Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: بیمارستان اجرا پایین در منابع به عنوان ایالات متحده تلفات نزدیک 10,000

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • کومو می گوید ممکن است یک فلات اما دولت هنوز هم چهره وخیم اضطراری است.
  • کالیفرنیا در تلاش برای سازماندهی متحده به کار هم به جای رقابت برای امن تجهیزات پزشکی.
  • یک دولت جدید گزارش تایید کرد که بیمارستان ها مواجه شدید کمبود بحرانی منابع.
  • در میان قرنطینه سفارشات بزرگراه بازرسی به نظر می رسد در برخی از خطوط دولت است.
  • اولین چالش قانونی به بهداشت عمومی محدودیت ثبت شده است توسط A. C. L. U. در پورتوریکو.
  • تجمع سهام به سرمایه گذاران دیدن برخی از نشانه های امیدوار.
  • ژاپن را اعلام وضعیت اضطراری به عنوان ویروس موج در توکیو و دیگر شهرستانها.
اعتبار…جانی میلان برای نیویورک تایمز

کومو می گوید ممکن است یک فلات اما دولت هنوز هم چهره وخیم اضطراری است.

شهر نیویورک باقی مانده مرکز شیوع, با صحنه های دلخراش از پاچه پزشکان و محاصره بیمارستان.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک گفت که 599 بیشتر مردم کشته شده بود در این دولت تعداد تقریبا یکسان است که از روز قبل است. تعداد کل مرگ و میر است 4,758.

“این است که امیدوار, اما آن را نیز قطعی نیست و هنوز هم به آن بستگی دارد به آنچه که ما انجام می دهیم” فرماندار گفت: این احتمال که دولت تا به حال به فلات از نظر تعداد کشته شده است.

آقای کومو گفت که داده ها نشان می دهد که گسترش ویروس در نیویورک می تواند plateauing اما تاکید کرد که دولت هنوز هم در مواجهه با یک موقعیت اضطراری است. “اگر ما plateauing ما plateauing در سطح بسیار بالا و فوق العاده ای وجود دارد استرس در سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

“در حال حاضر زمان برای سهل انگار باشد” او گفت: “تعزیر از ساکنان شهر نیویورک شد که هنوز نادیده گرفتن دستورالعمل های اجتماعی فاصله خواستار رفتار خود را “غیر قابل قبول است.”

“اگر من می توانم شما را متقاعد کند برای نشان دادن نظم و انضباط برای خودتان و سپس نشان دادن نظم و انضباط برای افراد دیگر. اگر شما کامپیوتر شما را آلوده شخص دیگری بروید و به یک E. R. شما قرار داده یک بار بر روی همه انواع از مردم که شما نمی دانید و رک و پوست کنده نمی حق دارند بار خود را با بی مسئولیتی” آقای کومو گفت.

“شما لازم نیست که حق به خطر شخص دیگری زندگی,” او اضافه شده است.

آقای کومو گفت که خوب برای کسانی که نقض محدودیت های اجتماعی و فاصله را افزایش می دهد از $500 به $1,000 برای متخلفان.

“در حال حاضر زمان به بازی فریزبی در پارک با دوستان خود,” او گفت:.

آقای کومو اظهار داشت که در نیویورک انجام داده بود همه آن را می تواند به جلوگیری از از دست دادن زندگی است که می تواند ذخیره شده اند. “ما را نجات داد همه ؟ هیچ. اما ما از دست هر کسی را با یک تخت و یا ما ندارد ونتیلاتور و یا ما نمی باید مراقبت های بهداشتی کارکنان ؟ هیچ.”

“هر کس به آنچه آنها نیاز دارند” فرماندار گفت. “هیچ کس وجود دارد که گفت: من از هواکش و من یک نیاز حیاتی که بعد فورا رفت واز یک است.”

آقای کومو گفت که دولت تا به حال شده است فعال در تغییر نجات بخش هواکش به جایی که آنها مورد نیاز است که به آن نقل مکان کرده بود “هزاران و هزاران نفر از هواکش” در سراسر آن سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما نمی نیاز به هر گونه اضافی هواکش در حال حاضر,” او اضافه شده یک تغییر قابل توجه در تن از هفته گذشته که در طی آن دولت تا به حال التماس برای دستگاه های.

فرماندار خواسته شد یک سوال در مورد یک امکان است که تا به حال مطرح شده توسط نیویورک عضو شورای شهر در صبح روز دوشنبه که این شهر ممکن است مجبور به طور موقت دفن افرادی که پس از ابتلا به ویروس در نامشخص پارک.

“من شنیده ام بسیاری از شایعات وحشی اما من شنیده ام نیست هر چیزی در مورد این شهر دفن افراد در پارک” آقای کومو گفت.

فرماندار گفت که او از آقای ترامپ اگر نیروی دریایی ارتش کشتی به راحتی می توان منتقل شده به بیماران مبتلا به ویروس است. این کشتی که از 1000 تخت قبلا این سایت متعلق به غیر ویروس بیماران.

این ویروس در حال حاضر پوشاند نیوجرسی جدید پر بسته بندی شده شهرستانها و حومه و آن را تا کشت خود را در تمام 50 ایالت با شهرستانها از جمله لس آنجلس, میامی و نیواورلئان دیدن تعدادی از موارد دو برابر شدن هر دو تا پنج روز است.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1.2 میلیون نفر در حداقل 176 کشور جهان است.

