی دولت فدرال چگونه به هدف قرار دادن منابع مانند هواکش از ملی ذخایر به مناطق کشور با بیشتر از جان گذشته نیاز است.

گزارش شد کمک توسط مایکل کراولی, Katie Thomas, Maggie Haberman به Roni رابین علامت Landler استفان قلعه و نیل Vigdor.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>