کالیفرنیا در تلاش برای سازماندهی متحده به کار هم به جای رقابت برای امن تجهیزات پزشکی.

به عنوان همه گیر شده است در سراسر امریکا و هرج و مرج حاکم در روند تامین امنیت بسیار نیاز به تجهیزات پزشکی برای کارگران خط مقدم. متحده در حال رقابت با یکدیگر و با دولت فدرال است. فرایند کشیده شده در کلاهبرداران و تعدادی از F. B. I. تحقیقات در حال جریان است.

در کالیفرنیا, دولت دریافت کرده کپک زده ماسک که بی فایده بودند و در لس آنجلس یک معامله را با هم توسط یک اتحادیه کارگری به امن میلیون ها نفر از N95 ماسک برای شهرستان بيمارستانهای هرگز محقق ترغیب فدرال بررسی است.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت با 40 میلیون نفر در تلاش است در حال حاضر به گروه همراه با دیگر کشورهای کوچکتر به تهیه منابع. هدف این است که دو برابر: به منظور روند; و به اطمینان حاصل شود که کشورهای کوچکتر از دست دادن نیست به کالیفرنیا که دارای توانایی بیشتر توپ زدن از کشورهای دیگر به دلیل اندازه آن است.

“این توصیف شده من فکر می کنم مناسب به عنوان وحشی, غرب وحشی” رژیم صهیونیستی. گاوین Newson گفت: در روز یکشنبه. “ما در حال تلاش برای سازماندهی بیشتر مشورتی شیوه است.”

هفته گذشته آقای کومو قرار داده و زنجیره تامین مشکل این است: “شما در حال حاضر به معنای واقعی کلمه خواهد شد که یک شرکت با شما تماس و بگو خوب, کالیفرنیا فقط بیشتر توپ زدن ، مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تنفس مصنوعی.”

آقای Newsom گفت: او بوده است deluged توسط پیام های متنی و تماس های تلفنی از دوستان که به او بگویید که آنها دوستان با منابع ارائه کرده است. “برخی از دوستان از دوستان ما هستند نه همه بالاتر از هیئت مدیره. وجود دارد مقدار زیادی از تقلب,” او گفت:.

آقای Newsom گفت او شده است در بحث و مذاکره با کشورهای دیگر برای سازماندهی تدارکات خود را, تلاش, و او گفت: او را خاص تر اطلاعیه به این هفته. “ما در حال تلاش برای جلوگیری از رقابت در این فضا با یکدیگر,” او گفت:.

این دولت است که دیده می شود افزایش موارد مانند نیویورک و لوئیزیانا اما در حال آماده شدن برای یک جهش ممکن است در بستری شدن در بیمارستان در هفته آینده — روز دوشنبه گفت: ارسال 500 هواکش به ملی ذخایر برای کمک به نیویورک.

در انجام این کار, کالیفرنیا, شرح زیر است اقدامات مشابه توسط اورگان که گفته شد ارسال 140 هواکش به نیویورک و واشنگتن که ارائه کرده است تا 400 هواکش به نیویورک است.

یک دولت جدید گزارش تایید کرد که بیمارستان ها مواجه شدید کمبود بحرانی منابع.

بیمارستان همچنان به مقابله با کمبود شدید در تست و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان پزشکی کار برای مبارزه با شیوع کروناویروس با توجه به یک دولت ناظر گزارش منتشر شده در روز دوشنبه که به نظر می رسد برای تضعیف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان داد که کشورهای دارای منابع کافی است.

کارکنان و بیماران به طور یکسان در معرض خطر قرار داده با عدم در دسترس دنده محافظ, با توجه به گزارش بازرس کل بهداشت و خدمات انسانی.

مدیران بیمارستان مجبور به دست و پنجه نرم کردن با “افزایش شدید” در قیمت اقلام مانند ماسک و دستکش و در صورت سپر از فروشندگان این گزارش همچنان ادامه دارد.

عدم تست را مجبور بیمارستان به گسترش باقی می ماند از بیماران مبتلا به فشار دادن امکانات و حتی دورتر فراتر از ظرفیت های خود را. بیمارستان ها نیز نیاز به دماسنج, ضدعفونی کننده های پزشکی گاز و منسوجات و کاغذ توالت و مواد غذایی است. و پزشکان در سراسر ایالات متحده هنوز هم شفاعت برای هواکش حتی به عنوان دولت فدرال محدود تعداد نجات غریق دستگاه های صادر شده به ایالات متحده.

این گزارش بر اساس مصاحبه های انجام شده مارس 23 طریق 27 ماه مارس با بیش از 320 بیمارستان در سراسر 46 متحده و همچنین به عنوان منطقه کلمبیا و پورتوریکو.

این یافته ها در خط با درخواست های ساخته شده توسط فرمانداران پزشکی کارگران و مدیران بیمارستان اما آنها در مقابل به شدت با اظهارات آقای ترامپ که گفت این آخر هفته که مدیران بیمارستان شد “هیجان زده بود به جایی که آنها هستند.”

“هر زمان محلی کمبود گزارش ما درخواست متحده بلافاصله پس از دیدار با تقاضا. و ما در حال انباشت مقدار زیادی در مناطق مختلف” آقای ترامپ گفت: در یک خانه اخبار جلسه توجیهی در روز شنبه.

این گزارش صادر شد روز پس از گزارش می دهد که تجهیزات حفاظتی در استراتژیک دولت ملی ذخایر تقریبا تهی مجبور سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای انجام یک بین المللی جستجو برای جمله تجهیزات. کسانی که تلاش کرده اند همچنین افزایش رقابت برای آمریکا و محلات.

در میان قرنطینه سفارشات بزرگراه بازرسی به نظر می رسد در برخی از خطوط دولت است.

به عنوان stay-at-home سفارشات در سراسر ایالات متحده, پست های بازرسی را به نظر می رسد در برخی از خطوط دولت که در آن برخی از بازدید کنندگان در حال گفت به قرنطینه برای 14 روز.

فرمانداران در رود آیلند تگزاس و فلوریدا دستور داده اند که برخی از رانندگان که از خارج از دولت متوقف می شود در مرز و یادآوری از قرنطینه مورد نیاز است. هیچ دولتی را مسدود کرده است رانندگان از عبور از در راه خود را به مقصد نهایی خود را. برخی از شهرداری ها اضافه شده اند بازرسی و محدودیت های خود را.

تگزاس راه اندازی پست های بازرسی در مرز خود را با لوئیزیانا در روز یکشنبه به نمایش مردم برای coronavirus گسترش محدوده اجباری قرنطینه سفارش برای بازدید کنندگان از این کشور اورژانس نقاط داغ, مقامات گفت.

عکس های از پست های بازرسی به نظر می رسد در Facebook صفحه از ایالت لوئیزیانا پلیس که توصیه می شود مسافران به ورزش احتیاط و هشدار باقی می ماند برای تراکم ترافیک در یک پست ذکر اجرای اقدامات است. پست گفت: ترافیک تجاری خواهد بود و نه مانع.

غربالگری اقدامات آمد و یک هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تگزاس گسترش اجباری 14-روز خود قرنطینه برای ورود مسافران از لوئیزیانا و همچنین مسافران هوایی از تعدادی از کشورهای دیگر و شهرستانها.

اقدامات انجام شده توسط مقامات تگزاس به یاد می آورد یک سفارش در ماه گذشته توسط رژیم صهیونیستی. جینا Raimondo رود آیلند که به دستور ایست های بازرسی در وزارت امور خارجه است که جدا کردن وسایل نقلیه جدید و پلاک به اجرای مشابه قرنطینه.

برخی از دو هفته پس از ماری Margolius, 27 سوار از آپارتمان او در بروکلین به خانه و خانواده, در, برسی, R. I. به ماندن با خانواده اش, گارد ملی کاهش یافته است.

خانواده ماشین همه با ماساچوست پلاک شد پارک شده در حیاط جلویی است. ماموران در زمان یادداشت از اعضای خانواده نام و تاریخ ورود به شهر و دستور آنها را برای ادامه خود جدا.

“این احساس حقیقی از دیدن این مردان در لباس پوشیدن, ماسک, ضربه زدن بر روی درب در تلاش برای دریافت یک دسته که در اینجا,” او گفت:. “اما از آن ساخته شده من احساس امن است. این واقعیت که آنها در حال تلاش برای واقعا درک این وضعیت در جامعه ما بود مرتب کردن بر اساس از آرامش.”

اولین چالش قانونی به بهداشت عمومی محدودیت ثبت شده است توسط A. C. L. U. در پورتوریکو.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ثبت شده است اول آن طرح دعوی در دادگاه بیش از دولت تحمیل ویروس محدودیت.

کت و شلوار واصل بیش از آخر هفته استدلال می کند که پورتوریکو را منع رفت و آمد شبانه و برخی دیگر از قوانین سفت و سخت با هدف محدود کردن عمومی تماس می گیرند. پلیس در پورتوریکو, ایالات متحده خاک باید اشاره کرد صدها نفر از مردم برای نقض 7 p. m.-5 صبح مقررات منع رفت و آمد پس از آن اعمال شده در مارس 15.

رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez اجرایی منظور نیز نیاز است که مردم در خانه بمانند و در طول روز مگر اینکه آنها در حال رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی و داروخانه و بانک و ایستگاه گاز و یا قرار ملاقات های پزشکی و یا در حال ارائه مراقبت های پزشکی. کسانی که به جرم نقض سفارش صورت $5,000 خوب یا تا شش ماه در زندان است.

منظور بیشتر محدودیت تجمعات به اعضای خانواده یک معیار طرح دعوی در دادگاه می گوید نباید تعریف شده توسط دولت است و بیش از حد مبهم برای کاربرد عملی توسط پلیس است. سه شاکیان که پیوست طرح دعوی در دادگاه گفت که آنها از ترس دستگیری زمانی که آنها را ترک خانه های خود را هر روز برای مراقبت از خود در سالمندان مادران است.

(پورتوریکو را محدود کرده است ترافیک به روز متناوب بر اساس پلاک.)

“منظور انتظار دارد که حقوق اساسی به طور کورکورانه تحویل به دولت و غیر قابل قبول است که” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. Vázquez اعلام کرد حتی تنگ تر قوانین بستن همه کسب و کار به جز داروخانه ها و ایستگاه های گاز بعد از این هفته از روز جمعه از طریق یکشنبه عید پاک.

تجمع سهام به سرمایه گذاران دیدن برخی از نشانه های امیدوار.

حتی به مقامات هشدار آمریکایی ها به بند خود را برای یک هفته از غم و اندوه و مرگ و چالش های سهام ایالات متحده بسیج و بازارهای جهانی رسید در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نگاه به نشانه هایی که شیوع نگه دارید در برخی از جهان بدترین ضربه ،

S&P 500 با افزایش بیش از 5 درصد از ظهر.

پس از دست و پنجه نرم کردن با نوسانات بازار در ماه مارس را به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس وزن در اقتصاد و سرمایه گذاران را تشویق اعداد نشان می دهد که سرعت جدید تایید عفونت و مرگ و میر کاهش در برخی از مکان ها در اروپا است. در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حالی که هشدار دهنده از یک هفته سخت پیش رو نشان می دهد که شیوع می تواند در نزدیکی اوج خود در بعضی از نقاط.

تحلیلگران برجسته آزمایشی کاهش عفونت در نیویورک به عنوان یک نشانه خوبی برای ویروس دیگر نقاط داغ در ایالات متحده و همچنین به عنوان بازار سهام شدند. بازارهای سهام اروپا شد معاملات بالاتر پس از متوسط تجمع در آسیا برداشت بخار بعد در روز.

قیمت اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت و در معاملات. اما قیمت نفت که به طور کلی افزایش می یابد, در خوب, اخبار اقتصادی کاهش یافت و در میان ادامه تف بیش از منابع بین روسیه و عربستان سعودی است.

ژاپن را اعلام وضعیت اضطراری به عنوان ویروس موج در توکیو و دیگر شهرستانها.

با موارد جدیدی از این ویروس به سرعت در حال افزایش در توکیو و دیگر شهرهای ژاپن شینزو آبه روز دوشنبه گفت که او را اعلام وضعیت اضطراری در هفت استان که شامل کشور بزرگترین مراکز جمعیت.

آقای آبه که کشور با آن روبروست یک رکود عمیق به عنوان ویروس مانع تجارت و گردشگری نیز اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی به ارزش حدود 1 تریلیون دلار بود. او گفت که دولت تعلیق $240 میلیارد دلار در مالیات و امنیت اجتماعی پرداخت و پرداخت حدود 55 میلیارد به خانواده هایی که درآمد شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

هفت استان تحت پوشش توسط دولت اضطراری که آقای آبه گفته می شد حدود یک ماه در حال چیبا, فوکوئوکا, Hyogo, Kanagawa, اوزاکا, سایتاما و توکیو.

تحت یک قانون اضطراری به تصویب رسید در ماه گذشته آقای آبه می توانید بپرسید استانی فرمانداران نزدیک به مدارس, درخواست که ساکنان خودداری از بیرون رفتن و یا برگزاری رویدادها و منظور صاحبان ساختمان به کمک امکانات خود را برای استفاده های پزشکی. او نمی تواند موضوع stay-در-خانه سفارشات و یا نیروی کسب و کار به عنوان کشورهای دیگر انجام داده اند.

آقای آبه گفت که حمل و نقل عمومی ادامه خواهد داد به اجرا و سوپر مارکت ها باز خواهد ماند.

نزدیک به سه ماه به آن شیوع ژاپن است که در ادامه به رکورد جدید روزانه اوج در تایید عفونت با وزارت بهداشت اعلام 383 روز دوشنبه. ژاپن در مجموع تعداد موارد بیش از دو برابر شده و به 3,654 در هشت روز.

ژاپن تا کنون گزارش نشده است, نوعی از مواد منفجره در افزایش موارد است که کشورهای دیگر را تجربه کرده اند, حتی اگر آن را گرفته است نه تهاجمی مراحل مانند محدود کردن جنبش مردم یا تست به طور گسترده ای برای ویروس. رهبران آن باید گفت برای هفته ها است که آنها موفق به مهار شیوع بیماری به سرعت شناسایی خوشه و ردیابی تماس به افراد آلوده اما کارشناسان ترس که محدود تست اجازه داده است این ویروس به گسترش است.

در اظهارات به خبرنگاران Yoshihide Suga آقای آبه رئیس کابینه وزیر گفت که “در مناطق شهری از جمله توکیو تعدادی از عفونت ها به سرعت در حال افزایش است و تعدادی از عفونت است که نمی توان ردیابی در حال افزایش است.”

در توکیو روز یکشنبه فرماندار Yuriko Koike اعلام 143 موارد جدید, یک رکورد بالا است. توسط دوشنبه شب در این شهر اعلام کرده بود اضافی 83 موارد است. در همه توکیو گزارش شده بیش از 1000 مورد و 30 مرگ و میر.

این وضعیت در ژاپن ارائه یک مقایسه با سیر از شیوع بیماری در کشور همسایه کره جنوبی. آن کشور که مورد آزمایش قرار 466,804 مردم برای این ویروس بیش از 10 برابر این تعداد در ژاپن اعلام کرد تنها 47 موارد جدید در روز دوشنبه از 78 یک هفته قبل است.

نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان است که بستری برای coronavirus درمان است.

نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده در بیمارستان در روز دوشنبه پس از بستری روز قبل از آزمون در توصیه های پزشک خود را بیش از یک هفته پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

آقای جانسون, 55 شده بود در انزوا در محل اقامت خود را درب بعدی را به 10 خیابان داونینگ پس از اعلام در یک پیام ویدئویی در مارس 27 که او آلوده بوده و دچار تب و دیگر علائم خفیف. اما یک سخنگوی آقای جانسون گفت که نخست وزیر بود و هنوز هم در برخورد با اثرات ویروس و رفته بود به بیمارستان به عنوان یک اقدام احتیاطی.

خیابان داونینگ گفت: آقای جانسون که در حال اجرا در درجه حرارت بالا باقی مانده در راس دولت و در صبح روز دوشنبه اشاره کرد که او تا به حال یک شب راحت در بیمارستان بود و روحیه خوب و باقی مانده در زیر مشاهده است.

“این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus 10 روز پس از تست مثبت” سخنگوی گفت.

مداوم علائم گفت: به درجه حرارت بالا و سرفه است. در یک سری از توییت آقای جانسون گفت که او برای نگه داشتن در تماس با تیم خود و تشکر از خدمات بهداشت ملی.

روز شنبه آقای جانسون 32 ساله دوست دختر, کری Symonds افشا که او بیش از حد بود رنج می برند علائم. خانم Symonds باردار است.

این وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab شد منجر به روزانه جلسه هیئت دولت در این بیماری همه گیر در روز دوشنبه. تحت دولت طرح جانشینی آقای Raab خواهد کشید تا آقای جانسون وظایف و اگر او ناتوان.

اعلام آقای جانسون بستری آمد ساعت پس از ملکه الیزابت دوم صادر نادر تلویزیونی نشانی در روز یکشنبه اقدام به تجمع خود را همکار انگلیسی ها برای مقابله با این بیماری همه گیر با عزم و نظم و انضباط است که دیده می شود این کشور از طریق آن بزرگترین آزمایش.

Video player loading
ملکه الیزابت دوم بسیج انگلیسی ها در میان coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که حداقل 40,000 در کشور است. اظهارات او بودند از پیش ضبط شده از قلعه ویندسور که در آن او است sequestering خودش.اعتباریاعتباری…پل الیس/Agence France-Presse — Getty Images

“من به زبان شما را در آنچه که من می دانم این است که به طور فزاینده ای به چالش کشیدن زمان” ملکه گفت: در ضبط سخنان از قلعه ویندسور. این ویروس نیز آلوده کرده است حداقل 40 ، 000 نفر در بریتانیا از جمله پسر ارشد او و وارث شاهزاده چارلز و چند تن از اعضای دولت است.

ملکه آن را به نام “زمان اختلال در زندگی ما کشور: اختلال آورده است که غم و اندوه به برخی مشکلات مالی برای بسیاری از, و تغییرات عظیم به زندگی روزمره همه ما است.”

ظاهر شد و تنها چهارمین بار در 66 سال سلطنت که ملکه خطاب به مردم بریتانیا جدا از او سالانه پستال کریسمس — و آن را حمل متمایز اکو از جشن رادیو نشانی که پدرش جورج ششم تحویل در سپتامبر 1939 به عنوان بریتانیا بود در آستانه جنگ با آلمان است.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” ملکه گفت: “و کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه. که ویژگی های خود نظم و انضباط آرام خوش نیت حل و فصل و شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

نیروی دریایی را بالا غیر نظامی excoriated اخراج فرمانده یک ناو هواپیمابر زده با کوروناویروس.

نیروی دریایی ایالات متحده را بالا غیر نظامی excoriated اخراج فرمانده U. S. S. تئودور روزولت در یک سخنرانی به خدمه کشتی در روز دوشنبه به عنوان ملوانان نشسته اند در جزیره گوام در میان شیوع کروناویروس در میان صفوف خود را با توجه به متن بود که به بیرون درز آنلاین دوشنبه.

نیویورک تایمز به دست آمده است ضبط صوتی است که پشتیبانی از متن اصالت.

اقدام نیروی دریایی, منشی, Thomas B. Modly خطاب به خدمه این هواپیما حامل در بعد از ظهر دوشنبه از طریق کشتی های داخلی سیستم بلندگو. در یک بی حرمتی و دفاعی آدرس که یک عضو خدمه شرح داده شده در یک مصاحبه به عنوان “whiny, ناراحت, تحریک مهربان” آقای Modly در زمان تکرار عکس در یکپارچگی سروان. برت E. Crozier که حذف شد از دستور هفته گذشته و تزریق حزبی سیاسی تن به آدرس با حمله به معاون رئیس جمهور سابق آمده است. که بارها و بارها با انتقاد کاپیتان Crozier را حذف.

آقای Modly گفت: کاپیتان Crozier شد “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده” اگر او فکر کرد که نامه ای که قرار بود به نشت. “دیگر این است که او این کار را بر روی هدف” آقای Modly اضافه شده است.

عقب Adm. Charlie Brown نیروی دریایی سر گفت او را دیده بود transcript اما نمی تواند صحت آن. “من خواسته های شخصی خود را با کارکنان در مورد آن در سفر” براون گفت. “من می توانم بگویم دبیر سفر به گوام و او آدرس خدمه” از تئودور روزولت.

صدها نفر از ملوانان در کشتی تشویق کاپیتان Crozier در طول یک ارسال کردن در هفته گذشته.

بحث roils کاخ سفید بیش از یک تست مواد مخدر رئیس جمهور اصرار بر ترویج.

آقای ترامپ دو برابر کردن روز یکشنبه در فشار برای استفاده از یک ضد مالاریا مواد مخدر در برابر ویروس صدور توصیه های پزشکی که می رود فراتر از اندک شواهدی از اثربخشی دارو و همچنین مشاوره از پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی.

آقای تهمت توصیه هیدروکسی کلروکین برای دومین روز متوالی در کاخ سفید جلسه بود یک مثال قابل توجه از خود بی پروایی نشان دادن تمایل به تحریف و آشکار مخالف نظر کارشناس و شواهد علمی که آن را نمی کت و شلوار دستور کار خود دارد.

آقای ترامپ پیشنهاد او بود صحبت کردن در غریزه روده و اذعان کرد او تا به حال هیچ تجربه و تخصص در مورد این موضوع.

“اما چه می دانید ؟ من پزشک نیستم” آقای ترامپ گفت: پس از توصیه ضد مالاریا مواد مخدر را با استفاده از ویروس برای بیماران و پرسنل پزشکی در معرض خطر عفونت است.

“اگر آن کار می کند این امر می تواند شرم ما آن را انجام نمی دهد زود” آقای ترامپ گفت و اشاره کرد که دوباره دولت فدرال خریداری کرده و انبار 29 میلیون دوز از دارو.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” آقای ترامپ پرسید: برای دومین روز در یک ردیف.

هنگامی که خبرنگار پرسید: Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به وزن در این سوال با استفاده از هیدروکسی کلروکین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف و او را از پاسخ دادن. به عنوان خبرنگار به ذکر است که دکتر Fauci شد رئیس جمهور پزشکی متخصص آقای ترامپ روشن ساخته است که او نمی خواست دکتر به پاسخ.

“او در جواب سوال 15 بار” رئيس جمهور گفت: پله به سمت تریبون که در آن دکتر Fauci ایستاده بود.

روز شنبه, Dr. Fauci تا به حال بخش خصوصی را به چالش کشیده افزایش خوش بینی در مورد دارو اثر در طول یک جلسه از coronavirus نیروی کار در کاخ سفید, وضعیت اتاق با توجه به دو نفر آشنا با حوادث. این استدلال برای اولین بار منتشر شده توسط وب سایت Axios و تایید در سی ان ان در صبح روز دوشنبه هنگامی که پیتر ناوارو رئیس جمهور تجارت مشاور است که نظارت بر زنجیره تامین مسائل مربوط به ویروس اذعان به اختلاف نظر است.

آقای ناوارو گفت که او تا به حال گرفته شده از یک دسته یا بافه گندم از پوشه ها برای این دیدار ترسیم مطالعات متعددی از کشورهای مختلف و همچنین به عنوان اطلاعات حذف شده از C. D. C. مقامات نمایش “روشن” اثر chloroquines در درمان ویروس.

دکتر Fauci عقب رانده انعکاس سخنان او ساخته شده است که در یک سری از مصاحبه در هفته گذشته که مطالعه دقیق است که هنوز هم لازم است. آقای ناوارو, یک اقتصاددان با آموزش به ضرب گلوله کشته است که او اطلاعات جمع آوری کرده بود “علم” به گفته افراد آشنا با آنچه صورت گرفت.

U. N. جزئیات “هولناک جهانی خروش” در خشونت خانگی در میان مستندات.

سازمان ملل متحد ابراز کرده است زنگ خطر در “هولناک جهانی افزایش خشونت خانگی” مربوط به مستندات اعمال شده در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ دبیرکل سازمان ملل متحد به دادگاه تجدید نظر به سازمان ملل در سراسر جهان به قرار دادن پیشگیری از خشونت خانگی در مرکز ملی پاسخ برنامه.

“برای بسیاری از زنان و دختران را تهدید بافندگی بزرگترین جایی که آنها باید امن: در خانه های خود گفت:” در یک پیام ویدئویی اشاره کرد که لازم است مستندات و قرنطينه می توانید “دام زنان با سوء استفاده همکاران.”

“در طول هفته گذشته به عنوان اقتصادی و فشارهای اجتماعی و ترس رشد کرده اند و یک هولناک جهانی افزایش خشونت خانگی” او گفت:.

در بسیاری از کشورها خدمات اجتماعی در حال حاضر کشیده به نقطه شکستن. کارکنان مراقبت های بهداشتی غرق شده اند شیوع کروناویروس. پلیس مجبور شده است برای مقابله با عفونت در میان صفوف خود را. پشتیبانی از گروه های که تا به حال به حد خود برسد و برخی از خشونت پناهگاه بسته شده است.

سازمان ملل متحد گزارش می دهد که از همه گیری آغاز شد, سازمان ملل شده است جزئیات افزایش موارد سوء استفاده و تماس برای پشتیبانی.

در لبنان و مالزی, شماره تماس به خشونت خانگی کمک خطوط بود که از همان ماه در سال گذشته در حالی که در چین آنها سه برابر بیشتر است.

در بریتانیا ملی Domestic Abuse Helpline دیده است 25 درصد افزایش تماس ها و درخواست آنلاین برای حمایت از این مستند آغاز شد, موسسه خیریه پناه گفت. در کوزوو وزارت دادگستری گزارش 17 درصد افزایش در خشونت مبتنی بر جنسیت موارد است.

به عنوان بسیاری از نیمی از کسانی که با کروناویروس می تواند بدون علامت Fauci می گوید.

ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت: یکشنبه شب است که به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از افراد آلوده به این ویروس ممکن است هر گونه علائم بسیار بزرگتر برآورد از مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به هفته گذشته است.

“از آن جایی بین 25 و 50 درصد گفت:” متخصص دکتر Anthony S. Fauci, در طول یک جلسه توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای coronavirus نیروی کار در روز یکشنبه. دکتر هشدار داد که این تنها یک برآورد و اضافه کرد که حتی دانشمندان کمک به ملت را به مبارزه با ویروس “دوستان ما هستند که ما در مورد متفاوت است.”

در مصاحبه با رادیو عمومی ملی هفته گذشته دکتر رابرت Redfield مدیر C. D. C. گفت که به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از افراد مبتلا به این ویروس به نمایش گذاشته شود. تعداد زیادی از علامت-رایگان موارد و دانشمندان در حال تغییر درک فقط چگونه مشترک از جمله مواردی هستند — کمک می کند تا توضیح دهد که چرا C. D. C. هفته گذشته تغییر آن راهنمایی و توصیه است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه صورت پوشش در تنظیمات عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها که در آن آنها می توانند اطمینان از نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است.

همچنین تأکید فوق العاده ای چالش کنترل این ویروس را گسترش. دکتر Fauci تاکید کرد که در حال حاضر خود را برآورد شد تنها یک حدس و آزمایش های بیشتری نیاز بود برای کشف کردن دقیقا چگونه بسیاری از آمریکایی ها بودند که حامل ویروس بدون تحقق آن.

“سپس ما می توانیم به این سوال پاسخ علمی صدا راه,” او گفت:. “در حال حاضر ما فقط حدس می زنم.”

موارد همچنان به صعود در اسپانیا و ایتالیا اما در نرخ آهسته تر.

اروپای غربی ممکن رسیده مهم و نقطه عطف در coronavirus اپیدمی: در حالی که تعداد کل بیماران همچنان به صعود نرخ جدید عفونت های دیگر در حال افزایش است.

تغییر به نظر می رسد روشن ترین در دو سخت ترین-آمار کشورهای ایتالیا و اسپانیا هر چند ناقص و متناقض داده آن را سخت را به مطمئن شوید.

ایتالیا روزانه شمارش از تایید عفونت های جدید به اوج خود رسید و در 21 مارس در بيش از 6500 اما هفته گذشته برای تعدادی نرفته بالای 5000. در اسپانیا تعداد به نظر می رسد به فلات رسیده اند نوسان برای تقریبا دو هفته بین در مورد 6400 و بیش از 9,200 بالا بود که مجموعه ای از سه شنبه گذشته.

در هر کشور مرگ و میر نسبت به کروناویروس بیماری Covid-19 رسیده بیش از 900 در برخی از روز. اما از آن شده است پایین تر در چند روز گذشته و در روز یکشنبه از آن به شدت کاهش یافته است. آیا که نشان دهنده نزولی طولانی مدت تبدیل نامشخص است.

برای از بین بردن فاجعه بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی باید وجود داشته باشد یک کاهش در تعداد موارد فعال — افرادی که در حال حاضر آلوده و هنوز بهبود یا درگذشت. در حالی که این تعداد همچنان در حال افزایش در اسپانیا و ایتالیا, این رشد به طور چشمگیری.

در سراسر اروپای غربی و اسکاندیناوی تعدادی از عفونت های جدید ثبت شده روزانه است نوسان بین 27,000 و 37,000 برای تقریبا دو هفته است. بیش از 40 ، 000 نفر فوت کرده اند و با وجود بیش از 400 ، 000 شناخته شده عفونت فعال. (وقوع در شرق اروپا سخت تر است برای ارزیابی به این دلیل که اطلاعات spottier اما این ویروس هنوز هم به نظر می رسد به گسترش سریع است.)

از دورافتاده در منطقه بریتانیا است که آهسته تر به برخورد با این ویروس نسبت به بسیاری از همسایگان خود و کندتر به سفارش مردم به ماندن در خانه و کسب و کار ، وجود دارد تعدادی از عفونت های جدید تایید کرد که هنوز هم در حال افزایش است و آمار بالای آن تا کنون روز یکشنبه در بیش از 5,900.

یک ببر در باغ وحش برانکس آلوده است و دیگر گربه های بزرگ وجود دارد به نظر می رسد بیمار است.

اعتبار…Wildlife Conservation Society/جولی لارسن ماهر کرج

یک ببر در باغ وحش برانکس است Covid-19 در چه اعتقاد بر این است در مورد آنچه که یک مقام رسمی به نام “انسان-به-گربه انتقال است.”

“این اولین نمونه از یک ببر آلوده شدن با Covid-19” با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده است که به ذکر است که اگر چه تنها یک ببر شده بود آزمایش این ویروس به نظر می رسد که آلوده حیوانات دیگر نیز هست.

“چند شیر و ببر در باغ وحش نشان داد علائم بیماری تنفسی” با توجه به بیانیه کشاورزی بخش.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که آنها بر این باورند که بزرگ گربه گرفتار این ویروس از یک کارمند باغ وحش. ببر به نظر می رسد آشکار بیمار توسط مارس 27.

در بیانیه ای بخش کشاورزی پیشنهاد کرد که کسانی که آلوده به ویروس باید “از فراوانی احتیاط” اجتناب از تماس با حیوانات خانگی خود را و دیگر حیوانات.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفته است که این “آگاهی از تعداد بسیار کمی از حیوانات خانگی در خارج از ایالات متحده گزارش شده آلوده” اما که آن را ندارد, شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی می تواند گسترش coronavirus.

گام برای تضمین آینده خود را.

اگر شما در میان بیش از شش میلیون آمریکایی تقاضا برای بیمه بیکاری در این ماه شما به احتمال زیاد انجام این کار برای اولین بار. مهم است به درک که چگونه بیکاری کار می کند و چگونه آن را می تواند کمک به شما در این زمان نیاز است. ما همچنین باید راهنمایی برای ساخت خواهد شد و با شروع یک صندوق اضطراری.

تعداد نگران کننده ای از دانشجویان آمریکایی در حال از دست رفته کلاس های آنلاین.

مزمن غیبت یک مشکل در آموزش و پرورش آمریکا در بهترین زمان اما در حال حاضر با بسیاری از ایالات متحده مدارس بسته و درس های در حال انجام از راه دور دانش آموزان بیشتر از همیشه می گم کلاس — نه ورود و نه چک کردن یا نه تکمیل تکالیف.

عدم وجود اعداد به نظر می رسد به خصوص در مدارس با جمعیت زیادی از دانش آموزان کم درآمد که دسترسی به صفحه اصلی کامپیوتر و اتصال به اینترنت می تواند پر از لکه. برخی از معلمان گزارش می دهند که تنها نیمی از دانش آموزان خود را به طور منظم شرکت.

این روند منجر به نگرانی گسترده در میان مربیان با صحبت از پتانسیل لازم برای تابستان جلسات اولیه شروع در پاییز و یا داشتن برخی یا حتی همه دانش آموزان تکرار یک کلاس.

مربیان می گویند که زیر مجموعه ای از دانش آموزان و والدین آنها کاهش یافته است در ارتباط با مدارس به طور کامل — در دسترس از طریق تلفن, ایمیل و یا هر شکل دیگری از ارتباطات به عنوان خانواده مبارزه با گسترده تر اقتصادی و سلامت اثرات شیوع کروناویروس.

مقیاس چالش و کار است که باید انجام شود به گرفتن کودکان تا آکادمیک و اجتماعی بزرگ است گفت: Michael Casserly مدیر اجرایی شورای عالی مدارس شهرستان یک شبکه شهری سیستم آموزش و پرورش.

او به نام چشم انداز “ناتمام یادگیری” از این زمان “یک مسئله جدی است که می تواند پیامدهای برای سال.”

روند پناهندگی grinds به توقف در یونان به عنوان یک دوم مهاجر کمپ قرنطینه.

بحران وسیع اردوگاه پناهندگان فلسطینی پراکنده در سراسر یونان عمیقتر روز دوشنبه به مقامات بهداشت با عجله به آزمون صدها نفر از مهاجران پس از تصمیم روز یکشنبه به قرنطینه دوم مرکز در سرزمین اصلی.

بیش از 100 ، 000 مهاجر زندگی می کنند و امکانات در سراسر کشور — 40,000 از آنها را در اردوگاه به سر می برند در پنج جزیره در دریای اژه. گروه های کمک خواسته اند که مقامات یونان به تخلیه جزیره اردوگاه هشدار دشواری کنترل بالقوه شیوع این ویروس در غیربهداشتی و شرایط تنگ شده.

اما روند پناهندگی به زمین را متوقف کند و نقل و انتقالات از آلاینده شهرستانها چادر در جزیره به سرزمین اصلی شده اند به حالت تعلیق درآمد.

هنوز هم بیشتر مردم می رسند روزانه از همسایه ترکیه و نگرانی وجود دارد که یک بحران جدید است که در ساخت.

مقامات محلی در حال قرار دادن نیست تازه واردان در اردوگاه های موجود با استناد به ترس از عفونت بالقوه و هنوز برای پیدا کردن مسکن جایگزین. در جزیره لزبوس ده ها تن از مهاجران در حال خواب در سواحل برخی در یک اتوبوس در بندر اصلی جزیره از Mytilene دیگران در چادر و تحت شکسته قایق چند ده در یک نمازخانه و دیگران در کوه, با توجه به گزارش های خبری وجود دارد.

در سرزمین اصلی یک اردوگاه در Malakasa شرق آتن خواهد شد قفل شده است و برای دو هفته پس از 53 سال آزمایش مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

وزیر مهاجرت و پناهندگی Notis Mitarakis گفت که هیچ مورد ثبت شده است در جزیره یونانی اردوگاه.

او گفت که انتقال مهاجران به سرزمین اصلی امکانات به عنوان بخشی از تلاش ها برای “decongest” جزیره اردوگاه های معلق شده بود. اما او گفت که طرح دولت به جای پر ازدحام اردوگاه محصور بازداشتگاه با تنگ تر امنیت را ادامه دهید.

برنامه شده است به شدت مخالف توسط ساکنان جزایر که می خواهند تمام امکانات بسته و که صحنه اعتراضات پس از تمدید هجوم مهاجران در اوایل ماه مارس.

گزارش شد کمک توسط Michael Cooper یونس انگل برومویچ Mihir Zaveri کارن Zraick تیم Arango, پاتریشیا های انجام Zolan Kanno-Youngs, کتی رابرتسون Elian Peltier, Stephen قلعه, Niki Kitsantonis دانا گلدشتاین آدم Popescu, قدیمی, هانا جونز Iliana Magra, مارک Santora, مگان Specia مایکل کراولی, Katie Thomas, Maggie Haberman به Roni رابین علامت Landler استفان قلعه نیل Vigdor, Motoko غنی, Alexandra استیونسون ململ مه و کای شولتز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>